Bareizmy

NIE TOLERUJĘ LAKTOZY i OSKARŻYLI MNIE O KROWO-FOBIĘ!

Tolerancja i nietolerancja w debacie publicznej

Najpierw popatrz na poniższy obrazek, który na pierwszy rzut oka wygląda okej, ale zawiera bardzo istotny błąd:

.

A więc tak.. Wiecie co mi się przytrafiło? 😉

Rok 2044. Otóż zrobiłem badania na nietolerancje pokarmowe. Wiecie, różnie to z tymi ludzkimi interfejsami bywa. One zapewniają pewne ciekawe funkcje, ale generalnie ta ludzka forma mnie ogranicza.

Wyszło w wynikach badań, że nie mogę pić mleka, tak po prostu. Wiadomo, ścisła dieta i inne zalecenia lekarskie.

Jednak to wcale nie oznaczało spokoju, a wręcz przeciwnie. Zaczęła się moja istna gehenna, która Wam opiszę.

Otóż napisałem na Facebooku, że nie toleruję laktozy i nie lubię mleka. Co się wtedy stało? Facebook zablokował mi konto za nietolerancje i szerzenie mowy nienawiści. Na 7 dni.

Krowy oskarżyły mnie o gatunkizm, antykrowityzm i mlekofobię. Powiedziały, że moje zachowanie jest nie do zaakceptowania w debacie publicznej w ramach demokratycznego, liberalnego państwa prawa. Zastanawiały się czy podać mnie o to do sądu.

Ale to nie wszystko. Niektóre krowy zaczęły atakować prozdrowotne restauracje w których mogłem zjeść posiłek bez mleka. Domagali się też „opcji mlecznej” w naszych skromnych knajpach.

.

Inne krowy zaś zaczęły atakować tych, którzy nie tolerują laktozy. Zdarzały się ugryzienia, powarkiwania, krytyka była ciągła i ostra. Bywało, że krowy profanowały ważne dla tych chorych miejsca, np laboratoria gdzie wykonywano testy na tolerancję laktozy. Rysowały tam rogami obrzydliwe symbole, np penisy, oddawały mocz i kał. takie akcje rodziły słuszne żądze odwetu ze strony osób nie tolerujących laktozy.

Krowy i producenci mleka zdobyli wielkie wpływy w mediach, wśród celebrytów, polityków, sędziów, naukowców i tak dalej. Poprzez swoje koneksje zaczęły niebezpiecznie narzucać prawo, nawet pomimo tego, że lekarze biją na alarm, bo laktozy nie toleruje już większość społeczeństwa i tendencja ta stale rośnie. Ale mimo tego narracja w mediach była bardzo agresywna. Często osoby nietolerujące laktozy były skazywane i sądzone. Dodatkowo, w szkołach wprowadzili przymus trzech szklanek mleka dla każdego dziecka bez wyjątku. Nawet moje dzieci, które w genach otrzymały nietolerancję laktozy, były zmuszane do picia mleka pod groźbą odebrania praw rodzicielskich i oskarżania mnie o krowofobię.

Poza tym, krowy wraz z producentami mleka organizowali bardzo liczne i obsceniczne parady, w których obrażały osoby, które nie mogą pić mleka lub go zwyczajnie nie lubią. Budził one zrozumiałe zgorszenie nie tylko wśród tych, którzy tego mleka nie lubią. Więc zaczęły się kontr-manifestacje, czasami o brutalnym charakterze. Co jeszcze bardziej podjudzało społeczeństwo i ogólnie, debatę publiczną.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

7 odpowiedzi »

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.