Afery

CAŁA POLSKA BOJKOTUJE IZRAEL! [LISTA]

Proponuję bojkot Izraela i izraelskich marek

Wszyscy wiemy o wielu haniebnych wypowiedziach polityków, dziennikarzy i innych osób publicznych z Izraela, jak i z innych krajów.

Pora powiedzieć „dość” i przestać się z nimi cackać jak z jakimś pieprzonym jajkiem. Izrael nie jest państwem, któremu wolno więcej! Izrael nie jest nietykalny i nie ma prawa wtrącać się do wszystkiego.

Polska, a wraz z nią reszta grupy V4, postawiła się ekonomicznym „władcom” planety, czyli Izraelowi. Szczyt V4 odwołano. Część administracji USA poparła V4, potępiając wypowiedzi izraelskich polityków. W USA również trwa „wojna na górze” z tak zwanymi strukturami „deep state”, które są wciąż silne.

Po co Polsce jakiekolwiek relacje z Izraelem?

Nie widzę żadnych powodów, dla których Polska musiałaby mieć jakiekolwiek relacje z tym marionetkowym państewkiem. Izrael nawet nie posiada własnej gospodarki. Rolnictwo słabe, bo gleby ubogie i jałowe. Z przemysłem też bardzo słabo, bo nie ma tam prawie żadnych bogactw naturalnych. Izrael istnieje w zasadzie tylko dzięki temu, że USA co roku przekazuje do budżetu tego państwa kilka miliardów dolarów.

Już lepsze dla nas byłyby dobre relacje z Nigerią czy Zimbabwe. Bo te kraje choć biedne, mają zasoby surowców i może dałoby się nawiązać z nimi intratne kontrakty gospodarcze. Za to obserwuję od dziesęcioleci pewien trend – wszelkie kontakty z Izraelem zawsze wychodzą nam na minus. Teraz Polska jest szkalowana przed całym światem, ponieważ od 2015 roku próbuje prowadzić niezależną politykę.

Ważne są dwie kwestie dotyczące Izraela i szkalowania Polski:

 1. Poprzez instalację państwa Izrael na terenach, które nigdy do niego nie należały w 1947 roku, obudzono starego „demona” islamskiego dżihadu. Poprzez napuszczenie muzułmanów na chrześcijan, a potem przez skłócanie różnych grup społecznych ze sobą, tworzony jest „klimat paraliżu” do wojny wszystkich ze wszystkimi. Przykłady? Napuszczenie kobiet na mężczyzn (wojujący feminizm) a teraz mężczyzn na kobiety (ideologie takie jak red pill, incels). Inny przykład to walka lewicy z prawicą. I tak dalej. Jest to stara zasada „divide et impera” – dziel i rządź.
  .
  Nic tak skutecznie nie zakłada kagańca na buzie ludzi jak wojny, zawieruchy i rewolucje. Ostatecznie, wojna jest wtedy, gdy młodzi i naiwni zostaną wysłani w bój przez starych i podłych. W bój przeciwko sobie. Po śmierci milionów i spalonej ziemi ludzie godzą się na wszystko, bo chcą już tylko przeżycia i świętego spokoju. Chcą tylko przeżyć i opłakać zmarłych bliskich, których utracili. Społeczeństwo traci wtedy kręgosłup moralny, staje się uległe i plastyczne.
  Pisałem o tym w poniższym artykule:
  Elity stworzyły terroryzm i mowę nienawiści by Was dzielić i ogłupiać!
  .
 2. Jaki jest cel szczucia na Polskę? Nie chodzi tylko o roszczenia żydowskie, które na barki wzięło USA. Nawet gdybyśmy te 65 miliardów dolarów zapłacili, to za 15 lat Izrael znowu by wysunął jakieś roszczenia względem Polski. Celem wspólnym dla Izraela i Niemiec jest także obwinienie winą za Holocaust Polaków. Jest to tajny plan wywiadu RFN realizowany od początku lat ’50 XX wieku.
  .
  Narrację odnośnie „Niemców” jak i „nazisów z marsa” zmieniano stopniowo. Jest to strategia małych kroków, lub też strategia „gotującej się żaby.” Gdy żabę włoży się od razu do wrzątku, to ona zaraz wyskoczy i ucieknie. Zaś gdy bardzo powoli będzie się zwiększać temperaturę wody, to żaba tego nie zauważy i się ugotuje. Za kilkadziesiąt lat nasze wnuki mogą się uczyć o tym, że „nazistami z marsa” byli Polacy, którzy na swojej ziemi zakładali obozy i mordowali w nich tylko Żydów.
  Pisałem o tym w poniższym artykule:
  Stało się! Oficjalnie oskarżyli Polskę o Holocaust!

Jak więc zacząć bojkot Izraela?

Patrz na produkty, które kupujesz. A konkretnie, na kody kreskowe umieszczane na żadym z nich. Gdy początek zaczyna się od liczby „729” to znaczy, że został on wyprodukowany w Izraelu. Na poniższym obrazku jest demonstracja takiego kodu kreskowego.

Oprócz tego Izrael posiada szereg firm i marek w Polsce. Polacem ich nie kupować. Oto ich lista: Mk Cafe, Ledros, Fort, Sahara, Syropy Fabbi, herbaty Teartis, Eden Spring, cytrusy Jaffa, sieć kin Cinema City, plazma Centers, Superpharm, koncern farmaceutyczny Teva bedąca właścicielem Pliva Kraków (m.in. leki aviomarin flegamina), Mobilis (cała komunikacja miejska w Warszawie Krakowie, Bartoszycach) wielkie korporacje typu Nestle, grupa mięsna Animex, deweloper Longbridge i bardzo wielu innych developerów, większość duzych Centrów Handlowych, TVN i Discovery.

Autor: JarQ

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia.

Na konto bankowe – kliknij na obrazek poniżej:

paypal_donate

Na Pay Pal – kliknij na obrazek poniżej:

paypal

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. Jakie to naiwne. 90% społeczeństwa ma to w nosie. Jedyne co ich interesuje to życie wg reguły „PPP” . (5 – 8)% boi się i nie wie co można zrobić, a świadoma reszta to nieistotne „oszołomy”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.