Banki i tajna władza

INWAZJA ISLAMU I MILIARDY SOROSA NIE ZATRZYMAJĄ WIELKIEGO PRZEBUDZENIA LUDZKOŚCI!


Przebudzenie ludzkości to fakt. Upadające elity polityczne kojarzone z NWO wytoczyły najcięższe działa!

Wiele mówi się teraz o tym, że odchodząca w niebyt lewicowo-liberalna elita polityczna, kojarzona z pokoleniem rewolucji roku 1968, postawiła wszystko na jedną kartę. Wypowiedzieli nam wojnę i chcą powstrzymać proces przebudzenia ludzkości. Chcą „by było tak, jak było”. Byśmy dalej byli niewolnikami i ekonomicznymi (doktryna neoliberalna w gospodarce) i mentalnymi (poprawność polityczna, pranie mózgu). George Soros w zeszłym tygodniu przeznaczył aż 80% swojego majątku na wojnę z ludzkością, głównie białymi Europejczykami. Czyli przeznaczył aż 18 miliardów dolarów.

O tym szokującym wydarzeniu – wojnie wypowiedzianej ludzkości przez upadające elity – pisałem w poniższych artykułach:
George Soros przeznaczył 18 miliardów USD na zniszczenie Europy! Przebudźmy się albo stracimy wszystko!
Wielkie przebudzenie ludzkości zatrzyma tajne plany elit. Miliardy Sorosa też!

Mnóstwo ludzi zastanawia się także nad niemal samobójczą polityką Unii Europejskiej. Wpuszczanie milionów imigrantów, w większości agresywnych, i często niepiśmiennych mężczyzn w wieku poborowym jest polityką samobójczą. Czy te całe elity nie mają rozumu? Czy nie wiedzą, że to spowoduje demograficzną, społeczną i ekonomiczną zapaść? Ja zadam Ci inne pytanie.. Czy naprawdę myślisz, że ludzie decydujący o bilionach euro i dysponujący potężną, tajemną i socjotechniczną wiedzą, są „głupi i zaczadzeni lewacką ideologią”? Nie, nie są, a ich działania są przemyślane i czynione z pełną premedytacją. Ideologie i doktryny to pożywka dla „motłochu”. Sam Napoleon Bonaparte stwierdził, że religia (ideologia też) to użyteczne narzędzie, które powstrzymuje biedotę przed mordowaniem bogatych.

Inne spojrzenie na uchodźców i inwazję islamu

Ja spojrzę na tę inwazję islamu i szaleństwo lewactwa z nieco innej perspektywy. Otóż od 1968 roku (rewolucja obyczajowa, druga fala feminizmu) do 2016 roku (wybór Trumpa na prezydenta USA) trwała epoka lewicowa. Przedtem, od 1933 roku aż do 1967 roku, była epoka prawicowa. Prawica to pierwiastek męski, siła. Lewica to pierwiastek żeński, empatia. „Wahadło dziejów” o którym wiele razy pisałem, wychyla się raz w prawicową, raz w lewicową stronę. To umożliwia wszechstronny rozwój ludzkości i przepracowywanie przez naszą (nie)świadomość globalną kolejnych i kolejnych lekcji.

W epoce lewicowej był triumf silnych kobiet, które upominały się o swoje prawa. I to było konieczne, po tysiącleciach pomiatania kobietami i ich niszczenia. Świat potrzebuje i silnych mężczyzn, i silnych kobiet. Jednak doszło do przegięcia w drugą stronę. Otóż niszczono moc i siłę mężczyzn. Ludzie zajmujący się psychologią hellingerowską mówią, że po traumie wojen światowych mieliśmy zjawisko „matek mentalnie kastrujących synów”. Kobiety bały się męskiej mocy i chciały ją podświadomie zniszczyć. Dzieła nuklearnej zagłady mężczyzn dokonywały także panie przedszkolanki, panie nauczycielki i panie katechetki.

Niektóre kwestie dotyczące feminizmu poruszałem w poniższym artykule o prowokacyjnym tytule:
Ja też & Me too. Byłem ofiarą przemocy. Mężczyźni cierpią i umierają w ciszy!

Mężczyźni pozbawieni męskiej mocy zmierzą się z islamem

Mamy więc mężczyzn pozbawionych męskiej mocy i siły. Ze schowanymi jajami. Bo feministki, rozgniewane na patriarchat kobiety, lewica, poprawność polityczna, mamy i nauczycielki tak kazały. A teraz nadchodzi wielka wojna z islamem. Wojna asymetryczna, czyli hybrydowa, tocząca się na ulicach miast, miasteczek i wsi. I na tej wojnie europejscy zniewieściali mężczyźni odzyskają swoje jaja. Swoją męską siłę i moc. Trzeba będzie powiedzieć „dość!” feministkom rozgniewanym za patriarchat i mszczącym się, i ratować cywilizację.

Odcięto nas od naszych korzeni. Obrzydzono nam wartości patriotyczne, dumę z tego, że jesteśmy Polakami, Europejczykami, ludźmi o białym kolorze skóry. Oskarżano nas o wszelkie możliwe zbrodnie i kazano za nie wiecznie się biczować i przepraszać. Za krucjaty, kolonializm, patriarchat, Holocaust, Syrię i wiele innych. Promowano za to agresywne ruchy takie jak feminizm, czy neonazistowskie Black Lives Matter.

Nazywano nas „białymi suprematystami”, rasistami, ksenofobami. A teraz powoli zaczynamy doceniać swoje korzenie. Naszą wspaniałą, łacińską cywilizację. Nasze Ojczyzny, których mamy prawo bronić. Nie będziemy już przepraszać, samobiczować się, zginać karku, żyć na kolanach. Zaciskamy w gniewie męską pięść, mówiąc: „Deus Vult!” 😉

Ludzkość uczy się poprzez bolesne, historyczne lekcje

Ludzkość uczy się głównie poprzez ból i cierpienie. To wtedy ludzie się solidaryzują, wspierają, planują wspólnie, bronią nawzajem. To wtedy rośnie empatia, a z drugiej strony, mężczyźni stają się bardziej mężni. Więc rośnie też siła. Gdyby lewacka, wibratorowa sielanka dalej trwała, to ten proces odrodzenia męskości w Europie nie byłby możliwy. A tak islamiści wymuszą na europejskich mężczyznach odzyskanie siły. To był wyższy projekt, którym zarządzała sama świadomość globalna planety (Rdzeń, Bóg, Jahve, Wielki Architekt itp itd).

Ta także jest prawo wszechświata, podług którego odbywa się rozwój ludzkości. Do władzy dochodzi jakiś tyran, despota, lub „kręcąca lody” partia polityczna. Wyzysk, upodlenie, bieda i prześladowania dochodzą aż do ekstremum. I wtedy w ludziach coś pęka. Uzyskują dzięki temu wyższą świadomość. Zaczynają protestować przeciwko złym praktykom rządu, domagają się poszanowania swoich praw, reform kraju, zmiany rządu.

Cud gospodarczy i gruszki na wierzbie obiecane przez elity

Przykład? W 2007 przeprowadzono wzorową, socjotechniczną kampanię wyborczą. Wygrała Platforma Obywatelska, obiecując przysłowiowe gruszki na wierzbie. Cud gospodarczy, Polacy wracający do kraju, mniejsze podatki, wyższe pensje, dobrze opłacane pielęgniarki i lekarze. Był to okres wielkiej, takiej dziecięcej naiwności Polaków. Rząd PO-PSL przez osiem lat doprowadził do katastrofy gospodarczej kraju. Zaniechano wszelkich reform. Podwyższano podatki, a pensje ani drgnęły. Były zaś relatywnie obniżane przez inflację. Około 500 afer kryminalnych PO, w tym wyrzucenie na bruk 40.000 Warszawiaków. To exodus porównywalny do tych, które odbywają się w ogarniętych wojnami krajach afrykańskich.

Ośmiorniczki, „państwo teoretyczne”, „chuj, dupa i kamieni kupa”, „murzyńskość” i oddawanie kamienic 140-letnim „słupom”. Cierpienie Polaków osiągnęło apogeum. Młodzi ludzie zauważyli, że w tzw. „TymKraju” nie ma przyszłości. Że jesteśmy montownią śrubek, podzespołów i innych gówien dla Zachodu, opartą o niemal niewolniczą siłę roboczą. Więc świadomość Polaków wzrosła. Ludzie tłumnie zagłosowali na konserwatywny rząd PiS, który obecnie robi pewne reformy. Okazało się nagle, że dziesiątki miliardów kradzione przez mafie VATowskie wcale nie muszą być kradzione.

Po prostu wystarczy nie kraść

Że spółka LOT notuje ogromne zyski sukcesy, tak jak inne spółki skarbu państwa. Choć wcześniej te spółki był dramatycznie zadłużone i przynosiły ogromne straty zamiast zysków. Że dano 500+ dla dzieci i szybciej podwyższa się minimalną krajową. Wystarczy po prostu nie kraść. I to obchodzi zabiedzonych Polaków. A nie jakieś Trybunały, nie sędziowie mający domy za 7 milionów zł, i nie jakieś krzaki w jakiejś puszczy. Oczywiście, nie mówię tutaj o wadach i „odpałach” tego rządu, a są one liczne i sam się z nich śmieję. Chodzi o to, że poprzez ogromny wyzysk, gnojenie, ból, świadomość Polaków się zmieniła, więc zmieniła się też elita rządząca. I pojawiły się też pierwsze reformy.

Pamiętajmy jednak, że reformowanie i odbudowa kraju po 8 latach zaniedbań to jak wyprowadzanie 5-tonowego słonia ze składu porcelany. Nie da się zrobić tego nagle, bo słoń się wkurwi, da kopa w dupsko wyprowadzającemu, a porcelana się potłucze. Tak samo gospodarka państwa polskiego jest jak człowiek zagłodzony niemal na śmierć. Nie można dać mu od razu kilograma żarcia, bo nie wytrzyma on procesu trawiennego i umrze na skutek krwotoków wewnętrznych. Więźniowie obozów koncentracyjnych po ich wyzwoleniu rzucali się na żarcie, jedli i umierali. Trzeba dawkować pokarm, witaminy i inne substancje odżywcze stopniowo. Ta sama zasada obowiązjue w gospodarce. 500+ czyli wpompowanie miliardów złotych w żywy rdzeń gospodarki, spowodowało lekkie jej „przegrzanie”. Widać już inflację, ale jest to zjawisko chwilowe.

Konieczna reforma medycyny i lecznictwa

Podobnie jest w medycynie. Jest skorumpowana przez koncerny farmaceutyczne. Terapie naturalne są ośmieszane i blokowane. Leki nie leczą przyczyny, ale na chwilę wyciszają objawy, i powodują nieraz ciężkie objawy niepożądane. Badania naukowe nad bezpieczeństwem szczepionek i niektórych leków są nagminnie fałszowane. Obecnie trwa istna pandemia chorób cywilizacyjnych, których medycyna nie potrafi leczyć. Hashimoto, toczeń, Leśniowskiego-Crohna, sarkoidoza, stwardnienie rozsiane, borelioza, fibromialgia, i wiele innych. Chorzy cierpią, doprowadzeni do rozpaczy próbują metod naturalnych.

A to jest istna ruletka. Bowiem przy tych chorobach występują często zaburzenia genetyczne i metaboliczne. Badania genetyczne są oferowane przez wyspecjalizowane firmy z Wielkiej Brytanii czy USA. Cokolwiek mówić i pomstować, to inżynieria genetyczna jest przyszłością. Dopóki nie nauczymy się leczyć na poziomie genów, dopóty będziemy skazani na kiepskie i szkodliwe tabletki farmaceutyczne. Lub na „gaszenie coraz to nowych pożarów” metodami naturalnymi. Kto ma Hashimoto lub inną tego typu chorobę ten wie, że w potęgę medycyny wierzą tylko ludzie zdrowi.

Stan zdrowia populacji pogarsza się coraz bardziej. Skażenie środowiska i wymieranie biosfery, toksyczne szczepionki i leki, żywność przetworzona przemysłowo, nie mająca tak wielu wartości odżywczych jak kiedyś. Do tego dodatki chemiczne do tejże żywności, ogromne błędy żywieniowe (cukier itp), maszty telefonii komórkowej, i wiele innych. Chorują już miliony, jest to ogromna hekatomba, choć o dziwo niewielu o tym mówi. I będą chorować dalsze miliony. Gospodarka będzie zwalniać coraz bardziej. Ludzie doprowadzeni do rozpaczy mogą grupować się i popełniać akty terroru czy przemocy.

I to wymusi kolejne zmiany – w medycynie. Te zmiany już trwają. Ogromne rzesze ludzi słyszy od lekarzy słowa: „nie wiemy co panu jest”, lub: „dostał pan hormony i powinien się pan dobrze czuć, nic więcej zrobić nie mogę”. Cierpią coraz bardziej, nie wiedzą, co im jest. Zaczynają szukać i trafiają na metody naturalne. Próbują jednej, drugiej, trzeciej, uzupełniają wiedzę. I często czują się lepiej. Bo medycyna klasyczna nie zapewni tego, co ta naturalna. I dlatego ta medycyna klasyczna wymaga reformy.

Wyciągnąć wnioski z ciężkich lekcji i przebudzić się

Często najwięksi niszczyciele narodów czy ludzkości, byli jednocześnie największymi motorami postępu. Liderzy i elity są odwzorowaniem stanu świadomości narodu czy planety. I pojawiają się niejako „na zamówienie”, by naród lub ludzkość przerobili pewne lekcje i zreformowali świat. Gdyby nie było negatywnych bodźców i pretekstów do reform, to krnąbrny gatunek ludzki nic by nie robił. Mówił o tym co nieco owiany złą sławą eksperyment Calhouna. Bez negatywnych bodźców nie ma rozwoju, postępu, nie ma nawet życia.

O eksperymencie Calhouna możecie poczytać w linku poniżej:
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna

Ludzkość dopiero co zaczęła się wybudzać z milleniów barbarzyństwa, z poziomu pół-zwierzęcia. Te ważne kwestie poruszałem w poniższych, ciekawych artykułach. Zapraszam:

Te pseudo duchowe teorie mogą doprowadzić do życiowej tragedii. Nie zatrać tego co najważniejsze!
Czy Twoje życie na pewno należy do Ciebie? Zniewolenie jest największe w historii Ziemi!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Strefa tabu: który sposób myślenia wybierasz? Poddańczy czy samodzielny?
Czy czeka nas szok przyszłości? Wyzwania i zagrożenia XXI wieku o których niewielu zdaje sobie sprawę

Autor: Jarek Kefir

Dzięki darowiznom mogę zachować niezależność i pisać dla Ciebie o tym, co ukrywane i zakazane. Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat ani z innych, często szemranych źródeł. Radzimy sobie sami. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-sugeruja-ze-zwolennicy-teorii-spiskowych-moga-byc-chorzy-psychicznie

  „Każdy zgodzi się ze mną, że ludzie spiskują przeciwko sobie od zarania dziejów. Lecz gdy dziś mówi się o spiskach, reakcje zazwyczaj są takie same – zwykle pojawia się śmiech i niedowierzanie, bo przecież media o tym nie mówią lub negują ich istnienie a przecież nikt nie chciałby zostać uznany przez innych za wariata. Co innego gdy niektóre teorie spiskowe przestają być zwykłymi teoriami i okazują się prawdą.

  Takich przykładów jest mnóstwo. Okrutne eksperymenty przeprowadzane na ludziach w XX wieku i rozwój urządzeń pozwalających czytać oraz kontrolować ludzkie umysły to tylko niektóre z nich. Wywoływanie wojen celem przejęcia surowców w danym kraju oraz zwiększenia sprzedaży broni, czyli czerpanie korzyści finansowych z działań zbrojnych to fakt, choć dla wielu to tylko teoria spiskowa. Finansowanie i organizowanie przewrotów w różnych państwach to oficjalnie bzdura, tymczasem Stany Zjednoczone przyznały się do części z nich (przykłady: Iran – rok 1953 i Kuba – rok 1962).

  Chęć uzyskania kontroli nad całą ludzkością, czipowanie społeczeństw, pranie mózgów na różne sposoby oraz miliarderzy, którzy wpływają na przebieg wydarzeń na świecie to rzekomo wyssane z palca bzdury, tzw. teorie spiskowe. Choć wymienione kwestie nie powinny mieć miejsca w naszym świecie to widzimy i obserwujemy je każdego dnia, zaś największe media mówią nam co mamy myśleć, wyśmiewają lub przemilczają istotne tematy i dosłownie odbierają umiejętność samodzielnego myślenia.

  Zwolennicy teorii spiskowych zwykle wrzucani są do jednego worka. Nieważne czy ktoś wierzy w nadejście jednego światowego rządu, jaszczury sprawujące władzę nad ludzkością, obcych odwiedzających naszą planetę pod osłoną nocy, płaską Ziemię, pustą Ziemię czy sztuczny Księżyc. Przyjęło się, że wiara w jakiekolwiek spiski to oszołomstwo, którego należy unikać, aby dostosować się do reszty „normalnej” populacji – tak przynajmniej uczą nas mass media.

  Ostatnio do mediów przyłączyli się naukowcy, którzy podeszli do tego tematu od zupełnie innej strony. Zdaniem brytyjskich i holenderskich badaczy, ludzie czasem odczuwają zagrożenie choć nie mają ku temu żadnych konkretnych podstaw. Ich mózgi mają tworzyć wzorce, które przyczyniają się do takich doświadczeń. Naukowcy nazwali ten proces iluzorycznym wzorem percepcji, który sprawia, że część ludzi wierzy w teorie spiskowe. Do takich wniosków doszli po przeprowadzonych badaniach, w których wzięły udział 264 osoby – uczestnicy, którzy dostrzegali wzory w losowo ułożonych monetach czy w abstrakcyjnych obrazach częściej wierzyli w teorie konspiracyjne oraz zjawiska nadprzyrodzone.

  Psycholodzy z North Carolina State University twierdzą, że nauka krytycznego myślenia powinna zwalczyć wiarę w pseudonaukę i nieprawdziwe teorie. Naukowcy sugerują, że przekonanie o istnieniu spisków może być po prostu wynikiem błędnej pracy mózgu, który tworzy fałszywe połączenia. Zatem niewiele brakuje, aby ludzi wierzących w teorie spiskowe można było uznać jako chorych psychicznie i pozamykać ich za szerzenie herezji. Czy w takim razie grozi nam powrót do średniowiecza?

  Wyniki badań zostały opublikowane na łamach czasopisma European Journal of Social Psychology.”

  Polubienie

  • Jeszcze nie tak dawno temu, w krajach bloku wschodniego zamykano ludzi do psychiatryka za to, że nie zgadzali się z ogólnie przyjętą linią partii jaką był KOMUNIZM. Tak, tak… Skąd my to znamy? Jeśli myślisz sam to jesteś BARDZO niebezpieczny dla władzy.

   Od czasu od kiedy zaczęto mówić o „fake news” pejsaci specjaliści przekonują nas co jest dobre, a co złe; telewizje prześcigają się udowadnianiu (na siłę) że są wiarygodne podczas gdy ludzie i tak wiedzą swoje, a alternatywne media są popularne jak nigdy wcześniej. W USA już tylko 10% ludzi daje wiarę w to co serwuje im telewizja. Internet dał nam to czego potrzebowaliśmy tak długo: poczucie, że nie jesteśmy sami ze swoimi wątpliwościami. Jak kiedyś „Radio Wolna Europa” tak dziś internet jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji.

   Cieszmy się z niego tak długo jak działa.

   Polubienie

 2. Tak, można się spodziewać, że będzie z tego wojna, ale nie teraz, nie z pierwszym pokoleniem przybyłych. Mieszkam od prawie 30-tu lat na Zachodzie i widzę jak zmienia się polityka, jak zmienia się życie ludzi, jak reagują na przyjezdnych starzy, a jak młodzi.

  W mojej ocenie skończy się na tym, że biali wejdą w jakąś umowę z Arabami i kobiety będą miały przerąbane jak nigdy jeszcze w historii. W jakimś sensie to co dziś się dzieje w Europie jest winą kobiet, które głosują na lewicę, wspierają politykę integracji i walczą o swoje prawa; i to się zemści na nich, pozbawi je prawa głosu, a faceci z rozkoszą będą patrzeć jak kobiety za sprawą Arabów tracą wszystkie swoje prawa…

  Jedno jest pewne – próba pokojowego pomieszania kultur nie uda się. Politycy mają marzenie „jednego świata”, ale ludzie wyprowadzą ich z błędu i przywrócą dawny porządek. Szkoda tylko, że stracimy tyle lat na experyment, który nie mógł się udać.

  Polubienie

  • Winą kobiet jest to, że „wykastrowały mentalnie” europejskich mężczyzn, bo były pogniewane na tysiąclecia patriarchatu. A tu się okazało, że: „gdzie te chłopy, gdzieeeee?!”. Więc wiele Europejek jak na złość rzuciło się w ramiona skrajnie patriarchalnych, testosteronowych arabów i murzynów. To jest istna schizofrenia, rozszczepienie. Według Starhawka patriarchat to „rządy ojców”, gdzie tylko jeden na tysiąc mężczyzn to „ojciec”. Cała reszta i kobiet i mężczyzn to biedujący niewolnicy patriarchatu.

   A kobiety, feministki głosowały i popierały właśnie tych „patriarchalnych ojców” od liberalnej lewicy. Którzy poprzez system ekonomiczny (agresywny neoliberalizm) wprowadzali wyzysk, niskie pensje itp itd. Ale europejscy mężczyźni odzyskują już swoją siłę i odbiorą to, co im zostało zabrane. Nie pytając nikogo i nikogo za nic nie przepraszając. Idą ciężkie czasy dla feministek i wegan. 😉 To czas Czarnego Słońca – znowu 🙂

   Ludzie zajmujący się tantrą mówią, że „energetyczne powiązania” między dwiema płciami zostały zerwane, stąd tak wielkie cierpienie. Jedna z tych kobiet mówiła, że jak „to co męskie” odda nam z taką siłą, z jaką „męskie” potrafi, to pożałujemy, że tę feministyczną burzę w szklance wody wywołałyśmy. Albo europejskie kobiety zaczną znowu szanować i kochać europejskich mężczyzn, albo my sami doprowadzimy to do porządku. Po męsku. 😉

   Polubienie

   • Ta próba mieszania kultur nie udała się, bo nie miała się udać i twórcy tego nazwijmy to projektu (bo oni idiotami nie są i to wszystko było przez nich zaplanowane). Założenie było zapewne takie, że ludzie w Europie są już na tyle odmóżdżeni i bezjajeczni, że zgodzą się na wprowadzenie totalnego reżimu i inwigilacji w imię bezpieczeństwa Te „elity” liczyły, że ludzie sami ich poproszą o to, aby wprowadzili reżim i inwigilację nawet w kiblu podczas wypróżniania się. A potem zapewne planowali zrobić w mediach kampanię, że trzeba wszystkim wszczepić czipy pod skórę, bo wtedy będzie super bezpiecznie, bo każdy nasz ruch będzie obserwowany i jak ktoś będzie zachowywał się niewłaściwie i zagrażać to będzie innym to od razu wiadomo gdzie jest i łatwo go będzie unieszkodliwić. No i drugi cel niejako przy okazji jaki by osiągnęli to likwidacja gotówki i płacenie za wszystko za pomocą chipa. Osiągnęliby to co chcieli czyli totalną kontrolę każdego człowieka na Ziemi. Wystarczy że jakiś niewolnik zbuntowałby się przeciw władzy to mu zablokują chipa i będzie musiał przenieść się pod most i jeść przysłowiowy szczaw i mirabelki. Na pewno tak wg elit to miało wyglądać. Jednak nie przewidzieli oni, że świadomość ludzi pójdzie tak szybko w górę i to co sobie założyli jest nie do zrealizowania, bo ludzie przestali na nich głosować i zaczęli głosować na prawicę i nie poprosili o wprowadzenie totalnej inwigilacji w imię bezpieczeństwa. Niewątpliwie wpływ na to mieliśmy my Polacy dzięki sprzeciwowi wobec tzw. uchodźców i wybraniu rządów PiS. Zrobił się straszny rwetes, wrzask o faszyzmie, reżimie itd. i wielu ludziom to na pewno otworzyło oczy. Wystarczy poczytać komentarze pod filmikami na you tube dotyczącymi sprzeciwu Polski wobec uchodźców i demonstracji jakie ONR organizowało we wrześniu 2015 r. Gdy we Wrocławiu przemawiała Justyna Helcyk to pod filmikiem jest wiele komentarzy osób nie z Polski, którzy ją chwalą i podziwiają. Wczorajszy marsz niepodległości w którym brało udział co najmniej 100.000 osób (a nie jak podają media 60.000) jest kolejnym dowodem na upadek lewackiej ideologii. I żadne pieniądze Sorosa tego nie zmienią. Ludzie żądają zmian i te zmiany muszą nastąpić. Tak jak upadek komuny na cztery łapy zaczął się od nas tak i rzeczywisty upadek międzynarodowej komuny zacznie się od nas i to jak sądzę na dobre już w 2019 r. PiS niszczy polskich rolników (wybijanie na wschodzie Polski świń pod pretekstem ASF), narzuca coraz większy totalitaryzm szczepionkowy, wprowadza CETA i GMO, liże zad banderowcom z Ukrainy i jest podnóżkiem USA. To wszystko ludzie stopniowo dostrzegają i PiS będzie szedł stopniowo w odstawkę. Na pewno pojawią się jakieś nowe siły i one stopniowo będą miały coraz większy wpływ, a dzisiejsza opozycja totalna pójdzie definitywnie precz. Już teraz tworzą się różne ruchy słowiańskie i inne alternatywne i planują start w wyborach w 2019 r. I do Sejmu pewnie wejdą.

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s