Afery

GEORGE SOROS DAŁ 18 MILIARDÓW NA ZNISZCZENIE EUROPY! PRZEBUDŹMY SIĘ ALBO STRACIMY WSZYSTKO!


George Soros stawia wszystko na jedną kartę i detonuje finansową „bombę atomową”

Ostatnie dni przyniosły wprost szokujące informacje. W Austrii prawie 57% głosów zdobyły dwie partie prawicowe. Tym samym Austria dołączyła do krajów sprzeciwiających się upadającemu, lewicowo-liberalnemu porządkowi świata. Czyli do: Polski, USA, Węgier, Czech, Słowacji, Rosji. Rządy lewicowych liberałów są już w odwrocie. Ludzkość zaczyna przebudzać się i dostrzegać, że nie doprowadzili oni do niczego dobrego. A stali się tak naprawdę oprawcami ludzkości.

Złośliwi mówią, że ideały lewicy kończą się tam, gdzie zaczynają się interesy banków, korporacji i wielkiego biznesu. I tak jest w istocie. Pod rządami lewicowych liberałów bogaci się bogacą, a biedni biednieją. Klasa średnia też się kurczy. Jedyne co oni robią to dają nowe przywileje różnym „chronionym” grupom społecznym. Np imigrantom, homoseksualistom, itp. Lewica to także poprawność polityczna, a więc daleko posunięta cenzura i zamykanie ludzi za poglądy.

-MIAŁO BYĆ: Miłość, przyjaźń, pokój, muzyka, tolerancja, empatia, różnorodność, postęp, dobrobyt.
-JEST: rządy banków i korporacji, wyzysk i bieda, wojny i terroryzm, prześladowania za poglądy, niszczenie tożsamości i europejskiego dorobku cywilizacyjnego.

Obywatele krajów Zachodu boją się krytykować ich rządy, bo mogą stracić pracę lub trafić do więzienia. Rządy liberałów to także terroryzm i wojny. Obecnie trwa globalny „zwrot na prawo”. Ludzkość kieruje się ku poszukiwaniu utraconych i obrzydzonych korzeni, ku wartościom narodowym. Zaczynamy na nowo szanować nasze dziedzictwo, naszą wspaniałą cywilizację. Przestajemy żyć na kolanach i przepraszać za krucjaty, kolonializm, patriarchat, za to że mamy biały kolor skóry, że żyjemy itp itd. Kierujemy się ku partiom prawicowym i konserwatywnym, bo to one upominają się o losy biednych i wprowadzają reformy.

Raz lewica, raz prawica

Co kilkadziesiąt lat ma miejsce taka zmiana historyczna. Jest to tzw. „wahadło dziejów”. Wychyla się ono raz w męską (prawicową), i raz w żeńską (lewicową) stronę. Poprzednia „męska era” to lata 1933 – 1968, czas II wojny światowej i nacjonalizmów. Era żeńska (lewicowa) zaczęła się symbolicznie w 1968 roku, roku rewolucji seksualno-obyczajowej. Obecnie, od roku 2016 trwa znowu era męska.

Wygięcie wahadła dziejów w jedną stronę powoduje z jednej strony zreformowanie systemu, zasilenie go nowymi wartościami i ewolucję ludzkości. Z drugiej strony, powoduje to ogromne wypaczenia, błędy, prześladowania. Więc za jakiś czas owo wahadło dziejów znowu wychyla się w przeciwną stronę. Nie oznacza to jednak, że wracamy do dawnego barbarzyństwa.

Krytycznie ważną rzeczą jest, by zachować balans. By nie prześladować „tej drugiej strony”. Świat potrzebuje i silnych kobiet, i silnych mężczyzn. O silnym pierwiastku męskim w ostatnich dekadach zapomniano. Ograniczano jego siłę poprzez liberalne eksperymenty obyczajowe, terror politycznej poprawności i kobiecy szowinizm – czyli feminizm. Nie musimy jednak z ofiar stawać się katami, choć jest to częsty, wręcz globalny schemat. Warto o balans między tym, co dobre w lewicy, a tym, co dobre w prawicy. Nie trzeba odrzucać automatycznie wszystkiego, w tym tego, co dobre. I nie trzeba automatycznie przyjmować wszystkiego, w tym tego, co złe.

Te ważne kwestie ideologiczno-politycznej „schizofrenii” poruszałem w poniższych artykułach – zapraszam:
Kim są Symetryści? Sekrety najbardziej tajemniczej grupy społecznej
Czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie?! Wszystko o odwiecznej zagadce polityki
Elity nie lubią gdy myślisz samodzielnie. By Cię zniewolić wymyśliły ideologie i doktryny!
Wiedza ukrywana: ideologie i religie przeciwko ludzkości. Uwolnij się, bądź szczęśliwy i potężny!

Lewicowy czy prawicowy rząd?

Kiedyś, w przyszłości, na dzisiejszą walkę ideologii, religii i wszystkich ze wszystkimi, nasze wnuki będą patrzyć ze zgrozą. Prywatnie doszedłem do bardzo niepopularnego wniosku, za który zwyzywać mogą mnie i prawicowcy, i lewicowcy. Ale cóż, ich problem. Otóż jednostka z wiedzą, empatią i wewnętrznym luzem, może być sobie buntownikiem, wolnomyślicielem, nonkonformistą.

Jednak społeczeństwo musi być karną i zdyscyplinowaną „armią”, zarządzaną przez kumaty, ale silny i prawicowy rząd. W przeciwnym wypadku system się rozleci, jak ma to miejsce w krajach Zachodu. Doceniam więc wysiłek partii prawicowych by zmienić świat na lepsze i osądzić lewicowych liberałów. Szanuję tradycję, wartości narodowe. Przeszedł mi gniew na chrześcijaństwo i uważam, że powinno być wręcz chronione jako spoiwo naszej wspaniałej cywilizacji. Jednak w wielu kwestiach i obszarach życia wolę myśleć po swojemu.

Jesteśmy już innymi ludźmi, inną cywilizacją. Każdy zwrot wahadła dziejów w lewo i w prawo odbywa się na coraz wyższym poziomie rozumienia i ucywilizowania. Jako ludzkość tak dojrzewamy. Kiedyś to wahadło się ustabilizuje i będziemy ogólnoziemską, świadomą cywilizacją. Teraz jednak zgodnie z archetypem „męskiej ery”, mamy za zadanie zdobyć siłę, utraconą wcześniej. Mamy też za zadanie przebudzić się, pokonać mentalność ofiary. A więc odrzucić wszelkie ograniczające i przynoszące biedę doktryny.

O cudzie przebudzenia, który widać od kilku lat, pisałem w artykułach poniżej:
Czy Twoje życie na pewno należy do Ciebie? Zniewolenie jest największe w historii Ziemi!
Przebudzenie ludzkości: to początek trudnej drogi, od której zależy nasze przetrwanie!
Strefa tabu: który sposób myślenia wybierasz? Poddańczy czy samodzielny?
Czy czeka nas szok przyszłości? Wyzwania i zagrożenia XXI wieku o których niewielu zdaje sobie sprawę

Nuklearna opcja George Sorosa

W czwartek, 19 października 2017, podano naprawdę szokującą wiadomość. George Soros przeznaczył aż 80% swojego majątku, czyli 18 miliardów dolarów, na działalność swojej wpływowej organizacji, Open Society Foundations. Organizacja ta to także sieć połączeń z tysiącami różnych fundacji i organizacji pozarządowych (tzw. NGO’sy). Mają one za zadanie promowanie multikulturowego społeczeństwa pozbawionego tożsamości, ogłupionego, sterroryzowanego przez poprawność polityczną, zamachy czy imigranckie przestępstwa. O których nie wolno nawet wspominać, bo to rasizm.

W Polsce delegaturą agentury George Sorosa są partie takie jak Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Razem, PSL i SLD. To także organizacje pozarządowe takie jak Fundacja Batorego. Czy Ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Ośrodek zatrudnił setki ludzi w celu wyszukiwania niepoprawnych politycznie opinii w internecie i terroryzowania ich autorów pozwami sądowymi. Otrzymał on wysoką dotację od Fundacji Batorego. Jego założyciel został skazany wyrokiem sądowym za oszustwa finansowe. Więc przyniósł do sądu prawdopodobnie fałszywe zaświadczenie lekarskie, że jest.. psychicznie chory. To wręcz symbolicznie powinno nam uzmysłowić, kim są idole lewicy i jaki reprezentują poziom.

Lewicowo-liberalny „rząd cieni” wypowiada wojnę ludzkości

To także media takie jak Agora (Gazeta Wyborcza itp itd), której udziały wykupił właśnie sam Soros. Mają swoje silne pozycje w sądach, urzędach, samorządach, administracji, mediach, NGOsach, w nauce, medycynie, psychologii, socjologii. I w wielu innych obszarach życia na całej Ziemi. Jest to tzw. „rząd cieni”, który zrobi wszystko, każdą niegodziwość, by zatrzymać trwającą globalną przemianę i utrzymać swoją władzę. Ich paramilitarnym ramieniem zbrojnym są lewackie organizacje terrorystyczne takie jak anarchiści czy antifa. Współpracują one z policją, służbami specjalnymi i rządami, w tym owym „rządem cieni”.

Zrozumiał to wszystko nowy, prawicowy rząd Austrii. W piątek, 20 października 2017, Sebastian Kurz, nowy kanclerz tego kraju, kazał się wynosić organizacjom George Sorosa. Dał im miesiąc na ostateczne zakończenie działalności w Austrii. Powiedział on te słowa:

Ponieważ jest 2017 rok, właśnie dlatego podjąłem takie działania. Widmo Sorosa, to największe wyzwanie, przed którym stoi ludzkość na świecie w 2017 roku. Jest wielką ośmiornicą wampirów, bezlitośnie wysysającą krew ze wszystkiego, co pachnie pieniędzmi. Potem wykorzystując te pieniądze na skorumpowanych polityków, dziennikarzy i organizacje pozarządowe, próbując stworzyć świat na swój wizerunek. Austriacy odrzucili Nowy Porządek Świata, a moim obowiązkiem i przywilejem jest przestrzeganie ich woli.”

Zaś w głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1 w dniu 20 października 2017 padły takie oto słowa:

George Soros popiera plan Nowego Porządku Świata i przeznaczył 80% majątku na jego stworzenie„. Tak, słowa o nowym porządku świata w kontekście Sorosa padły w TVP w godzinie największej oglądalności. W 2009 roku, gdy niezależne media w Polsce dopiero startowały, takie coś było praktycznie niewyobrażalne.

To ostatni dzwonek by się przebudzić, wojna już trwa!

Jakie wrogie działania są teraz możliwe? 18 miliardów to niewyobrażalny kapitał. Fakt, że tyle pieniędzy zostało na to przeznaczone znaczy, że tracą grunt pod nogami i w panice postawili wszystko na jedną kartę:

-próba destabilizacji rządów poprzez tzw. „crisis actors”, czyli aktorów szkolonych do zadań specjalnych. W Polsce miało to miejsce 16 i 17 grudnia 2016, gdy podczas protestów „aktor do wynajęcia” położył się na ulicy i symulował ofiarę brutalności policji. Opisałem tu, wraz z filmikiem, TUTAJ [LINK]
-zamachy terrorystyczne, eskalacja przemocy, a także zamachy typu „false flag”, po których zrzuca się winę na nielubianą przez lewicę grupę społeczną. Możliwe jest to, że zamachy mogą być przeprowadzane przez anarchistów czy antifę.
-fake newsy. Ponoć wpływowa grupa kapitałowa wyznaczyła nagrodę za „medialną głowę” Zbigniewa Ziobry za ściganie mafii VATowskiej. Mogą to być zmasowane, „nuklearne” ataki mediów na kluczowych polityków.
-liczne protesty, demonstracje, rozróby, chaos. Dzieje się to w Polsce od 2015 roku. Wolne media, trybunał konstytucyjny, czarny marsz, puszcza białowieska, sąd najwyższy, reforma sądów, a teraz protest lekarzy rezydentów. Z moich informacji wynika, że szykowane są kolejne „spontaniczne protesty”, najpierw protest pielęgniarek.
-ataki kapitału spekulacyjnego na kraje – tzw finansowa bomba atomowa. Są jednak mało prawdopodobne. Gdyż niemal wszystkie mechanizmy regulacji kryzysu po 2008 roku zostały wyczerpane. Taka opcja mogłaby spowodować nieodwracalną zapaść systemu ekonomicznego świata.

Powinniśmy zrozumieć, że ma miejsce ostateczna już wojna z ludzkością. W tym próba ludobójstwa rdzennych Europejczyków. To nie są już żarty, to jest 18 miliardów dolarów. Wszystko zostało postawione na jedna kartę – wóz albo przewóz. Oni naprawdę wypowiedzieli nam wojnę. Przebudźmy się czym prędzej. Odsuńmy od władzy lewicowo-liberalnych katów ludzkości. Osądźmy ich zbrodnie i oszustwa tak, jak osądziliśmy nazistów w Norymberdze.

To już naprawdę ostatni dzwonek. Zegar wskazuje już nie „za pięć dwunasta”, ale godzinę 23:59:59 i nie zamierza się zatrzymać. Ma miejsce epokowa, dziejowa przemiana, w którą jeszcze kilka lat temu nikt nie wierzył. Jednak to naprawdę się dzieje. Musimy być silni i stanowczy, bo oni teraz wytoczą najcięższe działa i będą czynić najpodlejsze zagrania. Jednak jestem spokojny i już teraz wiem, że wygramy, bo świat jest po naszej stronie.

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

 

Reklamy

25 odpowiedzi »

 1. hehe:)mam gdzies ten caly polityczny swiat:)przestalam pracowac I nie zamierzam wracac do zadnej idiotycznej roboty:)nie bede dawac swojej krwawicy dla obsesyjnych maniakow of kasy:(wole pracowac w domu dla rodziny I wokol w ogrodzie. Kasa?to iluzja papierkowa

  Polubienie

  • W Europie zachodniej przez głupotę polityków i poprawnych politycznie będzie Islam przez zasiedlenie i rozmnożenie obcokrajowców .Pomyśl logicznie ,statystycznie ,matematycznie i oceń na podstawie doniesień medialnych niecenzurowanych i dojdziesz do takiego samego wniosku . Gdy do tego wniosku dojdziesz to zapewne nie jesteś lewakiem ,nowoczesnym ,kodowcem ,skrajnym liberałem , spod tęczowej flagi , spod znaku radykalnych feministek , gorliwych dżenderystek itd .W dodatku nikt ciebie nie sponsoruje abyś krzyczał przyjmujmy ,przyjmujmy obcych bo jestem entuzjastą multi kulti i chcę pomagać za wszelką cenę .Pomagać i przyjmować jak robią to politycy w Niemczech nie myślący logicznie ,obiektywnie , dalekowzrocznie a przede wszystkim nie umiejący liczyć . Europa Zachodnia jest już przegrana i stracona i w ciągu 70 lat rdzenni Europejczycy będą mniejszością i będą panować obcy, którzy teraz straszą ,zabijają i nienawidzą Europejczyków . Uważają za niewiernych których trzeba wytępić . Jeżeli myślisz logicznie ,dalekowzrocznie i umiesz liczyć matematycznie na postawie danych statystycznych to pomyśl o bezpieczeństwie swoim teraz i później wobec swoich rodzin ,dzieci i pokoleń .

   Polubienie

 2. Wyjścia są dwa-albo jesteś jedną z tych NAPRAAAAAAWDĘ grubych ryb, czyli psychopatą i złodziejem, albo…….idz od razu się powiesić.Kropka. Pomiędzy już nic niema.

  Polubienie

 3. Hmm…niestety ludzie czesto musza upasc na samo dno aby znow poderwac sie na wyzyny. zrownowazone i delikatne ciagle lewicowanie spoleczenstwa pewnie trwalo by nadal tak jak globalizacja ktora jest czyms naturalnym przy tak rozwinietej komunikacji…jak szerzace sie LGBT przy tak duzym skazeniu srodowiska syntetycznymi estrogenami (era plastiku)…Wiec mam wrazenie ze lewactwo kwitlo by nadal a pawicowe ruchy nacpane szczypta tolerancji siedzialy by spokojnie gdyby nie aktualnie dofinansowywane wyjaskrawiane przereklamowane lewackie dno…Dopiero takie dzialania pozwalaja sie przebudzic i ocknac prawemu mysleniu…Dalej niewiem czy Soros popelnia bledy czy niepozornie pomaga zmotywowac to strute sklowane spoleczenstwo do prawdziwego meskiego dzialania…do prawdziwej walki o swoja przyszlosc

  Polubienie

 4. http://innemedium.pl/wiadomosc/poprawnosc-polityczna?page=1

  „Prawda o masonerii przebija się do wiedzy publicznej niezliczonymi źródłami i coraz więcej ludzi z tak zwanego ruchu prawdy ogarnia niewyobrażalny ogrom masońskich knowań i zbrodni jakiej świat od wieków pada ofiarą. Setki milionów ofiar sztucznie i celowo wywołanych wojen, plagi, zarazy, zmodyfikowana żywność, zbrodnicza medycyna, ludobójcza polityka, zamordystyczna ekonomia, etc. I to co przeraża to fakt że znakomita większość „przebudzonych” zamiast działać, ratunku szuka w… modlitwie i opatrzności boziowej oraz u podanego uprzejmie im na tacy przez przebiegłego okupanta… zwabiciela. To niepojęte bowiem ci ludzie przecież muszą wiedzieć o tym, że zarówno starożytny Rzym, starożytny Egipt jak i starożytny Babilon upadły bowiem zostały zarażone fałszywą (tą samą przecież) religią i obezwładnione… (tą samą przecież) poprawnością polityczną! A także o tym, że historia się zawsze powtarza…

  I w efekcie ci wszyscy dobrzy ludzie nie ogarniają, że oddając się pod opiekę fałszywym, wyssanym z palca boziom – sami się skazują na to czego się najbardziej obawiają – na zatracenie swojej bezcennej duszy. Są tak zindoktrynowani, że nie przyjmują do wiadomości żadnych argumentów o tym, że po prostu wykonują program jaki starannie został im zaimplantowany i to zanim jeszcze się narodzili. Lęk przed śmiercią i bajki o życiu pozagrobowym jakie dali sobie wcisnąć ich przodkowie bezdomnym oszustom z pustyni jest bowiem tym co ich obezwładnia fizycznie oraz paraliżuje zdrowy rozsądek. A przecież tak naprawdę Słowianie nie lękali się nigdy śmierci, bowiem doskonale wiedzieli…

  MAŁE CO NIECO O REINKARNACJI

  … i była to wiedza przez duże W. Hindusi którzy od nas otrzymali tę wiedzę, czyli Wedy kilka tysięcy lat temu nadal ją posiadają ponadto, czyli również wiedzą doskonale o reinkarnacji. Oni palą tak jak dawni Słowianie swoje ciała po to właśnie, aby szybciej się reinkarnowały. Masoni natomiast balsamują i mumifikują swoje matrwe truchła po to tylko, aby powstrzymać jak najdłużej nieuchronny proces reinkarnacji. Stąd te dziwaczne mumie w Egipcie, Watykanie i Kremlu, bowiem zwyrodnialcy wiedzą o tym, że za karę odrodzą się jako… zwierzęta. Oni to wiedzą doskonale. Pragną więc jak najdłużej moment ten odwlec w czasie. Nota bene wszyscy słyszeli o nawiedzonych domach, duchach nie potrafiących zaznać spokoju, egzorcystach i tak dalej. Wszyscy o tych zjawiskach słyszeli lecz nikt otępiony religią nie ma bladego pojęcia o co w tym chodzi. A chodzi po prostu o wędrówkę dusz – reinkarnację, która jest wstrzymywana poprzez gromadzenie szczątków doczesnych, ok? Dusza nie może się inkarnować jeśli coś np. ciało lub majątek trzyma ją pośród rzeczy doczesnych. Straszy przecież tylko w miejscach przypominających grobowce w których konserwuje się szczątki ludzkie. No tak czy nie tak? Słowianie natomiast paląc zwłoki oraz budując domy z drewna przewidziane wyłącznie na okres życia jednego człowieka nie zakłócali w najmniejszym stopniu wędrówki dusz przywiązaniem do rzeczy doczesnych i w efekcie niemal nie znali zjawiska nawiedzonych domów, niespokojnych duchów i tak dalej. Do wyjątków należał np. Utopiec, Topielec lub Topielica – czyli właśnie ktoś kto się utopił i niestety ale w formie topielca nie został spalony lecz zaległ na dnie jeziora lub rzeki, co opóźniło oczywiście jego inkarnację. Ale to oczywiście wyjątek bowiem generalnie ten cały obłęd z zamianą wszystkich ludzi w takich topielców niemogących zaznać spokoju przyniosła dopiero jahwistyczną patologia, czyli afrykańskie zabobony, mająca wręcz bzika na punkcie budowy kamiennych okazałych budynków – kościoły, katedry, zamki, grobowce, klasztory – obowiązkowo na jak największej ilości szczątków ludzkich. I coś co było marginalnym wyjątkiem zamieniono w proces masowy, bowiem hurtowo zaczęto produkować coś co z braku lepszego określenia można nazwać niespokojnie dusze – czyli… cmentarze. Taki Paryż na przykład to wcale nie jest piękna atrakcja turystyczna jak się go przedstawia ale jedno wielkie cmentarzysko znajdujące się na milionach szkieletów lezących tuż pod powierzchnią ulicy. Niezwykle toksyczne miejsce do którego jak magnes lgną wszelkiej maści popaprańcy oraz żule. Dzicz z Afryki zlatuje się tam jak muchy do gówna. Siedlisko wszelkiej maści dziwolągów, umysłowo chorych i dewiantów seksualnych. Idealne wręcz miejsce na gniazdo masonerii. No i Paryż jest tym gniazdem – to przecież w tym szambie mieszczą się najważniejsze loże i przecież w Paryżu studiowali trudną sztukę wykształcenia się na największych zbrodniarzy ludzkości – ci wszyscy bolszewiccy masowi mordercy – te KImy, Mugaby, Pol Poty i cała reszta ludobójczej ferajny. Londyn, Nowy Jork, Watykan – dokładnie to samo – cmentarzyska a na nich gniazda wszelkiej możliwej patologii i kolebki wszelkich możliwych zwyrodnialców. W tych miejscach jest nawet niemożliwy do zatuszowania charakterystyczny dla cmentarzy smród. No i oczywiście roją się tam wszędzie szczury – inkarnowane byty tych, którzy już zaliczyli od Matki Natury należną im Karmę.

  I właśnie dokładnie to samo może spotkać wszystkich tych, którzy pozwolą się zwieść pustynnym oszustom. Na tych mudżahedinów oszukanych i zwiedzionych przez masonerię przecież nie czekają tak naprawdę 72 dziewice ale 72… demony z których najprzystojniejszy wygląda jak Golum z Władcy Pierścieni. Karma czeka rzeźników i masoneria doskonale wie o tym. Tak więc jeśli ktoś się pozwoli dobrowolnie odwieść od prawdziwej wiary rodzimej, która jest naukową Wiedzą a nie jakąś szemraną religią, to niestety ale nie inkarnuje się na wyższym stopniu rozwoju ale… cofniętym. Na reinkarnację są tysiące dowodów – na życie pozagrobowe i jakieś zmartwychwstania – ani jednego – i stąd te zasuszone truchła walające się po kaplicach i kościołach. Truchła – bowiem one po prostu dosłownie struchlały od niewyobrażalnego… strachu. Strachu przed karmą, która jest nieuchronna. Truchło, kościół – to tylko kolejne przykłady tego jak doskonały jest język polski – szkoda tylko że tak niewielu Polaków ogarnia co poszczególne słowa w języku polskim naprawdę oznaczają. Są co prawda przypadki udanego zombizmu czyli… zmartwychwstania np. na Haiti związane z kultem voodoo, no ale związane jest to z czarną magią i niestety nie przynosi oczekiwanych efektów. Zombie, bowiem tak jak wszystko podlegają prawom fizyki i niestety ale po trzech minutach bez tlenu bezpowrotnie obumiera mózg ludzki. Co z tego że uda się ciało przywrócić do życia skoro jest to… zombie, czyli najbardziej upośledzona umysłowo istota na ziemi. A im dłużej był mózg martwy tym dla zombiego gorzej… Masoneria od zawsze stawia na jak najdłuższe zachowywanie szczątków ludzkich – grobowce, szczelne trumny, mumifikacja i tak dalej – ponieważ boi się jak diabeł święconej wody wędrówki dusz czyli reinkarnacji opóźniając ją ile się da i wtłaczając owo opóźnianie w kanony swoich fałszywych religii. O co tu chodzi? To bardzo proste, otóż dziesiątki i setki razy niewinne ofiary mordów reinkarnowały się na tyle szybko w że były w stanie bezbłędnie wskazać swoich morderców z poprzedniego wcielenia oraz miejsce ukrycia ich zwłok! To zwykły fakt setki i tysiące razy potwierdzany. I dlatego się o tym milczy, bowiem gdyby ta wiedza przedostała się do świadomości społecznej odwieczni mordercy ludzkości mieliby po prostu przejebane pod natłokiem dowodów, które są bezsporne. Nie mogliby mordować po prostu bezkarnie. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości niech się przyjrzy zdrowym pogańskim kulturom, nie tylko słowiańskim. Indianie palili ciała zmarłych, Wikingowie, Scytowie – po prostu wszyscy – i żadna z tych kultur nie znała problemu nawiedzonych budynków, niespokojnych dusz i tego typu horrorów. Każda z nich była po prostu zdrową kulturą gdyż nie celebrowała kultu śmierci jaki się na świecie rozpoczął dopiero od czasu przejęcia władzy przez kapłanów w Starożytnym Egipcie. Zakłócenie naturalnych procesów oczyszczenia duchowego to jedno z największych celów masonerii, bowiem tylko w chorym i zgniłym świecie ci zwyrodnialcy mogą sprawować bezprawnie władzę. Dlatego konserwują – oczywiście jako najświętsze sacrum – wszelkie możliwe zgniłe szczątki tak zwanych świętych – czyli swoich hochsztaplerów – i nie ma tu żadnej oczywiście różnicy czy chodzi o kawałki trucheł papieży, psychopatycznych funkcjonariuszy ówczesnej bezpieki (kościelnej inkwizycji) czy szczątki współczesnych psychopatów typu na przykład Lenin. Chodzi o to aby z lęku przed nieuchronną karą uchronić lub odwlec ją w czasie dla największych masońskich zwyrodnialców. Naprawdę przykro że tak niewielu ludzi ogarnia prawdziwy sens tak zwanych mumii lub katolickich oraz islamskich relikwii, bo zamiast to chore na wszystko dziadostwo spalić i wysypać prochy do ścieku aby popaprańcy mogli w końcu pokutować, czczą zarażone i przegniłe szczątki swoich własnych prześladowców, nierzadko modląc się nawet do nich. Tylko ogień ma właściwości oczyszczające i dlatego właśnie tych średniowiecznych masonów – templariuszy – spalono na stosie. Chodziło o to aby nie gnili i nie zarażali wód podskórnych ale natychmiast rozpoczęli proces reinkarnacji. Masoneria do dziś nie może tego ciosu przeboleć i tak nią to mocno wstrząsnęło że do kanonów pecha wtłoczyli piątek 13 – kiedy to się stało – jako symbol nieszczęścia, doskonale sobie zdając sprawę że to był od czasów starożytnego Egiptu tak naprawdę najszczęśliwszy dzień całej ludzkości. Było to bowiem rozpoczęcie wędrówki dusz największych zwyrodnialców i umożliwienie im ponownych narodzin jako zwierzęta. Jako szczury templariusze niestety nie mogą nam już o tym opowiedzieć, ale mogą w końcu zastanowić się nad sobą… w nieskończoność, bowiem jako szczury no cóż… mają naprawdę niewielkie szanse na ponowne wejście do świata ludzi.”

  Polubienie

 5. to wszystko przez emancypacje. jak baby sa niedor …. niedokochane to im zajace we lbach lataja i sie odbijaja glowkmi od siebie. no i sie zaczyna problem. od polihipergamicznej biologii gatunku nie uciekniemy. my chcemy wiekszosci z nich one mniejszosc z nas choc coraz wiecej facetow polozylo juz laske na kobiety (mgtow). ja zreszta tez choc mam fajna kochanke ale drugie malzenstwo wykluczam. co to za umowa, ktora jakas tlusta minister rodziny bedzie redefiniowac bez aneksu w USC? to jakby w PLAY kupujac komorke powiedziec swiadomy praw i obowiazkow nie czytajac ich i dostac rachunek na 1000 PLN za SMSa. moze islam ma lepsze rozwiazanie? lepiej byc 4 zona kolesia z jajami niz pierwsza zona fajtlapy? to jednak promuje jeszcze agresywniejsze geny choc fakt, ze oni za figlowanie obcinaja kobietom glowy daje im cholerna skutcznosc. kazdy zna tez kolesia w towarzystwie, ktory jest otoczony wiankiem kobiet i NIGDY nie jest to grzeczny misiaczek. pisalismy o tym 100 razy w komciach. we Wrocku wiedze cale masy kobiet z pustym, martwym wzrokiem na ulicy i sluchawkami w uszach a w Izerach, gdzie sie przeprowadzam na wies praktycznie nie ma mlodych kobiet. pouciekaly do miasta. kolesie zapijaja sie pod sklepem i na obsranych podworkach. depopulcja max. tak to jest jak sie wypiera, ze kazda samica lozyskowaca popuszcza szparki w okreslonej konstelacji. jest nawet taki brzydki wyraz. prostituare .-) banki spermy tez nie pomoga bo dziecko wychowane bez ojca to kaleka. sexmisja nie jest komedia w swej glebszej warstwie. taaaa….. no i widze coraz wiecej karmelowych we Wrocku. nie wiem w jakim miescie mieszka Jarek ale pewnie jest podobnie…..

  Polubienie

  • Wszystkiemu wine te kobiety…. i jako całość oceniane są po postępowaniu części jednostek, zwłaszcza takich, do których nieszczęśnika ciągnie. Rozwiązanie problemu świata to trzymać kobiety za mordę ….

   Polubienie

 6. Taaaa, pełna zgoda. Dlatego kobiety mają puste oczy, bo pragnęły romantycznej miłości, a rzeczywistość ich zawiodła.Jeśli facet na tym samym stanowisku, co kobieta zarabia 3 razy więcej, a kobietę postrzega jako ” szparkę” to…….A szkoda gadać. Stąd ten pusty wzrok

  Polubienie

  • A mężczyźni którzy pragnęli romantycznej miłości, którzy szanują kobiety i uważają je za partnerów? A ona uciekła z pijącym, ćpającym i bijącym ją umięśnionym brutalem, i powiedziała, że „możemy być przyjaciółmi”? 😀

   Polubienie

  • Absolutnie się z Tobą nie zgodzę. 😉 I zmienię zdanie, które napisałaś, na bliższe prawdzie:

   „Faceci, których uwielbia większość kobiet, postrzegają kobiety jako obiekty seksualne bez mózgów”

   To tak, jak dwie rozżalone kobiety powiedziały, że: „wszyscy faceci to dranie”. Błąd! Powinno być: „wszyscy faceci na których zwracamy uwagę i których wybieramy to dranie”.

   Jest ogromna rzesza mężczyzn wrażliwych, z empatią, traktujących kobiety dobrze. Ale oni często słyszą: „zostańmy przyjaciółmi”. Często nie mają za dużo męskiej siły, więc w związkach bywa, że są traktowani źle. Bo sobie pozwalają na absolutnie niedopuszczalne i aspołeczne zachowania takie jak fochy, „domyśl się”, wkurzanie się o bzdury, chorobliwą zazdrość czy siedzenie w portfelu mężczyzny.

   O tym wszystkim pisałem tutaj:
   https://jarek-kefir.org/2017/10/19/ja-tez-me-too-bylem-ofiara-przemocy-mezczyzni-cierpia-i-umieraja-w-ciszy/

   Polubienie

 7. Ooooooooo moment, moment. Chyba się nieco zagalopowałeś. Kobiety już od dawna nie” przesiadują w portfelach ” mężczyzn, co do fochów się zgodzę. Z zazdrością obserwuję pary, które potrafią dogadywać się latami, ba – dekadami!!!!!!!!!!!!!! Jednak nie ufam ich szczerości wobec siebie. Niestety. Związek partnerski nie istnieje – zawsze któraś ze stron dominuje i niekoniecznie jest to facet. Szacunek owszem……do momentu, kiedy jeden z partnerów nie zechce tego szacunku okazywać już zupełnie komuś innemu. No i taka dupa.

  Polubienie

  • Siedzą, siedzą 😉 To facet „ma zarabiać i koniec”. To facet ma płacić rachunki w restauracji, bo przecież „ten kto zaprasza płaci, tak muwi sawuar wiwr” xD Ciągle jest tendencja, że facet to ta strona, która daje pieniądze. No i gdy kobieta zachodzi w ciążę i rodzi dziecko, to facet MUSI być tym, który zarabia – najczęściej jedynym. Taka biologia, kobieta na co najmniej dwa lata znika z rynku pracy. A górą w związku powinien być mężczyzna. O tym mówią szczególnie Hellingerowcy i tantryści – jak kobieta forsuje swoje zasady w związku, „we wspólnym gnieździe”, to facet traci siłę i wycofuje się ze związku.

   Teraz jest czas na przebudzenie i emancypację mężczyzn. Będziemy mówić: „NIE”. Będziemy stawiać granice. Nie będziemy się zgadzać na wiele zachowań. To nowa, męska era.

   Polubienie

 8. Co do utrzymania/pomocy, gdy kobieta urodzi, to raczej naturalne w związku,że się pomaga. To tak jak facet powiedzmy zachoruje, czy straci pracę, to wtedy może być na utrzymaniu kobiety. Podam przykład z życia wzięty 😉 mój własny. Mój partner miał pracę ciekawą, w miarę płatną , ale po zmianie zarządu atmosfera w firmie zrobiła się tragiczna. Męczył się w tej pracy, ale w tym czasie ja zmieniłam pracę na lepiej płatną i zaproponowałam mu,że może rzucić tą pracę i szukać innej, a ja przez ten czas dam rade nas utrzymywać. Po jakimś czasie się zgodził, trochę trwało szukanie nowej pracy, ale warto było, także Ty również Jarku nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego wora. Czasem jedna storna ciągnie ku górze, czasem druga, byle by nie spychać się w dół.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s