Apele

„Dziwne” przesłania książek, filmów i teledysków demaskują ukrywaną prawdę o świecie

Ludzie filozofii i sztuki i ich wiedza..

Od wieków, a właściwie od tysiącleci Ci, którzy mają wiedzę, starają się ja przekazywać innym. Jest to uniwersalne prawo wszechświata, że wiedzą i informacjami należy się dzielić – wtedy one procentują. Filozofowie, muzycy, pisarze, artyści, filmowcy starają się często przekazać choć część wiedzy jaką mają, w swoich dziełach.

Przy czym często muszą się oni posługiwać językiem metafor, archetypów, symboli. W końcu Sokratesa otruto, bo mówił ówczesnej konserwatywnej dulszczyźnie prawdę. Jezusa za to samo ukrzyżowano (podobno, ale to już inna sprawa). Przez całe tysiąclecia największą zbrodnią były dwie rzeczy. Mianowicie: samodzielne myślenie jak i życie na własnych zasadach. To od zawsze jest największym zagrożeniem dla elity.

A nie rewolucje, które ta elita najczęściej sponsoruje i steruje. I za te dwa grzechy kary był radykalne – spalenie na stosie, ukrzyżowanie, czy wygnanie z wioski na śmierć głodową. I do dziś pozostał po tym ogromny lęk w podświadomości poszczególnych ludzi jak i w nieświadomości / świadomości globalnej. To dlatego mamy taką trudność z wyjściem poza nawias społeczeństwa.

Szukaj głebszego przesłania, patrz szerzej niż większość

Język archetypów jest językiem prastarym i uniwersalnym. Wywodzi się on jeszcze z mitologii, a kto wie, może z czasów jeszcze wcześniejszych. Mitologie Rzymu, Greki, Słowian czy Judei (Biblia, Kabała) korzystają z tego języka. Współcześnie Carl Gustaw Jung przyporządkował mitologiczne archetypy do elementów ludzkiej podświadomości. Niestety, oficjalna psychologia nie poszła jego torem w dalszym rozwoju.

Koncepcja psychologii głębi czy archetypy zostały przez nią porzucone na rzecz tego, co mamy teraz. Czyli: masz być uspołeczniony (modne słowo), normalny, i taki jak wszyscy. Masz konsumować, pracować, rozmnażać się, i nie zadawać zbędnych pytań. Ale wróćmy do meritum.

W wielu świętych księgach, mitologiach, książkach, wierszach, filmach, serialach, teledyskach, a nawet grach komputerowych możemy odnaleźć ślady tego przesłania. Już starożytni filozofowie, sławni i znani choćby ze szkoły średniej, pisali o tym, o czym pisali dzisiejsi mistrzowie. Tacy jak Osho, Tolle, Zeland, Wereszczagin czy de Mello. Życie na naszej planecie to misterium kłamstwa, podstępu i odwrócenia wszystkich wartości do góry nogami.

Społeczeństwo jest nieszczęśliwe i się myli – oto zagadka tajemnej wiedzy

Wartości społeczeństwa, które jest konserwatywne i zachowawcze z natury, są wartościami zbankrutowanymi. No niestety, ale nie przyniosły one światu nic dobrego. Ludzkość jest po prostu nieszczęśliwa. Tonie w rozpaczy, w pragnieniach, namiętnościach i żądzach nie do spełnienia. Bo nawet gdyby wszystkie je spełnić za pomocą jakiejś czarodziejskiej różdżki.. To zaraz ludzie wymyśliliby sobie kolejne pragnienia, pożądliwości, i kolejne problemy i kolejnych wrogów. I znowu byliby nieszczęśliwi.

Bo taka jest konstrukcja ludzkiej psychiki. Przypomina ona pętlę Mobiusa, gdzie jeden problem generuje kilka kolejnych. I gdzie właściwie nie ma rozwiązań jej problemów. Jednostka musi sama wykonać pewną pracę by się wyzwolić. Ten, kto autentycznie i szczerze chce się uwolnić, zostanie uwolniony. Dzisiejszych „Sokratesów” nikt nie skazuje na śmierć, przynajmniej na Zachodzie. Kłopot jest taki, że większość ludzi nie jest w stanie tej pracy wykonać.

Ukrywaną naturę społeczeństwa i świata opisywałem w poniższych felietonach. Większość witryn alternatywnych z jakichś tam powodów „nie chce” poruszać tych zagadnień. Ja je dla Was poruszam i opisuję:
Seks, narkotyki, hazard: najpotężniejsze TABU [+18] Co ukrywają przed Tobą elity?
Niezwykłe przesłanie które pomoże Ci zrozumieć ukrywaną naturę społeczeństwa i świata
Zaskakujące przyczyny patologii społecznych. To naprawdę aż tak proste!
Prawda o świecie i ludzkiej naturze jest prosta, ale też trudna do zaakceptowania
Ślepa wierność społeczeństwu ogranicza Cię i hamuje Twój rozwój
Zaskakujące przyczyny zła na Ziemi. To ważne jeśli chcesz być naprawdę wolny
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna

A teraz zapraszam na krótkie nagranie z głębszym przekazem..

Proponuję dziś teledyski gwiazdy pop-kultury That Poppy. Teledyski te zawierają cenne przesłania. Poniżej wkleję jeden z nich:

A teraz interpretacja tego teledysku That Poppy. Uwaga, spojlery 😉

Na początku – piramida i biali ludzie bez twarzy, bez ubrań, i taki sam, biały, bezosobowy świat – czyli matrix, system, społeczeństwo;
Potem stare dziady w gustownych garniturach i na wózkach inwalidzkich trzymają w ręku scenariusze – czyli to, co system proponuje ludziom;
Potem jest sam diabeł (Architekt Matrixa, władca planety 😉 ) a wokół That Poppy, istoty świadomej, bezwolnie tańczą marionetki systemu – białe, bez twarzy;
Stół, na którym są kości i czaszka pozbawiona górnej części. W domyśle – czaszka pozbawiona mózgu, bo wyjęto go przez tę górną część. Kości, czyli ochłapy np od kapitalistów?
Potem gwiazda wychodzi ze studia nagraniowego (matrixa) wbrew usilnym protestom diabła;
Wychodzi na zewnątrz budynku (pokonuje barierę iluzji). Tam ludzie trzymają kartki, na których są czarno-białe twarze, podobne do tych białych wewnątrz. Wg mnie symbolizują one gotowe role, które narzuca nam społeczeństwo. Gwiazda bierze pędzel z farbą i je przekreśla – neguje, sprzeciwia się im;
Pod koniec wyrywa starym dziadom w garniakach scenariusze, bierze ich za wózki inwalidzkie i szura po studio.

Autor: Jarek Kefir, z inspiracji 😉

Hej Kochani! 🙂 Każdy komu zależy na przekazywaniu dalej niezależnych i niecenzurowanych informacji, może dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp. Moja działalność zależy m.in. od Waszego wsparcia. Link z informacją tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 

218 odpowiedzi »

 1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gambit-kaczynskiego-nie-poparl-tuska-zeby-wybrano-go-na-kolejna-kadencje

  „Szopka z wyborem nowego Przewodniczącego Rady Europejskiej, której byliśmy świadkami, zakończyła się ponownym wyborem na dwu i pół letnią kadencję, Donalda Tuska. Z 28 państw członkowskich Unii Europejskiej tylko Polska była przeciwko. Jednak to, co wygląda na sromotną porażkę polskiego rządu, mogło być wyrachowaną kombinacją obliczoną na utrzymanie Tuska z dala od polskiej sceny politycznej.

  Donald Tusk bez wątpienia zapisze się w historii Unii Europejskiej jako kandydat, którego nie popierał kraj pochodzenia. Może jednak nie jest tak do końca, bo z obozu PiS padały sugestie, że Tusk to kandydat niemiecki. Wzywano go nawet do przyjęcia niemieckiego obywatelstwa. Nie byłby to jakiś precedens, bo niedawno Ukraińcem został Sławomir Nowak, dlaczego zatem jego kolega Donald Tusk nie mógłby zostać Niemcem skoro zna dobrze jezyk niemiecki i utrzymuje to w tajemnicy, a poza tym kiedyś przyznał, że w jego kaszubskim domu śpiewano kolędy po niemiecku. Potem okazało się, że dziadek Tuska służył w Wehrmachcie.

  Zamiast dawać się ponosić emocjom zwiazanym z wyborem Donalda Tuska wbrew polskiemu rządowi, warto się zastanowić nad tym o co mogło chodzić Kaczyńskiemu, z ostatnimi dziwacznymi zagraniami. To, że nie bedzie poparcia partii Kaczyńskiego dla Tuska, było oczywiste już od dawna. Angela Merkel nie była w stanie przekonać do poparcia Tuska, Jarosława Kaczyńskiego. Zamiast tego wymyślił on pewną grę, aby zyskać na różnych poziomach.

  Kaczyński wygenerował operetkowego kandydata Polski, na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej, którym został były już członek PO, Jacek Saryusz-Wolski. Oczywiście celem tej kandydatury bylo przede wszystkim dokopanie Tuskowi, ale też wskazanie miejscowej opinii publicznej, że PiS poparł polskiego kandydata i bynajmniej nie Donalda Tuska. Wybór Saryusza-Wolskiego był oczywiście tylko teoretyczny, bo wszystkie kraje, włącznie z członkami tak zwanej Grupy Wyszehradzkiej, poparły kandydata Niemiec na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska i to on ostatecznie został wybrany.

  Antyrządowe polskojęzyczne media cieszą się tą rzekomą porażką polskiego rządu wskazując ją jako dowód śmieszności polskiej polityki zagranicznej. Trzeba jednak przyznać, że ze strategicznego punktu widzenia, reelekcja Tuska na żyrandolowym stanowisku w UE, jest czymś pozytywnym dla Kaczyńskiego i dla Schetyny. Wiedział, że jego sprzeciw będzie dla wielu elit zachodnich swego rodzaju stymulantem, aby na złość Kaczynskiemu wybrac Tuska, który miał tego świadmość. Po prostu dzięki teu Donald Tusk nie będzie mieszał na krajowej scenie politycznej w stopniu takim w jakim mógłby to czynić gdyby został zmuszony do powrotu do kraju.

  Poza tym wybór Tuska, przy sprzeciwie Polski, osłabia go, bo odbiera mu legitymizację jako polskiego kandydata. Jest to z pewnością bardzo niewygodne dla Tuska. Z drugiej jednak strony szopka z Saryuszem-Wolskim pozwoliła zamanifestować rzekomą „mocarstwowość” Polski w relacjach z UE, traktowanej dotychczas jako grzecznego wykonawcę tego, co zaordynują tak zwani „mądrzejsi” z zachodu.”

  Lubię

  • Dear Sanctus Diavol.

   W tym całym teatrze zwanym przez nas: życiem, wcieleniem, inkarnacją, tak naprawdę to realizowane są, już przed Twoim pojawieniem się tu i teraz, gotowe scenariusze.

   Nieważne kto jest ich autorem. Najważniejsze jest to, że zostały one już napisane. Napisano je dużo wcześniej, zanim obaj się urodziliśmy. Nie pytaj mnie jak one powstały?

   Wszystko zatem jest już z góry zaplanowane.

   Tyle tylko, że Ty nie znasz tych planów.

   Tyle tylko, że Ty nie znasz tekstu scenariusza.

   Tyle tylko, że Ty grasz na scenie Twojego życia główną rolę.

   Tyle tylko, że Ty jesteś aktorem i bohaterem sztuki jednocześnie.

   A jakby tego było Ci mało, to zarazem jesteś ponadto scenarzystą, reżyserem itp.

   I to b było na tyle ode mnie ad vocem. Erika.

   Lubię

   • „Los to wymówka dla tych, którzy nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie.”

    Ja doskonale sobie to uświadamiam od dawien dawna. Moje życie od urodzenia jest pasmem traum, cierpień i poczucia wyalienowania całkowitego, ze względu na neurotyczną nadwrażliwość.Intuicyjne dawno temu mnie już nachodziły przeczucia, że to wszystko jest pewnym deterministycznym planem, mi narzuconym, Ja po prostu od dziecka czuję się w tym świecie jako skazaniec. Ale od kilku lat, gdy doznałem lucyferycznego przebudzenia gnostycznego samoświadomości, postanowiłem zakończyć ten fatalizm przeznaczenia, wypowiadając życiu akt najwyższego buntu – świadomego, bezwzględnego antynatalizmu. Z czymkolwiek/kimkolwiek zmierzę się po śmierci, zamierzam wypowiedzieć totalne nieposłuszeństwo wobec kolejnego wcielania się do życia w tym świecie, i żadna siła mnie tu nie zawróci, taki kurva jestem zdeterminowany. 🙂

    Lubię

  • ,, Ludzkość jest po prostu nieszczęśliwa. Tonie w rozpaczy, w pragnieniach, namiętnościach i żądzach nie do spełnienia. Bo nawet gdyby wszystkie je spełnić za pomocą jakiejś czarodziejskiej różdżki.. To zaraz ludzie wymyśliliby sobie kolejne pragnienia, pożądliwości, i kolejne problemy i kolejnych wrogów. I znowu byliby nieszczęśliwi.”

   No i chyba o to w tym wszystkim chodzi. Choć nie do końca, ponieważ ludzkość przyjęła(własną ignorancją lub swoim lenistwem tak pozwoliła siebie wytresować), drogę rozwoju opartą na fałszywych impulsach.
   Jednym z nich jest pojęcie, że po to, aby zaistniało szczęście wystarczy umieścić siebie w stanie nieszczęścia i je po prostu zwalczyć.
   I to nieszczęścia spowodowanego wrogami zewnętrznymi.

   JEŻELI CZŁOWIEK CIĄGLE POSZUKUJE WROGÓW NA ZEWNĄTRZ SIEBIE, TO CHYBA NIE POWINNO DZIWIĆ, ŻE OTRZYMUJE ICH I TO W OBFITOŚCI?

   To czego usilnie szukasz, w końcu znajdujesz.

   To tak, jakby wykarczować porośniętą krzakami ziemię i usiąść na tyłku w oczekiwaniu, że miejsce pozbawione badyli i ich korzeni samo zajmie się stworzeniem pięknej, ukwieconej łąki lub sadu z dorodnymi owocami.

   Po paru latach twoim oczom znów ukazuje się gęstwina porośnięta krzakami.
   A to chamstwo! Mam wrogów, którzy to uczynili! Z łatwością ich znajdę, napiętnuję i będę głosił światu, że to oni wpakowali mnie w nieszczęście.
   Choćby przyszło mi całe życie poświęcić, będę odkrywał tych wrogów i przestrzegał przed nimi ludzi. Niech też z nimi walczą – a mówiąc wprost – niech na powrót nasadzają krzaki i zarośla.

   Błąd w ludzkim myśleniu polega głównie na tym, że brak nieszczęścia uznaje się za szczęście.
   To tak nie działa. Szczęście, dobrostan, spokój myśli wymaga zabiegów, ciągłej troski, czujności, dbałości i pielęgnacji. A czasem wręcz zdecydowanej postawy wobec pakujących się w spokojne życie przeciwności.

   Takiej zdecydowanej postawy zabrakło np.krajom zachodu, które zapraszały nieszczęście z otwartymi ramionami, wierząc ulegle i ślepo krasomówcom swoich rządów.

   Kropką nad i dla powyższych słów niech będzie ,,cytat” z Jarka.

   ,, Jednostka musi sama wykonać pewną pracę by się wyzwolić. Ten, kto autentycznie i szczerze chce się uwolnić, zostanie uwolniony. Dzisiejszych „Sokratesów” nikt nie skazuje na śmierć, przynajmniej na Zachodzie. Kłopot jest taki, że większość ludzi nie jest w stanie tej pracy wykonać.”

   Powtórzę: UZNAWANIE BRAKU NIESZCZĘŚCIA ZA SZCZĘŚCIE GUBI CZŁOWIEKA, A WRAZ Z NIM CAŁE CYWILIZACJE.

   Ci, którzy to wiedzą i w autentyczny sposób dbają i zabiegają o szczęście, co mogą zrobić dla innych to jedynie być przykładem.
   Przykładem, na przyjęcie którego trzeba być gotowym.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

  • W normalnym świecie mielibyśmy sytuację, w której Polak na czele Unii sprzyjałby interesom Polski, ale Tusek (czyli kundel po kaszubsku) prowadzi sprytną politykę neutralności czym zdobył sobie zaufanie innych, bruxelskich psychopatów. Oni doskonale wiedzą o tym, że taki gość jak Tusek zrobi wszystko na co dostanie „prikaz” od swoich panów. W polityce ZAWSZE to liczy się najbardziej.

   Tusek jest kryty bo jest na niego tyle haków, że można go wykończyć w jeden dzień. Ponad wszelką wątpliwość ryży Donald jest zamieszany w katastrofę polskiego samolotu. Pomijam brzozy i mgły – ostatnie przecieki z Wikileaks pokazują, że limuzynę rządową czy samolot można unicestwić zdalnie. Ci ludzie nie cofną się przed niczym wiedząc, że bezkarnie mogą likwidować swoich przeciwników – i robią to za każdym razem gdy jest taka potrzeba.

   Chciałbym napisać, że na szczęście w USA wygrał TRUMP, ale mimo szlachetnych zamiarów tego pana widzimy jak w otoczeniu hien i psychopatów facet opada z sił i przekonuje się, że rządzenie nie ma nic wspólnego z PRAWEM… TRUMP ma dużą rodzinę i zastraszony utratą kogoś bliskiego musi iść na ustępstwa psycholi.

   Jedynym rozwiązaniem dla nas w Europie i dla nich w Ameryce byłoby wyłapanie, pozamykanie i pozabijanie tych wszystkich świrów. Problem polega na tym, że ktoś szlachetny nie wyobraża sobie zabijania innych dla swoich korzyści. Czy wystarczy pokojowa rewolucja w polityce? Nie sądzę.

   Lubię

 2. Masz rację Jarek. Stare dziady siedzą sobie na dupach, pierdzą w fotele, piją koniaki, otaczają się młodymi cipkami i patrzą, jakie by tu dopisać scenariusze do życiorysu pewnych ludzi.

  Fantazja mnie ponosi? Ależ skąd. Wystarczy uważnie przeczytać moje niektóre wpisy na tej stronie, aby dojść do wniosku, że komuś bardzo zależało na tym, aby mi dokopać.

  Nie wzięto chyba jedynie pod uwagę faktu, że istniejąc ciągle jako jedna świadomość zebrałem przez te ponad 9 500 lat życia tu na Ziemi w przeszłości pewną ilość doświadczeń życiowych.

  Nie wzięto pod uwagę faktu, że to ja sam rozpocząłem tę grę i że wszyscy gracze grali podług moich scenariuszy. Chciałem, aby wygrali w grze. Nie chciałem oddać meczu walkowerem.

  No i wygrali. Są szczęśliwi. Bo jako Polacy zniszczyli Polaka.

  Sukces.

  Moje gratulacje.

  Bawcie się tak dalej.

  Tylko bawcie się sami.

  Beze mnie.

  A co do blondyny?

  Zjawi się gdy nadejdzie ich wszystkich czas.

  Odwiedzi ich piękna blondyna z kosą.

  Ja mam czas.

  Poczekam.

  A wtedy złośliwcy uważajcie.

  Wasza gra tu i teraz dobiegnie końca.

  A tam?

  A tam po drugiej stronie chmur?

  A tam po drugiej stronie tęczy?

  Tam się panowie spotkamy. 

  Tam sobie pomówimy.

  Tam czas biegnie inaczej.

  Tam miną miliony lat.

  A na Ziemi będą to sekundy.

  Tam nie będziecie mieli żadnej władzy.

  To o takim świecie mówił Jezus z Nazaretu

  nieważne istniał, czy też nie?

  To o takim świecie pisze Biblia / NT /.

  Tylko doskonalenie siebie może Was uratować.

  A zatem ratujcie się dokąd jeszcze możecie.

  Bo inaczej biada.

  Bo inaczej ja tam pomówię z Wami inaczej.

  Wciąż macie jeszcze czas.

  Zanim nadejdzie Wasz czas.

  Lubię

  • Nie zatrzymujmy się dłużej przy tym, co dla nas niemiłe.
   Ono pojawia się, drogi Erika, nie po to, aby kazać sobą żyć, ale po to, abyśmy idąc dalej swoją drogą zauważyli jeszcze więcej piękna.
   Bo czyż nie widzimy bardziej jaskrawie dobra i piękna odbitego od tego co dla nas niemiłe?

   Niemiłe rzeczy i niemili, naszym zdaniem, ludzie, tak na prawdę wykonują dla nas kawał dobrej roboty, bo ukazują tę część w nas, której jeszcze nie pokochaliśmy.
   Kochając siebie coraz bardziej, emanujemy spokojem, miłością.
   Jest w nas coraz mniej miejsca na gniew, rozdrażnienie, żal, smutek, które są pochodnymi naszej reakcji tą częścią w nas, z którą sobie jeszcze nie radzimy, której nie ujarzmiliśmy, nie przepracowaliśmy.
   By stać się wewnętrznie wolnym.
   Ludzie i sytuacje są naszym lustrem, bez którego nie bylibyśmy w stanie zobaczyć własnych niedoskonałości i je zmieniać.

   Dobrze, że lustra istnieją.

   Przeczytałam gdzieś bardzo mądre słowa:

   KIEDY WIDZISZ SIEBIE, GDZIEKOLWIEK SPOJRZYSZ, PATRZYSZ OCZAMI BOGA.
   GDY WZRASTA POCZUCIE JEDNOŚCI, ZNIKA Z TWOJEGO ŻYCIA BÓL I ROZCZAROWANIE.
   KIEDY WZRASTA POCZUCIE JEDNOŚCI, GINIE CIERPIENIE I SMUTEK. CIERPIENIE JEST BOWIEM REAKCJĄ NA ODDZIELENIE, A SMUTEK OGŁOSZENIEM JEGO PRAWDY.
   LECZ TO PRAWDA TYLKO POZORNA.
   PRAWDZIWY PODZIAŁ NIE ISTNIEJE.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

 3. Hmm, przede wszystkim That Poppy to projekt reżyserowany, mający za zadanie (zapewne) ukazanie właśnie mechanizmów tej rozrywki i cenę bycia gwiazdą. W tym teledysku ciekawe jest też to, że na samym początku Poppy siedzi w pozie Baphometa. Ale i tak najciekawsza jest seria filmików z jej drugiego kanału. Polecam obejrzenie interpretacji i teorii na yt, na przykład na kanale TheFilmTheory.

  Lubię

 4. Zwinięty wiecznie w ciemności poniżej
  Czekają na odpowiedni moment do ataku
  W obronie prawdy i ochronie kłamstw
  Reptilianie zrzucają swoją skórę
  Zbierają się w masach
  Szyfrując gwiazdy
  hodując niewolników przysięgłych wojnie
  Niszczenie i walenie
  Aż pęcherze płoną
  Śmierć wyprowadzona na świat

  Oczy węża zawsze wpatrzone w ciebie…
  Bez Śladu
  Wężowy Pakt
  Ulegając ku twemu losowi
  Będą cię obserwować
  Przez zmiennokształtne oczy
  W sumeryjskim przebraniu
  Na bogów, którzy Dekretują naszą wiarę
  Na bogów, którzy Dekretują naszą wiarę

  Religie De-luvium
  Monarchów i bogów
  Ohydna hydra nabiera kształtu
  Potomkowie Krwi
  W swojej pierwotnej formie
  Smok Egiptu się przebudza
  Zabrali Tablice
  I Ukryli zwoje
  Aby oszukać tych, którzy ich chronią
  Prawda o stworzeniu
  Mutacji Człowieka
  Pogrzebane za murami Watykanu

  Oczy węża zawsze wpatrzone w ciebie…
  Bez Śladu
  Wężowy Pakt
  Ulegając ku twemu losowi
  Będą cię obserwować
  Przez zmiennokształtne oczy
  W sumeryjskim przebraniu
  Na bogów, którzy Dekretują naszą wiarę
  Na bogów, którzy Dekretują naszą wiarę

  Teraz!
  Jesteśmy tymi, którzy dominują
  Pięć tysięcy lat kontrolowanej ciszy
  Ujarzmione Społeczeństwa
  Wieczna, Pełna Kontrola
  Bractwo Węża
  I zawsze będziemy przejmować kontrolę!

  Lubię

  • Pamiętaj o jednym. Dla Szatana najlepszym kąskiem jest ludzka dusza. Większość wyznawców Diabła kończy śmiercią samobójczą. Pytanie brzmi: czy świadome Kia kończąc taką śmiercią zasili szeregi diabła, czy też będzie skazana na identyczną inkarnację w tym samym momencie czasowego kontinuum? Może nawet tyle razy, dopóki nie naprawi błędu, a może trwałoby w nieskończoną nieskończoność. Warto o tym pamiętać. Magija Wyższa jest niezliczoną przewagą nad Magiją Niższą. Warto znacznie częściej stosować tą pierwszą, niż tą drugą. No i nie wyzwij mnie znowu od leszka 😉 Doszły mnie słuchy, że Wicca rozpoczęła kampanię przeciwko Trumpowi i jego świcie. Być może szykuje się wojna magów na tym świecie.

   Lubię

   • To była odpowiedź na Twoje szczere zwierzenie:
    „Ja doskonale sobie to uświadamiam od dawien dawna. Moje życie od urodzenia jest pasmem traum, cierpień i poczucia wyalienowania całkowitego, ze względu na neurotyczną nadwrażliwość.Intuicyjne dawno temu mnie już nachodziły przeczucia, że to wszystko jest pewnym deterministycznym planem, mi narzuconym, Ja po prostu od dziecka czuję się w tym świecie jako skazaniec. Ale od kilku lat, gdy doznałem lucyferycznego przebudzenia gnostycznego samoświadomości, postanowiłem zakończyć ten fatalizm przeznaczenia, wypowiadając życiu akt najwyższego buntu – świadomego, bezwzględnego antynatalizmu. Z czymkolwiek/kimkolwiek zmierzę się po śmierci, zamierzam wypowiedzieć totalne nieposłuszeństwo wobec kolejnego wcielania się do życia w tym świecie, i żadna siła mnie tu nie zawróci, taki kurva jestem zdeterminowany. 🙂”

    Lubię

   • Słyszałem kiedyś koncepcje, że inkarnacje mogą wiele razy powtarzać się w tym samym continuum czasowym. Że jeśli ktoś urodził się w 1950 roku i nie naprawi błędów, to następna inkarnacja też będzie w 1950 roku, na tej samej planecie, z tym samym ciałem, w tej samej rodzinie i z wszystkim tym samym. Tylko to byłby już zupełny kosmos 😉 Na ile jest to realne?

    Lubię

   • Jak widać, Wiccy nie przeszkadza Syria i kilka innych krajów które zostały zniszczone. Ani nie przeszkadza im wiele innych świństw, np kapitalistyczny drenaż planety. Ale przeszkadza im to, co pokażą amerykańskie odpowiednimi naszych TVNów. Coś mi tu nie gra, oni nie mogą być tak głupi. To nie chodzi tylko o to.

    Lubię

       • Masz rację Mag Chaosu.

        Trzeba zacząć żyć na luzie. Ludzie zawsze byli, zawsze są i zawsze będą oszukiwani i wyzyskiwani tak długo, jak oszukiwać i wyzyskiwać się pozwolą.

        A zatem ,, WYKLĘTY POWSTAŃ LUDU ZIEMI”.

        I tymi słowami można by zakończyć mój komentarz.

        Pozwól że dodam zakończenie II zwrotki tej komunistycznej ,, Międzynarodówki ”.

        By łańcuch spadł z wolnego ducha.

        T W Ó J D O M N I E W O L I Z N I S Z C Z I S P A L

        Lubię

        • Zamknięte twe oczy, niezdolne do widzenia. A na luz to można wrzucić skrzynię biegów w samochodzie. Za dużo tego „luzu” na zachodzie spowodowało to co spowodowało”. Wolność to nie samowola, wolność to odpowiedzialność.

         Lubię

     • „Chodzi o to, że rozpoczyna się decydująca bitwa Dobra ze Złem.”

      Magu przypomniał mi się sen sprzed pewnie 30 lat 😉 jeszcze wtedy nie było internetu,nic nie wiedziałam o magii ani pojęcia nie miałam jak działa świat .To było tak:
      scena I .Noc,cmentarz.Stoję nad grobem kurtyzany która umarła w 1555 roku(jest tabliczka).
      scenaII.Mam na sobie suknię kurtyzany z 1555roku.Suknia jest z czarnej tetry,ze stójką pod szyją i długa do kostek.Patrzę w lustro i widzę,że jestem piękna(tzn.wyglądam jak ja ale pięknieję,nie wiem,jak to opisać).
      scena III.Noc,blask księżyca,plaża nad morzem.Pełno ludzi ,kobiet,mężczyźni też są .Jestem na sabacie czarownic.W pewnym momencie uświadamiam sobie,że nie chcę tu być.Klękam na piasku i zaczynam się modlić ,mówię:Boże,nie chcę służyć złu.
      scena IV.chcę się pozbyć czarnej sukni ale każdy,kto jej dotyka umiera.Pomyślałam,że oddam tą suknię jedynej mądrej i prawej kobiecie jaką znam i że jej ta suknia nie zdoła zabić.
      Wiem,że ten sen wygląda jak kiczowaty horror ale taki był ,bardzo symboliczny 🙂
      No i teraz tak sobie myślę po tylu latach,że wtedy we śnie świadomie wybrałam ,że będę się starała podążać tą dobrą ścieżką 🙂

      Lubię

 5. Uwięziony w tym wirze
  Oko w piramidzie
  Karmiony tym na siłę – mam dość tego

  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym
  Skanują ich bazy danych, w poszukiwaniu terrorystów
  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym
  A każdy, kto odważy się coś powiedzieć, jest ogłoszony zwolennikiem anarchii

  Tak jest, spisują listy

  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym
  Tak jest, spisują listy, więc czytaj uważnie znaki ostrzegawcze!

  Łyse głowy w parlamencie z ceremioniałem i zgodnie z umową
  Wciąż wmawiają nam, że musimy czytać znaki ostrzegawcze
  Kody kreskowe i odciski palców, posłuszeństwo i portrety pamięciowe

  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym

  Tak jest, spisują listy

  Bogowie Słońca i obeliski w krwawych śladach Syriusza
  Kiedy lekarz przekręca wszystkie te znaki ostrzegawcze
  Fałszywe korporacje, jesteśmy poddawani rewizjom osobistym
  Jesteśmy zdesperowani
  Czas, by przeczytać ostrzeżenie

  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym
  I rozlegają się szepty w świątyni-katalizatorze rebeliantów
  Tak, spisują listy ludzi zainteresowanych tym
  Mimo to, lud zabawia się, naśmiewając się z tych, którzy naprawdę w to wierzą

  Wcześnie rano, kiedy ogród zaczyna rosnąć
  Każde ostrzeżenie jest ziarnem, które należy wysiać

  Tak jest, spisują listy! Jesteś zainteresowany?
  Tak jest, spisują listy, ale może to oni są terrorystami…

  Lubię

 6. „SZATAN BEZ SWOICH WIERNYCH

  Powszechna legenda głosi, że to diabeł panuje w piekle – nic bardziej mylnego:
  ktoś, kto głosi nieposłuszeństwo, nie może panować, diabeł nie chce rządzić, nie dba o władzę, nie będzie miał wiernych zwolennikòw. Dobrze on o tym wie, dlatego jego piekłem nie jest konkretne miejsce, nie jest nim nawet władza nad duszami nieszczęśnikòw. On wyzwala, daje wszystkim władzę absolutną, całkowitą anarchię. Określenie „diabeł” pochodzi od późnego łacińskiego „diabŏlus”, przekładu z greckiego terminu „Διάβολος”, „diábolos”, „dzielić”, „ten, który dzieli” „oszczerca”, „oskarżyciel”; pochodzi od greckiego „διαβάλλω”, diabàllo”, słowa, które jest przeciwieństwem terminu „simbolico”(symboliczny), „diabolico”(diaboliczny), ten, kto dokonuje porównań (stawiając nas zawsze w stan sprzeczności) niezbędnych dla procesu konfrontacji. W tarot nosi numer 15 i jest przedstawiany ze skrzydłami nietoperza, z kobiecymi piersiami, głową i nogami kozła. Jedną ręką trzyma pochodnię. Po obu stronach ma dwoje pół-ludzi: mężczyznę i kobietę przykutych do piedestału, gdzie diabeł siedzi, dominuje. Oboje mają rogi na głowie; u mężczyzny widoczny jest ognisty ogon, u kobiety ogon kończyć się kiścią winogron. Z diabłem, jako swego rodzaju zejściem do piekła, wkraczamy w fazę „nigredo”, która odpowiada konfrontacji z własnym Cieniem. Podwòjne jest tu znaczenie: ujrzenie siebie w swoim przeciwieństwie – w celu wyeliminowania zazdrości. Ogólnie rzecz biorąc diabeł wskazuje wady i wrogów psychiki, którzy zniewalają człowieka, ograniczając jego rozwòj. Dla Junga Diabeł jest „duchem księżyca”, otwiera wszystko to, co jest zamknięte; rozwiązuje wszystko to, co ma kształt i ciało; zniewala. W pozytywnym znaczeniu jest siłą magnetyczną: empatią, erosem, który kieruje poza zwykłą rzeczywistość. Nawet Jung, w „Czerwonej Księdze”, wyróżnia dwa rodzaje boskiego diabła: „tego, który płonie” i „tego, ktòry wzrasta”. Ten, ktòry pali jest EROSEM w postaci ognia, jest ślepą namiętnością, czystym instynktem. Płomień daje światło wypalając, zużywając (Niosący Światło: Luciferus). Ten, ktòry rośnie jest „Drzewem Życia”: wzrasta gromadząc we wzroście żywą materię, dokładnie tak, jak my poprzez błędy, na oborniku zła, tworzymy nasze bogate doświadczenia życiowe (w myśl powiedzenia, że gdy diabeł się starzeje, staje się zakonnikiem – mądry, spokojny, przewodnik).
  Tak więc Królestwo Niebieskie jest monarchią (jeden Bóg); jest miejscem dla Arystokracji (najlepsi, najdoskonalsi); jest oligarchią (wybrańcy); jest demokracją (lud Boży); jest komunizmem (komunia, zgromadzenie świętych) … i tak dalej… W piekle nikt nie panuje: jest tam autokracja, samokontrola, panowanie nad sobą, oczywiście postrzegane jako anarchia przez tych, którzy poddają się innym potęgom.”

  Lubię

  • O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

   Ty nad wszystkie anioły mądry i wspaniały
   Boże przez los zdradzony, pozbawiony chwały
   O Ty, Książę wygnania, mimo wszystkie klęski
   Niepokonany nigdy i zawsze zwycięski

   Głuchych mroków podziemia wszechwiedzący królu
   Lekarzu dobrotliwy ludzkich trwóg i bólu
   Któryś rzucił w pierś nawet najlichszych nędzarzy
   Skrę miłości, co raju pragnieniem się żarzy
   Który Śmierć zapłodniwszy, swą oblubienicę
   Zrodziłeś z nią Nadzieję, szaloną wietrznicę
   Który w oku skazańca zapalasz błysk dumy
   Że patrzy z szubienicy wzgardą w ludzkie tłumy,
   Który znasz najtajniejsze ziemskich głębin cienie
   Gdzie zazdrosny Bóg drogie pochował kamienie

   O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

   Który wzrokiem swym jasnym przejrzałeś metale
   Od wieków śpiące w głuchym, mrocznym arsenale
   Który chronisz od śmierci i zgubnego strachu
   Lunatyków błądzących po krawędziach dachu

   O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

   Lubię

   • Po pierwsze: Szatan nie ma w swoim słowniku słowa litość.
    Po drugie: jest w Istnieniu postać, na widok której Szatan dostaje sraczki, oto ta postać:

    Lubię

  • Ty sobie gościu mów, a ja słucham zdrów i dalej swoje robię. Bo i po cóż mam Was słuchać? Dziennikarzy, polityków, w tym państwowych urzędników.

   Jest jeszcze szczątkowa wolność słowa. I póki co swoboda myślenia. Każdy z nich chce, abym to ja sam martwił się o Ten Kraj, o ten rząd, o wszystko co się tu i teraz dzieje.

   Powiem Wam zatem.

   O te sprawy martwcie się sami.

   Ja mam dość swoich spraw.

   Ja mam dość swoich kłopotów.

   Dochodzę do przekonania

   Że ten przeklęty kraj nigdy nie podniesie się z klęczek.

   Dlaczego przeklęty?

   Klątwa Św. Wojciecha.

   Klątwa Gaudentego.

   Klątwa papieża KRK Marcina V

   Klątwa papieża KRK Piusa II

   I wiele innych klątw.

   Gdy tyle razy zjawiał się tu nasz Polak,

   Gdy tyle razy zjawiał się tu nasz Papież,

   Gdy tyle razy zjawiał się tu nasz Umiłowany Ojciec Święty Jan Paweł II,

   Papież KRK z rodu Polaków,

   To za każdym razem nie zdjął

   To za każdym razem nie odwołał

   To za każdym razem ,,zapominał”.

   Zapominał zdjąć z narodu wiernego Kościołowi

   Zapominał zdjąć Polakom kajdany klątw swoich poprzedników

   Nie odwołał ich również Benedykt XVI

   Nie odwołał ich również Franciszek I

   Nikt ich nie odwołał.

   Nikt nie zamierzał nawet ich odwołać.

   Nawet gdyby te klątwy były bajką

   To i tak należy je wszystkie

   Odwołać i unieważnić.

   Bo nawet nierzucona klątwa działa, gdy naród w nią uwierzy.

   A dzięki internetowi wierzy w nią już zbyt wielu ludzi.

   A po pokonaniu bariery 101 ludzi wierzących w te klątwy one zaczynają działać. Tam w świecie ducha wszystko o czym myślimy realizuje się natychmiast. Jak ludzie uwierzą w klątwy, to ich los jest nie do pozazdroszczenia.

   Czy można je zatem odwołać?

   Można.

   Czy można je unieważnić?

   Można.

   Kto powinien to wszystko uczynić?

   To wszystko powinien uczynić obecny papież KRK na Stolicy Piotrowej.`

   I rozgłosić to na cały świat.

   I rozgłosić to na cały kraj.

   Amen.

   Lubię

 7. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stephen-hawking-twierdzi-ze-ludzie-potrzebuja-rzadu-swiatowego?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  „W wywiadzie dla The Times, słynny brytyjski fizyk teoretyk przedstawił swój pogląd na ocalenie ludzkiej cywilizacji. Według naukowca ludzie są bardzo agresywnym gatunkiem, a opanować tę agresję mogą jedynie osoby zaprowadzające rozsądną hierarchię. Ogromne arsenały broni masowego rażenia wymagają kontroli w postaci logiki i zdrowego rozsądku, twierdzi badacz.

  Hawking uważa, że jedynie forma rządu światowego może uratować ludzi przed zagładą. Dodaje jednak, że nie jest to panaceum na wszystkie problemy, ponieważ obecność rządu światowego może wiązać się także z zaprowadzeniem globalnej dyktatury.

  Fizyk teoretyczny zyskał światową sławę jako popularyzator nauki. Stało się to po publikacji jego książki „Krótka historia czasu”, co wpłynęło znacznie na jego wizerunek, jako znanego futurystę. Przepowiednie naukowca są zawsze szeroko omawiane w prasie oraz społeczności naukowej.

  Warto jednak dodać, że przewidywania Hawkinga są często ponure i przerażające. Jedno z ostatnich dotyczyło wniosków, według których ludzka cywilizacja weszła w najtrudniejszy okres swojej historii, z dotkliwymi nierównościami społecznymi. Fizyk uważa także, że pozaziemska inteligencja stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla ludzi i może doprowadzić do całkowitego zniszczenia cywilizacji ziemskiej.”

  Lubię

 8. Szanowny Stworzycielu tej Zacnej Strony, Jarku Kefirze. Pisał tutaj kiedyś taki ktoś, jak Roni. Zwracam się do Ciebie z Wielką Prośbą o to, żeby zdjęto z niego blokadę. Nie wiem, czym zawinił i nie chce mnie to obchodzić. Okaż łaskę Człowieku dążący do wyższego poziomu świadomości, daj komuś szansę i spełnij prośbę skłonionego maga w imię naszych dobrych stosunków.

  Lubię

    • ,,Roni nie zostanie odblokowany, powodów jego blokady było dużo, nie będę o nich pisał publicznie ze względu na delikatność sprawy.”

     (…)

     Lubię

     • Krysia – ten komentarz który edytowałem, a który był komentarzem przykrym, stającym w obronie złego i podłego człowieka, świadczy o tym jak bardzo się rozminęliśmy. Ale tak w życiu się dzieje i nie mam do Ciebie żalu o to.
      Nie ma powrotu do starych czasów. Tematyka wpisów od końca stycznia się zmieniła. I to będzie kontynuowane.

      Lubię

      • Jak ostatnio raczyłeś napisać – my też się rozminęliśmy. Może też uznajesz, że jestem złym i podłym człowiekiem? Może masz w zwyczaju banować i moderować wpisy ludzi, którzy odbiegają od Twoich poglądów. Może zbyt wiele manipulacji uprawiasz w ostatnim czasie? Może ta knajpa jest już tylko dla ludzi, którzy wyznają tylko i tylko Twoje poglądy? To mi przypomina trochę sytuację mediów ostatnimi czasy – niewygodnych ośmieszać, usuwać, uwielbiać swoich przydupasów, a reszcie pokazać środkowy palec. CENZURA ZAWITAŁA U JARKA KEFIRA. To wordpress tak Cię odmienił? Śmiem twierdzić, że tak. Ptaszki ćwierkają, że portale na wordpressie pro słowiańskie są usuwane. Prawda jest tylko jedna, nie zapominaj o tym.

       Lubię

       • Nie, masz po prostu inną wizję świata. I jej się trzymaj. Niedobrze natomiast, gdy próbujesz ją komuś narzucać. Ja sobie na to nie pozwolę.

        Jesteś u mnie gościem, a nie gospodarzem. Wiele wpisów które zamieszczasz nie pasują do publikacji które zamieszczam od końca stycznia. Jeśli uważasz że Twoja wizja prawdy jest najlepsza, to najlepiej ją głosić na swojej stronie. Bo drugi człowiek – autor dowolnej strony – zawsze będzie miał trochę inne zdanie i postrzeganie tych samych rzeczy.

        Czy Twój pobyt w moim internetowym domu ma polegać na krytykowaniu mnie, na wytykaniu mi palcem tego co uważasz za niesłuszne? Jeśli tak – to po co? To nie ma przecież sensu. Blogów słowiańskich, duchowych i politycznych jest bardzo dużo. I nikt przeciwko nim krucjaty nie prowadzi, rosną w siłę.

        Lubię

        • To bądź kurwa mężczyzną i powiedz mi to wprost, a nie próbujesz się bronić wymyślając wyimaginowane nicki i chowając tym samym głowę w piach. Jestem przekonany i nie tylko ja, że stoisz twardo po stronie upadającego NWO.

         Lubię

         • Pierwsza i najważniejsza zasada internetu – jeśli jakaś strona się komuś nie podoba, to się jej nie czyta. Dotyczy to też TV. Ja nie wchodzę na strony typu Nasz Dziennik, Fronda czy gazeta wyborcza i nie wytykam im błędów. Bo to nie moja bajka, czytam co innego. Blogów takich jak mój jest bardzo dużo. Co pozytywnego widzisz na mojej stronie? Odnoszę wrażenie, że ZUPEŁNIE NIC, oprócz wpisów Ani, Krysi i Bogdana. Dlatego zadałem Ci wcześniej pytanie, jaki jest cel Twojego pobytu u mnie, w moim internetowym Domu, bo serio mnie to ciekawi.

          Jeśli uważasz że stoję po stronie NWO czy czego tam, to głoś tę prawdę, ale poza moją stroną. To co robisz na mojej stronie od kilku dni jest agresją w stosunku do mnie. Czy na tym ma to polegać? Ja na dalsze ekscesy tego typu nie pozwalam. U siebie w domu czy u siebie na stronie każdy może robić co chce i krytykować kogo chce. Jeśli jest się u kogoś w gościach to szanuje się zasady i poglądy gospodarza.

          Nick „były mag” czy jakoś tak, nie jest moim nickiem. Mam jeden – Jarek Kefir.

          Lubię

          • Bullshit. By by Kefirze, już wiem wszystko i nie będę cię więcej „niepokoił”. Jesteś istnieniem o wielu złych i fałszywych obliczach, podatnym na wpływy zewnętrzne i zmieniającym poglądy co 3 miesiące. Na pewno skasujesz ten post (żeby inni się nie dowiedzieli prawdy), jak masz to w swoim zwyczaju. Pozerów jest wielu na świecie, ale niewielu jest tak głupich, żeby obrazić metali i Słowian… By By.

           Lubię

        • Uwierz Mi Jarku, że każdy jakiś tam swój rozumek ma , każda myśląca osoba swoje pomyśli… każdy głupek ją napisze….blokowanie , cenzurownie moim zdaniem mija się z celem każdy z nas jest jaki jest i to w nas jest piękne czasem ktoś palnie głupote , czasem coś mądrego , kwestia w tym szanuj póki nie rani ,a więcej uwierz mi jest przemilczane na tym poratalu , nie lekceważ tych co widzą a nie piszą .

         dziś możesz wiele wpisów widzieć źle jako ataki np ale kto wie jak odczytasz je kiedyś 🙂

         Odwalasz kupe dobrej roboty , zmuszasz wielu ludzi do refleksji , ale i wiele nauki przed Tobą jak i przede mną i innymi , jeśli są wśród nas którzy myślą że pojeli wszystko cóz …. to ich problem nieprawdaż ?

         Lubię

         • Hej Myśląca, cieszę się że napisałaś 🙂 Wszystko to wiem, z tym że to tylko teoria 😉 Strona internetowa jest jak dom. Jeśli ktoś wchodzi z brudnymi butami i rozrzuca śmieci w Twoim domu, to pozwoliłabyś na to? Zwłaszcza, że Twoi domownicy i spokojnie zachowujący się goście by na to patrzyli? Każdy ma prawo się bronić. Czytelnicy są GOŚĆMI, a nie redaktorami. Nikt nie ma prawa mówić mi co mogę a co nie mogę pisać na mojej stronie. Już jedna taka osoba – nomen omen czarownica – próbowała. miałem z nią rozprawkę 1 lutego, miesiąc temu. Przysiągłem sobie, że NIGDY nie dopuszczę już do powtórki. No ale jednak 😉 Pytanie najważniejsze. Co mają mi pokazać takie sytuacje, że przyciągam ludzi którzy są obdarzeni mocą i mi to robią? Jakiś nieuświadomiony / nieodkryty potencjał?

          I jeszcze ten cytat: 😉

          Cytat: „Przyzwyczajcie się do tego, ze im bardziej będziecie sobą, ze swoimi wadami i zaletami, tym większe emocje będziecie wzbudzać u tych, którzy są uwikłani w fałszywej tożsamości i udawaniu „świętych”. Jeśli ktoś ma na waszym punkcie obsesję, pragnie was oczerniać i niszczyć, to oznacza, że nie wy macie problem, tylko ta osoba. Reprezentujecie to, co w niej jest nieuświadomione i niezintegrowane. Nie przejmujcie się tym, tylko dalej róbcie swoje. Zawsze będą osoby przyjazne i wrogie. Grunt, żeby nie pozwolić tym ostatnim siebie zgasić. Naszym obowiązkiem jest chronić światło swojej duszy, bo ma prawo płonąć i określać siebie. Tej odwagi do chronienia i przejawiania własnej indywidualności uczymy się przez całe życie.”
          Źródło: Ciemnanoc.pl

          Lubię

          • Hymm napisze tak , ze swojej perspektywy widzenia (i zobacz zaś mi kuźwa Twoja odp na poczte nie przyszła ) ale ok ja taka sobie uwierz nikt ważny w zyciu ciągle jestem poddawana krytyce , często zastanawiałam się o co kuźwa chodzi ? a o to że ja jestem troche jak kot chodze własnymi drogami , staram się nikomu nie wadzić, nie jestem plotkarą wali mnie to kogo dziś Kowalski i jak obrabia ile ma w kejdzie a ile nie ,nikomu niczego nie zazdroszcze , nikomu nie złożecze nikgo nie oceniam bo Bogiem a ni sądem nie omylnym nie jestem , nie mylić z tym że nie widze co człowiek robi źle ale nie oznacza to dla mnie że od razu ten człowiek jest zły, moje życie jest zwykłe proste za to je lubie ale ludkom to nie pasi jak to ty nie masz własnego zdania? mam ale po co je wypowiadac czasami skoro się to mija z celem . Jak to Ty wódki nie pijesz ? Jak to Ty z Kowalskim gadasz zwyczajnie nie pasuje do czyjegoś schematu . Ludzie maja jedną wielką wadę której nie widzą lubią oceniać Bawić się w Boga zapominają że wszyscy się gubimy , poełniamy błędny i dorastamy w innym czasie i mamy takie nie pisane prawo dopoki robisz coś co innych nie rani nie ma w tym nic złego , Ty masz Bloga fakt nie traktuj tak tego jaby to nazwać osobiście 🙂 Ja tworze projekty ludzie je kochają ,moja rodzina zawsze je krytykuje 🙂 Był czas kiedy mnie to bolało ale dziś wiem że to ich słabość nie moja .

           Lubię

        • Ale po co? To dalsze rozniecanie agresji. Sprawa jest zakończona. Nie ma powrotu do starych porządków. Idźcie w pokoju w swoją stronę, głoście i wyznawajcie na co macie ochotę. Internet jest wielki i nie ogranicza się tylko do mojej strony – której nie lubisz i na której nie ma wg Ciebie nic wartościowego. Najlepiej Kefira demaskuje się na własnej stronie, ew na własnym fan page 😉

         Lubię

         • Po co? Po to, żeby pokazać nowym tutaj, co ich czeka, jak Kefir dostanie kolejnego olśnienia i od stycznia 2018 zmieni poglądy. Niech będą ŚWIADOMI. Po to, żeby wiedzieli jak wygląda CENZURA na portalu Kefira. ONI MUSZĄ BYĆ ŚWIADOMI!!! PRZECIEŻ DĄŻYMY TUTAJ DO POSZERZENIA ŚWIADOMOŚCI!!! WIĘC JESTEŚ IM TĄ ŚWIADOMOŚĆ WINIEN!!!.
          Czy to takie trudne do zrozumienia?

          Lubię

          • Mag, serio. To nie ma sensu, naprawdę. Dalsze wpisy tego typu będę kasował. Nie pozwolę na deptanie siebie i na brukanie mojego miejsca w internecie.

           Lubię

          • Mam cechę, która wśród facetów nazywana jest wadą, ale na szczęście jestem kobietą i ta cecha określana jest jako babska przywara.
           A mianowicie wpieprzanie się między wódkę a zakąskę.

           I tu internet jest wielkim błogosławieństwem, bo jeśli dostanę po łbie, to tylko werbalnie 😀 , na piśmie 😀

           Nie potrzeba, Magunia tak się denerwować.
           I żeby było śmieszniej, mówi to baba, która bezczelnie wykorzystuje moment, w którym jest spokojna 😀

           Z ta świadomością i cenzurą bywa różnie.
           Ileż to razy wkurzałam się na ludzi, będąc u nich w gościnie, że nie mogę być sobą, zachowywać się tak, jak to czynię we własnym domu.
           Mało tego, szlak mnie trafiał, że ci – kwadratowi według mnie ludzie – narzucali mi swoje maniery w moim własnym domu!
           ,,No żesz k….a ich mać!” – mojemu oburzeniu nie było końca.

           Nie docierało do mnie, że ja w identyczny sposób mogłam burzyć ich porządek.

           Życie pokazało, że ta szarpanina, męczenie się wspólne trwało do dnia, w którym zadałam sobie dwa pytania:
           Jeżeli ci tak źle u tych ludzi, to po jasną cholerę do nich idziesz?
           Jeżeli źle czujesz się z takimi ludźmi w swoim domu, to kiego czorta ich zapraszasz?

           Najpierw ciu, ciu, ciu!, ależ serdecznie zapraszam …, a potem wkurw ?

           Zrozumiałam też, że jeśli przebywanie u tych ludzi jest czasem życiową koniecznością, to niestety ale to ja muszę się dopasować do reguł w ich domu.
           I odwrotnie; ci ludzie nie mogą w moim domu przestawiać mi mebli.
           Kompromis bywa wówczas złotym środkiem.

           A już ten 2018 rok to ubawił mnie wielce.

           Gdyby Jarencjo miał 78 lat, to rzeczywiście, dziwnym u niego byłaby zmiana poglądów.
           Człowiek w tym wieku nie zmienia poglądów, bo już nie ma na co zmienić, bo już je wszystkie przeżył, doświadczył i jedynym, mądrym spojrzeniem na świat staje się radość z niego.

           Jeszcze pięćdziesiąt razy zmienimy poglądy, bo z samej nazwy są to tylko OGLĄDY rzeczywistości, a nie ona sama.
           Jeszcze wiele razy będziemy zachodzić ŻYCIE z dziesiątek jego stron i za każdym razem widzieć je inaczej, bo przecież nie stoi w miejscu razem z nami!

           Zapieprza spiralnie z prędkością prawie trzydziestu km na sekundę, próbując dogonić Słońce! 😀 😀
           A już o Wszechświecie nie wspomnę! 😀

           Obfitość różnorodności, możliwość wyboru, poznawania ich w ciągle zmieniającym się świecie! – to jest jedna z najpiękniejszych świadomości, w którą człowiek jest obdarowywany.

           Myślę, że ogrom i wieczność Wszechświata ukazuje nam nie tylko małość naszych problemów, ale też Wszechświat Z CAŁYM SWOIM SPEKTRUM PRZYCZYNOWO SKUTKOWYM pozwala nam na bycie Nim, o ile potrafimy wyjść poza swoje małe horyzonty.

           Wszak tym jesteśmy dokąd sięga nasza myśl.

           Amen 😀

           Lubię

      • ,, Krysia – ten komentarz który edytowałem, a który był komentarzem przykrym, stającym w obronie złego i podłego człowieka, świadczy o tym jak bardzo się rozminęliśmy….”

       Nie mi osądzać zło i podłość człowieka.
       Ja przez chwilę byłam dla ciebie zła. Czym innym jest nie zgadzać się i dowodzić różnicy zdania spokojnymi argumentami, a czym innym jest robić prywatne wycieczki do autora odmiennego poglądu – do tego nie mamy prawa.
       Czasem emocje(te cholerne) biorą górę. Wahadełko wciąga na maksa, a kiedy czas każe spojrzeć na to z boku – co pozostaje? Niesmak.
       Przepraszam.
       I dziękuję, że tego wpisu nie puściłeś w eter, choć wiem, że nie zmienia to faktu, że na pewno było ci przykro.

       Jakieś tłumaczenie, bronienie się z mojej strony – nie ma sensu.
       Bywa człowiek durny i tyle.
       A na pocieszenie 🙂 Ci powiem, że – znając życie – nie raz jeszcze będzie durny 🙂
       Spokojni i wyważeni są tylko ludzie ciepli.
       Dla zimnych albo gorących nie zawsze się to udaje, a w zasadzie rzadko.
       I jedni i drudzy to ,,wrażliwcy” – mocno targani uczuciami.

       Zauważyłam (już kiedyś) pewną prawidłowość.
       Kiedy zaczynam ,,iść” w stronę dobra z nadmiernymi emocjami (entuzjazm radości, pewności, szczęścia), to nagle jeb! Zaczyna mnie spotykać zło.
       Nie rozumiałam dlaczego.
       ,,Skoro atakuje cię zło, to znaczy, że czynisz dobrze” – tak sobie tłumaczyłam. Miało to swój sens, bo w ten sposób nie przydawałam swej energii złu, które próbowało mnie dosięgnąć.

       Dziś wiem, że to my sami, zbyt rozbujani, pewni siebie, ściągamy na siebie ,,zelandowskie” siły równoważące.
       Przyciągamy do siebie podobne energie, a kiedy zaczynamy z nimi ,,szaleć”, prawie zawsze dostaniemy obuchem w łeb 🙂

       Krótko mówiąc, nic nie dzieje się bez nas.

       Serdecznie pozdrawiam i miłego dnia.

       Lubię

  • Ja też o to bardzo proszę. Wszak wybaczenie sobie i innym to podstawa do bycia godnym zwać się człowiekiem, a co za tym idzie dzieckiem Boga.

   Lubię

 9. zaiste oplaca się dawac. przykładem jest kazde drzewo. te, które daje z siebie najwięcej tlenu przyswaja najwięcej wegla z … powietrza. tak. drzewa sa zamocowane w planecie ale ich struktura jest zbudowana niejako z atmosfery. to dające najwięcej rosnie najpotężniej i zdobywa okolice. a potem przemija i daje szanse kolejnym dawcom .-)

  Lubię

 10. … pamiętam, że za młokosa jarałem się filmem „Młode Wilki” i tam była dobra muzyka starego Varius Manx z Anitą Lipnicką, i słuchałem ich i kiedyś nagrywałem na vhs koncert z tvp1 i oglądałem nrazy …

  Lubię

 11. … pamiętam, że na tvp 2 były takie programy jak „Clipol” albo 30Ton, i tam zawsze się pojawiały dobre polskie nuty …

  Lubię

   • … a bo widzisz Jarek, ja to jestem czasami taki sentymentalny wieczny chłopiec ( choć metryka wskazuje, że stary chuj, bo się oglądam za małolatami ale one nie wiedzą, że kiedyś było lepiej tzn naturalniej, bo jak mawia hasło ludowe – lepsze jutro było wczoraj ) … no i przeczytałem taki cytat o muzyce: „Jeśli ukryłeś jakieś wspomnienie, muzyka je odnajdzie.”, i tak spontanicznie zarzuciłem wspominkami muzycznymi z szczeniackich lat 😉

    Lubię

 12. ******
  „Atrakcyjny seks to taki, który obojgu bardzo się podoba. A co się pod tym kryje, zależy od nich. Jest emocjonujący, partnerzy są bardzo blisko ze sobą związani. Mają poczucie, że nie mogą żyć bez siebie. Tu nie ma uzależnienia, ale jest tęsknota do drugiej osoby. Gdy zbliża się koniec pracy, z przyjemnością wracają do domu, by móc cieszyć się sobą.”

  … według mnie atrakcyjny sex … to anal 😀 … a to jest w sam raz do atrakcyjnego analu 🙂

  Lubię

 13. Jeśli w ogołe dojdzie ta treśc to dziekuję po 1 za życzenia w dniu kobiet ,bez kitu mam już ubaw jak starego lampka mogłam wytłumaczyć(miał 9 lat) tak tego nie i nawet nie zamierzam, fakt jest jeden jak szukam powiedzmy inspiracji do projektu czy też czytam rózne rzeczy na stronach , wszystko jest ok , jak wchodzę na Jarka strone no po prostu śmiech , pełne wypowiedzi nie dochodziły albo nagle łącze się kończyło , o dziwo ostatnie wpisy były prawie że pełne ale za to na poczte nic mi nie przychodzi , hahahahahha. Mniejsza o to ale mam bardzo ważne pytanie czy ktoś nie mam na mysli snów czy ktoś z was widział postać czarną w kapturze spiczastej coś na kuklusklan? rękawy szerokie zakrywające dłonie , twarz niewidozczna ? jeśli tak czy ktoś wie czym jest ta postac ?

  Lubię

  • Myślisz ciągle o tych demonach, to Cię nawiedzają w snach. Musisz przestać o nich myśleć za dnia, a stawać do walki z nimi w nocy. Być może tak będziesz miała na zawsze. Zmierz się z lękiem i pokonaj go. Z czasem lęk zmienia się w śmiech i odwagę.

   Lubię

   • Magu dobry człowieku w snach ? to pikuś, ok jeśli uznacie mnie za chorą spoko te rzeczy spowodowały że ja przez wiele lat sama ta myślałam ,

    Czuje taką wrecz fizyczną obecność kogoś 1 raz poczułam to w wieku lat 9 dostałam wrecz schizy umysłowej poczułam jak ktoś dosłownie się koło mnie kładzie nawet te wgięcia w łóżku rozumiesz pod wpływem ciężkości matka miesiącami nie mogła mnie namówić do spania w ciemonościach , potem to wracało w róznym wieku , teraz też …to mnie nie straszy w snach w snach jakoś sobie radze …

    Lubię

     • Magu ja musze wiedzieć z czym kuźwa mam do czynienia a nikt i już nic nie w mówi że z niczym , coraz bardziej czuje ze coś do nas , nie wiem jak to wytłumaczyć matka ziemia ? ze cos do nas nie biegnie a zapierdla cos sie wydarzy nie wiem co , czuje to od dawna najpierw taka myśl a teraz prawie ze przekonanie ,moge walczyć moge ale musze wiedzieć z czym (taka psycha ) to żadne obawy ja to czuje czai sie w zakamarkach ciemności i czuje ze to czeka aż popełnie błąd , pytanie jaki? nie wiem co to jest ale jak sie dowiem to uwierz mi to wtedy bedzie miało przesrane ale dziś dzis sie gubie stoje w miejscu bo nie wiem czym to jest ost miałam sen byłam na wojnie w tych czsach teraz , za mna szło jakieś dziecko ?chciało mi cos przekazać ale nasze drogi sie rozchodziły…
      miałam jakiegoś chyba dowódce? i on nagle powiedział do mnie coś takiego Pamietaj ci co są przekonani o swej nieomylności są dalej od prawdy niż Ty idź szukaj swojej drogi…

      Lubię

      • Dziecko we śnie symbolizuje zwykle twoją przyszłość, czy też to, co możesz osiągnąć. Ja miałem kilka miesięcy temu, w którym noworodki w całym mieście umarły przez to, co robiłem, słyszałem lament ich dusz. To był niesamowity sen 😀

       Lubię

       • Symbolika snów działa odwrotnie. Najpierw Mama ci wpoiła np., że grzyby we śnie to choroba. Takim skojarzeniem posiłkuje się twoja podświadomość i cię ostrzega. Śnią ci się grzyby, a na jutro spędzasz dzień na kiblu z powodu nieżytu żołądka lub zaczyna się jakaś infekcja.
        Dla kogoś innego grzyby we śnie to np. kasa. Nazajutrz kolega z pracy oddaje ci forsę, której nie oddawał przez wiele miesięcy.

        Spełnienie snu według naszych wyuczonych skojarzeń też wspomagamy.
        ,,Grzyby? grzyby! cholera grzyby!! , będę chora!…, O!, już mnie w gardle drapie! … ”

        Sen to tygiel, w którym znajdziesz to co przeżyłeś, to co cię czeka i to … nieznane, niewytłumaczalne, nieprzylegające do naszych myślowych struktur

        Serdecznie pozdrawiam.

        Lubię

       • A powiedz dalej próbujesz wyjśc z ciała w senie Obe? bo widzisz ja mam problem żeby tego z nie zrobić, dziś wiem że te wyrywanie mnie ze snu to był Anioł Stróż , zrobiłam sobie taki rezonas duszy że tak to nazwe ost , fakt dziwna mam psychikę 🙂 ale dla mnie ona jest jednościa jakkolwiek nie umiem tego słownie wytlumaczyć . Ja widzę zasadniczę różnice miedzy ludzmi opisującymi tu pewne rzeczy a mniedzy sobą np nie potrzebuje wejśc w tzw trans zeby coś widziec … to mnie bardzo zastanowiło , a uważam że cała filozofia polega na zadawaniu pytań a nie machaniu we wszystko mieczem , nic do nikogo uszypliwie absolutnie

        Lubię

     • Dziękuję za szczerą wypowiedź ale to że Magu czegoś nie doświadczyłeś nie znaczy że nie ma czegoś ponad Twoje doświadczenia , z pełnym szacunkiem do twojej osoby…Pytałam czym to jest twierdziło, że moim aniołem stróżem , czyżby ? Ok przepraszam za niewygodne pytania .

      Lubię

       • A skąd niby mam wiedzieć co to jest? Zapytaj, jak Ci nie odpowie to pogoń w pizdu. Albo jesteś wojownik albo dupa. Stąd Magu czy to nie Twoje słowa ?

        Lubię

          • Mag Chaosu skomentował wpis „Dziwne” przesłania książek, filmów i teledysków demaskują ukrywaną prawdę o świecie.

           w odpowiedzi na Myśląca Inaczej:

           A skąd niby mam wiedzieć co to jest? Zapytaj, jak Ci nie odpowie to pogoń w pizdu. Albo jesteś wojownik albo dupa. Stąd Magu czy to nie Twoje słowa ?

           Zbanował mnie kefir nie mogę pisać

           Odpowiedz Komentarze

           Lubię

          • Kochana, Myśląca Inaczej, ja już to wyczułam, że gro nie wchodzących wpisów to nie opcja Jarka.
           Coś złego w naszej knajpie się dzieje.
           Pierdoli się w naszych kompach, w internecie, a my? Najprościej walnąć: Jarek! zrób coś!, a w ogóle to dlaczego banujesz?
           Myśląca Inaczej, ty chyba pierwsza powinnaś pomyśleć inaczej.
           Trochę spokojniej, trochę alternatywniej.
           No chyba nie sądzisz, że Jarek usuwa dwa zdania o spokojnej treści?
           Pomyśl.
           Wiem jak można sprawdzić, czy to Jarek banuje, czy to elektronika i, lub zewnętrzna inwigilacja.
           Prosta rzecz. Niech każdy z nas założy swoją stronę i wówczas dowie się jakim to Adminem się okażemy!
           Będziemy pisać artykuły, felietony, zastanawiać lub prowokować do ruszenia mózgu, inicjować dyskusję, godzić ludzi zbyt emocjonalnych, utrzymywać ciągle klimat swoisty, niepowtarzalny, SWÓJ.
           Załóżmy takie blogi, a dowiemy się, że zaprogramowany na narzekanie Polak, nie widzi ogromu pracy, ale żąda.
           Nie ważne kto lub co jest problemem, ważne, że pierwszy z brzegu jest winny. Załóżmy blogi. Poznamy to wkurwiające uczucie.
           Od naszych rozkapryszonych, żądających czytelników.
           Czy Jarek jako Admin banuje? Owszem. Na przykład mój wczorajszy, nie do końca przemyślany wpis, gdyby się ukazał, wstydziłabym się go bardzo.
           Oszczędził mi przepraszania i tłumaczenia się.
           Co czuję? Wdzięczność.
           Zostańmy Adminami, to poczujemy tego bluesa.

           Lubię

          • Krysia – i Ty Brutusie przeciwko mnie. I Ty Brutusie………… Tak jak mówiłem – rozminęliśmy się. Rozumiem się dobrze z Sanctusem czy z Rudą która kiedyś tu pisała. I z innymi. Z Wami nie.
           Z kilku przyczyn. Pokolenie starsze nie zrozumie tragedii dzisiejszego pokolenia 25 – 35. Po drugie – ten kto czuje się w miarę dobrze, nie zrozumie człowieka który przeżył kiedyś traumę. Raczej będzie mu kazał biegać, brać magnez albo myśleć pozytywnie. Po trzecie – trudno pro-natalistom zrozumieć te dusze, które już nie chcą się tu wcielać. Bo rozmnażanie to jeden z najsilniejszych programów i najtrudniejszych do pokonania.

           Lubię

          • Krysiu prawda, powinnam to wyczuć,źle czułam, ale uczę się jeszcze uczę się ufać sobie 🙂 Co do Jarka i że mu coś zarzucam ? nie! , ale fakt popełniłam gafę słowną , przeczytałam raz jeszcze swój wpis rzeczywiście można było to dwojako odebrać , błąd mój błąd , dziękuję że mi na to zwróciłaś uwagę , bo dzięki temu mogę to sprostować , nie miałam tego na myśli ale fakt działy się w tym dniu bynajmniej u mnie w sensie poczty, dziwne rzeczy widze , że moje wpisy są w ogóle nie tam gdzie powinny w kontekscie nicku. Ale niejsza o to , przepraszam wszystkich a przede wszystkim Ciebie Jarku źle ujełam słowa .

           A ogólnie co tu sie dzieje skąd tyle złych emocji ?

           Jarku jesteś założycielem tej strony szanuje to , ale czy Ty, Jarku porównałeś Bloga do domu hhhm ale ok czy Ty nie widzisz ze ci ludzie Tutaj to jest już częśc Twojego domu ? Jarku ..?

           Lubię

       • Nie jest to moim Anołem Stróżem aż szok dla mnie lekki że Ty coś takiego napisałeś , Twoj Anol Stróż idzie z Toba od dnia narodziń jako istota Wrażliwa już dawno powinnieneś nauczyć się ja to nazywam jego wibracji , w związku z tym że ja je czuje a czasem np na mieście jest ich wiele soory wiem które należa do mojego Aniołka

        Lubię

         • Jarku jeśli świadomie usuwasz komentarze , moich dużo np nie ma , żeby poróżnić ludków , tutaj to Ci powiem kurde nie fajnie nooooo Kochaj bliźniego swego jak siebie samego tak skończyłam swój ost komentarz ? nie bardzo pod nim napisałam ze nam ciągle ktoś i coś wmawia ze ludki są be i fe i w ogóle takie głOOpie , no i w końcu to im się udało uwierzyliśmy w to że my ludki takie złe i fe Kochamy dziś bliźniego swego jak siebie samego czyz nie ? Zapominamy ze nigdy nie mieliśmy szansy być sobą zawsze coś na nas pasażytowało . Zawsze. Czy oby na pewno to wszelkie zło to ludki? Cóz ja widze człowieka doskonałego w swej niedoskonałości nie widze w tym nic złego głupiego? może ale nie złego , kiedy widze zło to na pewno nie jest człowiek

          Lubię

        • Poszukaj w internecie także odpowiedzi. Nie korzystaj tylko z jednej książki na swojej drodze. Szukaj informacji z wielu źródeł i na niej wykreuj własną. Jest dużo stron, z których możesz skorzystać.

         Lubię

         • Widzisz ja nie czytam żadnych książek może to mój błąd a może nie ,do wszystkiego dochodzę metodą prób i błędow , ale przede wszystkim słucham hm 6 zmysłu , tego głosu , róznie to nazaywaja , ja nazywam to głosem anioła . Czy słuchałam go zawsze a w życiu co najgorsze wiedziałam jak się cos skończy a i tak weszłam w tzw ogien , dziś już go słucham o taaak , a moj głos jest inny czy też mówi co innego niż tu jest pisane , aczkolwiek może wiele nie jest tu pisane , pisałam ja sie już jakaś urodziłam , uciekałam od siebie dziś juz wiem dlaczego pamieć wróciła , to była dobra decyzja byłam zbyt młoda a czasy cóz , kazdy swoje wiedział ale bał się mówić na głos . Jednak jestem inna widze to , nie potrzebuje nie myśleć żeby widzieć , żeby czuć , wiem juz kim jest mój demon i czego chce , czasem zapominam o prawdach tak prostych … jak my wszyscy , szukam wielkiej głebi coś co jest ukryte w zwykłej prostej prawdzie

          Lubię

          • Książka była metaforą. Twój głos mówi coś innego? Tzn. co? Coś innego niż pisze Kefir albo resztą tutaj? No wiesz, ja nie zgadzam się z wieloma rzeczami, którymi pisze tu Jarek. U Maga cenię wysoko jego wiedzę, ale „przepisuję” ją na własne słowa i w oparciu o własną wiedzę. Z bogdanem i resztą mam po prostu inne poglądy, i inną wiedzę. Z filozofii najbliżej mi chyba tylko do Krysi. Przypomnij sobie ten sen, o którym tutaj pisałaś. Zapamiętaj jego słowa i patrz uważnie. To ci pomoże układać puzzle prawdy. No, po części, jest wile czynników. 😛

           Lubię

          • „Random Unstable” co do snu oj Pamiętam , co do Jarka strony wiadomo są rzeczy , z którymi się nie zgadzam ale mam też świadomość różnicy doświadczeń i wieku :). A o dziwo jest część rzeczy o których po 1- szy słysze hehehe . I to jest fajne . N ie chodzi mi tu też o różnice poglądów , to dobrze że mamy różne poglądy tak mi sie wydaje dzieki nim w końcu dochodzimy do jakiego sedna , ktoś napisze to , ktos tamto , ktoś coś sprostuje i puzlle się układają . A ponadto uważam to za cudowne , wyobraź sobie że każdy mysli tak samo , czuje i ma te same poglądy … Że zauważam róznice ? jakby to napisać ? Wiem o taki przykład obbe ,ćwiczyć, wyciszać się no ogólnie wiesz o co chodzi a ja mam problem żeby nie wyjść jest to róznica doświadczeń prawda ? Ja oczywiście wiem dlaczego nie chce teraz bynajmniej wyjść ale zastanawia mnie fakt , dlaczego nie muszę wprowadząć się w taki typowy stan spania świadomego żeby pewne rzeczy w tym temacie czuć . Choc na 99 % mysle że znam odp. ale o takie różnice mi chodziło

           Lubię

        • ,, Krysia – i Ty Brutusie przeciwko mnie…”

         Jarek, co ty pierdolisz??
         Czy przeczytałeś mój wpis z uwagą? Może umknęło ci słowo ,,nie” i kontekst wyszedł na tak? Lub odwrotnie.
         I nie pieprz mi, że synchronizacji yungowskiej nie ma, bo jest.
         I proszę nie kadź mi o jakichś magnezach i starszym pokoleniu.
         To nie ma sensu, gdy dwudziestolatek ma starą duszę, a osiemdziesięcioletni gość cieszy się, że życie przeżył w piaskownicy i z tego powodu jest szczęśliwy. Doskonale to jarzysz.

         Dasz radę, przyjacielu. Wszyscy damy radę. ,,To tylko wahadło, lub siły równoważące”
         A może zwykła ,,yerba”?

         Wiesz co zrobię niebawem? ( o cholera!, w padł pies z podwórza i jęzorem obślinił mi cały pysk!)

         Co ja mówiłam? Acha, niebawem zmienię energię miejsca.
         Zrób to też. Choćby na dwa dni.
         Macki ,,zimowych” nor czas odciąć: ku Słońcu, ku czekającej na nas Natury.
         Choćby jeszcze w kocu, na kawałku pnia wyrzuconego na brzeg jeziora lub morza … i te myśli rozsiane w przestrzeń.
         A Natura? Wiesz co powie?…
         ,,Spokojnie…, potrafię to przyjąć, zmienić w pozytyw… Jutro przyjdź po to samo, przyjacielu”

         Serdecznie pozdrawiam.

         Lubię

 14. Odnośnie Matrixa: Często piszesz w swoich artykulach o jakiejs zmianie ktora ma nadejsc w zbiorowej swiadomosci ludzkosci itp. Tylko czy zwróciłeś uwagę na to, że żyjemy w jednej z z wielu lini czasowych? Teraz mamy 2017 rok, ale gdzieś tam równolegle istnieje linia czasowa gdzie wlasnie inkarnuja sie dusze, ktore niedlugo beda budowac piramidy. Jeszcze gdzie indziej jest rownolegla rzeczywistosc, odpowiednik naszego roku 3000 i 10000, Ziemie z czasow prehistorycznych i sredniowiecza. Moznaby wymieniac bez konca. Takze zadne przebudzenie zwiazane z zyciem w czasach wyjatkowych (za ktore uwazasz lata początowe XXI wieku) nie nadejdzie. Rownie dobrze nastepne wcielenie osoby zyjacej obecnie (w 2017) moze sie odbyc „w przeszlosci” z naszej perspektywy.

  BTW: Nie uwazam, tez ze ludzkosc zostala uwieziona w cyklu reinkaracyjnym. Wydaje mi sie, ze byla to wlasna decyzja kazdej swiadomosci, chcacej doswiadczyc przygody/istnienia w rzeczywistosci 4D – iluzji czaspoprzestrzenii.

  Prowadze wlasne „sledztwo” w temacie reinkarnacji od kilku lat, wczesniej bylem ateista.

  Lubię

  • a ja myślę tak że prawda jest prosta wrecz kopie nas po twarzach a my dalej swoje , to że prowadzisz swoje śledzcto to juz jest coś a teraz pytanie jak odrzucic plewa od ziaren i tu cała sztuka rozumienia , spotkasz wielu ludzi , teorii , i filozofi osobiście uważam te najprostsze za najbardziej oczywiste ” kochaj bliźniego swego jak siebie samego”sęk w tym ze coraz bardziej ciężko kochać siebie , filozujemy a prawda jest taka zwykła , prosta oczywiście to moje subietywne spojrzenie na świat

   Lubię

  • Danielu Norton witaj w klubie.

   Cieszy mnie niezmiernie, że jako ateista wciąż próbujesz dowiedzieć się, czy coś po tamtej stronie istnieje naprawdę. To co zdobyłeś w trakcie Twoich badań jest Twoją i tylko Twoją wiedzą. Muszę Cię lojalnie poinformować, że takie badanie realności nigdy nie będzie miało końca.

   Co do Twojego wpisu zamieszczonego wyżej, to istotnie masz rację. Ale wiedz o tym, że nie tylko Ty masz rację. Rację mają również inni ludzie. Każdemu według jego zdolności i pojętności Wszechświat ujawnia swoje tajemnice.

   Ile jest zatem prawd?

   Przeliczalnie wiele.

   Każda istota ma swoją własną prywatną prawdę.

   Masz niezaprzeczalnie rację pisząc o jednoczesnym wcielaniu się człowieka na wielu liniach czasowych. Nikt nie bierze przy tym pod uwagę również tego, że statystycznie często wcielasz się zarówno w przeszłości, jak też i w przyszłości. Rozważ to Danielu.

   Czy uważasz, że żyjemy tylko i jedynie w 4D świecie w czasoprzestrzeni?

   Gdyby tak istotnie było, to skąd by się wzięły wizje przyszłości?

   Wszak zgodnie z tak zwaną szczególną teorią względności Alberta Einsteina nie bylibyśmy nigdy w stanie wiedzieć tego, co dopiero nastąpi. A jednak nie tylko ludzie, ale i inne zwierzęta mają przeczucie tego co rychło się stanie. Czy słyszałeś wycie psa domowego, którym to wyciem oznajmia nam często to, co stanie się dopiero za kilka miesięcy?

   Ponadto są rozmaite wersje tej samej rzeczywistości.

   Ale to już inna bajka. Pozdro. Erika.

   Lubię

  • Jak jesteś takim znawcą, to powiedz mi w którym dniu płód otrzymuje duszę wg. buddyzmu? I co jest tego następstwem dla organizmu matki?

   Lubię

 15. nie ma co kombinowac wymyslac i stwarzac rozne teorie swiat jest chory to wszystko jest poplarane i skomplikowane a my jestesmy tylko marionetkami ktos lub cos nami po prostu manipuluje a my wykonujemy rozkazy niektorzy sa nieswiadomi tego co z nami robia a czesc ludzi zaczela sie domyslac i drazyc dlatego chca zniszczyc rase ludzka pozdrawiam

  Lubię

  • Chodzi bardziej o „reset” świadomości ludzkiej. Ludźmi świadomymi nie da się kontrolować. Nadal liczą, że dadzą radę to powstrzymać, ale grubo się mylą. Brzeziński, chyba nawet w dniu zaprzysiężenia Trumpa na prezydenta miał gdzieś przemówienie na ten temat. Aby móc kontrolować całą planetę niepodzielnie, potrzebują (przynajmniej) dwóch rzeczy: utrzymać ich w nieświadomości oraz zmniejszyć liczbę ludności.

   Lubię

   • A ja skromnie dodam że tu chyba popełniamy wileki błąd to jest ta pułapka na nas , jestem świadomy swoje wiem ! czyżby ?

    Lubię

  • ,, nie ma co kombinowac wymyslac i stwarzac rozne teorie swiat jest chory…”

   A kto, drogi(a) MartweZło, każe ci całymi dniami; od rana do wieczora przebywać na terenie szpitala?
   To, że mijasz na ulicy ludzi, którzy w większości idą do szpitala, lub z niego wracają, nie oznacza, że ten tłum ma cię porwać.

   Masz swój kierunek i cel.
   Uśmiechnij się do tych ludzi, nie wdawaj się z nimi w dyskusje o chorobach i o tym, że świat jest do dupy. To ich sposób widzenia – nie twój.
   Masz swoje oczy, uszy i nogi! – widzisz, słyszysz i idziesz swoim istnieniem.
   To czego ludzie chcą, muszą doświadczać nazwij jak chcesz – nawet dziwactwem.
   To nie twój świat. Pozwól sobie na takie myślenie. Odpuść oceny, osądy, diagnozy, a zobaczysz ile energii skieruje się na siebie, dla siebie.

   A ulicą będą szli mili ludzie …

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

   • Zastanawia mnie Krysiu jeden fakt, mianowicie drastyczne pogorszenie stosunków między Holandią, Turcją i niemcami (specjalnie z małej). Na moje oko lewicowo-liberalne „elity” specjalnie dążą do konfliktu z Turcją, a celem ma być otwarcie na oścież wszystkich możliwych bram do Europy dla tegorocznego i największego potopu islamskiego. Jak Ty to widzisz?

    Lubię

    • No ciekawe: 😉

     „I co robi Mark Rutte? Nie wpuszcza tureckiej minister do konsulatu (gdzie spotkałaby się zapewne góra z setką zwolenników AKP) daje pretekst do eskalacji konfliktu, na ulice Rotterdamu wychodzą dwa tysiące rozwścieczonych Turków, słychać „Allahu Akbar”, ambasada Holandii w Ankarze zostaje natychmiast „zamknięta ze względów bezpieczeństwa” a przez Turków obrzucona jajkami, a flagę holenderską podmienia się na turecką. Policja holenderska wpada na jeszcze jeden genialny pomysł – szczuje tureckich, rozgrzanych do czerwoności demonstrantów psami. Kto choć trochę orientuje się w stosunku islamu do psów, wie w czym rzecz. I nie chodzi o to, że tłumaczę Turków tylko o to, że tolerancyjna na pokaz Holandia zrobiła z igły widły a pan premier jak na polityka z takim doświadczeniem zachował się mówiąc najłagodniej, mało roztropnie. Chyba, że taki był holenderski plan.”

     Lubię

    • Jak ja to widzę?
     Gdy dwa lata temu liczby islamistów napływających do Europy wydawały nam się ,,dziwnie”duże, nie zastanawialiśmy się tyle nad inicjatorem tej akcji, co nad tym, że na stary kontynent zmierzają sami poborowi.
     Potem padło pytanie: jaki chuj(e) to opłacają i organizują?
     No to się tym zajęliśmy. Oczywiście tylko chcieliśmy WIEDZIEĆ, bo poza informacją i wielkim trzepotem skrzydeł wyciągnęliśmy co prawda parę wniosków, ale ogólnie nic więcej. No faktem jest, że zacisnęliśmy w kraju pięści.
     Dziś wiemy, że przydomek ,,poborowi” może być spokojnie zamieniony na ,,rozpłodowi” i przyjmując, że jeśli ,,poborowi” nie będą skuteczni(zamachy), to kultura jebaków(łącznie z rurą wydechową samochodu – tak, tak, lepsze to niż niekontrolowana eksplozja jaj), zrobią swoje. Za piętnaście, dwadzieścia lat do posranych demokratycznych wyborów spizdowaciałego zachodu(lubię to Gmosiowe określenie) pójdzie 80% muzułmańskiej braci.

     Wiesz czym różnią się Żydzi i Muzułmanie od Polaków?
     Tym, że Żyd i Muzułmanin WIERZY, że jest cegiełką w planie budowy i samej budowli – temu poświęca swoje życie.
     Polak jest budowlą dla samego siebie.( No niech mi, kurwa! ktoś powie jak mam żyć! – to większość z nas, bez efektywna butność)

     Już nie podniecam się, Magunia, roszadami państw sprzyjających dalszemu napływowi, bo plan wprowadzono w życie i będzie realizowany.

     To o czym teraz myślę(w tym temacie), to kwestia Polski.
     Po pierwsze pięknie stworzyła sobie enklawę względnej ,,czystości” przed islamem.
     Po drugie nie ma wokół siebie muru chińskiego, a parcia na granice będą coraz większe.
     Po trzecie powiedziała NIE dla Tuska, stając w opozycji dla całego eurokołchozu, a więc sprzeciwiła się pizdowatości zachodu.
     Po czwarte, będąc w opozycji do zachodu, stała się niejako ,,początkowym” sprzymierzeńcem wschodu – i to wkurwia unię, a zastanawia pozytywnie naszego wschodniego sąsiada – Rosję.
     Po piąte, ani dla Niemiec(po tym jak daliśmy się przez nich wyruchać), ani dla Rosji, która wobec nas jest potęgą, nie stanowimy równorzędnego partnera, który ubździł sobie, że jest pępkiem świata.

     Jak to dalej widzę?
     Debilizmem Polaków jest myślenie, że mogą istnieć samodzielnie.
     Zwrot polityki z względnie prężną Grupą Wyszehradzką w stronę Rosji uchroni nas przed islamem w formie gwałcącej i da partnerstwo słowiańskie, budzące się wśród zwykłych ludzi, odkłamujących watykańską historię.

     Jeżeli ktoś myśli inaczej, to niech mi poda obecne, KOŃCOWE plusy przyjaźni z Niemcami i Usraelem.

     Mam nieodparte wrażenie, że my, Polacy, musimy zawsze ,,mieć” wokół siebie skurwysyństwo. Komuna sk….wo, teraz unia sk….wo, tyle że to sk…wo nie roztrząsa historii tam, gdzie trzeba się układać dla ekonomii dnia dzisiejszego.

     Cóż, musimy się określić, bo dzisiejszy świat nie istnieje bez sojuszy.
     Mądrą polityką możemy ugrać wiele.
     Bardzo podoba mi się zdecydowanie premier Beaty Szydło.
     Zobaczysz, ta rzekoma izolacja przez unię ,,wrzuci” nas na całkiem nowe tory postrzegania ,,przyjaciół” i przyszłości.
     Człowiek w osamotnieniu staje się wewnętrznie wielki.
     Może Polsce potrzebne jest to osamotnienie, aby taką się stała, jak mówią przepowiednie? 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię

     • Krysia brawo! masz całkowite zrozumienie i poparcie z mojej strony, jak to dobrze, że przelewasz też moje myśli i przekonania.
      Jest nas bardzo dużo tak myślących w tym kraju.
      I niech sobie niedowiarki, malkontenci i ……. nie wymienię z nazwy, ale Ty wiesz co mam na myśli, myślą co chcą, ale mnie ich jest żal.
      Przecież nigdy i nigdzie nie zdarzyło się tak, aby w jakiejś sprawie była 100% jednomyślność, zawsze byli wątpiący, to im wolno, mają po prostu dłuższy okres poznania.
      Wszystkiego najlepszego życzę Ci okazji Dnia wszystkich wspaniałych Krystyn. 3 ❤ ❤
      Jeszcze raz wieczorem spróbuję "pokosić" do Ciebie. 😀

      Lubię

      • Dziękuję, Aniu, za życzenia.
       No, dziś to się chyba uda pokosić, bo przez te ostatnie dni to my tak ,,kosilim” tę polanę, że powracające gęsi na wszelki wypadek zwiększały pułap wysokości przelotu 😀 😀
       Dziś już lecą niżej, spokojniej i ,,żem” nawet dała radę(po trzech dniach 🙂 ) usłyszeć je 🙂
       Znaczy, że NATURA istnieje! Jakie to niewypowiedziane szczęście!

       A aloesy?!!! Boże! Spokojnie…, wszystko ogarniemy 🙂

       Najważniejszy jest POWRÓT NA ŁONO NATURY!

       Serdecznie pozdrawiam MBD.

       Lubię

    • Magu widzę że śledzisz wielki rozwój blahahahaha polityki mam pytanie czy ty kiedykolwiek przeczytaleś biblie bo jeśli tak to skąd te pytania nie wydarza się nic co tam nie zostało opisane , mówie o NT

     Lubię

   • Magu czas szybko leci, w 2019 roku będą wybory, jest czas na to aby prawdziwi Polacy /Słowianie, którym na sercu leży dobro naszego kraju wzięli sprawy w swoje ręce.

    Naród to my Polacy, myślący o nas samych i o naszej Ojczyżnie tak jak czynili to nasi praojcowie Słowianie.
    Przez wiele wieków jak sami wiecie my Słowianie byliśmy wszelkimi sposobami rugowani z funkcji zarządzających, a zaczęło się to od szatańskiego chrztu, poprzez zaproszenie Chazarów, Jezuitów i poszła lawina ogłupiana nas i rugowania i tak trwa to „jeszcze na razie” do dzisiaj, ale nie na próżno nasz Wszechstwórca ustawił wiek XXI wiekiem PRZEBUDZENIA, co dzieje się na naszych oczach i w naszych sercach, przecież chyba do jasnej anielki niemal wszyscy to widzą i odczuwają.

    A że dzieje się to przeważnie w sferze duchowej, bo tak przejawia się właśnie BOSKOŚĆ, dlatego my i tylko my, którzy zdajemy sobie sprawę z płynącej Boskiej fali MIŁOŚĆI mamy za zadanie , każdy w swoim środowisku, począwszy od swoich rodzin dawać TEGO przykład swoim życiem i postępowaniem.

    Jest nas wielu którzy potrafią żyć radośnie, szczęśliwie w pokoju , mając niewiele, bo czyż wszyscy musimy mieć jachty, które niekiedy są nawet problemem, nie nie potrzebujemy tych wszystkich gadżetów do życia i przeżycia. Są sprawy i rzeczy ważne i ważniejsze, to od nas zależy żeby wybierać te ważniejsze.
    Wybierzmy właśnie na dzień dzisiejszy, te najważniejsze,
    my myślący i wierzący „po Słowiańsku” , zjednoczmy swoje siły, utwórzmy, powołajmy naszą Narodową Partię Słowian i zobaczmy, jaką siłą możemy dysponować w najbliższych wyborach 2019r,
    Ja myślę, ze to jest nasze pierwsze zadanie jakie stoi przed nami Magu i inni.
    Możecie uznać mnie za nawiedzoną wariatkę, ale ja wiem, że w tym naszym pierwszym zadaniu jest początek naszego Słowian ZWYCIĘSTWA.
    Warto spróbować, nic nie mamy do stracenia, pomyśl Magu i powiedz jak Ty to widzisz.

    Lubię

    • To iście szalone 😉 Będziemy mieli przeciwko sobie pół świata. Poczekajmy trochę. Niedługo się powybijają 🙂 Zło nie zginie samo. Musi zostać zniszczone,

     Lubię

   • Był rok 1939 wszystkie traktaty „gwaranty” podpisane i co?

    Sojusznicy znów nas wydymali.
    ========================
    Pamiętajmy i nie pozwólmy zapomnieć o prawdzie…  bo dzisiaj na naszych oczach rozgrywa się podobny dramat lecz nikt tego nie dostrzega lub też nie kojarzy faktów. USA, Anglia i Rosja mogą być dumne w przenośni z siebie wszyscy razem i każde z nich z osobna. Dumni mogą też być i rodacy za politykę jaką prowadzili dla wielkości własnego kraju. Zostaliśmy, jak to już bywało osamotnieni.

    Sojusznicy ukryli prawdę dla siebie.
    ===========================
    A my nie sprzedawajmy się jak tanie …..  bo o honorze nie będziemy mieli co marzyć .  Polska jest tu na miejscu – to tu należy zrobić porządek bo nikt za nas tego nie zrobi , a jeżeli już zrobi to i Polskości nie będzie już nigdy ! Czy to takie trudne wziąć do ręki dowód i sprawdzać kto kim jest , jakie ma pochodzenie? Już w pierwszym etapie zostaliby wyłączeni z życia politycznego raz na zawsze .

    Pamiętajmy historię i nie dopuśćmy do powtórki ! 
    =====================================

    Lubię

 16. „Bądźcie przygotowani na to, że niedługo w starym świecie możliwe będą takie
  sytuacje, gdzie wiele osób egzystujących jeszcze w trzecim wymiarze
  zostanie skonfrontowanych z wieloma trudnymi problemami. Kiedy będziesz
  chciała interweniować i pomóc im, zostaniesz wciągnięta do świata, do
  którego – jak już od dawna odczuwasz – nie pasujesz. Do świata, który nie
  jest już twoim światem. Czy chcesz tego? Spytajcie się teraz o to siebie
  samych, ponieważ ten czas nadchodzi szybkimi krokami. Czujesz się
  odpowiedzialna za innych? Chcesz znów być w roli przewodnika i
  pomocnika? Uświadom sobie, że wówczas niełatwo będzie tobie zrealizować
  twoje własne zadanie, a poza tym poprowadzi cię to na ścieżkę, z której już
  dawno wyrosłaś. Kochani, skupcie się bardziej na Nowym, na tych nowych
  polach, które każdy kreuje lub będzie kreował.
  Poczuj jak to jest, gdy spotykasz się z polami, które mają wysoką
  świadomość, gdy łączysz się z podobnymi tobie, którzy wibrują na tych
  samych częstotliwościach co ty.
  Poczuj jak razem wibrujecie i wasze pola nakładają się na siebie oraz
  wzajemnie wzmacniają. To jest tak, jakbyś stała w polu, które promieniuje
  porywającą miłością. Poczuj radość wibracji miłości, które przepływają przez
  twoje ciało. Poczuj spokój, w który zostaniesz przeniesiona. Jest to wasz
  nowy styl bycia, we wnętrzu waszych pól. Uczcie się współpracować z nimi i
  odkrywajcie coraz więcej korzyści z wzajemnych spotkań w tych polach
  miłości.
  Czyż nie jest to takie uczucie jakbyście „kochali” się ze sobą, jednocześnie
  razem się śmiali i wymieniali się energią. Możemy przekazać wam informację,
  że do waszego Nowego Świata spłynął jeszcze wyższy rodzaj energii miłości,
  której moc może tylko wzrastać. To za jej przyczyną wasze pola miłości
  połączą się. To jest coś w rodzaju ponownego połączenia po tym jak
  przygotowałaś swoje duchowe pole. Ta wysoka energia miłości, która przez
  długie wieki nie mogła przedostać się na Ziemię, płynie teraz poprzez wasze
  ciała i pola a wy możecie ją ucieleśniać i promieniować nią. Wzmacniacie
  przez to siebie i wasze pola a te wysokie wibracje energii miłości, po raz
  pierwszy od długiego czasu, znów mogą być ściągnięte tu – do waszego
  świata. Teraz uświadamiacie sobie tylko połowicznie waszą rolę i jej wpływ na
  istnienie Nowego Świata. Jesteśmy szczęśliwi mogąc tego doświadczać.
  Drogie siostry i drodzy bracia, cieszcie się razem z nami z waszego Nowego
  Świata, który wreszcie może doświadczać swego prawdziwego piękna, pokoju
  i szczęścia i rozprzestrzeniać je.
  Wkrótce będzie to odczuwać wielu.
  To jest wasz dar dla Ziemi. „

  Lubię

  • Zabrzmiało to Jarek jak new ageowski manifest NWO. Ja bardziej skłaniam się do manifestu Krysi.
   Precz z liberalizmem!
   Precz z korporacjami!
   Precz z bogiem pieniądzem!
   Niech żyje honor i chwała!
   Niech żyją Słowianie! Niech żyje magija!
   WIWAT SŁOWIAŃSKA NATURO!
   MIECZE W DŁOŃ!!!

   Lubię

   • BĄDŹCIE GOTOWI, GDY ISLAM ZAPUKA DO WASZYCH DRZWI!!!
    NIECH STAROŻYTNY PERUN NATCHNIE WAS WOJENNĄ SIŁĄ!!!
    PRECZ Z MULTIKULTURALIZMEM!!!
    PRECZ Z GLOBALIZMEM!!!
    NIECH ŻYJĄ SUWERENNE NARODY!!!

    Lubię

   • Manifestu Ani oczywiście (ciągle mi się mylicie), ale mogę się założyć, że Krysia też się podpisze pod słowami Ani. Oj Kryśka, jakąś słabość mam do Ciebie 😉

    Lubię

    • No, masz Magunia, mój komentarz, parę wpisów powyżej. A do Ani wpisu jutro się odniosę, bo chyba mam Kryśka na imię!
     Aż i tak się dziwię, że po wczorajszych przednich baletach jeszcze tu jestem! 🙂
     No dobra, w dzień spałam hi, hi

     Duża buźka.

     Lubię

      • 13 Marzec 2017 o 00:02
       Jak ja to widzę?
       Gdy dwa lata temu liczby islamistów napływających do Europy wydawały nam się ,,dziwnie”duże, nie zastanawialiśmy się tyle nad inicjatorem tej akcji, co nad tym, że na stary kontynent zmierzają sami poborowi.
       Potem padło pytanie: jaki chuj(e) to opłacają i organizują?
       No to się tym zajęliśmy. Oczywiście tylko chcieliśmy WIEDZIEĆ, bo poza informacją i wielkim trzepotem skrzydeł wyciągnęliśmy co prawda parę wniosków, ale ogólnie nic więcej. No faktem jest, że zacisnęliśmy w kraju pięści.
       Dziś wiemy, że przydomek ,,poborowi” może być spokojnie zamieniony na ,,rozpłodowi” i przyjmując, że jeśli ,,poborowi” nie będą skuteczni(zamachy), to kultura jebaków(łącznie z rurą wydechową samochodu – tak, tak, lepsze to niż niekontrolowana eksplozja jaj), zrobią swoje. Za piętnaście, dwadzieścia lat do posranych demokratycznych wyborów spizdowaciałego zachodu(lubię to Gmosiowe określenie) pójdzie 80% muzułmańskiej braci.
       Wiesz czym różnią się Żydzi i Muzułmanie od Polaków?
       Tym, że Żyd i Muzułmanin WIERZY, że jest cegiełką w planie budowy i samej budowli – temu poświęca swoje życie.
       Polak jest budowlą dla samego siebie.( No niech mi, kurwa! ktoś powie jak mam żyć! – to większość z nas, bez efektywna butność)
       Już nie podniecam się, Magunia, roszadami państw sprzyjających dalszemu napływowi, bo plan wprowadzono w życie i będzie realizowany.
       To o czym teraz myślę(w tym temacie), to kwestia Polski.
       Po pierwsze pięknie stworzyła sobie enklawę względnej ,,czystości” przed islamem.
       Po drugie nie ma wokół siebie muru chińskiego, a parcia na granice będą coraz większe.
       Po trzecie powiedziała NIE dla Tuska, stając w opozycji dla całego eurokołchozu, a więc sprzeciwiła się pizdowatości zachodu.
       Po czwarte, będąc w opozycji do zachodu, stała się niejako ,,początkowym” sprzymierzeńcem wschodu – i to wkurwia unię, a zastanawia pozytywnie naszego wschodniego sąsiada – Rosję.
       Po piąte, ani dla Niemiec(po tym jak daliśmy się przez nich wyruchać), ani dla Rosji, która wobec nas jest potęgą, nie stanowimy równorzędnego partnera, który ubździł sobie, że jest pępkiem świata.
       Jak to dalej widzę?
       Debilizmem Polaków jest myślenie, że mogą istnieć samodzielnie.
       Zwrot polityki z względnie prężną Grupą Wyszehradzką w stronę Rosji uchroni nas przed islamem w formie gwałcącej i da partnerstwo słowiańskie, budzące się wśród zwykłych ludzi, odkłamujących watykańską historię.
       Jeżeli ktoś myśli inaczej, to niech mi poda obecne, KOŃCOWE plusy przyjaźni z Niemcami i Usraelem.
       Mam nieodparte wrażenie, że my, Polacy, musimy zawsze ,,mieć” wokół siebie skurwysyństwo. Komuna sk….wo, teraz unia sk….wo, tyle że to sk…wo nie roztrząsa historii tam, gdzie trzeba się układać dla ekonomii dnia dzisiejszego.
       Cóż, musimy się określić, bo dzisiejszy świat nie istnieje bez sojuszy.
       Mądrą polityką możemy ugrać wiele. Wspólna polityką: w głowach rządu i w głowie każdego, pojedynczego Polaka. Wóz nie może mieć zaprzęgu z przodu i z tyłu, bo będzie ciągle w połowie rozrywany.
       Bardzo podoba mi się zdecydowanie premier Beaty Szydło.
       Zobaczysz, ta rzekoma izolacja przez unię ,,wrzuci” nas na całkiem nowe tory postrzegania ,,przyjaciół” i przyszłości.
       Człowiek w osamotnieniu staje się wewnętrznie wielki.
       Może Polsce potrzebne jest to osamotnienie, aby taką się stała, jak mówią przepowiednie?
       Serdecznie pozdrawiam.

       Lubię

   • Nie zabrzmiało mi to ani trochę New Age’em. To jest prawdopodobnie ze strony Sphere Being Aliance, czytałem to kiedyś. Jest to bardzo podobne do tego co pisze Krysia, której mądrość przecież ubóstwiasz. Mam spore wątpliwości co do „wspaniałości” starożytnych bogów słowiańskich oraz wspaniałości stojącej za słowem Lechici. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Niektórym to pewnie pasuje.

    Lubię

    • Zgadzam się z Tobą, @Random.
     Miecz jest w ręku każdego człowieka od zarania dziejów, od momentu opuszczenia Edenu. Każdy przynajmniej kilka razy dziennie ten „miecz” wyciąga. Nie doprowadziło to do niczego dobrego.

     Mi Słowiaństwo kojarzy się po prostu z kolejną wersją konserwatyzmu – doktryny mającej kontrolować ludzi. Wystarczy wiele z tych słowiańskich stron poczytać. I brawa za odwagę 😉

     Lubię

      • Bogdan, nie. Ale nie widzę nic nadzwyczajnego w słowianofilstwie. Gdy spojrzysz na te doktryny to można tam zobaczyć to samo, co zawsze. Czyli coś, co ma kontrolować masę (konserwatyzm, patriarchalizm itp).
       I tego masa potrzebuje bo społeczeństwo musi być trzymane w ryzach. Ale ja nie. 😉

       Lubię

       • Na Twoim miejscu zważałbym na słowa. Metalom podpadłeś, Słowianom też chcesz podpaść? Coraz to „ciekawsze” teorie rodzą się w twej świadomości, coraz bardziej niepokojące.

        Lubię

        • Mag, chciałbym Ci zadać jedno pytanie. Jaki jest cel Twojego pobytu na mojej stronie? Nie ukrywam że rozminęliśmy się już jakiś czas temu. To samo dotyczy kilku innych czytelników. Tak się dzieje w życiu, przez cały okres jego trwania. Począwszy od przedszkola, aż do śmierci. To jest normalne. Czarę goryczy przelało Wasze oczekiwanie bym odblokował roniego – człowieka któremu poprzysiągłem Wieczystą Zemstę.
         Ani Ty nie będziesz taki jak ja, ani ja nie stanę się takim jak Ty. Nie o to przecież chodzi. Niech każdy ma swoje poglądy i opinie, poza takimi moimi błędami jak np obrażanie muzyki słuchanej przez innych. Pozdrawiam.

         Lubię

          • ,, Jestem tu dla prawdy, ludzi, których lubię, a reszta to tajemnica….”

           I dla takiego samego szczęścia uwielbiam Jarkową knajpę 🙂

           Lubię

       • ,, Ale nie widzę nic nadzwyczajnego w słowianofilstwie. Gdy spojrzysz na te doktryny to można tam zobaczyć to samo, co zawsze. Czyli coś, co ma kontrolować masę (konserwatyzm, patriarchalizm itp).
        I tego masa potrzebuje bo społeczeństwo musi być trzymane w ryzach. Ale ja nie.”

        Zgadzam się, że społeczeństwo musi być trzymane w ryzach, tylko kwestią jest jak głupie jest społeczeństwo i tworzone do jego poziomu ryzy(zamordyzm), lub jak dojrzałe jest społeczeństwo i dla niego ryzy zmieniają swą postać na ideały, które nie są już zamordyzmem, a dobrowolnie przyjętymi wyższymi wartościami. Wartościami, które jednoczą. Bez zjednoczenia nie ma mowy o istnieniu danej społeczności.

        Sześćdziesięciu trzyma za mordę sześć miliardów.
        To właśnie wspólne ideały, jednoczenie się ludzi w silne społeczeństwa spędza sen z oczu dla tych sześćdziesięciu.

        Największą zainfekowaną gangreną świata jest jego atomizacja.
        Oni i JA to dwa wykluczające się twory – takie pojmowanie to triumf atomizacji.
        Jestem człowiekiem, kobietą,(mężczyzną) Polką(Polakiem), członkiem narodu, rodzicem, pracownikiem, kolegą, przyjacielem, sąsiadem, ciotką, (wujkiem) itp. – tym wszystkim jestem JEDNOCZEŚNIE

        Czy bycie członkiem narodu wyklucza mój osobisty, wewnętrzny rozwój?
        Czy bycie członkiem paczki przyjaciół wyklucza moją przynależność do rodziny?
        Poświęcanie się tylko jednej roli prędzej czy później doprowadza do odosobnienia – atomizacji.

        Trzeba mieć swoje priorytety, ale też umieć dysponować czasem dla ich wyrażania.

        ,,Słowianofilstwo” ma potężne dwa plusy: odkrywa prawdziwą historię, dzieje przodków, korzenie kultury oraz niszczy granice między państwami jednocząc ludzi w obrębie rasy.
        Ten ostatni plus ma dla Polaków szczególną wagę.
        Może wreszcie przestaną się wzajemnie KATO wać i PO-PIS ywać sztucznymi podziałami.

        Odradzająca się idea Słowiaństwa każe patrzeć dalej niż na czubek własnego nosa i własnego narodu.
        Odradzające się Słowiaństwo podnosi miecz na morderców Rasy Białej – a to bardzo wiele.
        Topór wojenny wbijany między słowiańskie narody zamienia się w miecz przeciwko tym, którzy ten topór wbijają.

        Serdecznie pozdrawiam.

        Lubię

       • Kefirek – Krysia daje fajne odpowiedzi które popieram, ale chcę dodać coś swojego
        Żyjesz w kraju który jest podbity przez dwie obce religie – chyba to dostrzegasz?
        Powrót do korzeni [Słowiaństwa] daje nam możliwość wyzwolenia się. Z Historii wiem że od uznania chrześciaństwa jako religie cesarstwa rzymskiego stali się wrogami Słowian. Potem cesarstwo przejeli najpierw Karol Wielki potem Niemcy i tak mimo woli mamy 2 wrogów – nie robiac nic przeciw nim.
        Od tysiąca lat jestesmy grabieni i ogłupiani – czas to zmienić. Tylko tyle i aż tyle

        Lubię

     • Bardziej chodzi mi o to, że być może dałoby się podzielić bogów słowiańskich na „starych” bogów i „nowych”. Nie pamiętam dokładnie, ale zdaje się, że plemiona sarmackie, czy też partyjskie, „powróciły” na nasze tereny z Bliskiego Wschodu dwa razy. Mogę się mylić i mogła być tylko jedna taka migracja.

      Lubię

    • Krysia jest kobietą i z jej ust podobne słowa to poezja. Facet musi być twardy i mieć jaja.
     Was Random i Jarku czytając, odnoszę wrażenie, że jak przyjdzie co do czego, to będziecie spierdalać jak zające przed myśliwym. To takie zachodnie rurkowate zachowanie współczesnych „mężczyzn”.

     Lubię

  • Skąd to wytrzasnąłeś? Brzmi jak „oda do altruizmu”. Nadmierny altruizm powoduje samozagładę istoty człowieczej i oderwanie od rzeczywistości. Minimalizuje pierwotną potrzebę walki ze złem i w swej naiwności godzi się na wszystko, nawet na własne unicestwienie.

   Lubię

 17. Nieco ponad tydzień temu śniło mi się że miejsce gdzie pracuje ma aż 3 kontygnacje i windę. W realu na jawie tyle nie ma. Ale okazało się, że gdy wyjdzie się z windy podczas jazdy, to pomiędzy nimi są ukryte kontygnacje. Czyli: 1,5 i 2,5. widziałem jedną z nich. Było tam ciemno, nikogo tam nie było. Tamtejsze obiekty były jakieś zupełnie surrealistyczne, przerażające. To było piekło. Wtedy we śnie pojawiła się myśl że jestem.. W grze komputerowej. Wtedy zadzwonił telefon od.. EA Games, korporacji produkującej gry, w realu. Odebralem, ten kto dzwonil przedstawil sie jako architekt. nie wiem co mowil, ale stwierdzilem ze nie bede szedl do piekla i zjechalem winda na dol, na parter.

  Lubię

 18. „Czy kierujesz się w życiu sercem czy ego, jak czujesz?
  Czym kreujesz obraz jutra… I co Nam po tych informacjach, bracie
  arystokracja chce, by ich narracja w tle prała
  nam głowy, chodzi o Nas, by nie przebudzić się a przyszła
  pora, by do wora, spakować tę iluzje, to choroba, wszyscy
  Ci którzy negują, wszyscy Ci, którzy to czują, w głębi siebie
  a z głębi wychodzi myśl, która sercem stworzona, każda kolejna
  to ego, pierwszej pogromca, do rzeczy, wszyscy Ci,
  którzy negują, wszyscy Ci, którzy to czują macie moje
  zrozumienie jak wszyscy Ci, którzy słuchają, cytuję:
  Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, a nie prawdą…
  Postaraj się zrozumieć nie ma za co.”

  Lubię

 19. 13 Marzec 2017 o 00:02
  Jak ja to widzę?
  Gdy dwa lata temu liczby islamistów napływających do Europy wydawały nam się ,,dziwnie”duże, nie zastanawialiśmy się tyle nad inicjatorem tej akcji, co nad tym, że na stary kontynent zmierzają sami poborowi.
  Potem padło pytanie: jaki chuj(e) to opłacają i organizują?
  No to się tym zajęliśmy. Oczywiście tylko chcieliśmy WIEDZIEĆ, bo poza informacją i wielkim trzepotem skrzydeł wyciągnęliśmy co prawda parę wniosków, ale ogólnie nic więcej. No faktem jest, że zacisnęliśmy w kraju pięści.
  Dziś wiemy, że przydomek ,,poborowi” może być spokojnie zamieniony na ,,rozpłodowi” i przyjmując, że jeśli ,,poborowi” nie będą skuteczni(zamachy), to kultura jebaków(łącznie z rurą wydechową samochodu – tak, tak, lepsze to niż niekontrolowana eksplozja jaj), zrobią swoje. Za piętnaście, dwadzieścia lat do posranych demokratycznych wyborów spizdowaciałego zachodu(lubię to Gmosiowe określenie) pójdzie 80% muzułmańskiej braci.
  Wiesz czym różnią się Żydzi i Muzułmanie od Polaków?
  Tym, że Żyd i Muzułmanin WIERZY, że jest cegiełką w planie budowy i samej budowli – temu poświęca swoje życie.
  Polak jest budowlą dla samego siebie.( No niech mi, kurwa! ktoś powie jak mam żyć! – to większość z nas, bez efektywna butność)
  Już nie podniecam się, Magunia, roszadami państw sprzyjających dalszemu napływowi, bo plan wprowadzono w życie i będzie realizowany.
  To o czym teraz myślę(w tym temacie), to kwestia Polski.
  Po pierwsze pięknie stworzyła sobie enklawę względnej ,,czystości” przed islamem.
  Po drugie nie ma wokół siebie muru chińskiego, a parcia na granice będą coraz większe.
  Po trzecie powiedziała NIE dla Tuska, stając w opozycji dla całego eurokołchozu, a więc sprzeciwiła się pizdowatości zachodu.
  Po czwarte, będąc w opozycji do zachodu, stała się niejako ,,początkowym” sprzymierzeńcem wschodu – i to wkurwia unię, a zastanawia pozytywnie naszego wschodniego sąsiada – Rosję.
  Po piąte, ani dla Niemiec(po tym jak daliśmy się przez nich wyruchać), ani dla Rosji, która wobec nas jest potęgą, nie stanowimy równorzędnego partnera, który ubździł sobie, że jest pępkiem świata.
  Jak to dalej widzę?
  Debilizmem Polaków jest myślenie, że mogą istnieć samodzielnie.
  Zwrot polityki z względnie prężną Grupą Wyszehradzką w stronę Rosji uchroni nas przed islamem w formie gwałcącej i da partnerstwo słowiańskie, budzące się wśród zwykłych ludzi, odkłamujących watykańską historię.
  Jeżeli ktoś myśli inaczej, to niech mi poda obecne, KOŃCOWE plusy przyjaźni z Niemcami i Usraelem.
  Mam nieodparte wrażenie, że my, Polacy, musimy zawsze ,,mieć” wokół siebie skurwysyństwo. Komuna sk….wo, teraz unia sk….wo, tyle że to sk…wo nie roztrząsa historii tam, gdzie trzeba się układać dla ekonomii dnia dzisiejszego.
  Cóż, musimy się określić, bo dzisiejszy świat nie istnieje bez sojuszy.
  Mądrą polityką możemy ugrać wiele. Wspólna polityką: w głowach rządu i w głowie każdego, pojedynczego Polaka. Wóz nie może mieć zaprzęgu z przodu i z tyłu, bo będzie ciągle w połowie rozrywany.
  Bardzo podoba mi się zdecydowanie premier Beaty Szydło.
  Zobaczysz, ta rzekoma izolacja przez unię ,,wrzuci” nas na całkiem nowe tory postrzegania ,,przyjaciół” i przyszłości.
  Człowiek w osamotnieniu staje się wewnętrznie wielki.
  Może Polsce potrzebne jest to osamotnienie, aby taką się stała, jak mówią przepowiednie? 🙂
  Serdecznie pozdrawiam.

  Lubię

 20. Magu Ty Słodki Ty, Dobra Duszo, o przerośnietym troszkę Ego :):P Bibli nie wystarczy przeczytać raz ,nie dwa , nie trzy o nie , i uwierz mi ona dosłownie opisuje to co dzieje się dziś ja , kiedy przestaje ją czytac zaczynam znów i znów i odkrywam zaś rzeczy które pominełam albo na tamten czas nie byłam w stanie zrozumieć ,. syria? OMG nwo itd itp poczytaj raz jeszcze , dziś mamy wiedze o wieksza niż kiedyś za jakiś czas zaś sie czegoś nauczymy 🙂 Ja nie odrzucam niczego i niczego pewna nie jestem zadaje pytania zawsze hahahahaha głownie w eter ale one odp . Pamietam jakiś X czasy temu zastanawiałam sie czy człowkek ma wływ na ważne rzeczy w swoim zyciu czy zwyczajnie pewne rzeczy sa mu pisane i już , zasem próbowałam zmienić coś w sojej ścieżce ale cóz zmieniłam czas może ludzi , nie oglądam tv ale pamietam dzien jak kiedyś sprzątając włączyłam to pudło za które bez sensu płace i usłyszłam sprzątając historię dziewczynki , była chora bodajże na serduszko ,rodzice walczyli, prosili , o dawce , jakimś cudem znalzał się ….. jakiś czas po operacji ojciec poszedł na spacer ze swoją córcią , zostali zaatakowani na moście , dzziewczynka zgineła od ciosu o dziwo w SERCE …i wtedy dostałam odp n aswoje pytanie aczkolwiek wolałabym inna wersję ….

  Lubię

 21. Arsenał metod, mających na celu zdyskredytowanie dyskutanta (w tym przypadku autora tej strony), jest zaiste ogromny. Wymienić tutaj można na ten przykład: siła złego na jednego lub albo-albo. To prostackie, tanie i miałkie sztuczki, czytelne dla oka i wiadome dla umysłu. Pytanie tylko brzmi: kto na tym korzysta? Kto odcina kupony na psychicznym i energetycznym upierdalaniu Jarka Kefira, pytam się grzecznie, kurwa jego mać?! Jaki jest w tym cel tego całego towarzystwa wzajemnej adoracji?! Po jaki chuj piszecie te wszystkie pełne jadu, nienawiści i wulgaryzmów komentarze, uwłaczające jakimkolwiek kanonom wypowiedzi?! Energia, którą na co dzień operuję, nijak przystaje do tego, co jest prezentowane w waszych (nie wszystkich oczywiście) komentarzach. Stąd też długo nie zabierałem głosu, a jedynie chłonąłem treści. Jednakże serce ma swoje racje, których rozum nie zna i czasem należy poziom swój mentalno-lingwistyczny zniżyć do tego, co prezentuje sobą czytelnik. Tylko czy aby na pewno jest on/ona sobą? Czy może jednak należy już wprost – z tego miejsca – powiedzieć, że są tutaj osoby wypowiadające się, które mają wyraźne podpięcia energetyczne w postaci egregorów?

  Nazywanie tego bloga knajpą, moim zdaniem, jest kompletnie nie na miejscu, a już twierdzenie, że czyjekolwiek komentarze tutaj są „blogiem” samym w sobie, jest kompletnie zidiociałym pomysłem. Na szczęście moje i innych zainteresowanych dalszym pochłanianiem wartościowych treści (a wierzę, że takowych jest u Jarka naprawdę dużo), jest REGULAMIN, którego egzekwowanie winno być teraz priorytetem w szczególności w stosunku do wyżej wspomnianego towarzystwa wzajemnej adoracji. To nie moja gestia, ale oczywistym jest dla mnie fakt, że komentarze pod danym tekstem winny odnosić się głównie i przede wszystkim do tego tekstu. Spieranie się o jakiekolwiek racje, o przekonania, wierzenia jest kompletnie bez sensu. Udowadnianie innym, że ja i tylko i wyłącznie ja, mam rację jest wyraźnym przerostem ego, i do niczego korzystnego nie prowadzi. Więc po co to robić? Cóż, niektórzy to hołubią. Dlaczego? Bo uwielbiają, gdy się im przyklaskuje, gdy są chwaleni, gdy choćby przez tą krótką chwilę ich zimne serca, pełne strachu i apatii, zaznać mogą ciepła odrobinę … Nie należy się ich bać, a i współczuć nie polecam. Sami drogę swą wybierają i sami żniwo swoje zbiorą w czasie odpowiednim …

  Jarku, DZIĘKUJĘ TOBIE za wszystkie cenne wskazówki, za wartościową wiedzę i w ogóle za to, że JESTEŚ i TWORZYSZ!!!

  Lubię

  • Hej Młody, dzięki za ten wpis 😉 Ich już nie ma na mojej stronie i nie będzie. To musiało się stać by mi coś uświadomić.

   „Udowadnianie innym, że ja i tylko i wyłącznie ja, mam rację jest wyraźnym przerostem ego, i do niczego korzystnego nie prowadzi.”
   -No to podstawowy program mentalny naszej planety 😉 „Ja mam rację, a wszyscy inni się mylą bo myślą choć trochę inaczej niż ja”.

   A mnie stale zastanawia to, co już pisałem. Że coś jest nieprzepracowane / nieuświadomione, że takich ludzi przyciągam. To już drugi przypadek w tym roku, że pojawiają się ludzie z mocą, nieomylni i wszechwiedzący, i próbują mi dyktować to i owo, po czym kończę taką relację 😉 Mam już pewne domysły o jaki wzorzec chodzi.

   Lubię

   • Mnie np do twojego bloga przyciągnęło to, że piszesz na wiele różnych tematów, w które normalnie się nie zagłębiam, nie interesują mnie, a przecież też są bardzo ważne. Mam swoje zajęcia, swoje własne sprawy, swoje cele i nie czytam wiele. A tutaj wbiję sobie, „o jest jakiś artykuł”, wyciągnę to co dla mnie ważne i interesujące, coś czego nie wiem, i wracam do swoich spraw.

    Lubię

   • Bardzo się cieszę, że z tym towarzystwem definitywnie koniec 😉 Nic nie dzieje się bez przyczyny, z jakiegoś powodu przyciągnąłeś to doświadczenie 😉 To był taki zaaranżowany i zmasowany atak na Twoją Osobę, przynajmniej tak to odebrałem. Oni już zdecydowanie nie pasowali do tego nowego, bardziej pozytywnego wydźwięku Twojej strony i śmiem twierdzić, że to musiało się tak zakończyć, z wielkim hukiem i usilnymi próbami ściągnięcia Ciebie w dół – z ich strony. Tak na sam koniec, żeby jeszcze coś tam ugrać. Choć także skłaniam się ku nieprzepracowanemu wzorcowi, lecz to już we własnym zakresie trzeba Tobie rozkminić 😉 Kto wie, może to była taka symboliczna i ostateczna walka Dobra ze Złem na Twojej stronie 😉 Oczywiście – jak powszechnie wiadomo – Dobro, Niezłomne, pozostało Dobrem, a Zło wyniosło się, pokonane, w podskokach 😉 W każdym razie teraz już będzie tylko lepiej 😉

    Jak zapewne zauważyłeś pozwoliłem sobie wprowadzić nową jakość tutaj – w postaci słów Mooji’ego – i mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, choć pewien jestem, że dla wielu czytelników może to brzmieć abstrakcyjnie, jednakże obcuję z jego naukami i przekazami od wielu już lat, i proszę abyś zaufał mi, gdyż z doświadczenia wiem, że słowa te naprawdę pozwalają sięgać głębiej, do niezbadanych jeszcze meandrów świadomości ludzkiej … 😉

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s