Lifestyle

MASZ BYĆ FAJNY I MIŁY, NIE WOLNO CI MIEĆ GORSZEGO DNIA!

Zapraszam Cię na fragment wystąpienia komika i performera, George Carlina

Wkurwiło go kiedyś to, jak kasjer w sklepie życzył mu „miłego dnia.”

Czy nie mamy prawa do „złego dnia”, do depresji, do słabszych chwil, do załamania, do zamknięcia się we własnym pokoju i przesiedzenia całego dnia przed ulubioną książką?

Czy stale musimy być poddani kulturze i cywilizacji kapitalistycznego sukcesu? Czy nasze życie ma stale przypominać „Seks w wielkim mieście”, z brylantami, dobrymi samochodami i fast-foodowymi relacjami?

Czy musimy być stale fajni, otwarci, komunikatywni i ekstrawertyczni aż do „porzygu”?

Swego czasu stworzyłem suchar (przerysowany dowcip) o ekstrawertyzmie i introwertyzmie:

 

O czym rozmawiają introwertycy?
-Pytasz jakiego autora psychologicznego najbardziej lubię? Nic nie przebije Junga, jego talent i dzieła są ponadczasowe! A Ty?

O czym rozmawiają ekstrawertycy?.
-Blebleble plaplaplapla bleble plapla ble pla blebleblebleble bleblebleble plaplaplapla bleblebleble bleblebleble

A teraz zapowiadane video George Carlina:

UWAGA: polskie napisy trzeba włączyć RĘCZNIE korzystając z menu po prawej, dolnej stronie okienka filmu:

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. No dowcip bardzo trafny 🙂
    Chociaż jakby dłużej się nad tym zastanowić to wydaję mi się, że spadł po prostu strasznie poziom dyskusji w ostatnich latach. Nie jestem w stanie określić od kiedy, bo taki stary nie jestem ale już od co najmniej dekady rozmawia się tylko o rzeczach nieistotnych, typu komu robiła Doda, czyli wpychanie się w życie „celebrytów”, nawet o polityce się nie dyskutuje, bo każdy ma swoją opcję polityczną i nie chcę słuchać „innych” poglądów. Zamiast dyskusji mamy wyzwiska, powtarzane fake newsy jednej i drugiej strony i puste frazesy typu Tusk złodziej a Kaczyński kurdupel…. Gdyby tak miało zostać na zawsze , to zdążymy sami pogrążyć tą cywilizację zanim podbiją ją islamiści.
    Do tego rozmowy typu, co było kiedyś no i plotki ploteczki. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zamyka się w sobie, bo po prostu nie chce marnować życia na rozmowy o niczym.
    Dodam do tego chaos informacyjny, czyli każdy ma informacje od innego influencera z Internetu gdzie każdy z nich powtarza do kamery to samo, co sam usłyszał od piątej ręki…. i mamy wtedy w społeczeństwie ludzi, którzy kłócą się czy prawdę mówi ten, który usłyszał bzdury od influencera X, czy ten co usłyszał gorsze bzdury od influencera Y.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.