Afery

IZRAELSKIE ROSZCZENIA: POLSKA STANIE SIĘ DRUGĄ PALESTYNĄ?!

Sprawa izraelskich roszczeń wobec Polski

Czy wiesz, że Izrael szykuje wobec nas ruch, który może nas pozbawić resztek niepodległości i nadziei na lepszą przyszłość?! Czy wiesz, że roszczenia żydowskie wobec Polski urosły z 65 miliardów dolarów do aż 300 miliardów dolarów?!

Od wielu dekad żydzi systematycznie dopraszają się bezprawnego haraczu, czyli rzekomego zwrotu rzekomego żydowskiego mienia. A raczej jego równowartości. Mienie te nie ma przysługiwać spadkobiercom ani nawet ich dzieciom czy wnukom, tylko, uwaga! Ma przysługiwać państwu Izrael.

Zastanawia Cię, czemu od początku lat ’90 XX wieku Polska jest coraz bardziej napastliwie atakowana przez Izrael i jego niezliczonych ambasadorów z polityki i mediów? Czy dziwi Cię, czemu obwinia się nas o wywołanie II Wojny Światowej i o holocaust? Jaka jest tego przyczyna?

Przyczyna tkwi w próbie szantażowania Polski i wymuszeniu na naszym kraju bezprawnego, bandyckiego szantażu przez państwo Izrael. Ten marionetkowy twór nie ma przemysłu, nie ma też za bardzo rozwiniętego rolnictwa, bo ziemie ubogie. Z turystyką też wciąż słabo pomimo ciepłego klimatu i położenia nad Morzem Śródziemnym. Jednak Izrael posiadam poziom życia równy najbogatszym krajom świata. Dlaczego? Ponieważ Izrael co roku otrzymuje kilka miliardów dolarów datków z budżetu USA.

Poza tym dlaczego Niemcy nie są już szantażowane i oskarżane o holocaust, choć powinny, bo to one to zrobiły? Ano dlatego, że Niemcy zapłaciły już haracz Izraelowi, i to niejeden raz. Teraz haracz ma zapłacić Polska. Gdybyśmy zapłacili, to za 10, 25 czy 20 lat, Izrael zacząłby szantażować kogoś innego. Prawdopodobnie Rosję. W globalny obieg informacji wypuszczone zostałyby informacje, że bolszewicki reżim masowo mordował Żydów.

Właśnie tak to działa. I tu docieramy do przyczyny atakowania naszego kraju i oczerniania nas o antysemityzm i holocaust. Niemcy oczywiście temu przyklaskują, bo już za 40 lat nasze dzieci mogą się uczyć, że Żydów mordowali Polacy, Rosjanie i inne narody Środkowej i Wschodniej Europy.

Roszczenia żydowskie wobec Polski – zakazany temat

Cytat: „Otóż jest wiele osób na Facebooku, które dały się wciągnąć w walkę o czyjeś partykularne interesy zawodowe, gdy tymczasem Polsce grozi nowy zabór! Zdaję sobie sprawę, że tak zwane media głównego nurtu rozpisują się na temat protestów pewnych grup zawodowych. Jednak czy zauważyliście, że owe protesty są tematem nr 1 w mediach głównego nurtu?

W tym samym czasie zarówno na TVN, TVN24, w Polsacie, Polsacie News, Superstacji, TVP1, TVP2, TVP Info i w Telewizji Trwam na próżno szukać wiadomości o przygotowaniach Izraela do przeprowadzenia skoku na Polskę!

Pewnie wielu z tych, którzy popierają strajki pewnych grup zawodowych, pojęcia zielonego nie mają ani czym jest „Act 447”, ani w ogóle nic nie wiedzą o roszczeniach żydowskich, dotyczących mienia bezspadkowego! To bezprawie na skalę świata Żydzi chcą wprowadzić w naszym kraju przy pomocy Ameryki, która zobowiązała się dopilnować, by Polska złamała Prawo i wypłaciła nie przysługujące im roszczenia z tytułu majątku bezdziedzicznego, co pogrąży nasz kraj w nędzy.

Jak wiadomo, te bezprawne roszczenia żydowskie sięgają 300 miliardów USD, co oznacza, że każda przeciętna 4-osobowa rodzina musi oddać Żydom 100 tysięcy złotych!

Polska nie ma takiej gotówki, ani nie ma siły przebicia! Politycy zarówno z partii rządzącej jak i z pożal się Boże „opozycji” z jednej strony pełzają przed Żydami, a z drugiej strony solidarnie milczą o największym zagrożeniu dla Polski od 1939 roku.

Skoro Polska nie ma takiej gotówki, a pozycja naszego kraju względem Izraela i USA jest na poziomie froterki podłogowej, to Żydzi te 300 miliardów dolarów otrzymają za darmo w naturze! Wezmą w ramach „długu”, lub raczej haraczu nasze kamienice, działki budowlane na których stoją bloki spółdzielcze, a same spółdzielnie zostaną za darmo przez nich przejęte.  Dodajmy do tego polskie złoża naturalne: węgiel kamienny, miedź – wszystkie strategiczne spółki skarbu państwa, w tym KGHM Polska Miedź z pewnością znajdą się w żydowskich łapach.

A my w tym czasie czekajmy aż staniemy się Palestyną 2.0!

Za to:
-kibicujmy tematom zastępczym: wszelkim protestom grup zawodowych.
-emocjonujmy się tym co powiedział pan przewodniczący związku zawodowego, a co mu ktoś odpowiedział.
-oglądajmy w międzyczasie seriale telewizyjne, tańce z gwiazdami itp. itd.

Czekajmy, nic nie róbmy, oglądajmy „Fakty” w telewizji, aż przyjdą po nas nowi okupanci – Żydzi, aż nasz kraj stanie się Nową Palestyną Europy..

Koniec cytatu.

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

Reklamy

19 odpowiedzi »

 1. Niewątpliwie ten temat jest bardzo ważny i należy o nim informować opinię społeczną.
  Jaki zamiar mogą mieć żydzi „dopraszając” się tych pieniędzy? Może ktoś w komentarzach poda parę przykładów oprócz tych, które sam wytocze? Może wspólna rozkmina jakoś ten problem nam chociaż objaśni.

  1.Wiadomo, że bezprawne roszczenia spotkają się z oporem społeczeństwa. Może komuś zależy na tym aby w Polakach obudzić nienawiść do żydów? Aby nasze narody wzajemnie się nienawidziły? Dobra taktyka, mogą grać znowu ofiary.

  2.Może Polska słusznie domaga się reparacji wojennych od Niemiec. Żydzi mogą o tym wiedzieć i mogą wiedzieć, że takie reparacje dostaniemy i mogą próbować urwać dla siebie kawałek tortu. Każdy wie, że Niemcy zniszczyły nasz kraj i MUSZĄ nam zwrócić kasę, inaczej za kilka lat / dekad może wybuchnąć wojna z Niemcami o reparacje. Wojna sprawiedliwości.

  3.Może rozwój Chin jest nieunikniony, tak samo jak „jedwabny szlak”, którego centrum na Europę ma być właśnie w Polsce. W takim wypadku nasze PKB oraz poziom życia społeczeństwa wzrósł by w kilka lat diametralnie. Mając roszczenia, ponownie, duży kawałek tortu dla nich.

  4.Inicjatywa trójmorza, czyli w zasadzie powiększenie krajów grupy wyszehradzkiej o kolejne kraje – śródziemnomorskie (ewentualnie nadbałtyckie dodatkowo), kolejna inwestycja, która przyniesie duże korzyści. Ze względu na położenie oraz wielkość gospodarki, a nawet liczbę ludności jesteśmy w tej inicjatywie niekwestionowanym liderem. Taka inicjatywa osłabiła by zachód Europy, który ewidentnie niszczy wschód aby otrzymywać tanią siłę roboczą i aby stawiać tam swoje montownie za grosze. W końcu ostatnie spotkanie krajów grupy wyszehradzkieh odbyło się w…. Jerozolimie. Skok cywilizacyjny w wschodu po takim zabiegu i…. znowu kawałek tortu dla żydów.

  5.Demoralizacja zachodu. Nie ulega wątpliwości, że Polska już przeciwstawila się marksizmowi kulturowemu. Partie lewicowe są stracone. Nie mówią nic z sensem, nie mają interesu narodowego, a tylko interes obcego kapitału i kraju skorumpowanego tak jak było zawsze, aby tak pozostało, bieda i potężna oligarchia z drugiej strony. Dodatkowo zachód karze obywateli za rozmawianie o islamie. Cenzura i homoterror. W takim wypadku wiele osób z zachodu może chcieć przenieść się do kraju, gdzie biały człowiek nie jest zagrożony. Gdzie jest bezpiecznie – bez zamachów terrorystycznych. To się już powoli dzieje, a ci ludzie biorą ze sobą tutaj gotówkę, kupują domy – znowu awans gospodarki, znowu kawałek tortu dla żydów.

  6.Wielu naukowców mówi (Izraelscy naukowcy mówili o tym już dwie dekady temu), że za kilka lat Izrael może nie mieć zapasów wody. Oni nie mają tam żyznej gleby do uprawiania warzyw i owoców. Dodatkowo są otoczeni przez samych wrogów i z każdym chcą wojowac. Generałowie Izraelscy mówili od dawna, że Izrael nie może sobie pozwolić na przegranie żadnej wojny, inaczej przestają istnieć. Mamy Syrię, Iran, Egipt i wiele innych krajów, które ich nienawidzą i chcą zniszczyć. Może marzy im się nowy kraj, nowa ziemia do zaludnienia? Stąd konflikty na Ukrainie i roszczenia w Polsce, przyszli by tu jako nowa szlachta.

  7.Może mniej optymistycznie ale jest szansa, że Polska w przyszłości ma stać się celem ataku , albo poligonem pomiędzy USA a Rosją. I to na terenie naszego kraju i Białorusi odbywały by się wszystkie walki. Jeżeli żydzi przekonają światową opinię publiczną, że Polska miała coś wspólnego z holocaustem lub drugą wojną światową, a Internet byłby w tym czasie kontrolowany przez cenzurę (ACTA2, TERREG i inne) i jedynie media głównego ścieku wciskaly by ludziom do głowy gówno, to który kraj z zachodu ruszyłby na pomoc Polakom zaatakowanym przez Rosję? Przecież to ci sami, co mordowali żydów w czasie wojny, po co im pomagać? Bylibyśmy jak Jemen. Nikt by się nie przejmował tą wojną i nikt nie chciałby rozmawiać z takimi ludźmi. I dlaczego mieliby przyjąć Polaków do kraju, skoro oni są nietolerancyjni i sami nie przyjęli uchodźców? Przecież tam maszeruja faszyści i naziści na marszach. Biedne kobiety nie mogą zrobić aborcji. W lewicowej nomenklaturze jesteśmy krajem barbarzyńców. To oznaczało by bardzo przykry koniec Polski, teren wolny do zajęcia – pewnie kolejne zabory, kibicują temu i Niemcy i Rosja. A i Izrael dostałby swój przyczółek, gdyby Arabi wyjebali ich z bliskiego wschodu.

  W każdym przypadku jest to nic dobrego i oznacza to kradzież. Jak w ich żądania włączy się ONZ , a USA nie będzie już tylko obserwować a zacznie grozić, to zaczyna się prawdziwa wojna o przetrwanie. Podejrzewam, że jeżeli światowa opinia publiczna uwierzy w taką bajkę , to już nigdy nikt nie będzie znał prawdy i prawdę , też historyczną będą kreować najbogatsi właściciele mediów głównego ścieku. To oznaczało by całkowity upadek nauki jakiejkolwiek i można by spokojnie już mówić o tym, że elity dążą do ogłupienia populacji i wytresowania ich tak jak sobie tylko chcą.

 2. Niestety,polskie społeczeństwo nie jest w ogóle w tym temacie.Jedni oglądają tvpis i są zadowoleni że krzywencwajch wcisnął im kit,że „roszczenia są bezpodstawne” (bo są,tylko słowa tu nic nie dadzą-spróbuj coś takiego rzucić że Żydzi są odpowiedzialni za zagładę własnych ziomków (a są na to dowody!)- albo dopuszczają się ludobójstwa w Palestynie-to masz pojechane na arenie międzynarodowej),drudzy mają klapki na oczach.NIELICZNI w Polsce mają świadomość co wywoła 447,a reszta ma to zwyczajnie w DUPIE,zresztą wodociągi,ZASÓB STRATEGICZNY-już należy do izraelskiej firmy… i tutaj wychodzi akcja „uświadamiania” ludzi,a próbowałem to robić już z 5-6 lat temu,czym się skończy to wierzganie tej hydry (przed apogeum w styczniu 2018)-wśród najbliższego otoczenia,lub przez internet-zostałem „neonazistą i antysemitą(klasyka ;)” albo oszołomem-dzisiaj widać efekty.Nie wiem co z Żegociną,tam „spadkobiercy” chcą wywłaszczyć centrum miasta z urzędami i najważniejszymi obiektami…”Najbardziej pokrzywdzeni” NIE ODPUSZCZĄ W SPRAWIE TEGO BANDYCKIEGO HARACZU,NI HUHU,dopóki nie dostaną kasy co 20-25 lat,co taki okres są nasilenia „antysemityzmu” i roszczeń.Dzięki takiej a nie innej polityce prowadzonej przez 30 lat przez polskojęzyczne rządy mamy przerąbane,w każdym aspekcie,nie tylko haraczu żydowskiego.A w budzie na Wiejskiej same potulne psy do bicia i szczucia,nie mam na to innych słów.

 3. ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka RASIZMU.
  Kolejne ruchy będą konsekwencją ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,której narzędziem jak potwierdziło się się jest KULT HOLOKAUSTU.
  Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.

 4. Drodzy Żydzi – POCAŁUJCIE SIĘ W DUPĘ. Pisze to do niedawna wasz sympatyk (czego się tego teraz bardzo wstydzi), poruszony holokaustem, ale teraz pozbawiony złudzeń, co do waszego prawdziwego emploi…

 5. Najpierw należało by zacząć od początku. Cała ludzkość, od zarania dziejów, poza Izraelitami, kultywuje politeizm i bałwochwalstwo, co permanentnie obraża Majestat Elohim. Hebrajczycy (Judejczycy), jako jedyny naród w historii ludzkości, aż dotąd i nadal, pomimo życia w diasporze, są wierni istocie monoteizmu. Gdyby nie Hebrajczycy (Judejczycy), cały świat tkwiłby w politeizmie i bałwochwalstwie, które nadal i tak jest mocno zakorzenione, nawet w religiach, z założenia, monoteistycznych. Stwórca Wszechświata jest tylko Jeden. Imię swoje, jakie objawił Mojżeszowi, to „Jestem który jestem.” (Wj 3:14). Personalnego imienia, Stwórca nigdy nie ujawnił. Fakt ten odbiera możliwości bezpośredniej profanacji oraz używania Jego imienia do czarów, magii czy innych niegodziwych zamierzeń i działań. Inaczej sprawa przedstawia się w religiach pogańskich, tam są bogowie i mają swoje imiona oraz nazwy. Oryginalna Biblia hebrajska (Tanach), w swej treści w ogóle nie zawiera określenia „Bóg”; posługuje się wyłącznie słowem w liczbie mnogiej: Elohim oraz imieniem JHWH, wymawianym jako Jahwe. „Elohim” – jest nieprzetłumaczalne na języki pogańskie, analogicznie jak i Jehoszua (Jeszua) – co jest niezrozumiale pomijane. Nietrafnie zatem „Elohim” zostało przetłumaczona jako „Bóg”, a „Jeszua”, jako „Jezus”. Najbliższe znaczeniowo słowu: Elohim, są określenia: Stworzyciele, Kreatorzy, Zbawcy, Wyzwoliciele, Najwyższa Moc, Władza, Potęga, której na imię JHWH (Jahwe) – ale nie Bóg, które to określenie stanowi, dostosowaną do tradycji pogańskich, mistyfikację imienia JHWH (Jahwe). To jest prawdziwa przyczyna, dla której Izraelici są znienawidzeni przez wyznawców współczesnych, w tym materialnych religii, czczących bogów i rozmaite bóstwa oraz kultywujących bałwochwalstwo. Usunięcie z ziemskiego planu państwa Izrael i Hebrajczyków (Judejczyków) – to prawdziwie tajny plan – pozostałych narodów świata, kultywujących, także w sposób zakamuflowany, politeizm i bałwochwalstwo. To jest prawdziwa przyczyna dla której naród pospolitej rzeczy tak emocjonalnie sympatyzuje z podobnym sobie narodem arabskim, zamieszkującym na obszarze Izraela. Wszystkie narody, jako pola energetyczne, których siła i moc zależy od bliskości Źródła Mocy – należą do jednej i tej samej Całości. Te narody, które wybierają urojone, fałszywe źródło mocy, emanują ujemnymi wibracjami w materii. Zamiast oddawać swoją cześć, w duchu i prawdzie, Źródłu Mocy – Elohim – czczą one kamienie, posągi, obrazy i pomniki, na których cokołach ustawiani są przede wszystkim rozmaici, wielcy magowie tego świata.

  Każdy naród, który mierzy się z Elohim, po to by stać się znaczącym, mocnym i silnym, zamiast wydawać owoce Ducha i Prawdy – jest upominany. Tu potrzebna jest Mądrość, płynąca ze Źródła Mocy. Mądrość służy ochronie i zachowuje tych, którzy ją posiadają.

  • Należałoby zamknąć w psychiatryku tego Leszka Błaszczaka razem z Podleckim, jeden by o semickich gadach Javhe hymny prawił, zaś drugi by go pacyfikował wahadełkiem 😀
   p.s.
   Jarek jakbym Ci przelał 1000pln, to usunąłbyś z forum tego delikwenta od Jahvego?

   • Dobór komentatorów zapewne jest losowy, poza jednym, który wszystkich rani. Nie moja to jednak sprawa.

   • Sanctus, to skrajnie kontrowersyjna propozycja. Możesz przelać mniejszą kwotę by mnie wesprzeć.

    Ale Leszek nie jest szkodliwy, zawsze możesz mu solidnie dopierdolić. Piszesz takie teksty, że szczęka do kolan opada. Chcesz się pozbawić tej niewątpliwej przyjemności? 😉

    • Jak zawsze, takiże i tym razem, genialna riposta. Mądrość płynie ze Źródła Mocy i służy ochronie tych, którzy ją posiadają.

     • Panie Leszku, a to Źródło Mocy to ma może jakąś inną nazwę? Wiem, że trochę tutaj śmieszkowałem, ale tym razem serio pytam, bez ukrytych złośliwości.

   • Akurat, art Jarka o Podleckim z 50-kilowym nanowahadałkiem,wzbogacanym kovalium był zajebisty :D,dawno nie miałem takiego ubawu od odpałów pana Marka.

 6. Jedynymi, którzy temat S447 i roszczeń żydowskich starają się nagłośnić są politycy Konfederacji tacy jak Grzegorz Braun czy Jacek Wilk. I dlatego jeśli nie chcemy aby nas już zupełnie Żydzi ograbili to trzeba głosować właśnie na Konfederację. Na PiS bowiem liczyć nie można, bo oni właśnie jedynie froterują podłogę u Żydów, PO gdyby wróciło do władzy byłoby to samo. Na chwilę obecną jedyną szansę widzę w Konfederacji, aby zdobyła z 10-15%, weszła do Sejmu i drążyła ten temat i nie pozwoliła PiSowi oddać wszystkiego Żydom. A jeszcze lepiej jakby zdobyli tyle głosów, aby PiS musiał z nimi wejść w koalicję. To by nas uchroniło przed grabieżą. I nawet jak nam się nie podoba ortodoksyjny katolicyzm Brauna czy inne rzeczy to byt narodu jest w tej chwili najważniejszy. Wiosna, PiS, PO czy inna partia bez mrugnięcia okiem odda Żydom wszystko co tylko zechcą.

 7. PiS już oddał Polskę Żydom. Stanisław Michalkiewicz przedstawia notatkę ze spotkania z Departamentem Stanu USA, z której wynika, że PiS zgodził się zaspokoić roszczenia syjonistów. tym samym dokonał zdrady stanu. nikt już więc chyba nie powinien mieć złudzeń że jedyna opcja to głosowanie na Konfederację.

 8. Tylko glosowanie na Konfederacje moze nas uchronic pszed kataklismem i to jesli bedzie nas wystarzcajaco duzo. Mamy malo czasu

 9. https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/do-wyborow-utajniono-rozmowy-w-sprawie-ustawy-447-i-roszczen-zydowskich

  „Do wyborów parlamentarnych w Polsce rozmowy w sprawie bezspadkowych roszczeń mają być tajne. Ujawniono własnie tajną notatkę MSZ, z której wynika, że bezspadkowe roszczenia żydowskie, których realizacji pilnuje USA, zostaną zrealizowane przez PiS, ale dopiero po wyborach. Najwyraźniej uznano, że temat ten mógłby zagrozić gwarantowi tych wypłat, czyli obecnej partii rządzącej.

  Utajnienie negocjacji w sprawie wypłaty przez Polaków nienależnych rasowych i plemiennych odszkodowań jest czynem bardzo perfidnym. Trudno doszukiwać się w tym innego celu niż oszukanie wyborców przed październikowymi wyborami parlamentarnymi. Dokument datowany na 25 października 2018 roku ujawnił Stanisław Michalkiewicz. Publicysta, który od ponad dwóch dekad ostrzegał przed groźbą zapłaty przez Polskę haraczu za bezspadkowe mienie po obywatelach polskich narodowości żydowskiej pokazał dowody na to, że nie jest to żadna teoria spiskowa, ale konkretne roszczenia oparte na plemiennej przynależności.

  Plemienny charakter tych roszczeń jest zdumiewający. To trochę tak jakby środowisko jakiegoś indiańskiego plemienia, na skutek holokaustu Indian dokonanego w XIX wieku, domagało się pieniędzy za ziemię zabraną ich przodkom przez Amerykanów. Pełna symetria tej sytuacji byłaby wtedy, gdyby tego holokaustu dokonali Meksykanie, ale Indianie o odszkodowanie zwróciliby się do Amerykanów.

  Poza tym żądanie bezspadkowych roszczeń na podstawie kryterium rasowego i plemiennego nie ma precedensu w porządku prawnym żadnego cywilizowanego kraju świata. Po prostu stanowiące trzon dzisiejszego prawodawstwa prawo rzymskie, nie przewiduje dziedziczenia plemiennego. Gdy obywatel umierał bezpotomnie, nie zostawiając testamentu, zawsze jego majątek przejmowało państwo, a nie jakieś bliżej niesprecyzowane organizacje.

  Mamy więc do czynienia z jawnym wymuszeniem i środowiska żydowskie wsparte przez dyplomację Stanów Zjednoczonych względem Polski naciski z powodu pozycji siły. Można odnieść wrażenie, że prawa roszczeń jest już właściwie przegrana, a świadczy o tym bardzo wiele aspektów.

  Przede wszystkim szokuje zupełna cisza na temat tego zagrożenia zarówno w mediach sprzyjających PO jak i PiS. W tym temacie panuje zadziwiająca zgodność poglądów. Dominuje koncepcja wedle której „mądrzej o tym nie wspomnieć bo to wcale nie jest podobne”. Negocjacje, których skutkiem będzie właściwie oddanie Polski w once ręce, zostały utajnione. Media nie informują o zagrożeniu. Protesty przeciwko temu haraczowi były dotychczas realizowane tylko w USA. Na dodatek spotkały się z wyjątkowo nieprzychylnym podejściem rządu polskiego.

  Doszło nawet do tego, że polskojęzyczne środowiska udające patriotów, które wspierają partię rządzącą, otwarcie atakowały protestujących w USA Polaków nazywając ich tradycyjnie już „ruskimi agentami”. Władzy zależy na tym, aby zakopać głęboko temat roszczeń żydowskich bo porozumiano się już w tej kwestii na poziomie dyplomatycznym. Według ujawnionej notatki, temat realizacji roszczeń ma zostać zrealizowany już w przyszłej kadencji Sejmu i chyba stanie się to bez względu na to kto wygra.

  To właśnie dlatego protesty Polaków przeciwko act. 447 są ostatnio tak gorliwie zwalczane. Policja i ABW odwiedza dziennikarzy i działaczy, którzy organizują protesty starając się Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje 11 maja protest przeciwko ustawie 447. Postulaty są następujące:

  "Pierwszym postulatem jest wycofanie się Stanów Zjednoczonych z realizacji ustawy 447. Drugim jest podjęcie realnego działania przez państwo polskie dot. walki z antypolonizmem. Trzeci postulat jest taki, aby Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspierało Polonię walczącą w celu uchylenia ustawy 447. Mamy nadzieję, że ta manifestacja obudzi Polaków mieszkających w kraju i będzie symbolem jedności oraz solidarności z Polakami za granicą"

  Całe szczęście, że jakiekolwiek środowisko polityczne w Polsce zdecydowało się na takie protesty. Nasze władze nie są tym jednak zadowolone, bo w planach jest ukrywanie tematu do wyborów, a potem, jak wynika z tajnej notatki ujawnionej przez redaktora Stanisława Michalkiewicza, pojawi się odpowiednia ustawa, która umożliwi oddanie części Polski wskazanym organizacjom żydowskim.

  Stanisław Michalkiewicz ostrzegał przed roszczeniami żydowskimi od przynajmniej 25 lat. Bardzo długo był z tego powodu atakowany jako dyżurny antysemita. Po tych wszystkich latach wychodzi na to, że to on miał rację. Marne to jednak pocieszenie, bo sytuacja jest dramatyczna i już w przyszłym roku może się zacząć egzekucja plemiennych roszczeń na kwotę nawet 300 mld dolarów! „

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.