Aktualności

LUŹNA DYSKUSJA – ZAPRASZAM

Pod tym wpisem pogadajmy o bieżących i naglących sprawach. 🙂

.

.

Reklamy

Kategorie: Aktualności

13 odpowiedzi »

 1. Poprzednui wpis mnie zaniepokoił – przy tak wielu wolnościowych przemyśleniach potrafiłeś ocenić PIS jako „mniejsze zło” i dać się unieść ich kłamstwom? Nie zrobili niczego, aby zasłużyć na Twój szacunek, bądź rekomendację – moim zdaniem.

  • Ja myślę, że Jarkowi chodziło o niedopuszczenie POKO do władzy, bo wtedy cały kraj ma przesrane…. i to jest fakt, oni przy korycie to już koniec Polski. Emigracja Polaków i napływ Islamu. A wiadomo, że tylko PiS może zagrozić (liczbą głosów) tej antypolskiej koalicji. Inna sprawa, że moim zdaniem Jarek pominął Kukiz’15. Kukiz w razie czego (zbyt małe poparcie na samodzielne rządy) idzie do rządzenia razem z PiS i w wielu kwestiach może ich stopować i może też zabrać im głosy w trakcie rządzenia.
   Ja wiem od siebie tylko tyle, że nie chcę POKO przy władzy. Nie chcę tu islamu za podatki, a polskich bezdomnych na ulicach. Kłamstw i manipulacji w telewizji, że zabójstwo z zimną krwią to incydent, a kobieta była sama winna gwałtu , bo nie nosi burki. Więc podobnie jak Jarek szukam rozwiązań na wywalenie PZPRu SBków i innych konfidentow poza życie publiczne całkowicie.

 2. Jak dla mnie to wybór jest żaden.po i cała reszta tych „neodemokratów”,którzy przed 1989 byli w pzpr wali jawnie,pis udaje patriotów,waląc za plecami,tylko dodają jeszcze śpiewkę o „przywracaniu Polski Polakom” i powstawaniu z kolan.Taa.prosto żeby upaść twarzą prosto w gnojownik,przed kim,kto im zagra.2 oblicza tego samego nowotworu na Polsce,,jedyne różnice między nimi,to to,że klęczniki znajdują się w innych państwach,oprócz wspólnego w Brukseli.Problem w tym,że żadnej poważniejszej alternatywy na horyzoncie nie widać,i co najgorsze,zapowiada się na to że jeszcze jej dłuuuugo nie zobaczymy.

 3. PO to folksdojcze i konfidenci, ale prawdziwy syf to PiS dopiero może zrobić. PO przynajmniej nikt nie ufa, a w PiS dalej wieży grupa fascynatów. Generalnie to i tak nie ma znaczenia bo to tylko niemiecki vizir i żydowski ariel. Jednak wydaje mi sieże żydzi są znacznie bardziej niebezpieczni i pazerni niż Niemcy. To jest tylko kwestia formalna, kto nas będzie kroił.
  Problem nie jest z politykami. Naród ma takich polityków jaki sam jest gupi. Ta i wiele innych prawd są płachtą na byka dla naszej narodowej naiwności i głupoty. Kilkaset lat okupacji i propagandy robi swoje. Murzyni w Afryce żyjący w lepiankach mają większą trzeźwość na wydarzenia na świecie i znacznie mniejsze Ego niż nasi rodacy. Głównym problemem jest to że zacytuję ” Polskość to murzyńskość” . Albo się ogarniemy albo nas zeżrą razem z buciorami. Nie głosouje siena PiS czy PO. Głosuje się na POLAKA. Żeby głosować to najpierw trzeba wiedzieć na kogo. A już caryca Katarzyna w XVIII wieku pisała, że nie lubi Polaków za ich naiwność, za to że złodziei i oszustów stawiają na pomniki. I co? Tyle lat i nic się nie zmieniło? To co niby teraz miało by się zmienić w naszym narodowym ciemnogrodzie? Prawie wszyscy kumaci wyjechali za granicę przecież…
  Bez urazy.
  Taki lajf jak to mówią starzy traperzy.
  Pozdrawiam

 4. Co wiecie o Acta 2? Wiecie że jak to wejdzie będzie słabo z przepływem informacji? Wiecie że organizowane są protesty w całej Europie? 6 kwietnia zaplanowany jest protest w Warszawie.

  • Byłem 2 tygodnie temu na proteście w Krk przeciw acta.Ilość osób na proteście w takiej sprawie powinna być liczona w tysiącach,a jak było?Gorzej niż mizernie,może z 250 osób. W takim razie ludzie chyba naprawdę chcą coraz większego zamordyzmu.W lecie tamtego roku było może ze 100 osób.
   Szkoda komentować.

 5. Witam, Jarku masz rację że PiS to mniejsze zło , oczywiście nie wszystkim się dogodzi. Staram się być obiektywna a zmiany jakie teraz zaszły są moim zdaniem na plus. Nigdy nie dostałam dodatku na dzieci (teraz są pełnoletnie i pracują), cieszę się że teraz młodzi przez rząd są finansowo wspierani.Zmiana dla niepełnosprawnych też jest na plus. Patriotyzm wreszcie jest prawdziwym patriotyzmem. Nie czerwony i nie czarny a biało czerwony. Priorytetem również jest rodzina matka ojciec dzieci. No i najważniejsze nie ma problemu z pracą. Pamiętam jak za rządów PO zarabiałam 1200zł na rękę, dwie córki, co roku nowe książki,, szkoła ta sama i młodsza córka niestety nie mogła korzystać z tych samych książek. Opłaty (ja to nazywałam characz) . Pracodawca pamiętam jak wypowiedział takie słowa że niedługo będziemy pracować za michę zupy, i mam się cieszyć z tego co płaci. Zawsze znalazł się paragraf z regulaminu wewnętrznego aby potrącić z wypłaty. Jestem Polką i chcę aby moja Ojczyzna była moim domem. A za PO nawet dom nie był moim domem bo i moja piękna Ojczyzna się rozprysła.

 6. Dlaczego posiadanie dzieci w tak dystopijnym, zepsutym świecie jest uznawane za coś normalnego… nigdy tego nie zrozumiem.

  • Dokładnie, wychowani na niewolników ludzie, rodzą nowych niewolników i sami ich wychowują na niewolników, bo nie znają innego życia.
   Do tego teraz po zachodniej cywilizacji przetacza się walec rewolucji, oczywiście jak nam się wydaję, że to nasza rewolucja to jesteśmy w błędzie. Z każdą naszą wygraną, elity złożą jeden podpis aby odebrać wolność i kasę – legislacje. Teraz we Francji jest obowiązek posylania do szkół dzieci w wieku 3 lata + (ja nie chodziłem nawet do zerówki i w 1 klasie szkoły podstawowej jako jedyny płynnie czytałem – nauka w domu, a nie glupoty w przedszkolu) , obowiązki szczepień, odbieranie dzieci (tylko dlatego aby lewicowe dziwactwa miały możliwości adopcji) , i wiele WIELE innych.

   Ja naprawdę szczerze to piszę i w to wierzę i w mojej opinii , teraz rodzić dzieci bez milionów na koncie i pozycji lwa w społeczeństwie , to jest sadystyczne. Coraz więcej dzieci do 18 roku życia popełnia samobójstwa, w necie kwitnie patologia i bierze się ja za wzór naśladowania, nadchodzi cenzura, nadchodzą sprawy sądowe wytaczane masowo przez dzieci swoim rodzicom, nadchodzi totalna inwigilacja, totalitaryzm, masowa kontrola każdej jednostki… w moim mniemaniu, to co działo się za czasów Hitlera, Stalina, Mao Zedonga itd, to pikuś w porównaniu do tego co nadchodzi – elity już mają wiedzę odpowiednią od tamtych psychopatów i teraz dodatkowo dołożą swoją cegiełkę.

   Niemniej jednak jest sporo możliwości w tych czasach. Ja radzę sobie i każdej podobnie myślącej osobie ponoszenie ryzyka , aby nie urodzić się i umrzeć w tym samym nudnym miejscu, nie robiąc nic by to zmienić, tylko pokornie wykonując polecenia. Get rich or die trying.

  • Ludzie sa tak nauczeni, bo rodzimy sie po to zeby płodzić dzieci jak króliki, charować od rana do wieczora, bo tak robili dziadkowie i rodzice. Pan próbuje to zrozumieć bo jesteś myślący a inni idą utartą ścieżką nie patrząc że prowadzi do przepaści, ja wole aby było mniej dzieci ale o większej wiedzy niż stado robotów..

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.