Aktualności

CZY POMOŻESZ UTRZYMAĆ PORTAL W TYM MIESIĄCU?

Każdy miesiąc niesie ze sobą nowe wyzwania dla adminów różnych stron, w tym dla mnie. W zeszłym roku była to choćby konieczność szczegółowego rozpisania strony o RODO. Ale nie tylko. Od ponad roku administratorzy różnych stron, ale także małych gazet, regionalnych portali i innych stron nie związanych z wielkimi koncernami, muszą mierzyć się z mniejszym czytelnictwem i mniejszymi wpływami pozwalającymi sfinansować działanie ich stron.

W lutym 2018 roku Facebook ściął zasięgi wszystkim stronom na Ziemi o 80%. Owszem, wielkie portale prowadzone przez koncerny mogą sobie wykupić dodatkowy, płatny zasięg. Jednak już średnie strony, nie mówiąc o tych mniejszych czy o niezależnych, nie mogą sobie na to pozwolić. To samo dotyczy Google, które usunęły średnie i małe portale, szczególnie te niezależne, z tzw. newsfeed’ów.

Powinniśmy sobie uświadomić, że korporacje zarządzające Google, YouTube, Wikipedią, Facebookiem, czy koncerny takie jak Microsoft i Apple, są większym zagrożeniem dla ludzkości, niż państwo islamskie, al kaida i wszystkie arsenały nuklearne na Ziemi razem wzięte. Teoretycznie są to korporacje prywatne, z których usług nie trzeba korzystać, i które mogą robić co im się podoba. W praktyce te korporacje zmonopolizowały internet. Tworzą one tzw oligopol informacyjny.

Są częścią planu liberalnych elit o nazwie „nowy porządek świata,” który zakłada wprowadzenie absolutnej, totalitarnej kontroli nad każdym człowiekiem na Ziemi. Znany z Chin „system zaufania społecznego,” czyli rządowe bazy danych (PESEL, NIP itp) połączone z internetem oceniają w czasie rzeczywistym każdego obywatela. Za napisanie komentarzy krytykujących rząd możesz mieć zaniżoną ilość punktów. Mogą Cię spotkać różne nieprzyjemności, np nie kupisz biletu na samolot czy pociąg, dostaniesz gorsze warunki kredytu, a prędkość Twojego internetu będzie zaniżona. Podobne plany mają europejskie i amerykańskie, liberalne elity. Po połączeniu Google, Facebooka i innych portali w jeden, gigantyczny portal z milionami funkcji, ma on być zintegrowany z rządowymi bazami danych. Będzie to ten orwell’owski „but depczący ludzkie twarze aż po wieczność.”

.

W przyszłości na przykład zamiast pięciu milionów wyszukiwań w google jak dzisiaj, możesz mieć 300, 50 lub dwa wyniki wyszukiwań. Może to być i zero wyników, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę jakieś hasło, które jest niewygodne dla elity. Byt niezależnych portali jest obecnie bardzo utrudniony. Niezależni twórcy często nie są w stanie finansować swoich stron. Wielu musi dopłacać do istnienia swoich stron, a część w ogóle rezygnuje z ich prowadzenia.

Będę jednak pisał dalej, aż do końca wolnego internetu. Później pójdzie w ruch stara, poczciwa metoda. Solidarność miała swoje powielacze które produkowały ulotki. Ja po swoich godzinach pracy będę drukował antysystemowe treści i chodził z ulotkami od jednej skrzynki pocztowej do drugiej, od przystanku do przystanku. Oczywiście w Szczecinie. Po tym, czego się dowiedziałem w 2018 roku, wiem, że gra jest o stawkę wiele poważniejszą, niż myśli ogromna większość z Was. Dlatego nikt i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać. Chcę przebudzić ludzi posiadających w sobie Ducha.

Bez wsparcia Czytelników, w tym także Twojego, niezależne i małe strony, często zawierające unikatowe i niewygodne dla elit treści, mogą zniknąć bezpowrotnie. Chciałbym byś oprócz płacenia abonamentu RTV, opłaty za kablówkę (czyli także za TVN…), czy wykupywania prenumerat portali gazet, pomyślał o wspieraniu niezależnych twórców, np mnie. Innym twórcom, którego warto wspierać, jest Exignorant, który tak jak ja zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jego strona jest dostępna TUTAJ [LINK]

.

W roku 2019 napisałem aż 113 demaskatorskich artykułów. Czy chcesz, bym działał dalej?  Liczy się każde wsparcie, nawet te kilku-złotowe, i szczególnie te comiesięczne. Każde wsparcie od Czytelników daje nadzieję i impuls do działania. Już nie wspominam o tak prozaicznych sprawach jak fakt, że koszt utrzymania mojej strony na serwerze to 300 dolarów amerykańskich. Dzięki umieszczeniu strony na serwerze poza pogrążającą się w odmętach destabilizacji i autorytaryzmu Unią Europejską mogę pozwolić sobie na ostrzejszą krytykę opływającego w luksusy estabiliszmentu.

Nasz świat pogrąża się w chaosie, jest w stanie dezorganizacji i rozpadu. Praktycznie nie sposób wymienić dziedziny życia, która nie byłaby zagrożona. Ostateczną granicą, do której nieuchronnie się zbliżamy, jest zagłada życia biologicznego na Ziemi. Dzięki pysze i pazerności tych u góry nie tylko zarabiamy marne grosze, ale nasz świat staje się coraz bardziej niezdatny do życia. Oni wciąż nie mogą się nażreć, będąc głodnymi pieniędzy i władzy – w tym władzy absolutnej.

Czy chcesz byś Ty i Twoje dzieci żyły w świecie, w którym but elity będzie deptać Wasze twarze, aż po samą wieczność? Nie mówiąc już o tym, że jeśli nie powstrzyma się rabunkowej polityki korporacji, to już niebawem szklanka wody i kromka chleba mogą mieć o wiele większą wartość, niż to, co masz w garażu czy na koncie?

.

Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

paypal

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. I gitara, nie wstydź czy tam nie bój się nigdy pisać takich artykułów, bo wiadomo, że nie da rady bez kapuchy nic zrobić albo zjeść niestety. Ja na pewno wespre przelewem niedługo jak trafi się solidny miesiąc. Nie chcę za darmoche korzystać wiecznie z twojej wiedzy „przelanej na papier”. Pozdrawiam i zachęcam też innych czytelników do wspierania, bo niedługo okaże się, że zostanie nam tylko fake news media…
  Pozostanie tylko infantylny przekaz dla pół-mózgów w stylu „nie myśl, baw się razem z nami”.

  • Zgadzam sie w pełni, niestety taki świat ze kasa potrzebna do wszystkiego więc także wespre bo robisz kawał dobrej roboty dla nas wszystkich😉.

 2. Witam ponownie, tym razem chciałem podsunąć może ciekawy pomysł na jakiś artykuł.

  Mianowicie jak w tym momencie polityka, konflikty społeczne i polityczne odsuwają na dalszy plan, niesamowicie ważny dla nas temat. A już na pewno dla Ciebie i dla mnie. Z tego co pamiętam, to mówiłeś, że masz 30+ lat, ja mam 28. To oznacza, że bolą nas wysokie podatki i groszowe wypłaty, bo nie możemy się rozwijać ale też jak będzie wyglądała nasza starość, biorąc pod uwagę, że obecni emeryci (większość ZDECYDOWANA dostaję grosze) zostali oszukani przez polskie rządy, które ewidentnie ich głodzą. Do tego płacili oni %-towo mniejszą część wypłaty na składki emerytalne ale mimo wszystko to my będziemy otrzymywać kiedyś mniej niż oni %-towo do wypłaty ostatniej, a płacimy składek więcej. Dlaczego tak jest i dlaczego będzie tylko gorzej?

  Na pewno część postaram się opisać swoimi słowami już teraz, może jakieś moje wnioski zainspirują Ciebie do napisania na ten temat artykułu.

  Otóż zacząć trzeba od uświadamiania ludzi, że na emeryturę się nie odkłada. Czemu się nie odkłada, skoro cały czas „mówi się” o odkładaniu na emerytury?
  Gdybyśmy odkladali na emerytury, to za 40 lat mamy ok. 80% inflacji (bardzo optymistyczne założenie) , więc nasze pieniądze nie byłyby prawie nic warte. Gdyby Wenezuelczycy, Turcy, Irańczycy, Rosjanie, Ukraińcy, Argentyńczycy (kraje z bardzo wysoką inflacją w ostatnich latach) odkładali na emerytury, to ich pieniądze byłyby CAŁKOWICIE nic nie warte (kilkuset %-towa do kilku milionów inflacji). Dlaczego więc powtarza się jak mantrę, że na emerytury „odkładamy” skoro tak naprawdę płacimy składki na bieżąco wypłacane emerytury, a my sami NABIERAMY tylko PRAW EMERYTALNYCH na przyszłość? No na pewno dlatego, że ludzie rzucili by okiem na demografie i zorientowali się, że starszych osób jest coraz więcej, a młodych coraz mniej. Oznacza to KONIECZNOŚĆ podnoszenia podatków (w Polsce non stop przez kolejne 15 lat) oraz podwyższenia wieku emerytalnego – stawiam na kilkukrotne powiększanie tego wieku nawet do 80 roku życia zanim ja będę miał 50-55 lat.

  Odpowiem też na kolejne pytania (tak wiem, sam je zadaje ale są dość częste).
  *Dlaczego składki opłacone nie są dziedziczone? Dlaczego przepadają jak ktoś umrze rok przed odebraniem emerytury? No dlatego, że nie są to składki (zaczyna układać się całość) , a jedynie wypłaty obecnych emerytur. Dlatego nie są dziedziczone, bo nigdy nie były składkami – była to obetnica rządu dla pracujących aby zmusić ich do pracy na rachunek bogaczy. To znaczy pracuj całe 40 lat lub więcej a my ci wyplacimy kiedyś kasę.
  *Co to więc oznacza dla nas młodych na przyszłość? Oznacza to, że jeżeli jest nas bardzo dużo, to podzielimy się odpowiedzialnością i zapłacimy składki na emerytów. Tylko, że nas nie jest już tak dużo. Emerytów jest setki tysięcy rocznie więcej, a młodych setki tysięcy rocznie mniej. To oznacza coraz wyższe składki na emerytury i coraz mniej warte emerytury (np waloryzacja niższa od inflacji i wzrostu cen usług i produktów).
  Naturalne więc byłoby kasowanie zbędnych podatków (np dochodowy) kosztem podatku na emerytów – więcej pieniędzy w kieszeniach to więcej osób na rynku pracy.
  Naturalne byłoby też zwiększanie dzietności, aby w przyszłości było znowu więcej pracowników niż emerytów.
  Naturalne byłoby promowanie wartości rodzinnych aby jak najwięcej zdrowych rodzin wychowało jak najwięcej zdrowych dzieci.
  Naturalne byłoby tworzenie świetnych warunków dla społeczności w wieku emerytalnym, udogodnień mieszkalnych, usługowych, zdrowotnych – nawet specjalne osiedla z całą niezbędną infrastrukturą aby nie musieli się męczyć w społeczeństwie , które ciągle spieszy się do pracy.
  Naturalne byłoby ciągłe polepszanie służby zdrowia – trzeba ją przecież przygotować na coraz większą liczbę dzieci i coraz większą liczbę osób starszych.
  Naturalne byłoby trzymanie w jak najlepszej kondycji fizycznej i finansowej obecnie młodych ludzi, którzy działają dzielnie na rynku pracy.

  Dlaczego więc dzieję się CAŁKOWICIE na odwrót?
  Dlaczego promuje się aborcję (coraz mniej nowych pracowników)?
  Dlaczego osłabia się i nie dofinansowuje służby zdrowia? (Coraz więcej zgonów)
  Dlaczego tworzy się pracujących biednych młodych, którzy przez to popełniają coraz więcej samobójstw? (Niepowetowana strata kogoś, kto miał zapłacić za kilku starców)
  Dlaczego tworzy się gospodarkę, która uniemożliwia finansowo wychowanie dziecka/dzieci? (Coraz więcej par boi się kosztów związanych z utrzymaniem rodziny)
  Dlaczego promuje się homoseksualizm, trans, bezpłciowosc itd? (Coraz mniej rodzin i ludzi zdolnych do założenia rodziny)
  Dlaczego uczy się kobiety pracy i samorealizacji kosztem zakładania rodziny? (Coraz mniej kobiet chcę mieć kiedykolwiek dzieci)
  Dlaczego nikt nie interesuje się rosnącym problemem spadku płodności wśród kobiet i mężczyzn oraz spadającym poziomem testosteronu wśród mężczyzn i estrogenu wśród kobiet? (Mężczyzni mniej męscy, kobiety mniej kobiece)
  Dlaczego zwiększa się więc inne podatki i daniny, skoro one osłabiają klasę pracującą? (Słabsi, mniej wydajni)

  No moim zdaniem jest to działanie celowe aby ten problem pogłębić tak bardzo, aby dosłownie nie dało się go już rozwiązać – czyli CELOWE doprowadzanie do zagłady i CELOWE degradowanie społeczeństwa. Dlatego jestem właśnie pewien, że następuje RESET!

  W mojej opinii temat demografii jest idealnym przykładem , chyba nawet najważniejszym, na to, że albo będzie wyniszczajaca wojna albo po prostu eksterminacja ludności na świecie.
  Jest to temat KALKA. Jak papierowa kalka , od której możemy odrysowac szkic.
  Wystarczy na każdy problem, każdą decyzję polityczną, przyłożyć tą kalkę demograficzna i zobaczymy , że wszystko robione jest dokładnie na odwrót, czyli CELOWO doprowadzane jest do samozaglady cywilizacji, moim zdaniem wszystkich cywilizacji na ziemi. Podejrzewam, że jesteśmy pokoleniem, które żyje tylko dlatego, że elity jeszcze nie mają pomysłu lub nawet technologii na to, aby wybić cały świat i zostawić tylko siebie. Dlatego żyjemy, bo potrzebują czasu, miejsca, technologii, wiedzy i sposobu na wykorzystanie tych, którzy przetrwają aby oni służyli im po katastrofie. Podejrzewam, że chcą oni dla swoich przodków, stworzyć idealne warunki niewolnicze dla hodowania BEZGRANICZNIE podległych im mas i tym właśnie jest NWO. I wszyscy codziennie pracujemy na to, aby nas zabito i z pozostałych zrobić wiecznych niewolników. Może nie zostaniemy jako cywilizacja zachipowani ale na nas testuję się chipy, które będą wykorzystane właśnie w NWO. Może nie będziemy żyli w świecie 5G , ale na nas testuję się technologię, które będą kiedyś użyte w świecie NWO.

  Stawiam, że obrazem najbliższym NWO , jest film Igrzyska Śmierci. Do tego można dorzucić właśnie chipy, 5G aby ludzie żyli maks wiek produkcyjny bez możliwości bycia starcem. Na pewno parę innych pomysłów jeszcze będą mieli ale to jest moim zdaniem to, co elity chcą zostawić w spadku swoim dzieciom i wnukom. Niekończący się park rozrywki, gdzie cała ziemia należy tylko do nich, a reszta pozamykana jest w obozach i żyje tylko i wyłącznie dla ich rozrywki i aby im służyć. I to właśnie oprócz kwestii ekonomicznych sprawia, że nigdy nie chcę mieć dzieci. Nie chcę aby moje geny trafiły na taki obóz. Takie mam po prostu odczucia, szczególnie jak większość ludzi mówi o „nieudolności” rządu , to nie jest nieudolność tylko starannie realizowany plan zniewolenia przyszłych pokoleń, oraz tych, którzy zechcą służyć w NWO tylko po aby ocalić swoje życie.

  Pozdrawiam i w sumie liczę na jakiś feedback co o tym myślisz. Piona.

  • No i odurniająca i stresująca niby-edukacja żeby dzieci nie miały czasu nauczyć się czegoś przydatnego albo tego co lubią. Przygotowanie do bycia niewolnikiem. Na zewnątrz piękna pogoda a Ty musisz siedzieć. Nie możesz wyjść. Musisz spytać się czy możesz się wysikac. Muzyka i plastyka to żenada w większości. Nikt nie zna po szkole jakie są drzewa ani jak przeciąć deskę albo rozpalić ognisko. A wojsko nie uczy cię jak sie obronić albo bliskich. Uczy posłuszeństwa jak szkoła.
   Dzieci powinny zastrajkowac przeciw takiej szkole ….

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.