Banki i tajna władza

ELITY UJAWNIŁY OFICJALNY PLAN WDROŻENIA NWO!

Rotszyldowie ujawniają tajne plany elit

Zapraszam Cię na szokującą prelekcję przedstawicielki rodu Rotshild. Są oni wpływowymi finansistami, kontrolują większość systemu bankowego na świecie. Proponuje ona reformę kapitalizmu na kapitalizm, w którym korporacje przejęłyby całość kapitału i rządów. Kapitał ten miałby być częściowo redystrybuowany wśród zwykłych ludzi. W spotkaniu tym brali najbardziej znani przedstawiciele światowej polityki. Byli tam obecni: był prezydent USA z partii Demokratów, Bill Clinton, książę Karol z Wielkiej Brytanii i.. sam papież kościoła katolickiego, pan Jorge Bergoglio.

Zauważa, że dotychczasowy kapitalizm się nie sprawdził, i że trzeba dokonać jego korekty. Nie umknęło jej uwadze to, że ludzie zaczęli się buntować przeciwko dotychczasowemu systemowi. Więc z jednej strony proponuje zaciśnięcie żelaznych kleszczy korporacji i systemu bankowego, a z drugiej – być może wprowadzenie czegoś w rodzaju Bezwarunkowego Dochodu Podstawowego. Ten dochód to inaczej zasiłek wypłacany każdemu obywatelowi po ukończeniu 18 roku życia, który miałby zapewnić środki na podstawowe potrzeby.

.

Pytanie tylko, za jaką cenę to zostanie wprowadzone? Co będziemy musieli oddać w zamian? Przez działania służb i gigantów internetowych większej części prywatności nie mamy dawno. Elita zaczęła także stopniowo kurczyć i tak już niewielki obszar wolności. Nasila się cenzura, ostracyzm wobec wszelkiej „myślozbrodni, polityczna poprawność.

Przeciwnicy oficjalnej agendy elit są coraz częściej szykanowani, opluwani, czy w różny sposób karani. Także sądownie. Obecnie „mową nienawiści” jest praktycznie wszystko, co nie jest zgodne z naprawdę skrajną wersją liberalnej wizji świata. Mamy wolność słowa, ale tak naprawdę to możemy jedynie nie lubić tej czy innej piosenkarki, lub takiego i takiego klubu piłkarskiego.

Tak jest już na Zachodzie, i po tegorocznym spotkaniu Grupy Bilderberg ta sama narracja została wprowadzona w Polsce. Oczywiście tylko u opozycji i popierających ją mediów, bo oni u nas nie rządzą. Jednak z całą siłą podgrzewają oni ideologiczną wojnę i nasilają działania propagandowe.

.

A poniżej przemówienie pani Rotshild, ujawniającą plany elit:

Cytat: „Myślę, że to niecodzienność, że jego królewska wysokość książę Karol, jego świętobliwość Papież Franciszek, gubernator Carney, prezydent Clinton pokazali się na konferencji i jakoś myślę, że nie są tutaj dla pogawędek. A nawet wiem, że ci znamienici przywódcy są tu z waszego powodu. Czyli są tu z powodu waszej osobistej i instytucjonalnej mocy, którą wszyscy z was mają, by sprawić, żeby świat był lepszym miejscem i na prawdę wszyscy tu jesteśmy jako zespół.

Dzisiaj w tym pokoju reprezentujemy poziom przywódczy 25 trylionów dolarów aktywów zarządzanych z 25 różnych krajów. Wszyscy mamy finansową moc, ale również mamy moc do zmieniania świata. Kapitalizm jest systemem operacyjnym świata, jest większy niż każdy system polityczny, jest większy niż każda religia, jest większy niż każdy może sobie wyobrazić.

Kapitalizm jest największą mocą na planecie, ale nie jest zbyt duży, żeby zawieść. Dzisiaj kapitalizm zawodzi bezrobotnych, zatrudnionych poniżej swoich kwalifikacji i nigdy niezatrudnionych. Kapitalizm zawodzi ziemię. Niektóre miejsca na ziemi nigdy nie były czyste, a większość naszej planety jest brudniejsza niż kiedykolwiek.

Zbyt dużo ludzi wierzy, że kapitalizm jest dobry tylko dla ludzi, którzy mają kapitał, ale nie jest dobry dla pracowników, którzy podtrzymują to lub planety, która to wspiera. Dobra wieść jest taka, że kapitalizm jest cudownym pomysłem i to dlatego, że odpowiada na głęboką i silną ludzką ochotę na samodoskonalenie się, ale to co się dzieje, to motyw, iż związek pomiędzy kapitalizmem, a lepszym życiem zerwał się dla zbyt wielu ludzi.

Na prawdę myślę, że tam gdzie przychodzimy, możemy przywracać to połączenie i możemy zapewniać sukces kapitalizmu dla naszego społeczeństwa na zawsze. Właśnie dlatego tutaj jesteśmy i wierzę, że zrobimy postępy. Jestem optymistycznie nastawiona, ponieważ coraz więcej i więcej cennych właścicieli, cennych menadżerów i liderów korporacji reprezentuje w tym pokoju ludzi, którzy rzeczywiście ruszają w stronę bardziej globalnego kapitalizmu.

Wielu ludzi zgadza się, że globalny kapitalizm wzmacnia długi okres finansowego powrotu. Zobaczyliśmy też postęp w sposobach, by mierzyć elementy, koszty i korzyści płynące z globalnego kapitalizmu. Gwarantuje wam, że istnieją narzędzia, by globalny kapitalizm został rozwinięty i są one dostępne. Mamy potężny postęp od zeszłego roku i to jest na prawdę to, o czym będziemy dzisiaj rozmawiali.

Lecz zanim zaczniemy to chcę właśnie wykorzystać okazję i podziękować kilku osobom. Po pierwsze bardzo dziękuje panu burmistrzowi za przyjęcie nas w swoich skromnych progach. Tak jest panie i panowie, on mieszka tutaj, śpi tam na prawo. Dzisiejsza konferencja nie byłaby możliwa bez hojności Rockefeller, Ford, Ellamy, Lou, Gatsby i fundacji Blavatnik. Jak również AMG, Sunshite, KT, Wiggin, OZ, Moore, Born Baz, Wily McDermott’a i Grupy Brunswick’a.

Bardzo im dziękuje i wielkie podziękowania dla Diana Carney. Tam ona jest. Myślę, że powinna wstać i powinniście jej zaklaskać. Brian Tomlinson jest głową naszej koalicji – eventu ekonomistów i magazynu Cajun. Jest niesamowity składając to wszystko razem.

Wiem jak bardzo zajęci wszyscy jesteście i bardzo wiele to dla mnie znaczy, że znaleźliście czas, by być tutaj. Wiem, że wielu z was przebyło bardzo daleką drogę i obiecuje wam, że zrobimy wszystko by zrobić tą konferencję interesującą. Razem reprezentujemy jedną trzecią ze wszystkich aktywów globalnych instytucji.

Specjaliści w zakresie nauk społecznych mówią nam, że tylko 20% grupy wyznaje niewzruszone przekonanie, że ich wiara zawsze staje się z większości, więc to znaczy, że nie tylko możemy mówić, ale również robić zmiany. Możemy zmieniać kapitalizm, możemy odnawiać go, możemy wzmacniać go i możemy go ratować. Możemy odnowić kapitalizm jako silnik dla wspólnego dobrobytu. Właśnie dlatego jesteśmy tutaj. Zacznijmy konferencję i zróbmy naszą robotę i wtedy nie będziemy musieli spotykać się więcej. Dziękuje.” Koniec cytatu.

.

jarek kefir
Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

8 odpowiedzi »

 1. Jednym słowem, chcą rzucić reszcie ludzkości ochłap owinięty jak cukierek kolorowym papierkiem, żeby jej mordę zatkać, w nadziei, że będzie dalej siedzieć cicho, dziękując za możliwość dłuższego życia w stanie dalszego niewolnictwa, z którego nie będzie sobie zdawać sprawy. Te skurwysyny zupełnie nic nie stracą, bo dłużej żyjący człowiek dłużej będzie pracował i bilans wyjdzie na zero, choć może się mylę, bo gdyby miał wyjść na zero, to po jaką cholerę mieliby się wysilać – to byłoby wbrew istocie kapitalizmu, a więc nie do przyjęcia.

  • Nikt chyba nie jest tak naiwny, żeby sądzić że coś dostaniemy za darmo.To jest wojna jeśli nie masz określonej władzy nad otoczeniem to otoczenie ma władzę nad tobą, a pójście na ustępstwo w tak naiwny sposób jest dla mnie niepojęte, jeśli dostanę tą resztkę to znajdę cię na końcu świata i postawię ci piwo 🙂

 2. To była konferencja z 2015 roku o ile pamiętam, a motyw przewodni to „inclusive capitalism”, czy kapitalizm „włączający”. Jak się głębiej w to wkręcić, to jak zwykle nie jest to nic dobrego.
  Oni chcą po prostu włączyć w swoje grono wieksza liczbę osób, czyli więcej osób z batem, tak bym to nazwał… od tego roku mniej więcej można zaobserwować kompletną korupcję mediów głównego nurtu, wszystkie media na całym świecie nadają to samo, więc włączeni zostali dziennikarze. Mniej więcej właśnie od 2015 zwracają się oni z pogardą, kłamią w żywe oczy i nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich działań.
  Na tej konferencji nawet Bill Clinton mówił, że terroryzm jest zły dla biznesu…czyli chuj w ofiary, ale hotele w Egipcie nie zarabiają tak jak powinny zarabiać…
  Od 2015 roku mamy też zalew imigrantów, chipy rfid w Szwecji i w tym roku zaczęto startować z programem social credit system w Chinach.

  To była konferencja raczej kończąca wszelką wolność i przyspieszenie wszystkich planów, które mieli. Kościół oczywiście, jak przez 2 tysiąclecia, tak i teraz jest gotowy mącić masy, załamywać wiernych (tak jak sama ta religia jest kłamstwem i oni o tym doskonale wiedzą.

  Moim zdaniem to była konferencja, na której podjęto już dzialania depopulacyjne, a sama idea inkluzywności ma dotyczyć kolejnego wąskiego grona, które z racji wykonywania pracy na szczeblu i tak się domyśli, że coś nie gra i lepiej go zaprosić do klubu niz ma zacząć gadać. Działania depopulacyjne to ideologie bez dzieci (klimatyzm i lgbt), jedzenie przetworzone gorszej jakości i coraz droższe i co najważniejsze dla nich – energia aby stała się niedostępna praktycznie (dlatego tyle się słyszy o atakach hakerskich na linie energetyczne i elektrownie). To jest dla nich kluczowe, bo bez energii nie można teraz nic zrobić, no można ale nikt nie umie i nie pamięta, wszystkie czynności, nawet obiad gotujemy na kuchenkach indukcyjnych już.
  Dodatkowo są próby zakazania ziołolecznictwa i zastąpienia tego całkowicie chemią z leków.
  Można sobie nawet wygooglać od kiedy zaczęły się epidemie bezdomności i narkomanii, szczególnie w stanach ale i w Europie zachodniej.

  Od tego samego roku banki centralne zaczęły też obniżać stopy procentowe na całym zachodzie, drukować pieniądze na niespotykaną dotąd skalę i windować tym samym ceny i inflację. Niby przecież chodziło o osoby pracujące, ale od 2015 roku znowu rosną ceny nieruchomości kilka razy szybciej niż pensję, a przez niskie stopy procentowe łatwiej jest uzyskać kredyt (wysokie stopy procentowe oznaczają, że pieniądze na koncie rosną i są dostępne ciekawe lokaty dobrze oprocentowane, obecnie oprocentowanie jest niższe od inflacji, tej prawdziwej, z prądem i jedzeniem). Mógłbym się rozpisać ostro o tym, co to oznacza i jakie będą konsekwencje ale w wielkim skrócie to, jeżeli inflacja wymknie się spod kontroli (a tak się stanie), to trzeba będzie zwiększać stopy procentowe. A oznacza to, że każda osoba mająca kredyt, będzie płacić większą ratę. Już teraz w niektórych (o ile nie wszystkich) miastach, ceny nieruchomości są przewartościowane, jeżeli stopy się podniosą to te ceny wrócą na niższy poziom, a ludzie będą spłacać więcej obciążeń z odsetek od kredytu, za mieszkanie, które jest mniej warte niż jak je kupowali. Znaczna część osób nie będzie w stanie spłacić kredytów, więc odda mieszkanie do banku i zostanie z długiem z różnicy wartości mieszkania.
  Tak działają właśnie kryzysy. Wystarczy rozdawać kredyty jak pojebani (wtedy rosną ceny nieruchomości) w momencie gdy banki centralne drukują pieniądze, osoba biorąca kredyt dostaje dług o wartości np 500 tysięcy i do spłaty ma odsetki (kredyt na cyferki na koncie). Potem wystarczy przestać drukować pieniądze – mniej pieniędzy oznacza, że ludzi trzeba zwalniać z pracy, bo nie ma czym im płacić i zostają oni bez pracy i z kredytami. Tak samo ich pracodawcy, którzy wzięli pożyczkę na rozwój firmy – stracą firmę w trakcie kryzysu. A w trakcie kryzysu, banki, które rozdawały pieniądze, których nie mieli (pożycza się na kredyt, który bierze prywatny bank), zabierają prawdziwe dobra planety, tj nieruchomości, samochody, firmy, ziemie, itd itd, a do tego zostają im ludzie z długiem, tj niewolnicy do pracy na odsetki. Długi oczywiście się dziedziczy, jak ktoś nie chce długu, to się go zrzeka i tak do momentu aż zrzekną się wszyscy – wtedy dług z obowiązku prawnego dziedziczy gmina, która nie może się długu zrzec. Tak więc płacą wtedy wszyscy podatnicy, więc usuwa się wszelkie pomoce socjalne, pozbawia się społeczeństwo praw pracowniczych (śmieciówki) i zwiększa się podatki. I tak bez końca, aż bogaci właściciele banków nie będą posiadać każdej nieruchomości na planecie i każdy będzie musiał płacić im za wynajem. Firmy, które zbankrutowały sprzedaje się za grosze i niszczy do samej ziemi, a w ich miejsce standardowo wchodzi franczyza, czyli gigantyczna korporacja, pod której szyldem możesz prowadzić sklep, magazyn itd, ale nigdy nie jesteś właścicielem, tylko zysk wysyłasz na jakieś Wyspy Salomona, gdzie firma urzęduje aby nie płacić podatków.

  Tak zahaczyłem temat kryzysu, ale w sumie to radzę się przygotować, bo to tąpnięcie, zmiecie wszystko na swojej drodze. Nigdy jeszcze nie było takiej bańki skumulowanej ze wszystkich stron, gdzie każdy ma długi lub ledwo wiąże koniec z końcem nawet pracując. Jak to jebnie, to pewnie wejdą w życie plany chipów rfid, bezgotówkowego społeczeństwa, milionów kamer (dla bezpieczeństwa przy chaosie w trakcie kryzysu oczywiście), głodu i pewnie elity jak zwykle znajdą winnego tam, gdzie go nie ma, czyli aby tylko zrzucić na kogoś winę i odwrócić uwagę od siebie. Pozdrawiam.

 3. To wszystko pierdoły dla dzieci, kefir przetłumacz sobie to i dla innych, tak po krotce nasi andromedanie na 4ech zewnętrznych planetach zwlekaja z interwencja przeciw rasom (reptyle szaraki zydoaraboazjaci) okupujacym 4y wewnętrzne planety, tu są instrukcje jak to przyspieszyć bo wezowi przyspieszają trucie ras bialych z andromedy i czarnych z syriusza, oczywiście jak zawsze stoi za tym kryminalista ksiezycowy kretynski reptyl yahwe=biblijny bog=allah=sin który chce zabić i uwiezic 5 miliardów nie skosnych ras uwiezic ich też jako duszę i zzerac po kawałku, zzeranie nas w wersji lżejszej tzw duchowej jest bólem do miliardówej potegi i niestety umieramy na zawsze, dusza jest śmiertelna niestety, nawet bomba atomowa zabija nasze dysze czyli nas, pozostanie po nas tylko zapis naszych inkarnacji na serwerach akaszik, sytuacja jest poważna więc napietnujemy władze w andromedzie, nie to nie scifi, wszystko inne o czym byliscie nauczani w szkole jest…

  To ALL white andromedian and Black Sirian races of planet earth: We urge you to urgently transmit the following to the galactic andromedian hierarchy of the constellation of andromeda and the military forces of the 4 outer planets.

  ” We the HELLENES (GREEKS) of the outer surface of planet earth, retaining memory of our andromedian descent as condemned to death hostages of most worst universal criminal SIN-SION-JEHOVA God of white-yellow mongol semi-draconian Jews, ”God the Father” of Christianity and God of Islam, we urgently appeal to the Andromeda constellation justice of our local galaxy, and to the central justice of the Andromeda galaxy, and to the universal justice of PAN, the intelligent Universal Organism.

  We denounce a ”violation of duty to the point of universal crime” by andromedians and rest of galactic military forces of our local galaxy already present at the 4 outer planets of our solar system. Their orders are to arrest and biologically exterminate the universal criminal SIN-SION-JEHOVA, and to gradually remove SIN-SION’s hybrid flagship spaceship MOON-LEVAN, earth’s artificially terraformed satellite. Along with the removal of the MOON , the rest of its draconian astrofleet is also to be removed from the remaining 7 planets, 8 originally, due to planet Phaethon’s destruction by universal criminal SION-SION-JEHOVA.

  We denounce andromedian and remaining local galactic space military forces of the 4 outer planets due to an unprovoked, inexcusable delay to carry out orders of their local galactic staff. As a result of their delay, SIN-SION-JEHOVA, this bloodthirsty, soulthirsty filthy beast, is speeding up the genocide of the white andromedian and Black Sirian races of planet earth by the white-yellow mongol race of Israelite and Saxon Jews, provoking the outbreak of WW4, with WW1 being that of ATLANTIS against HELLAS on planet earth. The ultimate purpose will be the survival of genocidal humanoids of the yellow draconian CHINESE and KOREAN races , both genetically engineered by SIN-SION-JEHOVA supreme draconian leader of the MOON.

  Through this war ,lunar criminal SIN-SION-JEHOVA is intending to rob the planet of its natural resources, carried for storage inside the MOON. Along with the souls of 5 billion dead people and those of infinite millions of dead animals and trees during WW4, which draconian crews of a lighter matter rarification will use as a food source, SIN-SION-JEHOVA will depart our solar system to invade that of SIRIUS-A or Hyperion. The solar system of SIRIUS-A constitutes the electromagnetic ”coccyx” of the heaviest star system of the Universal Organism (U.O), therefore SIN-SION-JEHOVA will be able to blackmail ALL galaxies of the Universe together with the U.O. itself with electromagnetic paralysis and death!!.

  Already the out-of-control genocidal galactic monster SIN-SION-JEHOVA is starting to transfer to the MOON prisons billions of dead white andromedian and Black Sirian people’s souls, along with the souls of an infinite number of millions of dead animals and trees, through local wars between white and black races, provoked by Jews and Saxon mongols, through spreading artificial diseases, starvation, an artificial shortage of food and water supplies, meteorological warfare and other criminal methods of a human-animal-tree genocide of our planet.

  Aside from such horrendous serial planetary crimes, SIN-SION-JEHOVA , this disgusting abomination, has ordered its demons of a lighter density to take over the bodies of people of the white and Black races, causing them severe mental and psychological conditions in order to disrupt and break up their societies into isolated , introverted schizophrenic beings, incapable of collective defence mechanisms and survival.

  SIN-SION-JEHOVA is doing this to facilitate the genocide of the white andromedian and Black Sirian races by its own genetically engineered yellow race (CHINESE).
  To aggravate the mental and psychological torment of these ill peoples of the white and Black race, the devil SIN-SION-JEHOVA has ordered the white-yellow mongol criminals, Jews and Saxons, to produce chemical medicines which confuse, cripple and incapacitate their minds and souls.

  If the andromedians and other galactic military forces at the 4 outer planets fail to intervene immediately to exterminate criminal SIN-SION-JEHOVA, its yellow CHINESE race and its white-yellow mongol Jews and Saxon criminal agents, then this space criminal will genocide 2/3s of the people, animals, trees and marine life of our planet. If this happens, the andromedian military units at the 4 outer planets will be liable, along with SIN-SION-JEHOVA, for such a genocide of ALL beings of planet earth, let alone responsible for the crime of killing the entire U.O. by universal cancer SIN-SION-JEHOVA.

  The souls of the so far murdered by JEHOVA people , animals and trees, demand JEHOVA’S death and the scattering of its filthy cancerous soul in subatomic particles in space.

 4. A ludzie i tak będą zadowoleni, że żyją i tyrają.Przerażające.Przerażająca perspektywa/.

  • No i niestety często tak jest, że taki wyjeany na wszystko leming jest zdrowszy i bardziej zadowolony z życia, niż jakiś antysystemowiec, czy ezoteryk, który przejmuje się wszystkim: polityką, zdrowiem, religią, elitami, zagładą klimatu. Czasem się zastanawiam, czy warto było się w to wszystko wkręcać. Z moich obserwacji wynika, że im ktoś jest bardziej nieświadomy i mniej wie o życiu, tym łatwiej mu się żyje. Wystarczy popatrzeć na dzieci: mają w duie jakieś polityki, inflacje, konwenanse, ceny paliwa itd. po prostu żyją z dnia na dzień i to im wystarcza. Chyba nie warto było… Pożyjemy, zobaczymy.

   • Moim zdaniem oni tak samo odczuwają problemy, tylko, że te banalne całkowicie. Co ktoś powiedział z pracy i komu coś zrobił. Przecież większość ludzi jest nieświadoma a jednak piją, mają depresję, widać, że są styrani życiem i wszystkim wokoło, a kiedy ktoś zaczyna rozmawiać o jakiś poważniejszych sprawach, to spuszczają głowę w dół i pewnie sobie myślą, że są debilami i mogą gadać tylko o pogodzie i o „tańcu z gwiazdami”. Nie jest im łatwo kiedy mogą coś powiedzieć ale nie umieją tego uargumentować i wychodzą na nieuków. Więc potem te ich beztroskie życie to dobra mina do złej gry tylko. Chyba, że są bogaci z domu i młodzi i wiedzą, że fucha jest pewna i wtedy rzeczywiście mniej zmartwień ale takich osób dużo nie ma zazwyczaj.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.