Bareizmy

WAŁĘSA i UFO: JAKI CEL TYCH BREDNI? PRZECIEK KONTROLOWANY!?

Lech Wałęsa zszokował wszystkich wypowiedzią o UFO

Podejmę ten temat drugi raz, ponieważ sprawa wymaga wyjaśnienia. Uważam, że to wcale nie są brednie podstarzałego prezydenta, który naoglądał się programów typu: „Starożytni Kosmici” i mu odwaliło.

Uważam, że jest to „przeciek kontrolowany”, który ściśle skoordynowany jest z pozostałą propagandą. UFO, new age i okultyzm to trzy filary tego oszustwa. Ale nie są to jedyne filary, bowiem do tego wszystkiego dochodzi globalizacja (rząd światowy), liberalizm (wolna amerykanka i destrukcja struktur społecznych), lewicowość (upadek i anihilacja narodów). Jest to ideologiczno-propagandowa agenda związana z wolnomularstwem (masoneria, illuminaci). Warto wspomnieć, że Lech Wałęsa już w przyszłości wypowiadał się zgodnie z tą linią propagandową. Dlatego uważam, że jego wypowiedź o UFO i o poprzednich cywilizacjach (Atlantyda), nie jest „palnięciem głupoty,” ale ściśle zaplanowanym przeciekiem kontrolowanym.

Może tego nie wiesz, ale strony, blogi i autorzy z YouTube z całego świata mówią teraz, że były prezydent Polski ujawnił świato istnienie UFO. My się śmiejemy z Wałęsy, że to prostak, Bolek i tak dalej, i mamy te słowa gdzieś. Po prostu ciśniemy z tych słów „bekę.” Ale miliony ludzi na świecie te słowa cytują, udostępniają i dyskutują o nich. Plotki o tym, że były prezydent dużego kraju ujawnił ludzkości rzekomą ukrywaną prawdę, dosłownie huczą. Oni nie znają naszych polskich realiów i dla nich osoba byłego prezydenta państwa jest autorytetem, który ujawnił światu istnienie UFO.

.

Zobacz, co Lech Wałęsa mówił we wrześniu 2013. Prawie 6 lat temu. To już się dzieje, bo Niemcy i Francja chcą stworzyć Stany Zjednoczone Europy:

„ONZ, NATO i Rada Europy to idee starej epoki. Świat jest źle zorganizowany. Powinniśmy rozszerzać struktury ekonomiczne i stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa.”
(~Lech Wałęsa, wrzesień 2013)

Poniżej: wypowiedź Lecha Wałęsy o UFO:

„Na innych galaktykach są cywilizacje na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się: „Co oni tu wyprawiają?” Jak zagrozimy destabilizacją, Putinem, atomem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie. (…) Obca cywilizacja może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat, a później przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat.

To też musimy wziąć pod uwagę, musimy się porozumieć, ponieważ już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza. (…) I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć. Wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. Wyciągnijmy z tego wnioski.”
(Lech Wałęsa o UFO, marzec 2019)

Lech Wałęsa o UFO: film video:

.

Autor: JarQ

Wspieraj niezależne media, póki istnieją:

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. Nawet jeżeli jest to „kontrolowany przeciek” , to jest to tylko dodatkowe zamydlenie oczu i tak już ogłupialym od teorii ufo i new age ludziom.
  Widać, że przeciek nie był wycelowany w stronę Polaków – my wiemy kim jest Wałęsa i nie jest on żadnym autorytetem na pewno. Ale w świecie nikt nie zna jego pozycji w Polsce, nikt nie interesuje się tym, że dogadał się z komunistami, z którymi „walczył” i zdradził tak naprawdę swój kraj. Liczy się fakt bycia byłym prezydentem i zdobywcą nagrody Nobla.

  Nie przypadkowo też jego wypowiedź jest „viral” w Internecie za granicą, ktoś ładnie jego wypowiedź sprzedał i podrzucił spiskowcom z YT. False flag news jak dla mnie. Do „upublicznienia” informacji o ufo to jak dla mnie jeszcze sporo lat, wydaję się , że to dla ludzi ma być info ale elity czekają na kompletną degeneracje, zidiocenie społeczeństw i pewnie też najpierw chcą wprowadzić cenzury internetowe , aby nie pojawiały się głosy ludzi, którzy zauważyli, że ci „obcy” to faceci w kostiumach. Taki event to największe zwiedzenie ludzkości od czasów „lądowania” na pustyni, znaczy się na księżycu. Kraj, który rzekomo nawiąże kontakt z obcymi będzie właśnie tym głównym hegemonem przez kolejne dekady.

  Dlatego mamy spore prześladowania chrześcijan na świecie, dolaczyc do tego ufo i w ciągu kilku dni , można w mediach zrobić idiotów z wyznawców Jezusa. I wtedy dopiero zaczną się prześladowania hardkorowe , bo zdecydowana większość będzie ich uważała po prostu za bluźniercow , którzy przez 2 tysiąclecia okłamywali ludzkość. Jak nie będzie chrześcijan, to kto powie tym sekciarzom, że robią źle i grzeszom? Ogólnie pojęcie grzech zostanie wymazane , tak jak cokolwiek związanego z biblią. Zakwestionuja całą księgę i podejrzewam , że jest to mocna przesłanka do cenzury biblii i penalizowania jej treści jako mowy nienawiści.

  Dodatkowe auty to pewnie strach. To znaczy, róbcie jak mówimy wam my w mediach, bo obcy się zdenerwują i nas przetna w pół. To znaczy, wiemy, że to nie wygodne i w ogóle każemy wam zrezygnować z wolności ale sami słyszeliście, ufo tak nam kazało. Idealne uderzenie w populizm jakikolwiek , czyli wydarzenie , którego zupełnie nikt się nie spodziewał i zszokowalo całą kulę ziemską.

  Który to prezydent USA mówił, że inwazja obcych to idealny moment aby cała ziemia zaczęła współpracować i być jednością zamiast ze sobą walczyć? Ronald Reagan o ile pamiętam mówił to w wystąpieniu i to dla ONZ nomen omen nowego rządu światowego… Kolejny krok w tym kierunku. Multikulti, tolerancja, brak granic, dążenia do jednej waluty i dodatkowo globalne wydarzenie, które sprawi, że dwaj wrogowie wyciągną do siebie ręce na zgodę i powiedzą, że teraz mają w końcu wspólnego wroga i trzeba się zjednoczyć.

  Osobiście wątpię, że to obcy będą tym spoiwem rządu światowego ale jest na pewno taka opcja wśród elit. Hologramy , które tworzą obrazy na niebie istnieją już pewnie od dobrej dekady, więc technologię już mają. Ciekawe tylko czy planują wizytę marsjan na ziemi , czy atak fałszywej flagi na własną ludność.

 2. Ja tam myślę, że TW Bolek po prostu rozpruł się i zaczął dzielić się wiedzą tajnych stowarzyszeń, do której ma dostęp jako członek. I robi to na swój wyjątkowy sposób. W Polsce jest już skompromitowany, jednak za granicą… faktycznie to były prezydent i laureat nagrody Nobla.

 3. HAARP (ang. High Frequency Active Auroral Research Program) – to wysoko zaawansowany program wojskowych badań naukowych, prowadzonych w USA od co najmniej 2005 roku. W ramach tego projektu bada się wpływ stymulowanych i kontrolowanych oddziaływań elektronicznych na dynamiczne procesy zachodzące w jonosferze. Główne centrum badawcze HAARP znajduje się niedaleko miejscowości Gakona na Alasce. Broń ta jest oparta na wynalazkach Nicola Tesli i polega na bezprzewodowym przesyłaniu fal różnej częstotliwości oraz prądu. Jest to w istocie globalny oręż, którego siła zdolna jest modyfikować pogodę-wywoływać w wybranym miejscu planety, trzęsienia ziemi, huragany i wysokie na kilka pięter powodzie i długotrwałe susze, a nawet-gdy zajdzie potrzeba, zniszczyć wszelkie życie. HARRP umożliwia wysyłanie potężnych impulsów elektromagnetycznych które są w stanie dokonać niewyobrażalnych rzeczy i zjawisk. Użycie broni elektromagnetycznej, praktycznie jest niewykrywalne, ponieważ impuls emisyjny trwa bardzo krótko i jest niewidoczny dla oka. Atakowany obiekt nie zdaje sobie z sprawy z dokonywanej agresji. Kataklizmy będące skutkiem ”magnetycznego strzału” wydają się efektem zwykłego działania sił natury. To, że siły natury mogą być sztucznie wzbudzane i kierowane, nie mieści się jeszcze w wyobraźni wielu ludzi, którym wojna kojarzy się z konwencjonalnym polem walki-ruchem wojsk, artyleryjską kanonadą i bombami. Tymczasem już wkrótce może wyglądać ona zupełnie inaczej. Sygnał emisyjny może być wzmocniony do potężnej mocy wiązki, niszczącej praktycznie wszystko, co napotka na swojej drodze. Potencjalna moc tej broni jest wprost niewyobrażalna. Za pomocą kontrolowanych trzęsień ziemi, może w kilka sekund zniszczyć wielomilionowe miasta i unicestwić każdą infrastrukturę. Bez prądu, energii i komunikacji nie może funkcjonować żadne państwo. Broń ta powoduje odkształcenie jonosfery a przez to i magnetosfery Ziemi. Bronią tą można również oddziaływać na ludzkie organizmy, po to by powodować rozmaite stany psychiczne, wywoływać choroby, czy uśmiercać je. HAARP, to broń nie tylko do wywoływania takich zjawisk jak UFO, ale przede wszystkim totalnego zniszczenia. Chiny zbudowały na Morzu Południowochińskim wielką stację z antenami do prowadzenia badań jonosfery. Jest to chiński odpowiednik rosyjskiej stacji Sura i amerykańskiego HAARP, który będzie mógł służyć do jonizacji atmosfery.

 4. Nie zgadzam się z Kefirem i dalej będę powtarzał,że jak Kefir napisał: Kawa szkodzi – ja dodaje tylko w dużych ilościach. Pomijając tych którzy nie mogą jej pić. Kefir też w dużych ilościach szkodzi. Kim jest wałęsa który nosi w klapie Matkę Boską żeby coś na ten temat wiedział. Często dożo mówił i nie zawsze mądrze.

 5. Jeżeli UFO to bajka to po co Miedwiediew powiedział kiedyś po zaprzysiężeniu na konferencji prasowej, że prezydent Rosji w momencie urzędu dostaje dwie rzeczy: 1) klucz do bomb atomowych i 2) teczkę, w której jest dokumentacja dotycząca kontaktów Rosji z cywilizacjami pozaziemskimi?
  Poza tym na logikę – w tak wielkim Wszechświecie mielibyśmy być jedyną cywilizacją? to przecież absurd. Na pewno są inne cywilizacje. I wcale mnie by mnie nie zdziwiło gdyby to co powiedział Wałęsa o 3 poziomach rozwoju cywilizacji było prawdą. Co to za cywilizacja, która wszystko niszczy? Jesteśmy więc najniżej.
  Jeszcze jedna rzecz przemawiająca za istnieniem obcych i UFO – rozwój technologii. W ostatnich 20-30 latach rozwój ten w porównaniu z wcześniejszymi czasami poszedł błyskawicznie. Czy ludzie nagle stali się tacy genialni? Niby skąd? Logika podpowiada, że po prostu rządy dostały różne technologie od obcych i tyle. Między nimi też są dobre rasy i złe. A ponieważ dali im technologię UFO to są statki UFO prawdziwe i fałszywe. W ten sposób ludzie są zupełnie ogłupiali i ci co nie wierzą w UFO mówią, że to nasza technologia, a ci co wierzą mówią że to statki obcych. A pewnie i to i to jest prawdą.
  Proponuję ciekawą lekturę – „Inuaki – gad, który mieszka we mnie”. Jest to opowieść 9-letniego chłopca z Rumunii, który twierdzi, że umarł i w jego ciało wcielił się gad Inuaki z planety Inua i ma przesłanie do ludzkości. Chłopiec rozmawia z psychologiem. Czytałem całość i to co on tam mówi jest zupełnie nieziemskie. A już na pewno nie jest możliwe, żeby 9-latek miał taką wyobraźnię.
  http://jagathon8.blogspot.com/2013/03/inuaki-gad-ktory-mieszka-we-mnie.html

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.