Kategoria domyślna

Publikacje czasowo zawieszone

complex emergency

Dotyczy to strony Jarek-Kefir.org, fan page na Facebooku Jarek Kefir Bez Cenzury i innych moich kanałów informacji. 

Zobaczymy co będzie dalej. 

Wsparcie moich publikacji: SZCZEGÓŁY TUTAJ [LINK]

Reklamy

Kategorie: Kategoria domyślna

15 odpowiedzi »

 1. Patrząc na kilka poprzednich wpisów – tego się obawiałem, co by nie napisać że czekałem na to. Czułem to . . . . ale czuję także że wrócisz za ok kwartał.

 2. Wielka szkoda.

  Ja znam to uczucie. Też przez nie przechodziłem. Mogę się mylić, ale to mogą być początki wypalenia zawodowego. Wypalenia się, gdy coś przez ileś lat robi się twórczo. Nie jesteś Jarek ani pierwszym, ani ostatnim człowiekiem, którego ono dotyka.

  Mieli je wielcy artyści. Pisarze. poeci. Kompozytorzy i temu podobni. Ja też po blisko dziesięciu latach wypaliłem się. Widać to zresztą po moich wpisach na tej stronie. Ich denny poziom powodował to, że coraz to rzadziej tu się wpisywałem.

  Nie wiem co dalej z tą stroną będzie? Niezależnie od tego wszystkiego musisz Jarek wypocząć. A dopiero potem pomyślisz co masz robić dalej. Tak, czy inaczej nigdy nie poddawaj się.

  Zaśpiewaj sobie piosenkę ,, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddam ” i ruszaj dalej przez życie. Nie pozwól na to, aby Twoja kreatywność życiowa zakończyła się na tej jednej stronie.

  • Jeśli reaktywuję bloga, to będę pisał opowiadania jak przed laty, a także wpisy lifestyleowe i prowokacje. Profil publikacji zmieni się na luźniejszy, jeśli zdecyduję zacząć od… zera.

 3. Informacja o zawieszeniu strony wygląda całkiem jak nekrolog. Zajrzałam na Twój fanpejdż licząc na to, że się dowiem skąd taka decyzja. Ta biała flaga zamiast zdjęcia jest bardzo wymowna.
  Dzięki za ten wspólnie tu spędzony rok. Powodzenia w drodze na nową „Górę Cudów”. 😉 Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Komentatorów, a szczególnie moją blogową koleżankę Katharos. 🙂

  • Hej Viola 😉 Jeśli wznowię publikacje, to będą to:
   -opowiadania (dawno, dawno temu pisałem ich bardzo dużo.. )
   -lifestyle
   -tematy tabu i prowokacje.

   • Jarku, ten kierunek wydaje się być słuszny. W ten sposób na pewno przyciągniesz więcej czytelników i komentatorów. A opowiadania mają to do siebie, że każdy weźmie z nich to, na co w danej chwili będzie gotowy. Wszystkiego dobrego. 🙂

  • Hej hej Viola. Dziękuję za pozdrowienia, Ciebie również pozdrawiam.
   Czytam Twoje komentarze, jak zawsze, i z ochotą porozmawiałabym z Tobą, jednak komentarze ukazują się teraz po upływie kilku godzin, a to uniemożliwia płynną rozmowę.

   [EDIT, ADMIN]

   • Zdaje się, że coś przeoczyłam. 😉
    Kasiu, jak głosi pewna ludowa mądrość: „Nie przejmuj się swoją rolą, bo i tak cię op******ą”. Ja uporządkuję tu tylko swoje sprawy i przestaję się udzielać. Przynajmniej na jakiś czas. Bardzo miło będę wspominać nasze nocne pogaduchy. Trzymaj się cieplusio. 🙂 <3

    • Viola, szkoda, bardzo żałuję, że ”znikasz”.
     No, ale wiadomo – co ma swój początek, ma też i swój koniec.
     Ja również będę bardzo miło wspominać nasze nocny rozmowy.
     Być może, gdzieś, kiedyś, znowu się spotkamy, czy to w sieci, czy w realu. Kto wie?
     Ucałuj ode mnie swoje koty i powiedz im, że to od kogoś, kto bardzo kocha koty i wszystkie zwierzęta ( za wyjątkiem insektów ), oraz wszystkich dobrych i współczujących ludzi.
     Ty również się trzymaj. Wierzę, że się jeszcze spotkamy. To pa.

 4. Posłuchajcie sobie potężnego pierdolnięcia. 😉 Ciężkie, apokaliptyczne techno. Nuclear blast & basscore terror. 😀

  „Ileż by się zmieniło, gdybyś tylko znał potęgę płynącą z ciemności”
  (Darth Vader -> Dark Father, a potem napier*dalanie basem w wykonaniu Trance Generators). Ten fragment od 01:05:00 minuty.

  Ciekawy fragment jest też od 00:38:00 minuty do 00:55:00.

 5. Trochę szkoda, bo interesujące rzeczy pisałeś i co jakiś czas wchodziłem tu. Cóż bez względu na to czy wznowisz bloga czy też nie życzę Ci Jarek szczęścia i powodzenia w życiu oraz realizacji Twoich planów i marzeń.

 6. Miss Kittin robi bardzo robotę…………………..check this shit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.