Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Kategoria domyślna » 17 grudnia planowano obalić rząd i wprowadzić obce wojska. Interwencję odwołano w ostatniej chwili!

17 grudnia planowano obalić rząd i wprowadzić obce wojska. Interwencję odwołano w ostatniej chwili!

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,302,357 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

majdan-w-polscePamiętacie akcję z dnia 16 i 17 grudnia 2016 roku? Wtedy próbowano dokonać destabilizacji sytuacji w kraju w celu przejęcia władzy. Partie proniemieckie zablokowały sejm, miały miejsce protesty KOD, podczas zamieszek użyto tzw „crisis actors„, czyli aktora „do zadań specjalnych” szkolonego przez służby, który symulował ofiarę brutalności policji. Media i dziennikarze sprzyjający obozowi proniemieckiemu w histeryczny i agresywny sposób nawoływały do rewolucji i rozlewu krwi.

Ciekawą i szokującą informację podał serwis FlightRarad24 a potem serwis czasopisma Wprost: „Samoloty nie mogą wlecieć do Polski”. Nieprecyzyjne informacje wywołały zamieszanie. Serwis Flightradar24 podał tuż po północy, że samoloty „nie mogą wlecieć do Polski”. Przy okazji nocnych wydarzeń w Sejmie, niepokój ludzi dodatkowo wzbudziło zdanie „nie wiadomo, co jest tego przyczyną.”
Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10035233/Samoloty-nie-moga-wleciec-do-Polski-Nieprecyzyjne-informacje-wywolaly-zamieszanie.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wprost-kraj+%28Wydarzenia+Wprost+24%3A+Kraj%29

Wiadomo, że podczas akcji zbrojnej na terenie jakiegoś kraju, pierwsze co się robi – to zamyka się przestrzeń powietrzną, ewakuuje dyplomatów, wyłącza telefonię, internet itp. Czyżby planowana była jakaś akcja zbrojna na terenie naszego kraju, więc dlatego wydano rozkaz zamknięcia przestrzeni powietrznej? Co podał ów serwis FlightRadar? No i „ktoś” odwołał tę akcję zaraz potem, w ostatniej chwili? FlightRadar to szanowany, międzynarodowy serwis specjalistyczny, zajmujący się przepływem ruchu lotniczego na całej Ziemi.

Już 17 grudnia 2016 pojawiły się przecieki o tym, że opozycja proniemiecka wystosowała do Brukseli prośbę o dokonanie w Polsce interwencji militarnej, czyli zbrojnego przejęcia władzy. Prawdopodobnie planowano puścić w obieg spreparowaną informację o tym, że policja zachowuje się bardzo brutalnie, i zabiła demonstranta. Czyli owego „aktora do zadań specjalnych„. Wtedy w zachodnich mediach ruszyłaby ogromna machina propagandowa uzasadniająca „bratnią interwencję„.

Sama interwencja trwałaby może kilka dni – przy obecnym stanie polskiej armii, i obyłoby się bez bombardowań. Zajęto by sejm, i inne kluczowe obiekty infrastruktury, i wymuszono by ustąpienie władzy i przedterminowe wybory. Ale wróćmy do owego przecieku. Maile z prośbą o interwencję wojskową miało dostać kilku zaufanych europosłów. Informacja ta krążyła wśród polityków zachodniej Europy, a nie upubliczniano jej z przyczyn oczywistych. Wszystko wskazuje na to, że interwencję militarną odwołano w ostatniej chwili.

Także zamach fałszywej flagi (false flag operation) z użyciem aktora do zadań specjalnych spalił na panewce, bo tę aktorską mistyfikację nagrano i opublikowano na YouTube. Nigdy nie wątpcie, że Polska jest jednak pod opieką, i jest na dobrej drodze. Pomimo wielkiej niedoskonałości i szaleństw obecnego rządu, pomimo ogromnych trudności, nacisków i szantaży (głównie zakulisowych, o których przecież nie wiecie), wszystko idzie ku dobremu. Obecnie mamy trudny etap przejściowy, który będzie obfitował w szaleństwa i abberacje.

Ostatnio posłowie opozycji merytorycznej (PSL) i patriotycznej (Kukiz ’15) po części ujawnili informacje, które opisałem powyżej. Choć nie ujawnili pełnej treści listu. Nowoczesna i Platforma Obywatelska chciała wystosować do Brukseli list, który miał być podpisany przez liderów partii opozycyjnych. Posłowie PSL i Kukiz ’15 odmówili. Milczeli o tym jednak przez miesiąc, a i teraz nie ujawnili pełnej prawdy. W TVP 1 zadano bardzo ważne pytanie: dlaczego milczeli? Ponieważ byli szantażowani. „Panie Kukiz, jak pan to ujawnisz mediom, to popełnisz pan samobójstwo jak Lepper„. Teraz, gdy Petru i Kijowski się skompromitowali, a mównica sejmowa jest pusta, zaś pucz zażegnany – mogli to w końcu ujawnić.

Oto treść tego listu:

My posłowie Klubów Parlamentarnych w związku z kryzysem konstytucyjnym wywołanym przez Marszałka Sejmu i większość parlamentarną uznając za nielegalne obrady w sali kolumnowej żądamy zgodnego z regulaminem Sejmu i Konstytucją posiedzenia Sejmu w dniu 20 grudnia 2016 roku. Uznajemy za niezgodne z zasadami blokowe głosowanie budżetu państwa na rok 2017.

Jednocześnie oczekujemy przywrócenia posła Michała Szczerby do możliwości uczestniczenia i pełnego wykonywania mandatu posła RP. Zaprzestania stałego łamania regulaminu Sejmu, ograniczania wolności wypowiedzi posłanek i posłów, a także przywrócenia możliwości wykonywania przez media ich konstytucyjnego prawa do informowania opinii publicznej o pracach Parlamentu RP.

Wobec łamania Konstytucji i regulaminu Sejmu przez Marszałka i większość sejmową podejmiemy kroki prawne przed sądami w kraju i trybunałami międzynarodowymi.”

A teraz proszę, spójrzcie na to trochę szerzej, także od strony metafizycznej. M.in chodzi o synchroniczność i powtarzalność schematów historycznych, jak i powiązanie obecnej sytuacji Polski i USA.

Historia się lubi powtarzać, zataczać koło. Stronnictwo pruskie (niemieckie) i rosyjskie jest? Było w 18 wieku, jest i teraz. Wyzysk i niewolnictwo ekonomiczne jest? Było w pańszczyźnianej I RP, jest i w kapitalistycznej III RP. Panoszenie się kościoła i wtrącanie w politykę jest? Jest. Ciemnota i konserwatyzm także są. Opóźnienie względem reszty Europy – także jest. W styczniu 2017 stronnictwo proniemieckie (PO i Nowoczesna) powtórzyło także liberum veto – uniemożliwiła głosowanie legalnie rządzącej większości. Teraz jednak dalszej powtórki z rozrywki nie będzie, choć kwik oderwanych od koryta i ich sytego i butnego elektoratu jest donośny.

Wybory w USA i to co dzieje się wciąż wokół nich, żywo przypomina to, co odbyło się w 2015 / 2016 roku w Polsce. Wymienię je w punktach:
-przemilczanie afer i zarzutów wobec kandydatów estabiliszmentu;
-fałszowanie sondaży;
-narracja o młodych, wykształconych i w ogóle zajebistych ludziach głosujących na estabiliszment (do tej kwestii zaraz wrócimy);
-zaangażowanie mediów, korporacji (facebook, twitter, google), celebrytów i ogólnie, wszystkiego co jest pod ręką by promować estabiliszment;
-bezprecedensowy język nienawiści wobec kandydatów spoza estabiliszmentu z lewa czy prawa (w Polsce określenia takie jak: roszczeniowy lewak nieznający się na ekonomii, prawicowy oszołom);
-„ból dupy” gdy kandydat obozu władzy przegrywa. „Bo demokracja jest tylko wtedy gdy wygrywają nasi. Gdy wygrywają inni to wtedy nie ma demokracji. Wtedy demokracja jest łamana i trzeba bronić demokracji„;
-protesty i groźby (zakamuflowane i nie wypowiadane wprost) siłowego przejęcia władzy gdy nie wygra ten kogo sponsorował np George Soros. W Polsce – KOD, w USA – protesty w miastach połączone z czynami kryminalnymi.

Zapraszam także na inne moje wpisy w temacie:
Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”
Majdan w Polsce?! „Akcja szyta grubymi nićmi, nie uda się ona”
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
Prezydentura Donalda Trumpa spowoduje wielkie zmiany na świecie

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


30 komentarzy

 1. Rozsądna Anna pisze:

  Magu skąd wiedziałeś, że właśnie tego mi dzisiaj potrzeba ? ♥
  Dziękuję Ci za piękne Anielskie tony kosmosu i wzruszające słowa dedykacji, które o mały figiel nie obudziły mojego zduszonego już ego. 😀
  Słuchając aż do zaśnięcia pięknych tonów w sennych marzeniach pozwiedzam trochę galaktykę 😀 ♥♥♥
  Życzę Tobie miłych snów z Twoją wybranką.

  Lubię

 2. Świetnie napisany artykuł.

  Wiadomości w tym temacie z TVP Info:

  Lubię

 3. fakafones pisze:

  Fakty są takie, że gdyby nie kryzys z imigrantami oraz gdyby to nie TRUMP wygrał wybory w USA to taka interwencja przytrafiłaby się z pewnością. Na szczęście dla Polski Unia ma OGROMNĄ liczbę własnych problemów…

  Lubię

  • Rozsądna Anna pisze:

   Zgadzam się z Tobą i wiem ,że jakiś Anioł nie z tej ziemi oczywiście czuwa nad nami.

   Lubię

   • Krysia pisze:

    Całkowicie się, Aniu, zgadzam z tobą, że Siły Boskie czuwają nad Polską.
    Jak komuś nie odpowiada określenie ,,Siły Boskie”, może tu użyć innej nazwy: Istoty Wyższe, mądrzejsze od człowieka, Pozytywne Energie, przyciągane naszą wrażliwością, a z drugiej strony naszą wrodzoną, waleczną postawą, tam gdzie jest ona potrzebna.
    Tak, tak – bycie wrażliwym i czułym nie oznacza bycie spolegliwym i pozwalającym siebie i innych krzywdzić.
    Zaczynamy to dostrzegać i nie dajemy się wodzić za nos.

    Przestajemy nadstawiać karku dla cudzych interesów.
    Teraz, po zakończeniu tego protestu opozycji, widzę jak mądrze i strategicznie rozegrał to Kaczyński.

    A gdyby w sejmie użył sił porządkowych?(ja też swego czasu taką opcję brałam pod uwagę), dla opozycji i Brukseli realizowałby się ich scenariusz.
    A tu zaskoczenie! – gracz okazał się nie tylko mądrzejszy, ale tą partię szachów rozegrał na swoją korzyść.

    Jarek (nasz 🙂 ) nazwał Kukiz 15 opozycją patriotyczną.
    Bardzo mnie cieszy, że słowo patriotyzm zaczyna gościć w naszych wypowiedziach. Patriotyzm, suwerenność to pojęcia, które miały zejść z ust Europejczyków pod rządami niemieckiej hegemonii.
    Tak ten świat jest urządzony, że każdy naród (pojedynczy człowiek) pragnie mieć swój dom, w którym dbałość o pokój podtrzymuje się m.in. ideą patriotyzmu – tego lokalnego i szerszego.

    Paradoksalnie potrzebowaliśmy tego co działo się po 16 grudnia.
    Unaoczniliśmy sobie zagrożenie dla Polski, jakie szykowane było przez wrogie siły.
    Te siły zostały obnażone, pokazane Polakom (pisze o tym Jarek w swoim artykule)
    To bardzo ważne, aby ludzie poznali grę zakulisową – jakie działania i siły są nam przyjazne, a jakie wrogie.

    Zapewne kurtyn jest jeszcze wiele, ale istotne jest to, że ludzie przekonują się o ich istnieniu i uzmysłowiają sobie rozmiar manipulacji, jakiej mogą ulegać. Przestają wierzyć ślepo.
    Nasze polskie wydarzenia z ostatniego roku, z ostatnich tygodni to być może jedna cegła wyjęta ze ,światowego muru, jaki dla wolności i godnego życia ludzi stawiają ci, którzy nie mają nic wspólnego z człowieczeństwem.

    Inne narody też wyjmują lub niebawem wyjmą cegłę.
    Tego procesu już nikt nie jest w stanie zatrzymać, to kwestia czasu, że coraz bardziej osłabiany mur runie.

    Pamiętajmy jednak, że zburzenie muru to dopiero początek tego, jak chcielibyśmy żyć.
    Chyba najpiękniejszym przesłaniem, jakie może tworzyć nasz lepszy świat są słowa Ani:

    „Tyle pokoju na świecie, ile miłości jest w nas”

    Serdecznie pozdrawiam.

    Lubię

    • Rozsądna Anna pisze:

     No nie wczoraj Maguś o mały figiel nie obudził już zduszonego mojego ego, a tu znowu Krysia dzisiaj usiłuje toż samo, 😀 a ja biedna tyle lat potrzebowałam aby tą zarazę zdusić w sobie. Jeszcze tylko Bogusia brakuje do kompletu a będę zmuszona zażyć uspakajającej nalewki. 😀 a Władzio już uszczelnił okna żebym mu nie odfrunęła 😀 dosyć żartów, chociaż czasem bywają miłe.
     Krysiu nie wiem czy pamiętasz artykuł Jarka gdzie Devingo i ja w komentarzach pisaliśmy o przebudzeniu Ducha Narodu Słowian w
     sile naszych Śpiących Rycerzy pod Giewontem, to był właśnie ten moment początku odwrotu energii zła z nad naszego kraju, przysyłanej do nas najmocniej od naszych niby przyjaciół z zachodu /Brukselo-Niemiec/, nie będę tematu rozwijać bo Ty lepiej go znasz ode mnie.

     Ja dalej uparcie będę jednak twierdzić, że każdy zbierze co posiał, tak było z KOD i PO, nie trzeba było nawet zbyt długo czekać a zło samo się unicestwiło co mnie cieszy 😀
     Sytuacja na świecie pomimo wielkich starań ciemnych mocy, aby było gorzej, jest na początku drogi gdzie zaczyna błyszczeć światełko nadziei na poprawę naszego losu i naszej Matki Gai, która jeszcze tylko da niektórym narodom parę kopniaków na wyprostowanie ich poplątanych dróg.

     „Największą mądrością życia jest dobroć i miłość”

     Lubię

    • Paweł pisze:

     Polecam ostatni film Arona Jasnowidza na you tube https://www.youtube.com/watch?v=JWCDlvtWhws Żyjemy w epoce wielkiej zmiany na planecie. Lata 2017-2020 będą bardzo burzliwe. Stare będzie się sypać, kłamstwa będą upadać i prawda wyjdzie na jaw. Wiele osób nie będzie w stanie jej przyjąć z powodu zaprogramowania umysłu i będą dalej próbowali żyć w kłamstwie i nienawiści. Ich ciała będą w związku z tym się sypać, będą chorować i umierać. Mogą to być w skali świata setki milionów albo i więcej. Wszystko zależy od tego ile złej energii będzie generowane i jak bardzo ludzkość będzie się upierać przy dalszym życiu w kłamstwie. Jeśli wszechobecna będzie nienawiść i zniszczenie to będą kataklizmy takie jak ostatnie trzęsienie Ziemi we Włoszech tylko znacznie silniejsze. Przepowiednia o. Klimuszki o zatonięciu Rzymu może się spełnić, ale nie musi. To zależy od stopnia obudzenia ludzi i odejścia od zła.

     Lubię

  • Paweł pisze:

   Mi się zdaje, że ma to związek z przestrzenią nad Polską choć tego nie potrafię jeszcze zrozumieć. Napisał o tym już 2 lata temu bloger Tajne Archiwum Watykańskie, że Polska ma już wzorcową przestrzeń źródła i żadne wojny i złe rzeczy nam nie grożą. Ostatnio (listopad 2016 r.) napisał, że weszliśmy na linię czasową, w której hasło Czołem Wielkiej Polsce nie jest tylko życzeniem, ale będzie faktem. I że programy matrixa jakie nad Polską były już zniknęły. Pozostały jedynie szczątki w postaci mediów i zaprogramowanych wciąż na matrix ludzkich umysłów. Przestrzeń jest już podobno taka, że umożliwia tworzenie nowej rzeczywistości, ale my wciąż tkwimy w starej. Gość pisze coś o wyższych gęstościach i fraktalach przestrzeni. Niewiele z tego rozumiem, ale wygląda na to, że ma rację. To samo twierdzi Tadeusz Owsianko, że Polsce nic już nie grozi i że będzie tylko lepiej. Być może Rosja zagroziła eurokołchozowi, że jak wejdzie do Polski to oni też wejdą i ich pogonią. Ostatnio bowiem to Rosja wbrew kłamstwom mainstreamu zaprowadza pokój na świecie (choćby Syria gdzie powstrzymała USA przed obaleniem Asada i zrobieniem burdelu w kolejnym kraju). Polityka to gra zakulisowa, a do nas maluczkich dochodzą jedynie skrawki prawdy przez takie blogi. Jaka jest cała prawda wiedzą tylko bardzo nieliczni.

   Liked by 1 osoba

   • fakafones pisze:

    Obyś, drogi Pawle miał rację. 🙂 Podoba mi się to, że wybierasz pozytywne myślenie i że w ogóle analizujesz otaczającą Cię rzeczywistość. Ja też mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

    Lubię

 4. Sanctus Diavol pisze:

  http://tajemnice.robertbrzoza.pl/artykul-goscinny/dlaczego-polska-polacy-byli-sa-caly-czas-niszczeni/

  „1) Hitler o Polakach

  W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj, gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie, warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie.

  Według niedoszłego malarza z Braunau:

  „Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

  Na podstawie ostatnich badań, prowadzonych przez Reichsrassenamt, uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.

  Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy, to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka, w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

  Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuehrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej.

  Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie, przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.

  Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie.

  Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.
  2) A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce

  „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”.

  Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył:

  „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość”.

  Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki.

  Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja: hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd.

  Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo.

  Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami.

  Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy.

  Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA.

  Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby.

  Kanclerz Schroeder powiedział:

  „Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”.

  Politycy krajów konkurencyjnych, znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski.

  Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków. Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu.

  W 2004 roku, gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”.

  Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą, iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie.

  Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”.

  3) Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród.

  Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

  Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku – „Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych”.

  Lubię

 5. Sanctus Diavol pisze:

  http://pikio.pl/przelom-pis-poprze-legalna-marihuane-ale-z-jednym-zastrzezeniem/

  … tak jak się spodziewałem, że PISuar zmięknie, ale marihuanna nie będzie polskiej produkcji, tylko na bank ją będą z Izraela importować, jestem o tym więcej nie przekonany …

  Lubię

 6. Alimantado pisze:

  To już wiadomo po co okupanci z USA i dlaczego Żyduda pojechał ze świecidełkami do Izrahella. PIS ma za zadanie całkowity rozkład Państwa Polskiego i ich właściciele z Tel Avivu i Waszyngtonu nie pozwolą sobie srać do piaskownicy w której się bawią jakimś kmiotkom.

  Lubię

  • Krysia pisze:

   Racja, drogi(a) Alimantado, nie wydaje mi się taka jednoznaczna.
   Gdyby chodziło faktycznie tylko o rozkład Państwa Polskiego, dawno mielibyśmy tu muslimowe klimaty rodem z Niemiec, Francji, czy Szwecji.
   A jednak ku miłemu zdziwieniu Polaków należymy obecnie do jednego z najspokojniejszych państw w tzw.unii.

   Zważywszy na to, że wielu z nas, Polaków, jest mocno religijnych – wyobrażasz sobie wejście na teren naszego kraju kilku milionów wyznawców innej religii? Myślisz, że Polacy tak łatwo dawaliby się zastraszać i likwidować swoje symbole religijne, bo to ,,raniłoby uczucia przybyszy”? Nie sądzę.

   Podejrzewam, że gdyby PO nadal byłoby u władzy, mielibyśmy tu w kraju o wiele gorszą sytuację, niż obecnie na zachodzie.
   Trzeba spojrzeć i z tej strony.

   Daleko mi do mądrego i skutecznego polityka, ale wiem, że strategia może wybierać początkowo mniejsze zło i używać skutecznej dyplomacji.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Lubię

  • Bogdan56 pisze:

   Magda Gesler – Rebeka Blumstein
   Stefan Niesiołowski – Aaron Nusselbaum
   Ludwik Dorn – Dornbaum
   Elżbieta Bieńkowska – Sara Orenstein
   Ryszard Petru – Dawid Wexler
   Marian Krzaklewski – Dawid Zimmermann
   Oluś Kwaśniewski – Izaak Stolzmann
   Kaczyński – Kalkstein
   Włodzimierz Cimosiewicz – Dawid Goldstein
   Andrzej Duda – Aaron Feigenbann
   Mateusz Kijowski – Izaak Rosenberg
   Andrzej Rzepliński – Abraham Kanffman
   Michał Kamiński – Beniamin Horowitz
   Kamila Pihowicz – Hajka Salomon
   Adam Michnik – Aaron Szechter
   Hanna Gronkiewicz Waltz – Hajka Grundbann
   Grzegorz Schetyna – Ozeasz Schwarz
   Antoni Macierewicz – Izaak Singer
   Jan Bielecki – Izaak Blunmenfeld
   Michał Boni – Jakub Bauer
   Hanna Suchocka – Hajka Silberstein
   Jan Rokita – Izaak Goldwicht
   Leszek Balcerowicz – Aaron Bucholtz

   Lubię

   • Paweł pisze:

    A można prosić o źródło informacji odnośnie tej listy? Ja słyszałem inną wersję, że obecny prezydent nie jest Żydem, ale wnukiem banderowca Michajła Dudy. A on sam twierdzi, że jego rodzina jest patriotyczna i dziadek walczył o wolną Polskę podczas wojny. Napisać można wszystko.

    Lubię

    • Rozsądna Anna pisze:

     W ewidencji ludności z 1989r jest 274 takich zmian nazwisk polityków, pracowników nauki i kultury /okres od 1945 – 1989 /
     całe listy podawane były onegdaj na stronie Wolna Polska.

     Lubię

   • Krysia pisze:

    Nie rozumiem jednego. Skoro ta lista(przy założeniu, że jest faktem) wskazuje na zmienione nazwiska, to wcale to jeszcze o niczym nie świadczy.
    Jeżeli zamiarem puszczania takiej listy dla nieogarniętych maluczkich jest przekaz, że wszyscy na tej liście wymienieni ludzie to inna narodowość – w tym wypadku ze wskazaniem na narodowość żydowską – to gratuluję rzetelności takiego przekazu.

    Dla mnie to jest prymitywna forma pompowania sztucznej nienawiści, do wszystkich ludzi, u których jakoby nazwisko przesądza o człowieku.

    Gdy sięgnę w znaną historię rodziny, to przodkowie wraz ze swoimi rozgałęzieniami genealogicznymi posiadali nazwiska z całego świata.
    I co? Ludzi o ,,niewłaściwych” nazwiskach trzeba było wyrżnąć w pień?

    Już nawet nie za krzywą gębę, ale za nazwisko?
    To jakaś paranoja z odcieniem debilizmu.
    Puszczanie takich list bez konkretnych informacji o życiu i działalności danych ludzi jest zwykłym sianiem zamętu wśród tych, dla których rzeczywiście stwarza to jednoznaczny obraz – a to nie jest bezpieczne.

    ,,Przerabialiśmy” kolor skóry, oczu, włosów, kształt twarzy, brody a teraz dochodzi jeszcze nazwisko, które ma cechować człowieka i jego postawę.

    Dla mnie to idiotyzm i to wcale niezbyt wyszukany, z namiastką taniej, brukowej sensacyjki.

    Pomijam tu, że u steru rządów bywali i bywają ludzie nieżyczliwi dla Polski, ale dziwi mnie fakt, że dopiero po wyborach, my, mądrzy Polacy odkrywamy, kogo wsadziliśmy na stołki i podnosi się wielkie ola boga!

    Kto tu powinien puknąć się w głowę? Wybrany czy wyborca?
    A skoro już o tym mówię, połowa Polaków ma w dupie wybory(nie wnikam czy to lenistwo, czy sprzeciw takiemu systemowi)

    Ale śmiem twierdzić, że ta nieaktywna połowa ma po wyborach najwięcej do powiedzenia, żeby nie powiedzieć po chamsku, do szczekania.
    Takie przynajmniej wyciągam wnioski ze swojego środowiska lokalnego.

    Zbyt długo trwające niezadowolenie może przerodzić się w rozsiewaną fobię – a ta z pewnością rykoszetem wróci i to do wielu z nas.
    Jednostka nie ma tu najmniejszego znaczenia.

    „Największą mądrością życia jest dobroć i miłość”

    Piękne słowa, Aniu.

    Dopiszę tylko może, że dobroć i miłość nie mają nic wspólnego z fałszywym osądem, chwiejnością i brakiem zdecydowania. Aby to co dajemy ludziom uznano za rzeczywiste dobro i miłość, trzeba czasem ku temu stworzyć odpowiednie warunki. Wyśmiane dobro i zdeptana miłość nie daje korzyści żadnej ze stron.

    Gdyby to pisał facet, powiedziałby wprost: ,,Żeby prawdziwie kochać, trzeba mieć jaja” 🙂

    Serdecznie pozdrawiam.

    Lubię

 7. Tą „dobrą opieką” był/jest mosad.
  Kto ma takie kompetencje aby pogonić/ruszyć armie Nato i wysłać ją do Polski?
  Izrael oczywiście.
  Prezydent Duda w podzięce odwiedził Izrael i odznaczył byłego ambasadora Szewach-a Weiss-a Orderem Orła Białego.
  To tylko i wyłącznie moje przemyślenia. 😛

  Lubię

 8. christo pisze:

  To tez tylko moje przemyślenia z drugiej strony ( jestem chrześcijaninem i nie wstydzę sie tego – Jezus zbawia ) w zeszłym roku tak gdzieś koło sierpnia było cos takiego cyt.„Módlcie się za Polskę. Widziałem naród polski. Nastanie tam kryzys. Może się rozpocząć lada moment. Rozpocznie się dziwnie-od kryzysu wewnętrznego. Zaczną się ze sobą zmagać i to będzie się przeciągać. Widziałem liczbę 16. Czym jest słowo „szesnaście”?” – na koniec zastanawiał się T.B. Joshua. za strona http://www.portalcel.pl/proroctwo-pastora-t-b-jushuy-o-polsce/ , wierzę że Bóg wysłuchuje modlitw swoich dzieci .

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: