Ekologia i przyroda

CO SĄDZISZ O OSTATNIM MARSZU LGBT? O TYM MILCZĄ MEDIA!

Marsz Równości środowisk LGBT i kontrowersje z nim związane

W sobotę (20 lipca 2019) w Białymstoku miał miejsce pierwszy Marsz Równości, zorganizowany przez środowiska LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów). W odpowiedzi na ten marsz kibice z całej Polski zawarli tzw. pakt o nieagresji i tłumnie zjechali do Białegostoku. Jak można było się spodziewać, na trasie obu manifestacji doszło do licznych incydentów i rozrób. Poszkodowanych zostało kilkadziesiąt osób.

Chciałbym zadać te pytania, które zadaje mało kto..

Dlaczego prezydent Białegostoku zezwolił na marsz i liczne inne manifestacje, widząc skalę mobilizacji i chęci walki po obu stronach barykady?

Dlaczego nie interweniował wojewoda podlaski i polskie władze, wiedząc, że może dojść do zamieszek na ogromną skalę, jak i że mogą być zabici i wielu rannych?

Jak wiecie, na profilu i na swojej stronie nawet nie skomentowałem burd na Marszu Równości w Białymstoku. Nawiązuję do nich dopiero teraz, i to w dość luźny sposób. To tematy zastępcze tworzone przez socjotechników i ideologów, przez które umyka Wam sedno. To stara jak świat zasada: divide et impera, czyli: wywołuj podziały, byś mógł łatwiej rządzić.

Do czego może doprowadzić takie ciągłe podsycanie konfliktów i antagonizowanie i tak już skłóconego społeczeństwa? Co nam umyka w tej ideologicznej wojnie? Na co nie zwracamy uwagi? Komu naprawdę zależy na tym, by ludzie byli poróżnieni i skłóceni?

.

Marsz LGBT i to, o czym się milczy

Zauważyliście, że często w lecie dzieją się różne „dziwne” rzeczy? Joanna spod krzyża i napuszczenie bojówek Palikota na ludzi pod tym krzyżem stojących? Palenie tęczy? Szarpanina w redakcji „Wprost”? Czarne marsze i letnie próby obalenia rządu po 2015 roku? Można tak wyliczać dalej. Czy tym sposobem mainstream chce podtrzymać polityczne napięcie także podczas letniego, wakacyjnego rozluźnienia?

Jak to jest, że bez względu na poglądy interesujemy się tak bardzo intymnym życiem około trzech procent populacji? Ignorujemy przy tym coraz większą nędzę i fakt, że żyjemy w ekonomicznym systemie post-niewolniczym. Ignorujemy, że okradają nas banki i korporacje. Że katastrofa ekologiczna już trwa, i pierwszy raz w dziejach mierzymy się z nią na naszej polskiej ziemi.

Nikt nie zadaje pytań o to, czemu owoce i warzywa są tak drogie. Nikt nie zadaje pytań o suszę, która trwa od półtorej roku i która jest tego przyczyną. Pytań o to, że 50-tysięczne Skierniewice i wiele małych gmin nie miało przez dość długi czas wody, bo studnie wyschły. O to, że pomimo lata które jest w pełni, praktycznie w ogóle nie słychać.. owadów.

No właśnie. Też masz okna otwarte na oścież w „komarowej porze”, czyli w godzinach 21:00 – 22:00, i nic nie wlatuje? Gdzie się podziały pszczoły, osy, komary, muchy, meszki i wiele innych owadów? Od znajomych i czytelników wiem, że mają podobne wnioski, zwłaszcza, jeśli chodzi o północną, zachodnią część kraju, jak i część Łódzkiego, Mazowieckiego i Opolskiego? Lubię wychodzić do parków i lasów, szczególnie w towarzystwie.

Na marginesie, teraz środowiska liberalne (nie tylko to osławione LGBT) czują się tak, jak przez 30 lat rzekomej balcerowiczowskiej „wolności” czuły się miliony polskich pracowników. Upodlone, poniżone, bezsilne, bezradne. Nie mogące nic zmienić. Wiedzące, że ta czarna rzeczywistość będzie trwała aż do końca świata i o jeden dzień dłużej. Niezbyt przyjemna perspektywa, prawda?

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego środowiska LGBT (w stosunku do których osobiście nic nie mam) nie mogą żyć własnym życiem, w swoich enklawach, tylko wychodzą na ulicę, żeby wszystkim rzucić w twarz, że istnieją i mają tu coś do powiedzenia, a w przyszłości, ho ho, one będą decydowały, jak ma wyglądać nasze życie według NWO. Dzieje się dokładnie tak, jak z KK i islamem, które zaczynały od zdobywania niewielkich przyczółków, by później potęgować wymagania, w końcu żądać, aby wszyscy zaczęli żyć na ich modłę – np. KK zawładnął szkołami wszelkich stopni, a islam wprowadza szariat w swoich europejskich kalifatach itp, itd (ostatnio byłem w Inwałdzie w Parku Miniatur i zatkało mnie gdy ujrzałem sztokholmski ratusz: na jednej z wież posadowiony jest islamski półksiężyc! – niech mnie ktoś oświeci: czy to dla jaj, czy naprawdę w realu to jest faktem – jeśli tak, to większego pohańbienia szwedzkiego narodu nie znam i wstyd mi, że podczas Potopu od kogoś takiego braliśmy w dupę…).
  Dlaczego nie może być tak, że różniące się pod każdym względem społeczności nie mogą żyć w odosobnieniu, nawiązując jednak przyjazne relacje; turystyka, handel, wymiany wszelkiego rodzaju itp, itd, bez nadawania obywatelstwa ludziom obcym kulturowo, religijnie i w jakikolwiek inny sposób – naiwne pytanie! – Jarek cały czas przecież o tym pisze: to elity, które srają pieniędzmi i które w ogóle już z ich nadmiaru zapominają czym te pieniądze są, z nudów – bo zarabianie ich już nie kręci (w końcu jak się ma sto miliardów, to kolejna setka już tak nie bawi) znalazły sobie nową zabawkę. A dlaczego nie zabawić się w pana boga, dlaczego nie ustawić własnej szachownicy i przesuwać pionki jak się chce, albo zorganizować na Ziemi własnego Monopoly – przecież to takie zabawne, jak w jednym kątku takie małe robaczki napierdalają się do zajebania, w drugim głodują, aż zdechną – to dopiero jest zabawa! Tę zabawę umożliwiają im między innymi ci spod znaku LGBT, dlatego uważam, że należy pokazać, gdzie jest ich miejsce. A, że czasem ktoś komuś nos rozkwasi – trudno: GDZIE DRWA RĄBIĄ, TAM WIÓRY LECĄ…

  ps. nie znalazłem już nigdzie wypowiedzi Cassiusa Claya, uznaną za rasistowską, ale tak trafnie opisującą problem, o którym piszę. Jeśli ktoś ma jakiś link do tego filmiku, to proszę o udostępnienie.

  • Jednak znalazłem 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=BAJKAoU9r4A

   Jeszcze raz tego posłuchałem i uważam, że Clay był wielki nie tylko z tego powodu, że skutecznie walił w mordę, ale też dlatego, że był zwyczajnie mądrym człowiekiem i swoje mądre myśli potrafił oblec w piękne słowa. To szokuje, jeśli poczyta się o skutkach mikrourazów mózgu, na które narażeni są bokserzy…

   • Przecie rządzący zrobili szopke w TV, aby odwrócić uwagę od glosowania w sejmie dzień wczesniej. Anty447, oczywiście ustawa zostala odrzucona przez PiS i PO. 19 lipca, posiedzenie 84. Także witamy w Polin.

 2. Wiadomo, że to typowa gra na zapełnienie czasu antenowego. Ale też żeby ludzie klocili się między sobą wszędzie nawet w rodzinie. No i pewnie elity liczą na akceptację lgbt w szkołach itd. Przecież co to za naród debili, co uwierzy, że są więcej niz dwie płcie… jak ludzie to łykną to już wszystko można im wkręcić. Religie przy tym to pikuś, bo nikt nie udowodni istnienia ani braku istnienia jakiś bóstw. Ale tutaj masz na tacy podane dwie płcie ale i tak masz wierzyć w co innego. Nawet w to co sam widzisz. Niedługo zaczną ludziom wkręcać, że gowno ładnie pachnie, uwierzą i będą myśleli, że z nimi coś nie tak skoro im jebie.
  Do tego historie liczone w tysiącach już na świecie o tym jak lgbt jest często zaangażowane w pedofilie i jest to tuszowane. Do tego przypadki wmawiania dzieciakom na zachodzie innej płci przez rodziców, choćby nawet i świeży Polski przypadek tego typu…ale i tak ludzie dalej z pamięcią rybki akwariowej dają sobie w głowie mącić, że wszystko co lgbt to dobre, a wszystko co nie lgbt to zły faszyzm… Nie przypadkiem też to od korporacji zaczyna się promowanie tego debilizmu, czy raczej tworzenia debili z ludzi. Maszyny już pewnie są w dużej części gotowe do zastąpienia wielu zawodów ale nie mają alternatywy na poradzenie sobie z dziesiątkami milionów bezrobotnych. Stąd decyzja o robieniu z ludzi idiotów, ostateczne przygotowanie do wyrżnięcia całych populacji i do upupienia pozostałych. Nad robotem nie można się znęcać więc psychopaci muszą sobie zostawić część ludzi do „zabawy”.

  Myślę Jarku, że nie ma już co liczyć na to, że ktoś będzie chciał cokolwiek rozwiązywać, jakieś problemy i pchać ludzkość do przodu. Walczyć z biedą, z cenami tego czy tamtego. Jest zbyt wiele znaków mówiących, że zostało kilka-kilkanaście lat i NWO stanie się faktem (może agenda 2030).
  Raz zainteresowałem się jedną teorią, oczywiście spiskową, jak większość, które okazały się faktem. Mówiła ona o podejrzanie niskich wydatkach na infrastrukturę na zachodzie. Większość mostów, instalacji wodnych i ściekowych była budowana aby wytrzymać te X lat. I te lata na pewno np w USA (bo tego kraju dotyczyła teoria) już upłynęły i nikt nie kwapi się do remontu setek tysięcy mostów, milionów kilometrów trakcji kolejowych, naprawy tam i zapór wodnych. Instalacje elektryczne są w rozsypce i każdy kraj produkuje części do naprawy w innym kraju zazwyczaj. Dodatkowo niektóre elementy zamawia się lata wcześniej, tyle czasu zajmuje ich wykonanie. Do tego pokolenie youtuberów raczej będzie marnymi inżynierami do tego typu odpowiedzialnych prac.
  Za to jest hajs na miliony kamer, inwigilację obywateli i nadchodzącą sieć 5G, która te inwigilację ułatwi w znacznym stopniu, skoro wszystko będzie podpięte do sieci często całą dobę.
  Na pewno strony takie jak twoja i kanały spiskowe lub tak zwane truth movements niedługo będą masowo zyskiwać na popularności. Chociaż jest pewnie z kilkadziesiąt % populacji tak głupia, że właśnie nawet widząc kobietę i mężczyznę mówią, że płci jest więcej niż dwie, więc na pewno wszyskich obudzić się nie da.

 3. To co pisze Wariat to tylko część prawdy.
  W Polsce należy jeszcze uwzględnić plany osiedlenia kilku milionów jewreji w ramach tworzonej judeopolojnii lub aktualna nazwa to POLIN. Oni wiedzą, że pństwo na bliskim wschodzie musi upaść.Chociażby dlatego ,że tam na być osiedlony prawdziwy Izrael, (a nie ci co podają się za żydów a nimi nie są (Apokalipsa))
  Zacytuję tu wpis Henryka Kubika z forum związanego ze stroną zbawienie kropka com.
  Nie zapomnijcie obejrzeć podanego tam filmu:

  „Niezwykły film, nie nowy ale na tym polega jego ważność. Kiedy film był oglądany pierwszy raz publicznie, wyśmiano to jako teoria spiskowa.

  Ale z czasem okazało się, że niemal wszystkie propozycje odnośnie losów Polaków w Polsce zostały już ZREALIZOWANE!

  Zastanówmy się zatem, kto i w jakim celu zorganizował takie sympozjum. Dlaczego ludzie nie Polacy dyskutują o życiu i przyszłości Polaków?

  Dlaczego ich interesuje Polska!?

  Dlaczego duża część tych propozycji została wprowadzona w życie przez ‚polski’ rząd?

  https://m.cda.pl/video/25978040c?fbclid=IwAR26apxQzBKAxJ62rDo5hDFSRiQOTwBGO4GenwgdMb7pJJEOYQhZmOKjt0U

  Pierwsze 4 minuty to przedmowa a potem już jest dyskusja ‚przyjaciół’ Polski i Polaków.

  Nawet jeżeli już to kiedyś widziałeś, obejrzyj jeszcze raz. Ja to zrobiłem! Warto! Pozbędziesz się wielu wątpliwości i wiara w Boga, naszego Wyzwoliciela bardzo się umocni.

  Bóg jest nam rzeczywiście bardzo potrzebny. Bez Niego zginiemy! Prośmy Go o pomoc!!!”

  Więcej i inne aspekty znajdziesz na zbawienie kropka com

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.