Księga Gości

Zapraszam do wpisywania się do księgi gości. Prosiłbym Was o ograniczenie ilości wpisów i pisanie tylko na temat – bez zbędnych dyskusji. Dzięki!🙂

13754536_297732103915179_2007786953835206264_n

27 myśli nt. „Księga Gości

 1. Jestem Erika Necker. Mam 39 lat. Jestem Polakiem narodowości niemieckiej. Pozdrawiam wszystkich gości tej strony, a nade wszystko Jarek Kefir.

  Lubię

 2. Jestem Rozsądna Anna /Anna Matusiak/.Jestem najstarszą /68 lat/ osobą odwiedzającą stronę Jarka. Jestem Słowianką z krwi, kości i przekonania, nie uznaję żadnych religii , ziemskich autorytetów i żadnych politycznych systemów, w swoim życiu kieruję się rozsądkiem płynącym z serca połączonego z umysłem, jestem wieczną optymistką twardo stąpającą po ziemi z nutką romantyzmu. Jednym słowem „CUDAK” jak mawiała o mnie moja mama.

  Lubię

 3. Bogdan Anioła lat 60 [16 września]
  Dzieki mojej nauczycielce [30 lat] osiagnałem sukces i doszedłem w rozważaniach do jedności [duża sprawa]. Jednak to spowodowało we mnie jeszcze większy głód wiedzy. Słowianin i szukający naszych prakorzeni – nie trawiacy Katolików za wszczepianie ludziom strachu, jednak pełen optymizmu i radości życia

  Lubię

 4. Rafał, 26. Introwertyk, przeważnie samotnik, niepasujący do tego świata, a już na pewno nie do tych czasów. Zamiast mieć setki znajomych wolę poznawać samego siebie, zamiast papierku po studiach – posiąść wartościową wiedzę. Jarkowego bloga odwiedzam od około roku.

  Lubię

 5. Jakub 31 lat, również jestem introwertykiem, w życiu raczej optymistą a przynajmniej staram się nim być. Mszę zostawiam dla mas, bo jak sama jej nazwa wskazuje „mass”. Od dłuższego czasu poszukuję wiedzy, która prowadzi do szerszego zrozumienia począwszy od mitologii, historii, fizyki duszy i innych zjawisk nienormalnych🙂, stąd też mój pseudonim oznaczający słowiańskiego poszukiwacza wiedzy, bynajmniej nie Chrystusa, ale chrześcijanizm nam wiele zabrał.
  Dzięki zdobywanej wiedzy staram się odbudować i odpowiednio ukierunkować własną energię a także zregenerować ciało, które jest jedyną świątynią człowieka i to w nim zachodzą procesy chemiczne prowadzące nas do Wyższej Świadomości, czy nadświadomości i pewnie też do nadświetlnej prędkości🙂
  Dzięki Jarkowi i Wam zrozumiałem jeszcze więcej za co dziękuję, również za to, że mogę się tu w pewien sposób realizować wypowiadając własne zdanie.
  Pozdrawiam serdecznie wszystkich

  Lubię

 6. Michał. 36 wiosen. Słowianin. Polak. Szukający prawdy i gardzący władcami współczesnego świata za wojny, wiarę w pieniądze i celowe hamowanie rozwoju człowieka. Zainteresowania – wszechświat, nauka, psychologia, człowiek i inne wymiary. Na zło odpowiadający złem, na dobro – dobrem. Pozdrawiam autora strony i prawie wszystkich (bez jednego) odwiedzających.

  Lubię

 7. Rrrrany, Jarek, ile lat! Dawno mnie u Ciebie nie było, widzę że blog się baaaardzo rozrósł. No nic, nadrabiam i czytam😉 na długie jesienne wieczory będzie w sam raz hehe. Pozdrawiam i będę wpadać. Pisz pisz, robi się coraz ciekawiej.

  Lubię

   • No i wszyscy w komplecie haha😉 Witajcie. Może się zgadamy na FB we trójkę😉
    Od 2004, i intensywniejszego roku 2006 minęło już trochę czasu😉 Starzy znajomi rozleźli się po bezkresach całej Ziemi. Znormalnieli, założyli rodziny, wzięli śluby, kredyty hipoteczne, samochodowe.. Świat się zmienia, universum jest czystą energią kreacji a wszystko płynie, takie są prawa odwiecznego koła życia, joł!😀 xD

    Lubię

 8. i to był ten ostateczny argument, który mnie przekonał😉 kilka lat się broniłam przed narzędziem pernamentnej inwigilacji, niniejszym poległam i wywieszam białą flage😀 spodziewajcie sie mnie niebawem

  Lubię

 9. Strona mojego wieloletniego przyjaciela, który nie tylko jest autentyczny i szczery w swoich tekstach, ale również w życiu.

  Nie można uratować całego świata, ale można uratować życia poszczególnych ludzi, a ich życia są dla nich całym światem. To właśnie robi Jarek.

  Jarek, życzę samych sukcesów🙂

  Lubię

 10. Hej☺ czytałem kilka tekstów i były świetne. Widzę duży wpływ „sekretu” i ” rozmów z Bogiem”, które właśnie czytam (tutaj mogę się mylić). Mam 43 lata i byłem jeszcze kilka lat temu dość oddanym wyznawcą teorii Jana Pająka. Jednak uważam, że ten autor pomylił się w zakresie filozofii, poglądu na Boga. Zaznaczę, że KDG wygląda na prawidłowy. Już nie interesuje mnie ta tematyka ale Twoje wnikliwe obserwacje są celne. Pozdrawiam!

  Lubię

 11. Witajcie z tej strony dawny odmieniec poniewaz choroby sprowadzily go do parteru, nie wiem czy uda mi sie wrocic do ”formy” no ale to zobaczymy, milego !🙂

  Lubię

 12. Ciekawe refleksje w temacie rodziny, przetrwania i wyborow:-) Mam 29 lat i wiem że dzięki powrotowi do własnego wnętrza odnajdujemy wolność.
  Pozdrawiam

  Lubię

 13. Czytam i nie wierzę-wstawiając 1/3 artykułu o borderach niszczysz szansę wielu ludzi na możliwość naprawienia. Wybrałeś fragment o skrajnym opisie tego zaburzenia. Tytuł poraża-zachowujesz się jak cesarz wrzucający chrześcijan na arenę lwom. Chłopie zastanów się nad tym-to jest problem wielu ludzi ich rodzin i bliskich-można to okiełznać i tylko rzadkie przypadki są nie do odkręcenia. Bordery są cudownymi ludźmi i nikt kto jest lub był z borderem (zdjagnozowanym -prawidłowo oczywiście) tego nie zaprzeczy. Problem to ta „ciemna strona mocy”-która jak Hyde rozpieprza wszystko z nienawiścią i furią w drobny mak. Męczące owszem ale dają ludzie radę. Po przeczytaniu twojej części artykułu widzę ze reprezentujesz stronę konsumencką w życiu-biorę tylko to co mi sprawia przyjemności nie sprawia zawodu czy bólu.
  Powodzenia stary.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s