Banki i tajna władza

CZY POWINIENEŚ BAĆ SIĘ TAJNYCH PLANÓW ILLUMINATÓW?! NIE!

Jaka jest największa tajemnica illuminatów?

Powoli mija rocznica śmierci blogera, który był mi przez lata bliski. Być może dlatego, że też był zmanipulowany przez ezoteryczne i gnostyckie nauki. Czyli nauki prowadzące ku rozpadowi / rozkładowi zarówno pojedynczych jednostek, jak i całych społeczeństw.

Chodzi o Radka, który prowadził blog RadTrap na wordpress. Zaczął z pozycji radykalnego biblisty, a skończył na fascynacji różokrzyżowcami, kabałą, tajemniczymi pismami i illuminatami. Do czego to doprowadziło? Około rok temu doszedł do „ściany,” która charakteryzuje się wypaleniem, zszokowaniem stanem świata i brakiem możliwości jego naprawy, co jest bzdurą.

Krótko przed śmiercią przestał publikować, a następnie skasował swoją stronę. Adres jego strony zachował się do dziś, i jest tam tylko informacja, że autor sam usunął stronę:
https://radtrap.wordpress.com/

A poniżej, screen z jego ostatniego wpisu na Fan Page na Facebooku. Utopił się (?!) w rzece Biebrza, a jego pogrzeb odbył się w dniu 14 kwietnia 2018 roku w jego rodzinnym Kętrzynie:

.

Czy był to tylko kryzys egzystencjalny poprzez takie przedstawienie mu rzekomej prawdy przez tzw. „zaufanych,” którzy prowadzą bardzo intensywny „nasłuch” swojej opozycji? Czyli nas? Czy było to coś więcej? Jeśli było, to tę tajemnicę zakryła na zawsze ziemia. Tak to już jest. Nauki ezoteryczne i gnostyckie tworzone przez illuminatów i ich agendy „dla ludu” nie tylko nie działają. Ale prowadzą także destrukcję moralną i zdrowotną, poprzez utratę jakiegokolwiek sensu dalszej egzystencji.

Za to nauki ezoteryczne i gnostyckie dostępne dopiero na wyższym stopniu masońskim działają. Tak, możesz się wtedy oświecić. Nie na długo jednak, a cena za to jest wielokrotnie większa, niż wszystkie skarby zgromadzone kiedykolwiek na Ziemi, i to razem wzięte.

Chyba domyślasz się, jaka to cena, za służbe demiurgowi, czyli diabłu? No właśnie..

.

Illuminaci i okultystyczny odłam islamu – sufizm

Robert Anton Wilson, znany autor illuminatów kolportujący dzieła literackie wprowadzające zamęt, pisał kiedyś o illuminatach. Stwierdził nawet, że illuminaci to zakamuflowana komórka sufich, czyli okultystyczno-ezoterycznego, tajnego islamskiego stowarzyszenia. Gdy połączy się fakty, to wniosek do jakiego możesz dojść, może wydać się szokujący. Dlaczego islam jest tak silnie propagowany, chroniony, a wszelka jego krytyka grozi więzieniem?

Dlaczego niszczy się chrześcijan, za to sprowadza do Europy miliony muzułmanów? Dlaczego islamscy przestępcy a nawet zwyrodnialcy, są chronieni przez europejski wymiar sprawiedliwości? Czemu policja dostała tajny rozkaz, by nie ścigać przestępstw islamistów, lub ścigać je w miarę niedbale? Dlaczego sądy i prokuratury Europy zachodniej również dostały tajny „prikaz”, by umarzać sprawy, wypuszczać ich po wyrokach w zawiasach, po śmiesznie niskich wyrokach? Lub w miarę możliwości dawać niższe wyroki, gdy sprawa ewidentnie się rypnie?

Jeśli to nie jest spisek, to ja naprawdę nie wiem, czym to jest. Na pewno nie jest to „zaczadzenie” brukselskich elit lewacką ideologią. Lewicowy liberalizm służy wyłącznie jako narzędzie do globalnej tyranii i do maksymalnego osłabienia społeczeństw. Elity obracające miliardami, a czasami i bilionami dolarów, nie są głupcami, by wierzyć w takie bzdury.

.

Masońskim wtajemniczeniem jest zostanie.. muzułmańskim sufim!

Jednak nowe światło rzuca na to pewna wiedza o jednym z ostatecznych masońskich wtajemniczeń. Otóż mason (illuminata) na jednym z najwyższych stopni uznaje.. allaha jako swojego „boga,” a samego siebie uznaje jako islamskiego sufiego. Jaki to ma związek z planami illuminatów jako takich? Były różne kulty i religie, wywodzące się z tego samego pnia. Kult baala, marduka, kulty pogańskie, potem krwawe rzymskie chrześcijaństwo, a następnie islam i współczesne formy new age (era wodnika).

Zmieniały się nazwy i etykiety, modyfikowana była baza tej wiedzy, ale wszystko z grubsza pochodzi od jednego oszustwa. Oszustwa, że człowiek może się uduchowić, być bogiem, i najlepiej wyzwolić się z samsary, czyli z planety. Obecnie jednak to islam najbardziej odpowiada kultowi diabła, który ewoluował przez millenia i zmieniał szyldy. Zobaczcie ile w islamie jest drapieżności, brutalności, cierpienia. Ile tam bólu zadaje człowiek człowiekowi. Jak negatywne wzorce są tam pakowane do głów, szczególnie do głów chłopców. To dlatego islam się propaguje, importuje, rozgrzesza, chroni i kara za jego krytykę.

.

NWO nie jest ostatecznym celem illuminatów!

Illuminaci, służąc wrogim siłom (demiurgowi / szatanowi) przekręcają biblijne słowa Chrystusa. Na tyle, że uważają oni jego osobę za swojego, gnostyckiego „mesjasza,” który mówił o wyzwoleniu się z więzienia materii (no nie do końca..) i o zniszczeniu świata (w 90% jest to ich bullshit, czyli kłamstwo).

Ostatecznym, koronnym celem illimunatów i podległych im tajnych organizacji, już po fazie pełnego NWO, jest zniszczenie całej Ziemi. Łącznie z zagładą życia biologicznego na naszej pięknej planecie, choć tymczasowo okupowanej przez nich i ich „bóstwo” (czyli demiurga / allaha / lucyfera / szatana). To dlatego tworzą takie warunki życia, by było najwięcej łez i cierpienia. To dlatego tworzą niesprawiedliwe i represyjne prawa. To dlatego dążą do depopulacji za wszelką cenę. To dlatego doprowadzają świat do coraz bardziej opłakanego stanu, nie tylko w kontekście upadku moralnego.

Demiurg (szatan), czyli przeciwieństwo prawdziwego Boga, chce zdegenerować a następnie zniszczyć ludzkość i planetę. Chce w ten sposób zniszczyć dzieło Stwórcy. To dlatego wmawia się nam, że Ziemia jest więzieniem, a my powinniśmy się wyzwolić i wcielić ponownie na lepszej planecie (której jednak w kosmosie nie ma). To dlatego wmawia się, że przez ludzką naturę i przez naturę tego świata, on i tak zasługuje na zagładę. Nie mówią nam oni jednak, że to ich „bóstwo” do tego doprowadziło, a teraz, przez zniszczenie Ziemi, chce zniszczyć już nie tylko nasze schorowane i umęczone już ciała, ale także nasze dusze.

.

Czy powinieneś bać się (tajnych planów) illuminatów?

Czy mamy powody do obaw? Wręcz przeciwnie. Mimo wszystko nasz świat jest bardzo chroniony, pomimo jego coraz większego upadku. Gdyby nie był chroniony, to zostałby zgładzony już tysiące lat temu. Nie udaje im się to, pomimo że cała historia ludzkości to wojny, rzezie, rewolucje, ludobójstwa. Pomimo również tego, że obecnie trwa apogeum ucisku i upadku ludzi. I nawet pomimo tego, że prawdziwy Stwórca – Bóg – się trochę „ukrywa”, zaś zło widać powszechnie. Jesteśmy chronieni na tyle, na ile pozwalamy my sami, i na tyle, na ile pozwala światowa sytuacja.

Wysoko postawieni illuminaci o tym wiedzą, dlatego starają się z jednej strony ogłupiać tych o niższych stopniach wtajemniczenia, a z drugiej strony, pociągnąć na dno jak największą liczbę ludzi. Rządy „ziemskiego wirusa” (demiurga), dobiegają końca. Najwyżej wtajemniczeni to wiedzą. Ci niżej już nie. Wielu z nich, szczególnie na tych najniższych stopniach, uważa, że pracują dla dobra sprawy. Wielu z nich czyta i aktywnie udziela się na stronach takich jak moja. Wiadomo, opozycję trzeba „nasłuchiwać.” Zaś wroga można doprowadzić do obłędu fałszywymi doktrynami, wcielić w swoje szeregi lub przekupić. Oni nie mogą działać bezpośrednio na nas, ale mogą działać pośrednio, w sposoby, które podałem przed chwilą.

Część z nich nawet nie kryje się z tym, że celem tajnych stowarzyszeń jest zagłada całej planety. Jednak prawdziwy stwórca nie pozwoli zniszczyć swojego dzieła, czyli naszej ukochanej Ziemi. Próbują od tysięcy lat, i nie udaje się im, choć historia rodzaju ludzkiego to rzeka krwi i łez. To oni są wirusami, a nie system, bo ten miał pierwotnie inną konfigurację. Oni są moralnymi trupami, my to widzimy. Poniżej komentarz człowieka zafascynowanego gnostycyzmem, który mówi wprost, że ich celem jest zniszczenie Ziemi. Powoli przestają się z tym kryć:

.

Tylko to oni to piekło nam uczynili..

Przeczytaj więcej o ukrytej naturze ezoteryzmu i new age, czyli ideologii illuminatów:

Ezoteryczny kreator świata, czy raczej.. ofiara tej ezoteryki?
Popieranie ezoteryki było moim błędem. Dowiedz się dlaczego!
Czemu ezoteryka nie działa? Powinieneś o tym wiedzieć!
Ezoteryczne prawo przyciągania to oszustwo!

Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra

Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

10 odpowiedzi »

 1. Witaj Jarku…to ja napisałem o naszym świecie jako piekle i więzieniu…ale czy nie jest to prawda ? O panowaniu Złego(jahwe-demiurga-szatana) mówił niegdyś autorytet najwyższy-Jezus Chrystus…w moim przekonaniu-_Arcygnostyk…(Łk,4,1-13,1J,5,19).A kto-o zdrowych zmysłach-chciałby żyć w takim strasznym miejscu jak piekło ? Tylko ci , którzy nie zdają sobie sprawy z istnienia innej…duchowo-boskiej rzeczywistości…z której tu przybyliśmy i do której niedługo wrócimy…Ale z tym „zniszczeniem”…to rzeczywiście przesadziłem..bo dla mnie właściwą drogą wyzwolenia z tego szatańskiego świata jest rozwój duchowy(czyli. moralny- czynna miłość bliźniego…i intelektualny- mądrość)…czyli to co głosił nasz Zbawiciel…taki, który spowoduje, ze następne wcielenie w tej strasznej rzeczywistości nie będzie już konieczne…Czyli jestem wyznawcą „gnozy chrześcijańskiej”…która łączy okrutną diagnozę naszej ziemskiej(doczesnej)rzeczywistości z Chrystusową Drogą uduchowienia-wyzwolenia z piekła w którym czasowo przebywamy…

 2. A ja parę dni temu obejrzałem sobie serię Matrix i właśnie to samo o czym piszesz przedstawia ten film :). Program Smith wyrwał sie zpod kontroli i chciał zniszczyć wszystko. Lubię czytać twoje wpisy. Pozdrawiam.

 3. Jak piszesz, że przegrywają to rzeczywiście można to dostrzec.
  Ja może przedstawię to na takim przykładzie, że wygrywają każdą bitwę ale przegrywają wojnę.

  Każdego dnia , im coraz większy jest ucisk, to coraz więcej osób ma dosyć życia będąc dla kogoś chamem, znęcania się albo nie reagowania gdy ktoś tak traktuję innych.
  Jedyną siłą osób takich u władzy absolutnej są po prostu ludzie. Tylko inni ludzie mogą za nich robić „dirty work” , aby tamci dalej mogli „pozować” na zbawców świata tak jak wyżej pokazani psychopaci, prezydenci, którzy bronią „demokracji” , co według nich oznacza kontrolę dostaw opium, kontrolę cen i zapotrzebowania na ropę, obronę papierkowej waluty dolar. Tak się zapedzili w tym co robią, że sami wewnętrznie zniszczyli demokrację w stanach. Do tego dobrobyt, mnóstwo jest filmów jak ludzie się kłócą i biją między sobą o byle ostatni produkt na półce w sklepie w stanach, zachowują się czasem jak opętani, ogromna agresja i nienawiść do drugiego człowieka. Ludzie na szczycie zadowoleni, znowu nikt nie podejrzewa ich o wywołanie takiego stanu rzeczy.

  Ale im więcej tego będzie, tym więcej osób będzie się nawracalo tak w sobie, a niektórzy nawet na religię chrześcijańską, której 10 przykazań jest ważniejsze niż wszystkie prawa napisane przez człowieka gdziekolwiek , kiedykolwiek. Same 10 przykazań i nie trzeba legislacji, prawa i sądów. Tylko 10 przykazań i stosowanie się do nich. Dlatego próbują zdyskredytować tą religię a wielu muzułmanów przyznaję, że islam jest całkowicie nastawiony przeciwko chrześcijaństwu (logiczne, bo powstał w VI wieku z ich „prorokiem”) – do tego kobieta muzułmańska nie może być z innym facetem a jak jest to ma go nawracać jakoś tak jest – czyli niekończąca się ekspansja do momentu aż każdy nie będzie w islamie.

  No i właśnie ci wszyscy żołnierze, policjanci, najemnicy na ich usługach (psychopatow), coraz bardziej zauważają, że nie ma sensu walczyć z kimś kto nie chcę walczyć z Tobą (z innym żołnierzem), bo przecież to elity między sobą się kłócą i jako jedyni nigdy nie giną w wojnach. To genialny wynalazek elit – niczym pieniądze, ich władza istnieje tylko dlatego, że w nią wierzymy. Dolar to papier ale przy obietnicy nadania wartości można za niego kupić wszystko, prezydenci to ludzie jak my ale przy poklasku i fanatycznych wyznawcach stają się lepsi i ważniejsi niż wszyscy inni. Chory system, który wymyślił kiedyś jakiś człowiek, któremu zaufało mnóstwo ludzi, a potem ich zdradził, bo postanowił utrzymywać się przy tej władzy za wszelką cenę. I tak nam wmówiono , że z natury człowiek jest okropny, a prawda jest taka, że ci okropni po prostu oszukali i podobili kiedyś tych z reguły dobrych i zastąpili ich wierzenia, swoją chorą wojną i władzą.

  I to trwa już wieki, do tego stopnia, że rodzą się ludzie , którzy nigdy w życiu nie zatrzymają się i nie zastanowia się czy to ma sens i dlaczego tak jest. A jak chcą się zatrzymać i zastanowić to jeb – sztuczny kryzys, inflacja, strata całego majątku, bieda i pogoń za tym gównem od samego początku.

  Jak wyglądała by Europa teraz podczas wojny np? Sami by się pozabijali między sobą podczas okupacji – 180 różnych narodowości w jednym miejscu będzie walczyć między sobą o chleb i lekarstwa i „wpływy po wojnie”. A jak wyglądała wojna w czasie II wojny światowej? Wszyscy ludzie zjednoczeni, pomagali sobie nawzajem, bronili siebie i nie dali się zniszczyć. Więc jasne jest, że na terenach wymieszanych kulturowo, ich siła rzekomo wspaniałe multikulti jest specjalnie aby w trakcie kryzysu zabijali się między sobą, a elity będą się śmiać w ryj znowu jak to plebs się między sobą zabija…. do czasu, aż ludzie nie zaczną celowo się rekrutować w szeregi elit, tylko po to aby ich za**bijać. A tak będzie, bo teraz widać jak na tacy, do czego oni prowadzą. Pozdrawiam.

  • Ludzie mają już taką skłonność, że gdy wszystko się wali, to dopiero wtedy zaczynają się łączyć i wspierać.

   A te słowa są prorocze:
   „Do czasu, aż ludzie nie zaczną celowo się rekrutować w szeregi elit, tylko po to aby ich za**bijać”

   -Z tym, że nie wszystkie stanowiska „na górze” są dostępne dla nawet najbardziej zdolnych i zaprzedanych ludzi „z dołu,” if You know what I mean. 😉

   • To się zgadza. Miałem jednak na myśli pokojowki, kelnerów, ochroniarzy, suflerów, kierowców, kucharzy itp itd. Mnóstwo osób wokół nich lata, by gdyby nie latało , to nie roznili by się niczym od nas. A do zadania ostatecznego ciosu wystarczy czasem być tylko obok takiej osoby. Zwykły Kowalski ma problem, bo musi śledzić i szukać słabych punktów, poznawać rozkład dnia, czekać na okazję. Ale osoba zatrudniona w tym otoczeniu to jak najbardziej ma więcej możliwości. A im bardziej będą oni ingerować w życie tych zatrudnionych przez siebie osób (np inwigilacja, szantaże, groźby), tym bardziej te osoby będą traciły zaufanie i przechodziły na drugą stronę barykady.
    Może kiedyś też wojsko zrozumie, że ma największą moc na całym tym terenie i wystarczy się skrzyknąć , dogadać i można sprawę zakończyć w 24h. W końcu to rodziny wojskowych cierpią przez decyzję psychopatów.

 4. „Moja strona jest poświęcona wszelkim tajemnicom świata”
  Wiesz tyle ile powinieneś wiedzieć. Tajemnica, to tajemnica. Tani podryw czytelnika.

 5. W USA za sznurki pociągają Rotszyldowie tak sam jak u nas w Polsce.Rothschild Polska Spółka z o.o. zarejestrowana w KRS w 2001.To Rotszyldowie rządzą Polską doradzają MSZ wykupują polskie spółki i przejmują gazociągi.Przez 25 lat transformacji Dom Rotszyldów sprywatyzował Polskę doprowadzając do przejęcia banków i największych spółek.To Rotszyldowie byli za połączenie np. Azotów bo lepiej kontrolować giganta chemicznego niż mniejsze oddziały.W Ameryce jest to samo,Zresztą Rodzina Rothschildów jest zaangażowana w wiele przedsięwzięć na całym świecie.Chociaż najczęściej nie są oni oficjalnymi właścicielami danego przedsiębiorstwa,to oni sprawują w nich realną władzę.Mają swoich ludzi na wszystkich najważniejszych szczeblach w tym np. w ONZ.Trump bez ich zgody nic nie zrobi bo to oni sprawują władzę.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.