Banki i tajna władza

Czy elity wprowadzą swoje złowrogie plany?

Kilka tajnych planów elit na najbliższe lata

Lata 2019, 2020 i 2021 nakreślą kierunek przyszłych światowych zmian. Obecna konstrukcja systemu rozpada się i coraz więcej ludzi to widzi. Musimy się spieszyć, bo być może to nasza ostatnia szansa. Już niebawem dzięki robotyzacji praca 90% ludzi nie będzie potrzebna. Wiesz co się robi w fabryce z niepotrzebnym urządzeniem? Wyrzuca się je lub UTYLIZUJE. My jeszcze jesteśmy potrzebni elitom tylko jaka tania, de facto niewolnicza siła robocza. Co się stanie, gdy 90% z nas zastąpi praca maszyn?

Tak, dobrze myślisz… 😉

Mafia i służby specjalne są zbrojnym ramieniem państwa. Sięgają tam, gdzie „oficjalne” struktury państwa nie sięgają. Robią to, czego oficjalne struktury państa zrobić nie mogą. Mówią nam oczywiście, że istnieją dla naszego dobra. By nas chronić, jedni przed drugimi (czyli spec-służby przed mafiami czy tam terrorystami – których też sami tworzą i uzbrajają). Tak samo tajne organizacje: sięgają tam, gdzie oficjalne struktury państwa nie sięgają i robią to, czego oficjalne struktury państwa zrobić nie mogą. Niektórym ludziom przedstawiają się jako „niosące światłość”, jako „opiekunowie struktur społecznych”, czy jako „oferujące samodoskonalenie i oświecenie”. I tak dalej. Jak już mówiłem – doktryn jest tyle, że dla każdego coś ogłupiającego się znajdzie.

W rzeczywistości tajne organizacje są zbrojnym ramieniem władzy. A tego rodzaju pułapka ma związać społeczny opór w zarodku i ogłupić tych, którzy zaczynają kumać coś więcej. Między innymi to miałem na myśli, pisząc o „fałszywym świetle władcy tego świata” [LINK TUTAJ], które najpierw łagodnie i bardzo przyjemnie rozgrzewa, a potem wypala skórę i oczy. A komu ma za zadanie wypalić i skórę i oczy? Tym, którzy mogliby w przyszłości stawić czynny opór – bo przecież nie strukturom władzy, ani nie lemingom.

Fałszywe światło, skóra, oczy – to metafory. Co one znaczą? Otóż macie tutaj rozwiązaną inną zagadkę – zagadkę agendy new age. Prawo przyciągania które nie działa, ogłupianie „bezwarunkową miłością” i „nie osądzaniem” są dla Was, by związąć, a potem zdławić Wasz opór. By sprawić, byście byli bezczynni, byście się nie buntowali, bo podobno trzeba zmienić tylko siebie i oświecić się. Ta agenda jest więc  po to, by metaforycznie: „wypalić Wam skórę i oczy.”

Do rzeczy: plany elit na najbliższe lata:

 1. Obrona swoich pozycji za wszelką cenę. Te pozycje to tzw „deep state”, czyli rząd cieni, służący liberalnej wizji świata. Są oni obecni i głęboko zakorzenieni w: polityce (tu mniej), w sądach, mediach, korporacjach, bankach, nauce, sztuce, w przemyśle Hollywoodu, urzędach i tak dalej. Wspiera ich: średni i duży biznes, finansiści, miliarderzy. A następnie – bankierzy z Banku Rozrachunków Międzynarodowych (poczytaj gdzieś w necie o tej instytucji kontrolującej finanse całej planety). W jeszcze dalszej kolejności – są to wyżej wspomniane tajne organizacje.
  .
  Co było celem liberalnej agendy? Nie to była walka z konserwatywną ciemnotą dawnych czasów. I tym bardziej nie była to chęć dania ludziom wolności. Choć owszem, tak mogło to wyglądać. Ich celem było zniszczenie struktury społecznej i uczynienie z ludzi bezmózgich niewolników, zdanych na łaskę wszechwładnego państwa – najlepiej państwa (rządu) światowego. Bo człowiek-atom, który nie ma oparcia w stabilnym związku (czy małżeństwie), w rodzinie, społeczności lokalnej, narodzie, rasie, cywilizacji – jest człowiekiem ogłupionym i bezbronnym. Przyjrzyjmy się: co jest dziś „wolnością”?
  .
  Wolność to w dzisiejszym wymiarze wolność do odbycia stosunku seksualnego z dowolną pełnoletnią osobą, za jej przyzwoleniem. Wolność w rozumieniu liberalnej agendy to także wolność znalezienia sobie szkoły, miejsca pracy jak i znalezienia klubu, koncertu lub mieszkania, gdzie wieczorem miło spędzisz czas. Cała reszta jest obwarowana milionami praw i regulacji (słynna biurokracja UE to nie nieudolność, ale celowe działanie). Cała reszta jest też wyśmiewana i ośmieszana, a następnie penalizowana, czyli karana. Już teraz w wielu krajach Zachodu wszystkie poglądy niezgodne z naprawdę skrajną liberalnej agendy są lub mogą być karane. W takich Niemczech masz pięć partii skrajnie liberalnych, realizujących polecenia sponsorów i ich agendę (np Chadecy, Zieloni, Liberałowie, Socjaliści) i kosmetyczne różnice między nimi. No i mamy tam też jedną partię umiarkowanie centrową (czyli tę słynną AFD 😉 ).
  .
  Na marginesie: czyż niektóre pozytywne wartości liberalne nie zostały skutecznie obrzydzone? Czyż nasi potomni nie będą zrównywać unijnych komisarzy na równi z nazistami, bolszewikami czy feudałami? Odpowiedź na te dwa pytania brzmi: tak. Jeden z lewicowych publicystów sam się niedawno zreflektował, że z dawnych, prawdziwych liberalnych wartości nie zostało dziś NIC. A wręcz przeciwnie – już teraz żyjemy w świecie rodem z Orwella, a jak nie stawimy oporu, to będzie jeszcze gorzej. No cóż, tak działa ten świat – w każdej sferze życia i na każdej warstwie rozumowania wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Czyli stoi na głowie.
  .
  .
 2. Dalsza cenzura internetu. I nie chodzi tutaj tylko o zamykanie stron i pozywanie ich autorów do sądów. Środki są już bardziej wyrafinowane. Od 2018 Facebook i Google wprowadziły inną metotę – filtrowanie treści. W lutym zeszłego roku Facebook obciął zasięgi wszystkim stronom na świecie nawet o 80%, a niektórym o 99,9%, niemal do zera. Zaś w marcu tamtego roku google usunął z newsfeedów strony, które nie są pozytywnie zaopiniowane.
  .
  Jaki jest tego cel?
  .
  Cytat: „Wzięliście udział w eksperymencie, polegającym na sprawdzeniu, czy jesteście w stanie za pomocą mediów społecznościowych powołać do życia silny i spójny front poglądowy. Wynik jest tylko jeden: eksperyment zamiast was zjednoczyć, podzielił was do końca, zniszczył waszą logikę i intelekt, wprowadzając dekonstrukcje umysłową i poglądową.”
  WIĘCEJ przeczytasz na stronie Dydymusa: –> „Davos: dekonstrukcja internetu, czyli koniec eksperymentu socjotechnicznego
  .
  Planowane jest wprowadzenie zerowego darmowego zasięgu na Facebooku. Dopiero po wykupieniu zasięgu płatnego Twoja treść dotrze do ludzi, którzy polubili Twoją stronę. Kogo będzie na to stać? Oczywiście ich media (TVN, CNN), ich korporacje (Coca-Cola, Nestle itp). Jeśli jakaś nasza firemka typu „Januszex” będzie chciała zareklamować swoje okna czy dachówki, to będzie musiała płacić za zasięg jak za zboże. Cała reszta – mniejsze stacje telewizyjne, mniejsze portale, małe firmy, mniej znani artyści, koła gospodyń wiejskich czy w końcu strony takie jak moja – będą zupełnie pozbawione zasięgu na Facebooku. Jak na przykład kilkanaście kobiet z wielkopolskiej wsi założy lokalne, małe stowarzyszenie, to aby zainteresować znajomych i sąsiadów, będą musiały ręcznie przesłać link. Prowadzenie profilu takiej strony na Facebooku będzie mijało się z celem.
  .
  Google planuje podobny ruch. Gdy w przyszłości wpiszesz hasło: „lipiec 2022 festiwale”, to w wynikach wyszukiwania pojawią się tylko te festiwale i koncerty, których organizatorzy zapłacili Google za reklamę. Wpiszesz: „28.07.2022 info z kraju i świata”, to zobaczysz w wyszukiwaniach tylko liberalne media. Wpiszesz: „duchowość„, to jako pierwsze będziesz miał kilkadziesiąt stron z treściami ateistycznymi i racjonalistycznymi, które należą do ich agendy. Wpiszesz: „szkodliwość leków na cholesterol”, to przeczytasz same reklamy tych leków i zapewnienia, że są one skuteczne i w 100% bezpieczne. Dziś w wynikach wyszukiwania masz nawet kilka milionów wyników, choć już teraz Google filtruje niewygodne treści lub ogranicza ich wyświetlanie. Za trzy, cztery lata możesz mieć zaledwie 500, 100, 20, 4 lub nawet 0 (zero) wyników wyszukiwania, w zależności od hasła, które wprowadzisz.
  .
  Widzisz do czego zmierza monopol / oligopol wielkich korporacji? Do tego, by Facebook i Google były jedyną formą „zasięgu w społeczeństwie”, na który będzie stać nielicznych. YouTube – jedyne formy publikacji video, gdzie też zasięgi niewygodnych filmów spadną, lub się te filmy usunie. Pinterest, Tumblr – do grafiki, gdzie odpowiednie, jedynie słuszne filtrowanie też istnieje. Instagram i Snapchat – do lansowania się. Tinder – do spłyconego randkowania (na jedną noc). I jedyni dostawcy systemów operacyjnych – Microsoft (Windows) i Google (system Android na smartfony). Na marginesie, dużo się mówi o ochronie danych i walce z cyber-przestępczością, w tym o walce z trojanami, wirusami itp. A jak się okazuje, taki system Windows 10 to jeden olbrzymi wirus, robak, key-logger i trojan w jednym. Który na dodatek decyduje, kiedy MUSISZ aktualizować system, i który może sam usunąć Ci dany program z dysku, bo jego algorytm ma cień podejrzenia, że ten program jest piracki.
  .
  W przyszłości Windows 10 będzie decydował za użytkownika o coraz to nowych rzeczach. Globalny system nasłuchowy Echelon, rozwijany od lat 90-tych, jest jak klucz. Zaś ten „wielki wirus”, który zainstalowałeś, (Windows 10), jest jak zamek, do którego ten klucz (Echelon) idealnie pasuje. W przyszłości i te korporacje mogą zostać połączone w jedną korporację i w jedną stronę internetową z najróżniejszymi funkcjami (np. hidra.gov 😉 😉 😉 ). A potem? Potem coś, czego nawet Orwell nie przewidział: połączenie takiej „hidry” z rządowymi bazami danych obywateli – PESEL, Źródło itp. W Chinach już testuje się systemy oceniania i karania obywateli. Każdy obywatel (już de facto niewolnik) ma swój profil w internecie, jest cały czas monitorowany i jest albo nagradzany albo karany przez rządowy program.
  .
  Ktoś 10 lat temu tak skomentował dopiero co rozwijającego się Facebooka:
  „-Już wkótce nie mając konta na Fejsie nie kupisz nawet chleba„. I jak, prorocze były to słowa? Dziś można te słowa uzupełnić:
  „-Facebokk – niedługo nie mając tam konta i nie będąc w 100% uległym i posłusznym rządowi, nie kupisz nawet chleba.” 😉
  .
  .
 3. Napuszczanie wszystkich na wszystkich. Biblijna metafora pomieszania ludziom języków może się odnosić także do współczesności. Choć w Polsce posługujemy się jednym językiem, to tak naprawdę mówimy najróżniejszymi „językami”. Gdyż zostaliśmy podzieleni na ideologie, religie, i wszelkie inne doktryny. Gdy społeczeństwo jest podzielone na cały ogrom doktryn i frakcji, bardzo łatwo napuścić jednych na drugich. Co z tego, że jednej frakcji (np. „żółtym kamizelkom”) otworzyły się oczy i zauważyła ona prawdziwych sprawców naszej niedoli, czyli banki, korporacje, kapitał itp. Skoro zaraz powstanie inna, konkurencyjna frakcja – w tym przypadku „czerwone szaliki”?
  .
  Jest to znana od starożytności metoda „divide et impera” – czyli: „wzniecaj podziały wśród ludu, byś mógł łatwiej rządzić.” Teraz to przyspieszy jeszcze bardziej. Powstają nowe doktryny sprzeciwiające się liberalnej agendzie – przykładowo: symetryzm, identytaryzm, neorealizm. Wojna płci trwa w najlepsze, gdyż najpierw napuszczono kobiety na mężczyzn (feminizm), a teraz napuszcza się mężczyzn na kobiety (MGTOW, red pill, incele itp). Ci, którzy organizowali wojny, rewolucje, przewroty, byli zawsze na uboczu. W czasach, gdy w obozach ginęły miliony ludzi, a rzekomo „wszechwieczne” ideologie pozostawiły po swoim odejściu spaloną ziemię i stosy trupów – oni zawsze się bogacili. Wszak „Wielka wojna to wielka wyżerka” jak mówił kosmita-robala z filmu Faceci w Czerni. 😉
  .
  Będą Was dzielić i skłócać
  Elity celowo stworzyły wojnę płci
  Walczą z mową nienawiści, którą sami wykreowali
  .
  -Mamusiu, narzekacie na rząd, a co by było, gdyby wszyscy ludzie się zjednoczyli i na drugi dzień nie przyszli do pracy? Rząd musiałby dać trochę ludziom.
  -Oj Jaruś, Jaruś… [Dobrotliwym głosem rodzica do dziecka, które jeszcze nie wie nic o życiu]
  To był rok 1995 lub 1996, a ja miałem nieco ponad 10 lat.
  Kto miał rację? Ja, czy moja mama?

Ich czas się kończy i oni o tym wiedzą. Od nas zależy to, czy podniesiemy przeciwko nim bunt, czy już w 2022 (?) roku obudzimy się jako niewolnicy. Już jako realni niewolnicy, bo obecnie, jeszcze, nazywani jesteśmy „obywatelami” lub „zasobami ludzkimi.”

Kto jest rzeczywistym sprawcą złej sytuacji na Ziemi?

Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?

Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Autor: JarQ

Możesz wspomóc niezależne publikacje i funkcjonowanie tej strony:

Na konto bankowe – kliknij poniżej:

…Lub poprzez system PayPal – kliknij poniżej:

Reklamy

2 odpowiedzi »

 1. …odnośnie złowrogich planów elit, to z pewnością takowy jest wprowadzany w naszym udręczonym kraju … polecam poniższy tekst, perfekcyjna analiza faktów …

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zamach-na-adamowicza-czesc-ii

  … mnie od początku to zdarzenie śmierdziało na odległość typową operacją false flage, wyreżyserowaną przez ukrytą komórkę masońskiej agendy w Polsce … moja intuicja, promieniująca z 3 oka usilnie mi alarmowała sugestie, żeby nie wierzyć w ten „zamach” czy też „mord polityczny” … najbardziej raziła mnie kluczowa kwestia – ten rzekomy nożownik ze sceny wyglądał na napakowanego osiłka, a jak pokazywali owego typa w tv massonmediach, to tam prowadzili w kajdanach jakiegoś chuderlaka 😀 … cel moim zdaniem jest oczywisty – zakneblować Polakom niezależne myślenie, poprzez demagogicznie wyniosłe hasło – „zwalczanie mowy nienawiści” …
  Ja nienawidzę kłamstw i propagandowego prania mózgu, a ten „zamach” jest tego wzorcowym przykładem 🙂

 2. „Pan skałą i twierdzą moją, i wybawieniem moim, Wszechmocny opoką moją, na której polegam. Tarczą moją i rogiem zbawienia mego, warownią moją.” Ps 18:3.

  „I będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego, lecz i włos z głowy waszej nie zginie. Przez wytrwałość swoją zyskacie dusze wasze.” Łk 21:17-19.

  „Pan jest ucieczką i siłą naszą, Pomocą w utrapieniach najpewniejszą. Przeto się nie boimy, choćby ziemia zadrżała I góry zachwiały się w głębi mórz. Choćby szumiały, choćby pieniły się wody, Choćby drżały góry z powodu gniewu Jego. Sela.” Ps 46:2-4.

  „Kto mieszka pod osłoną Najwyższego, Kto przebywa w cieniu Wszechmocnego, Ten mówi do Pana: Ucieczko moja i twierdzo moja, Panie mój, któremu ufam. Bo On wybawi cię z sidła ptasznika i od zgubnej zarazy. Piórami swymi okryje cię. I pod skrzydłami jego znajdziesz schronienie. Wierność jego jest tarczą i puklerzem. Nie ulękniesz się strachu nocnego Ani strzały lecącej za dnia, Ani zarazy, która grasuje w ciemności, Ani moru, który poraża w południe. Chociaż padnie u boku twego tysiąc, A dziesięć tysięcy po prawicy twojej, Ciebie to jednak nie dotknie. Owszem, na własne oczy ujrzysz I będziesz oglądał odpłatę na bezbożnych. Dlatego, że Pan jest ucieczką twoją, Najwyższego zaś uczyniłeś ostoją swoją, Nie dosięgnie cię nic złego I plaga nie zbliży się do namiotu twego, Albowiem aniołom swoim polecił, Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich. Na rękach nosić cię będą, Byś nie uraził o kamień nogi swojej. Będziesz stąpał po lwie i po żmii, Lwiątko i potwora rozdepczesz. Ponieważ mnie umiłował, wyratuję go, Wywyższę go, bo zna imię moje. Wzywać mnie będzie, a Ja go wysłucham, Będę z nim w niedoli, Wyrwę go i czcią obdarzę, Długim życiem nasycę go i ukażę mu zbawienie moje.” Ps 91

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.