Felietony i artykuły autorskie

MANIPULACJE KOŚCIOŁA ZDEMASKOWANE! ZOBACZ SAM, BĘDZIESZ ZASKOCZONY!

 

religie

Dowiesz się jak kościół katolicki manipuluje i fałszuje Biblię..

Ideologie i religie zostały stworzone w dwóch celach. W celu szerzenia podziałów i w celu kontroli. Kontrola ta odbywa się przez szereg wirusowych programów, jakie ma każda z nich. W przypadku religii monoteistycznych są to: konserwatyzm i patriarchalizm, mentalność ofiary, promowanie biedy i ciężkiej pracy, przesadnego poświęcania się. Także: napiętnowanie samodzielnego myślenia i innych ścieżek, trzymanie w ryzach seksualności, i wiele, wiele innych.

Nie będę skupiał się na tym, ponieważ opisywałem to na mojej stronie wiele razy. Wymienię kilka manipulacji, jakie przeprowadza na nas kościół i chrześcijaństwo. Zaczynamy!

Liczba bestii 666 to najważniejsze oszustwo kościoła

symbolika liczby 666

Biblijna bestia wychodzi.. z morza. Biblia mówi wyraźnie, że liczba bestii to liczba.. człowieka. Przyjrzyjmy się temu bliżej. 666 jest liczbą węgla. Ma on 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów. Zaś biblijna bestia apokalipsy wychodzi z morza, tak samo, jak życie. Które wyewoluowało, wyszło z morza na ląd. Węgiel (666) jest więc podwaliną życia materialnego, pełnego niedoskonałości, kruchego, delikatnego, podatnego na choroby, na głód itp.

Czyli życia cierpiącego, zmuszonego przez naturę (demiurga vel jahve – zarządcę świata) do życia w wiecznej walce, szarpaninie, strachu, niszczenia jak i zjadania się nawzajem. Biblijna bestia jest więc człowiekiem, bo największym diabłem, szatanem czy demonem jest po prostu człowiek. I szerzej: ta bestia apokalipsy to życie oparte na materii. Iskierki Prawdziwego Boga (dusze ludzkie i zwierzęce), zostały uwięzione przez demiurga w więzieniu niedoskonałej materii.

Według gnostyków rozmnażanie jest jednym z największych „grzechów”. Tworzy to nowe więzienia dla dusz, czyli ciała, i zasila trwanie systemu. Jezus Chrystus na kartach Nowego Testamentu przestrzega przed złowrogim „władcą tego świata”. Zapowiada też czy to zniszczenie starej struktury świata, jak i powołanie nowego – czyli reformę systemu. Wcześni chrześcijanie utożsamiali demiurga, czyli jahve, z osobą szatana. Illuminaci, czyli spadkobiercy i kontynuatorzy wczesnochrześcijańskich gnostyków, także mają to samo na celu.

duchowosc 1

Ostatnio furorę robią zabawki zwane spinnerami. Są to kręcące się kółeczka. Szczególną popularnością cieszą się zarówno wśród dzieci, jak i wśród chcących wrócić do dzieciństwa trzydziestolatków. Tymczasem prasa katolicka podchwyciła temat. Spinnery ogłoszono dziełem szatana i oskarżono o opętywanie dzieci. Tymczasem prawda jest taka, że diabły, szatany, demony, złe duchy – to wszystko jest w człowieku. O tym mówi także.. sama Biblia. Nawet jeśli te byty działają oddzielnie, o co toczy się spór w środowisku okultystów i gnostyków.. To zainfekować, czyli opętać lub nękać mogą człowieka tylko wtedy, jeśli ma „backdoory”, a więc punkty zaczepienia w psychice. Te backdoory to: konserwatyzm i dulszczyzna, wypieranie seksualności, negowanie swoich cieni, nienawiść, agresja, pogarda, lęki, nałogi.

Ukrzyżowanie to symbol zwycięstwa ducha nad pułapką materii. To symbol i oświecenia, i wyzwolenia z koła samsary, czyli koła wiecznych reinkarnacji i przeżywania ziemskich melodramatów i horrorów. Krzyż to inaczej rozpakowany sześcian, składający się z sześciu ścian. Sześcian symbolizuje zamknięty, więzienny świat materii, a krzyż symbolizuje jego otworzenie. A więc mamy tu liczbę 6. Krzyży na górze Golgota było trzy, a więc mamy 666. Ukrzyżowanie nie jest więc rzeczywistym wydarzeniem, ale symbolem „rozpakowania” sześcianu materii, zwycięstwa nad tym światem.

„Możesz zdobyć świat, lecz to będzie tylko świat..”

przebudzenie

Cytat: „Kochani niniejszym odpowiadam zbiorowo tym wszystkim, którzy pytają dlaczego właśnie Jezus? Podobnych do Jezusa w postawie i naukach było wielu. Moja odpowiedź:
-Było wielu, ponieważ wielu ochotników postanowiło pomóc upadłym braciom i siostrom – upadłym aniołom, którzy dali się zwieść Satanie, ale uwikłali się w różne materialne pułapki i nie zdali egzaminu. Tylko jeden – zwany na Ziemi Chrystusem – przemógł w sobie zwierzęcy instynkt samozachowawczy, wybaczył chorym psychicznie i otumanionym „religijnymi” sugestiami ich zbrodnie i tym samym dał przykład tym, którzy zainteresowani są także opuścić ten holograficzny matrix jak tego dokonać. Dlatego pozostawił za sobą przekaz: CHODŹCIE ZA MNĄ! Dlatego też po dziś dzień kościół pokazuje wiszące na krzyżu zadręczone ziemskie ciało Chrystusa – bezsilnego Jezusa – jako podprogowe ostrzeżenie dla tych, którzy odważą się kroczyć za nim tą samą drogą – drogą wewnętrzną wiodącą poprzez swoje ludzkie słabości pokonując je świadomie wymieniając stare szatańskie programy na nowe, na uniwersalne, na kosmiczne, na Boskie.”
Autor: Roman Nacht

Kolejne kłamstwo kościoła: księga Genesis, owoc zakazany i raj utracony

Pierwsi rodzice to Adam i Ewa. Kabała, czyli inna obok Biblii księga z zakresu mitologii hebrajskiej, uzupełnia to, czego nie napisano w Biblii w księdze Genesis. Na marginesie dodam, że mitologia hebrajska obejmuje pięć ksiąg. Stary Testament, Nowy Testament, Kabała, Talmud, Księga Zohar. Więc Kabała mówi, że z raju zostali wygnani Samael i jego ukochana, Lilith, bo byli zbyt niezależni i nie podobali się konserwatywnemu i zaborczemu demiurgowi, czyli jahve. Po wygnaniu z raju Samael stał się negatywem – czyli Szatanem. Tak samo Lilith zaczęła przejawiać się w negatywie, w destrukcji.

Wygnanie Samaela i Lilith, jak i stworzenie Adama i Ewy – głupiutkich, ale posłusznych ludzi, jest symbolem usunięcia ze zbiorowości ludzkich elementu niezależności, samodzielnego myślenia, życia podług własnych zasad. Od tej pory życiem Adama i Ewy, i ich potomków, kieruje bóg, kapłan, król, szlachcic, polityk, ideolog, ekspert, lider.. Słowem – każdy, tylko nie oni samodzielnie. Pierwsi rodzice mieli stan świadomości przypominający zwierzęcy, ponieważ nie znali pojęć dobra i zła. Wiedli szczęśliwe, ale nieświadome życie.

religia

Potem zjedli owoc zakazany – jabłko. Jest ono symbolem wiedzy, znajomości dobra i zła. Jest to wiedza typowa dla umysłu, a więc tworu pełnego lęków, paranoi, skłonności do komplikacji. Ludzkość nie była na tę wiedzę gotowa, więc mamy to, co mamy. stan świata jest opłakany. Zdobyliśmy pewną wiedzę, ale być może stało się to za wcześnie, bo nie byliśmy pod wieloma względami gotowi. I tym samym, zabrano nam raj, ten stan pół-zwierzęcej szczęśliwości i nieświadomości. Jest to stan bardzo bliski bezwarunkowemu, ale naiwnemu szczęściu dziecka. Więc przesłanie Genesis można też odnieść do radości i beztroski dzieciństwa, która zostaje brutalnie odebrana w okresie dojrzewania. To niezwykle ciekawe i szokujące zjawisko, o którym pisałem tutaj (LINK).

Cytat: „Człowiek stanowi biologiczny paradoks. Świadomość wyewoluowała u ludzi przesadnie i przez to nie jesteśmy w stanie funkcjonować normalnie tak jak inne zwierzęta: otrzymaliśmy więcej niż jesteśmy w stanie unieść. Pragniemy żyć, a przez to jak ewoluowaliśmy, jako jedyny gatunek wiemy, że naszym przeznaczeniem jest umrzeć; jesteśmy w stanie analizować przeszłość i przyszłość, sytuację naszą i innych; oczekujemy sprawiedliwości i sensu w świecie, w którym sprawiedliwości i sensu nie ma.

Czyni to życia przytomnie myślących ludzi tragediami. Mamy pragnienia oraz potrzeby duchowe, których rzeczywistość nie jest w stanie zaspokoić i nasz gatunek istnieje jeszcze tylko dlatego, że aby uciekać od wiedzy o tym jaka ta rzeczywistość jest, większość ludzi uczy się wbrew własnej naturze ograniczać w sztuczny sposób zawartość swoich świadomości. Cała ludzka egzystencja jest obecnie oplątana siecią mechanizmów obronnych temu służących, społecznych i indywidualnych, które zaobserwować możemy w naszych codziennych oklepanych schematach zachowań.”

czas przebudzenia

Kain i Abel, czyli początek patriarchatu

W jednym z hebrajskich mitów, Kain zabija Abla. Kain reprezentuje pierwiastek męski, który idzie jak taran w świat, i bierze to, co jego zdaniem do niego należy. Abel to symbol pierwiastka żeńskiego. Gdy będzie głodny, to pełen naiwnej ufności będzie się modlić, aż dostanie jedzenie. A gdy nie dostanie, to po prostu umrze z głodu, ze względu na swoją słabość. Abel zostaje też zabity przez Kaina. Symbolizuje to „zabicie”, czyli osłabienie mocy pierwiastka żeńskiego na Ziemi.

Cytat: „Bóg Marduk (EGO, które oddziela się od uniwersalnego BYTU) zabija Królową Matkę Tiamat (morze instynktów, kobiecość, kontakt z naturą), dzieląc jej ciało na dwoje, od stóp do głowy (źródło nowej formy duchowości – nie immanentnej, ale transcendentalnej: innymi słowy nie zakotwiczonej w ziemi, ale wymierzonej w niebo). Z obu części rozpłatanej na dwoje Tiamat powstają niebo i ziemia (źródło dualizmu i schizofrenii lub nienaturalnej dychotomii, w której przeżywamy istnienie). Męska Era rozpoczyna ewolucję ludzkiej świadomości w kierunku tworzenia samoświadomego i samowystarczalnego Ego (nie potrzebuję Boga, czyli Matki Natury), które wypływa z fałszywej, instynktownej matrycy (nawet Adam i Ewa, zrywając owoc zakazany, obchodzą się bez Boga). Te historie ujawniają proces wdrożony cztery miliony lat temu: proces odejścia od naszych naturalnych matryc, polaryzację archetypów płci, irytującą dwoistość naszego sposobu myślenia, nadmierne wywyższanie męskości.”

Od tej pory dominuje agresywny Kain i idzie w świat, czyniąc swoje porządki i biorąc to, co zechce. Pyta on się Boga, czy będzie go za to sądził? Bóg odpowiada, że nie. Więc Kain, czyli agresywny pierwiastek męski, podbija świat. Tworzy patriarchat i szereg związanych z nim systemów. Świat staje się łez padołem. Jest to jedna z przyczyn obecnej sytuacji na Ziemi – nienaturalne rozszczepienie pierwiastków płciowych z jednoczesnym osłabieniem mocy pierwiastka żeńskiego. Zmagamy się z tym do dziś. Jednak to się powoli zmienia. Moc kobiet wzrasta, ludzie stają się bardziej świadomi.

System patriarchalny jest systemem „rządu ojców”. A w nim tylko niewielka ilość mężczyzn pełni rolę ojców. Są to biznesmeni, politycy, bankierzy, gangsterzy, szefowie korporacji, itp itd. Cały ogrom mężczyzn to takie same ofiary patriarchatu, jak kobiety. Pełnia oni rolę „synów” – posłusznych, zbuntowanych, wyklętych – ale zawsze synów. Feminizm, choć był konieczny, popełnił pewien błąd. Polega on na dokładaniu drew do ognia wojny płci. Ważniejsze jest przecież uczenie dziewczynek i kobiet zaradności, asertywności i siły, a chłopców i mężczyzn – wrażliwości. System patriarchalny wykracza poza sprawy płciowe. Ta sama zasada, wg której 1% ludzi zgarnia 99% zasobów, funkcjonuje np w kapitalizmie i innych systemach.

Tak więc czytają Biblię, bierz poprawkę na to, że trzeba wiedzieć o tym, jak ją interpretować.

Autor: Jarek Kefir

Witaj! 🙂 Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nieocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jest to też pewna forma wyrównania energii, podziękowania za wiedzę. Link z informacją tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 

Reklamy

25 odpowiedzi »

 1. Zgadzam się z tym ze ta bestia z biblii to może być człowiek. Co do ostatniego zdania artykuły, niech każdy sam sobie interpretuje biblie.

 2. Nie no, czytam tą przez Ciebie stronę i Wy naprawdę pierdolnięci jesteście! Lepsze jest od tego, by Ci pisać, pooglądać mniej pierdolnięty mecz pl-ro.

 3. Z tym symbolem węgla C12 6 od Jarka, to extra plus dla Ciebie. Ale, może wreszcie sobie to przemyślisz…

  • areckir… fajnie poczytać twoje spostrzeżenia. to czysty dowód, że jakiś ksiądz zerwał ci gwint w dupie.
   biedactwo… pierdolnięte
   masakra
   zmykaj do innego świata, teleportuj się teletubisiu;))

   • I tu Cię mam geju o skrzywionej psyche… Nikt nie zerwał. Ale wirus! Do kolekcji dajemy… „Gringo” zielony. Zagotujcie się tam skurwysyny… Zaraz was podpalam…

 4. świetne… z każdym dniem życia ludzie zadziwiali mnie swoimi zachowaniami , będąc dzieckiem nie rozumiałam czemu ludzie wokół zachowują się wobec siebie, delikatnie mówiąc… nieetycznie .Dziecięca naiwność przejawiająca się bezgranicznym zaufaniem do tzw. przyjaciół ,złożoność relacji międzyludzkich i ich dwulicowość zaowocowała stanami nerwicowymi, a później lękowymi, ale chyba lekcję odrobiłam, bo dostosowałam się do tego naszego nędznego ziemskiego padołka …
  Zgadzam się z tezą ,że nauki Jezusa zostały przekręcone i wykorzystane w celach wiadomych… Wiara nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią ,chodzi raczej o wyzwolenie z jarzma świata materialnego lub umiejętność kształtowania rzeczywistości z jej pomocą… Pozdrawiam …

  • Hej mimi, mam podobną historię 😉 Moje życie zostało wyrzucone na śmietnik, bo system uznał że jest nic nie warte 😉 Tak, jak wyrzuca się rzecz która nie spełnia oczekiwań. Żyję dzięki pomocy kilku(nastu) ludzi, rozsianych po Polsce.
   Dlatego inaczej patrzę na świat. Nie jestem absolutnie nikomu nic winien. Ani rodzinie, ani narodowi, ani państwu, ani systemowi, ani religii.. Nikomu i niczemu.
   To system jest mi winien 😉 I właśnie idę po to, co zostało mi odebrane. M.in. po moją młodość, która zaczęła się rok temu, w wieku 30 lat. Wyrwę to systemowi z gardła. Ja im jeszcze pokażę 😉

 5. Lubię Twój styl pisania, doceniam wiedzę. Wypowiadasz się jednak w temacie który jest dla Ciebie nieznany. Kościół jest taki między innymi jakie daje wzorce. Ocena Kościoła na podstawie ułomnych ludzi którymi się posługuje jest po prostu błędem. Współczuję Ci bo obrażasz Boga.

 6. A miałem Cię Kefir za człowieka myślącego. W KK trwa walka i dzieje się źle, masoneria i nowocześni komuniści, czyli moderniści rozwalają KK od środka. Przed dużymi bitwami były odprawiane msze święte, w 1939r. to właśnie w pierwszych dniach i miesiącach mordowali księży katolockich i Niemcy i sowiety – po co? Bo stanowili zagrożenie dla wroda i kręgosłup moralny dla narodu. Szkoda komentować tych Twoich bredni.

  • Tak jak przy zwykłych ludziach – „góra”, zwierzchnicy, w strukturze piramidy wiadomo – im niżej, tym gorzej.
   Innymi z kolei nieustannie są narażeni na ataki szatana, itp, itd. 😉

 7. Ja się całkowicie z tym artykułem zgadzam kościół od zawsze trzymał rękę na pulsie i trzymał z władzą. kościół i te wszystkie jej bajeczki zostały po to wymyślone aby takich baranów jak powyżej wypowiadających się negatywnie na temat tego artykułu zebrać do kupy( w grupie większa siła) Ludzie obudźcie się w końcu nie ma żadnego Boga , to narzędzie człowieka aby wzbudzić w drugim człowieku strach ( jak nie będziesz wierzył ,jak będziesz przeciwko to pójdziesz do piekła , jak będziesz przeciw kościołowi to pójdziesz do piekła) to jakaś masakra .Prawda jest taka ,że ci wszyscy wysłannicy Boga ogłupiają nas , narzucają co i jak mamy myśleć na kogo głosować(ciekawe dla czego) , głupim narodem łatwiej kierować .Od wieków straszą nas czymś czego nie potrafią udowodnić, ,że istnieje . Wiara jest nasza odpowiedźią na nasze główne pytanie egzystencjonalne,,, co było pierwsze, gdzie jest początek. Kosciól sprytnie to wykorzystał i dał szybką odpowiedź ,, to Bóg nas stworzył,, i mamy pozamiatane na wieki, bo urosło to w taka siłę , że nikt nie jest tego w stanie obalić , bo cały dom z kart runie. Kosciół nami manipuluje razem z władzą i nie mam do tego wątpliwości.

 8. Kefir przeczytałem kiedyś Twój artykuł o tym jak agenci Watykanu szkodzili Polsce na przestrzeni dziejów i uwierzyłem w wiele rzeczy. Jednak te brednie co tutaj wypisałeś są tak niebotycznie durne, że odniosę się do nich tylko ogólnie. Starożytni żydzi czy kto tam napisał te zwoje co z nich zmontowali Biblię nic nie wiedzieli o jakichś atomach i jak działa wszechświat. Dla nich znakiem od Boga była jebana tęcza! Biblia nie jest niczym innym jak udokumentowaniem stanu umysłu prymitywnych ludzi oraz silnie ubarwioną historią ich barbarzyństwa. Proszę Cię nie mieszaj już ludziom w głowach bo już wystarczająco Kościół wyprał im mózgi. Rzuć w pizdu ten okultyzm czy czym tam się zajmujesz hobbistycznie i jeżeli chcesz coś się dowiedzieć o świecie (co bardzo w Panu szanuję, że w ogóle się Pan zastanawia) to weź do ręki choćby Podstawy fizyki Resnicka, Bóg Urojony Dawkinsa. Już po kilku wierszach tego tekstu stracił Pan u mnie całą wiarygodność i zaufanie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.