Afery

STRZELANINA W LAS VEGAS TO ZAMACH FALSE-FLAG?! SZOKUJĄCE FAKTY WYCHODZĄ NA JAW MIMO CENZURY!


Strzelanina w Las Vegas i 11 września zamachem fałszywej flagi?!

Dziewięć dni temu w Las Vegas w USA miała miejsce apokaliptyczna strzelanina. Podstarzały hazardzista i milioner, Stephen Paddock, miał zabarykadować się w hotelu Mandalay Bay, i zabić około 60 osób podczas odbywającego się nieopodal koncertu muzyki Country. Strzelanina ta jest uznawana za najtragiczniejszą w historii USA.

Jednak sprawa powoli zaczyna.. przycichać. Do dziś nie znamy motywu sprawcy, jego poglądów politycznych i religijnych, i wielu innych aspektów tej strzelaniny. Uznano chyba, że embargo informacyjne wystarczy, by zatuszować sprawę. Serwis You Tube cenzuruje nagrania audio i video podważające oficjalną wersję wydarzeń. Usuwane są coraz to nowe filmiki. Ale dziś każdy ma telefon z aparatem i kamerą, więc sprawa już się rypła.

Filmiki te widziały dziesiątki milionów ludzi. Niektóre z nich miały więcej wyświetleń, niż wiele materiałów z oficjalnych mediów, np z CNN. You Tube zmieniło też algorytm wyszukiwania tak, by na początku premiować „jedynie słuszne” materiały. Poniżej wymienię nieścisłości związane z strzelaniną w Las Vegas.

Stephen Paddock przybył do hotelu Mandalay Bay nie 28 września, jak głosi oficjalna wersja, ale 25 września. Ustaliła to dziennikarka śledcza Laura Loomer. No i w jaki sposób Paddock wniósł do hotelowego pokoju cały arsenał broni? W jaki sposób wniósł „pancerny” karabin maszynowy, którym dokonał zamachu? To nie był zwykły „kałasz”, ale znacznie mocniejsza, cięższa i dłuższa konstrukcja. Nawet zwykły AK-47 raczej do plecaka nie wejdzie. Widać je na poniższym zdjęciu:

Kolejne dowody na to, że strzelanina w Las Vegas to false flag

Na tym zdjęciu widać też tajemniczą notatkę przy jego zwłokach, w czerwonym kółku. Przez długi czas nie można było poznać, co zawierała. Dopiero niedawno wydano lakoniczny komunikat, że były tam obliczenia Stephena Paddocka, m.in. o dotyczące trajektorii pocisków. Z tym, że takie obliczenia można dokonać na komputerze, na programach czy stronach hobbystycznych poświęconych wojskowości. Nie trzeba tego robić jak w średniowieczu, na kartce.

Każdy zamachowiec by tak zrobił, zamiast bazgrać jak jaskiniowiec na świstku papieru i narażać się np na błąd w obliczeniach. No i wciąż nie wiadomo, czy Stephen Paddock działał samodzielnie. Na samym początku policja i media spekulowały, że strzelców w Las Vegas było dwóch. Na zdjęciu poniżej macie jak byk dwa wybite okna w hotelu Mandalay Bay, w pokojach położonych blisko siebie.

Fałszywa flaga, islam i polityka

Ciekawe są także kwestie obyczajowe i ideologiczne związane ze strzelaniną w Las Vegas. Kim jest partnerka czy też prostytutka, jaka towarzyszyła Stephenowi Paddockowi przed strzelaniną? Ponoć pojechała ona do Filipin, była też mowa o tym, że przekazała komuś w Filipinach ogromną sumę pieniędzy. Wróciła potem do USA i na lotnisku została zatrzymana przez służby specjalne. Policja spekulowała, że Paddock był świeżo nawróconym na islam muzułmaninem. Zaś w Filipinach działa organizacja terrorystyczna Abu Sayyaf, lojalna wobec państwa islamskiego (ISIS).

Dokonuje ona regularnych ataków terrorystycznych, a na początku 2017 roku przejęła nawet duże miasto Marawi na południu Filipin. Stephen Paddock miał zaatakować koncert muzyki Country w Las Vegas, bo większość fanów tej muzyki to ludzie konserwatywni, głosujący na Republikanów. Miał sympatyzować z lewacką organizacją terrorystyczną Antifa, która ma oddziały w wielu krajach. Na poniższym zdjęciu widać go na proteście Antify przeciwko Trumpowi.

Liberalny rząd cieni i zamachy fałszywej flagi

Ciekawą kwestią jest też to, że Stephen Paddock jest na liście członków Partii Demokratycznej. Demokraci to inaczej liberalna lewica, która po wygranej Donalda Trumpa straciła władzę w USA. Ale lewicowo-liberalny know-how ciągle trzyma się mocno. W Polsce, w USA, na Węgrzech itp tworzy tzw „rząd cieni”, okopany w mediach, organizacjach pozarządowych (NGOsy), sądach, urzędach, administracji, w medycynie, nauce, psychologii itp itd.

Lewica traci wpływy na całym świecie, m.in. przez doprowadzenie do wojen, neoliberalnego wyzysku, autorytarnej cenzury i prześladowań (poprawność polityczna). W Polsce mówi się od dawna „liberały aferały”, zaś złośliwi mówią, że ideały lewicy kończą się tam, gdzie zaczynają się interesy banków i korporacji. Przez wiele dekad lewicowo-liberalne rządy wprowadzały najbardziej antyspołeczne rozwiązania gospodarcze, jednocześnie faworyzując „lewicowość około-majtkową”, czyli gender, prawa gejów itp itd.

Zapraszam na video z kanału Bartosz Mówi odnośnie zamachu false flag w Las Vegas:

11 września 2001, atak na WTC. Też zamach fałszywej flagi?

Kontrowersje budzą setki okoliczności związanych z zamachami 11 września 2001 roku. Wciąż nie wiadomo jak niewykształceni piloci amatorzy szkolący się na awionetkach, dokonali tak skomplikowanego manewru na maszynach znacznie bardziej zaawansowanych. Jakimi są samoloty Boeing. Nie wiadomo także w jaki sposób części samolotu wbiły się w stalowo-betonową konstrukcję wież WTC.

Przedstawiam zbiór domysłów i hipotez uwiecznionych na dwóch filmach. Jeden z nich jest z polskim lektorem, drugi jest w języku angielskim. Amerykanie pod jednym z filmów piszą że od 2001 roku w ich kraju zamknięto 57.000 fabryk, a na zbrojenia i wojny wydano 5 bilionów dolarów. Podczas gdy najprostsze nawet pytania wciąż nie zostały wysłuchane.

Powstało mnóstwo teorii, mniej lub bardziej wiarygodnych. Jak zawsze polecam dystans i chłodny sceptycyzm. Nie neguj tych teorii, ale z drugiej strony, nie emocjonuj się nimi i nie bierz ich za prawdę objawioną. No i nie wierz do końca w zapewnienia tych, którzy są na szczytach władzy. Niejeden raz historia pokazała, że elita coś „kręciła” przeciwko swoim obywatelom.

11 Września – niewygodne fakty Lektor PL (Loose Change):

Terroryzm, false flag i.. fake news 😉

Wiele mówi się teraz o tzw „fake news„, czyli fałszywych, propagandowych wiadomościach. Określenie „fake news” dołączyło do wielu podobnych, które są używane do „biczowania” tych niepoprawnie myślących. Inne określenia tego typu to: teoria spiskowa, pseudonauka, prawicowa propaganda, new age (nju ejdż), metafizyczny bełkot, antyszczepionkowcy itp itd.

Ja wiem jedno.. Te zamachy z 11 września 2001 spadły Amerykanom jak z nieba. Przez 16 lat dokonali „terraformacji” geopolitycznej całego Bliskiego Wschodu. Zniszczyli kraje takie jak: Afganistan, Irak, Syria, Libia, Jemen. Obalono też rządy w Tunezji i Egipcie. Wskrzeszono islamski dżihad. Doprowadzono do wielkiej wojny szyitów z sunnitami, która toczy się najmocniej w Syrii i Iraku. Nasi potomni mogą te wydarzenia nazwać III wojną światową. Oprócz tego USA zrealizowały ogrom innych operacji i interesów.

Fake news, Irak, broń chemiczna i Disneyland

Złośliwie dodam, że medialne fake newsy z 2002 roku doprowadziły do obalenia stabilnego, świeckiego rządu w Iraku, i do kaskady problemów w rejonie. Fake news ten głosił, że Irak posiada spore zapasy broni chemicznej i biologicznej. Media spekulowały też z przekonaniem graniczącym z pewnością, że Irak posiada także broń nuklearną. Każdy kto choć trochę interesuje się wojskowością czy atomistyką, powinien parsknąć śmiechem słysząc taki medialny „bait”. Ale wtedy eksperci zgodnie milczeli.

Mamy demokrację, Unię Europejską, Mc Donaldy, Coca Colę.. Uważamy się często za takich nowoczesnych, postępowych. Myślimy, że skoro jest Mc Donalds, Disneyland i galeria handlowa z kolorowymi szmatami szytymi przez kapitalistycznych niewolników z Chin, to ludzka natura się zmieniła. A tymczasem to nieprawda. Ludzka natura jest ta sama od eonów czasu. Te same wojny, wyzysk, bieda, niesprawiedliwość, przemoc.

To samo ogłupianie ludzi i trzymanie ich za buzię. Faktem jest tylko to, że mentalność zmieniła się nieznacznie, ucywilizowała się. Nie ma już tych strasznych obozów koncentracyjnych. Nie ma dyktatorów wysyłających miliony na śmierć. Ale zasady działania ludzkich społeczności pozostał w wielu aspektach takie same. Więc to nie są jakieś nie wiadomo jakie spiski i konspiracje. Tylko zwykła chęć dominacji nad „ludem” i ukrycia swoich działań.

Autor: Jarek Kefir

Witaj! 🙂 Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jest to też pewna forma wyrównania energii, podziękowania za wiedzę. Link z informacją jak to zrobić, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

4 odpowiedzi »

 1. Moje pytanie brzmi następująco,jak tym wydarzeniem z Las Vegas mogłyby posłużyć się władze USA,nie widzę żadnych korzyści,skoro był on członkiem parti demokratycznej i pracował w koncernie zbrojeniowym Lockheed Martin oraz był członkiem Antify,a w dodatku to biały wykształcony Amerykanin Steven Paddock,nie można posłużyć się tym zamachem do inwazji militarnej,czy zaostrzenia prawa,ten człowiek był militarystą,posiadał ogromny arsenał broni i mógł te zbrodnię popełnić,motywy są oczywiście niejasne i tajemnicze,być może nigdy nie poznamy prawdy,jednak argument na fałszywą flagę w przypadku strzelaniny w Los Angeles jest bardzo słaby,morderca był zaawansowany wiekowo i wydaje się normalne że posługiwał się kartką i długopisem,komputery to domena młodych ludzi do czterdziestego roku życia,ludzie bardziej zaawansowani wiekowo stosują metody znane z XX wieku,wybite dwa okna w budynku skłaniają do przemyśleń ale nie jest to dowód na cokolwiek,brakuje motywu,brakuje także dowodów na związki z tym zamachem władz USA,z 11 Września o tyle jest sprawa bardziej klarowna że mamy i motyw i dowód,właściciel WTC Larry Silverstein pracował w tym budynku i był obecny w pracy każdego dnia bez wyjątku,zatrudniał w WTC także żonę i syna,jednak zastanawiający jest fakt,że kilka miesięcy przed tragedią Larry Silverstein ubezpieczył WTC międzyinnymi na okoliczność ataku terrorystycznego.Warto zauważyć że Larry Silverstein zawsze przychodził do swojego biura w WTC,jednak 11 Września 2001 roku się w nim nie pojawił gdyż tego dnia miał wizytę u lekarza,jednakże żona Silversteina i jego syn 11 Września 2001 roku także nie przyszli do WTC gdzie pracowali,samo zawalenie się budynków przypominało kontrolowane wyburzenie,w ten sposób wysadza się stare kasyna w USA,efekt jest identyczny budynek zawala się w wyniku tego wybuchu w lini prostej,mało znany jest także fakt że w trzeci budynek WTC nic nie uderzyło jednak on także się zawalił w wyniku najprawdopodobniej kontrolowanego wyburzenia,moja teoria jest taka że właściciel WTC Larry Silverstein do spółki z amerykańskim rządem i CIA są odpowiedzialni za kontrolowane wyburzenie WTC,właściciel WTC wiedział o zamachu więc ubezpieczył budynek,w ten sposób CIA zaadośćuczyniła mu za szkody,rząd amerykański zaś miał doskonały pretekst,którego potrzebował aby móc militarnie najechać na bliski wschód,ten zamach przysporzył rządowi USA poparcia potrzebnego do wojny napastniczej w celu pozyskania cennych minerałów w postaci ropy,złota i innych cennych bogactw,gdyby nie było zamachu na WTC rząd amerykański nie zdołałby przekonać do interwencji militarnej nawet 1 procenta Amerykanów,nie mówiąc już o potępieniu państw europejskich,wszystko układa się w logiczną całość,na koniec chcę napisać że jestem szczęśliwym człowiekiem,kocham życie i nie planuje samobójstwa,zawsze kochałem i kocham życie,muszę to napisać ponieważ fakty,które przedstawiłem mogą zaaowocować tym że będę chcieli mnie zamordować i upozorować moją śmierć na wypadek lub samobójstwo,dodam także że od dziesięciu lat pracuje fizycznie w niebezpiecznych warunkach i nie miałem nigdy nawet zadraśnięcia,jestem uważny,nie choruje nigdy nie miałem wypadku i jestem normalny.

  Polubienie

 2. TEORIE DZIURAWE JAK SITO
  PO 1 PRIMO – WNIESIENIE BRONI DO APARTAMENTU BARDZO PROSTE, MILIONER W USA DO HOTELU NIE WCHODZI TYLKO Z REKLAMOWKA Z ALDI, CZASEM TO JEST KILKADZIESIAT KUFROW I WALIZ
  PO 2 SECUNDO – OWSZEM 2 (DWA) WYBITE OKNA, ALE JAK PODAWANO W MEDIACH USA TO W TYM SAMYM APARTAMENCIE WIELOPOKOJOWYM
  PO 3 TERCIO MOTYW JEST DLA MNIE JASNY SKORO SPRAWCA TO TAKI MANIAKALNY DEMOKRATA, TO JEGO ATAK JEST WYNIKIEM FRUSTRACJI, PO OBAMIE A KONKRETNIE OBAMACARE, DEMOKRACI PRZEZ WIELE LAT TO JEST MARGINES POLITYKI USA, W POLSCE POKAZUJECIE OBAMACARE JAKO ,,DOBRO” DLA OBYWATELI, ALE TO BZDURA, OBAMACARE JEST ODBIERANA PRZEZ OBYWATELI USA JAKO PRZYMUSOWY PODATEK NA DOCHODY FIRM UBEZPIECZENIOWYCH, WIEC DEMOKRACI TO LEWICA TYLKO W CHORYCH WIZJACH

  Polubienie

 3. Co jak co ale Steven Paddock nie strzelał raczej z rozpaczy po Obamacare,jako multimilioner najprawdopodobniej leczył się prywatnie,a Obamacare przecież nadal obowiązuje,senat zablokował zniesienie Obamacare głosami czterech senatorów republikańskich międzyinnymi Johna Maccaina,Steven Paddock był nałogowym hazardzistą,prawdopodobnie zadłużył się u mafii,przegrał tyle pieniędzy że nie mógł się spłacić,i tak by go zabili,zaplanował więc swoje samobójstwo,a skoro i tak czekała go śmierć to przy okazji wyszła na jaw jego ciemna strona osobowości,skrywana od lat nienawiść do republikanów,więc popełnił zbrodnię,karabinem łatwo jest mordować więc żniwo śmierci było ogromne,w Polsce też zdarzali się tacy przesiąknięci nienawiścią staruszkowie,pare lat temu jakiś zaawansowany wiekowo taksówkarz zamordował europosła Marka Migalskiego,nie miał takich możliwości jak Steven Paddock,więc zastrzelił tylko jedną osobę.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s