Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » 90% teorii spiskowych jest tworzona przez spec-służby w celu dezinformacji i zastraszania

90% teorii spiskowych jest tworzona przez spec-służby w celu dezinformacji i zastraszania

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,341,561 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

teorie-spiskowe

To, że ludzie spiskują jeden przeciwko drugiemu, wiadomo od zawsze. Cała historia to jeden wielki spisek i konspiracja. To zakulisowe działania, sekrety kochanek królów, nieślubne dzieci, miłosne schadzki i orgie na tyłach zamków i plebani, dyskretni truciciele, potężni okultyści i magowie pozostający w cieniu, zadowalający się dyskretną kontrolą. I tak jest po dziś dzień. Wiele teorii spiskowych stało się po latach faktami opinii publicznej.

Dawniej istnienie mafii – wpływowych organizacji przestępczych, mających w ręku policję, sądy, rząd… A raczej: działających na zlecenie i pod kontrolą rządu – bo taka jest prawda.. Było uważane za teorię spiskową. Tak samo szkodliwość farmaceutyków, korupcja w nauce, upadek moralny polityki. Problem zaczyna się wtedy, gdy następuje przerost formy nad treścią.

Pojawia się coraz więcej szokujących, przerażających i przede wszystkim śmiesznych i głupich teorii spiskowych. Mają one z jednej strony siać strach, z drugiej – ośmieszać, a z trzeciej – rozprzestrzeniać dezinformację. Wiele razy pisałem w swoich artykułach, byście odważnie badali prawdę, nie bojąc się różnych modeli postrzegania świata. Ale przestrzegałem Was przed jednym – nie bądźcie, kurwa, zjebami. Czy to ezo-zjebami, czy spiskowymi zjebami. Czy jesteś osobą, z którą można na luzie napić się piwa, whisky itp, pożartować, potańczyć, zwierzyć się, poradzić, wypłakać się gdy jest potrzeba? Wierzę, że tak – bo to jest też ważne.

Wiele teorii spiskowych nas po prostu kompromituje. Są to często te, które straszą nas od niepamiętnych już czasów. III wojna światowa – Alex Jones straszy nią przynajmniej od 2005 roku. W Polsce stało się to modne w 2009 roku. A ten świat, cholera, ciągle trwa i ciągle nie chce upaść. Bo bardziej chodzi tutaj o inny upadek – upadek archetypowy człowieka zaczytanego w takich teoriach. On dokonuje podświadomej projekcji swojego upadku na świat, chłonąc coraz bardziej śmieszne i przerażające teorie spiskowe.

Ten świat przetrwał millenia kataklizmów i trudów większych, niż wszystkie wojny znane Wam z historii. Trwają wielkie zmiany na świecie, które nasi potomni nazwą epokowymi. Chyba największy ignorant i leming powoli zaczyna to dostrzegać, choćby w polityce, bo ją widać na pierwszy rzut oka. Eksperyment o nazwie gender-multikulti nie wypalił, więc ten parametr jest już powoli usuwany z systemu. Co oczywiste, zostaną dodane do niego nowe parametry. Figury na szachownicy się przesuną, linie na mapach zmienią, osoby w gabinetach będą inne.

Wczoraj Obama, dziś Trump. Wczoraj Kopacz, dziś Szydło. Przedwczoraj zaś Bush i Tusk. Ale na dobrą sprawę, czy to ma większe znaczenie? Dlaczego nadajesz temu aż tak dużą ważność? Koło życia mieli swoimi nieubłaganym tempem od eonów czasu, i będzie kręciło się nadal, nieprzerwanie. Ludzkość przeszła wspaniałą ewolucję od jaskiniowych małpoludów, ku dumnemu człowiekowi duchowości, nauki i techniki, sięgającemu gwiazd. Świat naprawdę da sobie radę bez Twoich leków, obaw, czy histerycznego strachu o przyszłość.

Z własnego doświadczenia wiem, że jedną z oznak większego przebudzania się, jest większy dystans do świata. Tak, masz wtedy bardziej wyjebane. Mniej się boisz. Towarzyszy Ci pewność że będzie dobrze i spokój, które dla tych którzy dopiero wkraczają na ścieżkę, wydają się bardzo dziwne. To jest zupełnie nowa jakość myślenia. Przykładem jest jasnowidz Jackowski. Powoli przestaje on snuć apokaliptyczne przepowiednie. Jest już zupełnie wyluzowany. Zajął się przekazywaniem potężnej i wartościowej wiedzy. Ze straszącej wojnami osoby, stał się laborantem w tym wielkim eksperymencie alternatywnych mediów i ujawnianiu wiedzy.

Stary porządek świata chwieje się w posadach, a pozorny chaos jest kluczem ku Nowemu Światowi. To, co zdezaktualizowane, co przynosiło ludziom cierpienie, co zwyczajnie się nie sprawdziło, musi odejść. Budzi to zrozumiały lęk tych, którzy boją się utraty swojej dominującej pozycji (grupy interesu) lub też zwykłych zjadaczy chleba, nie dostrzegających drugiego, a nawet trzeciego dna (geo)polityki. Nawet jeśli jest to tradycja, kultura, wartości do których przywykliście – musi to odejść.

Ludzi poznaje się po czynach, czyli efektach ich działań. Wartości także poznaje się po tym, co przyniosły w praktyce. Jaka jest ocena wartości tradycyjnych, konserwatywnych, honorowych, prawilnych? Spójrz na ten cierpiący i płaczący świat – właśnie to przyniosły te wartości. Wiem, że kojarzą się one Wam z dobrymi emocjami. Mówili o nich rodzice, dziadkowie, wujkowie, zachwalając je i dyskretnie zasiewając w Was strach na wypadek, gdyby przyszło Wam do głowy myśleć samodzielnie. Wiem, że innych nie znacie, stąd piszecie w komentarzach np o upadku obyczajów, o seksie bez miłości jako czymś złym. Ale to tylko i jednocześnie aż programowanie społeczne i systemowe. Nie ma w tym żadnej boskości, ponadczasowości, ani nawet dobra.

Nie bójcie się i nie popadajcie w rozpacz, bez względu na to, co się wydarzy. Normy społeczne, tradycja, kultura – choć wydają się potężne, bezdyskusyjne, tysiącletnie – są tak naprawdę glinianym bożkiem. A raczej glinianym gnomem. Zmieniają się wiele razy w ciągu życia jednego pokolenia, gdzieś co siedem lat. Zmieniają się, ewoluują, dojrzewają nieprzerwanie. Konserwatyzm dzisiejszy zupełnie nie przypomina topornego i siermiężnego konserwatyzmu z lat 90, po upadku komuny.

A do lat 50 czy XIX wieku nie ma nawet porównania. Także dzisiejszy katolicyzm zupełnie nie przypomina tego sprzed wojny. Wszystko się zmienia, tylko zmiana jest pewna – jest to truizm, ale często zapominany. To nie wartości upadają, ale ewoluują. To nie świat upada, ale ludzie stają się coraz bardziej zgorzkniali, nieszczęśliwi. I zaczynają postrzegać świat jako upadły, a młodzież jako zepsutą. Już kapłani starożytnego Egiptu, 5500 lat temu, narzekali na upadek obyczajów i zepsucie młodzieży.

To samo Rzymianie 2000 lat temu, z ich słynnym: „O tempora, o mores„. Gdyby darcie szat konserwatystów było prawdą, to przez tyle pokoleń świat musiałby się stoczyć w jakieś niewyobrażalne piekło, gdzie żaden, nawet najmniejszy rozwój nie byłby możliwy. Jednak tak nie jest. Świat trwa i trwa, od eonów czasu. Starsi, zgorzkniali konserwatyści narzekają i grzmią o upadku wartości. A tymczasem młodzi, jak to młodzi każdej epoki – kochają się, przeżywają miłości, zawody, powroty, pełni nadziei planują przyszłość, chcą zmieniać oblicze świata. Dopiero na starość, jeśli nie mają wiedzy, stają się zgorzkniali i pełni konserwatyzmu.

Cytat: „Masy będące nieświadomością zbiorową, podobnie jak natura rządzą się prawami pierwotnych instynktów. Dopiero zaistnienie u nich nowej jakości świadomości wygeneruje nowej jakości myśli, które dalej przełożą się na wyższe odczucia, wrażenia czy emocje. Jak mawia Bogdan każdy ma swoją drogę do prawdy. Dodam, że każdy nawet powinien mieć swoją drogę, żeby nie iść już wydeptaną ścieżką, która zapewne nas do tej prawdy nie zaprowadzi. Droga już przez kogoś odkryta zaprowadza jedynie do prawdy tego, który ją odkrył.

Tak samo myślę że dążenie do prawdy nie jest celem samym w sobie, bo prawda jest znana dla naszego Wyższego Ja, Źródła, Nadświadomości. itd. Natomiast celem jest ciągłe doświadczanie. Takim doświadczeniem bardzo bogatym zresztą jest zejście ducha w materię 3D, czyli let’s play a game. Trudno mi nazwać tę materię , matrixa, mayę czy iluzję zniewoleniem, bo dane odczucia każdy kreuje sobie sam a niektórzy mówią o wychodzeniu z tego chociaż dopiero co zamoczyli stopy. Tzw. przebudzenie daje możliwość wejścia na kolejny poziom doświadczania czegoś innego.”
~
Chrestomata

Często zapominamy, że nie trzeba non stop do czegoś w życiu dążyć. Do przebudzenia, do poznania prawdy. Często zapominamy, że życie trzeba po prostu.. przeżyć. Doświadczając, napawając się pięknem swojej różnorodnej kreacji. A co jeśli nie ma przebudzenia, tylko po prostu kolejne etapy lepszego samopoczucia, większej mocy i głębszego zrozumienia? A co, jeśli nie ma prawdy, tylko po prostu ciągłe i nieprzerwane poszerzanie zakresu wiedzy, przełamywanie kolejnych barier iluzji?

Wróćmy do tematu teorii spiskowych. Innym ważnym czynnikiem dla których są wymyślane coraz bardziej śmieszne i przerażające ich wersje, jest lęk, strach. Zauważcie to – lęk jest podstawą każdego systemu władzy, opresji, kontroli, polityki. Całe społeczeństwo opiera się na różnych lękach, na czele z lękiem przetrwania, który jest najpotężniejszym, i z którego bierze się wszelkie zło. Lęk jest mechanizmem, dzięki któremu kontroluje się masy. Bo skoro jest lęk przed czymś, to sprytna elita od razu przedstawia receptę na ten lęk. A ta recepta kosztuje bardzo dużo.

Podsuwane są więc rozwiązania na uprzednio sztucznie stworzony problem. Obrona tradycyjnych wartości, religia obiecująca raj po życiu pełnym wyrzeczeń, by elitom żyło się lepiej, czy walka o prawa mniejszości i sprzeciwianie się prawicowemu ekstremizmowi. Zawsze znajdzie się „wróg„, którego lud będzie się bał, i zawsze znajdzie się elita lub wpływowa grupa (kapłani, naukowcy, eksperci, lewacy, prawacy), która zaproponuje rozwiązanie czy ochronę. Oczywiście rozwiązanie, które jest bardzo, bardzo drogie.

Teorie spiskowe bardzo często powodują trzy destrukcyjne reakcje, które wymienię poniżej:

-strach, obawa, lęk – jedne z najsilniejszych ludzkich odczuć, zawsze zasilają ciemną stronę mocy. Jednym z najgorszych lęków jest lęk przed końcem świata. Więc na wszelkie sposoby jest on wzmagany i generowany przez media i w szczególności rzekomo niezależne portale;

-„nic się nie da zrobić„, „oni są potężni” – szczególnie w tym względzie celuje Rosja i jej sieć dziesiątków tysięcy portali rzekomo niezależnych. Rosja na portale rzekomo niezależne i na swoją autorską wersję new age i ezoteryki (bardzo konserwatywną i popularną w Polsce) wydała miliardy dolarów, by prać tak mózgi nam, świadomym. Gdyby byli tacy potężni, to ogarnęliby światową zapaść cywilizacji i biosfery i już mieliby swoje NWO. Gdyby armia Rosji była tak potężna jak ją przedstawiają te rzekomo niezależne portale, to dawno podbiłaby nie tylko całą Ziemię, ale miałaby już przyczółki nawet na Plutonie;

-bierność – skoro nic się nie da zrobić, bo są tak potężni, podświadomość / dusza przyjmuje program obojętności, wycofywania się z tak „złego” świata. Nawet nie zauważasz, gdy zaczynasz czuć się coraz gorzej, gdy masz coraz mniej energii życiowej, gdy spotyka Cię coraz więcej złych sytuacji i zdarzeń.

System i elity są oportunistyczne. Mniej ważne jest, jaki czynnik generuje pożądaną reakcję. Ideologie, religie? Elity pogardzają nimi. A przynajmniej mają je w dupie, tak jak ja i wielu moich czytelników. Na pewno nie przywiązują do nich wagi. Ideologie i religie są takimi kamieniami węgielnymi istnienia partii i organizacji. Umożliwiają konsolidację elektoratu i zarządzanie tym ludzkim zasobem. I tyle. To zwykli ludzie w nie wierzą a potem kłócą się wyzywają, obrażają, walczą ze sobą. Nie elity.

Tak samo mniej ważne jest jakie medium zasiało w dziesiątkach tysięcy ludzi ziarno strachu. Zrobił to TVN, Gazeta Wyborcza? Dla elity to dobrze. Zrobiła to Gazeta Polska czy portal Ruchu Narodowego? Też dobrze. A może strach wygenerowały media określające się jako „niezależne„, „alternatywne„, czy „konspiracyjne„? Nie ma znaczenia, też dobrze dla elity. W końcu artykuł ze strony z teoriami spiskowymi może przeczytać nawet 200.000 ludzi. Strachu będzie co nie miara. A kto te wygenerowane złe energie przechwyci i pożywi się nimi? Demiurg, zwany także pod innymi imionami: jahve, allah, szatan, marduk, pan bóg – to różne nazwy tego samego, fałszywego boga.. On także jest oportunistą i zje wszystko.

Cytat: „Nie piszę żeby nie walczyć z systemem. Jestem kawał przebiegłego drania. Ja zachęcam do rozwijania siebie, powiększania własnego zasobu wiedzy. Posiadając ją – mimochodem unikniesz zasadzek systemu. W ten sposób nie walcząc – będziesz z nim walczył. Tak więc zachęcam – ucz się i rozwijaj.”
~Bogdan56

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz podziękować mi za moją pracę i wesprzeć ideę mojej strony. Jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


18 komentarzy

 1. Don De La Angel pisze:

  Ja osobiście sądzę że to robota Watykanu
  Jak wiadomo Watykan od 200 tyś lat rządził ziemią jest to raczej niezaprzeczalne
  od samego początku istnienia rozsiewali dezinformacje straszyli piekłem ,ograniczali wolność
  palili kobiety na stosie za sprzedawanie szałwii i nazywali je czarownicami .
  Dawniej straszyli piekłem i karami boskimi czy złymi aniołami byle by prawda nie wyszła na jaw , była i jest to typowa polityka strachu stosowana do dziś .W wyniku czego ludzie sprowadzili swe czyny tylko do modlitw lecz nie do działania ,w rezultacie
  wygląda to tak > Panie Nowak niech pan nic nie robi i się pomodli a Jezus za pana wszystko załatwi .{tak mniej więcej to wygląda}
  Więc ludzie utykają w martwym punkcie i nic nie robią bo wolą się pomodlić do narzędzia zbrodni i tortur z przeczepioną do niego Laleczką przypominającą człowieka przepraszam że nie użyłem słowa Krzyż Ale musiałem fachowo nazywając ten przedmiot .
  Pomijając to :
  Ja jako Okultysta badający badający tajemnice prawa wszechświata które w dzisiejszych czasach dzięki propagandzie kościelnej nazywane są czarną magią ,sądzę że Watykan wykorzystuję Magię Voodoo w swoich rytuałach i ceremoniach .Ten rodzaj magii stosowanej przez kościół jest rodzajem magii słabej tzw; białej , która ogranicza się w głównej mierze do blokowania czakramów innymi słowy ogłupiania i hipnotyzowania ofiar tak by stały się trutniami zdolnymi do reprodukcji .
  Ja jako znawca najrozmaitszych sztuk magicznych z czystym sumieniem mogę tu napisać że cała ta ich magia opiera się na tych samych fundamentach co Voodoo .
  Ogłupiają tymi czarami społeczeństwo , do tego stopnia że ludzie nie zamierzają słuchać innych prawd od tych które zostały przekazane przez kapłanów kościelnych .

  Musiałem na wstępie troszkę nadmienić aby uwidocznić Największą i najpotężniejszą organizację która dla przypomnienia jako jedna tylko z dwóch na ziemi zwolniona jest z podatku .
  Jeśli by ktoś nie wiedział istnieją tylko 2 Organizacje wspólnotowe , są one Najpotężniejsze i najbogatsze z tego względu bo mają wpływ na wszystkie umysły na całej planecie w garści ,i do tego zwolnione są z podatku .
  Kościół jako organizacja, I Telewizja czyli stacje telewizyjne jako przemysł rozrywkowy .Jakieś pytania ?
  Masoneria czy iluminaci się chowają przy tych organizacjach i gdyby ktoś nie wiedział nie są oni zwolnieni z podatku ,członkowie tych grup płacą go jak my wszyscy .

  Wracając do tematu .
  Jak dla mnie to Watykan się przestraszył , że traci władzę i wpływy i wypuścił swoich agentów by zrobili nagonkę na Te grupy takie jak Masoneria czy iluminaci .
  Ci agenci np tacy jak Jezuici rozpuścili Famę że czczą oni szatana , bo faktycznie dla Watykanu prawdą była by szatanem i zgubą .
  Jeśli ktoś z was nie wie w co wierzą Masoni czy ci illuminati to ja wam odpowiem .
  Oni wierzą i czczą prawo wszechświata [wiecie takie jak np przyciąganie ziemskie czyli Grawitacja } to jest to ich prawo wszechświata i Pradawna prawda od wieków niezmienna i zawsze taka sama i to jest ich światło właśnie ta niezmienna Prawda [ Kosmiczne Prawo i prawa ].

  Na koniec oczywiście nie pomijam faktu i przyznam ci rację że cześć tych teorii spiskowych jest tworzona przez spec-służby w celu dezinformacji .
  Ale głównym motywem była obrona watykańskiego kościoła .

  Lubię

  • Paweł pisze:

   Chyba chodziło ci o 2000 lat. Wcześniej też ci manipulanci działali, ale nie było jeszcze obecnie istniejących religii. Co do masonów – oni na ten rok zaplanowali z tego co słyszałem rozprawę z religią katolicką. I to akurat mnie cieszy. Co do innych ich działań to są one destrukcyjne. Ich dziełem są rewolucja francuska, marksizm, obie wojny światowe, rewolucja bolszewicka, Hitler i nazizm. Wszędzie tam było zniszczenie i masowe mordy. Nie powiesz mi chyba, że to jest czczenie praw Wszechświata?

   Lubię

 2. Don De La Angel pisze:

  Sorry Pomyliłem się Napisałem od 200 tyś lat zamiast 2000 Tyś .Sorry !!!

  Lubię

 3. beataherbata pisze:

  No więc jeśli chodzi o p. Jackowskiego to jest wybitnym poszukiwaczem, jeżeli tak można powiedzieć, zaginionych. A jasnowidzenia odnośnie np.losów świata, przepraszam ale różnie mu wychodziły. Czasami coś tam trafił. Jednak w odnajdywaniu Mistrz 🙂

  Lubię

 4. radek pisze:

  tak tylko niesmialo w temacie neurolingwistycznym. slowo spisek jest mylne. ja np. raczej robie zmówki jak robie przekręt i nic nie spisuje, wszystko na gebe .-)

  Lubię

 5. Piotr Kierus pisze:

  Ja mam lepszy sposób – niż mieć wyjebane.
  Pokonaj ich śmiechem!!!

  Lubię

  • devingo pisze:

   Piotr a ja wole udawac niegroznego wariata,dzieki temu mozna olewac te spiski po przez obnazanie i krytyke.Zreszta co nie powiesz jahwistycznym wyznawca niewidzialnego to i tak zaneguja ,oni sa odporni na spiski i wola hodowac odciski na kolanach i kolekcjonowac rozance.Spiski sa wykreowana dla takich jak my abysmy mieli wieczne dylematy,wymoadrzali sie na takim forum jak tu a dzieki temu odpowiednie sluzby moga nas monitorowac i uciszac albo tez osmieszac. Lubie jednak podchodzic do kreatorow spiskow jako wariat ,wtedy da sie to wszystko jakos przezyc.Slyszalem ze araby spiskuja za Odra a w nocy biegaja na blondynki do Polski,ci co maja juz karty azylanta oczywsicie.I to jest wlasnie spisek.

   Lubię

 6. […] via 90% teorii spiskowych jest tworzona przez spec-służby w celu dezinformacji i zastraszania — Stro… […]

  Lubię

 7. Paweł pisze:

  Jeszcze 3-4 lata temu namiętnie czytałem strony takie jak wolna-polska.pl i ekscytowałem się teoriami jakie tam wypisują. Strach przed NWO miałem straszny – ojoj zaraz nas zaczipują i będziemy biorobotami, w USA zbudowali obozy koncentracyjne i będą w nich zabijać tych co nie chcą NWO, Putin jest na usługach masonów i syjonistów, HAARP i takie tam. Jednak w miarę upływu czasu i jak te czarne wizje nie sprawdzały się zacząłem mieć coraz mniejszy strach. A gdy na Ukrainie doszło do tzw. Majdanu i potem do rebelii tzw. separatystów mój program umysłowy o Putinie upadł, bo to co tam zrobił Putin było wbrew interesom syjonistów i NWO. Putin miał rzekomo działać razem z USA żeby wywołać III wojnę światową i po niej miało być NWO. Jednak wydarzenia na Ukrainie i to, że Putin nie zaatakował całej Ukrainy, ale tylko tą część która przed objęciem władzy w ZSRR przez Chruszczowa należała do Rosji dał mi do myślenia. Gdyby chciał wojny zajął by całą Ukrainę i USA by wtedy weszło i wojna gotowa. On jednak zagrał bardzo sprytnie z „zielonymi ludzikami” i ich wykiwał. A wojna w Syrii? Dlaczego NATO musiało zrezygnować z lotnictwa? Bo Putin miał broń wyłączającą elektronikę i wszystkie ich zabawki przestały działać. USA rzekomo wielkie światowe mocarstwo poniosło klęskę. Putin wywalił z Rosji organizacje Sorosa i obniżył zachodni kapitał w mediach w Rosji do 20%. NWOwskie ideologie jak gender, homomałżeństwa i inne podobne rzeczy tam nie mają racji bytu. I to zachód tak boli i dlatego jest taka propaganda na Putina. Gdyby mogli to by go już dawno zniszczyli, ale nie mogą więc jedyne co mogą to sankcje i szczekanie i straszenie nim ludzi. Mnie nie przestraszą.
  Co do teorii spiskowych o III wojnie światowej, przepowiedni o wielkiej fali, która zaleje Rzym itd. to wszystko jest zależne od nas. Jeśli będziemy w to wierzyć, bać się tego i wizualizować to w głowie wtedy to będzie, bo co posiejesz to zbierasz. Jeśli jednak energia pozytywna przeważy to wojny nie będzie, a że ludzkość się budzi i ciemne siły tracą moc to wojny nie ma i nie będzie. W 2016 r. miał wg naukowców uderzyć w Ziemię meteoryt. Nic takiego się nie stało. Teraz podobno znowu ma uderzyć meteoryt w lutym. I zapewne znowu nic takiego nie nastąpi – bo zbyt mało ludzi w to wierzy i daje temu energię do zaistnienia. Teorie spiskowe jak i przepowiednie jak III tajemnica fatimska to nie jest żadna pewna przyszłość, ale plan ciemnych sił na Ziemi. Czy ten plan się powiedzie czy nie zależy od nas – mieszkańców Ziemi. Pozbywajmy się strachu, nienawiści i wizualizujmy w umysłach nastanie złotego wieku z wolną energią, zdrowiem, życzliwością, miłością itd. Im nas więcej będzie to robić tym szybciej obecny okres przejściowy na Ziemi się skończy i szybciej nastanie nowa era.

  Lubię

 8. devingo pisze:

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: