Felietony i artykuły autorskie

TA TAJEMNICZA „PRZEPOWIEDNIA” SPRZED LAT DO DZIŚ JEST ZAGADKĄ. NIESTETY ALE ZACZYNA SIĘ SPRAWDZAĆ!

Tajemnicza przepowiednia sprzed lat spełnia się na naszych oczach!

Trwają wielkie zmiany na Ziemi. Zmienia się geopolityka mocarstw jak i polityka na szczeblach krajowych. Zaczynamy wszyscy to zauważać. Chciałbym Ci przypomnieć tajemniczą przepowiednię sprzed lat w formie teledysku, który wciąż szokuje i budzi wciąż niegasnące kontrowersje. Wielu ludzi interpretuje go jako zapowiedź nadchodzących, przełomowych wydarzeń. Teledysk opublikowano 31 grudnia 2013 roku i wtedy nikt nie spodziewał się geopolitycznego trzęsienia ziemi, jakiego dziś doświadczamy.

Inni z kolei uważają, że film ten to stworzona przez Illuminatów gnostycka przenośnia, która oprócz standardowej przepowiedni, zawiera wiele metafor i przenośni odnoszących się do psychologii, globalnego systemu iluzji i świata duchowego. Bez wątpienia teledysk ten jest stworzony w taki sposób, że każdy zobaczy w nim to, co chce zobaczyć. Lub też zobaczy to, co jest gotowy zobaczyć. Obejrzyj to tajemnicze nagranie i sam zgadnij, co ono ma nam przekazać..

Na początku zamieszczam ten teledysk o tytule I, Pet Goat II. Poniżej, pod filmem, jest moja interpretacja (uwaga, spojlery!):

A teraz moja interpretacja niektórych metafor i symboli w filmie I Pet Goat II:

Na początku w sali szkolnej George W. Bush, prezydent, obraca głowę dwa razy o 360 stopni i staje się Obamą. Symbol wielu, wielu ruchów, i braku realnych zmian. Bo przecież głowa i tak wróciła do swojego miejsca. Elity lubią takie zmiany, w których tak naprawdę nie zmienia się nic, a bieda i zniewolenie ludzi trwa w najlepsze. Warto zwrócić też uwagę na jeden szczegół będący nad tablicą szkolną, który wklejam poniżej. Chodzi o godzinę na zegarze i ostatni etap ewolucji.

Na tablicy szkolnej widać słowo: „evolution” (ewolucja – cel ludzkości i natury). Widać tam również mózg przepołowiony na dwie półkule przez piorun. Półkula lewa (męska) to logika, nauka, racjonalizm. Półkula prawa (żeńska) to emocje, czucie, duchowość. Chodzi w tym wszystkim o to, by połączyć siły obu tych potencjałów. Obok mózgu jest przekrój serca. Rozum bez serca nie zna etyki i litości. Z kolei serce bez rozumu jest głupie, naiwne i bardzo podatne na manipulacje, szczególnie gdy w grę wchodzi jakaś „pomoc” czy „charytatywność”, za którą często ukrywają się interesy elit.

Uczniów jest 13, ale tylko jeden z nich ma ludzką twarz (dziewczynka z jabłkiem), cała reszta to niebieskie manekiny. Jezus i 12 apostołów? Potem następuje przyciemnienie, za głową dziewczynki zostają podświetlone dwa szczegóły. Czyli biały królik (odniesienie do króliczej nory, czyli systemu iluzji, i zagadki, jaka jest jej rzeczywista głębokość). Drugi podświetlony szczegół to wyjście i napis „exit”.

Jabłko które trzyma dziewczynka wypada jej z rąk. Toczy się ono do trójkąta z kołem, które znajdują się koło buta Obamy depczącego monetę. Trójkąt z okręgiem, a w środku oko, jest symbolem oświecenia, i ma być używany przez tajemniczą organizację Illuminatów (oświeconych), którzy są posądzani o zakulisowe rządzenie światem. Jabłko rozpada się na dwie części, a z jego nasion wyrasta kwiat lotosu, który również jest symbolem duchowym. Pozycja „kwiatu lotosu” jest najczęściej przybierana przez medytujących ludzi. Gdy kwiat wyrasta, z czoła Obamy spływa stróżka potu, który może symbolizować strach elit związany z przebudzeniem ludzkości i upadkiem dotychczasowych struktur systemowych, dzięki którym przysłowiowo obrośli w tłuszcz

Potem flaga USA pęka na pół (koniec pax americana?) i następuje zawalenie dwóch lodowych wież (WTC 11 września). Bardzo ciekawe jest też przedstawienie Osamy bin Ladena z odznaką CIA, jako dowódcy małej łodzi, na której płyną terroryści. Teledysk I Pet Goat II kręcono w 2013 roku, a więc przed „kryzysem uchodźców” z 2015 roku, w którym kilkadziesiąt tysięcy islamskich żołnierzy przeprawiło się na łodziach i pontonach do Europy. Obecnie ludzie Ci są w uśpieniu, przestali nawet organizować zamachy terrorystyczne, bo zajęli się organizacją profesjonalnej islamskiej armii w Europie Zachodniej. Polska Straż Graniczna podała, że lawinowo rośnie liczba Ukraińców przemycających broń. W 2017 roku odebrano Ukraińcom kilkaset sztuk broni i około 50.000 sztuk amunicji. Jest to oczywiście mniej niż 1% rzeczywistej kontrabandy. Pytanie, gdzie płynie ta masa uzbrojenia? Ukraińcy uzbrajają w ten sposób powstającą po cichu armię kalifatu na Zachodzie.

Postać ludzika z otwartą czaszką, leżącego na ziemi. Z otwartą czaszką, czyli czyżby bez mózgu? Z pęknięcia w czaszce wyrasta wąż zakończony nie wężową głową, ale telewizorem. Obok ludzika jest kilka tabletek i dwie strzykawki. Narkotyki? Leki uspokajające i antydepresyjne? Z tego „wężowego telewizora” płyną przerażające wiadomości. Wyświetlają się tam napisy: „war” (wojna) i „markets plunge” (upadek ekonomii). Czyżby był to symbol nieumiarkowania w przyswajaniu coraz bardziej przerażających (i przy okazji coraz bardziej śmieszniejszych..) teorii spiskowych? Wszak ten leżący na ziemi ludzik nie wygląda na zadowolonego, a na przerażonego. Ludzik ten jednak odrzuca gadającego węża, który idzie sobie w siną dal, odzyskuje górną część czaszki (mózg? Świadomość?) po czym tańczy na zbombardowanym wcześniej meczecie, podczas pełni księżyca;

Ciekawym motywem jest też przedstawienie bio-robotów z korporacji w postaci potężnej, sięgającej aż do horyzotnu armii, niszczonej przez wybuch atomowy i zstępującego na Ziemię Chrystusa pośród rozchodzącej się fali uderzeniowej. inny motyw związany z pracą to człowiek z sierpem i młotem z tatuażem z napisem „Juarez” (miasto w Meksyku ale nie tylko) zalewany przez szlam. Czyżby symbol biedniejącej i upadającej klasy robotniczej, a teraz także średniej? Którą zalewa szlam, czyli coraz dłuższa, coraz cięższa i coraz mniej płatna praca? Może to być też symbol upadku cywilizacyjnego Rosji który rzeczywiście ma miejsce. Ale wtedy, w 2013 roku nie brano pod uwagę „zwrotu na prawo”, czyli odbywającego się obecnie „marszu prawicy” przez świat. Trump, Kaczyński, dobry wynik AFD w Niemczech, czy nowy, prawicowy rząd Austrii – wtedy nikt nawet o tym nie śmiał myśleć. A więc upadek lewicowo-liberalnej myśli politycznej, która zatriumfowała po II wojnie światowej, szczególnie po rewolucji roku 1968?

Trzy symbole upadku chrześcijaństwa, które można interpretować jako upadek starego systemu. Matka boska z obandażowanym, umarłym Jezuskiem z eksplozją nuklearną w tle. Potem babcia zamknięta w wieży, niczym księżniczka z dziecięcych baśni. Na wieży tej jest krzyż i serce. Babcia podchodzi do okna gdy nagle oślepia ją światło (to, co nowe?) i ona przed tym światłem ucieka. Czyżby to był upadek starych systemów relacji, w tym tych relacji damsko-męskich? Trzeci symbol to Jezus Chrystus na łodzi wypływający z jaskini (jaskinia Platona – jaskinia iluzji?), któremu nagle otwierają się oczy, na tle walącej się budowli z krzyżem przypominającej katedrę. Pod koniec filmu coś przypominającego kometę, a co wyszło ze Słońca, bombarduje i niszczy trzy piramidy, do złudzenia przypominające te egipskie.

Film I Pet Goat do dziś elektryzuje publiczność, pomimo tego, że krąży po internecie prawie cztery lata. Ja jednak uważam, że świat i ludzkość jest na dobrej drodze. Pomimo ogromnych trudności, wyzysku, biedy, przekrętów, afer, stajemy się coraz bardziej świadomą światową społecznością. Ewolucja i ciągłe udoskonalanie wszystkiego co istnieje to ostateczny i najwyższy cel natury i wszystkiego, co stworzyła. A więc także ludzi i ich tworów (polityki, ekonomii, relacji, idei). To wszystko ewoluuje i cywilizuje się. Zadajmy sobie pytanie, dlaczego tak bardzo lubimy się bać? Dlaczego tak „szalejemy” na punkcie przepowiedni o końcu świata? Jakie mechanizmy psychologiczne za tym stoją? Poniżej linki do artykułów, w których poruszałem te zagadnienia:
Przepowiednia na 2018 rok która na pewno się sprawdzi! Trzymajmy się razem w obliczu tego co nieuchronne!
Koniec świata we wrześniu! Naukowcy i prorocy potwierdzają apokaliptyczny scenariusz na 2017 i 2018 rok!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

23 odpowiedzi »

 1. A po jasną cholerę Ukraińcy mieliby uzbrajać zachodni kalifat? Oni mają kogo uzbrajać o wiele bliżej. Ja się pytam, ilu z tych ukraińskich imigrantów? nachodźców? gastarbajterów?, to bojownicy spod znaku tryzuba? Myślicie, że oni ruszą na nas z plastikowymi nożykami? Pora się obudzić z tego letargu, z tej złudnej nadziei, że nas to nie dotyczy, że strzelają do innych, a my będziemy o tym tylko czytać z ekscytacją na zakłamanych, obcych portalach. Dlaczego nic konkretnego nie wiemy o źródłach, z których ta broń pochodzi i do kogo naprawdę ma trafić? Gówno mnie obchodzi sam fakt wykrycia takiego przemytu – to tak, jak informować chorego, że właśnie wyskoczył mu kolejny wrzód. A ja chcę wiedzieć, co spowodowało, że ten wrzód wyskoczył i co pan doktor robi, aby go usunąć!

  Polubione przez 1 osoba

 2. W momencie kiedy babka sie przewraca i zaslania ,pomiedzy nogami pojawia sie krwawa plama,symbol okresu i plodnosci u kobiet.. spoleczenstwo ktore na sile probuje sie bronic przed staroscia,dzieki operacja plastycznym oraz hormonalnym tabletka przedluza sobie mlodosc ,odchodzi w cien,nadchodzi nowe przed ktorym starosc sie broni zamykajac i ukrywajac sie w lodowej wiezy..

  Polubienie

 3. Hmm już prawie pięć lat minęło od produkcji tego elektryzującego filmiku a nadal podgrzewa wyobraźnię ludzi. Ilu ludzi tyle interpretacji. To może i ja coś dorzucę od siebie.
  Zacznę nietypowo bo od najważniejszego czyli od końca :

  W ostatniej scenie widać tego mesjasza albo inaczej niszczyciela na łódce jak przegląda się pulsującemu na horyzoncie słońcu ( Bogu), które emanuje bardzo silnym promieniowaniem ( fale uderzeniowe) wyrzucając z siebie jakieś świetliste pociski, które przy okazji niszczą piramidy. Te piramidy symbolizują feudalny układ w wyniku czego garstka elity wyzyskuje całą resztę. To może symbolizować zniszczenie tego całego ziemskiego systemu. Postać Jezusa ( raczej Horusa bo kolor jakiś taki żółtawy a na jego łódce symbole Egipskie) wypływa z jaskini, której otwór przypomina kobiece sfery intymne a zaraz po wypłyniecu gdy opanowywuje go duch zemsty w oddali widać upadającą katedrę, która symbolizuje definitywny upadek kościoła katolickiego jako korporacji oraz dogmatów. Dziwna jest ta morda diabła nad otworem jaskini. Jakby martwa albo ślepa. Może symbolizować upadajający patriarchat lub zemstę kobiet na mężczyznach. Gdy Jezus wypływa to z wody wyrastają kwiaty co może symbolizować powstanie życia na nowo po upadku czy zapaści systemu. Początek czegoś nowego, kolejny etap ewolucji, jakaś transformacja. Najpierw Jezus zebrał rybki z wody a potem z wody wyszły kwiaty. Hmm ciekawe.

  Zastanawia mnie ten rytualny taniec dziecka mający na sobie różne maski. Jakby rytualny taniec. Taniec symbolizujący upadek iluzji i społecznych masek ?

  Widać też na tle księżyca taniec Derwisza czyli małego arabskiego chłopca co może symbolizować renesans Islamu po wojnie z cywilizacją białego człowieka. Jakby ewolucja islamu a nie jego definitywny upadek. Równie dobrze może symbolizować objęcie władzy nad białymi po upadku chrześcijaństwa. A nim steruje za kulis niczym laleczką jakiś jegomość z fają w gębie podobny do kostuchy. Ktoś ważny i potężny skoro potrafi dyrygować islamem oraz młodą dziewczyną buntowniczką, która sprzeciwia się wojnie. Ktoś to wszystko tak zaplanował aby mógł przyjść Mesjasz-niszczyciel.

  Widzimy także chłopca bez połowy czaszki i bez mózgu, który odrzuca medialne pranie mózgu i odchodzi po tym jak płonące serce Jezusa/Horusa przepędza telewizor oraz niszczy korporacyjny ład.

  Widzimy także spiralną rekę pokazującą na budynek w kształcie penisa z krzyżem a wnim starą babę ze zwisajacymi piersiami mającą na widok światła krwawienie miesiączkowe ? Czyżby to symbol starej nierządnicy czyli KK a może jednak definitywny upadek patrariachtu. Ten falus z krzyżem, któy więzi starą miesiączkującą kobietę może symbolizować ucisk kobiet przez mężczyzn zwłaszcza tych z KK oraz drenaż kobiecej energii. To dlatego bardzo stara kobieta na widok światła miesiączkuje ? Jakby omen odzyskiwania energii kobiecej podczas upadku tego kutlu falusa. Czyli zniszczenie tego kobiecego więzienia przypominającego penisa.

  Jezus jakby jeszcze bez pełnej mocy, koncentrując się przyciąga na swoją łódkę ryby. Wiadomo ryby głosu nie mają. Czyżby to odsianie lemingów od światłych jednostek ?

  Pokazane jest jakby Jezus przyszedł z jakiejś mgławicy lub galaktyki.

  I tutaj jest czwarta minuta czyli koniec pierwszej części filmu opowiadającej o zniewoleniu i upadku ludzkość.

  Pierwsze cztery minuty opowiadają o cyrku władzy USA, wojnie z Islamem, praniu mózgów przez media, władzę farmacji nad tymi z pranymi mózgami oraz kontrolę nad płodem ? Może to symbolizować depopulację, eugenikę lub propagandę aborcji. Tonący w szlamie robotnik z sierpem i młotem może symbolizować upadek UE lub Rosji, może symbolizować zubożenie klasy robotniczo-chłopskiej albo upadek lewicy, liberałów i komunistów.

  Widok płaczącej matki, która opłakuje martwego syna a w tle grzyb atomowy może symbolizować albo wojnę albo szkodliwe działanie farmacji ponieważ ona coś trzyma w ręku jakby buteleczkę symbolizującą lekarstwo.

  Wcześniej to uśpieni islamscy agenci, upadek Ameryki oraz wyrastająćy kwat lotosu jako omen początku końca, początku budzenia i oświecenia oraz strach tego błazna Obamy, który symbolizuje iluzję i hipnozę.

  Dziewczynka jko dziecko w szkole na tle fantomów może symbolizować niewinność, duchowość, ona plus 12 fantomów. Trzyma jabłko w dłoni. Jakby chce pokazać siłom zła – Popatrz to jabłko co daliście Ewie. Jabłko może być końcem tego całego ziemskiego systemu opartego na rozdwojeniu umysłu i duszy. Potem jabłko upada na ziemie i znajdując się w okręgu na tle trójkąta pęka a z połówek wyrastają krozenie, z kótry wyrośnie kwiat lotosu czyli symbol równowagi pomiędzy duszą a umysłem. Czyżby to powrót do czasów raju utarconego przed zerwaniem jabłka z drzewa ? Tylko już na poziomie świadomym. Odzyskanie swojego wewnętrznego dziecka ?

  Na ścianie za tymi politycznymi błaznami jest piorun, który przełąmuje na pół mózg. Symbol zła, symbol zerwania jedności i równowagi. A przed nim dziewczynkaz jabłkiem, która symbolizuje powrót do równowagi.

  Na tablicy w szkole jest rekin, ejakulat, płonący dom oraz zabawa w wisielca. Czyli symbole władzy samczej, rekin drapieżnik, ejakulat jako patriarchat, płonący dom jako zniszczenie rodziny a wisielec to gra z czasem albo ewolucja albo śmierć.

  To by było na tyle. Przepraszam, że zacząłem od końca ale akurat miałem jakieś takie natchnienie.

  Polubienie

 4. Pewnie ktoś dla zabawy wrzucił to do sieci i teraz ma niezłą bekę. 😀 Ale fajnie się pobawić. Ja potraktuję swoje spostrzeżenia wybiórczo i napiszę tylko to, co najbardziej zwróciło moją uwagę.
  Jest tu pewna powtarzalność motywów.
  1. Ewolucja człowieka (niepełny zapis słowa na tablicy, plansza nad tablicą, która pokazuje, jak człowiek przechodzi od ryby do istoty oświeconej, od zahipnotyzowanego zwierzęcia z kodem kreskowym na czole, poprzez bezmózgiego „telewidza”, który się wreszcie buntuje, kogoś zdającego się być w półśnie po istotę przebudzoną, mającą atrybuty boskości). Nie wszyscy będą się chcieli z tą zmiana pogodzić (smutny klaun tańczący na skale rzuca się do wody).
  2. Serce (rysunek na planszy pod tablicą, rysunki na tablicy, kawałek mięsa na łapie „władcy marionetek” przypominający kształtem serce, neon na wieży z babcią, serce bóstwa na łodzi,). Może chodzi o wzrost empatii? Albo obudzenie miłości?
  3. Zima (płatki śniegu pod mapą w klasie, padający śnieg, lodowe skały). Na końcu słońce, które topi lód, co zwiastuje nadejście wiosny. Ale komety wylatujące z okolic słońca mogą oznaczać katastroficzne zdarzenia naturalne.
  4. Drut kolczasty (ogrodzenie pod napięciem w obozie pracy, lekko oplątane są nim skamieniałe postacie za dziewczynką z jabłkiem, korona na głowie bóstwa (zniewolenie mentalne?), która spada po jego przebudzeniu.
  5. Płomień – występuje wiele razy. Ogień ma moc niszczącą, ale też oczyszczającą. Mnie zainteresowały odwrócone płomienie w postaci znaków wodnych na brodach szefa islamistów i bóstwa. Przypadek?
  O motywach egipskich napisał już Lucyfer.
  Jeszcze zaintrygował mnie wektorowy zapis „F = – F” pod tablicą. Jest on matematycznie niepoprawny (Celowo? A jeśli tak, to dlaczego?). Może on oznaczać siły równoważące się lub fizyczną zasadę akcji i reakcji. Ale nie wiem jeszcze, co to może znaczyć i czy ma jakieś znaczenie. I portret sowy na ścianie (symbol mądrości ?). W wolnej chwili przyjrzę się graffiti na budynku z zegarem, które odbija się też w szybie nad głową Obamy.

  Polubienie

  • @ Viola – nikt takich treści dla beki nie wrzuca. 😉 Ten kod symboli zawiera właściwie każde dobre dzieło, od przekazów egipskich i Biblii, po bajki, baśnie, czy współczesne książki, filmy, gry.

   Ludzie głowią się, czy jest to szyderczy przekaz Illuminatów lub zapowiedź jakichś katastrof i innych okropności, a fakty są takie że każdy zinterpretuje to tak, jak umie.

   Można to zinterpretować po chrześcijańsku, jako zapowiedź złowieszczego spisku antychrysta.. Jeśli ktoś lubi się bać, ten spiskowy dreszczyk emocji, to niech się boi. 😉

   Polubienie

   • Może i tak. Nie będę się kłócić, bo nie wiem. A każdy przefiltruje te symbole przez własny system wartości i przekonań.
    Jeszcze zapomniałam wcześniej napisać, że ten smok pod tablicą jest typowo chiński.

    Polubienie

 5. Widziałam już rozmaite interpretacje I Pet Goat II, i zafrapowało mnie jedno…właściwie nikt nie poświęca uwagi dłoni wyłaniającej się z chmur i rzucającej światło na wieżę, w której miota się babcia – wielka nierządnica. Czy ta dłoń symbolizuje Boga a struga światła – sąd nad „Babilonem” (Watykanem)? Kluczową postacią animacji jest oczywiście „Jezus” , najczęściej intepretowany jako ‚antychryst’, na co wskazywać może kilka detali: symbol anubisa na dziobie łódki, płomienie ognia otaczające nogi mężczyzny, symbol trzeciego oka, któremu ustępuje miejsca korona cierniowa ( tak jakby z postaci ludzkiej, która poniosła czysto fizyczną ofiarę, stał się uosobioną ideą – czyżby tzw. Świadomości Chrystusowej, modnej w kręgach New Age? Motyl, który siada mu na ręku także jest obecny w new age’owej symbolice.(tylko czemu się spalił?) Serce płonące coraz mocniej w klatce piersiowej kojarzy mi się z otwieraniem czakry serca, jak i z modnym ostatnio „wchodzeniem w pole serca” (dwupunkt, synchronizacja kwantowa). Ryby wpadające do łódki, to być może chrześcijanie, którzy dali się zwieść, nabrać na fałszywego mesjasza.Zauważcie, że dłoń, która wskazywała na wieżę (KRK jak sądzę), zostaje w tyle, łódka zmierza w przeciwnym kierunku – ku słońcu, które kojarzy się z kultami pogańskimi. Rozpad wieży z krzyżem, następnie piramid, może oznaczać, że dotychczasowe systemy wierzeń wypełniły już swoją rolę i nie są dłużej potrzebne – nadchodzi czas nowej religii – światowej? Pytanie, czemu ktoś podaje nam jak na tacy te wszystkie informacje? Albo jest to ostrzeżenie (w co jakoś wątpię), albo sprawdzian naszych nastrojów, albo oswajanie z dalszym planem illuminatów – nie od dziś wiadomo, że lubują się w umieszczaniu swojej symboliki i zapowiedzi wydarzeń, gdzie tylko popadnie, od reklam po seriale i kreskówki. A, jeszcze jedno. Postać dziewczynki w białej sukni – autor filmu nazywa ją Lilly, co oczywiście kojarzy się momentalnie z lilią symbolizującą w chrześcijaństwie czystość duchową, niewinność. Drugie skojarzenie jakie mnie naszło to – Lilith (do rozważenia). Dziewczynka wydaje się przeciwieństwem Ewy z raju – ma jabłko, ale go nie chce. Siedzi w złotym kręgu, który wielu identyfikuje z kręgiem Lewiatana, pełniącym magiczną funkcję ochronną. Postacie wokół niej wydają się zdeformowane, upośledzone (np. dwie z nich są zrośnięte głowami, co przywodzi na myśl bliźnięta syjamskie, wady genetyczne), co może być konsekwencją grzechu. Są także oplecione drutem kolczastym podobnie jak koza z początku animacji, co zapewne oznacza ich zniewolenie. Na ścianach za dziewczyną i mutantami, widnieje min. kwiat, oraz ranny jeleń. Kwiat może nawiązywać ponownie do duchowej czystości, natomiast jeleń jest jednym z symboli duszy – tu może chodzić o duszę ranną, potępioną. (??)Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to napisze. Joł!

  Polubienie

   • ,,czarne sznurowki na butach jezusa to zatrute rzeki”

    Powiem więcej, proszę spójrz POLArniaKU na tę kreskówkę jak na dzieło sztuki i to z gatunku performance.
    W dzisiejszym świecie onanizacja, dobrze prowadzona, może nie mieć końca.

    Szacun dla wszystkich komentarzy, które poszerzyły moje pryzmaty postrzegania symboliki, wrażeń i odczuć.

    Sorry ale muszę to wkleić:

    Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
    – Tu nie wolno z psami – mówi ochroniarz.
    – To nie jest pies – odpowiadam. – To jest performance.
    – A, to przepraszam.
    Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smerfa centaura. Pół koń, pół Smerf.
    – Zawsze się zastanawiałem – mówię do psa – komu kibicują centaury w czasie rodeo.
    – Srać mi się chce – odpowiada pies.
    – Trzeba było srać przed wejściem.
    – Wtedy mi się nie chciało.
    Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
    – Z, Y, X – krzyczy. – U, V, W.
    Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
    – Fajfus – mówię do niego. – Fajfus, nie sraj tutaj.
    – Kiedy mnie ciśnie – odpowiada i zaczyna srać na podłogę.
    Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
    – To jest interesująca propozycja – mówi.
    Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
    – To jest świeże – mówi.
    Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
    – Odważne – mówi.
    – Ja państwa bardzo przepraszam – mówię do nich.
    – Jak się nazywa ta instalacja? – pyta kobieta. – Gówno – odpowiadam, zatykając palcami nos.
    – Mocne.
    Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem „Gówno, 2015”. Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
    – Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim – mówi mój pies.
    – A pan jest kuratorem – pyta reporter. – Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
    – Sądzę, że to gówno – odpowiadam.
    – Brutalnie prawdziwe – mówi kobieta z winem.
    – Ostentacyjnie szczere – mówi fotograf.
    – U, T, S – krzyczy kobieta w basenie z moczem.

    Polubienie

 6. Zdecydowanie mamy tu do czynienia z wyższą półką blogową. Tylko te czarne sznurowki na butach Jezusa.. Bo czy On czasem nie w łapciach występował?

  Polubienie

 7. https://pl.blastingnews.com/felietony/2018/02/mocny-wstrzasajacy-smialy-w-koncu-dostalismy-propolski-spot-walczacy-o-prawde-002399475.html

  „Tylko to jedno mnie przenika do głębi, że mnie k*rwa nikt nie przeprasza” – tymi mocnymi słowami zwieńczony jest amatorski, kompletnie oddolny klip wyprodukowany przez Respect Us – niezależne stowarzyszenie mające na celu odciążenie rządowych instytucji i dbanie o dobre imię Polski w świecie. Wcześniej postać występująca w krótkim filmiku, stylizowana na więźnia politycznego bądź też ofiarę opresji, jakimi byli dotykani Polacy, przeprasza Niemców, Czechów, Szwedów, Rosjan oraz Żydów oraz inne nacje za krzywdy wyrządzone naszemu narodowi. Wszystko okraszone jest melancholijną, nienachalną oprawą muzyczną. Gorąco polecamy naszym czytelnikom obejrzeć nagranie i udostępniać je swoim znajomym.

  Im dłużej rządzi Prawo i Sprawiedliwość, tym bardziej i częściej zauważamy kolejne przejawy nienawiści i niechęci do własnego kraju oraz tożsamości narodowej – alarmują eksperci i trudno im nie przyznać racji. W dobie „fali odradzającego się nazizmu” zgodnie z linią światopoglądową serwowaną przez TVN czy też zrównywania maszerujących w Marszu Niepodległości z nazistami czy faszystami nie należy zamiatać pod dywan tego zjawiska.

  Obserwatorzy ciągłego ostrzału Polski jasno też przyznają, że największą szkodę naszej pozycji w Europie i na świecie wyrządzają właśnie polskojęzyczne media z obcym, często niemieckim kapitałem. Nie jest to jednak reguła, bo koncern Agora wydający między innymi Gazetę Wyborczą jest zbudowany z kapitału w 100% polskiego. Jakkolwiek by to jednak nie wyglądało, wszystko zależy od samych ludzi oraz ich aktualnych sympatii politycznych – a nie od dzisiaj wiadomo, że największe mainstreamowe media nie zawsze sprzyjają rządowej narracji, a wręcz ją całkowicie negują i przechodzą na pozycje rozmijające się z naszym geopolitycznym punktem widzenia.

  Nie milkną też echa w związku z ostatnim „show” kabaretowo-rozrywkowym „Fabryka Patriotów” realizowanym na polecenie TVN przez grupę teatralną „Pożar w burdelu|” (pisownia oryginalna). Na miejscu zjawiły się tuzy polskiego showbiznesu oraz główne twarze stacji z ulicy Wierniczej. Głównymi atrakcjami były między innymi hitlerowskie pozdrowienia „Sieg Heil” w kontekście „odradzającego się faszyzmu”, piosenki o aborcji i doktorze Chazanie, Andrzej Seweryn w roli Donalda Trumpa i półnagi Maciej Stuhr intonujący „Żeby #polska była Polską” wraz z…

  Żelaznymi Waginami, zespołem feministek wspierających między innymi Czarny Protest.”

  Polubienie

  • https://wpolityce.pl/kultura/383503-pozar-w-burdelu-w-tvn-zasluguje-wylacznie-na-przemilczenie-niech-spadnie-na-to-cos-kurtyna-milczenia

   „Jak najlepiej sprzedać syfiasty produkt? Opakować go ładnie. A jak opakowanie jest brzydkie? Trzeba wówczas zrobić prowokację. Najlepiej obrazić katolików, „zwykłych” Polaków etc. Wówczas nie tylko można za darmo spowodować dyskusje o swoim produkcie, ale również kreować się na męczennika wolności słowa. No bo przecież nie jest trudno sprowokować do reakcji obrażonych katolików.

   O czym jest nowy produkt TVN oparty na wyczynach kabaretu Pożar w burdelu? To retoryczne pytanie. O czym może być satyra dla widzów plastikowego TVN? „Fabryka patriotów” jest oczywiście wymierzony w prawicowy rząd. Bardzo to oryginalne, nieprawdaż? **Hejtować ( bo to nie jest satyra) 500+, rechotać z aborcji, Kościoła, tradycyjnych wartości. Wciąganie prochów przodków, śpiewające laleczki abortowanych dzieci, prof. Chazan, patriotyczne plemniki. Wszystko prostacko głupie, bez cienia finezji i podtekstów amerykańskiej najostrzejszej satyry, jak ostatni serial o Donaldzie Trumpie Stephena Colberta.

   Telewizyjny Pożar w burdelu został zmasakrowany na Twitterze również przez liberalnych dziennikarzy jak Tomasz Sekielski. Trudno się temu dziwić. To naprawdę produkt rakotwórczy. Prostacki i skierowany do sfrustrowanego widza o ilorazie inteligencji marchewki. Bez podtekstów, że jest ruda. Naprawdę TVN chce właśnie wychować sobie takiego widza? Może warto go puszczać w pakiecie z Warsaw Shore, ikoną obciachu i totalnego upadku telewizji?

   Oglądając kabaretowy produkt TVN można docenić klasę i inteligencje twórców „Ucha prezesa” i pozostawiającego wiele do życzenia Saturday Night Live na Showmaxie. Jedno może jeszcze ten produkt uratować. Skandal związany z próbą ukarania TVN za to coś. Lepiej spuścić kurtynę milczenia. Zaboli prowokatorów bardziej. „

   Polubienie

 8. Tak dbają o nasze interesy niektórzy polscy (?) europarlamentarzyści.

  „Europosłowie PO nie poszli na konferencję ws. reparacji. Woleli spęd w obronie esbeków!
  – Właśnie wróciłam z konferencji organizowanej przez EKR, dotyczącej reparacji. Nie było na tej konferencji posłów Platformy ani SLD. Natomiast w tym samym czasie organizowana była konferencja organizowana przez posłów S&D przeciwko ustawie dezubekizacyjnej. Na zdjęciach z tej konferencji zauważyłam liczną reprezentację Platformy Obywatelskiej – zdradza nam Jadwiga Wiśniewska, deputowana PiS do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji.

  Po odwołaniu z funkcji wiceszefa Parlamentu Europejskiego europosłowie Platformy Obywatelskiej oświadczyli, że zagłosują za każdą kandydaturą Polaka na to stanowisko. Na obietnicach się skończyło… Politycy PO podjęli decyzję, że zagłosują przeciwko kandydaturze Zdzisława Krasnodębskiego i mają to ogłosić po spotkaniu zarządu.”

  http://niezalezna.pl/218276-europoslowie-po-nie-poszli-na-konferencje-ws-reparacji-woleli-sped-w-obronie-esbekow

  Polubienie

 9. Jarku nie było mnie parę dni w kraju, dziękuję za Twoje e;maile. Jutro postaram się na wszystko odpowiedzieć, przpraszam za opóznienie. Miło znów Cię usłyszeć, mój miły filozowie

  W dniu 25 lutego 2018 18:00 użytkownik Jarek Kefir Bez Cenzury napisał:

  > Jarek Kefir posted: „Tajemnicza przepowiednia sprzed lat spełnia się na > naszych oczach! Trwają wielkie zmiany na Ziemi. Zmienia się geopolityka > mocarstw jak i polityka na szczeblach krajowych. Zaczynamy wszyscy to > zauważać. Chciałbym Ci przypomnieć tajemniczą przepowiednię s” >

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s