Felietony i artykuły autorskie

PORUSZAJĄCA PRZYPOWIEŚĆ O SPOTKANIU Z BOGIEM

Autentyczna rozmowa z Bogiem.. Tak było.

-Puk puk

-Kto tam?

-No siema, to Ty jesteś tym Wielkim Architektem?

-Tak, jestem Demiurg, wielki i potężny geometra naszego świata, władca i imperator Ziemi i Układu Słonecznego. Twórca chrześcijaństwa, judaizmu i islamu. Inspirator innych doktryn, takich jak racjonalizm, ateizm czy new age. Stwórca praw natury. Zarządca globalnej nieświadomości. Dyktator przywódców, polityków, kapłanów, liderów, całych państw i społeczeństw.

-Taa.. Okrąg, trójkąt i tylko jedno oko.. Do tego brak uszu, brak nosa, brak mózgu i serca.. To wszystko tłumaczy.

-Coo?! Człowiecze, puchu marny, nie boisz się mojej boskiej wszechpotęgi?! Nie uważasz że jesteś mały, grzeszny i niepełny? Nie chcesz modlić się do mnie, klękać przede mną, składać ofiar, wysławiać mojego imienia?! Nie chcesz żyć tak, jak ja to sobie wymyśliłem, określając zasady społeczne?!

-Nie.

-I może jeszcze nie wierzysz, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty dostanie się do nieba? Nie wierzysz, że pieniądz to zło wcielone i trzeba ciężko pracować za grosze, jak kazałem w księdze Genesis? I nie wierzysz, że ciąży na Tobie, człowieku, grzech pierworodny?!

-Nie.

A nie boisz się, że wielka i potężna karma zawsze wraca i zawsze determinuje Twoje życie, co do sekundy? I że i tak determinuje Twoje życie numerologia, kalendarz majów, czerwców, lipców i innych?! I że nie masz nic a nic do gadania, bo miałem taki kaprys i wszystko sobie zaplanowałem? A tysiące innych zasad religijnych, duchowych i ezoterycznych? Co Ty sobie niby myślisz?!

-Nie boję się, nie wierzę w te bzdury i gówno Cię obchodzi co sobie myślę. A teraz idę z ukochaną i z psem na łąkę, cieszyć się życiem. Wypierdalaj, chory pojebie.

-Ok, człowieku, mój synu, wiesz co Ci powiem? Bardzo się cieszę, że już w te brednie nie wierzysz. Tak naprawdę to był żart, który wy czasami nazywacie „kosmicznym testem”. Stworzyłem ten świat także dla Ciebie. Dałem Ci dar życia nie po to, byś je całe zmarnował na wyznawanie jakichś gówien. Nie po to, byś całe życie był mentalnym dzieckiem. Które pomimo w miarę zaawansowanego wieku ciała, nie dojrzało emocjonalnie i umysłowo. Zostaw doktryny umarłych tym umarłym za życia. Bo tak naprawdę nie chcę byś był wyznawcą, ale byś był kreatorem. Jesteś moimi oczami, moimi uszami i moim nosem. Jesteś też moim sercem i moim rozumem. Tak, jak inni ludzie i inne wysoko rozwinięte istoty. Wyluzuj, żyj swoim życiem, nie daj sobie nic narzucać. I baw się dobrze. Ja zawsze będę obecny, zawsze byłem, choć dotąd tego nie dostrzegałeś. Jestem obecny we wschodzie słońca, którym się często zachwycasz. Będę obecny podczas Waszego spaceru na łące. Albo wtedy gdy medytujesz. Lub wtedy, gdy w telewizji ogłaszają, że naukowcy wynaleźli nowy lek na jakąś straszną chorobę. Stworzyłem świat nie dla spiny i nie dla wiecznej walki wszystkich ze wszystkimi, ale dla zabawy. Cieszę się, że w końcu to pojąłeś, i że coraz więcej ludzi to pojmuje. Wkrótce to zaprocentuje także w wymiarze globalnym.

-Dzięki. Więc do zobaczenia.

Autor: Jarek Kefir

Podobał Ci się ten artykuł? 🙂 Moim celem jest zwiększanie poziomu świadomości u Ciebie i u innych Czytelników. Im większa świadomość, tym szybciej nastąpią krajowe jak i globalne przemiany, bo prawdziwa rewolucja to ta wychodząca od zwykłych ludzi. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę zachować niezależność i pisać o tym, co ukrywane i zakazane przez władze.

Niezależne media nie mają milionowych dochodów z prenumerat. W  dobie dominacji globalnych gigantów manipulacji musimy radzić sobie sami. Koszt utrzymania mojej strony na serwerze WordPress to równo 199 dolarów rocznie, do tego dochodzą też inne koszta. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Polepszenie naszej mentalności i ewolucja ludzkości jest też w Twoich rękach. Link z informacją jak wesprzeć moje publikacje i demaskacje, tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

 

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. https://www.youtube.com/watch?v=EUXXKNjbv4c

  Praedator cerberus
  qui vi vit infernus

  You shine darker than the night
  Your are older than the light
  You’re unphysical to me
  without a face or skin to see
  So terrible, and secretly
  eternally, Black Sun

  Penetrate and baste the mind
  Show my soul another light
  You seduce and desecrate
  So damn cold and far away
  And yet inside you heat me up
  Forever comes the Black Sun

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

  You appear in all my dreams
  Touch my black heart with your things
  The tree of life strives in your ace
  as you free me from the pain
  To tell the truth, you frighten me
  eternally, Black Sun

  You exceed the speed of light
  You’re everywhere, at everytime
  Not the father, nor the mother
  nor the kingdom come of heaven
  But without you I’m nothing
  endlessly, MY BLACK SUN

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

  Urio sine fine
  Daemone, parce mihi
  furiosos oculos timeo
  Frigeo, cor fit petra
  Vita mea fracta est et demissa
  et perdita

  Praedator cerberus
  qui vi vit infernus
  fames ardens
  carne hominis mortalis

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus

  MY BLACK SUN

  Praedator sanguis
  terra terroris
  corpo ferreus
  tremor infernus
  timor invictus
  extinctor fortis
  es angelus

 2. Wspomniany przez Ciebie jahwe-demiurg-szatan…jest plemiennym bożkiem ż…. …”dyrektorem więzienia”w którym obecnie (czasowo)przebywamy……żeby uczyć się przez doświadczanie zła i cierpienia….bożkiem doczesności i materii(Łk.4,1-13)..Nie powinno się go mylić z Bogiem chrześcijańskim…którego wysłannikiem był Jezus Chrystus…władcą miłości i ducha(J,18,37)…Królem Wszechświata….który jest „zwierzchnikiem”demiurga…tak jak król jest zwierzchnikiem wszystkich dyrektorów więzień w rządzonych przez siebie państwie…
  Nietrudno odgadnąć że to co powyżej piszę wywodzi się z klasycznej gnozy…która wydaje się sensowną próbą wytłumaczenia sytuacji w której znajduje się człowiek we Wszechświecie…

  • @SemperParatus – czy chodzi o to, o czym pisałem tutaj?
   https://jarek-kefir.org/2017/05/18/illuminati-zakazany-i-ukrywany-sekret-tajnego-stowarzyszenia-o-ktorym-byc-moze-nie-wiesz/

   Cytat: „Religią Iluminatów jest najbardziej rozwinięta formą gnostycyzmu i zwana jest Iluminacją (alternatywnie Iluminizmem). Poświęcona dążeniu do oświecenia ma wielu odpowiedników w religiach wschodu – hinduizmie, buddyzmie i taoizmie. Odrzuca abrahamiczne religie wiary: judaizm, chrześcijaństwo i islam uznając je za dzieła „Demiurga”. Czyli niższego, okrutnego i szalonego bóstwa, które oszukuje samo siebie nazywając siebie Prawdziwym Bogiem, a które zadało nieskończoną ilość cierpień ludzkości. Esencją iluminizmu, sekretnej religii iluminatów, jest fakt, że każda ludzka istota może dosłownie stać się Bogiem.”
   ~Adam Weischaupt, The Illuminati Manifesto

   Według Jezusa Chrystusa, gnostyckiego mesjasza, bestią apokalipsy nie jest żaden rząd światowy, żaden sekretny ród illuminatów, ani globalny spisek. Biblijna bestia wychodzi.. z morza, a jej liczba jest jednocześnie liczbą człowieka i wynosi 666. Przyjrzyjmy się temu bliżej. 666 jest liczbą węgla. Ma on 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów. Zaś biblijna bestia apokalipsy wychodzi z morza, tak samo, jak życie. Które wyewoluowało, wyszło z morza na ląd. Węgiel (666) jest więc podwaliną życia materialnego, pełnego niedoskonałości, kruchego, delikatnego, podatnego na choroby, na głód itp.

   Czyli życia cierpiącego, zmuszonego przez naturę (demiurga) do życia w wiecznej walce, szarpaninie, strachu, niszczenia jak i zjadania się nawzajem. Biblijna bestia jest więc człowiekiem, bo największym diabłem, szatanem czy demonem jest po prostu człowiek. I szerzej: ta bestia apokalipsy to życie oparte na materii. Iskierki Prawdziwego Boga (dusze ludzkie i zwierzęce), zostały uwięzione przez demiurga w więzieniu niedoskonałej materii. Znamienne jest to, że ludzie uduchowieni czy zwyczajnie dobrzy, często „dostają” od natury słabe, chorowite ciała.

   Według gnostyków rozmnażanie jest jednym z największych „grzechów”. Tworzy to nowe więzienia dla dusz, czyli ciała, i zasila trwanie systemu. Jezus Chrystus na kartach Nowego Testamentu przestrzega przed złowrogim „władcą tego świata”. Zapowiada też czy to zniszczenie starej struktury świata, jak i powołanie nowego – czyli reformę systemu. Wcześni chrześcijanie utożsamiali demiurga, czyli jahve, z osobą szatana.

   Jak pisze autor o pseudonimie RadTrap:
   Cytat: „Ukrzyżowanie na Golgocie to śmierć trojga ludzi na krzyżach. Krzyż łaciński używany przez Kościół w kolejnych wiekach to rozpakowany sześcian reprezentujący zamknięty świat. Sześcian to oczywiście cyfra 6, zaś trzy krzyże dają nam sekwencję 6-6-6. Symbolika śmierci Chrystusa na krzyżu to symbolika zwycięstwa nad światem (666), czego zresztą teologia chrześcijańska nigdy się nie wypierała, chodzi tylko o to, że wierni Kościoła nie rozumieją prawdziwego przesłania stojącego za tą alegorią. Pokonanie świata – jego „rozpakowanie” – oznacza uwolnienie od materii.”

   Prawdziwe cele illuminati
   Prawdziwym celem tajnego stowarzyszenia illuminati nie jest więc NWO (nowy porządek świata), ani wprowadzenie systemu niewolniczego. Z prostej przyczyny – bo on już istnieje od zarania dziejów. I wcale nie trzeba do tego mikrochipów czy innych wymyślnych okropieństw, w których wymyślaniu i opisywaniu lubują się chrześcijańscy fundamentaliści. Prawdziwym celem illuminati jest zniszczenie bestii – a więc materialnych form więzienia dusz, czyli ciał. Ich celem jest wyzwolenie się z koła samsary. A więc z koła ciągłych reinkarnacji i wcieleń.

   Dusze które chcą uciec z tej kosmicznej pułapki, są często przemocą zawracane do koła samsary. Właśnie przez mechanizmy demiurga. Innym, mniej kumatym duszom, po prostu wyświetla się po śmierci film z całego życia, wzbudza poczucie winy, i nakazuje im naprawę tego w kolejnym wcieleniu. Więc i w świecie materii, i w świecie ziemskiej duchowości (astral), masz ten sam matrix, tę samą pajęczynę oszustwa, zasłonę iluzji.

 3. Re.Prawie wszystko się zgadza…a wyjątkiem odrzucenia przez gnostyków chrześcijaństwa…Oba te prądy umysłowe przeplatały się ze sobą…W NT można znaleźć wiele fragmentów o proweniencji gnostyckiej…np.w/w przeze mnie w mojej poprzedniej wypowiedzi…o szatanie jako władcy świata(Łk.4,1-13)…albo o Chrystusie jako wysłanniku tego INNEGO(Dobrego=chrześcijańskiego Boga Miłości i prymatu ducha nad materią)…J.18,37(„królestwo moje nie jest z tego swiata”).Gnostycka negacja chrześcijaństwa dotyczy tylko jego oficjalnej…usankcjonowanej przez KK wersji…Natomiast co do ST…to gnostycy utożsamiali opisaną tam okrutną i kapryśną istotę-jahwe-demiurga-szatana..z ż…. plemiennym bożkiem właśnie…władcą naszego upadłego,doczesnego świata…Jak słusznie pisał jeden z badaczy gnostycyzmu:”tylko dążenie do zachowania jakiejś części judaizmu w chrześcijaństwie zapobiegło przekształceniu się tego ostatniego w gnozę…Czyli:gnoza to chrześcijaństwo całkowicie oderwane od korzeni judaizmu…jego totalne zaprzeczenie…

 4. Dodam:wbrew temu co piszesz demiurg-szatan-jahwe nie jest twórcą i przyjacielem chrześcijaństwa…jest jego wrogiem…Chrześcijaństwo-szczególnie to ezoteryczne…powiązane z gnozą…jest ekspozyturą tego INNEGO…dalekiego BOGA MIŁOŚCI i DUCHA…Od którego wszyscy się wywodzimy i do którego powrócimy…jak krople do oceanu…

 5. Dzięki. dawno już nic mi się tak nie spodobało i nie trafiło w Samo Sedno na Moim Etapie:)) Wiele o tym rozmyslałam, o tych kolejnych pułapkach „majowo-czerwoco-grudniowo itd.”, jak to fajnie ująłeś, o tych przepowiedniach, przeczuciach, olsnieniach, wyświechtanych oświeceniach i długiej do nich drodze, a ty to tak pigułkowo ująłeś. Gratuluję.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.