Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Kategoria domyślna » Strefa tabu: dwie zupełnie nieznane i zakazane przez polityczną poprawność teorie spiskowe

Strefa tabu: dwie zupełnie nieznane i zakazane przez polityczną poprawność teorie spiskowe

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,302,394 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

teorie-spiskowe

Wszyscy znamy rozmaite teorie spiskowe. Część z nich, i to dekady temu, stała się faktami opinii publicznej. Np teoria spiskowa o mafii z lat 60-tych XX wieku. Dziś wiemy że największą mafią jest.. instytucja państwa, której spec-służby kontrolują bądź tolerują istnienie mniejszych mafii. Zaś o szkodliwości śmieciarskiego żarcia czy farmacji mówi się dziś wszędzie.

Część tych teorii jest zwyczajną bzdurą. Jest mieszanką ludzkiej głupoty, choroby psychicznej jej autorów, celowej dezinformacji (rosyjskie GRU), działania dla beki (żartu, ośmieszenia nas) czy instytucji miejskiej legendy. Dawniej nikt nie podejrzewał np że te i owe pokarmy lub farmaceutyki mogą być szkodliwe. Przecież państwo o nas dba, prawda? Za to wielu bało się legend o czarnych Wołgach. Należą do nich bez wątpienia chyba najgłupsze z tych teorii – czyli chemtrails, mikrochipy i płaska Ziemia.

Ludzka natura to także działania zakulisowe i ukryte w celu zmylenia przeciwnika (spisek, konspiracja). Cała historia to opowieść o tajnych, zakulisowych i sekretnych działaniach, o zmylaniu przeciwnika, wprowadzaniu w błąd. To, że mamy demokrację (poprawna nazwa tego ustroju to oligarchia), to, że mamy Unię Europejską, Mc Donalds, poprawność polityczną i setki rodzajów wibratorów nie znaczy, że obecnie spisków nie ma. Są też takie teorie, które teoriami spiskowymi nie są, ale nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. I są one zupełnie nieznane nawet tropicielom tego typu sensacji.

Pierwsza z tych teorii, a właściwie faktów, to różnica cen w sklepach produktów dla kobiet i dla mężczyzn. Kiedyś wklejałem obrazek: „Jogurt zwykły – 0,99 zł, jogurt „for men” – 2,19 zł, jogurt „for woman” – 3,79 zł„. składniki jogurtu z grubsza takie same. Kiedyś, przed laty, moja znajoma mówiła, pół żartem pół serio, że ubranka dla dziewczynek są dużo droższe niż dla chłopców. Ona nic z tego nie zrozumiała ani nie dochodziła przyczyny.

Mnie to natomiast zastanowiło. Niby dlaczego tak jest? Ogromna liczba produktów dla kobiet jest nieraz znacznie droższa, niż w wersji dla mężczyzn. Ubrania i fryzjer – to sztandarowe przykłady gdzie różnica cen jest ogromna, i czasami uzasadniona. Choć też rzadko. Ale nie tylko o to chodzi. Nawet głupi szampon, jogurt czy maszynka do golenia tych samych producentów, jest droższa w wersji dla kobiet. Czy ktoś wie, dlaczego tak się dzieje? Nie ma praktycznie żadnego logicznego wytłumaczenia, dlaczego niebieska jednorazówka kosztuje 1 zł, a ta w kolorze różowym z napisem „dla kobiet” – już 1,99 zł.

Niech ktoś spróbuje chociaż dać cień wyjaśnienia tego fenomenu. Inaczej uznam, że to jest spisek (tak! Spisek jaszczurów, haha!), i że rząd coś przed nami ukrywa! Bo naprawdę, kumałem i rozmyślałem nad tym z trzy godziny. Wypiłem wtedy nawet sześć piw Perła, po których nomen omen najlepiej mi się medytuje i lewituje tak z 10 cm nad Ziemią.. No i nic, kurwa nic. Tylko jedno wytłumaczenie przyszło mi na myśl, i to dość bzdurne, przyznam szczerze.

Otóż może się to brać z patriarchalnego myślenia: „Skoro chcesz mieć kobietę, chłopcze, to musi Cię na nią stać, musisz mieć pieniądze by kupować te droższe produkty.” Przy czym wyobraziłem sobie prezesa korpo produkującego jednorazówki droższe w wersji dla kobiet. Kupuje już trzeci z kolei jacht za kilka milionów dolców, ale pracownikowi płaci najniższą krajową. Bo przecież kryzys jest i trzeba ciąć koszta. Poza tym tak działa wolny rynek, roszczeniowy oszołomie nie chcący pracować za miskę ryżu! I taki prezio siedzi sobie w fotelu, pije whisky, zapala cygaro, i z taką przedwojenną manierą tłumaczy niewolnikom kapitalizmu, że mężczyzna musi mieć klasę, styl i pieniądze.

Ups, podobieństwo do sytuacji z polskiego You Tube nie było zamierzone.. Żeby nie było. Co ciekawe, tematyka ta rzadko jest podnoszona przez feministki. Tam, gdzie są wpływy i pieniądze korporacji, tam feministki milczą? Nieliczne poruszają ten temat, z którym mamy do czynienia codziennie, i który sprawia że w skali roku znika z naszych portfeli dodatkowe kilka miliardów złotych. Za nic.

Widziałem gdzieś w grudniu 2016 roku artykuł bodaj w Dużym Formacie na ten temat. Ale to zagadnienie jest całkowitą białą plamą w dyskursie lewicowym. Tak samo zbrodnie islamistów, które ukrywa nawet policja. Cóż, żyjemy w świecie w którym niektórym wolno więcej. I to też jest tzw problem ludzkiej natury. Romans mainstreamowej lewicy z korporacjami, grupami lobbingowymi, rządami itp, jest faktem. Wygodnie jest bronić praw np gejów, za to postawienie się wielkiej globalnej korporacji to nie lada wyzwanie. Żeby było jasne – nie jestem bogoojczyźnianym zwolennikiem prawicy i zdecydowanie się od tej ideologii odżegnuję.

Druga teoria spiskowa która jest faktem, a o której nie słyszałeś, to fakt, że po twarzy można rozpoznać przestępcę, człowieka złego. Jest przysłowie ludowe: „źle mu z oczu patrzy„. Osoby kierujące się intuicją, np ja, i zapewne większość z Was, mają dar który pozwala dostrzec to zło w ułamku sekundy po wyrazie twarzy i oczu. A teraz potrafi to komputer, z dokładnością 90%. Po dodatkowym przeprogramowaniu, ta sztuczną inteligencja będzie mogła rozpoznać przestępcę, psychopatę, złoczyńcę z 99,9% dokładnością. Technologię tę udoskonalają naukowcy z Uniwersytetu Jiao Tong w Szanghaju. I po cichu, służby specjalne wielu krajów.

Już w latach 90-tych XX wieku czytałem, że taka technologia będzie w przyszłości osiągalna. I już wtedy było to ogromne tabu, już wtedy w artykule to opisującym widziałem gorączkowe i „bóldupne” protesty, że tak nie można. Dziś tak samo – jest to tak ścisły temat tabu, że budzi on ogromne protesty. Ten sam wręcz skrajnie histeryczny ton, że tego trzeba zakazać.

No bo jak to tak? Dziś taka technologia wymaga ogromnego superkomputera. Za 10 lat może być dostępna w kieszonkowym smartfonie. Nagle ludzkość dostanie potężne narzędzie do obrony przed złymi ludźmi?! Tak nie może być! Ludzkość ma cierpieć i przez to być poddana, konsumować, rozmnażać się, pracować za miskę ryżu, napędzać PKB! Ku chwale ojczyzny, ups, przepraszam – ku chwale korporacji!

Przecież wymiar sprawiedliwości, sądy, prokuratura, cały system prawny – są od początku do końca tak stworzone, by chronić.. sprawców, a ograniczać możliwości ofiar. Szczególnie gdy sprawcami są korporacje, rządy lub mafie – ta słynna wielka trójca współpracująca ściśle ze sobą. Zresztą, cały świat jest tak urządzony. Jak wspominałem na początku, służby specjalne kontrolują w różny sposób grupy przestępcze. Np CIA organizująca globalny obrót narkotykami (kokaina z Ameryki Południowej, heroina z Afganistanu, amfetamina z Polski). Gang pruszkowski był chłopcami na posyłki WSI a potem UOP – organu państwowego, co stwierdził sam „Masa„.

Mafia powstaje wszędzie tam, gdzie jakaś usługa ważna dla ludności zostaje zdelegalizowana przez państwowych purytan. Prostytucja, narkotyki, hazard. To powinno być legalne i w całości kontrolowane przez rząd. Cała ludzkość to zbiorowisko narkomanów. Przecież alkohol wg encyklopedycznej definicji jest… narkotykiem, i to narkotykiem twardym. Tak samo lekarstwa o działaniu narkotycznym, uspokajająco-euforycznym, czyli benzodiazepiny. Uzależnionych od nich jest kilkanaście milionów Polaków, w tym dużo starszych ludzi.

Jesteśmy cywilizacją ćpunów, bo.. trzeźwość jest nie do zniesienia. Od eonów czasu ludzkość wykazywała ogromną kreatywność i determinację by się odurzać. Nie potrafimy się bawić, radować, tańczyć, śmiać, bez wyłączenia tej przykrej do znoszenia trzeźwości. Tak, jest to w pewnym sensie kalectwo. Choć osobiście nie mam nic przeciwko np kofeinie, marihuanie, alkoholowi. Jak i niektórym lekarstwom psychotropowym – bo ratują życie, gdy nic innego nie działa. Gdyby jakiś ogłupiały konserwatysta dorwał się do władzy i zakazał np leków antydepresyjnych, to zaraz mafia by to wykorzystała, i sprzedawała chorym np opakowanie prozacu za 150 zł.

Autor: Jarek Kefir

Hej Kochani! 🙂 Każdy komu zależy na przekazywaniu dalej niezależnych i niecenzurowanych informacji, może dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp. Moja działalność zależy m.in. od Waszego wsparcia. Link z informacją tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

 


62 komentarze

 1. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/upadek-afganistanu-sprawi-ze-kolejne-miliony-uchodzcow-zaleja-europe?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  … „Żeby zniszczyć nas białych Europejczyków , gotowi są wywoływać wojny i konflikty na całym świecie . Muszą mieć jakiś pretekst żeby miliony muzułmanów wysyłać do białej Europy . Są bardzo zdeterminowani żeby nas wymieszać i skundlić . Boją się nas , jesteśmy zbyt inteligentni , zbyt dumni i niezależni . Nie pasujemy do ich nowego porządku świata . Nie nadajemy się na niewolników.” …

  Lubię

 2. Sanctus Diavol pisze:

  … jako Aryjczyk Słowianin Lucyferianin, uważam że poganie, wierzący i ateiści w Polsce muszą się zjednoczyć w imię tego co nas czeka, bowiem jesteśmy ostatnim bastionem Białej Rasy w Europie, i w nas jest największy heroizm i odwaga do powstrzymania inwazji islamu …
  … jak się zacznie, to taką nutę trzeba mieć na mp3, żeby sobie adreanliny do walki z dzikusami generować …\m/…

  Lubię

 3. yoovan pisze:

  Ninja ćwiczyli rozpoznawanie twarzy. Żeby wiedzieć czy gościa da się przestraszyć, przekupić czy lepiej zabić. Kiedyś też tak miałem, ale z wiekiem zacząłem być tolerancyjny i umiejętność zanika.

  Lubię

 4. beataherbata pisze:

  Bardzo ciekawy artykuł jak wszystkie zresztą ❤ . I rzeczywiście, dla kobiet większość rzeczy droższa, dla dziewczynek przy tym większy wybór ciuszków, zabawek itp. a to kobiety cały czas zarabiają mniej od mężczyzn 😉

  Lubię

 5. Sanctus Diavol pisze:

  Dokładnie Jarek, tak jak piszesz 😉 . Ja wiem, że Ty wiesz, że obaj czujemy co nadchodzi, i przyjdzie czas gdy empatię trzeba zastąpić aktem gniewnego męstwa wobec hord inwazji tych barbarzyńców, którzy chcą nas powstrzymać przed tworzeniem wzniosłej cywilizacji, jaka nas ma zbliżać do kosmicznych Bogów, którymi mamy się stać. AVe & Sława!

  P.S. usuwanie z widoku publicznego prawdy na temat Ukroli nie zmieni faktu, że to nie są nasi pobratymcy. I chwała Smarzowskiemu, za to że nakręcił film „Wołyń”, bo to Polakom pozwoli zachować czujność wobec tych chazarskich pomazańców. Ja miałem wątpliwą przyjemność mieć kontakt z kilkoma Ukrolami w pracy w Wawie, i wierz mi, że w ich oczach było coś fałszywego, wyglądali jak mongołowie zmieszani z jakimiś cyganami.
  Zdecydowanie wolałbym, żebyśmy się godzili z Białorusinami, bo u nich podobnie jak w Polsce najczystsza homogenicznie rasa białych.

  Lubię

 6. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nad-europa-wykrywa-sie-wzrost-promieniowania-izotopu-jodu-131

  „Od kilku dni z wielu źródeł pojawiały się doniesienia, że coś niedobrego pod względem radiologicznym, dzieje się nad Europą. Odczyty wielu stacji monitorujących wykazały podniesione poziomy promieniowania izotopu jodu-131. Źródło tego promieniowania znajduje się podobno gdzieś w Europie Wschodniej.

  W sumie podwyższony poziom proieniotwórczego jodu-131 odkryto w siedmiu europejskich krajach w tym w Polsce. Zdaniem francuskiego instytutu IRSN nie ma zagrożenia dla zdrowia ludzkiego. Pochodzenie izotopu musi być sztuczne i jest to z pewnością związane z działalnością człowieka. Zasugerowano, że pochodzi to z Europy Wschodniej.

  Sytuacja jest na tyle poważna, że do Europy przyleciał amerykański WC-135. Nie wiadomo jednak co udało mu się wykryć. Dotychczas źródło emisji promieniowania pozostaje nieznane. Wszystkie zagraniczne media donoszące na ten temat podkreślają, że poziom radioaktywnego jodu-131 występujący nad Europą jest nadal bezpieczny.

  Mimo, że media starają się o tym nie wspominać, informacje na ten temat rozprzestrzeniają się w sieciach społecznościowych. Dzięki doniesieniom twittera wiadomo, że podwyższony poziom odkryto między innymi nad północną Skandynawią. Wskazuje to na to, że być może Rosja dokonała testu nuklearnego, albo doszło tam do uszkodzenia.” …

  Lubię

  • Rozsądna Anna pisze:

   Nie wiem czy zwróciliście uwagę na mapę Europy znajdująca się przy wyżej cytowanym przez Sanctusa artykule, na której widnieją podane poziomy skażenia w poszczególnych krajach Europy. Nie znam się na skali pomiarów, ale zastanowił mnie wynik w Polsce, cytuję” w dniach już od 9 – 16 styczeń 5,92+/ 0,5- w pozostałych krajach od 0,35+/0,18-.
   Absolutnie nie chcę siać paniki i na razie nic nie sugeruję, ale mnie to trochę zastanowiło in minus.

   Lubię

 7. Jarku artykuł ok, ale nie zgodzę się z chemtrails jako teorią którą można włożyć między bajki. Płaska ziemia bzdura, mikrochipy tak nie dokońca, ale że coś się rozpyla nad naszymi głowami nie potrzeba dowodów wystarczy podnieść czasem głowę. Widziałem to w Polsce, widziałem w Anglii i widzę w Hiszpanii przynajmniej raz w tygodniu. Nie wnikając w skład chemiczny tego co jest rozpylane można samemu zaobserwować zwiększoną zachorowalność na drogi oddechowe a szczególnie zatoki. Sam tego doświadczałem i widzę u znajomych. Ale pomijając wszystko mam prawo mieć pretensję choćby o to że nie mogę cieszyć się czystym błękitnym niebem, bo gdy wschodzi słoneczko i zapowiada się piękny dzień zaczynają latać samolociki i rozpylać. Po tym niebo staje się białe, zamglone i tyle z pięknego dnia.

  Lubię

  • Sanctus Diavol pisze:

   … też poprę stanowisko powyższej wypowiedzi, gdyż naocznie widziałem nad swoim grodem wielokrotnie takie szatkowanice chemtrailsów na niebie, że aż mnie zdumienie ogarniało, że taki ma to rozmach … załączam rzetelny artykuł, znawcy tematu:

   http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-smugi-chemiczne/item/108785-walka-z-urojonym-smogiem-a-chemtrails-i-nasze-zdrowie

   Lubię

  • Krysia pisze:

   Chemtreils to nie są bajki, to powolne zabijanie ludzkości na niespotykaną dotąd skalę.

   Lubię

   • Rozsądna Anna pisze:

    Krysia, ja za głoszenie wszem i wobec o realnej szkodliwości spuszczanych na nas chemicznych smug chmitreils zostałam już okrzyknięta wariatką, tak więc moja droga nie wiem czy Ty też tego chcesz 😀 a uważaj na tego białego niedżwiedzia 😀
    „Orzechy do prania są u H…..ta, sprawdż.

    Lubię

    • Olga pisze:

     Ja też kiedyś nie wierzyłam w chemtrails, myślałam, że jest to teoria spiskowa stworzona przez oszołomów, ale ostatnio coraz bardziej przekonuję się o jej prawdziwości. Co obserwuję?
     – coraz mniej pieszych, coraz więcej samochodów
     – teraz ustawa o wycince drzew – ludzie masowo wycinają drzewa, które przecież są naturalnymi filtrami
     – bogaci w zasadzie nie oddychają „naszym” powietrzem, w domu i w autach mają dobre filtry i przesiadają się z jednego do drugiego
     – epidemia raków
     Jak się przed tym bronić?

     Lubię

 8. policja galaktyczna pisze:

  tak z innej beczki;)
  https://oko.press/nieruchomosci/

  a niebezpieczne daty w tym roku
  – 13.V
  – 23.IX

  Lubię

  • Krysia pisze:

   W 2015 niebezpiecznymi datami były 14.V i 21.XI , W 2016 newralgicznym czasem były dni 16 stycznia, 6 sierpnia i 23 listopada.

   Z wiarygodnego źródła mam info, że w 2018 zesramy się 8 marca i 24 grudnia. To bardzo ważne. W innych dniach będziemy korzystać z kibli bez emocjonalnie – prawem fizjojogii.

   Lubię

 9. Sanctus Diavol pisze:

  Lubię

 10. Sanctus Diavol pisze:

  Lubię

 11. Sanctus Diavol pisze:

  Lubię

  • Sanctus Diavol pisze:

   http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/108801-schulz-ma-coraz-wieksze-szanse-by-zostac-kanclerzem-niemiec

   … ale tam pójdzie rozpierdol w kalifacie Germanistanu, mają wybór szwaby między dżumą a cholerą – Merkel vs Schulz … IV rzesza aszkeNAZI UE w tym roku stanie się historią, no i trzeba granice nad Odrą warować …

   Lubię

   • Bogdan56 pisze:

    No i widzisz Sanktus jak ulegasz manipulacji

    AFD Alternatywa dla niemiec ma juz powyżej 15% poparcia. Oczywiściw w [naszych] mendiach cicho sza, bo jeszcze barany by się zorientowały. Mają jeszcze pół roku do wyborów – więc wszystko może sie zdarzyc. Samodzielna budowa rządu – też. Poczekajmy spokojnie i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu
    Pozdrawiam

    Lubię

    • Sanctus Diavol pisze:

     Bogdan, jako żeś swój chłop, to pozwolę sobie na ironiczny przytyk, tj. jeśli ja ulegam manipulacji, to Ty ulegasz autosugestywnemu myśleniu życzeniowemu 😉

     „Niemiecka prawica, Alternatywa dla Niemiec (AfD), zyskuje coraz większe poparcie społeczne. Lecz w nadchodzących wyborach na kanclerza wystartują tylko dwie osoby. Będzie to Angela Merkel z partii CDU, która po raz czwarty będzie ubiegała się o to stanowisko. Przeciwko niej wystartuje znany bibliotekarz Martin Schulz z partii SPD, który niejednokrotnie groził Polsce. Gdy ogłosił swoją kandydaturę sondażownie pokazały, że SPD nagle zyskała na popularności.

     Za swojej kadencji, Angela Merkel dała się poznać jako zwolenniczka islamizacji Niemiec i całej Europy – od Hiszpanii, po Grecję. „Kryzys” związany z tzw. uchodźcami sprawił, że na naszym kontynencie nastąpił wyraźny podział na zwolenników i przeciwników polityki otwartych drzwi. Spotkało się to z wielkim oburzeniem w Unii Europejskiej, która nie zgadza się na to, aby rządy w Europie Wschodniej miały prawo decydować, czy czegoś chcą, czy nie chcą. Ważne, że chce tego Unia.

     Wspomniany wcześniej Martin Schulz jest skrajną wersją Angeli Merkel. To właśnie on straszył między innymi Polskę, że jeśli nasz kraj nie przyjmie migrantów, wraz z potencjalnymi zamachowcami, to zostanie do tego po prostu zmuszony. Pojawiały się groźby zawieszenia członkostwa niektórych państw w Unii Europejskiej, nakładania specjalnych sankcji czy pobierania skandalicznych opłat w wysokości miliona złotych za każdego nieprzyjętego uchodźcę. Wraz z planami przekształcenia Unii Europejskiej w Stany Zjednoczone Europy pojawiło się zagrożenie, że unijne wojska będą mogły wkroczyć do Polski i siłą ulokować tu przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Martin Schulz mówił przecież o użyciu siły.”

     Lubię

 12. Sanctus Diavol pisze:

  https://ndie.pl/papiez-franciszek-migracje-sa-zagrozeniem-europa-powstala-rezultacie-inwazji/

  … katotumanom radzę szybko porzucić kajdany zniewolenia religią żydoskich guseł, i wyrzec się frajerskiego nadstawiania drugiego policzka, bo dobry Boże na wojnie z islamem nie pomoże, negromuslimskie dzikusy nie znają miłosierdzia serca krystusowego 🙂 …

  Lubię

 13. Sanctus Diavol pisze:

  http://telewizjarepublika.pl/policja-zlapala-na-a4-ciezarowke-z-nielegalnymi-imigrantami-czy-do-polski-zaczynaja-naplywac-islamscy-migranci,44909.html

  … tak jak mówię, jesteśmy w roku armageddonu z islamem, to już jest nieuniknione, trzeba podejmować szybko paramilitarne szkolenia … ja powoli gromadzę survivalowe gadżety i pewne nośniki samoobrony … mówię też znajomym żeby się zaczęli szkolić samodzielnie, to mają z tego bekę …

  Lubię

 14. Sanctus Diavol pisze:

  http://www.dzienniknarodowy.pl/5614/raport-z-ostatniej-nocy-wojna-w-szwecji-wideo/

  … zaczyna się wielki chaos armageddonu wojny w Europie, dokładnie taki jakiego chcą żydomasony USraela, czyli Biała Rasa Europejczyków vs negromuslimy islamu …

  Lubię

 15. radek pisze:

  kobiety sa w stanie wydac wiecej na ten szajs bo przerzucaja cene tego produktu w ramach semiprostytucji na frajera, który chce zamacac gładkie nogi. mój niezyjacy już kumpel zatrudnial w swej knajpie RadioBar we Wrocku uroczych barmanow (w tym Oliwiera Janiaka). wytlumaczyl mi to tak. bo widzisz Żbiku (moja ksywa), mam przystojniakow za lada, przychodzą lale aby się pomizdrzyc do nich, a za lalami frajerzy co mysla, ze zamoczą w tych lalach. portfele tych frajerow to mój target. kobieta nie kalkuluje wydatków na swa sexualnosc bo i tak jej się to zwroci lub czasem nie .-)

  Lubię

  • Bogdan56 pisze:

   Ogladnołem i stwierdzam ze to potwierdzenie mojej hipotezy o manipulacjach sondażami. W ogóle nie ma uwzglednionego AFD ktore rośnie w siłe ze aż strach.
   Wielu durni mysli, ze jak o czymś nie wspomni – to tego nie ma.

   Lubię

 16. Sanctus Diavol pisze:

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/usa-finansjery/jak-ukryta-wladza-storpedowala-dzialania-donalda-trumpa/

  „Dlaczego sąd zablokował dekret prezydenta?
  Wiele osób może zadziwić fakt tak łatwego zablokowania dekretu prezydenta Trumpa.
  Jak to się stało?
  Kilka osób złożyło pozew cywilny do sądu. Powołali się na złamanie praw konstytucyjnych. Sąd stanowy chwilowo zablokował działanie dekretu, do czasu wyjaśnienia jego praworządności z Konstytucją. Jest to chwilowe wstrzymanie dekretu prezydenckiego dla zabezpieczenia powództwa roszczeń rzekomo pokrzywdzonych przez wprowadzenie dekretu prezydenckiego.
  Wystąpił tutaj konflikt na gruncie prawa konstytucyjnego i handlowego.
  Walka poprzez unieważnienie dekretów jest wytrychem, który ma lewica/globaliści/banksterka do storpedowania pracy prezydenta Trumpa. W sądach zasiada lewicowy nabór, dlatego spór na drodze sądowym może być dużym utrudnieniem sprawowania władzy.
  Pozew przeciwko decyzji Trumpa złożył stan Waszyngton, gdzie u władzy jest Partia Demokratyczna, a do skargi przyłączył się także stan Minnesota. Wyrok wydał Sędzia federalny James Robart z Seattle.
  Z tego wynika, że są różne drogi zablokowania działań Donalda Trumpa.
  W tej chwili tzw. gabinet cieni/bezpieczniacy czyli ukryta władza w USA, zmusiła Trumpa do uległości. Ni stąd ni zowąd Trump nakazał Rosji oddanie Krymu Ukrainie. Jest to niemożliwe z punktu strategicznego Rosji. Kiedy Putin to usłyszał, to zapewne oczy wyszły mu z orbity.
  Skąd taka zmiana Trumpa?
  Trump się pogubił w geopolityce. Z jednej strony obiecał Izraelowi chazarskiemu napaść na Iran. Z drugiej strony nigdy tego nie dokona, jeżeli będzie miał pokojowy sojusz z Putinem.
  To Putin stoi na straży obalenia znienawidzonego prezydenta Syrii, to Putin stoi na straży obalenia Iranu, to Putin stoi na straży wdrożenia NWO.
  Nie dlatego, że jest zbawcą świata. Do dzisiaj umoczony jest po uszy w zbrodni smoleńskiej.
  Putin wie, że pętla wokół Rosji się zacieśnia. Syria wcześniej czy później padnie, jednak pokonanie Iranu stanowi duży krok do upadku Putina.
  Zapomina o tym wszystkim Trump. Ukryta władza nie pozwoli mu na sojusz z Putinem. Dała temu wyraz oskarżając gen. Flynna o tajny pakt z Rosją. Trump musiał odwołać najważniejszego swojego stratega.
  Cała administracja Trumpa jest na podsłuchu, pod ścisłą kontrolą bezpieczniaków.
  Trump dostał prostą propozycję: albo wojna z Rosją, albo powtórka z 22 listopada 1963, Dallas, TX…
  Czy jest w stanie wygrać z ukrytą władzą?”

  *****

  … to już koniec mrzonek o lepszym świecie, żydomasońskie gady USraela przejmują bezwzględnie planetę Ziemie, zmierzając do utworzenia technokratycznego obozu niewolniczego matrixa …

  Lubię

 17. Sanctus Diavol pisze:

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/108808-new-world-order-juz-jest-i-dziala

  … dzięki Lucyferowi, oświecającej gnozie, którą mi dał jak Prometeusz ogień poznania, co mi wykształciło radykalny antynatalizm, i świadomość, że ta planeta nie jest moim prawdziwym domem, będę umierał bez cienia strachu w nadchodzącym armageddonie na Ziemi tego matrixa …

  Lubię

  • szamanwww pisze:

   Brawo! Ale nie bądz taki „negatywny”. Świat może się zapalić na tysiące sposobów, ale Twoja świadomość już się nie zawali, ty po prostu wygrałeś, bo nie ważne co się stanie że światem, Ty w sobie zabierasz świat o wiele bogatszy niż ten który dane Ci jest obserwować. Poprostu wyluzuj i oglądaj tą katastrofę, bo ono się Ciebie nie dotyczy. Ty jesteś środkiem a nie brzegiem i to w tobie zawarty jest ratunek dla świata, także nie zdziwi się jak te czarne wróżby się nie sprawdzą. Informacja nigdy nie ginie.

   Lubię

   • Jarek Kefir pisze:

    Szaman – oboje wiemy że te wróżby się nie sprawdzą 😉 Ale są ludzie którzy łakną apokalipsy.

    Lubię

    • Trak pisze:

     Apokalipsy i chleba z masłem daj nam Panie.
     Amen

     Lubię

    • Krysia pisze:

     Drogi Traku, rozdaj wszystko co posiadasz, wyjdź na ulicę w jednym tylko ubraniu i skieruj się na dworzec kolejowy.
     Podejrzewam, że nie minie kilka dni, a z twojej modlitwy wyrzucisz słowo ,,apokalipsa” i taki świeżutki, cieplutki jeszcze chlebuś z prawdziwym masełkiem (takim wiejskim 🙂 ) będzie jedyną, pobożną modlitwą 🙂

     No, może jeszcze jakiś kocyk … 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię

    • Jarek Kefir pisze:

     Cóż Krysia, jedni modlą się o chleb i wodę, inni o apokalipsę. 😉 Wg mnie jest to skrajna postać wewnętrznej niezgody że świat jest taki i owaki. Wiem bo sam byłem uzależniony od apokaliptyki 😉 A tu tylko o emocje i podświadomość chodzi. Alex Jones apokaliptyzuje przynajmniej od 2005 roku. Ach, biedna ta planeta. Nie dość że tyle realnych zagrożeń, to jeszcze te „kuńce świata” 😉

     Lubię

    • Sanctus Diavol pisze:

     „Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc wiecznie dobro czyni” 😉 … Jarek, apokalipsa to wspaniałe doświadczenie dla świadomości, gdyż wedle etymologii tego słowa oznacza, posługując się definicją:

     „Apokalipsa (z gr. ἀποκάλυψις apokalypsis ‚odsłonięcie, zdjęcie zasłony, objawienie’ od apokalýptein ‚odsłaniać, ujawniać’; apó ‚od’ i kalýptein ‚zasłonić’)”

     Mnie nie przeraża to co się dzieje na świecie, gdyż ja się nie boje śmierci, bo już to przerabiałem nie raz, chociażby przez samobójcze próby. Wbrew pozorom, to jestem bardzo zabawnym gościem, który ma w sobie diabelski wkurw na to co się dzieje, jestem cholerykiem, i nie zamierzam kisić w sobie emocji i stać jak pizda w kącie i tykać banią wobec rzeczywistości, do której nie przystaję.

     Nie będę udawał kogoś kim nie jestem, nie zabiegam o sympatię i uznanie. Wielu ludziom w życiu pomogłem, i się tym nie chwalę wyniośle, i jako pogromca hipokryzji ludzkiej uważam, że ludziom trzeba walić prawdę w oczy a nie lukrować złudnymi nadziejami.

     Obecny stan geopolityczny wskazuje jednoznacznie, że nie idzie na dobre w kontekście działań chociażby kontrolowanej administracji Trumpa. Mam takie powiedzonko: „zakładam najgorsze, żeby się nie wydarzyło”. Ale zdaje się, że na wiele działań nie mamy żadnego wpływu.

     Ludzi trzeba przygotować na sytuacje wojny, a dlaczego tak uważam?
     Bo wojna budzi najgorsze instynkty zwierzęce, i ci którzy nie wytrenują w sobie pewnej siły mentalnego przetrwania mogą albo szybko zginąć albo sami ulec dehumanizacji ze strachu.

     USrael bezwzględnie kroczy do konfrontacji militarnej ze Wschodem, a polem walki będzie Europa. I takie są niestety fakty.

     Lubię

 18. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/do-kwietnia-usa-umiesci-w-polsce-kolejny-tysiac-zolnierzy

  … Ja to pierdolę, nie będę walczył z Ruskimi, bo tak chce jebany USrael … jak te żydomasońskie kurwy nas wpakują na minę z Putinem, i pójdzie odwet na Polskę, to bez żalu poddam się honorowemu sepuku … do wojny mogę stanąć jedynie z dzikusami negromuslimskimi, z białymi nie będę walczył … mi Ruskie nic złego nie zrobiły, a z dzieciństwa pamiętam jak handlowali na targu grami w jajka z wilkiem, to zawsze się dało dogadać żeby z ceny schodzili 😉

  Lubię

 19. Mateusz pisze:

  Jarku co byś polecił z antydepresantów?

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: