Banki i tajna władza

WYWIAD Z MASONEM (ILLUMINATĄ) OBNAŻA NOWE, TAJNE PLANY!

Wywiad z Masonem wysokiego stopnia, czyli z Illuminatą..

Zapraszam Cię do przeczytania luźnego wywiadu z Masonem wysokiego stopnia, czyli de facto wywiadu z Illuminatą. Obnaża on szokujące sekrety tajnego stowarzyszenia i jego poglądów dotyczących depopulacji, wzrostu świadomości na Ziemi, obaleniu dotychczasowych elit i czemuś, co samo z siebie brzmi złowrogo. Były dinozaury, ale one wyginęły. Czy podobny, apokaliptyczny scenariusz czeka ludzi?! Och, ąż strach się bać. Kto chce, niech się boi – jego wola i jego prawo. 🙂 Ja zapraszam Cię do lektury wywiadu z Masonem wysokiego stopnia (z Illuminatą), jak i do lektury poprzednich wywiadów.

Poprzedni wywiad z Masonem wysokiego stopnia / z Illuminatą możesz przeczytać w tym poniższym artykule:
-„Ten wywiad z Illuminatą ujawnia szokujący plan! „Ludzkość to nasz eksperyment

Możesz też przeczytać wywiad z Masonem wysokiego stopnia czy też wywiad z Illuminatą o objawieniach w Medjugorie. Skopiowałem go lata temu, w 2013 roku, z jakiejś anglojęzycznej, katolickiej strony, więc nie ręczę za jego dobrą jakość, ani za jego autentyczność:
-„Szokujący wywiad z Illuminatą o objawieniach w Medjugorie!

A teraz: wywiad z Masonem wysokiego stopnia (z Illuminatą) o przyszłości ludzkości i Ziemi:

-Pozwól, że to ja zacznę Twój tak zwany „wywiad z Illuminatą„, jako oskarżyciel posiłkowy. W swoich publikacjach podejmowałeś zagadnienie, że ludzkość jako hatunek (Homo Sapiens Sapiens) jest najwyższą formą istnienia. Że powinnością najwyższej formy istnienia jest dbałość o biosferę plenaty i „ciągnięcie jej w górę”. Z tym się zgadzam. Tylko zauważ, że to, co napisałeś, dotyczy jednostek wybitnych. Które cierpią na depresje i załamania nerwowe, które cierpią prześladowania i biedę. Które na przestrzeni eonów czasu były otruwane (Sokrates), krzyżowane, kamieniowane, palone na stosach, poddawane lobotomii.. Tymczasem nie dotyczy to większości Waszego gatunku jak i nie dotyczy to Waszych plugawych elit – wilków w owczych skórach.

-Waszego gatunku?! A niby kim Ty, do kurwy nędzy jesteś? Przepraszam za sformułowanie. Ja jestem Polakiem, Europejczykiem, człowiekiem. O tym mi wiadomo i tego sę trzymam. A UFOludków to, wybacz, widziałem w filmach typu Star Wars. Niezła fantastyka, nie?

-Nie, to raczej Ty zadaj sobie pytanie, do jakiego gatunku należysz Ty, ja czy nam podobni, rozsiani po bezkresach całej Ziemi. Często cierpiący na samotność, brak bratniej duszy do ciekawych dysput do białego rana.. Znasz to uczucie, nie? Codziennie rano, tak jak ja i wszyscy, idziesz do pracy, do sklepu, do urzędu. Jakich ludzi tam spotykasz? Ile z nich okazałoby Ci coś więcej, zamiast pogardy i nienawiści? Ile z nich okazałoby Ci empatię? Choć odrobinkę tej empatii? Miłosierdzie i świadomość, czyli zbudzenie się ze „snu” w postaci kierowania przez programy podświadomości jest tym, co odróżnia istotę ludzką od świata zwierząt. Miłosierdzie? Zwierzęta są teoretycznie go pozbawione, bo rządzą nimi twarde instynkty, w tym najbrutalniejszy instynkt przetrwania. Ale po pierwsze, poziom świadomości większości ludzi jest niski, prawie równy zwierzęcemu. Po drugie, ileż razy widziano, jak zwierzę przekracza swój „ewolucyjny” program i okazuje miłosierdzie. Lub na przykład otwarcie ratuje człowiekowi życie, poświęcając przy tym swoje własne. A jak określiłbyś postawę tak wielu ludzi, zepsutych do szpiku kości? Są oni na tym samym poziomie niż zwięrzęta? A może są.. jeszcze niżej?

-Dobrze, oskarżasz tych nieszczęsnych ludzi, co ledwo zeszli z tych pieprzonych drzew. Dla mnie nie ma w tym nic „illuminackiego”, tylko są to tanie śpiewki. Powtarzane przez fanatycznych ekologów lub przez mizantropów, często wegetarian, którzy kochają zwierzęta, ale nienawidzą ludzi.

-No ok. Można to zagadnienie też odwrócić. Co Ty tak bronisz tych ludzi? Natura, biosfera planety, choć jest w opłakanym stanie, dąży ku ulepszaniu i ewolucji. Ku coraz bardziej świadomym i przebudzonym formom istnienia. Bo owo zbudzenie ze zwierzęcego „snu podświadomości” oznacza pełnię bytu. Zawsze zadajesz podchwytliwe pytania, czy znasz kogoś oświeconego, czy sam jesteś oświecony.. Powiem Ci tak, że też nie jestem oświecony i często też śpię jak ta lala, tak samo jak Ty. Ale porównaj mnie czy nawet samego siebie do człowieka, który nie zna daty odzyskania przez Polskę niepodległości.. Jest różnica, i to kolosalna, prawda? „Miałem wobec nich litość przez 30 lat swojego życia” – no to są Twoje słowa! I powiem więcej: ta różnica nadal będzie się powiększać, w miarę rozwoju naszej mniejszości. Czy uważasz, że ewolucja na pewno zatrzyma się na formie Homo Sapiens Sapiens?

-Uważasz, że jako ludzki gatunek stajemy się „nowymi dinozaurami”? A może jest inaczej? Może w końcu zamierzamy zdjąć noszone przez millenia kajdany, a Wy chcecie globalne przebudzenie zatrzymać?

-Cóż, nie wiem czy przedstawiasz te tezy poważnie, czy jesteś większym głupcem, niż zakładałem na początku…

-Ale…

-Żadne kurwa „ale”. Alę to możesz spotkać w klubie Techno, gdzie masz w zwyczaju chadzać (tak, wiemy o tym) i możesz spędzić z nią kilka radosnych chwil. Słuchaj mnie uważnie. Wiesz, a raczej oboje wiemy, że zbliża się wielka systemowa przemiana. Wzrost świadomości, zmiana wajhy „na prawo”, kolaps ekonomii, globalne przebudzenie i tak dalej. „Andrzej, to jebnie” – jest taki internetowy mem, który bardzo lubisz..

-Ale skąd Wy…

-Słuchaj dalej. Ten wielki wzrost świadomości wcale nie musi się wykluczać z tym, że bądź co bądz „eksperyment homo sapiens” ulega powoli zamknięciu. Rodzaj ludzki to nie jest forma, która jest w stanie uzyskać „pełnię istnienia”. Natura, Matka Ziemia, biosfera, nazywana przez Ciebie czasami „Bogiem”, to samoświadoma i wbrew pozorom, mądra forma życia. Wszyscy, od wirusów aż po ludzi, jesteśmy jej częścią. Ona się ciągle „uczy” i ewoluuje wraz z życiem, które tworzy na tej pięknej, choć owszem, póki co drapieżnej planecie. Ludzie ze względu na swoje czyny i taką a nie inną psychikę, stają się powoli nowymi dinozaurami. Ludzie dostali swoją szansę, ale zmarnowali ją. Omal nie doprowadzili do zagłady przyrody. Powoli nie pasują tu jako ta „najwyższa forma ewolucji”. Ta ludzka forma istnienia tylko nielicznych uskrzydla. Resztę barbaryzuje lub unieszczęśliwia, sprowadzając do żywota bliskiemu bydlęciu. I powoduje, że instytucje władzy, zamiast być „Radami Mędrców”, przyciągają najbardziej zdemoralizowane i podłe jednostki, żądne zysku za wszelką cenę.

-Jesteś oskarżycielem, drogi Illuminato..

-Ludzki gatunek jest i tak przeznaczony do kasacji i do zastąpienia przez lepsza formę życia. Mniej agresywną. Bardziej ustabilizowaną. Szanującą siebie, innych i przyrodę. Dinozaury odeszły tak jak odejdą ludzie. To naturalna kolej rzeczy. To oczywista oczywistość. Określisz to jako złe?

-Ale przecież ciągle próbujemy, zwłaszcza, że nie ma gotowych recept na ulepszanie świata. Nasze systemy relacji ciągle się cywilizują. System prawny, edukacyjny i tak dalej, pomimo okresowych „tąpnięć” jak podczas II Wojny Światowej, podlegają ciągłym reformom. Łagodnieją na przestrzeni milleniów, setek lat, a ostatnio nawet na przestrzeni dekad.

-Jesteś pewien tej wspaniałomyślnej wizji? Podam Ci przykład. Wprowadzenie demokracji przedstawicielskiej miało w założeniu dać ludziom szansę, by w końcu spośród siebie wybrali do władzy jednostki wybitne i szlachetne. Jednak ten eksperyment dał skutek odwrotny do zamierzonego. Z gruboskórnych i wrednych, choć poczciwych szlachciców, przekazał władzę w ręce potworów w ludzkich skórach. Eksperyment z internetem miał sprawdzić czy ludzie zdołają się zjednoczyć ponad telewizyjną propaganą, będącą w rękach elit. Dał duży zastrzyk sił niezależnym formom publikacji, ale jednocześnie podzielił ludzi na jeszcze więcej frakcji i frakcyjek. Sam byłeś świadkiem, jak pojedyncze frakcje, a potem jeszcze mniejsze frakcje wewnątrz tych większych frakcji, zwalczają się i uzurpują sobie prawo do posiadania jedynej wykładni prawdy.. Jakże to  moralnie obrzydliwe i godne pogardy w mojej ocenie.

-Jakie proponujesz więc rozwiązanie problemu Homo Sapiens Sapiens, który wg mnie wcale nie jawi się tak apokaliptycznie, jak Ty to przedstawiasz?

Depopulacja z 8 miliardów ludzi do zapowiadanych na Georgia Guidestones 0,5 miliarda to pierwsza część planu.

-Chcecie wytruć większość ludzi? Powystrzelać? Czy niby co?!

-My?! Czyli niby kto? I czemu to my mielibyśmy zabijać bądź co bądź inne istoty ludzkie?! I przede wszystkim: czyimi rękoma? Ile by to kosztowało? Jakaż armia miałaby niby zaszczepić śmiercionośnymi szczepionkami 1,2 miliarda Chińczyków lub 1,3 miliarda Hindusów? Nie mówiąc już o operacji wystrzelania tylu ludzi? Skąd taki pomysł? No wiadomo, ze spiskowych stron, które źle zinterpretowały „przepowiednię” dotyczącą docelowej liczby 500 milionów mieszkańców planety. Zrobi to oczywiście nie ręka ludzka, ale ręka sił natury. Wzrost częstotliwości Schumana i kilka innych tego typu. O częstotliwości Schumanna i o tym, że wzrasta, wiesz. Zwolennicy kultu new age wspominają też o wzroście wibracji planety, które to zjawisko od kilku dekad przyspiesza przebudzenie. Ale zapominają o pewnym brzydkim i dość smutnym elemencie tego globalnego przebudzenia. Czyli o fakcie, że zdecydowana większość ludzi się nie dostroi do nowej częstotliwości Schumanna, do nowych wibracji planety, jak zwał tak zwał. I po prostu umrze.

-Czyli 7,5 miliarda ludzi poumiera np na zawały, udary, zatrzymania krążenia itp?! Już od kilkunastu lat obserwuje się pewien wzrost umieralności ogólnej. Konia z rzędem temu kto odpowie na pytanie, dlaczego w Polsce od kilku lat nie publikuje się statystyk zgonów…

-Możesz to nazywać niesprawiedliwością. Ale oni dostali taką samą szansę jak Ty. Ba! Część z nich bawi się po filcharmoniach i jada w drogich restauracjach, chcąc za wszelką cenę utrzymać status klasy średniej, by potem liczyć czy starczy do pierwszego. Mają lepiej niż Ty, a co robią?! Możesz powiedzieć, że jest to barbarzyński mechanizm selekcji naturalnej. Mechanizm znany z ewolucji, tylko tym razem w „duchowej” formie. Jakkolwiek tego nie nazwiesz, nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Jesteśmy częścią nieskończonego rozwoju świata, nad którym czuwa natura i jej mechanizmy.

-I co wtedy, gdy populacja świata będzie wynosiła 500 milionów? Będą kolejne rezie niewiniątek?

-A kto powiedział, że istoty, które dostosują się do wzrostu częstotliwości Schumanna i do wzrostu wibracji planety, nadal będą klasyfikowane jako… Homo Sapiens Sapiens? A nie np istoty wyższe w rozwoju, które będą wiedziały jak szanować siebie, innych i planetę? I tu dochodzimy do sedna jak i do rozwiązania naszej zagadki. To oni będą następcami Homo Sapiens.

-No, daje do myślenia, ale wiesz że nie dowierzam nikomu i niczemu. Dziękuję za udzielenie wywiadu.

-Powiem jak zawsze: do usłyszenia wkrótce…

Seria artykułów, zawierających nie tylko wywiady. Illuminaci i Ty. Czy Illuminaci istnieją?

Tajne stowarzyszenie Illuminati rozpala wyobraźnię od wieków, przynajmniej od końcówki lat 1790-tych. A więc ponad dwa stulecia. Czy Illuminaci to tajne, złowrogie stowarzyszenie rządzące światem, działające z polecenia samego Lucyfera? A może to opiekunowie planety, ingerujący w system w ostateczności, jak i spadkobiercy prehistorycznej wiedzy którą chronili, pomimo wieków mordów i prześladowań? A może Illuminati to po prostu stan umysłu, świadomości i mocy, a nie żadna organizacja? Nikt nie zna ostatecznej „konspiracji założycielskiej” Illuminatów, i nie dowiesz się tego ode mnie. Jedyne co mogę Ci zaoferować, to dużo szersze spojrzenie na tę tajemniczą sprawę, niż dostępne na typowych, spiskowych stronach.

Czy tajemniczy „agenci ewolucji” zakulisowo wpływają na losy Ziemi?
Kim naprawdę są Illuminaci? Jaka rzeczywista konspiracja kryje się za tą tajną organizacją?!
Illuminata ujawnia szokujące fakty o tajnym stowarzyszeniu rządzącym światem!
Czego nie wiesz o tajnym stowarzyszeniu Illuminati? Ujawniam szokujący sekret!
Elity Cię oszukują i kontrolują wykorzystując politykę i niektóre teorie spiskowe!
Illuminati: zakazany i ukrywany sekret tajnego stowarzyszenia, o którym być może nie wiesz
Czy illuminati istnieją?! Potężna organizacja ujawniła się światu i przedstawiła swoje szokujące, tajne plany!.

Autor: Jarek Kefir ©

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Nie ma u mnie przymusowych opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego:

 • Na konto bankowe:
  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna
  .
 • Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282
  .
 • Na Pay Pal: Kliknij na ten link [LINK TUTAJ]

 

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. Czy to może wywiad z samym sobą, wcielonym w domniemanego iluminatę? Być może to iluminata udzielił wywiadu. Nie ma żadnej pewności, aczkolwiek poruszone kwestie dają wiele do myślenia. A tak przy okazji, co oznaczają Pańskie dłonie ułożone w kształt piramidy?

  • Może są żartem? Albo w ten sposób odsiewam ludzi którzy są totalnie bez poczucia humoru? Takich nie trzeba, ani tu w komentarzach, ani tym bardziej w moim życiu realnym.. Z takimi sa same problemy, wiem z doświadczenia.

 2. Wywiad z samym sobą – to oczywiste, ale to jedna z lepszych form, by trafić do ludzi z istotnym przekazem. A tu przekaz jest jasny – masa ludzka, która zasrywa Ziemię stała się ropiejącym wrzodem, który należy wyciąć. I z pewnością nie zrobi tego jakiś Szuman, ani jakieś wibracje, tylko ona sama – już osiągnęła odpowiedni do tego poziom skretynienia…

 3. Nie wiem, kim są Masoni,

  Nie wiem, kim są Iluminaci.

  Nie wiem, w co są wtajemniczani Masoni?

  Nie wiem, czy rzeczywiście osiągają Oświecenie Iluminaci?

  I w ogóle mnie te sprawy nic, a nic nie obchodzą.

  Ja sam kiedyś byłem w stanie Oświecenia przez prawie godzinę.

  Wiem już, co odczuwają ludzie całkowicie oświeceni.

  Odczuwają oni niebiański spokój.

  Ja też go odczuwałem.

  Szkoda, że przez tak krótko.

  Jakby na zachętę, w drodze wielkiej łaski, w stan Oświecenia wprowadził mnie jeden z nieżyjących już dziś moich nauczycieli duchowych.

  Co ciekawe zrobił to bez mojej prośby na odległość.

  Pytam się Was wszystkich, kto z Was dzisiaj potrafi tego dokonać?

  Czeka Erika Necker.

  • Nie wiesz? Ja też. Dowiemy się po śmierci. Napluje mu na twarz… Nie, jebne mu z tą całą jego boskością prosto w ryj. Bo już nie mam sił!

  • Erika Necker… Cudowny nasz Brat. Se kurwa czekaj.. Zdrajco! Lubisz tak? A jak Ty masz na imię, pierwsze pytanie?

   • Dlaczego wyzywasz mnie od zdrajców areckir?

    No powiedz mi do kurwy nędzy dlaczego?

    Kogo to niby zdradziłem?

    No pytam kogo?

    Albo co zdradziłem.

    Tego kraju, tej RP nigdy nie zdradziłem.

    Gdy był tzw. okrągły stół ja miałem dopiero dwanaście lat.
    Więc nie mogłem być żadnym kapusiem. Byłem po prostu do tego za młody. Ale człowiek taki jak Ty areckir ot tak sobie ad hoc wyzywa mnie raptem od zdrajców. Za co?

    Czy to, że mam niemieckich przodków? Nikt z rodu Necker nie służył hitlerowcom. Nikt nigdy nie podpisał żadnej volkslisty.

    Czy Ty wiesz, że za taką odmowę mogliśmy wszyscy całym rodem trafić do obozu koncentracyjnego. Nie do jakiegoś tam nazistowskiego. Mogliśmy trafić do Niemieckiego Obozu Koncentracyjnego.

    Taką cenę mój niemiecki ród gotów był zapłacić za cenę wolności. Czym, kurwa, jesteśmy gorsi od Polaków?

    Ja areckir czuję się Polakiem. A to że używam niemieckiego imienia, jakie pijany ksiądz KRK nadał mi na chrzcie w KRK. Ksiądz był rodowitym Niemcem. Ochrzcił mnie cichcem. I zamiast dać mi imię Erik nazwał mnie imieniem Erika. Słowo padło i koniec.

    Pytasz mnie czy mam jakieś polskie imię? 

    Mam dwa polskie imiona kolego areckir.

    Noszę też polskie nazwisko szlachcica polskiego. Człowiek ten przyjął nas Niemców do swojej polskiej rodziny. Od tej chwili staliśmy się Polakami. Wielu nas poległo za wolną i niepodległą Polskę.

    Ty areckir uważający się za Polaka wiedz, że po II wojnie światowej wszyscy mężczyźni z rodu Necker polegli z rąk Polaków. Zostali zabici przez tych Polaków, którzy na bagnetach I korpusu przynieśli nam Polakom 50 lat niewoli sowieckiej.

    Żaden prawdziwy Polak nie ma moralnego prawa mnie i cały mój ród Necker wyzywać od zdrajców.

    Kim jesteś areckir, że chcesz mnie osądzać?
    Podaj swoje prawdziwe imię skoro chcesz poznać moje.

    Pozdrawia Ciebie, a przy okazji i Jarka Erika.

 4. Pod tekstem napisane jest:
  Autor: Jarek Kefir
  Czyli to, co wystawiłeś na swojego bloga jest tylko tekstem wymyslonym przez Ciebie? Pytam,ponieważ chciałabym wiedzieć,czy to fikcja literacka,bo nie ma podanych żadnych źródeł.A jeżeli nie i po prostu przetlumaczyles ten wywiad na język polski,to chciałabym dostać jakiekolwiek źródło. Pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.