Afery

IZRAEL CHCE ZNISZCZYĆ POLSKĘ?! TAJNE GEOPOLITYCZNE RUCHY O KTÓRYCH NIE WIESZ!

O co chodzi w ataku Izraela na Polskę, ustawie ws. IPN i w „polskich obozach koncentracyjnych”?!

Styczeń 2018 roku to okres bezprecedensowego ataku na nasz kraj. Jesteśmy atakowani już nie tylko przez Niemcy, Francję i Komisję Europejską. Do chóru atakujących dołączył Izrael, któremu nagle i zupełnie niespodziewanie nie spodobała się ustawa o IPN, zabraniająca zwrotu „polskie obozy koncentracyjne”. Polacy nagle zgłupieli. Zwykli ludzie zaczynają się wkurzać, nie wiedząc o co chodzi. Co bardziej świadomi szukają przyczyn w zaszłościach historycznych, które kiedyś były zakazaną prawdą, a dziś mówi o tym sam Premier w orędziu w TVP. To szokuje jeszcze bardziej tych, którzy chcą poznać prawdę. Przecież kiedyś za takie rzeczy zamykano ludzi w pierdlu, a dziś mówi się o nich publicznie.

Niemcy chcą nam pisać ustawę o Trybunale i sądach. Francja chce nam pisać ustawę o służbie zdrowia. Izrael chce nam pisać ustawę o IPN. No i zachodnie koncerny nadal chcą wyprowadzać dziesiątki miliardów dolarów rocznie (tak, takie są realne kwoty). Tylko bieda i harówka są nasze, polskie. Ludzie łapią się za głowę, przestają patrzeć przez wykreowany w 2007 roku pryzmat „PiSuaru” lub „POwców”, i pytają się o co w tym kurwa chodzi?!

Ja chciałbym przedstawić Ci ten temat z nieco innej perspektywy. Zawsze powtarzam: „Więcej wiedzy, np o geopolityce, a mniej emocji.” Mawiają, że rozum bez serca nie zna litości. Ale z drugiej strony, serce bez rozumu jest głupie, naiwne i podatne na manipulacje potężnych i żądnych władzy i pieniędzy ludzi. Głupie serce chce od razu, „na hurra” ratować dzieci z Syrii, bo w TV pokazali obrazek, czy iść na sejm, bo ktoś powiedział że łamana jest demokracja. Porywy serca na które ludzie tacy jak my są niezwykle podatni, trzeba równoważyć nieraz twardym i nieustępliwym rozumem.

Przemiany geopolityczne na świecie a atak Izraela na Polskę

Miejcie świadomość przede wszystkim tego, że trwają obecnie olbrzymie zmiany i przetasowania na świecie. Nie chodzi mi tylko o geopolitykę, ale o lawinowo postępujące przebudzenie się ludzkości. Era Wodnika trwa i to dzieje się teraz, choć tak wielu w ten proces wątpiło. To, co się dzieje teraz jest walką o przyszłość Polski, całej Europy Środkowej i pośrednio także ludzkości. Wiem, że wielu z Was nie ma do końca świadomości tego, co tak naprawdę się obecnie dzieje w Polsce i na świecie.

Polecam obserwowanie tego co się dzieje i słuchanie każdego słowa, jakie wypowiadają Premier, Prezydent czy Ministrowie. Równie ważne jest to, co mówią ludzie „sprzyjający rządowi”, ale oficjalnie nie będący przez ten rząd popierani, np ze względu na niedyplomatyczne wypowiedzi. Np pan Cejrowski i jego niedawna szarża w TVP. Ostatnio są oni częściej zapraszani do mediów publicznych. Oczywiście, dziennikarz prowadzący oficjalnie nie poprze takich słów i bywa, że zgani krewkiego komentatora, ale przekaz idzie do polskiego społeczeństwa i robi swoje. Poniżej opiszę kilka kluczowych faktów jakie mają miejsce, a które są przemilczane.

Polityka historyczna Izraela i Niemiec

Tajna operacja spec służb RFN po II Wojnie Światowej miała na celu powolne i stopniowe rozmycie odpowiedzialności za nazizm. Była to potężna i zakrojona na szeroką skalę operacja socjotechniczna. RFN wykorzystał w niej doświadczenie i wiedzę o psychologii i socjotechnice zdobytą podczas czasów III rzeszy. To oni kreowali zwrot „polskie obozy koncentracyjne”.

Cel ten został częściowo osiągnięty – nie mówi się już o niemieckiej III rzeszy, ale o jakichś „nazis” czyli „nazistach”. Kim do kurwy nędzy byli owi „naziści” i skąd pochodzili?! Może z marsa? Kolejny etap tej gigantycznej propagandowej operacji to mówienie o tym, że ci tajemniczy „naziści” mieli wielu współpracowników i zwolenników, w tym w Polsce. Przecież w Polsce są sami antysemici i w ogóle prawicowi radykałowie, prawda?

Niemcy i Izrael od dekad mają własną politykę historyczną. Kreują swoją autorską, potężną narrację. Każde państwo, każda partia polityczna, każda epoka historyczna, każda ideologia i religia kreuje swoją własną mapę rzeczywistości. I każdy z tych bytów toczy „wojnę o słowo”. To słowa są potęgą każdej elity, ponieważ są nośnikami wiedzy i określają całą naszą codzienność. Kto ma władzę nad słowami, ten dyktuje innym co jest dobre a co złe. Ten decyduje, co jest „normą społeczną„, a co jest „zachowaniem aspołecznym”.

izrael Polska

Izrael a władza nad słowem, czyli rządy dusz

Ten decyduje, co jest „totalitarnym faszyzmem” czy „wstrętnym socjalizmem”, i w konsekwencji czego i kogo można, a nawet trzeba nie lubić. Znaczenie słów zmienia się w zależności od tego, kto ma władzę nad słowami i kto dyktuje swoją wersję. Normalność? Demokracja? Faszysta? Socjalista? Te pojęcia są niezwykle plastyczne. Każdy byt (państwo, korporacja, partia) mający pieniądze i władzę inaczej je definiuje. Ale tylko Ci, którzy mają władzę nad słowem, narzucają ich znaczenie innym i tym samym pełnią rząd dusz.

Koniec końców, oba kraje, Niemcy i Izrael, stworzyły potężną, propagandowo-historyczną maszynerię. Celem Niemców było rozmycie i stopniowe zmniejszanie odpowiedzialności za nazizm. Celem Izraela było maksymalne rozdmuchanie wiedzy o Holocauście z jednej strony, i praktycznie całkowite wymazanie cierpienia innych niż żydowskich ofiar. Co oczywiste, cele obu tych krajów bezpośrednio uderzały w Polskę.

Polska i polityka historyczna

Polska nie miała dotychczas w ogóle polityki historycznej. Komuniści w latach 1944 – 1989 całkowicie jej zaniechali, uznając że ZSRR będzie trwał wiecznie. Po nastaniu ery postkomunizmu po 1989 roku również tego wyzwania nie podejmowano. Dopiero teraz rząd realizuje coraz śmielej niepodległościową politykę, i każdemu zaczyna się to „niepodobać”. Nie chodzi więc o żadne trybunały konstytucyjne, żadne puszcze, sądy, IPNy i inne emocjonalne wstawki dla gawiedzi, wrzucane przez media z ciągłą nadzieją wojny domowej i obalenia władzy.

Polska wybija się na podmiotowość, na niepodległość. Jedna z teorii spiskowych dotyczy flagi Unii Europejskiej. Jest na niej 12 gwiazdek, które mają odpowiadać dwunastu niepodległym państwom, zgodnie ze stanem z 1986 roku, gdy do UE dołączyły Hiszpania i Portugalia. Cała reszta krajów nie ma swojej gwiazdki na fladze UE, bo jest krajami półkolonialnymi. Cokolwiek by sądzić o tej teorii spiskowej i innych teorii tego typu, to często jest w nich ziarno prawdy, lub wiele prawdy. Pora by w końcu do nas doszło, że UE jest „kombajnem” zasysającym zasoby z całej Europy i kierujące je ku finansjerze Francji i Niemiec. Niemcy, Francja czy Rosja nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi czy sojusznikami.

Polscy Żydzi i atak Izraela na Polskę

Chodzi nie tylko o ustawę ws. IPNu i zwrotu „polskie obozy koncentracyjne”, bo ona wcale tak istotna nie jest. Przede wszystkim chodzi tu o trzy sprawy. Ukrócenie działań mafii VATowskich, bo w ten sposób międzynarodowa finansjera wyprowadzała z Polski 20 do 40 miliardów rocznie. Chodzi o aferę reprywatyzacyjną, bo obecny rząd zamierza ukrócić przejmowanie przez finansjerę Warszawy i centrów innych polskich miast. Chodzi także o nieuzasadnione roszczenia żydowskie o wartości 65 miliardów dolarów. Żydzi z Izraela naprawdę takie roszczenia wysnuli, co jest bardzo absurdalne.

Jednak polscy Żydzi siedzą cicho jak nigdy, a Ci którzy się wypowiadają, nieraz w ostrych słowach krytykują Izrael. Czy Was to też zastanawia? Też zauważyliście, że Żydzi w Polsce i Izraelu zupełnie inaczej do tego podchodzą? Żydzi w Polsce po pierwsze boją się antysemityzmu, bo Polska jest jednym z najspokojniejszych krajów na świecie. U nas „biją araba”, ale praktycznie nikt, nawet skrajna prawica nie podnosi ręki na Żydów.

Jest to fenomen na skalę Europy, w której Żydzi są atakowani, głównie przez islamistów. Po drugie, polscy Żydzi widzą w obecnym rządzie pro-niepodległościowym sojusznika, bo zapewnia im spokój i stabilizację dla ekonomii państwa. I jeszcze ważna kwestia.. Żydzi na Zachodzie Europy i w Izraelu to głównie Chazarzy, zaś Żydzi w Polsce, w Europie Środkowej i Wschodniej to głównie Chasydzi. Polecam Ci zbadanie tego tematu..

Izrael, Rosja i „polskie obozy koncentracyjne”

Bardzo ważny i pomijany jest też fakt, że Izrael rozpoczął proces zbliżania się z Rosją. USA powoli i po cichu wycofuje się z Bliskiego Wschodu, chcąc jako tako zachować twarz. Syria ze swoimi Kurdami się dogada, wojska Turcji zostaną wycofane, a islamscy dżichadyści nazywani przez amerykańską propagandę „opozycją” zostaną pokonani. Izrael potrzebuje więc Rosji, by ta powstrzymała agresywne i rewizjonistyczne zapędy Iranu.

Obecnie wielki szlak lądowy z Iranu przez Irak do Syrii i Libanu jest już aktywny. Z Iranu transportowane są ogromne konwoje pancerne i konwoje piechoty. I Izrael będzie potrzebował jakoś się z tym uporać, prosząc o protekcję Rosję, a w dalszej perspektywie Chiny. Stąd tak agresywny atak Izraela na nas, ponieważ Rosji zawsze zależy, by „pokuśtykać” Polskę.

Polska na kursie niepodległościowym co nie podoba się Izraelowi

Wielu zadaje sobie pytanie, dlaczego od niedawna polski rząd tak bardzo „sobie pozwala”. Pytają, czemu rząd nagle zaczął prowadzić kurs pro-niepodległościowy i dlaczego ujawnianych jest tak dużo „faktów zakazanych”. Otóż Polska oprócz taktycznego sojuszu z USA, które staje się anty-UE, jest pod parasolem ochronnym Chin. Zawarty został też sojusz z Turcją i z Wietnamem, którego gospodarka i potencjał ludnościowy (90 mln.) rosną w niezwykle szybkim tempie. W Polsce będzie kończyła się główna odnoga Nowego Jedwabnego Szlaku.

Inne odnogi wiodą przez Pakistan, który miesiąc temu bardzo pokłócił się z USA, wchodząc w orbitę Chin. Dalej z Pakistanu właśnie przez.. Iran, Irak i Syrię. Tak! Właśnie przez te państwa, w których trwa hybrydowa Trzecia Wojna Światowa. Chiny chcą mieć „niezatapialny kontynentalny lotniskowiec” między Rosją a Niemcami. USA też to bardzo pasuje, bo mocarstwo te też chce wbić klin w Niemcy i Rosję, przy okazji osłabiając Unię Europejską. Brexit tylko to ułatwił. Kolejna odnoga Nowego Jedwabnego Szlaku będzie wiodła drogą morską przez Arktykę. Zmiany klimatyczne spowodowały, że szlak ten, będący pod kontrolą Rosji, jest coraz bardziej opłacalny.

Nowy Jedwabny Szlak i atak Izraela na Polskę

Dodam tutaj też fakt, że od około 20 lat były planowane dwa konkurencyjne gazociągi przez Syrię i Irak. Pierwszy z pro-amerykańskiego Kuwejtu i Kataru, a drugi z pro-chińskiego Iranu. Więc to kolejna przyczyna, dla których USA i UE rozwaliły biedny, ale przez dekady bardzo spokojny rejon Bliskiego Wschodu.

Macie odpowiedź dlaczego USA wyszkoliły i uzbroiły niepiśmiennych, bliskowschodnich chłopów, tworząc potem demona terroryzmu i islamskiego ekstremizmu. W tych krajach jest dosłownie chuj, dupa i kamieni kupa, pustynia i bieda aż piszczy, wręcz głód. Jednak ugrupowania zbrojne od Afryki, po Bliski Wschód aż po Indonezję i Filipiny mają miliardy dolarów TYGODNIOWO na wojny i najnowocześniejszy sprzęt.

Kolejowy Jedwabny Szlak kończący się w Polsce nie zlikwiduje transportu morskiego. Pociąg można załadować towarami, i ciągnięty przez kilka lokomotyw dojedzie do planowanego hubu logistycznego pod Łodzią po dwóch tygodniach. Ale statek ma ładowność tysiące razy większą niż nawet najdłuższy pociąg towarowy. Z tym że taka wyładowana po brzegi kobyła płynie do Europy 3 lub 4 miesiące, a ładunki i tak wymagają potem transportu kolejowego lub ciężarowego. Odnoga dotychczasowa (południowa – przez Ocean Indyjski i Kanał Sueski) staje się coraz bardziej ryzykowna (terroryzm, wojny) i jest to trasa dużo dłuższa, niż ta przez Arktykę.

Nie (neo)liberalny „koniec historii” wg Fukuyamy, ale.. przyspieszenie historii

Słowem zakończenia. Miał być neoliberalny koniec historii wg Fukuyamy, a cała planeta miała przyjąć model lewicowej, liberalnej demokracji jako swój. Tak się jednak nie stało, w związku z tym konserwatyści i szczególnie lewicowcy doświadczają ogromnego „szoku przyszłości”. Obecnie jest odwrót od tego modelu w kierunku nowego systemu hybrydowego. System ten ograniczy szaleństwa demokratów i liberałów, ale z drugiej strony nie będzie on cofnięciem nas do purytańskiej ciemnoty. Np tej z lat 50-tych XX wieku.

Bardzo ważna lekcja jest to, byśmy przestali uciekać w przesadne pacyfizmy, w jakieś globalne świadomości, w jakąś ideę jednej ludzkiej rodziny, i inne bujanie w obłokach czy w kosmosach. Człowieku, tego jeszcze nie ma. Żyjemy tu i teraz i działamy wg realnych, obecnie istniejących systemów, a nie w świecie pięknej, choć nieistniejącej utopii. Tak, chciałbym by panował pokój, by nie było wojen, by ludzie się wzajemnie szanowali i tolerowali. Ale to jeszcze nie ten czas. Pochyl się nad cierpiącym i wyzyskiwanym kawałkiem ziemi – swojej Ojczyzny, i uszanuj ją, ukochaj.

Zdrowy patriotyzm czy wręcz nacjonalizm nie musi się kłócić z duchowością i z nowoczesnością. A wręcz przeciwnie – jest wyrazem troski o świat materialny, który zaniedbaliśmy. Dostaliśmy srogie lekcje. Państwa zachodnie w imię źle pojętej tolerancji i naiwnej empatii wpuściły islamską armię, V kolumnę. My z kolei poprzez taką samą naiwność i niewiedzę, połączoną z brakiem szacunku wobec naszej ziemi, dopuściliśmy do rządów cynicznych ekonomicznych wyzyskiwaczy, którzy zrobili w naszych krajach „kapitalistyczne Auschwitz„. Mieliśmy w latach 70 i 80 zbiorowy kompleks wobec Zachodu, że wszystko co zachodnie jest dobre i właściwe.

Mentalność niewolnicza się kończy bo trwa przebudzenie ludzkości

Więc przyszedł „pan” z zachodu (plan Balcerowicza i bankiera Sachsa) i korzystając z naszego zbiorowego przyzwolenia, zrobił z nas niewolników. Jest to mentalność „homo economicus”, mentalność czciciela ciepłej wody w kranie, z którą obecny rząd także się rozprawia. Bo jednak ta mentalność przestaje dominować, jest obecnie marginesem. Znany polski pisarz Bolesław Prus stworzył postać chłopa o nazwisku Ślimak. Chłopina ten dobrze oddawał polską mentalność, głosząc mądrości typu: „chłopska rzecz robić, a pańska bawić się i rozkazywać innym.” Jest to inaczej mentalność niewolnika, który uważa, że on musi biedować i ciężko pracować na elitę, a elita ma prawo rządzić i zabawiać się.

Ta mentalność jest stara jak świat, a kto wie, może jeszcze starsza. I przez długie tysiąclecia była różnie nazywana. Chrześcijańskie uwielbienie biedy, lewicowy etos ciężkiej, robotniczej pracy, prawicowy korwinizm usprawiedliwiający niskie pensje, amerykański neoliberalizm głoszący, że skrajne nierówności i akumulacja kapitału przez nielicznych są ok.. Każda ideologia i religia ma w sobie ten niewolniczy pierwiastek, bo jest on bardzo użyteczny dla elity. Dziś uważamy, że bawić się, zarabiać i rozkazywać innym ma garstka miliarderów. Dajemy im nieświadomie zezwolenie, więc oni robią to, co robią.

Moje analizy dotyczące sytuacji ekonomicznej Polski możecie przeczytać w poniższych artykułach:
Kim są Symetryści? Sekrety najbardziej tajemniczej grupy społecznej
Przeraża Cię Orban, Kaczyński, Trump? Oto prawdziwa i ukrywana przyczyna tych zjawisk!
Czeka nas szok przyszłości? Wyzwania i zagrożenia, które mogą spowodować zagładę ludzkości
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!
Trwa „operacja ostateczna rozgrywka”, wojna z ludzkości z elitami, np George Sorosem
Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityki
Elity nie lubią gdy myślisz samodzielnie. By Cię zniewolić wymyśliły ideologie i doktryny

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

28 odpowiedzi »

 1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/osamotniona-polska-jest-atakowana-dyplomatycznie-jednoczesnie-przez-izrael-usa-i-ukraine

  „… Wygląda na to, że planuje się wyjście z twarzą względem wyborców i jednocześnie zaspokojenie żądań ich szefów z Izraela, za pomocą prezydenckiego weta dla tej ustawy. Jeśli nawet PiS i Duda odegrają taką szopkę i skończy się to wetem, to dla nawet średnio rozgarniętego wyborcy będzie oczywiste, że stało się to ze względu na życzenie wyrażone w niewybredny sposób szantażem przez mocarstwo Izrael.

  Weto Prezydenta Dudy będzie po prostu oznaczało, że Izrael wygrał i pokazał naszym politykierom gdzie jest ich miejsce w szeregu. Jednak nawet taki spodziewany akt uległości ze strony Polski względem Izraela z pewnością nie zakończy trwającego już na dobre konfliktu dyplomatycznego, bo chodzi zupełnie o coś innego niż ta nieszczęsna ustawa.

  Powoli do ludzi zaczyna docierać, że to co od wielu lat mówi środowisko wolnościowe w Polsce, o roszczeniach żydowskich do bezspadkowych majątków Polaków narodowości żydowskiej, to nie żadne objawy antysemityzmu, tylko po prostu stwierdzenie faktu. Teraz gdy już każdy chyba widzi, że wchodzimy w ostatnią fazę tej operacji, trzeba mieć świadomość, że amerykańska senacka ustawa 447 dała zielone światło do rozpoczęcia ostatniej jej fazy, co obecnie obserwujemy.

  Ambasador Izraela przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że ten dyplomatyczny atak Izraela na Polskę to nie tylko kwestia ustawy o IPN, ale również kwestia ustawy reprywatyzacyjnej. … „

  Polubienie

  • W Polsce jest jeden problem. Nie ma silnych polskich mediów posługujących się językiem angielskim, a takie by były potrzebne. Angielski jest językiem międzynarodowym. Można zauważyć że Izrael, Niemcy i inne państwa posługują się angielskim gdy szkalują Polskę. I to się roznosi po całym świecie. Prawda jest taka, że bardzo niewiele osób poza Polakami zna polski, więc argumenty Polski przechodzą bez echa.

   Polubienie

   • Rząd musi przejąć TVN i TVN 24. Media to też potężna infrastruktura, a nie oszukujmy się, Gazeta Polska takiej nie ma.
    Obecnie TVN ma koncern, który jest właścicielem telewizji dokumentalnych typu Discovery. Korporacja ta hołduje hasłu: „pieniądz lubi ciszę”, a TVN 24 jest dla niej wrzodem na dupie. A wręcz stwarza zagrożenie dla jej biznesów u nas, bo atakuje rząd. Tutaj widzę potencjał.

    Polubienie

    • Cały ten galimatias to zabawa w dobrego ( Seweryn Aszkenazy, Johny Daniels, Szewach Weiss) i złego policjanta ( państwo Izrael). Grunt aby wydymać polaczków na szekle. CIekawi mnie tylko cichutko siedzący jak mysz pod miotłą Grzesiu Soros, który notabene chce likwidacji państwa Izrael.

     Cały ten chaos dyplomatycnzy zostanie zamieciony pod dywan. Chcę dodać, że masom ludzi pospadały klapki z oczu a ci, którzy nienawidzili narodowości prawniczej mają teraz dowody, żę mieli racje. Cała masa prawicowych oszołomów i antysemitów otwiera kurki z szampanem. Niestety mieli racje. Państwo Izrael oraz narodowość prawnicza to nasz najwięszky wróg. Wróg Polski roaz Polaków. Chcą tutaj judeopolonii dlatego tak bardzo im się spieszy ponieważ Grzesiu Soros chce likwidacji państwa Izrael po 2020 r.

     Czekam na repolonizacje i nacjolizacje polskojęzycznych mediów – natemat, newsweek, gazeta wyborcza, TVN, i wiele wiele innych. Mediom za dużo pozwolono. Pluralizm i wolna amerykanka przyczyniło się do upadku moralnego narodu Polskiego. Wolność w wydaniu liberałów i lewicy to wolna amerykanka, róbta co chceta, można kraść i mówić wszystko. Bez odpowiedzialności.
     Wolność wydaniu prawicowym to odpowiedzialność.

     A wiesz Jarek dlaczego taki kwik Izraela ? Nie mówiąc o tych pośrednich przyczyn, głównym prowodyrem ataku Izraela na Polskę było potajemne zblizenie się Polski do panstw Islamskich, głównie do Turcji i Iranu. Czyli lokalnych mocarstw. Doskonale wiemy, że przyszłość należy do Chin oraz Islamu, że być może i Polska będzie islamska a Chiny będą ambasadorami ziemi w kosmosie. Polska zbliżyła się do Islamu ponieważ rząd Pis chce naprawić to co zepsuł rząd SLD oraz PO i PSL. W czasach komuny mieliśmy doskonałe kontakty z Egiptem, Syrią, Libanem, Libią czy Iranem. Potęga Chin i Islamu to śmierć dla Rosji, Izraela, Niemiec, krajów anglosaskich ale nie koniecznie dla Polski.

     Apropo polityki hostorycznej Niemiec to w 1960 r. kanclerz RFN Konrad Adenauer i prezydent Izraela David Ben Gurion uzgodnili w Nowym Jorku, że koniec z pokutą historyczną narodu Niemieckiego i tak od 1960 r. winnymi zostali Naziści a nie Niemcy. A jak wiadomo Nazistą może być każdy nie tylko Niemeic ale także taki Polak. To był tak zwany układ Adenauer-Ben Gurion.

     W 2000 r. dobiegła finansowa pokuta Niemców. Kanclerz Gerhard Schoeder powiedział, ze Niemcy już nie będą płacić roszczeń i odszkodować narodowości prawniczej i Izraelowi bo ile można. Ci , kótrzy mieli dostać to już dostali kilkadziesiąt lat temu. Cała reszta to akcja przedsiebiorstwa holocaust jak to w swojej książce o tej samej nazwie pisał pewien Żyd dr. Norman Filkenstein.
     Nawet Szwajcarii siędostało. A jak wiemy jest to oczko w głowie wszelkiej maści „Służ, tajnych lóż i mafii”. Więc skoro Szwajcarii siędostało a taka potęga jak Niemcy płacili przez 50 lat to słaba Polska miałaby nie płacić ? Nas ratuje to, że nie mamy z czego płacić więc pozostają nieruchomości, ziemie, grunty orne itp. Czyli fundament pod budowę judeopolonii czy Polin.

     Polubienie

    • TVN i TVN 24 prowadzą bezczelną propagandę przeciwko interesom POLSKI. W ”pakietach” medialnych te ”nowotwory” nie powinny być łączone z z innymi stacjami telewizyjnymi. GDYBY abonent miał możliwość wybrania w swojej umowie abonenckiej stacje ,które mu odpowiadają, to wątpię czy byłaby taka oglądalność TVN ,itp. Powinna wejść ustawa regulująca ten” niezdrowy przymus ” brania ” pakietów” z góry nam narzuconych(lobby siedzi twardą dupą i rządzi ).

     Polubienie

  • Jarku. Tak bardzo, jak chciałabym uwierzyć w przebudzenie ludzkości które pozwoli na wyrwanie się z reżimu lewicowo-liberalnych „demokratów”, tak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to, co obserwowaliśmy na arenie międzynarodowej w ubiegłych dekadach, i co można było wyraźnie zauważyć w ostatnich miesiącach, to niezliczone sukcesy tajnych służb izraelskich. U nas w Polsce, na Bliskim Wschodzie, czy w USA. Nawet gdyby izraelskie siły straciły swoją pozycję, to przecież przejmą je inne, nam równie nieprzyjazne. Jak to się ma do przebudzenia ludzkości i do poprawy warunków na Ziemii? Przecież takie przebudzenie również potrzebuje lidera, a taki chyba się jeszcze nie objawił…

   Polubienie

 2. http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/premier-izraela-hitler-nie-chcial-mordowac-zydow,22373893572

  „Hitler wcale nie chciał mordować Żydów – to nie wyznania leśnych komediantów-neonazistów, świętujących kolejną rocznicę urodzin swojego wodza, czy nawet działaczy niemieckiej partii NPD, a… oficjalna wypowiedź obecnego premiera Izraela na 37 Światowym Kongresie Syjonistycznym, który odbył się w 2015 roku w Jerozolimie. Wg Netanjahu do zbrodni mieli Hitlera namówić muzułmanie, a konkretnie Wielki mufti Jerozolimy. „

  Polubienie

  • nie wiem czy forumowicze pamiętają, kiedyś fajnie można było o czymś i o niczym poczytać w on…pl – było dużo informacji i to wszystko drobnym drukiem…teraz nie ma prawie nic…nawet nie można się wypowiedzieć z uwagi na dziką cenzurę. Od pewnego już czasu też na innych dwóch popularnych portalach w.. i i…pl są tylko wielkie kolorowe obrazki, troszkę naiwnego tekstu o rodzimych serialach i reklama o szerokości banana…te niby „nowe” teksty które po wpisaniu adresu „wskakują ” na stronę czyta są tylko na „pierwszej ” stronie ekranu ….gdy już ruszymy myszką dw dół, to widać już tylko te same artykuły ze zdjęciami które „wiszą” tam miesiącami….i nic się nie zmienia. Forum jest prymitywnie czyszczone ze zwykłych, rzeczowych i nie obraźliwych komentarzy… natomiast jacyś cenzurowicze pozostawiają tam idiotyczne, wulgarne, naiwne lub guupie …typu „jak to łysi POlitycy sPISu przeczesali włosy”… być może na tych portalach rozpoznają nr komputerów, które im podpadły i robią tzw „czarną listę”…. dosłownie usuwają wszystkie komentarze …a gdy ktoś chce sprawdzić (po nieudanych próbach wrzucenia czegoś na forum) i wpisuje „bleble”…to wtedy złośliwie wpuszczają to „bleble” …gdy natomiast się napisze z innego komputera to w ilości np 2 z np 3 komentarzy, wpuszczają łaskawie na łamy (ale też bez nazywania np afrykańczyka – murzynem i mośka – po właściwemu)
   Wszystko to służy jakiejś celowej dezinformacji….portale i tv nie należą chyba do Polaków …wszystko czemuś to służy …polskie obozy …a dlaczego nie mośkowe obozy koncentracyjne? mośkowe kapo- taka policja wspomagająca gestapo, mośkowi kolaboranci współpracujący z nazistami tzw „łapacze” swoich ziomków ale też wyłapywali i mordowali Polaków …za wszystkim stoją Jewreje…dla nich wojna to biznes…

   Polubienie

   • Bo to są tylko polskojęzyczne portale. Na jednym z nich w godzinach nocnych między sesją zdjęciową jakiejś „gwiazdy” a przepisem na jajecznicę zdarzało mi się się czasem coś znaleźć. Na forach nieraz próbowałam umieścić jakiś komentarz, ale jeśli nie był chamski, ale merytoryczny, dowcipny, bez błędów ortograficznych, po którym trollownia nie miała jak pojechać, to albo się wcale nie ukazywał, albo pojawiał się po dłuższym czasie na 4 – 5 stronie, gdzie były niewielkie szanse, ze ktoś go przeczyta. Tak wiec odpuściłam to sobie.

    Polubienie

   • Ja już na wymienionych przez Ciebie portalach nie wpisuję żadnych komentarzy – tam siedzi w cenzorowni jakiś kapo i ładuje w łeb każdego z czarnej listy. A poza tym te portale już dobijają dna…

    Polubienie

 3. https://wpolityce.pl/polityka/379636-zaskakujace-oswiadczenie-ambasada-izraela-zarzuca-polskim-mediom-antysemityzm-nie-mozemy-dluzej-milczec

  „Ambasada Izraela oceniła, że łączenie reakcji Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji jest „jaskrawym przykładem antysemickiego fake newsa”.

  W oświadczeniu wydanym przez ambasadę Izraela czytamy, że w polskich mediach, szczególnie telewizji TVP Info, pojawiają się treści antysemickie. „

  Polubienie

 4. http://anty-media.eu/blogs/post/21804/szokujaca-instrukcja-ktora-otrzymywali-mlodzi-izraelczycy-przyjezdzajacy-do-polski-bedziemy-nienawidzic-polakow-z-powodu#

  „Film ,,Dezinformacja” znany w Polsce jako ,,Zniesławienie” pokazuje szokujące zachowanie izraelskiej młodzieży w stosunku do Polaków podczas wycieczek do Auschwitz. Dlaczego tak się dzieje? Wiele wyjaśnia instrukcja ,,postępowania z tubylcami”.
  W przeszłości Anna Szulc na łamach ,,Przekroju” zamieściła artykuł ,,Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce”. Cytowała m.in. profesora Mosze Zimmermanna, szefa Instytutu Historii Niemiec na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Mówił on:

  Polacy nie są równymi partnerami do jakiejkolwiek dyskusji. Dotyczy to także wspólnej i dzisiejszej historii oraz polityki. Efekt jest taki, że młodzież izraelska widzi w Polakach ludzi drugiej kategorii, postrzega ich jako potencjalnych wrogów

  Powodem bez wątpienia jest instrukcja, która była rozdawana w przeszłości uczestnikom wycieczek.

  Znalazł się w niej zapis: „Wszędzie będziemy otoczeni przez Polaków. Będziemy nienawidzić ich z powodu udziału w zbrodniach”

  – czytamy w artykule. Do tego dochodzi całkowita izolacja ich od Polaków.”

  Polubienie

 5. Jarek, chasydzi to też chazarzy tylko pobożni … 😉Mylisz pojęcia żydów Aszkenazyjskich (nazi – z tąd się wzieli tkz naziści) – czyli Chazarów i …Sefaradyjscy – pochodzących z Palestyny – jest ich może teraz z 10 % … bo resztę wybili Chazarzy – o ile wiem u nas tych nie ma  …M.

  Wysłano z telefonu Samsung

  Polubienie

  • Żydzi nie stanowią jednolitej grupy etnicznej i religijnej i posługują się różnymi językami. Dwie główne grupy to Sefardyjczycy i Aszkenazyjczycy.
   Sefardyjczycy posługują się dialektem judeo – hiszpańskim, czyli ladino. Często do Sefardyjczyków zalicza się także Żydów wschodnich – Mizachrejczyków, wyznających judaizm w sefardyjskiej tradycji liturgicznej. Ich liczba szacowana jest wtedy na jakieś 40 %. Niewielka grupa Sefardyjczyków dotarła w XVI w. do Polski i osiedliła się na Zamojszczyźnie. Część z nich przeszła na katolicyzm. Mała grupa Żydów mizachryjskich również przybyła do Polski.
   Żydzi aszkenazyjscy używają języka jidysz. Polscy Żydzi w większości posługiwali się też językiem jidysz, więc byli Askenazyjczykami.
   Jest taka teza, że wszyscy Żydzi aszkezazyjscy są potomkami Chazarów i w związku z tym nie mają pochodzenia semickiego, a tylko Sefardyjczycy i Mizachrejczycy wywodzą się od Hebrajczyków, ale nie wszyscy się z nią zgadzają.

   Polubienie

 6. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dobry-polak-martwy-polak-wzrost-antypolonizmu-w-izraelu-jak-zareaguje-rzad-polski

  „Afera z nowelizacją ustawy o IPN wywołała falę agresywnego antypolonizmu na świecie. Widać nie tylko stanowczą reakcję dyplomatyczną władz Izraela – jesteśmy już bowiem świadkami pierwszego ataku na Polaków poza granicami naszego państwa. Pojawiła się dziś informacja, że grupa polskich turystów została zaatakowana w izraelskim kurorcie Elliat przez mężczyznę, który rzucał w nich obelgami i kamieniami tylko dlatego, że byli Polakami. Agresywny obywatel Izraela wykrzykiwał w języku hebrajskim hasła typu: „dobry Polak to martwy Polak” oraz „je..ć Was Polaków, je..ć Waszego prezydenta”. W odosobnionym incydencie podczas podróży autokarem, inny mężczyzna wypytywał polską turystkę o jej opinię na temat nowelizacji ustawy o IPN. Jej odpowiedź najwyraźniej nie spodobała mu się, gdyż ten zaczął sugerować udział Polaków w budowaniu obozów zagłady.

  Żydzi starają się tempić wszelkie przejawy antysemityzmu na świecie, więc może rząd Polski powinien wreszcie powiedzieć „dość”, stanąć po stronie Polaków i równie mocno tępić przejawy antypolonizmu? Dlaczego Polska może być dla innych zwykłym popychadłem? Nie można przecież pozwalać na to, żeby Polska była oczerniana i oskarżana za zbrodnie, które dekady temu popełniły Niemcy – za CUDZE zbrodnie.

  Gdy wybuchła II wojna światowa, Polska została jako pierwsza napadnięta przez niemieckie wojska. Polska od samego początku do samego końca prowadziła walkę z okupantem i nie było w naszym kraju żadnej współpracy z Hitlerem, czego nie można powiedzieć o pozostałych państwach. Polacy bohatersko pomagali ukrywać Żydów przed najeźdźcą, choć ryzykowali za to życiem. Jaką wdzięczność otrzymujemy dziś w zamian?”

  Polubienie

  • „Żydzi starają się tempić wszelkie przejawy anty smityzmu na świecie”
   Chiny,Indie, Ameryka Południowa itp itp mają wylane na antycośtam.

   Polubienie

 7. „- Użycie terminu „polski obóz zagłady” jest fałszywe. Nie ma wątpliwości, że obozy były niemieckie. Nasz kraj popełnił to zorganizowane masowe morderstwo – zapewnił w specjalnym oświadczeniu szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel.(…)
  Szef MSZ Niemiec wydał również specjalne oświadczenie, w którym czytamy: „Niemcy biorą na siebie pełną odpowiedzialność za Holokaust”. „Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sformułowaniu ‚polskie obozy koncentracyjne’, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona” – wyjaśnił.
  „Nie ma najmniejszej wątpliwości, kto ponosi winę za obozy zagłady, kto nimi zarządzał i mordował w nich miliony europejskich Żydów, a mianowicie Niemcy. Nasz kraj, i nikt inny, popełnił to zorganizowane masowe morderstwo. Pojedynczy kolaboranci niczego tutaj nie zmienią” – dodał.”

  https://wiadomosci.wp.pl/bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-za-holokaust-szef-msz-niemiec-zabral-glos-ws-ustawy-o-ipn-6216426022951041a

  Polubienie

 8. https://wpolityce.pl/polityka/379692-znaczace-slowa-aszkenazyego-gratuluje-rzadowi-polskiemu-ze-w-ciagu-7-dni-zalatwil-sprawe-ktorej-nie-udalo-sie-zalatwic-przez-70-lat

  „Pytany, czemu izraelski rząd sprzeciwił się nowelizacji ustawy o IPN, stwierdza, że chodzi o pieniądze.

  Przykro mi to mówić, ale w izraelskim rządzie nie ma zbyt wielu światłych ludzi. Otwarcie mówię, że coraz częściej wstydzę się za rządzących Izraelem. Izrael nie ma prawa wtrącać się w prawodawstwo rządu polskiego. Oczywiście chodzi również o pieniądze, bo możliwość oskarżania Polaków o Holokaust to również możliwość wyciągania odszkodowań i restytucji mienia

  —tłumaczy, dodając, że paradoksalnie sprzeciw Izraela wobec ustawy IPN zwiększy świadomość międzynarodowej opinii publicznej o II wojnie światowej i o tym, kto rzeczywiście był ofiarą nazistowskiego reżimu.

  Im bardziej Izrael i inni będą protestować, tym lepiej świat będzie wiedział, że to Niemcy odpowiadają za Holokaust, a nie Polacy, nie naród polski —stwierdza.”

  Polubienie

 9. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-biora-odpowiedzialnosc-za-holokaust-rosja-chwali-polskie-prawo-penalizujace?page=1

  „… I w środku takiego zamieszania, nagle nasi wrogowie, Niemcy i Rosja, zamiast nas dobijać zaczynają nas wspierać i chwalić treść nowej polskiej ustawy o IPN. Głos zabrał na przykład szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec, Sigmar Gabriel, który wydał zaskakujące oświadczenie o sformułowaniu „polskie obozy zagłady”, wspierające polskie nowe prawo.

  „Nie ma najmniejszej wątpliwości, że te obozy były niemieckie. Zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Jeśli byli pojedynczy kolaboranci to nic tu nie zmieniają.” – oświadczył niemiecki MSZ

  Trudno tego nie odbierać inaczej niż wsparcie Polski i delikatna kontrę względem polityki Izraela. To nieco masochistyczne oświadczenie może dziwić, ale mniejszość arabska i turecka w tym kraju skutecznie zmusiła politykę niemiecką do opowiedzenia się za Palestyńczykami. I tu może być przysłowiowy „pies pogrzebany” i w ten dziwny sposób niemiecka dyplomacja występuje przeciwko retoryce promowanej przez Izrael.

  „Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak ta we frazie „polskie obozy koncentracyjne”, zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona” – napisał szef MSZ Niemiec

  Ciepłe słowa pod adresem polskiej ustawy płyną też z Rosji. Siergiej Zelezniak, polityk partii Jedna Rosja, tej samej z której pochodzi prezydent Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, stwierdził, że naród polski wycierpiał się wszystkich okropności nazizmu i zapłacił za to licznymi ofiarami.

  Rosyjski deputowany stwierdził potem, że zupełnie rozumie decyzję polskiego Sejmu i Senatu, bo „odzwierciedla opinię obywateli polskich, którzy nie chcą powtórki z tragedii II wojny i którzy protestują przeciwko ukraińskiemu nazizmowi. Zakaz gloryfikacji banderowskiej ideologii na terenie Polski pochwalił też znany czeczeński watażka, Ramzan Kadyrow, uważany za człowieka Putina.

  Oczywiście zarówno Niemcy jak i Rosjanie nie są nam przychylni i po prostu każdy stara się grać w swoją grę usiłując politycznie ugrać ile się da, w taki sposób w jaki się da. Czy nasza dyplomacja się w tym odnajduje? Raczej nie. Nadal zachowujemy się tak jak zganiona przez imperium kolonia, a nie poważne, suwerenne państwo.

  Zapewne planem naszych polityków jest ukorzenie się przed Izraelem i USA poprzez weto prezydenta Andrzeja Dudy dla nowelizacji ustawy o IPN. Będzie to prawdopodobnie komentowane z oburzeniem i jako zdrada prezydenta, podczas gdy odgrywana jest pewnie gra przed własnym elektoratem, który nie zniósłby teraz jawnego upokorzenia. Izrael zażądał weta i do jego czasu ambasador Anna Azari pozostanie na placówce w Warszawie.”

  Polubienie

 10. Coś się faktycznie zmienia, na głównej stronie Onet-u wisi:

  „DGP”: setki pacjentów dostały wadliwą szczepionkę

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wadliwe-szczepionki-setki-pacjentow-dostalo-wadliwa-szczepionke/0m33xkl

  Dawniej zdaje się nie do pomyślenia? Sprawę by tuszowano, „ukręcono łeb”. Jeden z komentarzy:

  „Onecie pisz całą prawdę!!! Za dziennik.pl cyt.: „Część przychodni, gdy inspektorzy wszczynają postępowania w sprawie szczepionek, zamiast je wycofać z użycia zaczyna grozić urzędnikom. – Było wiele telefonów, że będą ode mnie żądać odszkodowań, jeśli wydam nakaz utylizacji – mówi Adam Chojnacki, lubuski wojewódzki inspektor farmaceutyczny. Wydał on w ostatnich tygodniach 80 takich decyzji. Planuje kolejnych 100″. Liczy się tylko zysk jak widać, niestety….”

  Polubienie

 11. pękłam: muszę to wywalić z siebie………….
  można powiedzieć, że połowa mnie pochodzi ze wschodu, jak pewnie duża część ludności Polski. Tata i mama pochodzili z dwóch odległych światów. Dzieliły ich bandy UPA – choć ucierpieli od nich w równej mierze, zawsze dyskusją u nas w domu było pochodzenie ojca a nasz polski żal do tego, co te bandy zrobiły z Polakami. Był 2 dzień Świąt Bożego Narodzenia. Byłam wówczas młodą dziewczyną, która wciąż drążyła temat i właśnie wtedy tata ugiął się i zaczął swoją opowieść ze łzami w oczach. Wówczas po raz pierwszy dowiedziałam się, że w bandach, które grasowały w okolicach gdzie mieszkał, dużą część stanowili Żydzi, i właśnie ich najbardziej obawiali się Polacy. Nie chcę opowiadać o okrucieństwach, o których opowiadał Ojciec, przecież wciąż wiem, że i w Polakach drzemał okrutny duch tamtych czasów, ale nie mogę się zgodzić z faktem, że Izrael, który wówczas nie istniał, dziś chce być spadkobiercą tragedii Żydów, i to wbrew wielu prawdom,które po wojnie były jeszcze uznawane, bo żyli Świadkowie. Dziś tę prawdę przeinacza w zwykłe dla siebie,wygodne,dające im prawo do kolejnych roszczeń kłamstwa. Moja ciocia była w Oświęcimiu. To kolejna część historii mojej rodziny, w której kolejną okrutną kartą w Jej pamięci z obozu zapisują Żydzi, tzw.kapo. I również nie będę przytaczać opowieści cioteczki z tamtych lat, ale dręczy mnie pytanie, czy nikt już nie widzi, jak manipulują prawdą Żydzi? Jeśli chcą być spadkobiercami holokaustu, to niech też wezmą na siebie winy ich braci z czasów 1941-1944. Zapewniam, że pomimo, iż świadków jest coraz mniej, to są rodziny w Polsce, w których ta pamięć jest przekazywana. Nie wolno NIKOMU budować własnego bogactwa na graniu męczennikami II wojny światowej. Z obu stron było ich tak samo wielu – wszyscy się zgadzamy, że zaklęta liczba 6 milionów nie jest prawdziwa.
  Polacy nie rozpoczęli tego sporu, walczą o własną dumę z historii, jednak dziś na oczach całego Świata robi się z nas morderców, i jestem przekonana, że nie chodzi tu już o rozpacz, a o odszkodowania. Jak długo pozwolicie rozrastać się temu kłamstwu, gdzie Wasz honor – nasi przyjaciele z zachodu? Najpierw sprzedaliście nas po wojnie, dziś lżycie, doskonale wiedząc, że zakłamujecie prawdę po to, aby Polacy, jak przez lata klęknęli przed mocnymi tego świata.
  Moja Polska dała się podzielić i nikt już nie zauważa, że chodzi o POLSKĄ GODNOŚĆ – że teraz właśnie musimy stanąć murem przeciw łgarstwom i podłości naszych zachodnich „przyjaciół”. Historia (mawia się) was rozliczy, jak i nas Polaków, że spora ich część w takim trudnym czasie srała we własne gniazdo, ale i podliczy wszystkich, że znowu w imię poprawności nie krzyknęli DOŚĆ TYCH KŁAMSTW.
  A tak poza wszystkim, mam pytanie: jak Francja, Anglia, ….. USA rozliczyły się z niewolnictwa, zaborów, zbrodni, kolonii, z których zbudowali swoje bogactwo. Nas oceniacie???

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s