Banki i tajna władza

PRZERAŻENIE W SZWEDZKIM SZPITALU. „ISLAMIŚCI WCHODZĄ Z BRONIĄ, BOIMY SIĘ O ŻYCIE, NIKT NIE REAGUJE!”

Kryzys związany z gośćmi pani Merkel wciąż się zaognia. Straszne jest to pisać, ale powoli przyzwyczajamy się do tego, że w Europie dochodzi do kilku, a nawet kilkunastu zamachów terrorystycznych w ciągu miesiąca. Jednak to nie wszystko, bowiem o setkach tysięcy dodatkowych przestępstw rocznie się nie mówi. A są one wyjątkowo brutalne i uciążliwe dla zwykłych ludzi.

Zapraszam Cię do przeczytania tego, co napisała czytelniczka pana Romana Nachta, znanego wielu ludziom autora i demaskatora:

Kilka słów na temat sytuacji w szwedzkich szpitalach. Dodatkowo jest dzisiaj nawet artykuł w szwedzkiej gazecie. Otóż w Malmö, Göteborgu i okolicach, dużo było przemocy w ostatnim roku. Co chwilę przywożą postrzelonych ludzi, a Szwedzi ich leczą i operują. Pytanie: za czyje pieniądze, bo oni na ogół nie pracują i nie płacą podatków. Nie dość tego. Grożą personelowi, przychodzą z do szpitala bronią, przebieraj się za robotników, a ci, którzy już kilka razy leżeli znają rozkład szpitala i panoszą się. Nieustannie grożą personelowi, że wiedzą gdzie lekarze i pielęgniarki mieszkają, do której szkoły chodza ich dzieci itp.

Doszło do tego, że personel nie nosi wizytówek z nazwiskiem i imieniem, bo ludzie się ich boją. Pozdejmowano w szpitalach tabliczki z drzwi gabinetów lekarskich i pokoi zabiegowych. Cale rodziny wdzierają się do szpitali wraz z tymi postrzelonymi, wchodzą gdzie chcą i nie pytają, czy można czy nie. Grożą każdemu jeśli oponuje. Wyrażają wciąż swoje niezadowolenie z opieki lekarskiej, zabiegów itd. Teraz posadzono wartowników z bronią w rożnych miejscach w szpitalach i pilnują personelu. Władze znalazły nowe rozwiązanie! „Gated communities” czyli społeczności za kratami.”
(Koniec cytatu)

To „tylko” kryzys uchodźców, czy cynicznie zaplanowana inwazja islamu?

Zastanów się póki co, czy to na pewno „kryzys uchodźców” jak i „zaczadzenie głupią ideologią”. Czy ludzie podejmujący decyzje dotyczące całego kontynentu, dotyczące obrotów wynoszących biliony dolarów, mogą zachowywać się tak głupio? Czy raczej jest to element cynicznego planu politycznego? Naprawdę myślisz, że potężni ludzie dysponującymi bilionami dolarów czy tam euro, są głupi? Że wierzą w jakieś ideologiczne bajeczki, które z zasady są opium dla ich ciemnego ludu?

Cierpliwość społeczeństw powoli się wyczerpuje. Inwazja islamu połączona jest także z coraz większymi obszarami biedy i beznadziei, także w krajach Zachodu. Ludziom wkrótce puszczą nerwy. Tego „pełzającego buntu” póki co nie widać, ale czas ku temu jest bardzo bliski. Zwyrodniałe pokolenie rewolucji roku 1968 doszło na świecie do władzy na hasłach: „Miłość, przyjaźń, pokój, tolerancja, empatia, różnorodność, muzyka”.

Wprowadzili oni lewicowo-liberalną rewolucję. Doszła ona do swoistego kuriozum – biały, heteroseksualny mężczyzna musiał wręcz przepraszać że żyje. Co zostało z tych szczytnych haseł? NIC. Co natomiast jest obecnie? Inwazja islamu, bo ogłupionym społeczeństwom wmówiono, że trzeba pomagać – za wszelką cenę. Są rządy banków i korporacji. Ludziom wmawia się, że mają biedować i godzić się na wyzysk, bo ważniejsze są przecież Trybunały Konstytucyjne, prawa gejów i in vitro.

Liberalne ideały pokolenia ’68 a smutne realia

Sytuacja dojrzewa do wielkiej rewolucji, i do tego, by elita pokolenia ’68 (U nas PO-Nowoczesna, na świecie Unia Europejska plus sztab Obama-Clinton w USA) została odsunięta od władzy i surowo osądzona. Eksperyment liberalny trwający od drugiej połowy XX wieku do niedawna, dobiega końca. Teraz wahadło dziejów („Pendulum of Power – czytaj TUTAJ) wychyla się w drugą stronę. Czyli w męską, konserwatywną stronę. Są to procesy historyczne zachodzące cyklicznie.

Konserwatyzm i prawica to archetypowo pierwiastek męski. Liberalizm i lewica to archetypowo pierwiastek żeński. Rewolucja roku ’68 przyszła po wielu wiekach, czy raczej tysiącleciach ciemnoty i braku elementarnej tolerancji wobec inności. Jakiejkolwiek. Była to naturalna reakcja. Tak samo naturalną reakcją jest obecny zwrot w prawo, po dekadach błędów i tyrani lewicowych liberałów.

Każdy taki zwrot wahadła dziejów odbywa się jednak na coraz wyższym poziomie rozumienia. Nie ma powrotu ani do XIX-wiecznej ciemnoty, ani do szaleństwo eurokratów. Celem ludzkości jest rozwój i ewolucja, także ewolucja mentalności. Ruchy wahadła dziejów mają ją umożliwiać.

Życie nie jest ideologiczną bajką. Pora dorosnąć

Podczas liberalnego eksperymentu przesadzono i popełniono liczne błędy. Obrzydzono nam naszą piękną, białą, europejską tożsamość. Zakazano dbania o nasze kraje. Pozbawiono mężczyzn siły i pastwiono się nad nimi. Oczywiście tylko nad białymi. Bo muzułmanom wolno wszystko, a feministki na ich wyskoki przymykają oko. Promowano uległość, empatię wobec katów i tolerancję za wszelką cenę. Obudziliśmy się z ręką w nocniku.

Bez patriotyzmu i zdrowego nacjonalizmu czeka nas cywilizacyjna i krajowa zagłada. Kapitał jednak ma narodowość, jak i interesy państwowe i korporacyjne za nim stojące. To, że my wyznajemy cywilizowane i oświecone wartości, nie oznacza, że każdy na świecie je wyznaje. Ja naprawdę chciałbym żyć w świecie bez wojen. W świecie tolerancji, empatii, wysokich wartości. Kłopot jest jednak jeden i jest on fundamentalny. Świat realny tak nie działa. Twarde, realne życie to nie ideologiczne mrzonki i marzenia empatów.

Twarde, realne życie to np gwałt i morderstwo (dokonane przez muzułmanina) najaktywniejszej szwedzkiej zwolenniczki multi-kulti. Przed laty wzburzyło to opinią publiczną w Szwecji i w Europie. Jakże często zszokowani stwierdzamy, że życie realne nijak się ma do różnych regułek, doktryn, ideologii, norm społecznych. Ten proces upadku iluzji nazywa się DOJRZEWANIEM. Tym prawdziwym, mentalnym dojrzewaniem. Dlatego celebrujmy piękne ideały, nośmy w sercu oświecone wartości.. Ale też szykujmy ten przysłowiowy miecz.

Polecam Ci także inne ciekawe artykuły z mojej strony dotyczące inwazji islamu:

Potężna islamska inwazja na Europę [+18] Koniec państwa islamskiego to dopiero.. początek!
Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”
DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

Autor: Jarek Kefir

Witaj! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jest to też pewna forma podziękowania za wiedzę. Link z informacją jak to zrobić, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

7 odpowiedzi »

 1. Dziwi mnie, że personel szpitali nie rzucił jeszcze pracy.

  Zapraszamy Was Szwedzi do Polski. Ale bez Waszych Gości.
  Waszych Gości zostawcie sobie w domu — w Szwecji.

  Powiem Wam, no cóż.
  Masz ciało coś chciało.

  Widziały gały kogo zapraszały.

  Ślepota umysłowa ogarnia coraz więcej krajów i narodów Europy.
  A powinniście zacząć widzieć, a przynajmniej myśleć czterowymiarowo.
  Czyli jak powiemy A to potem 10B i 100C.

  Lawina się zaczyna.
  Czekajcie, co będzie dalej?

  Czy ja jestem jasnowidzem?
  Ależ skądże?
  Ja jedynie używam mojego rozumu do myślenia czterowymiarowego.
  Pozdro. Erika.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Ponieważ nie posiadam ani radia, ani teleekranu dopiero teraz dowiedziałem się o tym brutalnym gwałcie popełnionym na Polakach w Rimini.

  Tak się jakoś zdarzyło, że ponoć włoska policja już wcześniej miała do czynienia z dwoma z tych czterech gwałcicieli.

  I co?

  I nic.

  Rzecz w tym, że ludzie ci / o ile takich osobników można nazwać ludźmi /, a tak naprawdę są to bestie w ludzkiej skórze, byli nielegalnymi imigrantami.

  Ja się pytam Was Italianie, dlaczego ci osobnicy skoro wpadli w Wasze ręce popełniając jakieś przestępstwo, dlaczego od razu, natychmiast, nie odesłaliście tych nielegalnych cudzoziemców do ich kraju i nie przekazaliście ich ich rządowi?

  Bezkarność, a właściwie świadomość bezkarności, rozzuchwala.

  Wy Włosi, nie macie już Waszego, suwerennego państwa.

  Wy Włosi, macie już tylko Wasz kraj.

  Kraj należący już do Unii Europejskiej.

  A zatem Włochy to kraj, a nie państwo.

  Jesteście zatem pod okupacją Unii Europejskiej i całych hord cudzoziemców zalewających Wasz kraj.

  Piszę słowo K R A J z rozmysłem.

  Bo całkowicie niezależne i suwerenne może być tylko państwo.
  Państwo, a nie kraj.

  Ja Erika Necker Wam to oznajmiam. Ja — polski Niemiec.

  Ja obywatel RP of EU.

  Chociaż nikt z mojej rodziny Necker nie zapisał się na volksdeutscha i nie podpisał volkslisty / za taką odmowę całej mojej niemieckiej rodzinie groził obóz koncentracyjny /, to ja jako Niemiec, piszę Wam to, Obywatele RP — Polacy, żebyście wszyscy pojęli, że pragnę pełnej wolności i suwerenności dla wszystkich obywateli tego kraju. ,, Tego nieszczęśliwego kraju ” B. Prus ,, Lalka „.

  Czas na POLEXIT tego kraju z Unii Europejskiej.

  Najwyższy czas.

  Polubienie

 3. Uważam, że uchodźców powinny przyjąć kraje odpowiedzialne za destabilizacje ich krajów, na następnym miejscu sąsiedzi oraz kraje podobnego kręgu kulturowego jak Arabia Saudyjska mający kasę. My natomiast możemy jako Europejczycy zorganizować im pomoc humanitarną na miejscu i prowadzić inne działania promujące nasze wartości, ale samego przyjmowania też nie popieram. Druga sprawa, nie wierzę by stanowiło problem dla służ rozwiązanie problemu dzielnic z podwyższoną przestępczością – kwestia dobrej woli tych na górze oraz zmian prawnych odnośnie np. narkotyków, polityki społecznej czy dofinansowania służb, znacznie zaostrzonej ich aktywności wobec realnych przestępstw z przemocą (swoją drogą też o tym pisałeś), ważny jest również skuteczny system karny nastawiony na resocjalizacje i zadośćuczynienie. Kolejna sprawa, warto zwrócić uwagę, że na przyjęciu uchodźców zależy kapitalistom, ponieważ ze względu na mniejszy przyrost naturalny krajów potrzebują taniej siły roboczej. Stąd też nacisk na równą ich alokację – by rynki zachowały konkurencyjność wobec siebie na stałym poziomie. Także to wszystko nie jest takie jednoznaczne, jak uważa prawica/lewica.
  Patriotyzm jest ważną wartością (doceniania naszej tożsamości i dbanie o swój dom), ale nie mogę tego powiedzieć o nacjonalizmie – prowadzi on do antagonizmów i nas dzieli.
  „biały, heteroseksualny mężczyzna musiał wręcz przepraszać że żyje” że co? Popatrz jak się żyje ludziom w biednych krajach Afryki i dopiero wtedy powtarzaj takie twierdzenia. Owszem, kapitalizm sprowadza rolę mężczyzny do woła roboczego czy istnieją na poziomie prawa niesprawiedliwe wobec nas rozwiązania jak np. wyższy wiek emerytalny, pomimo krótszego życia; ale tutaj przepraszam, powielasz nie poparty niczym prawacki slogan.
  „Obrzydzono nam naszą piękną, białą, europejską tożsamość. Zakazano dbania o nasze kraje. Pozbawiono mężczyzn siły i pastwiono się nad nimi.” – kto obrzydził? Kto zakazał dbać o kraję? Kto pastwił się nad mężczyznami? Bo jakoś tego nie dostrzegam poza urojeniami części prawicowców. Nikt nie kwestionuje ogromnych osiągnięć cywilizacji łacińskiej na polu kultury, nauki, techniki itd, ani nie każe kontestować tych wartości, które do dzisiaj są aktualne. Jednak pamiętajmy też, że hegemonia zachodu jest oparta na kolonializmie, wojnach, niewolnictwie i wyzysku w przeszłości. Nie żadnej „czystości rasowej” czy innych bzdurach nie mających pokrycia w rzeczywistości.
  „elita pokolenia ’68 (U nas PO-Nowoczesna” – PO akurat prowadziła dość konserwatywną politykę, Nowoczesna też nie ma w tej materii radykalnych postulatów, nie tak bardzo różnią się od PO. Nasz kraj od czasów powojennych do dziś w sferze obyczajowej jest raczej tradycyjny. Zresztą ludzie nawet jak mają w młodości radykalne poglądy, to z wiekiem stają się bardziej zachowawczy. Nie sądzę, by demoliberalny establishment miał wiele wspólnego z wartościami bardziej ekstremistycznie nastawionego pokolenia ’68 (wręcz przeciwnie, jest to ze sobą w jawnej kolizji).
  UE ma swoje wady, ale mimo wszystko wolę żyć tutaj, niż w Stanach, Chinach czy Rosji…

  Polubienie

 4. Hm. Zyje w tym kraju 20-lat i pomyslec, ze jeszcze 200 lat temu, to byl przyklad teokratycznego, luteranskiego, ultrakonserwatywnego kraju. Gdzie zwykly wiejski pastor mial wiecej do powiedzenia, niz dzisiaj szwedzki minister, gdzie za praktykowanie innego wyznania niz Protestantyzm-Luteranizm, scinano glowe ..

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s