Afery

DONALD TRUMP MÓWI O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ I DEMASKUJE KONCERNY FARMACEUTYCZNE! [VIDEO]


Donald Trump od 2016 roku jest prezydentem USA. Dał się poznać jako ten, który zerwał z dotychczasową liberalną polityką. Zamierza on dokonać korekty agresywnego, neoliberalnego kursu gospodarczego, który powoduje dramatyczne ubożenie społeczeństw. To za jego czasów USA powoli przestaje dozbrajać ugrupowania terrorystyczne pustoszące Irak i Syrię.

USA będzie chciało wycofać się militarnie z Bliskiego Wschodu i gospodarczo z Chin, przenosząc chociaż część produkcji do siebie. Kładzie on też nacisk na patriotyzm, dumę z bycia Amerykaninem. Jest to wszystko bardzo trudne, bo (neo)liberalny know-how jest wciąż bardzo silny na świecie. To potężny rząd cieni, okupujący sądownictwo, uniwersytety, media, przemysł celebrycki, administrację i inne obszary.

A także okupujący akademicką naukę, która też przyjęła liberalną dogmatykę, tracąc przez to wiarygodność i zaufanie społeczne. Liberałowie (Obama-Clinton, Komisja Europejska, Platforma Obywatelska) starają się zatrzymać globalne przemiany w każdy możliwy sposób.

Wojna Trumpa z koncernami farmaceutycznymi i szczepieniami

Trump, Kaczyński, Orban, Sebastian Kurz, Le Pen czy AFD w Niemczech to wyraz szerszej, globalnej tendencji, która jest nie do zatrzymania. Jeśli Cię to szokuje, to przeczytaj poniższe artykuły. W nich wyjaśniałem, dlaczego tak się dzieje:
Przeraża Cię Orban, Kaczyński, Trump? Oto prawdziwa i ukrywana przyczyna tych zjawisk!
Orban, PiS, Trump: jaka jest prawdziwa przyczyna tych zjawisk? Co ukrywają i cenzurują media?!

Donald Trump wiele razy wypowiedział się krytycznie odnośnie szczepionek. Rozpoczął też wojnę z koncernami, choć oczywiście są to na razie działania na małą skalę i niemrawe. W amerykańskim „deep state” wciąż trwają walki frakcji, i wciąż 90% tego co się tam dzieje, nie jest ujawniane opinii publicznej. Poniżej dwa tweety Donalda Trumpa z portalu Twitter krytykujące szczepienia:

Poniżej opinia Prof. Marii Doroty Majewskiej o działaniach Donalda Trumpa odnośnie koncernów farmaceutycznych i szkodliwości szczepień:

Cytat: „Wraz z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA nastaje nowa era w polityce, cywilizacji i medycynie – co zauważyło wielu światowych polityków. Trump jest jedynym w świecie prezydentem, który przeciwstawił się globalnemu establiszmentowi, który w ciągu paru dekad antyspołecznej, neoliberalnej, mafijno-kapitalistycznej, prowojennej polityki doprowadził USA a także Europę do ekonomicznej i cywilizacyjnej zapaści oraz do niespotykanego biologicznego wyniszczenia społeczeństwa (tyczy to szczególnie USA i Polski). Już dwie generacje młodych Amerykanów są poważnie zdegenerowane i chronicznie chore począwszy od pierwszych tygodni życia. Są to ofiary toksycznych, ludobójczych i bezużytecznych szczepień, które pod przymusem lub wręcz terrorem politycy oraz medyczni urzędnicy wmuszają dzieciom od pierwszych godzin życia.

Jeśli obecna, w zawrotnym tempie nasilająca się epidemia autyzmu w USA nie zostanie zatrzymana, szacuje się, że za 20 lat ok. 80% chłopców będzie chorych na autyzm. I to oznacza koniec znanej nam cywilizacji. Już dziś w USA brakuje normalnych mężczyzn do wykonywania zawodów elektryków, hydraulików, mechaników, pilotów, techników, żołnierzy oraz innych typowo męskich profesji. Wybór Trumpa na prezydenta USA ma kardynalne znaczenie dla ratowania młodych generacji, bowiem jest to jedyny polityk, który otwarcie mówi, że chce zastopować epidemię autyzmu. Będąc ojcem okaleczonego szczepieniami, autystycznego syna, Trump doskonale rozumie, jak wielkim zagrożeniem dla rozwoju dzieci są współczesne toksyczne szczepionki i przeładowane programy szczepień.

Jeszcze przed oficjalnym zaprzysiężeniem na prezydenta, Trump powołał „Vaccine Safety Panel”, na czele którego będzie stał Robert Kennedy Jr, znany prawnik ochrony środowiska, syn zamordowanego przed laty senatora Roberta Kennedyego. Zadaniem tej grupy będzie zbadanie bezpieczeństwa szczepień oraz ujawnienie korupcji, fałszowania wyników badań oraz mengelowskich eksperymentów i oszustw szczepiennych na wielką skalę, jakie miały miejsce w CDC, których ofiarami są miliony trwale okaleczonych lub zabitych dzieci. Kilkudziesięciu uczciwych naukowców z CDC ujawniło te przestępstwa. Ma to kluczowe znaczenie dla radykalnej zmiany programu szczepień i ratowania młodych pokoleń.

Jak można było oczekiwać, winni szczepiennych zbrodni (kartele farmaceutyczne, urzędnicy medyczni, politycy, lekarze, dziennikarze) natychmiast zaatakowali Trumpa za powołanie tego panelu. Jak diabeł święconej wody boją się oni ujawnienia prawdy, że szczepienia są groźne i nieskuteczne w ochronie przed chorobami. Boją się przeprowadzenia rzetelnego, niezależnego kontrolowanego badania, które porówna zdrowie dzieci szczepionych i nieszczepionych, bo przecież, gdyby byli pewni, że szczepienia są bezpieczne, sami prosiliby o takie badania. Wcześniej korporacyjni fanatycy szczepień blokowali wszelkie badania tego typu i publikacje w pismach naukowych oraz mediach. Jeśli Trumpowi uda się zatrzymać obecną epidemię autyzmu, z całą pewnością zostanie uznany za jednego z najwybitniejszych prezydentów USA, który uratował naród od biologicznej zagłady.”
Autor: Prof. Maria Dorota Majewska

Donald Trump to nie tylko Prezydent USA

Donald Trump to także amerykański przedsiębiorca, miliarder, znany jako właściciel nieruchomości w USA, kierownik i założyciel Trump Organization. Prowadził również bardzo popularny w USA show — The Apprentice. Jest posiadaczem jednych z najbardziej prestiżowych nieruchomości w Chicago i Nowym Jorku: hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców.

Z ramienia stworzonej przez siebie Trump Organization zarządza ponad 100 firmami. Posiada liczne hotele, restauracje oraz kasyna na całym świecie. Ponadto wśród zarządzanych przez niego nieruchomości znajduje się Trump University, prywatny uniwersytet o charakterze ekonomicznym. Znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes.

Poniżej zaś nagranie video – wywiad z Donaldem Trumpem na temat szkodliwości szczepień z telewizji Fox News.

Co ciekawe, jest to dawny wywiad, pochodzi on z 2013 roku. Więc niechęć Donalda Trumpa do szczepień i koncernów farmaceutycznych jest zjawiskiem stałym, występuje od dawna. Najpierw stenogram z tego nagrania, a potem samo nagranie:

X: …..tymczasem, Donaldzie, mamy Dzień Świadomości Autyzmu. W ostatnim tygodniu wyszły na jaw fakty, mówiące, że znacząco wzrosła liczba osób, u których rozpoznano autyzm. Myślałeś o tym?

Donald Trump: Przez lata byłem z tym mocno powiązany, mam świetnych przyjaciół, Boba i Suzanne Wright. Bob w przeszłości był przewodniczącym NBC, jak pamiętasz, naprawdę poświęcili swoje życie walce z autyzmem. W ich rodzinie miało miejsce poważne wydarzenie, to fantastyczni ludzie. Pomagałem im przez lata, prowadziliśmy zbiórki pieniędzy w Mar-A-Lago i innych miejscach, zaznajomiłem się z tematem. Mam teorię, to teoria, która ma swoich zwolenników, mówię o szczepionkach. Nigdy czegoś takiego nie mieliśmy, to jest teraz epidemia, rozrosło się mocno przez ostatnie 10 lat, rozrosło się przez ostatnie 2 lata.

Kiedy przynosisz niemowlę, które waży 5 kilogramów, do gabinetu lekarza, a oni wpompowują w nie wiele szczepionek równocześnie. Nie jestem przeciwko szczepionkom, ale myślę, że gdy dodamy do siebie te wszystkie szczepionki, dwa miesiące później dziecko różni się znacząco, wiele różnych rzeczy się dzieje. Znam takie przypadki, znam przypadek dwuletniego dziecka, które poszło na szczepienie, dziecko było zdrowe. Miesiąc później jego rodzic stawał na rękach, nie wiedział co się dzieje, dziecko po prostu zwariowało.

Y: Większość lekarzy się z tym nie zgadza, badania potwierdzają, że nie ma to związku, przypuszczano, że to rtęć ze szczepionek, której nie używali od lat, a jednak liczba zachorowań na autyzm jest najwyższa w ostatnim czasie. Może przyczyna leży w środowisku..

Donald Trump: To kontrowersyjne co powiem, ale nie obchodzi mnie to, widziałem ludzi, którzy mieli zupełnie zdrowe dziecko, poszli na szczepienie i miesiąc później dziecko nie było już zdrowe.

A teraz zapowiadany wywiad z Donaldem Trumpem o szkodliwości szczepień:

Zapraszam Cię teraz na ciekawe artykuły poświęcone medycynie, w tym tej naturalnej, zdrowiu, szkodliwości leków i szczepień:

Zanim kupisz suplement lub witaminę.. Lista tajemnic i oszustw koncernów farmaceutycznych
Czy kawa szkodzi? Jesteśmy okłamywani a szokujące skutki uboczne są ukrywane!
Niepokojące odkrycie: popularne leki i suplementy na zgagę rujnują zdrowie?!
Zanim sięgniesz po silne leki.. Niesamowity i wciąż szokujący wpływ litu na zdrowie
Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
Dlaczego leki na depresję nie działają? Będziesz w szoku gdy to przeczytasz, ale lekarze naprawdę tego nie wiedzą!
Naltrexon: cudowny lek na choroby wobec których medycyna jest bezsilna
Nadmiar wapnia jest niebezpieczny! Koncerny trują nas od lat!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

11 odpowiedzi »

 1. Witam;Ja byłbym ostrożny co do chwalenia dnia o poranku.Jak wprowadzi zmiany to będzie można go pochwalić,narazie jest za wcześnie.Wielu polityków już wiele obiecywało; i co z tego wynikło?Ale bądźmy optymistami.
  Pytanie ? czy zmiany też będą dotyczyć Poski. Pozdrawiam.

  Polubienie

 2. Wiele osób w Polsce z pokolenia lat 80-90 mówiło mi o tym, że po szczepieniach czuli osłabienie, niektórzy ludzie mdlali w podstawówce. Co ciekawe kiedyś mnie pewni Amerykanie pytali czemu polskie kobiety i mężczyźni mają dziwne ślady na ramionach (po szczepienne) więc odpowiedziałem im, powiedzieli że to dziwne.

  Ja również miałem szczepienia na choroby azjatyckie, afrykańskie na wszelki wypadek wpompowane do ewentualnego wyjazdu, przed tymi szczepionkami miałem bardzo silny organizm w ogóle nie odczuwałem zmęczenia, mógłbym kilka dni spędzić w lesie i wyjść jak od kosmetyczki, salonu odnowy, od tego czasu zauważyłem że organizm szybciej się męczy, przez długi czas sypiałem znacznie dłużej, zaryzykuje i powiem że te szczepionki rozwaliły całkowicie odporność i system immunologiczny, co kilka dni przez 3 lata miałem migrenę ! oczywiście nie połączyłem tych faktów tak szybko, ale z punktu widzenia czasu uważam że trują specjalnie ludzi, w ogóle całe te skierowania na szczepienia, ci doktorzy, wydają mi się podejrzani i jest to większy spisek.

  Możliwe że właśnie takich ludzi jak ja się truje dla bezpieczeństwa coby z Nas zrobić ludzi bardziej podatnych… myślę że oni mają tam różne szczepionki które zmieniają psychikę człowieka czy substancje które właśnie dodają. To element wojny hybrydowej i kolonialnej…

  Oczywiście to może być dla kogoś teoria spiskowa, ale dla mnie cały ten proceder jest podejrzany, a jestem osobą która potrafi połączyć fakty w spójną całość, Jeszcze się nie zdarzyło żebym sprawdzając „karty” się mylił, akurat tematem szczepień się nigdy nie zajmowałem więc to tylko moje przypuszczenia oraz połączenie faktów. Ktoś inny powie że to może nie mieć korelacji, no okey, ale się praktycznie nałożyło na siebie.

  Coś takiego jak badanie objawów, komplikacji nie istnieje poza przekazem medialnym… przypatrzcie się naszej rzeczywistości, a nie medialnemu bełkotowi. Dostało Twoje dziecko szczepionke i ma komplikacje , co robisz? No szukasz jakiś suplementów, leków, diety dla dziecka, idziesz do pracy i zajmujesz się kolejnymi problemami. Wszyscy będą tłumaczyć że się wam wydaje, że panikujecie, że w Tv probowki pokazuja na tle wielu doktorów i że to wszystko jest sprawdzone… rzeczywistośc wyglada tak że przychodzi paczka z ameryki jak kot w worku, leci potem do higienistek ktore znaja sie na wacikach i pompkach do mierzenia cisnienia które wstrzykują coś z ameryki, rosji, chin w wasze dzieciaki.

  Jest różnica miedzy teorią, a praktyką… nawet jesli ktos to w Wawie bada to są na smyczy lobby, korpo, bo tylko tak te szczepionki mogą przybyć w ich łapy i tyle gadki. Jak ktoś bedzie chciał to sprawdzic, podwazyc, zbadac u zrodla przy dystrybucjii bedzie wariatem, zwolnia go z pracy, beda sie krzywo patrzec, tak wyglada polska rzeczywistosc ze na uniwersytecie nie ma nawet dyskusji akademickiej, jakiekolwiek poglady to zawsze wywrotowe poglady, okey nikt cie formalnie nie wywali, ale z dnia na dzień to wszystko się toczy własnym życiem.

  My jako społeczeństwo nie mamy żadnej kontroli, żadnych osób które by zaświadczyły te składy, jakość, bezpieczeństwo, nikt za to nie odpowie, nikt nic nie wie, dostajcie kota w worku, gdyby Chiny chciały wszystkich struć wystarczy kilka etatów, maks 2-3 mld złotych w jakies laboratorium i same Polki i Polacy doktory za kilka złotych beda cichutko pompować chińskie zasoby do krwi polskich dzieci.

  I możecie się oczywiście oburzyć, powiedzieć że jestem agentem pana Putina, albo fanatykiem, ale poza obrazkami z Tv rzeczywistość wygląda jak wygląda i tyle. Pytanie czy społeczeństwo się godzi na tego typu rzeczy, nie ma najmniejszego problemu przy obecnych procedurach, postawie środowiska medycznego i niskiej moralnosci elit wytruć całe pokolenia. Nie ma żadnej przeszkody, żadnej, jedynie pytanie czy ktoś ma interes truć, jeśli ma to napewno jesteśmy ofiarami masowego holokaustu narodu polskiego, czyli jesteśmy krajem trzeciego świata.

  Nie jesteśmy żadną rozwinięta gospodarka, mentalnie jesteśmy na poziomie 20-30 lat za murzynami

  Polubienie

  • Coś w tym jest. Ja odchorowywałam każde szczepienie. W dzieciństwie często robiło mi się słabo i mdlałam bez powodu. Lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny, twierdzili, że to okres wzrostu i że tak może być. Ale gdy się skończyły szczepienia, skończyły się też omdlenia niewiadomego pochodzenia. Odnosiłam również wrażenie, że po każdym szczepieniu mam trochę gorszą pamięć. Wtedy nie mówiło się jeszcze o szkodliwości szczepień i moi rodzice twierdzili, że przesadzam.

   Polubienie

  • Witam;Bardzo dobrze opisałeś tą sytuację.Skoro są takie wpisy ,to znaczy że są jeszcze ludzie którzy trzeźwo myślą.Pytanie ilu ich jest?( zostało ).To co się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie,( głupota ludzka nie zna granic ).Ja jestem starej daty ( dosłownie ),miałem tylko trzy szczepionki,chodziłem do szkoły 5 – 6 klasa.Czyli dosyć późne szczepienia.Całe życie ( długie ),u lekarza byłem ze trzy razy,czyli można.Jest przyczyna i jest skutek.W sumie miałem szczęście,i matkę która dbała o moje zdrowie;zdrowe odżywianie na przykład.A efekt widać dzisiaj,koledzy znajomi;już ich została garstka ( pojedyncze egzemplarze ).A ja wciąż w dobrej kondycji.Czego wszystkim życzę i pozdrawiam.

   Polubienie

   • Też mi się wydawało, że taka moja koleżanka przesadza wspominając szczepienia z podstawówki.
    Ale tak jak pisałem sam tych w dzieciństwie nie odczułem, jednak w wieku 20 lat byłem szczepiony na różne choroby afrykańskie\azjatyckie, nie interesowałem się tym… miałem tylko skierowanie do pewnego doktora w Warszawie, który mi wpompował kilka strzykawek, jakiś natychmiastowych skutków to nie było, ale patrząc tak z czasem na te szczepienia to myślę że odbiły się negatywnie na moim zdrowiu. Nie chodzi mi tu o atakowanie przemysłu szczepiennego czy etatów które generuje ten rodzaj przemysłu, chodzi mi tylko o baczne przyjrzenie się problemowi.

    Ludzie na pasku farmacji czy mający miejsca pracy zależne od ilości pompowanych szczepionek siłą rozpędu będą unikać problemu, polemiki czy procedur przynoszących straty do uzyskanych zysków. Powinniśmy się temu bacznie przyjrzeć, a media zamiast zbywać temat powinny być po stronie społecznej, to jest w interesie wszystkich.

    Polubienie

  • Nic nie jest zbiegiem okoliczności, nawet huragany =D wszystko ma swą pra przyczyne
   Trumpkowi jak wieżowiec jeden się spali to będzie musiał sobie otworzyć exela i poprawki wprowadzic.

   Polubienie

  • Witam;Dzisiaj gdybym miał pójść do lekarza,zaszczepić się z powodu jakiego kol-wiek;to szukałbym znajomego który by wystawił zaświadczenie ,a szczepionki do śmieci.Oficjalnie bumaga jest ( dokument ) i jest OK.Urzędnik zadowolony ,lekarz zadowolony ( ma flaszkę ), i ja jestem zadowolony ,bo nie przyjąłem gówna do organizmu.Czyli wilk syty, i owca cała.Ale to jest sytuacja na dzisiaj. O tym wczoraj żeśmy nic nie wiedzieli,czyli ciut za późno.Ale przyszłe pokolenia powinny o tym wiedzieć,że to nie pomaga ,tylko szkodzi.Potrzeba o tym mówić- mówić – mówić.Aż do skutku.Pozdrawiam.

   Polubienie

 3. Witam. Co do tego że szczepienia są szkodliwe raczej nie mam wątpliwości, natomiast co do dobrych intencji Trumpa już tak. Staram się raczej z ostrożnością podchodzić do tematów Iluminatów itp. ale do praw ekonomii już nie. Jestem w trakcie czytania „wojny o pieniądz” Songa Hongbinga (bardzo polecam jak ktoś chce wiedzieć o co chodzi z kryzysami ekonomicznymi, inflacją itp.) i uważam, że Ameryką rządzą zza kurtyny biznesmeni, a prezydenci to tylko ich pionki na szachownicy. Dla tych ludzi liczy się tylko zysk i nie cofną się przed niczym, żeby osiągnąć swoje cele. Gdyby Trump nie był fałszywą flagą (jak choćby wcześniej Roosvelt) i rzeczywiście działał przeciwko interesom wielkich graczy to raczej nie skończył by dobrze(Linkoln, Kennedy, Husajn, Kaddafi).

  Polubienie

  • Pomijasz chyba fakt że nawet multimilionerzy rywalizują ze sobą.
   Myślę, że bogacenie się ponad pewien pułap powinno być zakazane, już nie mówię o opodatkowaniu dochodu.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s