Afery

NADCHODZĄ PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA! CHCESZ SIĘ UCHRONIĆ?! TU SĄ NOWE METODY!

Jak uniknąć przymusowych (obowiązkowych) szczepień?!

Polska wciąż jest jednym z potężniejszych bastionów farmacji. Zażywamy ogromną ilość leków bez recepty i suplementów. W porównaniu do innych krajów, nawet tych większych (Niemcy, Wielka Brytania) bijemy wszelkie możliwe rekordy. Koncerny farmaceutyczne mają swoje własne studia nagraniowe niczym te z Hollywoodu, w których kręcą reklamy „cudownych”, niedziałających suplementów. Które tak naprawdę mogą w ogóle nie zawierać substancji czynnej (sic!). Bo prawo Polski i Unii Europejskiej zezwala na to.

Pisałem o tym w poniższych artykułach:
Leki na przeziębienie mogą być groźne dla zdrowia a nawet życia!
Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Pyralgina: trucizna szkodliwa dla zdrowia czy ostatnia nadzieja dla ciężko chorych?!

Farmacja i jej agentura trzyma się w Polsce na tyle mocno, że niezależni naturapeuci którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, spotykają się ze zmasowanymi szykanami i pogróżkami. Niektóre metody zastraszania naturapeutów mających dobre wyniki przypominają wręcz działania KGB czy rosyjskiej mafii. To zrozumiałe. Tam, gdzie jest ogromny rynek i wciąż ogłupiali konsumenci, połączony z cywilizacyjną zapaścią państwa, tam nawet legalne firmy uciekają się do zbrodniczych praktyk. Dla przykładu, w Afryce koncerny naftowe zbijają ministrów, prezydentów a nawet finansują rebelie. To, co tu napisałem, nie jest teoretyzowaniem ani rzucaniem słów na wiatr – wiem, o czym piszę.

Przymusowe (obowiązkowe) szczepienia są bezprawne!

Status wielu szczepień w Polsce jest „obowiązkowy”, ale nie jest to przymus prawny ani żaden inny. Ba, przymus szczepień jest bezprawny, Nie ma oparcia w konstytucji, w kodeksie karnym, cywilnym ani w żadnym innym oficjalnym prawie. Nie jest możliwe wprowadzenie przymusu szczepień bez złamania konstytucji, konwencji genewskich i wielu innych prawnych ustaleń. Mimo to SANEPID może nałożyć grzywnę, ale to także robi bezprawnie. Wystarczy się odwołać – wszyscy rodzice którzy odwoływali się od tej decyzji do sądu, wygrywali. Dlaczego? Ze względu na jej bezprawność. Tak samo jest z abonamentem RTV – jest bezprawny, ale poczta i urzędy skarbowe ścigają za jego niepłacenie i nakładają grzywny. Oczywiście również bezprawne.

Równie dobrze ja mogę się upić szkocką whiskey, nagrać jakiś randomowy filmik na You Tube, że wprowadzam obowiązkowe świadczenia z banków dla mojej skromnej osoby. Jak myślicie, co by się stało, gdybym potem na bani poszedł do banku „wyegzekwować” taki „obowiązek”, równie bezprawny i bzdurny, jak przymus szczepień czy abonament RTV? Łatwo przewidzieć: zostałbym potraktowany jako przestępca, być może nawet zastrzelony przez ochronę banku. Ale gdy instytucja państwa wprowadza tak samo bezprawny „obowiązek”, to robi to w białych rękawiczkach i za swoje ewidentne łamanie prawa nie ponosi konsekwencji.

Na poniższym nagraniu Justyna Socha ze Stowarzyszenia Wiedzy o szczepieniach „Stop NOP” przedstawia najnowsze sposoby i tricki prawne na temat unikania przymusowych szczepień. SANEPIDy i lobbyści szczepionkowi są coraz bardziej pomysłowi w łataniu tych „dziur”, jednak przeciwnicy przymusowych szczepień ciągle wymyślają nowe sposoby. Nie wszystkie z nich mogą być publikowane przeze mnie publicznie. Dlatego jeśli masz problemy z terrorystami szczepionkowymi, dołącz do grupy wsparcia na facebooku: „Stop NOP – aspekty prawne” [LINK TUTAJ].

Co dalej z przymusowymi szczepieniami? Naciski na rząd są bardzo ważne

Bardzo ważny jest nacisk na obecny rząd PiSu. Poprzednie osiem lat „wielkiej smuty” rządów PO-PSL polegały na uległości wobec wszystkiego co zagraniczne, a więc także wobec koncernów farmaceutycznych. Jak i polegały z jednej strony na „zarządzaniu biedą i ciepłą wodą w kranie”, a z drugiej strony, na wyprowadzaniu z kasy państwa miliardów złotych rocznie. Ujawniono kolejną aferę tych rządów – z kasy Polskiej Żeglugi Morskiej „wyparowało” 300 milionów euro. I tak w każdej spółce skarbu państwa, a potem liberałowie tacy zdziwieni, że nagle mamy wzrost gospodarczy w wysokości 5% i stać nas na programy socjalne.

Liberał po prostu nie może sobie wyobrazić, że można nie kraść. To wykracza poza jego zdolności pojmowania. Na podobnej zasadzie lew mający zębiska skąpane we krwi antylop nie jest w stanie wyobrazić sobie diety roślinnej. Złodziejstwo i liberalizm stały się wręcz synonimami. Warto dodać, że tylko kilkaset tysięcy złotych wpadło w ręce pracowników umożliwiających ten proceder. A gdzie jest ponad miliard złotych? I gdzie jest te setki miliardów wyprowadzonych z VATu i innych spółek skarbu państwa? Nie, nie trafiły one na konta polskich polityków czy urzędników. Ale są na kontach zagranicznych finansistów i spekulantów giełdowych, którzy ten proceder zlecali, wypłacając polskim „wykonawcom” góra milion złotych „pensji”.

Obecnie wszystko się zmienia, ponieważ obecny rząd wreszcie przestał „gadać o genitaliach” i innych tego typu tematach zastępczych. PiS chce przekształcić w Polskę w silnie zarządzane państwo-korporację. Obecny trend globalny to neo-autorytaryzm, w obliczu głupoty i zawodności demokracji, któremu towarzyszą żądania coraz bardziej kumatych społeczeństw, by rządy zaczęły w końcu coś realnego robić. Polityka tego rządu nie jest jednorodna, jak to na monarszym dworze. Dlatego bardzo ważny jest nacisk ze strony społeczeństwa, nie tylko w tej kwestii szczepień. Ale także w tej, by obecny rząd za bardzo nie przeginał z prawicową ideologią. O ile przez 26 lat po 1898 nie zmieniało się nic, o tyle teraz zmienia się dosłownie wszystko. I w Polsce i na świecie.

Naczelna Izba Lekarska wszczęła postępowanie przed sądem lekarskim przeciw dr Katarzynie Bross-Walderdorff za wypowiedź w Sejmie RP i popieranie prawa rodziców do wolności wyboru z jakiej korzystają obywatele 16 państw europejskich. Fragment debaty „Obowiązek szczepień w Polsce”, która odbyła się 15 września 2015 roku w Sejmie RP. Zorganizował ją Patryk Jaki – obecny wiceminister sprawiedliwości, a udział w niej wzięli poszkodowani rodzice, lekarze i odpowiedzialni urzędnicy. Tutaj

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków i szczepień:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

22 odpowiedzi »

 1. polacy lykaja zagluszacze bo nie wiedza ze nie mozna jesc trucizn spozywczych typu venziesan saletra(azotyn sodu) glutaminian i toksycznalej zmory biedronek i lidlow psiego siarczynu to samo ze swinstwem olejem napedowym znaczy rzepakowym ktory swierzo wycisnity jest silna trucizna i nusi byc przetworzony a dokladnie trzeba odciagnac chemicznie najbardziej trujace skladniki…

  Polubienie

 2. Przed chwilą była rozmowa na temat wolnych niedziel. Jeden z rozmówców powiedział wprost – nie chodzi o dobro pracowników, chodzi o pieniądze. Nikt nie chce dobrze dla nas, dla ” ZWYKŁYCH POLAKÓW ”, nikomu nie chodzi o nasze szczęście, tylko o to, jak nas truć, żebyśmy, nie zdając sobie z tego sprawy, zapieprzali za 1500 zł, i umierali tuż przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Przecież państwo nie będzie utrzymywać bezproduktywnego pasożyta za JEGO WŁASNĄ!, gównianą, ciężko wypracowaną emeryturę. W wieku 60, czy 65 lat, skoro nie możesz zapieprzać, nic już ci się nie należy, ty pasożycie jeden z postawą roszczeniową.

  Polubienie

 3. http://innemedium.pl/wiadomosc/rzeczpospolita-mafijna-czesc-ii-0

  „Witam w kolejnej części poświęconej pilnej potrzebie naprawy Ojczyzny zanim zostanie Polakom skradziona. Przedstawię w niej parę najczęściej stosowanych metod wyłudzania cudzej własności, będącej fundamentem normalnego życia, oraz garść aktualnych przemyśleń wydumanych nad głębią tej beznadziejnie parszywej sytuacji. Bardzo proszę zaglądać do podawanych na bieżąco źródeł, aby nie popaść w paranoję na punkcie „poprawności politycznej”, „antysemityzmu” lub „mowy nienawiści”, które są niczym innym jak bandyckim kneblem nałożonym na oczywistą ale niewygodną dla przestępców prawdę.

  Niech części tej przyświeca opinia o nas, brytyjskiego pisarza Gilberta Keitha Chestertona – arcymistrza groteski i absurdalnego humoru.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gilbert_Keith_Chesterton

  „Zawsze byłem stronnikiem polskiej idei, nawet wtedy, gdy moje sympatie opierały się wyłącznie na instynkcie. Moja sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół.

  Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa.

  Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów – i metoda okazała się niezawodną.”

  To najlepsza opinia na temat kłamliwych ataków na Polskę, a pochodzi jeszcze sprzed osobliwej wojny polsko żydowskiej, czyli „polskich obozów zagłady” – które są na dzień dzisiejszy matką wszystkich absurdalnych oszczerstw. Nic jednakże nie straciła ta stara jak świat opinia na aktualności. Zwłaszcza wobec metody wilczego stada – od niepamiętnych czasów stosowanej przez plemię sprzedawców, które przehandlowało swoją własną religię, a w jej miejsce napisało megalomańskie dogmaty antyludzkiej sekty – chore tak bardzo, że trzeba specjalne dla nich przedefiniować pojęcie umysłowej choroby. Ludzie to zwierzęta, małpoludy to ludzie, etc… obłęd po prostu. Chory obłęd.

  Te – zawsze ich bezbłędnie identyfikujące oszczerstwa – to szerszy temat więc warto go streścić do sedna, bo obowiązują w nim tylko dwie żelazne zasady. Po pierwsze, oszczerstwa zawsze są maksymalnie plugawe i oderwane od rzeczywistości. I po drugie, oszczercy zawsze oskarżają o własne zbrodnie swoje ofiary. Ci którzy samozwańczo uważają się na tej planecie za bogów, o bycie samozwańczym bogiem oskarżyli przecież Jezusa. Ci, którzy co do sztuki byli uratowani przez Polaków przed obozami, o budowanie obozów oskarżają Polaków. Ja za demolkę mojego auta nie złożyłem na kłusownika zawiadomienia na pały, ponieważ skurwiel był w szpitalu, oskarżony zostałem przez jego córkę i żonę o fikcyjny napad, co omal nie skończyło się wtrąceniem mnie do domu wariatów. I takich łudząco podobnych do siebie niedorzecznie oszczerczych historyjek jest w naszym kraju przepełno.

  Na przykład pierwszy lepszy z ostatniego miesiąca:

  Kobieta w ciąży broniła upośledzonego syna napadniętego paralizatorem przez bandytów z policji. Została więc skatowana – aż poroniła – a potem oskarżona o napaść na policjantów i ubogacona wyrokiem nakazującym jej wypłacić katom odszkodowanie.

  http://nczas.com/2018/02/22/policjanci-skatowali-ciezarna-kobiete-bo-bronila-niepelnosprawnego-syna-poronila-a-potem-zostala-skazana-za-przemoc-wobec-funkcjonariuszy/

  Tak właśnie działa wilcze stado, jeśli nie panuje nad nim ktoś cywilizowany.

  To nie koniec jej historii. Bo jak już skończyli ją okradać z pieniędzy oskarżyli ją, mnie, was i każdego innego Polaka o budowanie obozów zagłady aby… w dalszym ciągu okradać z pieniędzy. Skoro udało się z balonem próbnym…

  Wszystkich Polaków oskarżono przecież! Nie wyszczególniono samych tylko bezpośrednich sprawców to znaczy panów: Hitlerowskiego, Himmlerowicza, Kuczerę, Gołegoringa, Hajdricholskiego i Wajchmana, lecz generalnie wszystkich Polaków – nawet tych, których nie było wówczas na świecie. Coś mi się wydaje że III tajemnica fatimska zawiera objawienie, że każdy Polak rodzi się z grzechem pierworodnym – czyli niezmywalną winą za budowanie obozów zagłady. To że obozy budowano nie tylko w czasie kiedy nie było nas na świecie ale w czasie kiedy samej Polski nie było na świecie dodaje sprawie dodatkowego smaczku, bowiem oskarżenia te płyną z krajów, które wówczas były na świecie i gorliwie zapewniały frekwencję obozom zagłady. Francuzi, Holendrzy i reszta ferajny tak bardzo zajęci byli odżydzaniem swoich krajów, że nawet nie zauważyli jak od dupy strony Polacy powyzwalali ich kraje spod okupacji. Ogarnęli się jednak – jak zwykle po szkodzie – i te podróbki ówczesnych semitów deportowane z całej Europy do „polskich obozów zagłady”, obecnie w ramach skruchy zastępują gorliwie semickimi oryginałami.

  Obecna Polska jest światowym liderem przypadków, w których polska władza niszczy gorliwiej od hitlerowców polskich obywateli. Są ich tysiące – kilkadziesiąt spraw dziennie i są one uwaga – celowe, bowiem wspomniana w pierwszej części kasta pacyfikująca Polskę jest po prostu bezkarna i pozbawiona nadzoru. Poza tym kasta jest polska tylko z nazwy – bo z natury jest antypolska oczywiście. Jest jawnie wroga, bowiem nigdy w dziejach świata nawet najbardziej okrutny despota, nigdy nie tępił i nie eksterminował swojego własnego narodu. Nigdy. Tylko obcy agresor może tak postępować. A więc tego typu oszczerstw w naszym własnym kraju, pod naszym adresem – niestety może tylko lawinowo przybywać.

  Dlaczego?

  Ta metoda plugawych oszczerczych pomówień zawsze sprawdzała się bowiem doskonale u tych, którzy ją stosują jeszcze od czasów biblijnych. Nieproszeni goście są z nich słynni na całą planetę. Działała ona niezawodnie dopóki nie trafiła na kamień. Na Naród Polski. I dlatego nieustannie się nasila stopień tego powszechnego bezprawia, jaki widzimy co dnia we wszystkich mediach. To atak siłowy po prostu. Na zmasowaną skalę prowadzony po to, aby nas złamać. Skłonić do odwetu. Sprowokować zakładaną reakcję w formie pogromu i tym samym… pokonać. Oni są bowiem doskonale odporni na pogromy, ponieważ posiadają już parę tysięcy lat doświadczenia na tym polu i wypracowali mnóstwo sposobów, aby wszystkie prześladowania wykorzystać na swoją korzyść. Są szczwani ale to nie jest na szczęście inteligencja. To tylko złodziejska przebiegłość. Prymitywna, bezczelna i szlifowana przez wieki. Banalna, jak słynny wrzask: „łapaj złodzieja” krzyczany wniebogłosy najgłośniej przez sprawcę. To wszystko. Ta licha przebiegłość pustynnych spryciarzy nie działa kompletnie w przypadku naszego lechickiego ducha. Na naszym narodzie – mądrym przed szkodą, co warto ponownie podkreślić – na nic się zdały tego typu sprawdzone gdzie indziej metody. Mogą więc w tej sytuacji jedynie stosować brutal force, i go do absurdalnych rozmiarów nasilać. …”

  Polubienie

  • „O tym, że działające obecnie setkami na terenie całej Polski mafie mieszkaniowe zainstalowane w organach ścigania i wymiarze sprawiedliwości pragną okraść z majątku dosłownie każdego Polaka, zapewniam wszystkich i oprócz zapewnień przedstawię na to dowody.

   Otóż szanowni państwo nie ma ludzi pechowych nie ma szczęściarzy. Nie w przypadku mafii mieszkaniowych, które przygotowują grunt pod rozbiory. Przecież te sto tysięcy „omyłek sądowych” rocznie to nie jest przypadek, gdyż byłaby to kpina z matematyki. To nie wyjątek ale reguła. To jest wyrachowane działanie, mające systemowo okraść całkowicie nasz naród rozpoczynając od jego najlepszej części – tej najbardziej zamożnej, wykształconej i życiowo zaradnej. Pomnóżmy te sto tysięcy „pomyłek sądowych” przez prawie trzydzieści lat działania tych mafii a otrzymamy ponad trzy miliony Polaków, którym w polskich sądach zniszczono życie, odebrano majątek, rozbito rodziny, doprowadzono do śmierci lub utraty zdrowia. Przy liczbie sędziów wynoszącej nieco ponad tysiąc proszę sobie wyliczyć ilu dokładnie każdy statystyczny sędzia niszczy miesięcznie Polaków. Dużo, prawda? Ale to zaniżone dane, bo przecież nie wszyscy sędziowie to niszczyciele. Część jest uczciwa. Tak więc po odliczeniu uczciwych ile wychodzi na jednego miesięcznie? 20 – 30 zniszczonych Polaków! I przy takiej „wydajności” właśnie nawet mowy być nie może o jakimś przypadku, jakiejś pomyłce, jakimś nieporozumieniu. To wyrachowane i starannie zaplanowane działania. Masoneria w pełnej krasie.

   A ty który to czytasz statystyczny Polaku, skąd biedny masz wiedzieć kiedy na ciebie wypadnie wejście do szczęśliwej dwudziestki? Nie wiesz czy dziś czy jutro, prawda? Ale wiesz już przynajmniej że nie są to zbyt odległe lata, bo to niemożliwe przy takiej „wydajności” systemu.

   A przecież sądy to tylko wierzchołek góry lodowej. Dodajmy jeszcze ponad trzy miliony Polaków wypędzonych za chlebem z „wolnej i demokratycznej” ojczyzny. Za chlebem! Nie za złotem! Do tego dodajmy trzy miliony Polaków zniszczonych polskimi urzędami, które każdego prawie dnia niszczą życie kilkuset kolejnych osób. Prawie, bowiem te urzędnicze Muminki odpoczywają w szabas a w niedzielę spowiadają się z roboczego tygodnia. Do tego dodajmy ostrożnie licząc jakiś milion Polaków wypędzonych przed lub w stanie wojennym za działalność opozycyjną. Ludzie ci dostali ultimatum: albo opuszczacie Polskę albo idziecie do więzienia. Ogółem daje to wszystko nawet przy najskromniejszych obliczeniach dziesięć milionów Polaków już obrabowanych przez Muminka ze wszystkiego, bo tak się nietajnie składa że wraz z nastaniem demokracji jeszcze ani jeden Polak tą słynną demokracją się nie nażarł. Ani jeden!

   Nażarli się jedynie bolszewicy przefarbowani na demokratów, okupanci pragnący zniszczyć nasz kraj oraz kasta namaszczona przez nich do brudnej roboty. Polacy zaś żeby się w ogóle załapać na miskę zupy muszą w najlepszym wypadku harować na nią za granicą.

   To dowód że nie trzeba mieć pecha aby zostać zrujnowanym, bowiem w tym przypadku pecha ma cała Polska. Powtórzę jeszcze raz swoją myśl z pierwszej części aby na dobre została zapamiętana. Jeśli ktoś nie został okradziony z majątku niech się nie cieszy lecz smuci, bowiem to oznacza że okradziony dopiero będzie. Jeśli ktoś tematu nie zna – boleśnie dopiero się o nim dowie na własnym przypadku. Dowodem bezspornym na to jest… Palestyna. Kraj upatrzony przez naszych okupantów nieco tylko wcześniej niż Polska. Tam nie ma szczęściarzy, nie ma pechowców – tam każdy kto jest Palestyńczykiem jest ograbiany, wypędzany, więziony lub mordowany po to aby przejąć jego dom, ziemię, majątek, ojczyznę. Eksterminowani są wszyscy. Totalna zagłada. A najlepsi na samym początku. I tak samo z Polską się dzieje obecnie. Wszyscy rodacy jedziemy na jednym wózku i pora sobie to uświadomić. Dziesięć milionów Polaków już zostało zniszczonych a apetyty na resztę jedynie wzrosły ze strony mafii. Co czwarty Polak już jest ofiarą, podkreślam. Nawet Potop szwedzki i najazd Hitlera nie zadał nam tak wielkich strat w ludziach jak okupant obecny! No i to koniec złych wiadomości. Teraz będą te gorsze.

   Otóż ci ludzie, którzy już zostali zniszczeni nigdy o Polskę nie będą walczyć. Dlaczego?

   Bo o co ma walczyć człowiek ze wszystkiego okradziony? O co?

   O Lidla? O Kaufland? O „odzyskane” przez rozbitków z holokaustu kamienice? O telewizję TVN? A może o ojca Rydzyka lub ruiny stoczni, fabryki, kopalni? A może o lepsze jutro dla dzieci Wałęsy lub jakiegoś Muminka? Hę?

   A może o Dojcze Bank „Polska”?

   No, o co może walczyć ten Polak którego okupant już… zwalczył jako obrońcę?

   Prawda jest bolesna – ludzie mający potencjał poprowadzić naród ku wolności – kiedy zostaną osaczeni i wykluczeni społecznie – mogą już jedynie powalczyć sobie o suchy karton do spania, ewentualnie o śpiwór z drugiej ręki.

   No odpowiedzcie sobie sami: co może więcej „wywalczyć” Polak okradziony ze swojego kawałka Polski – bezdomny?

   Albo zapytam inaczej: w jaki sposób Polak zniszczony przez polskie urzędy ma odnaleźć motywację do walki o Polskę?

   No właśnie. I dlatego w mafiach mieszkaniowych ja dostrzegam największe zło pustoszące Polskę. Okupanci nie muszą fizycznie zabijać żeby skutecznie likwidować obrońców – a skutek osiągają identyczny.

   Zróbcie eksperyment myślowy: wpadają bandyci z bełkotliwym wydanym bezprawnie wyrokiem i zabierają wasz dom. Ot tak po prostu a jak się opieracie to pałuje was policja – tak jak tamtych ludzi w Warszawie.”

   Polubienie

   • „Z Polską jest nawet nieco gorsza sprawa niż z Palestyną, albowiem nasza ojczyzna tu i teraz stoi na dziejowym rozdrożu. W rok lub najdalej dwa może stać się wielka, wspaniała i bogatsza niż Kuwejt, z którą każdy kraj będzie się liczył i darzył szacunkiem godnym mocarstwa. Z takim narodem jak nasz jest wręcz skazana na bycie potężną ojczyzną wspaniałego narodu. Taka może być niemal z dnia na dzień.

    Może jednak zostać unicestwiona razem z naszym narodem raz na zawsze poprzez zrobienie nas wszystkich kompleksowo bezdomnymi.

    Są dwie możliwości zatem a wybór jaka będzie Polska należy nie do naszych wrogów ale do nas, bo oni już swój ruch dawno poczynili nawet nie ukrywając swych plugawych celów. Jeśli więc zadziałamy zwyciężymy i nasze bycie i naszą wielkość. Jak nie zadziałamy wówczas zło zwycięży, bo tylko bierności ludzi dobrych mu do zwycięstwa potrzeba. Małymi kroczkami, po cichu obrabowali co czwartego Polaka. Teraz nabrali apetytu i zrobili wielki skok na cały naród żądając odszkodowania za „polskie obozy zagłady”. Jak im wypali to źle a jak nie wypali to jeszcze gorzej, bo przecież wielki skok nie powstrzymał nawet na chwilę tamtych małych kroczków. Rabunek trwa w dalszym ciągu i codziennie przybywa kolejnych kilkadziesiąt zniszczonych Polaków.

    Ta aktualna nagonka na Polskę, jakoby nasz naród budował obozy zagłady, to tylko wstęp do totalnego wyniszczenia naszej ojczyzny bo, sprawa obozów koncentracyjnych już została wyjaśniona i okazało się, że nie były one ani polskie ani niemieckie tylko…. żydowskie. Jest to bardzo jasno powiedziane ustami Jerzego żyda:

    Aby więc uniknąć odruchu Pawłowa dokuczającego Muminkom, czyli niedorzecznego oskarżenia o antysemityzm, należy wyklarować także jasno definicję antysemityzmu aby wiadomo było czym w ogóle jest te zjawisko.

    Antysemityzm – jest to chorobliwa awersja wyrażająca się zwierzęcą nienawiścią do semitów, nawoływaniem do wymordowania ich, jak również samym mordowaniem fizycznym. Antysemityzm jest to po prostu to co Muminki robią Palestyńczykom. Jest to zjawisko identyczne do antypolonizmu.

    Kim są zatem ci, którzy postępują tak haniebnie wobec semitów?

    No cóż wbrew potocznej opinii nie są oni semitami. To zbieranina ras z całego świata. Pełno tam Europejczyków, Azjatów, Murzynów i dziwaków z Afroameryki. Są dobrani z tak różnych ras i plemionż że są kwintesencją etnicznej i narodowościowej różnorodności. Łączy ich wszystkich tylko jedno – mentalność bolszewika ujęta w para religię czyli obłędną sektę, której są niewolnikami.

    Okradanie ludzi z ich własności zawsze przeprowadzane jest z udziałem bolszewika. Te same bolszewickie bandy, które okradały ludzi po wojnie z ich własności w ramach tak zwanej nacjonalizacji, potem okradały ich w ramach prywatyzacji a obecnie okradają w ramach tak zwanej reprywatyzacji. Kradzież cudzej własności trwa nadal… i nadal robi to kolejne pokolenie bolszewików.

    Sztuczny szum o „polskie obozy zagłady” czyli ustawę o IPN, ma jedynie odwrócić uwagę od pięć razy większego przekrętu, czyli ustawy o reprywatyzacji. Za ten pierwszy wałek Muminki chcą wyszarpać 65 miliardów ale na tym drugim ponad 300. Wybrali więc metodę kija i pałki sądząc że jak przyjdzie co do czego Polacy wybiorą… mniejsze zło. Muminki zawsze tak robili… straszyli że papierosy podrożeją o 100 procent aż tu nagle z ulgą stwierdzano że podrożały jedynie o 20. To oklepany numer pustynnych domokrążców ale ma też jasne strony, ponieważ w świetle zapisów ustawy reprywatyzacyjnej majątki mają powracać do przedwojennych właścicieli ze stuprocentową wartością.

    Wystarczy więc tylko formalnie powiadomić o tym nowym prawie biednych Palestyńczyków i będą mogli końcu odzyskać wszystko co posiadali przed wojną – czyli całą Palestynę. Takiego gestu od strasznych braci nikt by się nie spodziewał no ale skoro nalegają aby tak brzmiała ustawa, to niech tam. Właścicielem Lwowa i Kijowa o ile się nie mylę był naród polski przed wojną więc jakoś przetrwamy ten zwrot majątków. W sumie to dlaczego tylko sprzed wojny? Naród Polski mógłby żądać zwrotu majątku od czasów Mieszka I albo Kraka lub Popiela. To byłby w zasadzie najlepszy okres do reprywatyzacji, albowiem przed chrześcijaństwem dumni Lechici posiadali ziemię a szmaciarze słowo boże, a nie jak dziś odwrotnie.

    Tamten okres jednak jest niewygodny dla bolszewickich Muminków, bo już na długo przed ostatnią wojną te kreatury okradały Polaków, co jest dowodem na to że mafie mieszkaniowe to nie jest nowe zjawisko ale tak stare jak sama Polska.”

    Polubienie

 4. Ja pierdolę, to jakaś masakra jest. Doznałam szoku. Teraz żal mi siebie samej, i każdego, no prawie każdego, Polaka. Nie no, to jest niewiarygodne. Jestem w szoku.

  Polubienie

 5. Co z tego …?Sanepid jest sędzia we wlasnej sprawie i robi co im sie podoba bo to spółka handlowa do sprzedaży szczepionek .Ale ktoś im na to pozwala i nie ma siły aby to ukrócić. Rodzice nie zawsze mają siły i środki na walkę z tym dziadostwem …A jak pokazują fakty kasę ściągają z konta ludziom codziennie i w d…ie mają prawo … Tak wiec zwrot,że mozna z tym walczyc ,trochę na wyrost.Wiem ,bo sama walczę i póki co nie mam juz siły …To coś z cyklu : „pluj swini w oczy a ona ,że to deszcz pada …”KTO POZWALA NA TO ABY SANEPID TAK SIE PANOSZYŁ ? Czyzby to była prawda ..? SANEPID – Główny Inspektorat Sanitarny

  Firma zarejestrowana w bazie D & B w USA

  D & B – Dun & Bradstreet
  Jest to amerykańska spółka akcyjna
  z siedzibą w Short Hills – USA.
  Firma prowadzi bazę 254.588.398 firm
  zarejestrowanych na dzień: 26-03-2016 rok.
  D & B spółka czerpie przychody poprzez subskrypcje,
  jak również raport pay-per-biznesu,
  a także w mniejszym stopniu,
  umów licencyjnych stron trzecich.
  Dun & Bradstreet produkty i usługi wchodzą w skład trzech głównych kategoriach:
  rozwiązania finansowe (kredytowe i zarządzania ryzykiem ),
  operacje rozwiązania ( zarządzanie łańcuchem dostaw )
  oraz sprzedaży i marketingu rozwiązań (Hoovera,
  API zintegrowane firmowe,
  social media i innych firm informacje i narzędzia Daas).

  Polubienie

 6. A o czym ty, daragaja katharos83? Nijak nie moge sie domyslic w co ty sie gapisz na swoim monitorze. Na moim monitorze jest w co sie gapic dopiero wtedy gdy jakies pornusy wyskocza. Roznogenderowe ostatnio

  Polubienie

   • katharos83, pozwolę sobie na spontaniczną ingerencję w Twoje dysputy z tym oszołomem cajfajem, gdyż intuicja usilnie nasuwa mi domniemanie, iż doczekałaś się tutaj swoje osobistego stalkera w postaci tego typa, który upatrzył sobie chyba w Tobie obiekt namiętnej mani prześladowczej … ale Ty z taktowną gracją i intelektualnym przytupem zdecydowanie pacyfikujesz tego vampira energetycznego 😉
    … aczkolwiek jego aura wyczuwalna klasyfikuje go jako imbecyla z domieszką upośledzonego mentalnie debila, z ewidentnymi brakami wykształcenia elementarnego – fonetyka i gramatyka wystawia mu świadectwo najwyżej ukończenia podstawówki z licznymi powtórzeniami klas, a i to nie dało efektów i rażąco plugawi nasz język ojczysty w samej składni wypowiedzi …
    … dla mnie ten cajfaj, to zwykły FAJFUS 😀 ( z definicji pasuje do tego bystrzachy jak ulał: „fajfus to osoba która wykazuje wszelkie oznaki niżu intelektualnego oraz ma skłonnosci do wyrażania siebie poprzez swoje alternatywne doznania emocjonalne i podswiadome dazenie do autodestrukcji tudziez wyniszczenia swej osobowosci i osobowosci jego towarzyszy osoba ta cechuuje sie duza biernoscia i zabuzeniami ciagu myslowego ponadto u wiekszosci takowych osób mozna zaobserwowec tendencje do schizofremi oraz innych chorób zwiazanych z tzw. ogłupieniem wturnym), bynajmniej mi osobiście jego persona ułomna tak się jawi publicznie 😉 …
    … ośmieliłem się wtrącić albowiem jak już kiedyś wspomniałem, mam ku Tobie słabość entuzjazmu, który wzmógł się ostatnio na widok Twojej odważnej deklaracji antysemityzmu – kłaniam się nisko madamme i całuję rączki z uznaniem 😛

    Polubienie

    • Sanctus Diavol, ”…dla mnie cajfaj to zwykły FAJFUS ” – to dobre jest. Teraz będę się śmiać za każdym razem, kiedy sobie przypomnę ten fragment Twojej wypowiedzi.
     Jeśli chodzi o pisownię cajfaja, to może to, co pisze, ma sens, lecz bez przecinków i całej reszty trudno go odnaleźć.
     A co do reszty Twojej wypowiedzi – oj, oj, ojojoj! no nie oszczędziłeś cajfaja!!!! 😉

     Polubienie

    • Nigdy nic nie wiadomo……
     Co do wypowiedzi cajfaja, w jednej udało mi się ”coś ” znaleźć, heh 🙂

     Polubienie

 7. Jak wyskakuja same to znaczy ze ja nic nie musze wlaczac. Do tego stopnia sa te pornole samoobslugowe ze one same siebie ogladajo. Jako ze ja jestem uspiony na ament zanim one wyskocza.

  Tak naprawde to ja nie wiem o czym mowa jest

  Polubienie

  • Nie no, cajfaj, nie mogę pozostawić twego wpisu bez komentarza. Jak to nie wiesz, o czym mowa? Zabarwiasz swój komentarz erotycznie, a następnie ” udajesz Greka ”. Już wiesz, o czym mowa? – O PORNOLACH. Twoja mowa. 😉

   Polubienie

 8. Ty, katharos, jestes tak naiwna, ze zeby bola i paszczeki do ziem opadajo.

  Czy ty nie widzisz, ze cajfaj to calkowity nieuk komputerowy? On patrzy na dupe swojej Maryni i mysli ze to monitor komputerowy. Dostarczajacy mu pornole o ktorych slyszal od innych nieukow.

  On w ogole nie wie juz do czego dupa Maryni sluzy. Ani zadna inna dupa

  Polubienie

  • B. Con, cóż, cajfaj dostał kolejnego zjeba. A może on to lubi, hm? Prowokuje, bo jest intelektualnym masochistą? E, nie, to chyba głupio wymyśliłam ……

   Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s