Felietony i artykuły autorskie

SŁOWA UCHODŹCY: „PODBIJEMY EUROPĘ, ELITY NAM POMAGAJĄ!”

Islamizacja Europy i tajne plany lewicowych elit

Paradoks nielegalnej imigracji. Wyruszają do Europy i do USA w strachu przed prześladowaniami i w związku z panującą w ich krajach złą sytuacją. Ale w krajach, do których przybywają, tworzą enklawy (dzielnice, strefy no go), w których panują doładnie te same prześladowania i dokładnie ta sama zła sytuacja. Więc wniosek jest taki, że każdy naród ma swój kawałek ziemi, o który sam powinien dbać. Kto się zgadza?

Osobne kwestie to wojny pośrednie pomiędzy Rosą a USA realizowane na Bliskim Wschodzie, Ukrainie, w Korei i w Wenezueli. Potęgi regionalne (Arabia Saudyjska, Iran, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie (Dubaj), Pakistan – też mieszają. Chiny intensywnie kolonizują Afrykę, a do gry w Afryce zaczęły włączać się Indonezja i Indie.

Już w 2015 roku niezależni obserwatorzy mówili o tym, że policja, prokuratury i sądy krajów, w których rozpoczynała się islamska kolonizacja, dostały od rządów tajny rozkaz. Nakazywał ulgowo traktować muzułmańskich uchodźców – umarzać postępowania, nie kierować spraw do sądu przez policę, zmieniać kwalifikację czynu na lżejszą, wypuszczać bez wyroków, dawać minimalne lub mniejsze wyroki, i tak dalej. Liberałowie chcą zrobić z nas bezmózgie, zatomizowane społeczeństwa. Człowiek-atom, bez wsparcia ze strony rodziny, płci, narodu, rasy i tak dalej, jest słaby i zdany na prowadzenie przez lewicowo-liberalny autorytaryzm. To będzie bardzo gorzka lekcja dla narodów Europy Zachodniej – że tożsamość i korzenie również są ważne. Oni wyparli się tych korzeni, więc zostaną przez „siły natury” brutalnie zmuszeni do powrotu do nich.

Na wklejonego poniżej filmiku, który jest wypowiedzią afrykańskiego nielegalnego imigranta, znamiennych jest kilka rzeczy. Pierwsza – to kolejne potwierdzenie tego, że ten tajny rozkaz by traktować islamisów bardzo ulgowo, istnieje. Druga – to jego pełna pogardy wypowiedź. Że Wasi mężczyźni nie mają jaj, że Wasza policja nie ma jaj. Białych mężczyzn potwornie nienawidzą też feministki, za to islamistów uwielbiają.

Opisywałem to w poniższych artykułach:
Czemu feministki kochają islamskich macho, a nienawidzą wrażliwych biąłych mężczyzn?
Feministka wyszła nago na ulicę by udowodnić seksizm białych rodaków. Została napastowana przez imigrantów!
Czemu feministki kochają islam a nienawidzą białych

O to w tym chodzi – brak testosteronowej, brutalnej siły, której podświadomie i bardzo freudowsko pożądają feministki. Ich wsparcie najbardziej ludobójczej i totalitarnej doktryny na świecie, z jednoczesnym gnojeniem nas, w większości wrażliwych i empatycznych, białych mężczyzn, jest ostateczną klęską feminizmu. Klęską na żadym polu – moralnym, etycznym i przede wszystkim… na tym najbardziej ludzkim polu. Bowiem to publikacje amerykańskich feministek o tym, by zabić 90% białych mężczyzn, nie tylko są „polubiane” i „udostępniane” dziesiątki tysięcy razy. Ale mają wpływ na miliony kobiet feminizmu trzeciej fali, i mogą doprowadzić do realnego ludobójstwa.

Na marginesie, taki smutny, trochę gnostycki wniosek odnośnie świata. Zwiększenie poziomu serotoniny u badanych klinicznie świerszczy powodowało że stały się spokojniejsze, ale jednocześnie mniej zdolne do przeżycia. Ten kto czyta publikacje z dziedziny socjologii, biologii, psychologii i ezoteryzmu, umie pewne fakty połączyć. Lęk przetrwania, barbarzyństwo, zagryzanie się, rywalizacja, przemoc – są potrzebne do bezwzględnej walki o byt. Teraz jednak lepszy byt zapewnia spokojny i empatyczny artysta mający wolny zawód, lub nudny kujon-inżynier.

Ale póki co w pamięci ewolucyjnej wciąż żywy jest obraz brutalnego i umięśnionego jaskiniowca, który upoluje mamuta, a po przyrządzonej kolacji, zmusi swoją kobietę do seksu i zaśnie. Temu archetypowi najbardziej odpowiadają właśnie „dzikie”, afrykańskie i azjatyckie ludy, które umieją co najwyżej „upolować” 387 euro zasiłku. Ale to się oczywiście zmienia. Kobiety powoli zaczynają doceniać zwykłych, miłych chłopaków, do których można się przytulić i po prostu miło spędzić czas, zamiast lawiny emocji z draniem. Jest to proces powolny i będzie dynamiczny (ruchy szowinistyczne typu incele, mgtow itp), ale on już zachodzi.

Ważne jest też to, co ci nielegalni imigranci widzieli i robili w swoich krajach jako dzieci. Jak kopali odcięte głowy członków innego plemienia. Jak zbierali odcięte części ciłąa jako trofea. Ci dorośli teraz ludzie nie znają miłosierdzia. Nie znają litości. Dla nich zgwałcić lub zabić, szczególnie białego człowieka, to tak jak splunąć. Dlatego uważam, że nasza cywilizacja i nasze humanistyczne wartości wymagają pewnej „ochrony” ze strony pierwiastka narodowego i nacjonalistycznego.

Oni nie uszanują naszego postępu. Oni nie uszanują naszych wartości. Jakoś tak jest, że cywilizacje hółdujące bardziej barbarzyńskim wzorcom w danej epoce historycznej, mają silniejsze geny, silniejszych wojaków, i większą tendencję do zajmowania terytoriów „cywilizacji dekadencko-liberalnych”. Vide: Cesarstwo Rzymskie i inwazja barbarzyńców, czy Konstantynopol i barbarzyńscy Turcy.

Warto przeciwstawić się rządzącym (jeszcze..) w Europie elitom, tak zwanemu estabiliszmentowi. To są źli i zdemoralizowani ludzie, potwory w ciałach człowieka. Z jednej strony posyłają miliony ludzi w krajach Bliskiego Wschodu na śmieć. Niszczą tam reżimy, które choć nie są demokratyczne, to są świeckie, w miarę tolerancyjne, zapewniają ład i porządek. Sponsorują też grupy dżihadystów. A z drugiej strony, zapraszają do Europy miliony agresywnych mężczyzn w wieku poborowym. Którzy nie tylko nigdy się nie zasymilują. Ale chcą zniszczyć naszą cywilizację. Przeciwstawmy się ludobójstwu Białych Ludzi. W Republice Południowej Afryki ono już trwa, przy milczeniu liberalnych mediów.

Owszem, mamy swoich dresiarzy, mamy swoich kiboli, swoją patologię.. Mamy jakiś procent społeczeństwa, który jest agresywny. Ale to wcale nie znaczy, że mamy do siebie zapraszać 10 razy bardziej agresywną patologię z zagranicy. I to wcale nie oznacza, że ta nasza „patola” to to samo, co państwo islamskie czy miliony DODATKOWYCH gwałtów, rozbojów i zabójstw rocznie. To kolejny błąd logiczny, jaki popełnia lewica.

Szok! Afrykański, islamski nielegalny imigrant mówi jak jest. Musisz to zobaczyć!

Autor: Jarek Kefir ©

Moja strona jest niezależna od wielkich koncernów, od ideologii i od polityków. Utrzymuję ją z reklam i z Waszych dobrowolnych darowizn. Nie ma u mnie przymusowych opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz i jeśli wnoszą do Twojego życia coś cennego:

 • Na konto bankowe:
  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna
  .
 • Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282
  .
 • Na Pay Pal: Kliknij na ten link [LINK TUTAJ]
Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Witam Jarku, tekst oczywiście celny. Każdy nie zaślepiony człowiek widzi celowe działania imigracji na zachód, tzn dzielenie społeczeństwa, pozbywanie się białych, zubożanie społeczeństwa jako że ich podatki idą na darmozjadów, dodatkowe zadłużenie tubylców a co za tym idzie sprowadzenie armii ludzi, którzy kiedyś będą zadłużeni (murzyny). Prawo ich jakby nie obowiązuje, traktowani są jak obywatele wyższej kategorii, to doprowadza Europejczyków do poczucia alienacji od rządzących. I tak jest, im dłużej ludzie będą przyzwyczajeni do tego, że rządy ich w ogóle nie słuchają, tym łatwiej kiedyś zaakceptują np całkowite zniesienie gotówki, bio-metryczne dowody osobiste itp. Tzn, że przez dekade będą mieli zakodowane, że rządy robią co chcą i na to też machną ręką.
  No ale dość o oczywistościach, znalazłem już kiedyś filmik, który wrzuciłes na końcu artykułu i niestety muszę ci powiedzieć, że powinieneś zmienić ostatnie akapity opisu filmu. Chyba, że chcesz trochę siać zamieszania.
  Na początek poczytaj komentarze pod filmem a potem sam pogrzeb więcej informacji na temat tego gościa. Jest to Niemiec, nie imigrant nowy i cały film jest (choć celny) przedstawiany jest ironicznie. On owszem, wyśmiewa Niemców i elity ale jest przeciwko masowej imigracji do Niemiec. Chciał pokazać Niemcom, że ma więcej jaj od nich i pokazać jak myślą o tej sytuacji imigranci, którzy gwalca ich kobiety bez konsekwencji. Pozdrawiam.

 2. swiat potrzebuje spokojnych opanowanych np do wytwarzania pradu do grzania z atomu, wyobrazmy sobie cienkonozni turbanowi napadna w lecie i wyrzna wszystkich bialych meczetami i co dalej ? kto bedzie im dostarczal gaz prad zima itd. zmarzną i uciekną z powrotem do Afryki do swoich lepianek, przychodzi na myśl szarancza wyzre trawe i zdechnie, pies nie moze rzadzic panem owszem moze go zagryźć ale wtedy miska juz do konca jego dni bedzie pusta

 3. Eksodus uciśnionych, odrzuconych, wykluczonych, wypędzonych i wysiedlonych trwa od początku zarania dziejów. Wyraża tęsknotę za lepszym, bardziej sprawiedliwym i przyjaznym światem. Fakt, że liczba uciekinierów stale roście na świecie świadczy o tym, że rządy państw stają się coraz bardziej nieludzkie. Praktycznie nie ma już dokąd uciekać. To też jest znak czasów, wołający o sprawiedliwość do Nieba.

 4. Będę wdzięczny moderatorowi za opublikowanie, czekającego już ponad 6 godzin zamieszczonego wpisu, którego treść brzmiała:
  Eksodus uciśnionych, odrzuconych, wykluczonych, wypędzonych i wysiedlonych trwa od początku zarania dziejów. Wyraża tęsknotę za lepszym, bardziej sprawiedliwym i przyjaznym światem. Fakt, że liczba uciekinierów stale roście na świecie świadczy o tym, że rządy państw stają się coraz bardziej nieludzkie. Praktycznie nie ma już dokąd uciekać. To też jest znak czasów, wołający o sprawiedliwość do Nieba.

  • Leszku, moderator, a właściwie to Admin, również musi mieć czas na sen, pracę zawodową, rozrywkę i tak dalej.

 5. Ten gostek z filmu to jak na uchodźcę coś za dobrze „szprecha”. 😉 A to, co mówi o traktowaniu autochtonów przez muzułmanów, to najzwyczajniej w świecie obowiązkowe elementy ich świętej wojny. Ktoś, kto wstępuje na drogę dżihadu (zwolnieni z tego mogą być tylko niepełnosprawni fizycznie) ma obowiązek zwalczać, upokarzać, gwałcić i mordować „niewiernych” (to oczywiście będzie miał policzone jako dobre uczynki), a także odbierać im pieniądze i inne dobra materialne, które jako własność Allaha mogą być wyłącznie w posiadaniu jego wyznawców. Jest wiele fragmentów Koranu mówiących o prześladowaniu i zabijaniu „niewiernych”.
  To, że gardzą oni naszym prawem i kulturą, to też fakt. Ajatollah Ruhollah Chomeini – przywódca szyitów i ich wielki autorytet żyjący w XX w. uważał, że prawo muzułmańskie przewyższa każde inne prawo na świecie i w takim razie musi być narzucane innym siłą aż do momentu, gdy na całym świecie zapanuje szariat, a wszyscy ludzie będą wyznawać islam. Twierdził, że gardzi wszystkimi tymi osobami, które ośmielają się mówić, że islam jest religią tolerancji. Ponoć kiedyś nawet powiedział, że jednym z najgorszych grzechów jest przestrzeganie praw człowieka.
  Mi się zawsze wydawało niepojęte to, że islamiści z taką ochotą wysadzają się w powietrze w zamachach terrorystycznych, a ich matki tak chętnie wysyłają swoje dzieci na śmierć. No jeszcze od biedy można zrozumieć mężczyzn, że kusi ich perspektywa bzykania dziewic w raju. 😉 . Okazuje się, że o ile w innych religiach wiara w bóstwo, modlitwa, dobre uczynki czy spowiedź zapewniają zbawienie, u muzułmanów niekoniecznie tak być musi. Wierzą oni, że po 120 dniach od „stworzenia” w łonie matki, Allah wysyła anioła, który ma zapisać cztery informacje dotyczące danej osoby: czyny, środki do życia, datę śmierci oraz czy będzie ona zbawiona, czy też potępiona. Dopiero wtedy ciało otrzymuje duszę. Jeżeli ktoś jest zapisany do raju, to przez całe życie może postępować źle, a na koniec los przejmie nad nim kontrolę i będzie wykonywać dobre uczynki i w ten sposób się do tego raju dostanie. Jeżeli dana osoba już w łonie matki została skazana na potępienie, może przez całe życie postępować przykładnie, lecz pod koniec życia jej los przejmie kontrolę nad nią i zacznie ona popełniać złe uczynki, które sprawią, że trafi do piekła. Dla muzułmanina, który nie zna swojego losu, a pragnie zbawienia, jedyną szansą, która mu to umożliwi, jest walka, zabijanie i śmierć w imię Allaha. Jednocześnie poprzez własną śmierć taki człowiek otwiera bramy raju dla siedemdziesięciu dwóch członków swojej rodziny. Dlatego jest traktowany przez najbliższych jak bohater.
  Tak więc szanse na to, że zaczną się oni zachowywać jak cywilizowani ludzie są zerowe.
  I jeszcze jedno. W islamie „niewierni” nie tylko nie mają nawet najmniejszych praw, ale nie mogą też sprawować żadnej władzy nie tylko nad muzułmanami, ale w ogóle. Myślę, że możni tego świata są tego w pełni świadomi i kiedy ci ludzie nie będą im już potrzebni, zostaną odesłani tam, skąd przyszli albo, co wydaje się bardziej prawdopodobne, wyeliminowani.

 6. Ten nieszczęśliwy człowiek powiedział nam rdzennym Europejczykom, nam ludziom wychowanym w judeochrześcijańskiej kulturze europejskiej — powiedział nam o nas samych całą prawdę.

  Tak się bowiem rzecz ma cała.

  Ja sam w moich publikacjach twierdziłem to samo już dawno. Znam Koran, znam islam i znam wielu wyznawców Proroka.

  Zapytam się Was Rodacy Polacy: kto z Was przynajmniej raz przeczytał Koran?”

  Nie. Nikogo nie namawiam, aby polubił tę religię, nikogo nie namawiam aby polubił wyznawców Proroka.

  Ja pragnę jedynie abyście poznali filozofię islamu i sposób myślenia ludzi islamu.

  Inna rzecz, to smutny fakt, że zamiast z bronią wrócić do swoich rodzinnych stron i tam zaprowadzić ład i porządek ludzie zwani dziś uchodźcami robią co tylko mogą, aby do ojczyzny przodków nie powrócić.

  To tylko my Polacy biliśmy się o wolną Polskę na wszystkich frontach I i II wojen światowych.

  A te młode, jurne, zdrowe osoby chcą tu pozostać i żyć na darmowym chlebie. A jak będzie im za mało omasty to wywołają zamieszki, a nawet z bronią w ręku małą rewolucję.

  Czy rządzący wiedzą o ich zdradzieckich zamiarach?

 7. Judeochrześcijaństwo…to określenie-bzdura…mające na celu nobilitację judaizmu i deprecjację chrześcijaństwa . To dwa pojęcia(religie)biegunowo przeciwne i wzajemnie się wykluczające…jak ogień i woda…lub miłość i nienawiść…Tylko KK próbował i próbuje je jakoś „sklejać”…dla własnych doczesnych celów zniekształcając nauki Jezusa Chrystusa-Arcy -Gnostyka…Pełne i konsekwentne chrześcijaństwo…odcinające się całkowicie od żydowskich korzeni jest gnozą właśnie…

 8. Jesteśmy na drugim etapie wojny jaką żydzi prowadzą przeciwko białej rasie. Pierwszy etap to był żydowski bolszewizm dalej pierwsza i druga wojna światowa. Obecnie drugi etap jest ukierunkowany organizacyjnie przez żydów na Europę , żydzi wykorzystują dżihad do walki z nacją białych ludzi. Tym razem wojna ta posiada nieznany nam białej nacji wymiar agresji o nazwie uchodźca, ten plan globalizacji jest wynikiem żydowskich planów wyniszczenia białej rasy. Żydzi zaplanowali i prowadzą wojną przeciwko nam białym ludziom. Ponieważ w żydowskiej Religii i doktrynie Talmudu jest określony cel jakim jest wymieszanie ras i wyniszczenie białej rasy – to właśnie wtedy żydzi zapanują jako władcy nad całym światem. Demokracja to żydowski wymysł sprzeczny z naturą i mordujący cywilizacje zachodnie oparte na humanizmie ! Prawo do obrony zostało przez żydów zabite takimi hasłami jak rasizm i równość – przecież nie ma nic takiego – jaką jest równość nas na przykład z Rokefelerem czy Rodschildem .
  My biali ludzie stańmy obok siebie i walczmy z wrogiem którym jest żyd ! USA to obecnie terrorystyczna organizacja siejąca światowy terror kierowana w istocie przez żydów.
  Obecna polityka mieszania ras i ofensywa ideologiczna w medialnym przekazie należącym do Żydów w istocie jest tylko nakreśloną ideologią Talmudu, w której zawarto, że Żydzi zapanują nad całym światem, gdy wszystkie narody świata się wymieszają i stworzą jeden naród tzw. globalizacja. „Mesjasz przyjdzie dopiero wtedy, gdy Pan Bóg wyczerpie wszystkie dusze z zapasowego magazynu (Gif). Wtedy wszystkie narody połączą się w jeden i przyjmą wiarę żydowską. Izraelici zostaną panami całego świata. Niektóre narody, według innych rabinów, nie zechcą poddać się żydom dobrowolnie i skąd powstanie straszna wojna, z której żydzi wyjdą zwycięsko. Walka będzie trwała długo i zniszczy dwie trzecie narodów, zwycięzcy żydzi będą potrzebować 7 lat czasu na to tylko, ażeby spalić broń zdobytą. Resztki zwyciężonych zostaną niewolnikami żydów i będą musiały przyjąć ich religię, z wyjątkiem wszakże chrześcian, którzy tej łaski nie dostąpią, lecz będą całkiem wytępieni, jako dzieci djabła; każdy żyd będzie miał 2,800 niewolników i 310 światów (?). Bogactwa żydów będą tak wielkie, że potrzeba będzie 300 oślic do dźwignięcia kluczów od ich skarbów. Żydzi i Kahały s.197
  Henryk Pająk w książce „Dwa wieki polskiej Golgoty” str. 134 — przytacza interesujący list rabina Barucha Levi do Karola Marksa. W liście tym czytamy, cytuję:
  „Naród żydowski w swym zbiorowisku jest mesjaszem. Będzie panował nad całym światem, — połączy rasy ludzkie, — zniesie granice, obali monarchie i stworzy światową republikę, która da obywatelstwo wszystkim żydom.w tej nowej organizacji ludzkości synowie izraela zdobędą świat. Synowie tej samej rasy, tego samego tradycyjnego wychowania — staną się bez żadnej opozycji elementem kierowniczym. Przede wszystkim narzuci się masom robotniczym przywódców żydowskich. W ten sposób, wraz ze zwycięstwem proletariatu — rządy narodów zintegrowanych w tej republice — przejdą łatwo w ręce żydów. Własność prywatna będzie zniesiona przez rząd rasy żydowskiej, która będzie administrować bogactwu publicznemu. Tak sprawdzą się OBIETNICE z TALMUDU, że — nadejdzie CZAS MESJASZA — i ŻYDZI będą mieli w SWOICH RĘKACH BOGACTWA WSZYSTKICH NARODÓW ŚWIATA.”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.