Media i manipulacja

UFO A TAJEMNICZE I NIEWYTŁUMACZALNE OKALECZENIA ZWIERZĄT [+18]

Czy tajemnicze okaleczenia zwierząt mają związek z UFO?!

Obserwacje UFO i różne zagadnienia z nimi związane budzą niegasnące kontrowersje w świecie zwolenników teorii spiskowych. Odwiedziny facetów w czerni (men in black), chupacabry czy porwania przez UFO budzą niegasnące kontrowersje z jednej strony, jak i salwy śmiechu z tej drugiej, sceptycznej strony.

Choć sam jestem bardzo sceptyczny co do UFO, to chciałbym Cię zaprosić do obejrzenia szokującego filmu o okaleczeniach zwierząt. Przedstawia on tę tematykę z innej strony, niż lubiana przeze mnie hipoteza „psychologiczna”. Ta hipoteza związana jest z wytworami jungowskiej „nieświadomości zbiorowej”, która tłumaczy obserwacje UFO jako iluzje ludzkich umysłów. Jednak jest to trochę więcej, niż tylko „zbiorowa halucynacja”, bowiem UFO obserwowały również urządzenia, np radary wojskowe.

Wokół UFO powstał swoisty „kult”, często powiązany z ezoteryką i teoriami spiskowymi. Ta „ezoteryka psychiatryczna”, bardzo popularna dzisiaj, to dużo szersze zagadnienie. Choć nikt żadnych kosmitów nigdy nie widział, to w sieci roi się od grafik i opisów różnych ras. W światku „ezoteryki psychiatrycznej” popularne są także channelingi, czyli rzekome przekazy od obcych cywilizacji, które osoba channelująca odbiera w stanie transu, medytacji lub snu. Do tego należy dodać coraz to nowe zapowiedzi końców świata, apokalips, przebudzeń ludzkości. No i na koniec czapeczka z folii aluminiowej na głowę, i już możemy pakować się do „statku” z niebieskawymi światłami i wyjącą syreną, zabierającą pacjenta w szpitalne zacisze.

Filmu który zamieszczam poniżej opowiada o tajemniczych okaleczeniach zwierząt w Wielkiej Brytanii. Zdarza się to na całym świecie, w tym w Polsce. Było w Polsce kilka takich incydentów, gdy rolnik znalazł kilkadziesiąt martwych zwierząt z precyzyjnymi, bardzo dziwnymi ranami. Władze, te polskie władze, tuszowały sprawy i wmawiały przerażonym lokalnym społecznościom, że zrobiły to drapieżniki.

Choć te rany wykonały jak precyzyjne, chirurgiczne cięcia, a nie ataki zębatych drapieżników. Ludzie wiedzieli swoje, zaczynali zgłębiać te tematy. Wg Dariusza Kwietnia te okaleczenia zwierząt są związane z działalnością podziemnego „kompleksu Riese„. Wg UFOlogów, na naszych zwierzętach eksperymentują pozaziemskie cywilizacje. Ja z kolei zachowuję swój sceptycyzm i zimny osąd.

Czy UFO istnieje jako realne obiekty fizyczne? Nie ma na to dowodów!

Kosmici, reptilianie, zmiennokształtne gady mieli być budowniczymi piramid i mają wysysać nas z energię, mają żywić się energią zła i cierpienia. Na istnienie UFO nie ma jednak dowodów. Przecież nie wylądowali i nie ogłosili swojego istnienia światu.

Wszystko co o nich wiemy to obserwacje na niebie, które mogą znaczyć tak naprawdę nie wiadomo co. Wiele wskazuje na to, że UFO jest wytworem naszej globalnej „nieświadomości zbiorowej”. Widzimy te talerze i inne fantazyjne kształty na niebie, ale tak naprawdę są to twory naszych umysłów. Dużo o tym pisałem w poniższych artykułach:
Czy UFO istnieje?! A może padliśmy ofiarą zbiorowej hipnozy?!
Czy UFO istnieje? Złudzenie umysłu czy coś bardziej szokującego?!

UFO

UFO, naziści i Hiperborea

Ciekawa jest też sprawa piramid i tego, kto naprawdę je zbudował. Wg niektórych obserwatorów, nawet przy dzisiejszym poziomie technologii nie jesteśmy w stanie zbudować takich konstrukcji. Wielu teoretyków spiskowych i UFOlogów łączy piramidy ze zjawiskiem UFO. Niektórzy mówią o tym, że są to wytwory dawnych cywilizacji (Lemuria, Hiperborea, Atlantyda).

Do północnej, zaginionej Hiperborei odwoływali się naziści i ich tajna organizacja Thule. Mitologia hiperborei jest wciąż żywa u dzisiejszych neonazistów. Artykuł Rene Geuneon’a „Atlantyda i Hiperborea” został przetłumaczony także przez polski „Xportal.pl”, kojarzony z prawicową organizacją „Falanga” [LINK]. Oczywiście, wielu UFOlogów uważa, że przedstawiciele pozaziemskich cywilizacji kontaktowali się najpierw z nazistami, a potem z Amerykanami. W poniższym artykule pisałem o zagadkach piramid:
Kto naprawdę zbudował piramidy?!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

48 odpowiedzi »

 1. Hmm jak chodzi o UFO to warto się zgłosić do Foxa Muldera. 😉 On ma doświadczenie w tych sprawach. He he Kwecień też jest niezły. Dobrać go do Podleckiego i byłaby jazda. Pan Dariusz Kwiecień wziąłby kołyskę nazistów z Riese a Podlecki nanowahadełka. 🙂

  Obserwacje latających talerzy lub cygar były odnotowane już na średniowicznych obrazach z Jezusem w roli głównej. Jest taki jeden sławny obraz.

  Według mnie te całe UFO to nic innego jak tajne wojskowe projekty. Przykładem jest eksperyment Aurora z lat 80-tych jako czarne latające trójkąty z polimerowym pancerzem. Taki trójkąt osiąga prędkość naddźwiękową.

  Jednak w popkulturze utarło się twierdzenie, że UFO to latajace talerze lub spodki. To prymitywna jeszcze przedwojenna konstrukcja z III Rzeszy rozwinięta po wojnie przez armię USA do stanu używalności. Ponoć wycofana.

  Propsy za Tangerine Dream 😉 Pierwsze 9 minut wymiata oraz od 31 minuty.

  Oto filmiki pojazdu Aurora :

  PS. Ta piękna blondyneczka z drugiego utworu to Maria Orsic. Jedna z trzech wiedźm z VRIL. To ona za kulis rządziła III Rzeszą. Mózg okultystycznego projektu III Rzeszy.

  Polubienie

  • nowym trb3 lataja nasi po planetach znaczy ci co wspopracuja z gnojami szarakami, nasi andromedanie nadciagaja i szarakowe umacniają się miedzyinnymi na marsie

   Polubienie

  • Warto dodać, iż zjawiska podobne do okaleczeń zwierząt były obserwowane także na ludziach. To tak zwana „ciemna ufologia” i mało kto o tym mówi. Takie rzeczy działy się często np. w Ameryce Południowej. To z stamtąd pochodzi sporo część relacji w których obiekty UFO przejawiały wyraźnie wrogie zamiary raniąc lub nawet zabijając ludzi. Były również przypadki zaginięć. Zdarzało się, że po bliskich spotkaniach z obiektami ludzi chorowali i mieli objawy przypominające choroby popromienne. W trakcie tych spotkań obiekty wręcz goniły świadków i wysyłały coś w rodzaju promieni w ich kierunku. Wymienię tu kilka przypadków:
   1. 1994 rok okolice Sao Paulo w Brazylii: odnaleziono zwłoki okaleczonego człowieka. Posiadał bardzo nietypowe rany z punktu widzenia kryminologii. Jednak porównując je z tym co odnotowywano na okaleczonych zwierzętach widać mnóstwo analogii – całkowity brak krwi, precyzyjnie wycięte lewe oko, ucho, usta, język, bok szczęki, policzek oraz brak odbytu. Rany na ramionach przez które usunięto fragmenty mięśni i tkanek. Dodatkowo 3 wypalone, zwęglone otwory na klatce piersiowej i brzuchu przez które usunięto organy wewnętrzne (użycie lasera?). Brak organów spowodował skurczenie się klatki piersiowej. Określono także prawdopodobny sposób usunięcia organów – poprzez użycie urządzeń ssących. Przeprowadzona autopsja nie wykazała uszkodzeń ciała wynikających z walki czy szarpaniny. Brak śladów użycia broni lub lin. Głównym powodem zgonu był krwotok i zawał spowodowany ekstremalnym bólem. Nastąpił również obrzęk mózgu, który w przypadku braku innych obrażeń świadczy o śmierci w agonii. Można więc przyjąć, że ofiara była cały czas świadoma. Artykuł ze zdjęciami (uwaga drastyczne): http://www.alienvideo.net/0805/alien-abduction-mutilation.php
   2. 1979 rok Idaho, USA: okaleczony mężczyzna odnaleziony na dzikim obszarze leśnym. Usunięte usta, genitalia, ucho oraz brak krwi. Człowiek ten był ubrany tylko w bieliznę oraz nie posiadał butów. Pomimo tego jego stopy nie były w żaden sposób zabrudzone ziemią. Później jego ubrania i rzeczy zostały odnalezione w miejscu oddalonym o wiele kilometrów.
   3. 1956 rok Nowy Meksyk, USA. Sierżant Jonathan Lovette i major William Cunningham stacjonowali w bazie sił powietrznych Holloman. Będąc na pustyni celem odzyskania fragmentów rakiet testowanych na poligonie para rozłączyła się, a Lovette zniknął za wydmą. Moment później Cunningham usłyszał jego krzyk i pobiegł w tym kierunku. Zobaczył jak Lovette jest wciągany do lewitującego nad ziemią owalnego obiektu. Pomimo chęci pomocy koledze Cunningham nie mógł się ruszyć. Obiekt zabrał na pokład Lovetta i odleciał z ogromną prędkościa. Zarządzono poszukiwania, które przyniosły skutek po wielu dniach. Ciało odnaleziono i posiadało ono typowe dla okaleczeń zwierząt obrażenia. Ciekawy jest fakt, iż nie przejawiało śladów rozkładu pomimo spoczywania na gorącej pustyni.
   4. 1980 Tingley, Wielka Brytania. Zigmund Adamski zaginął po wyjściu z domu celem zrobienia zakupów. Tydzień później jego ciało odnaleziono w mieście oddalonym o 32km od miejsca zamieszkania. Leżało na szczycie 4 metrowej zwały węgla, która była nienaruszona i nie wykazywała śladów wspinania się czy wciągania. Mężczyzna miał na sobie marynarkę i spodnie od garnituru. Brakowało koszuli, zegarka i portfela. Ubrania były czyste jednak nałożone niepoprawnie np. guziki od marynarki były źle zapięte, sznurówki źle zawiązane, rozpięty rozporek. Świadkowie pracujący na terenie zakładu gdzie odnaleziono ciało stwierdzili, że rano ciało nie znajdowało się na terenie obiektu i niejako pojawiło się znikąd. Ofiara posiadała ślady poparzeń z tyłu głowy i na szyi. Były one precyzyjne, a ich pochodzenia nie udało się ustalić. Dodatkowo na ciele znaleziono ślady niezidentyfikowanej substancji. Przyczyną śmierci był zawał spowodowany ekstremalnym strachem/przerażeniem.

   „Truth is out there” tylko czy chcemy ją całkowicie poznać…?

   Polubienie

 2. nie mow ufo bo robisz z siebie faktycznie posmiewisko, kupa zlomu nie porywa ludzi tylko szaraki ktore tym steruja, porywaja tylko czystych bialych nie porywaja arabow zydow murzynow azjatow czyli jakbys myslal to bys wyciagnal z tego wnioski, szaraki z porwan nas zrobili azjatow przez dodawania swoich gownianych lichych genow do naszych stąd azjaci maja tyle
  wad genetycznych jak wzrok sluch blednik kosci mentalnosc i tryluardy innych jak wytwarzania witamin itd niestety przez mongolskie gwalty na nas to wszystko wlazlo nam do genow, zasada mongolska byla prosta zgwalcic wszystki babki wyrznac wszystkich facetow a takze po odkarmieniu takze babki i zachowac bekarty, tak powstali japoncy po wyrznieciu naszej b technicznej rasy ionian prawda ze slowo japonia jest b blisko ionian… jak zawsze zachecam do doglebnej lektury bloga hellenandchaos

  Polubienie

  • Jarek chciałbym się zapytać co tutaj się u ciebie dzieje ? Kolejna osoba zarzuca mi, że jestem niby Roni7. Nie maja dowodów ani argumentów a trolują. Trochę nie przyjemnie się robi. Takie praktyki rozwaliły nie jedno forum. Nie chcę uczestniczyc w polowaniu na czarownice. Kolejnych oszczerstw nie będę tolerował bo to pod stalking podchodzi.

   Polubienie

    • Dobrze rozumiem ale niech to będzie dyskusja merytoryczna na temat a nie jakieś dziwne aluzje. No weź zobacz ja kto brzmi. – „Dziewczyny uwazajcie na niego ! „. Jaki to ma wydźwięk ? Jakbym był jakimś zboczeńcem albo psycholem. To nie jest przyjemne.

     Polubienie

    • A Ty ? nie przypominasz sobie w lusterku kogoś? pokonąc „wroga ” to jedno łatwo stać się jego odbiciem …. cóż nie mój problem

     Polubienie

   • LUCEK A TY TEŻ SKOŃCZ PIERDOLIĆ , PODJUDASZ JAK SIĘ DA A POTEM O LA BOGA CO SIĘ DZIEJE , TY SIĘ DZIEJESZ ZAŁAP TO W KOŃCU WKU….RWIĆ CIĘ TO MOMENT I POZNAĆ TYLE W TOBIE SAMOUWIELBIENIA , OŁ NOŁ CO TY PISZESZ WALNIĘTA TY , CZASEM PO RYJU TRZA ZAWLIC PRAWDĄ ALBO ZAJARZYSZ ALBO NIE

    Polubienie

    • Lucjan takich jak Ty poznaje od 5 roku życia chocbyś chciał mnie bodnąc , ubliżyć , poniżyć , wszystko jest Tobą i mówi o Tobie 🙂 dupowłazie 🙂

     Polubienie

    • Nie wiem skąd u ciebie tyle jadu. Na chwilę obecną to ty mnie poniżasz i ubliżasz. Od dłuższego czasu masz do mnie awersję.Twoje wpisy to straszny semantyczny bełkot. Widzę, że Cajfaj ma godną konkurentkę w walce o dzban bloga. A teraz spróbuj się wyluzować 😉

     Polubienie

    • Prawda to nie Jad 🙂 bo ja ani ci źle nie życze:) ani nie skupiam się na Twoim co było i będzie mówie co jest 🙂 opisuje co widze i już 🙂 ale Prawda to wiesz takowy lęk 🙂 Ty żmijo ! hahahahahhaa Kochany mnie nauczono wiele za co wdzięczna dziś jestem , nic do ciebie nie mam próbowałam ci coś pokazać i wywołać boś był jak bomba zegarowa ale zero przemyśleń

     idę stą i już nie wróce ! rzekłes i co ?

     jesteś tu dalej , oszust który się oszukuje zawsze będzie oszustem wobec siebie

     Polubienie

 3. gmozabija

  „azjaci maja tyle wad genetycznych jak wzrok sluch blednik kosci mentalnosc i tryluardy innych jak wytwarzania witamin itd niestety przez mongolskie gwalty na nas to wszystko wlazlo nam do genow”

  Nareszcie ktos dotarl do zrodel Tego Wszystkiego. Thanks gmozabija

  Polubienie

  • SRANIE W BANIE KOCHAM GMOSIA BO TO DOBRY CZŁOWIEK , ALE NIE WRZUCAJMY WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA , ODNOSNIE KODOWANIA WODY KTO TO ODKRYŁ ? NO PRZEPRASZAM : AZJATA !

   Polubienie

   • Wszyscy znaczy kto ? możesz założyć miliony kapturów ale to co nie przerobione to nieprzerobione i wyleje się każdą cząstką niedojrzałość kontra dojrzałość ? ciekawe to

    w zasadzie paradoks kontra pradoks istnieje ale aż taki ?

    Polubienie

    • nie mogę z tych łapek w dół taki smiech że tylko ja to czuje , wasz poziom nieistnienia , ale coś wam po raz pierwszy opowiem o sobie bo przychodzi czas pewnych rozpoznań , JAK JA MAM TO W DUPIE , MILIONY LAT W CUDZYSŁOWIU MÓWIE DO WAS PATRZCIE W WASZE OKNA NIE CZYJEŚ BO WAM QRWA STATEK ODLECI A WY CO ? CÓŻ JĘZYKIEM KTÓRY SIĘ TU UŻYWA NAPISZISZE …. ALBO I NIE W KOŃCU TO NIE MÓJ STATEK ODLATUJE 🙂

     Polubienie

  • bloxi iksde 66, chyba neosozi, jak już. A co masz do narodowych socjalistów? Co przeszkadza ci bardziej – niechęć do homoseksualistów, czy Żydów?

   Polubienie

 4. … odnośnie legend ufologicznych, to tak z zamierzchłych czasów dobry był utwór pewnej kapeli, oni też byli obcy w pewien sposób dla społeczeństwa 😉

  Polubienie

 5. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/stephen-hawking-nie-zyje-data-smierci-wybitnego-astrofizyka-liczba-pi

  „Bardzo sugestywne jest to, że Hawking zmarł w dzień Pi bo 14 marca można przecież zapisać 3-14. I w taki właśnie matematyczny dzień odszedł od nas najwybitniejszy na świecie znawca zagadnień takich jak czasoprzestrzeń i czarne dziury. Znany brytyjski fizyk teoretyk odkrył między innymi promieniowanie emitowane przez czarne dziury, które od jego nazwiska określane jest promieniowaniem Hawkinga.

  Chorował na nieuleczalną chorobę stwardnienie zanikowe boczne. Od 21 roku życia pozostawał z tego powodu przykuty do wózka inwalidzkiego. Ze względu na paraliż porozumiewał się ze światem wyłącznie za pomoca swojego komputera. Cały świat znał jego syntetyczny charakterystyczny cyfrowy głos.

  Stephen Hawking był znany ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Fizyk wierzył, że życie na Ziemi jest w coraz większym niebezpieczeństwie i może zostać zniszczone w wyniku klęski żywiołowej lub katastrofy o podłożu antropogenicznym. Ostrzegał też przed niebezpieczeństwami jakie niesie za sobą rozwój sztucznej inteligencji i robotyzacji. Wytyczył plan dla ludzkości, który polega na kolonizacji kosmosu.

  Hawking znany był też ze swojego ateizmu. Brytyjski astrofizyk otwarcie kwestionował istnienie Boga i uważał, że Wszechświat powstał przez przypadek. Teraz, gdy jego życie dobiegło końca, będzie mógł się przekonać czy miał rację. Spoczywaj w pokoju…”

  Polubienie

  • … jest całkiem przyjemny film oparty o biogafię Hawkinga, mą uwagę w nim najbardziej przykuła urocza aktorka, a wręcz śliczna 😀 – Felicity Jones!

   „Teoria wszystkiego” pokazuje astrofizyka ze stwardnieniem zanikowym bocznym w sposób znacząco odmienny od matematyka, który poświęcił życie Enigmie czy kardiochirurga, który dokonał pierwszego zakończonego powodzeniem przeszczepu serca. Na tle takich filmów biograficznych jak „Bogowie” czy „Gra tajemnic” wchodząca do polskich kin „Teoria wszystkiego” jest doświadczeniem znacznie mniej spektakularnym. Mniej sensacyjnym, mniej hollywoodzkim. Wszystko za sprawą perspektywy, która jest… kobieca.

   „Teoria wszystkiego” to filmowa biografia na podstawie książki Jane Wilde Hawking – pierwszej żony genialnego astrofizyka. To zarówno największa wada, jak i zaleta filmu.

   To właśnie na podstawie książki Wilde reżyser James Marsh oparł swoje filmowe dzieło. Subiektywna perspektywa kobiety staje się perspektywą widza, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jane Wilde Hawking skupiła się na takich płaszczyznach jak emocje, rodzina, dzieci, choroba. Widać to w filmie, który orbituje wokół dokładnie tych samych wartości i elementów składowych życia małżeństwa. Chociaż nauka, astrofizyka i przełomowe rozważania są wszechobecne w „Teorii wszystkiego”, stanowią zaledwie zaprawę. Cegły to już życie rodziny Hawkingów i jej najbliższego otoczenia.

   „Teorii wszystkiego” brakuje pazura charakterystycznego „Bogom” czy „Grze tajemnic”. W biografiach Religi i Turinga wszystko zdaje się być napompowane, przerysowane i spektakularne. Filmy poświęcone tym mężczyznom ogląda się jak tytuły akcji, podczas kiedy „Teoria wszystkiego” to melodramat, za sprawą którego reżyser James Marsh chce wycisnąć wszystkie łzy, jakie znajdują się w ludzkim organizmie. Robi to zresztą bardzo umiejętnie, ponieważ biografia Stephena Hawkinga jest pełna momentów chwytających za serce.”

   Polubienie

 6. http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-brudna-prawda

  „Jeśli się spojrzy na powojenny układ świata widać wyraźnie że tylko Niemcy i Japonia otrzymały od USA realne odszkodowania i do dziś mają silną gospodarkę. Wbrew powszechnej opinii to one zatem wygrały II wojnę światową a rzekomi zwycięzcy niestety nie.

  Dlaczego?

  Odpowiedzią jest oczywiście wunderwaffe, czyli UFO. Tajna broń Hitlera. To ta broń pozwoliła wymusić na Amerykanach, spokojne i bezproblemowe przeniesienie rządu III Rzeszy na Antarktydę. Inną tajną bronią Hitlera była bomba atomowa i to ona po detonacji w Estonii powstrzymała Rosjan na froncie wschodnim. Ponad kilometrowy grzyb atomowy nad Bałtykiem zakłócił wszystkie urządzenia elektryczne nawet w Anglii. Flota u-botów wyposażona też w broń atomową wyruszyła również w kierunku USA a dowództwo obrony Atlantyku poinformowało przez radio i prasę, aby Amerykanie przygotowali się na nuklearny atak III Rzeszy. Hitler jednakże, kiedy dowiedział się, że broń atomowa nieodwracalnie niszczy komórki na skutek promieniowania, uznał że bez względu na to co się stanie, nigdy ponownie nie użyje jej na kontynencie europejskim, gdyż nie chce uszkodzić genetycznie aryjskiej rasy. Alianci oczywiście o tym nie wiedzieli i dlatego też wojska alianckie lądujące w Normandii wyposażone były w liczniki Geigera. Ogółem zanim technologię jądrową, przekazano Amerykanom, w tym obydwie bomby zrzucone na Japonię (ups kolejny brudny sekrecik), III Rzesza dokonała trzech próbnych eksplozji jądrowych w latach 1944 – 1945.

  Dlaczego zatem nie wykorzystano bomb atomowych do zwycięstwa nad światem?

  To bardzo proste, ponieważ jeszcze szef wywiadu Canaris, odkrył że Hitler był agentem iluminatów. Jego zadaniem było po pierwsze, zniszczenie Niemiec, jako głównej zdrowej siły zdolnej przeciwstawić się neandertalczykom oraz po drugie, utworzenie Izraela. To dlatego Hitler przeciągał lub sabotował wszystkie prace nad technologią rakietową oraz nuklearną III Rzeszy i przekazywał poprzez Bormana najważniejszą dokumentację zachodnim aliantom. W te „przekazywanie pałeczki” jeszcze do niedawna nikt by nie uwierzył – dziś jednakże w USA jako kraj zaprojektowany niemal od samego swojego powstania jako kolejny w dziejach świata ludobójczy reżim, wierzy coraz więcej osób, gdyż podobieństwo płonącego Reichstagu do płonących wież WTC nawet dla laików jest uderzające w porównaniu do prognoz opisanych ponad wiek temu w Protokołach Mędrców Syjonu. Zmiany praw obywatelskich po tych wydarzeniach są niemal identyczne. Ponadto Hitler zablokował także masową produkcję Messerschmitta 262 z napędem odrzutowym – jak można przeczytać w pamiętnikach Alberta Speera. Mając na samym szczycie zdrajcę III Rzesza nie mogła po prostu wygrać wówczas tamtej wojny. Stąd cała seria zamachów na niego pod koniec II wojny.

  Więcej na temat programu jądrowego III Rzeszy jest tutaj:

  http://www.henrymakow.com/001523.html

  Ponadto istnieją bardzo liczne wojenne dokumenty w archiwach rosyjskich o testowaniu na jeńcach rosyjskich niemieckich bomb atomowych w Turyngii oraz dowód koronny – niepodważalny fakt, że pierwsze „amerykańskie” bomby atomowe były wykonane z… uranu. Uranu, który posiadali tylko i wyłącznie Niemcy. Amerykanie natomiast dysponowali wyłącznie plutonem. Ich bomba testowa Trinity była plutonowa, tymczasem obydwie zrzucone w Japonii były uranowe! Kolejny brudny sekret. Amerykanie nawet ich nie musieli testować – Niemcy przed przekazaniem ich Amerykanom przetestowali je na gigantyczną skalę na… rosyjskich jeńcach!

  Największym jednakże sukcesem III Rzeszy podczas II wojny było przekonanie aliantów o tym, że Niemcy jako pierwsze nawiązały kontakt z obcą cywilizacją. Mistrzowskie oszustwo Goebbelsa udało się dzięki paru zręcznym i starannie przygotowanym oraz niezwykle logicznym kłamstwom wyglądającym wręcz oszałamiająco przekonywująco. Amerykanie cieszą się jak dzieci z małego w sumie dezinformacyjnego fortelu dotyczącego miejsca lądowania aliantów w Normandii, a tymczasem TEN bluff stulecia wyglądał tak:

  1. III Rzesza jako pierwsza wyemitowała w przestrzeń kosmiczną sygnał telewizyjny a zatem to ich rząd został uznany za przywódców Ziemi przez istoty, które odebrały ten właśnie sygnał.

  2. Nie budzące najmniejszej wątpliwości autentyczne fotografie:

  3. Przekonujące relacje alianckich pilotów na temat UFO, czyli tak zwanych Foo Fighterów masowo pojawiających się w pobliżu alianckich wypraw bombowych oraz innych pojazdów świadczących o tym, że Niemcy są w sojuszu z obcymi istotami. Te Foo Fightery uderzająco przypominają „dzisiejsze” kule światła często brane za UFO. Rzeczywistość jest tymczasem taka, że to są zdalnie sterowane flary magnezowe o długiej żywotności opracowane jeszcze podczas wojny przez naukowców niemieckich. – ot, kolejny, mały sekrecik jakże wielkiej tajemnicy Smile

  4. Niesłychana przewaga na polu technologicznym i militarnym Niemiec, będąca efektem współpracy z obcymi.

  5. Sekretne spotkania z gatunkiem „szaraków”, które nawet papieża byłyby zdolne nawrócić na islam a co dopiero naiwnych aliantów! Szaraki bowiem są żywe lecz nie są tak naprawdę żadnymi istotami z kosmosu tylko… produktem niemieckiej genetyki. Szaraki to tylko efekt genetycznej hodowli – zupełnie jak owca z probówki.

  Alianci łyknęli tę całą lipę. Łyknęli jak upośledzone dzieci i podczas tajnych rokowań pozwolili na spokojną ewakuację całego niemieckiego rządu na Antarktydę. Ten rząd III Rzeszy na uchodźstwie istnieje tam do dziś. Istnieje i ma się świetnie!

  Nota bene dokładnie ten sam kit o nawiązaniu z obcymi kontaktu w późniejszym okresie rząd USA wcisnął Rosjanom, aby pokonać tego głównego obrońcę Słowian. Oto przemówienie prezydenta Ronalda Reagana na forum ONZ:

  Polubienie

  • „Z innych źródeł na przykład „przeciekowej” książki Harolda Springue pt. Dawn Of Deception w świat poszła sensacyjna wieść, że cały program Gwiezdnych Wojen od samego początku nie był skierowany przeciwko Rosji lecz… drapieżnym kosmitom i dzięki uzbrojeniu kosmosu Amerykanom udało się zestrzelić trzydzieści cztery ich statki zanim jeszcze weszły w ziemską atmosferę. Wow! Aby do samego końca przekonać Rosjan, wymieniając masoński uścisk dłoni z przywódcą rosyjskim Ronald Reagan podczas rozmów na temat zakończenia Zimnej Wojny wypowiedział pamiętne słowa:

   „Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

   Tak samo jak Amerykanie kilkadziesiąt lat wcześniej, Rosjanie również łyknęli ten mega kit i… niestety ale poznali na własnej skórze obcych… ale z tej Ziemi czyli neandertalczyków. Syjonistów będących najgorszym koszmarem homo sapiens. Obecnie nie mogą się od nich uwolnić ale nie ulega wątpliwości, że kiedyś to z pewnością nastąpi gdyż Słowianie to jedyna siła zdolna się z nimi zmierzyć i… pokonać jak już wielokrotnie to bywało w przeszłości. Nikogo innego neandertalczyk się w zasadzie nie obawia.

   Drugim nota benem… jest fakt, że ten kit jest tak dobry i tak skuteczny, że obecnie syjoniści pragną go wcisnąć… całej ludzkości podczas akcji o kryptonimie Blue Beam. Przygotowania idą w najlepsze. „Autorytety” takie jak Stephen Hawking lub sam papież non stop lansują mit o drapieżnych kosmitach, o konieczności uzbrojenia przestrzeni kosmicznej, o jedynej szansie na obronę polegającej na ślepej wierze „władz konstytucyjnych”, pod agendą rządu światowego hurtowo ratującą całą ludzkość i na nieustannym praniu mózgów poprzez masywny, zmasowany atak propagandy made in Hollywood. Kit jednakże jest nadal tylko… kitem! Ten portal, czyli jego użytkownicy, jest chyba najlepszym dowodem na to jak łatwo i na szeroką skalę można ludźmi manipulować tak perfidnie, że wydaje im się iż sami z własnej i nieprzymuszonej woli są „dobrze poinformowani” na tematy „pozaziemskie”. Czytając niektóre wpisy widać, że to już niemal fanatyzm – nie oparty przecież nawet na jednym gramie dowodu. Czysta wiara – czyli dogmat, czyli coś charakterystycznego wyłącznie dla naiwnych. U niektórych osób bezgraniczna wiara w galaktyczne UFO przyjmuje już nawet obraz połączonej z obłąkaniem groteski… tak bardzo cieszą się z każdego pojedynczego światełka na niebie i tak bardzo są pewni że to matka boska, upadłe anioły albo nawet Jezus…:-)

   Tak właśnie dobry jest ten kit wymyślony przez Goebbelsa. Miał dać tylko III Rzeszy nieco czasu na bezpieczną ewakuację do Nowej Szwabii oraz rozpoczęcie programu kosmicznego a tymczasem… on już żyje niemal wiek swoim własnym życiem a cały przemysł S-F nieustannie karmi lemingi propagandową papką o kosmologicznej naturze UFO

   To tyle mała dygresyjka a teraz wracamy do tematu.

   Zimą 1944 brytyjska marynarka rozpoczęła na Antarktydzie tajną operację Tabarin, która jak wszystkie dowodzone przez Anglików zakończyła się kompletnym fiaskiem. Brytyjskie działania na Antarktydzie tak samo zresztą jak amerykańskie są do dziś w najwyższym stopniu utajnione. Jako nieliczne z okresu II wojny światowej nadal zachowuje się je w ścisłej tajemnicy.

   Dlaczego?

   Ponieważ są dowodem na kolejne ludobójstwo, dowodem na kolejną nieudolność dowodzących i dowodem na totalne upokorzenie Wielkiej Brytanii. Pomimo bowiem iż Wielka Brytania wyszła „zwycięsko” z II wojny światowej, była tuż po niej skończonym, zadłużonym u neandertalczyków bankrutem, a ponadto została jak jeszcze nigdy upokorzona przez dwa nowe supermocarstwa. Pozbawiona również została bezpowrotnie kapitału, który przepłynął za ocean oraz przestała się liczyć jako światowe mocarstwo rozdające karty na morzach i oceanach. Spoglądając na Wielką Brytanię z perspektywy historii na liczbę dokonanych przez nią zdrad (1939, zabójstwo generała Sikorskiego na osobisty rozkaz masona Churchilla, którego ojciec notabene też był masonem a ponadto Kubą Rozpruwaczem oraz wszystkie odwieczne ciągoty tamtejszej rodziny królewskiej w kierunku depopulacji oraz eugeniki) to bardzo dobry koniec dla odwiecznych ludobójców oraz zdrajców. Wielka Brytania znalazła się jednakże pod koniec wojny przez krótką chwilę w sytuacji umożliwiającej częściowe odzyskanie dumy i zdobycie nowych terytoriów zamorskich. Brytyjczycy stoczyli w tym celu ostateczną, decydującą bitwę przeciwko III Rzeszy. Bitwę kompletnie przegraną i dlatego nie została ona nigdy odnotowana w podręcznikach historii.

   Tak jak skrytobójcze morderstwo generała Sikorskiego, tak i przebieg tamtej operacji świat poznał ostatecznie z ust emerytowanych oficerów brytyjskiego wywiadu, którzy je ujawnili przed śmiercią nie mogąc się pogodzić z sumieniem. „

   Polubienie

 7. http://innemedium.pl/wiadomosc/obcy-brutalna-prawda-czesc-iv

  „… Na całe szczęście nie musimy wcale gdybać, bowiem żyjemy w przeszczęśliwym wolnym od kosmitów i kosmicznych problemów kraju, gdzie w ogóle nieznane są tego typu kłopoty. I właśnie dzięki temu możemy się zająć na spokojnie Obcymi, którzy… istnieją.

  Istnieją, albowiem w odróżnieniu do powyższych są wszelkie możliwe przesłanki oparte nie tylko na logice i zdrowym rozsądku ale również na bardzo licznych relacjach podróżników, pasjonatów i badaczy, kierujące naszą uwagę na ziemskie pochodzenie tak zwanych Obcych. Przypomnę tylko, że hipotetyczne kosmiczne pochodzenie Obcych jest wyłącznie wynikiem ich własnych zapewnień oraz urojeń ich ziemskich kolaborantów – koczowników sprawujących na Zachodzie tymczasową władzę. To że ziemskie kolaboranckie pasożyty zawsze kłamią – to doskonale wiadomo. Kłamią, ponieważ mają w tym swój żywotny interes, od którego zależy ich nędzna egzystencja – ich dalsze pasożytowanie. Dlaczego więc kłamią również obcy?

  No cóż, obcy również… zawsze kłamią. To wręcz uniwersalna, kosmologiczna norma przy jakichkolwiek kontaktach lub rozmowach na linii obcy-swoi. Zawsze i wszędzie w takich sytuacjach obcy kłamią, bowiem także mają w tym swój własny – bardzo kolidujący z tubylczym – interes. Konkwistadorzy okłamali Indian, USA okłamały Irak, Zachód okłamał w 1939 Polskę, Tusk, Wałęsa, Balcerowicz i reszta obcej bandy również okłamali rdzennych Polaków, obcy pustynni afrykańscy pseudo kapłani okłamali naiwniaków o życiu… he he PO ŚMIERCI (to jest normalnie jakiś mega idiotyzm wszechczasów)… dlaczego więc obcy nie mieliby okłamać generalnie całej ziemi?

  Hę?

  I dlatego właśnie kłamią. Podczas spotkań z Ziemianami nieustannie bredzą o swoim pochodzeniu z gwiazd, galaktyk, innych gęstości albo ojoj… innych wymiarów. I stąd prosty wniosek że oni, aby przetrwać wręcz muszą tak kłamać, bo w każdym innym przypadku – gdyby uczciwie powiedzieli, że pochodzą spod ziemi i stamtąd porywają tubylców do pseudo medycznych badań – raz dwa dostaliby trutkę na krety w te swoje tunele albo wręcz bombkę atomową, aby odszczurzenie nastąpiło w tych norach generalne i w wyniku wstrząsów skorupy – szybko pospadałyby im berety z bani na samą tylko złowrogą myśl o wszczynaniu z nami wojen lub jakimś porywaniu.

  To popaprańcy innymi słowy i są popaprani, ponieważ po pierwsze, od zawsze byli nie bardzo skoro ich pod ziemię wygnano, a po drugie, po naszej stronie ziemskiej skorupy także od zawsze wypędzano zewsząd na przykład żydów i Cyganów. Tak samo było w przeszłości i w dawniejszych czasach dokładnie w ten sam sposób pozbywano się plemion lub jednostek społecznie nieprzystosowanych. Wygnanie czyli banicja protoplastów naszych starych dobrych Obcych, to zapewne najstarsza ziemska kara jaką kiedykolwiek stosowano. Kara działająca doskonale zresztą nawet po dzień dzisiejszy, no bo czyż nie banuje się na forach obcych troli? Czy na całym świecie nie wypędza przy pomocy bana z portali jednostek lub grup wrogów o obcej orientacji? Czy nie zabrania się powszechnie w ramach najprzeróżniejszych sankcji wstępu to temu to tamtemu osobnikowi do danego kraju?

  No właśnie.

  Skazanie na banicję działa proszę ja was – jest to długa i świecka tradycja na Ziemi – i dlatego właśnie aby tej kary uniknąć… obcy ZAWSZE OBOWIĄZKOWO kłamią. Grozi im po prostu… wygnanie!

  Jeśli ktoś w tym momencie zdał sobie sprawę, że przez całe życie był przekonany o kosmicznym pochodzeniu Obcych, niech sobie dla własnego dobra zda też sprawę, że był… właśnie w tym celu starannie programowany. Uwierzcie, dużo lepiej jest się pogodzić z prawdą – choćby była ona gorzka – niż dalej żyć złudzeniami. Im szybciej drodzy ale naiwni jak dzieci „ufolodzy” zejdziecie z nieba na ziemię, tym mniejszych obrażeń dostąpią wasze umysły w ogólnym bilansie.

  Uwierzcie proszę… bo jak nie uwierzycie czeka was bardzo żałosny i bardzo smętny los katodebilków – tych są już pierdyliony na Ziemi, ponieważ od ponad tysiąca lat są starannie okłamywani, że będą żyli wiecznie bla, bla… i nie będą bla, bla, bla… chorowali ale pod jednym małym warunkiem, czyli że… jak umrą – najlepiej w wyniku choroby… buahahahaha… oj wy sieroty… nieważne.

  Obcy jeszcze nie zrobili co prawda aż takich spustoszeń w głowach ufologów jak pseudo kapłani tej katolickiej dżumy w główkach katolików, bo w odróżnieniu od tamtych kłamią zaledwie od kilkudziesięciu lat no ale… jadą z koksem równo – świat obecnie jest zalewany relacjami ze spotkań z Obcymi, szemrane i jakieś pogięte na maksa „autorytety” typu Hawking nieustannie wyliczają pierdyliony obcych cywilizacji dla lemingów tylko czekających na spotkanie by ich profilaktycznie inwazją wystraszyć, filmy o obcych kosmonautach są robione już masowo niczym papierosy z filtrem, „dokumentalne” sekcje szaraków z Roswell widział już dzięki Spielbergom prawie każdy mieszkaniec Ziemi – prawie, bo tylko mieszkańcy Roswell nigdy ich na żadnej sekcji nie spotkali Smile

  Indoktrynacja na temat nadlatującego z kosmosu robactwa trwa na całego. Zbiorowa świadomość jest urabiana już nie tylko przy pomocy telewizji, filmów lub seriali ale również nieustannym bełkotem prasy, radia i różnej maści internetowych oszołomów, których Obcy rzekomo zapłodnili albo dla odmiany usunęli im jakieś płody lub wstawili w głowę chipa – ci z chipem są debeściakami normalnie. Tak właściwie to gdyby ten szum informacyjny i dezinformacyjny wziąć kiedyś na poważnie to wyjdzie na to, że tylko baca na całej Ziemi jeszcze nie zaliczył kosmitki, bo wszyscy inni już nie tylko zaliczyli ale jeszcze porodzili dzieci obcym szarym kosmonautom….”

  Polubienie

   • gmoś, kiedy pokażesz niezbite dowody na Twoich szaraków, zeusów, i innych obcych … projekcji chorego umysłu ? 😀 … bo nawet w nowych odcinkach „Z archiwum x” już dokonują pastiszu spisku o obcych-szarakach, a Ty jak kataryniarz cięgle te bujdy na resorach puszczasz i chcesz przekonać innych 😀 … ale widocznie tobie coś silnie zwichrowało psychę i dalej rozsiewasz te żałosne przekonania, nie martw się, kiedyś umrzesz i się uwolnisz od samego siebie 😉

    Polubienie

    • Dowody, dowody, szanowni państwo. 😉 Bardziej pasuje tu teorie że obserwacje UFO to wytwór „nieświadomości zbiorowej”. Czyli mówiąc po naszemu – zbiorowa psychoza. 😉 A GMOś to taki nasz rodzynek jest, haha 😀 xD

     Polubienie

    • Według mnie dziwne pojazdy latajace są faktem ( tajne projekty i prototypy przyszłych technologii cywilnych) a nie projekcją nieświadomości. Prędzej manifestacje oraz objawienia maryjne i jezusowe są przykłądem zbiorowej psychozy. Co do szaraków i reptylian to już objaw bardzo poważnych zaburzeń psychicznych. Cała ta histeria UFO i obcych, changelingów i new age to po prostu dezinformacja służb.

     Polubienie

    • masz 2 miliardy chinczykow wygladajacych jak ufo jakiego chcesz jeaszcze dowodu? a nasz perun to zeus chcesz powiedziec ze nasi ziomlowie byli kuku i przywolywali zjawy? a mieli taka sama inteligemcje jak my jezeli nie wieksza

     Polubienie

    • Diavol a masz dowody na istnienie Boga ? masz dowody w ogóle na cokolwiek ?czy jak ta papuga lecisz za tym co kto gdzie napisze ? i powielasz to i powielasz , takie pierdolenie że czasem głowa boli , człowiek jest tak z lękniony ze się nawet bąka boi puścić . Zamiast iść tam gdzie nikt nie poszedł.

     Polubienie

    • „Diavol a masz dowody na istnienie Boga ? masz dowody w ogóle na cokolwiek ?”
     Myśląca Inaczej, widzę że idziesz w sukurs za gmośem, i to jest wystarczający dowód dla mnie aby nie wchodzić w żadne dysputy z Tobą 😉
     Ponadto myślę, że Ciebie bardziej od głowy dupka boli, bo ponoć głowa od przybytku nie boli, a że zaserwowałem informacje od bardzo świadomego jegomościa, który klasyfikuje jasno i wyraźne mity o UFO, a Tobie to nie pasuje więc z przytupem musiałaś się spiąć na mnie, izi baby izi, to tylko życie i jego kalejdoskop zdarzeń i przekonań 😉

     Polubienie

 8. (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.
  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

  Kontrolowana Apokalipsa cz.2: Osama i A/H1N1 w wersji pozaziemskiej, czyli jak powalić ludzkość na kolana.

  30 października 1938 roku dla wielu Amerykanów rozpoczęła się inwazja Marsjan. Stacja radiowa CBS nadaje adaptację ‘Wojny Światów’ H. G. Wellsa. Choć była to fikcja, z 6 milionów słuchaczy 1,7 miliona było przekonanych o pozaziemskich ataku. Efektem tej przypadkowej szopki, poza paniką oczywiście, był wzrost zainteresowania mediami jako narzędziem manipulacji mas. Silnie związana z Radą Stosunków Zagranicznych Fundacja Rockefellera rozpoczyna wtedy ‘Projekt Radio’ badający wpływ mediów na masy.

  11 lat później, w lutym 1949 roku Leonardo Paez i Eduardo Alcaraz tłumaczą to słynne słuchowisko na hiszpański i puszczają je w Radiu Quito w stolicy Ekwadoru. Kilka dni wcześniej, w ramach współpracy z radiem, gazeta El Comercio publikuje artykuł o niezidentyfikowanych obiektach latających nad Ekwadorem. Efekt słuchowiska był dokładnie taki sam – tłumy wybiegły w panice na miasto, a policjanci i strażacy (!) będący na służbie byli przekonani, że lada moment będą bronić nie tyle ojczyzny, co planety. Gdy wszystko wyszło na jaw, tłum splądrował siedzibę radia, gazety i posterunek policji. Zginęło sześć osób.

  Ludzie uwierzą we wszystko. Dwukrotnie puszczona audycja dwukrotnie nabrała ludzi na inwazję obcych. Wystarczy niewiedza społeczeństw i ślepa wiara w media. W tej sprawie nic się nie zmieniło.
  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

  Polubienie

 9. „No i na koniec czapeczka z folii aluminiowej na głowę, i już możemy pakować się do „statku” z niebieskawymi światłami i wyjącą syreną”

  Wylewa się i wylewa co ?

  I tak a propo tylko głupiec widzi głupców …..

  Polubienie

 10. A co do Junga (pomimo jego pracy co prawda ważnej i istotnej na jakimś pułapie rozwoju) przypomnę był to człowiek , który nie pokonał własnego lęku … warto o tym pamiętać.

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s