Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Kategoria domyślna » Wikileaks: członek tajnej organizacji ostrzega przed przebiegunowaniem i wyginięciem ludzkości

Wikileaks: członek tajnej organizacji ostrzega przed przebiegunowaniem i wyginięciem ludzkości

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,302,357 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

przebiegunowanieSą kolejne przecieki z WikiLeaks. Członek tajnej organizacji ostrzega w mailu do Johna Podesty (szefa kampanii Clinton) o przebiegunowaniu i zagładzie cywilizacji.  Poniżej wklejam jego maile:

Nasze interesy leżą we wkładzie do pozytywnego rozwoju ludzkości. Uważamy, że możemy uczynić świat lepszym, szczęśliwszym i bardziej spokojnym. Ale nie możemy tego zrobić, jeśli doświadczymy masowego wymierania ludzi. Biegun magnetyczny zmierza w kierunku równika i potrzebujemy pomocy. Biegun północny jest teraz nad Syberią. W ciągu 10 lat będzie nad Morzem Czarnym. W ciągu 20 lat będzie nad Indonezją.”

Wymagamy pełnego ujawnienia wszystkich obcych kontaktów i wszystkich traktatów jakie USA zawarła z obcymi. Możemy mieć słaby wywiad, ale jest to aż nad wyraz jasne, że jesteśmy trzodą, pracownikami i generatorami zasobów dla obcych władców. Nasze informacje pochodzą z waszego własnego Departamentu Obrony z wiarygodnych źródeł[…] Musimy tylko wiedzieć, z kim i czym mamy do czynienia. Jakie są ich zamiary? Czy są one wrogie? Czy możemy ich powstrzymać w razie potrzeby? Jakie są nasze układy? Nasze nieudane próby łapania UFO pokazały, jak słabi byliśmy w stosunku do nich. To dlatego, że nie wiemy, z czym mamy do czynienia. Potrzebujemy więcej danych.”

Ziemska magnetosfera, paradoksalnie, jest „ładowana” przez aktywność słoneczną. Im większa aktywność Słońca, tym silniejsza jest warstwa chroniąca przed tą aktywnością, czyli pole magnetyczne Ziemi. Kłopot w tym, że nasza gwiazda, Słońce, jest coraz słabsze.

Obecny, 24 cykl słoneczny, jest jednym z najsłabszych obserwowanych cyklów. Już poprzedni, 23 cykl był słabszy niż poprzednie. Obecny cykl niczym nie przypomina bardzo wysokiego cyklu z lat 90′ czy 60′. Mniejsza aktywność słoneczna powoduje osłabienie i dezintegrację ziemskiego pola magnetycznego. I teraz byle rozbłysk na Słońcu, i jest zagrożenie dla całej ziemskiej elektroniki.

Przed tego typu osłabieniem pola magnetycznego mają chronić instalacje typu HAARP. Oprócz potencjału niszczącego – wywoływanie trzęsień ziemi, modyfikacji pogody – HAARP i systemy nowocześniejsze powstały w celu stworzenia sztucznej „poduszki magnetycznej” gdy pole magnetyczne Ziemi zaniknie zupełnie. Nie wiedzą tego Ci, którzy się tymi teoriami zajmują – bo wiedzy o drugiej stronie systemów typu HAARP nigdzie w Polsce nie ma.

Mamy także inny przykład zmian na Ziemi. Od 20, 30 lat częstotliwość Schumanna nieoczekiwanie wzrasta, osiągając w 2009 roku bodaj 12 Hz. Obecnie częstotliwość ta jest zmienna i waha się od 8 Hz do nawet 24 Hz, zależnie od pory dnia i innych czynników. Wiadomo, że wzrost tej częstotliwości powoduje rozstrojenie organizmów części ludzi, większą ilość zawałów serca itp. Mówi się, że wzrost częstotliwości do obecnego poziomu – a więc do poziomu odpowiadającego stanu czuwania, jest przyczyną budzenia się ludzkości z letargu. Bowiem częstotliwości od 12 Hz do 20 Hz odpowiadają stanowi czuwania, normalnej pracy mózgu. Planeta zaczyna nas wybudzać?

Jest taka hipoteza, że procesy te będą przebiegały bardzo łagodnie, ale część ludzkości nie dostroi się do nowych częstotliwości planety (częstotliwość Schumanna, przebiegunowanie) i.. zzombieje, umrze. Między innymi to stąd ma się brać liczba 500 milionów ludzi, chętnie podejmowana przez zwolenników teorii konspiracji. Co ciekawe, dane na temat aktualnej pozycji biegunów magnetycznych, jak i obecnego poziomu częstotliwości Schumanna, nie są publicznie udostępniane. I to od wielu lat.

Ja tam uważam, że wszelkie straszenie tego typu jest mydleniem ludziom oczu. Uważajcie na takie przekazy. Ja jestem dobrej myśli. Wiem też, że celowo generuje się coraz nowe teorie spiskowe i szokujące prognozy, by wzbudzać w ludziach strach. Poprzez strach (związany i z mediami typu TVN, i z mediami alternatywnymi) kontroluje i ogranicza się ludzkość. Nieprzypadkowo większość tych przerażających teorii wymyślili agenci systemu. Rosyjski wywiad nazywa ich zwyczajowo „gawnojedami.”

Wiem że trwają ogromne zmiany na świecie. Masa krytyczna ludzkiej świadomości została przekroczona i teraz wszystko pójdzie siłą rozpędu. Nasze negatywne emocje, w tym strach spowodowany dziwnymi teoriami, zasila ten system. Wyrób sobie nawyk dystansu i takiego „sceptycyzmu” podczas czytania także mediów alternatywnych. Przecież w końcu wszechświat nam sprzyja. To tej sile zależy na ewolucji ludzkości i jej przemianie. Mamy więc potężnego sojusznika, a rok 2017 będzie rokiem ogromnych, pozytywnych zmian.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


27 komentarzy

 1. Mero pisze:

  Nie wierzę obecnie w wiadomości z Wikileaks odkąd uprowadzono Assange’a, a CIA sprawuje nad stroną kontrolę.
  „Przed tego typu osłabieniem pola magnetycznego mają chronić instalacje typu HAARP.”
  Tak, tak tak, a fluor w paście, chemia i GMO jest po to by uczynić nasze życie znacznie ciekawszym ;).

  Lubię

 2. Random Unstable pisze:

  Dokładnie pomyślałem o tym samym co panowie wyżej. Tymbardziej, że to wiadomość do Podesty oraz te pytania… Masowe wymieranie ludzi? Ja słyszałem tylko o tym od broni „made in usa”

  Lubię

 3. ssss pisze:

  ja od paru lat mowie ze w nocy czasami jestem na czuwaniou, ze to nie sen i wcale potem nioe jestem zmeczona..

  Lubię

 4. zxka666 pisze:

  Skoro dostosowaliśmy się do życia przy zmiennej częstotliwości Schummana, w smogu itp. jeśli to prawda to może i do tego się dostosujemy. Jeśli chodzi o budzenie świadomości wyższe częstotliwości, to coś w tym jest.

  Aktualny rezonans (dla tych co zgubili link):
  http://sosrff.tsu.ru?page_id=7

  Lubię

 5. Gmozabija pisze:

  To jest niemozlwe bo ziemia jest pusta w srodku sprobuj np puscic baczek na maxa i go przebiegunowac nie mozlwe po prostu bo moment obrotowy na to nie pozwoli to jest mozlwe tylko w pelnych kulach ale nie krecacych sie sferach

  Lubię

 6. zxka666 pisze:

  Ostatnio popularne są teorie o płaskiej Ziemi. Nawet tego dowodzą. Jako ludzkość nie zeszliśmy w głębiny oceanów, ani nie wkopaliśmy się w ziemię jakoś głębiej. Niestety nie wiemy o naszej planecie prawie nic

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Teoria o płaskiej Ziemi to gruba manipulacja nastawiona na ośmieszenie nas. Jest obecnie bardzo agresywnie lobbowana przez opłacanych trolli 😉 Każdy szanujący się autor alternatywny (ja, Monitor Polski, RadTrap i inni) zabroniło podejmowania tej tematyki w komentarzach.

   Lubię

 7. fakafones pisze:

  Wypada mieć nadzieję, że kosmos nam pomoże, ale z drugiej strony wiele cywilizacji przed naszą ginęło w dziwnych okolicznościach i pomoc 😉 kosmosu nie przychodziła – polegała raczej na tworzeniu nowej, a nie ochronie starej cywilizacji.

  Najwyraźniej ów zmiany występują cyklicznie i zwyczajnie nadchodzi kres tego co właśnie MY mieliśmy Ziemi do zaoferowania. To zrozumiałe, że staramy się pocieszać jeden drugiego i chcemy wierzyć w to, że wszystko dobrze się skończy, ale w tym samym czasie odczuwamy zbiorowo coś w rodzaju podenerwowania i jakiś wewnętrzny głos podpowiada nam, że zbliża się coś złego.

  Najrozsądniej będzie więc jeśli przygotujemy się na najgorsze. To co przyniesie nam przyszłość zostało „zapisane w gwiazdach” już dawno temu i nie mamy większego wpływu na to jak postąpi z nami Wszechświat. W końcu… i tak przyszłoby nam umrzeć więc jakie to ma znaczenie czy stanie się to w tym roku czy za ileś tam lat?

  Lubię

  • Krysia pisze:

   ,, Wypada mieć nadzieję, że kosmos nam pomoże, ale z drugiej strony wiele cywilizacji przed naszą ginęło w dziwnych okolicznościach i pomoc 😉 kosmosu nie przychodziła – polegała raczej na tworzeniu nowej, a nie ochronie starej cywilizacji.”

   A w imię czego, kochany Fakafones, Kosmos ma nam pomóc, jeśli proponując nam(woli naszej nikt nie ruszy) miłość, a wybieramy wojny?
   Czy stara cywilizacja oznacza mądrą cywilizację?
   Czy każdy stary człowiek ma immunitet na mądrość, tylko dlatego, że siwizna na skroni wymaga szacunku?

   Jasna strona mocy może TYLKO proponować, radzić, nauczać etc.
   Nie wolno jej więcej, bo zakłóci wolność wyboru, odbierze WOLNĄ WOLĘ.

   Siły destrukcyjne(energie) stosują o wiele większy wachlarz; manipulacji, zwodzenia, propagandy, dezinformacji, by twój umysł zapchać gównem.

   Ale zauważ, TWOJA WOLNA WOLA JEST NIETKNIĘTA, to ty jesteś zwiedzony, zmanipulowany, tak aby użyć swojej WOLNEJ WOLI w celu dla ciebie nie służącym, szkodliwym.
   Ty się najpierw wolą własną zgadzasz, by potem zrównoważyć to narzekaniem, które dla tych, wobec których działałeś z ,,własnej woli” nie ma, ale to dosłownie nie ma najmniejszego znaczenia. Wręcz pozwalają ci krzyczeć, strajkować, manifestować – tworzą w ten sposób wentyl …, a ty onanizujesz się tym wentylem jak by co najmniej dano ci wolność.

   Nie to jest twoją wolnością, to tylko FIKCJA, której ulegasz.
   Twoją wolnością jest wolność twoich myśli tworzonych podług WOLNEJ WOLI.

   O to walczą astrale tego świata! O twoją energię myśli!
   Nikt nie jest w stanie odebrać ci wszczepionego przed neonami pierwiastka WOLNEJ WOLI

   Wsadź się w kadr codziennego życia, na przykład. Ile jest w tobie wytresowanej marionetki, a ile kogoś z własną wolą? Czy wykonując swoje codzienne czynności ktoś zabrania ci myśleć według własnej woli? Tylko myśleć, przecież za to nie idzie się do więzienia!

   Ktoś jest zły? System jest zły? Rząd jest zły?

   Zajęto cię tym tak bardzo, że SWOJĄ WOLNĄ WOLĘ wsadziłeś w czarną dupę – a jeszcze tam mówisz, że ty masz rację!, ty się liczysz! , bo ci wolno to lub tamto …

   Nie, drogi przyjacielu, są prawa Natury, których nie przeskoczysz, choćbyś się zesrał.
   Jasna w tobie strona mocy tylko proponuje, nie naruszając twojej wolności, a ciemną stronę trzymasz przy życiu, karmiąc ją swoją energią, siłami witalnymi.
   Ty wybierz (WOLNA WOLA)

   Lubię

 8. Rozsądna Anna pisze:

  Polecam przeczytać na blogu kochanezdrowie.pl „Sojusznicy ludzkości – pilna wiadomość dotycząca obecności istot pozaziemskich, rozprawa od 1 – 6 .
  Przeczytałam, ale chciałabym znać zdanie innych co o tym myśleć, coś mi mówi, że nie należy wszystkiego odrzucać w czambuł.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: