Banki i tajna władza

WYBORY 2019: naprawdę myślisz że masz jakiś wybór?

Wybory 2019: kto wygra i o co NAPRAWDĘ jest gra?

Liberalne media i politycy wieszczą apokalisę, jak by nie potrafili sobie wyobrazić świata bez ich rządów. Z kolei media i politycy prawicowi powtarzają, że trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB, jakby ktokolwiek w dobie rządów wielkich korporacji w ogóle pamiętał o AK czy UB. Zgoda, my pamiętamy o tym, bo mamy wiedzę z historii, ale wiesz chyba o co mi chodzi.

Przed nami decydujące wybory, a mianowicie wybory do Parlamentu Europejskiego i do Parlamentu RP. Chciałbym byś wiedział, jaki naprawdę masz wybór. Czy uważasz, że wybierasz pomiędzy kilkunastoma niezależnymi partiami w ramach demokratycznego państwa prawa? Serio jeszcze w takie rzeczy wierzysz? To zapinaj mocno pasy. Artykuł będzie krótki, ale dosadny.

 1. Stronnictwo (neo)liberalne i pro-niemieckie (PO, PSL, SLD, Razem, Nowoczesna, Teraz). Czyli Polska „Amazonem, Biedronką i dziadostwem Europy.” Chuj, dupa i kamieni kupa, ośmiorniczki, kręcenie lodów na wszystkim, mafie VAT, 100.000 a potem milion islamskich imigrantów i zasiłki w wysokości kilku tysięcy złotych dla nich. A to wszystko pod butem Merkel i Macrona w ramach planowanych Stanów Zjdnoczonych Europy. Do tego wszelkie gendery, poprawności polityczne, multi-kulti i tak dalej, a jak się sprzeciwisz lub skrytykujesz, to trafisz do pierdla w Sztumie.
  .
 2. Stronnictwo bardziej pro-społeczne i pro-amerykańskie (PiS i jego przystawki). Czyli „zamordyzm oświecony”, budowa prężnej i nowoczesnej gospodarki, Polska jako sprawnie działające państwo-korporacja. A to wszystko pod pręgieżem administracji Trumpa, Polska jako de facto 51 stan USA..
  ..
  Można mówić wiele i można podawać najbardziej trafne argumenty. Ale faktem jest to, że w wyborach 2019 wygra jedna z tych dwóch powyższych opcji. To jest REALNY WYBÓR, jaki teraz masz. Możesz przeciwko temu protestować, ale takie są fakty. Przemodelowanie sceny politycznej nastąpi dopiero w 2023 roku, gdy będzie już 15 roczników urodzonych po 1989 z prawami wyborczymi.
  .
 3. Stronnictwa próbujące realizować bardziej niezależną politykę są cztery, ale są one w różny sposób zmarginalizowane i nie wygrają w 2019 roku wyborów. Możliwe, że w 2023 roku będzie już inaczej:
 • Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – prawica z pewnymi ciągotami prorosyjskimi.
 • Wiosna Roberta Biedronia – lewica z pewnymi ciągotami prounijnymi.
 • Kukiz’15, antysystemowcy.
 • Stronnictwo prorosyjskie i prochińskie, skupione wokół serwisu xportal i skrajnie prawicowej organizacji Falanga i partii Zmiana.

I  jeszcze jedno.. 😉 Video o tym, czy masz wybór

Cytat: „Rządzi kapitał i wielkie grupy interesu.Zapomnijcie o politykach. Oni są podstawieni po to, byście mieli złudzenie wolności wyboru. Nie, nie macie wolnego wyboru.”

Na koniec dwa komentarze odnośnie większego planu – NWO, Nowy porządek świata:

Komentarz 1:

Wpis z października 2015, czyli z czasów kryzysu imigracyjnego wywółanego przez Sorosa i agendę UE. Komentarz ten traktował o prawdziwym celu sprowadzenia milionów mężczyzn w wieku poborowym z krajów islamskich i / lub afrykańskich. Ten cel to paraliż społeczeństw, eksplozja terroru i wojna wszystkich ze wszystkimi, zakończona wojną światową po napuszczeniu świata islamu na Zachód i na Izrael:

.

.

Komentarz 2:

Wpis z marca 2019 pod moim artykułem o tajnych stowarzyszeniach. Odsłania on prawdę na temat planowanej wojny światowej, jak i na temat ukrywania cudownych technologii i napuszczania jednych grup społecznych na drugie:

.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. ksiezycowe jaszczurki w tym ich wodz yahwe chca oczyscic troche terenu z bialych rekami zydoarabomongolow pod wydobywanie metali na kolejne bojowe kduezyce, stad chca rozpetac 3 woj swiatowa, plan zaklada sztuczne destabilizacyjne wojny u arabow, exodus ich i najazd na europe, bunt europejczykow i deportacja podpalanych bunt szejkow odciecie ropy od europy i ameryki, najazd europy i ameryki na rope znaczy 3 woj swiat

 2. Można powiedzieć, że od zawsze trwa zacięta walka, także i wyborcza o to, aby usunąć z ziemskiego planu, w tym z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej, Hebrajczyków (Judejczyków) oraz zniszczyć państwo Izrael. Hebrajczycy (Judejczycy) narazili się wyznawcom rozmaitych, politeistycznych religii – głoszeniem prawdy o jedynym Stwórcy Wszechświata, noszącym imię „Jestem który jestem.” (Wj 3:14). To jest prawdziwa przyczyna, dla której Izraelici są znienawidzeni przez wyznawców współczesnych, w tym materialnych religii, czczących bogów i kultywujących bałwochwalstwo. Usunięcie z ziemskiego planu państwa Izrael i Hebrajczyków (Judejczyków) – to prawdziwie tajny plan – pozostałych narodów świata, mających swoich gorliwych zwolenników w Rzeczpospolitej Polskiej, kultywujących, także w sposób zakamuflowany, politeizm i bałwochwalstwo. Od XX wieku plan ten jest misternie realizowany rękoma ludu palestyńskiego, zamieszkującego geograficzny region, wchodzący w skład państwa Izrael. Bezwzględnie, masowo mordowani są, przez finansowanych z zewnątrz, palestyńskich fanatyków, samobójców, mieszkańcy Izraela –zmuszeni zostali do obrony – co stało się przyczyną niegodziwych oskarżeń o uprawianie holokaustu trzeciego tysiąclecia. Obecnie rządząca Rzeczpospolitą Polską, mająca większość w Parlamencie, partia PIS – pod naporem opinii publicznej – także obróciła się przeciwko Izraelowi. Rzeczpospolita Polska, z uwagi na fatalnie dotąd działający system, przewrotnie nazwany „edukacyjny”, nie jest w stanie, z uwagi na wpojoną, przez złą tradycję, nienawiść do Hebrajczyków (Judejczyków) i państwa Izrael, powołać do życia proizraelską partię polityczną. Zatem wiem na prawdę, że nie mam żadnego wyboru, poza głosowaniem na wrogów Izraela, a tego czynił nie będę.

  • Żyjesz w jakimś innym wymiarze? Polecam odstawić biblię i inne dziwne książeczki i rozejrzenie się po świecie zaczniesz Pan żyć

   • Uprzejmie polecam Biblię, jako jedyną Księgę Prawdy. Życie w „świecie”, nawet już dzieci o tym wiedzą – to życie w matrixie. Doceniam jednak dobre chęci, jak wiadomo, którymi piekło jest wysłane, dlatego nie dziękuję.

 3. Mam gdzieś kto wygra. Na syjonistyczne marionetki z opcji 1 i 2 nie będę głosował. Zostaje mi opcja 3 a tu wybieram Konfederację Propolską. Wiosna Biedronia nie jest wcale inna niż PO tylko bardziej na lewo – finansowani są przez Niemców, więc to jakby jeden z wariantów opcji 1.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.