Banki i tajna władza

Zobacz jak system robi z Ciebie i z Twoich dzieci niewolników! [VIDEO]

system-edukacyjnyDużo się mówi ostatnio o systemie edukacyjnym i szkołach, które nie uczą, a ogłupiają. Nie chodzi tutaj tylko o wątpliwej jakości uczelnie prywatne szkolące zawodowych bezrobotnych, gdzie dyplom się o prostu kupuje. Ale o cały rdzeń systemu edukacyjno-wychowawczego. Ogólnie, jest on nastawiony na produkcję „owieczek boziowych„, czyli wzorowych obywateli, podatników, wiernych, żołnierzy.

Dodatkowo, traumy, kompleksy, lęki przechodzą z pokolenia na pokolenie. Jedno nieszczęśliwe, agresywne i zapijaczone pokolenie, płodzi kolejne nieszczęśliwe, agresywne i zapijaczone pokolenie. Wiek XXI pokazał, że powszechnie obowiązujące w społeczeństwie idee i prawdy, są fałszywe i zbankrutowane jak nigdy dotąd. Przyniosły one światu tylko ból i cierpienie. Doprowadziły do ogromnego, planetarnego kryzysu, który dotyka każdej dziedziny naszego życia.

Rodzice! Wychowujcie przyszłych liderów, ludzi potężnych, światłych, dumnych. Wychowujcie dzieci, które będą zmieniać świat i nim rządzić, dumni z tego, że są Polakami. Nie wychowujcie kolejnego pokolenia beczących owieczek ze zniszczoną psychiką. Od tego, jak są wychowywane dzieci – zależy los Ziemi. Ogólnie, trzeba tworzyć społeczeństwo alternatywne. Bo to które jest obecnie, jest trawione przez przewlekłą neurozę, którą ja nazywam „stanem niskoobjawowej psychozy„.

zmiana-zyciaAby włączyć się do tego społeczeństwa alternatywnego, należy uporządkować samego siebie, uspokoić się, zrezygnować ze zmieniania ludzi na siłę. Wtedy ludzie to wyczują, dawne wampirki i inni toksyczni po prostu odejdą, nieraz nagle, będziesz dla nich niewidzialny. To pierwszy krok do wolności. Jak to zrobić? Opisałem to w linku poniżej:
Szokujący sekret relacji międzyludzkich. Co ukrywa psychologia?!

Pamiętajmy jednak że to, na co tak narzekamy, spaja system, umożliwia trwanie cywilizacji, zapewnia chociaż to minimum minimum rozwoju, i zapobiega jakiejś niewyobrażalnej anarchii. Konserwatyzm, dulszczyzna, hipokryzja, cebulactwo, patriarchat, kapitalizm, monogamia, rozmnażanie, rodzina – te i inne struktury opresji i władzy są potrzebne, by trzymać tę trudną planetę w ryzach.

To, co jest dobre i rozwojowe dla nas, jednostek, nie może zostać wprowadzone jako stelaż, podstawa cywilizacji, systemu. Bo doprowadziłoby to do ogromnej katastrofy cywilizacyjnej. Ludzkość po prostu do tego nie dorosła. Większość ludzi na Ziemi to dusze dziecięce, młodziutkie. Z racji swej natury, potrzebują one złych, skrajnych, brutalnych doświadczeń. By się uczyć. Ludzkość uczy się poprzez ból, przeciwności, walkę z wrogiem, zagrożenie. Zobaczcie jak bardzo jakieś ogromne zagrożenie może scalić całe społeczności – wioski, dzielnice, miasta, a nawet narody. A gdy zagrożenie mija – wszystko wraca do tej złej „normy„.

W eksperymencie Calhouna, który wiele razy opisywałem, zapewniono badanym osobnikom myszy zupełny komfort. Czyli warunki, w których nie było tej barbarzyńskiej, zwierzęcej walki o przetrwanie. Warunki, w których zło zostało zredukowane do minimum. Co się okazało? Osobniki traciły swoje naturalne instynkty, umiejętności i siły. Doprowadziło to do straszliwej degeneracji a następnie wymarcia całej populacji, w dalszych pokoleniach. Kolejne pokolenia wychowywane bezstresowo, były niezdolne do życia, nawiązywania relacji społecznych, rozrodu.

Co najbardziej ciekawe – u tych osobników pojawiły się dokładnie te same zachowania, które są obecne u… ludzi, żyjących w sytych społeczeństwach Zachodu. Bez tego codziennego kieratu, zła, znoju – ludzkość zwyczajnie głupieje i degeneruje się. A więc muszą być i systemy trzymające świat w ryzach (te które przedstawiłem na początku) i przeciwności, zagrożenia. Zauważcie jedną ciekawą rzecz. W Europie wschodniej jest to wyzysk i bieda, a w Europie zachodniej – inwazja islamu i terroryzm. Wszędzie jakieś zagrożenia, trudności, prawda?

Eksperyment Calhouna opisałem w linku poniżej:
Perspektywy ziemskiej cywilizacji: szokujący eksperyment Calhouna

Co jednak ze światową przemianą? Przede wszystkim ma ona tempo bardzo wolne, ewolucyjne. Choć obecnie jest ono tysiące razy szybsze, niż np w starożytności. Ze względu na technologię, większe uwrażliwienie i dostęp do informacji. Teoria o jakimś rewolucyjnym, skokowy wzroście świadomości, jest póki co teorią. Owszem, nie wykluczam tego, marzę o tym i czekam na to, ale jestem też realistą, takim „niewiernym Tomaszem„.

Obecne elity zamiast mądrze prowadzić i lekko przystrzygać owce, wybrały rolę nadzorców obozów i rzeźników tychże owiec. Ale i to się zmieni w ciągu najbliższych lat. Wytrwajcie jeszcze trochę. Jeśli nie będzie skokowego wzrostu świadomości i mocy na Ziemi, to generalnie stelaż systemu powinien zostać ten sam, lub podobny. Jednak przydałoby się przynajmniej o te kilka tonów obniżyć drapieżność i agresywność systemu.

Poniższe nagranie video mówi o systemie edukacyjnym który powstawał jeszcze na przełomie XIX i XX wieku. To ponad 100 lat. Podobnie wiele innych funkcjonujących systemów ma setki lub tysiące lat, i są już zupełnie zdezaktualizowane. Przykład to polityka i podział lewica kontra prawica sprzed prawie 200 lat, który już zupełnie nie przystaje do rzeczywistości XXI wieku. System edukacyjny który jest na świecie obecnie, wziął się z Prus i wojen napoleońskich.

Otóż wcześniej Prusy bardzo dbały o to, by żołnierze byli ludźmi wysoko wykształconymi. Jednak po przegranych bitwach, mądrzy żołnierze odmówili dalszych krwawych i bezsensownych walk, które na pewno zmieniłyby się w rzeź. Wtedy władcy wpadli na to, że nie potrzebują ludzi mądrych i wykształconych, ale niewolników. I tak jest w istocie. Człowiek mądry, wykształcony, świadomy – nie pójdzie na wojnę, nie weźmie kredytu by kupować korporacyjny szajs i napędzać kapitalistom PKB. Nie będzie chciał służyć systemowi, społeczeństwu, rozmnażać się, głosować – bo widzi rozpaczliwą bezsensowność takich działań. A to jest ogromnym zagrożeniem dla każdego systemu.

przebudzenieJeszcze raz powtórzę – rozwinąć możesz się Ty, ja, inni – jako jednostki. Społeczeństwo już nie. Puść uchwyt kontroli – zrezygnuj ze zmiany innych ludzi. Nie ma nic gorszego, niż chęć zmieniania innych na siłę. Co możemy zrobić? Wyluzować. W pokorze i dyscyplinie zdobywajmy wiedzę, umiejętności, kontakty, kompetencje. Codziennie poruszajmy się choćby maleńki kroczek do przodu. Porzućmy typowo polski słomiany zapał, i do celu dążmy pracą u odstaw – systematycznie, codziennie, przez lata. Nasz czas jeszcze nadejdzie.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

83 odpowiedzi »

  • ,, Dużo się mówi ostatnio o systemie edukacyjnym i szkołach, które nie uczą, a ogłupiają….”

   I to jest prawdą. Wystarczy ,,sprytnie wyedukować” jedno pokolenie z pominięciem wartości służących rozwojowi, nadających głębszy sens istnienia człowieka a potem to już pójdzie jak z płatka.
   To pokolenie, nastawione na rywalizację jednostki z całym światem (a więc izolację), konsumpcjonizm i zaspakajanie coraz to nowych, z dupy wziętych potrzeb, to nowi rodzice, którzy nie są w stanie zaszczepić swoim dzieciom wartości wyższych. Bo niby skąd majĄ je znać?

   Lawina rusza. Taka sytuacja ma miejsce obecnie.

   Jak jeszcze 10, 20 lat temu rodzic ubolewał na wydłużony, zagoniony dzień pracy, odbierający mu możliwość przebywania z dzieckiem, tak dziś paradoksalnie jest to dobrą wymówką:
   ,, Gówniarzu! ja zaharowuję się dla ciebie dniami i często nocami, a ty tego nie potrafisz docenić! W szkole same pały, sąsiedzi się skarżą na ciebie!” itd.

   Dlaczego tak się dzieje? Tylko bardzo ubogi mentalnie człowiek, żeby nie powiedzieć idiota, będzie narzekał na młodzież.
   To nie ona jest tu czemukolwiek winna, ona swoim buntem wypełnia tylko pustkę, na zapełnienie której rodzice PRZECIEŻ nie mają czasu.
   Rodzice mają czas ale już nie potrafią wypełnić go przekazywaniem mądrości, bo sami takowej nie doświadczyli.

   Koło zamknięte, lawina toczy się dalej.
   Bunt młodego człowieka przeciwko rodzinie, szkole sąsiadom to jedynie krzyk o pomoc. Jeśli jej w porę nie otrzyma, przenosi ten bunt na swoje życie. Dla swojej ,,niekompletności” szuka zrównoważenia w narzekaniu na świat – po prostu szuka przyczyn swego stanu, ale zawsze poza sobą.

   Czy jest wyjście z tego labiryntu?

   Oczywiście, że jest. Na nic nie jest za późno.
   Jeśli jesteś(mówię ogólnie) dorosłym już człowiekiem, noszącym w sobie żal np. do rodziców, którzy ,,wyposażyli” cię w pustkę, zacznij być dla siebie innym rodzicem; dobrym, czułym, rozumiejącym, mającym czas dla ciebie ale też rodzicem z zasadami pożytecznymi dla ciebie.

   Nie chcesz zakładać rodziny? Chwała ci.
   Ale jeśli chcesz ją mieć, to też ci chwała, bo będziesz mógł zrealizować siebie jako zgoła innego rodzica. (twoja wiedza o tym jakim rodzicem nie chcesz być ma tu kapitalne znaczenie).

   A dzisiejszy rodzic utyskujący na swoje potomstwo?
   Sprawdź, czy chociaż przez pół godziny dziennie umiesz przebywać ze swoim dzieckiem, czy masz z nim wspólny język, czy umiesz przeżyć z nim coś razem.

   Jeśli nie, to nie miej pretensji do syna czy córki, że tą właśnie pustkę wypełnia na swój niedojrzały sposób.

   Oczywiście to o czym wspominam nie może być generalizowaniem rzeczy.

   Było i jest wielu wspaniałych rodziców, ,,spod ręki” których wychodzą cudowni ludzie.
   Nie jest też moim zamiarem rozgrzebywania(chyba po raz setny) tematu ,,mania czy nie mania” rodziny.
   Jedno jest pewne, że tak jak na młodego człowieka ma wpływ szkoła i przede wszystkim dom, to dalej, w dorosłym życiu, dokładamy wpływ pracy zawodowej, a w przemożnym znaczeniu nasze relacje ze środowiskiem, w którym żyjemy.

   Nie ma najmniejszego sensu ciągnąć za sobą przeszłe dni ( jak mumia bandaże 🙂 )

   Wziąć z nich trzeba tylko mądrość. Być takim, jakim czuliśmy się szczęśliwi, i nie prowokować chwil, które znamy jako nieszczęśliwe.

   Z przeszłych dni przydaje się nam tylko wiedza na bycie szczęśliwym.
   Wszystko inne nie pozwala nam uczynić do przodu nawet małego kroczku, o którym mówi Jarek, w skądinąd bardzo wartościowym artykule.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

  • W ogóle nie rozumiem tego artykułu

   Tuska nie lubię, ale nie obchodzi mnie to czy jest masonem – czy tez nie. Dla mnie istotne jest to czy i jak dba o naszą Ojczyznę. Moze byc zielonym ludzikiem lub szatanem byle o nia dbał

   Lubię

   • Wiesz ze jestem pełen podziwu dla twoich znalezisk Diabełku

    To co teraz nam zaprezentowałeś w jakiś sposób przeraża mnie.
    To tak jakbysmy prowadzili prowadzili podwójna politykę. Oficjalnie nie przyjmujemy, a po cichu zapraszamy.
    Ja jednak widzę jeszcze coś innego
    Caritas podlega Vatykanowi – tak samo jak Episkopat. To są przedstawiciele obcego panstwa na naszym terytorium. Te skorwysyny prowadzą swoja politykę i w dupie mają nasze racje. Nasz kraj to ich ziemia obiecana i łupia nas aż miło. Musimy zrobić wszystko co mozliwe aby zerwać Konkordat, bo jest strasznie dla nas krzywdzący. Musimy przestać być dojna krowa nie tylko Vatykanu ale i Unii jewropejskiej

    Sam nie wiem jak to zrobic i co zrobić

    Lubię

    • Boguś ja nie chcę abyś się rozchorował z nerwów, ale dołożę małą cegiełkę i wkleję artykuł z grudnia 2012 roku, przeczytaj i napisz co o tym myślisz.
     Jeżeli to polega na prawdzie , no to wszystko powinno być dla nas jasne.

     „Papież Benedykt XVI zaskoczył dziś wiernych podczas homilii papieskiej na Placu św. Piotra, gdy ogłosił, że „Bóg jest martwy” oraz że „to wszystko zupełna bzdura”.
     Dziennikarze zwrócili uwagę, że biskup Rzymu był wyraźnie wstrząśnięty i niewyspany, gdy tłumaczył gromadnie przybyłym katolikom, że „cała nasza egzystencja nie ma sensu ponad tę krótką chwilę”. Wbrew katolickiej tradycji, papież był nieogolony, a jego szaty znaczyła spora plama od sosu pomidorowego.

     – Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło. Dzieci umierające z głodu w męczarniach – dzieci! Jaki wszechmocny, dobry Stwórca mógłby na to pozwalać?
     Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:
     – Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich. Człowiek jest jedynie reakcją chemiczną, obdarzoną chwilowym przebłyskiem świadomości. Małpa o przerośniętych ambicjach, homunkulus z węgla, siarki i tlenu! Małpa, która desperacko krzyczy „dlaczego?” i szuka przyczyn przez ten ułamek kosmicznej sekundy, zanim siły, nad którymi nie panuje zaciągną ją brutalnie do grobu, by stanęła wobec potwornego faktu wiecznej nicości.
     Papież opierał się o balkon i ignorował wiernych, spośród których niektórzy zaczęli buczeć, inni natomiast zagłuszali go skandując „Santo Subito”. Przywódca Kościoła Katolickiego tymczasem pytał, co może znaczyć zbawienie albo odpuszczenie grzechów i śmiał się gorzko.
     – Jaki grzech? Jakie zbawienie? Dryfujemy samotnie na kawałku skały pośród bezkresu wszechświata, z którego czyste prawdopodobieństwo i bezwzględna selekcja naturalna ulepiły naszą ułomną formę. Jeśli Bóg kiedykolwiek istniał, to nie żyje albo nas opuścił; jesteśmy sami i nie ma żadnych bytów poza tym, czego doświadczamy. Jeśli coś ma znaczenie, to może tylko to, jak spędzimy swój czas i co pozostawimy po sobie. A i to zniknie wobec nieubłaganego prawa entropii, gdy za kilka nikczemnych miliardów lat nasz wszechświat stanie się pusty, statyczny i martwy.
     Oburzeni katolicy opuszczali już plac, gdy papież Ratzinger, chwiejąc się, kończył homilię.
     – Idźcie i… I bądźcie dobrzy dla siebie. Macie przecież jakąś intuicję moralną, po prostu nie róbcie innym krzywdy. Mnie nie pytajcie, skąd mam wiedzieć lepiej od was?
     Episkopat Polski wydał oświadczenie prasowe, w którym podkreślił, że wypowiedź papieża nie była wygłoszona ex cathedra i w związku z tym nie jest objęta dogmatem o nieomylności. Wyraził też nadzieję, że „incydent” nie wpłynie na szacunek, którym Kościół cieszy się w polskim społeczeństwie.”

     Lubię

     • Aniu!

      Nie umrę z nerwów. Jakieś 2,5 roku temu zmarł mój dobry kolega. Byłem tym tak wstrząśniety że na ulicy mógłbym zabijac lekarzy. Moja Nauczycielka popracowała ze mną nad tym. 2 stycznia zmarł moj brat, a ja jedyny mogłem cos powiedzieć nad grobem. Rozwijam sie w wielu kierunkach i nabieram odporności

      Jesli chodzi o to co wkleiłaś
      Mam specjalny folder z niektórymi wpisami Sanctusa. Pozwoliłem sobie ten artykuł tez tam umiescić.
      Teraz do rzeczy. Nie umiem ocenic co dokładnie się stało Ratzingerowi. Jakoś do mnie nie dociera to żeby było mozliwe ze po tylu latach przejrzał na oczy. Ja oceniam to jako załamanie nerwowe lub jakas reakcja psychiczna. Myslę że przez tyle lat [duszpasterstwa] doskonale zorientował sie że oszukuja społeczenstwo. Być może [pekł] i zaczął mówić to co wie i rozumie, zamiast tego co został wyuczony.
      Drobna uwaga – jesli głowa kościoła wie tylko tyle to naprawdę im współczuję [nie wiedza nic]
      Czasami zdarza mi sie rozmawiać z katolikami. Nie robie im testów ze znajomości swojej religii [nie jestem swinia] ale wspominam że powinni być wdzięczni szatanowi. Ich wyraz twarzy jest bezcenny. Kiedy zagłebiam sie w tłumaczenie – co dobrego zrobił dla KK zawsze mam przerywane. Nie są w stanie pojać, ani jego roli, ani tego jak są wykorzystywani. Ratzinger otworzył się na prawdziwego Boga i prawdę – więc zapewne dlatego musiał abdykować. Zmusili go podobni do Rydzyka i innych oszustów.
      Widzę że jesteśmy [Polacy] wykorzystywani przez tych oszustów [gmo – lepiej by ich nazwał]. Tak ale to widzę ja i wy bywalcy Jarka [no i trochę innych] Reszta ma wgrane programy a archonty aż mlaskają żerujac na nich.
      Nie wiem jak ich obudzić – bo im z tym dobrze

      Pozdrawiam Cię

      Lubię

 1. „Rywalizacja o nowy ład światowy trwa, a Ukraina w tej grze pełni rolę karty przetargowej – uważa dr Jacek Bartosiak z Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Zachód nie wyda Ukrainy na pastwę Putina, bo potrzebuje stabilnej strefy buforowej, a raczej pola walki i rynku zbytu starej broni.

  Dlatego Waszyngton planuje wyposażyć Kijów w “nowoczesny” sprzęt wojskowy i rozszerzyć szkolenia żołnierzy.

  Ostatnio USA ograniczały się dostawą broni defensywnej: radarów, sprzętu GPS (większość ukraińskich jednostek wciąż stosuje papierowe mapy), dronów czy noktowizorów.

  Ale już w 2017 roku na Ukrainie ruszy produkcja amerykańskich karabinów M-16. Memorandum w tej sprawie podpisali w Kijowie przedstawiciele ukraińskiego państwowego koncernu zbrojeniowego Ukroboronprom i amerykańskiej firmy Aeroscraft. Szef Aeroscraftu Igor Pasternak poinformował, że amerykańskie władze udzieliły jego firmie licencji na produkcję uzbrojenia w końcu 2016 roku. Zgodnie z memorandum Aeroscraft „podzieli się” tą licencją, współpracując z Ukraińcami. Nawiasem mówiąc, Ukraina nie ma na swoim terenie ani jednego zakładu metalowego produkującego amunicję kalibru 7,62 mm. I proszę zgadnąć, gdzie państwo będzie nabywało te naboje? Rzecz jasna – w USA.

  Przypomnijmy, że karabin M-16 jest produkowany od 1964 roku i jest na uzbrojeniu armii 40 krajów świata. Lecz w odróżnieniu na przykład od karabinu Kałasznikowa, M-16 jest o wiele droższy. Ogólnie mówiąc USA już od dawna uzbroiła własne wojsko w nowoczesne M4 i obecnie szuka „śmietnika” do wyrzucenia (za pieniądze, oczywiście) starej broni. Stało się to już tradycją dla USA – udawać mecenasa przed krajami rozwijającymi się, sprzedając przestarzałą broń.

  Sęk w tym, że ukraińska armia w zasadzie potrzebuje wszystkiego, bo rządu nie stać nie tylko na wyposażenie wojska w broń, ale i w żywność. Już dziś Kijów swoją siłę opiera głównie na aktywności wolontariuszy.

  Zaangażowanie Amerykanów na Ukrainie oczywiście nie podoba się Rosjanom, którzy uznają pomoc Waszyngtonu za prowokację. Lecz USA nie uznaje za prowokację swoich działań, traktując je jako pomoc w zaprowadzeniu pokoju na Ukrainie.

  W ramach zaprowadzania porządku USA rabuje mienie tego kraju, morduje ludzi i zakłada kolejne bazy wojskowe, i tak powstaje kolejny folwark USA. I tak państwo po państwie, te same chamskie, prostackie metody, USA szkoli morderców i wysyła ich do państw swoich ofiar.

  USA tworzą kolejne nazwy swoich grup ludobójców, by stworzyć wrażenie ich różnorodności i wielorakości. To są ludzie wyszkoleni przez USA, uzbrojeni przez USA z doradcami z USA. Oni służą USA, są forpocztą USA od siania niepokojów. Powtarzają się sygnały z USA, że zamachy „zmuszają” USA do interwencji w obronie pokoju. I interesy się kręcą, umierają miliony ludzi, by garstka kilku sk…ów z USA była jeszce bardziej bogata niż jest! Wszystkie, absolutnie wszystkie bandy terrorystyczne są pocztą USA, wyszkolone, uzbrojone, i dowodzone przez fachowców z USA. Taka jest prawda o terroryzmie.

  I to odrębną grupę wyszkolonych amerykanami terrorystów stanowią neobanderowcy i neonaziści na Ukrainie.

  Tutaj mamy do czynienia z prawdziwym szowinizmem. Ale tego ani zachodnie media, ani te polskojęzyczne nie dostrzegają. A rządzący nami amerykańscy agenci wożą im na wieczne nieoddanie nasze pieniądze, pochodzące z naszych podatków. To jest prawdziwy dramat, bo oni hodują nam potwora, z którym kiedyś pewnie przyjdzie walczyć na śmierć i życie. Ukraiński, banderowski szowinista to dziedzic ideologii pogańskiej, hitlerowskiej. I taki jest naszym najgorszym wrogiem. Nie można mu pozwolić, by się rozwinął, bo przyjdzie nas mordować, a niestety także (to bardzo dobrze, że i ten aspekt ich rządów został raz na zawsze dowodnie wykazany) obecne „patriotyczne” władze okupacyjne III RP, wywodzące się ze stronnictwa amerykańsko-żydowskiego, nie chcą przywrócić nam prawa do posiadania broni palnej, więc nawet nie bardzo mamy czym się bronić. Banderyzm to oprócz inwazji islamu na Europę i możliwości wywołania przez rządzących nami amerykańskich agentów wojny z Rosją w interesie USA, trzeci istotny problem agresji zewnętrznej, przed którym stoi obecna Polska. W bardzo niespokojnych czasach przyszło nam żyć. Mamy nadzieję, że za czasów kadencji Trumpa coś się zmieni…”

  Lubię

   • Andrzej Duda – Aaron Feigenbaum

    Nasz prezydent wyznaje religie zydów [to nie naród] – nie możemy się wiec dziwić, ze to bydle postepuje jak postepuje.
    To nasza wina, ze pozwalamy im na przyjmowanie bez problemu polskich nazwisk. Trzeba ich przed wyborami dokładnie prześwietlać

    Lubię

   • Przykre, ale prawdziwe. Banda Po, N i lewica wykonują polecenia żydowskiej lewicy, PiS i „prawica” (która z prawdziwą prawicą nie ma nic wspólnego), wykonują polecenia żydowskiej prawicy – jedni i drudzy działają na polecenie syjonistów. Nam Słowianom z krwi i kości szykują zagładę te skurwysyny pierdolone. My Polacy w naszym własnym kraju nie mamy już nic do powiedzenia. Te wojska kurewskie USA posłużą do napierdalania nas Polaków, wspomnicie moje słowa…

    Lubię

  • .. idź pan w chuj z takim prezydentem … czarno widzę los Polski … USrael nas najechał, niedługo muslimy wjadą na apkach caritasu … Judepolonia Polin realizuje się … ostatnio kupiłem w aptece pospolity lek – Flegaminę – wiecie skąd jest koncern ją produkujący? z IZRAELA kurwa!

   Lubię

 2. http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fwaszczykowski-im-wiecej-sil-usa-w-polsce-tym-wiecej-sil-polskich-moze-pomagac-amerykanom-na-swiecie

  … Olszański miał 100% racji, w tym że USrael najechał nas po to żeby naszych młodych chłopaków brać na mięso armatnie do ich żydomasońskich, korporacyjnych wojenek … Polski w Polsce coraz mniej, wszystko zaczyna się przeobrażać w chazarski kaganat Polin 😦

  Lubię

 3. „Z cyklu: ”P-170, Państwo istnieje formalnie”

  Ostatnio w polskojęzycznych mediach, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, wylęgła się wielka troska o zdrowie mniej wartościowych mieszkańców tego terenu pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem.

  Przypomnę, że Niemcy to konsorcjum przemysłowe, zarejestrowane w Izbie Handlowej w 1949 roku. Pani Merkel jest tylko czymś, co odpowiada pojęciu dyrektora wykonawczego. Wszelkie istotne posunięcia załatwia Rada Nadzorcza. Skład Rady Nadzorczej nie jest znany.

  Należałoby się zastanowić w pierwszym rzędzie, skąd ta nagłą troska gazet polskojęzycznych, niemieckich właścicieli?

  Jak z Niemiec po 1989 roku służby specjalne ściągały liczne trujące odpady do Polski, to nikogo nie interesował stan zdrowia ludności. Pamiętam jak to taki transport odpadów niszczono w doraźnie zbudowanych piecach na poligonie w pobliżu Włocławka.

  Musisz przyznać Szanowny Czytelniku, że Nizina Kujawska doskonale „nadaje” się do budowy spalarni. Brak naturalnych przeszkód pozwoli rozwiać dymy z tak niszczonych niebezpiecznych odpadów na duże odległości. To, że odpady były bardzo niebezpieczne, nie ulega wątpliwości. Nawet Niemcy, posiadający liczne spalarnie, bali się je niszczyć u siebie. To chyba już mówi samo za siebie.

  W podobny sposób niebezpieczne odpady wożono z Ukrainy przy pomocy służb i spalało się w Gdańsku. Ale wg Ochrony Środowiska, Wojewody i wszystkich świętych urzędników, wszystko jest w najlepszym porządku. Jest to dowodem wprost, że urzędy te są atrapami, czy buforem pomiędzy producentami, a społeczeństwem. Mają tak działać, aby nie przeszkadzać producentom.

  Kiedy koncentracje pyłu zawieszonego przekraczały kilkaset razy dopuszczalne normy, nikt z urzędników nawet nie próbował protestować i nagłaśniać tematu o smogu. Przypominam sobie Międzynarodową Konferencję Parlamentu Bałtyckiego, jedynej w owym czasie organizacji NGO bez dofinansowań, gdzie to właśnie nie kto inny, ale ekolodzy z Krakowa żalili się na smog. I w owym czasie władze miasta zachowywały kamienny spokój, nie ruszając tematu. A było to ćwierć wieku temu.

  Na wszelki przypadek uzupełnię, że materiały zjazdowe jako dowody w sprawie, zostały wydane drukiem i znajdować się powinny w dobrych bibliotekach. Zostały przesyłane do wszystkich miast wojewódzkich i do bibliotek uniwersyteckich.

  A obecnie, w sytuacji sprzedaży lub zamknięcia całego polskiego przemysłu, nagle te polskojęzyczne, niemieckich właścicieli pisma straszą smogiem i tysiącami ludzi umierających na ulicach. W takiej sytuacji należy się zastanowić o co tak naprawdę chodzi.

  Wiadomo, że jak nie wiadomo, to wiadomo, że chodzi o pieniądze!

  Wiadomo, że elektrociepłownie w Krakowie, w Warszawie, jak i wielu innych miastach jeszcze polskich, wykupiły spółki albo niemieckie albo francuskie. I mamy dwa problemy.

  Jaki mądry inaczej zezwolił, aby w naszym klimacie sprzedawać elektrociepłownie? A do kogo obecnie należy przemysł w tym biednym kraju? To, że cała akcja jest zorganizowana odgórnie, nie ulega najmniejszej wątpliwości. Wszystkie gazety piszą o tym samym, czyli dostały polecenie. To, że wybrano właśnie duże miasta, to także nie przypadek. Opodatkowanie ludzi w dużych miastach jest zdecydowanie łatwiejsze.

  Idźmy dalej. Jest ogromny nacisk na likwidację pieców w domach mieszkalnych, jako rzekomego powodu owego wyimaginowanego smogu. Zastanówmy się trochę, dlaczego. W samym Krakowie podobno jeszcze 100 000 mieszkań posiada piece. W dodatku znajdują się one w centrum, czyli są to mieszkania bardzo wartościowe.

  A kto ma pieniądze na wykup? Biorąc pod uwagę, że przeciętny koszt ogrzewania miesięcznego to 300 do 500 złotych w przypadku tzw. centralnego systemu, to do rąk zagranicznych właścicieli tych elektrociepłowni wpadnie miesięcznie od 30 000 000 do 50 000 000 złotych. Te kwoty należy pomnożyć przez co najmniej 4-6 miesięcy, rok po roku. I najciekawsze, że władze miasta Krakowa dają na zamianę pieca ileś tam złotych.

  Większej głupoty nie słyszałem.

  A jakie to władze posiadają pieniądze? Najpierw muszą podnieść podatki i oskubać mieszkańców. Potem zapłacić temu, kto to stawia, i resztę mają dla siebie. Przeciętne wynagrodzenie urzędnicze jest wyższe od średniej krajowej o 50%. Z jakiegoś źródła musi ono powstawać.

  Dlaczego wybrano Kraków? Ponieważ tam można za jednym zamachem oskubać ludność na milionowe sumy. Z tej samej przyczyny nagle smog pojawił się w Warszawie.

  Jak w latach 90-tych nie można się było doprosić o dane pomiarowe z sanepidów, to obecnie się prześcigają w publikacjach. Poza tym, ten naprawdę szkodliwy smog, to cząstki poniżej 10 nm. Ale takie cząstki nie powstają przy spalaniu w piecach.

  Takie cząstki powstają tylko i wyłącznie przy elektrofiltrach.

  O kurde, jeszcze nie widziałem chaty z piecem i kominem z elektrofiltrem. No, ale przecież ten zachodni przemysł w Polsce nie jest żadną przyczyną smogu, ani innych zanieczyszczeń. Co to, to nie. Oni przynoszą nam właśnie czyste powietrze. Oni są tacy kulturalni!

  Chociaż z drugiej strony, to w jakim celu oni się do nas pchali i u nas ten zanieczyszczający przemysł rozwijają? Jak twierdzi gawiedź uliczna, ze względów ekonomicznych to robią. Ale względy ekonomiczne to oszczędzanie. A na czym mogą oszczędzać? No i jesteśmy w domu. Oczywiście, mogą oszczędzać na środowisku. Przecież zaraz po sprzedaży przemysłu Minister Środowiska zlikwidował listę największych 80 trucicieli. Po cichutku to zrobił. A parę lat wcześniej tak się nią chwalił.

  No!, ale kto tam wierzy w bajania gawiedzi. A z drugiej strony zapanowała jakaś wielka cisza wśród profesorków wyższych uczelni w tej materii. W Krakowie, jak i w Warszawie, mamy ileś tam wyższych uczelni i to w dodatku medycznych. To co powyżej podałem, to elementarna wiedza z zakresu 2-go roku fizjologii. No, to mamy problem.

  Albo poziom tych uczelni spadł po zmianie nazwy na Uniwersytety na tak niski stopień, że nie widzą tej szarlatanerii, albo otrzymali polecenie – CICHO!

  Mamy w Warszawie Izbę Lekarską, nawet Naczelną, to powinna ostrzec PT KOLEGÓW LEKARZY i przypomnieć podstawową wiedzę z zakresu fizjologii i biofizyki przepływów na temat smogu i możliwości zachorowań z tego powodu. Izby posiadają własne wydawnictwa. Ale w żadnym nie znajdziesz, Szanowny Czytelniku, nawet wzmianki, nie tylko o smogu, ale i MCS. Za to pełno bełkotu informacyjnego o szczepieniach. Dlatego całkowicie poprawny jest pogląd o gwałtownym spadku poziomu nauczania w ostatnim 25-leciu w Polsce.

  Już 3 stycznia 2017 r. circe.pl drukuje zastraszające dane o zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. Okazuje się, że nawet wybrano doradcę prezydenta Krakowa d/s „jakości powietrza”, niejakiego p. Witolda Śmiałka. Pan Śmiałek, z góry zastrzegam, nie wiem jaki zawód posiada, od razu się pochwalił, ile to pieniędzy podatnika wydano na monitoring jakości powietrza. I dodał, że robione to jest we współpracy z wojewodą. Popatrzmy na to praktycznie.

  Każdy jako tako zorientowany w temacie wie, że to można spokojnie obliczyć. Jak podałem, pył zawieszony to elektrofiltry w pierwszym rzędzie. Po drugie, ewentualnie transport. Łatwa do obliczenia jest wielkość zanieczyszczeń z tego powodu. Łatwe jest także zapobieganie.

  Transport. Monachium swego czasu, wydało zakaz wjazdu do miasta samochodów większych, aniżeli chyba 3.5 tonowe. Wszystkie tiry musiały na obrzeżach miasta dokonać przeładunku. Oczywiście można to udoskonalić, małe dostawcze samochody będą posiadały napęd elektryczny. W razie potrzeby służę adresami takich zakładów, które tanio dokonują przeróbki.

  No, ale chodziło o oskubanie mieszkańców. Każda stacja to 600 000 złotych wykradzionych z kieszeni mieszkańców. Przecież te dane ze stacji i tak nie mają żadnego przełożenia na działania Rady Miasta. Założę się, że 99% radnych nigdy się z nimi nie zapoznało nawet. Wiem to z doświadczenia z innych miast. Zresztą nawet jak przeczyta taki radny, to zinterpretować nie umie. Tego w szkole nie uczą!

  Przeprowadzaliśmy swego czasu test na nauczycielach i pracownikach wydziałów Ochrony Środowiska, na temat dziury ozonowej. Żaden z testowanych urzędników nawet nie znał jednostek, w których się mirzy tą dziurę, ale jak mantrę powtarzał bełkot gazetowy. Żadna nauczycielka ochrony środowiska nie widziała nawet miernika promieniowania UV. Ale wszystkie „uczyły”, a właściwie tresowały młodzież i wpajały im wiarę w dziurę ozonową. I tutaj się zgadzam z p. ministrem Radziwiłłem.

  Smog w obecnej chwili to żaden problem w Polsce.

  Może, jak za 50 lat powstanie jakiś przemysł, to się pojawi problem smogu. Problemem w Polsce obecnie są trwałe smugi, czyli CHEMTRIALS. PROBLEMEM W POLSCE JEST MCS.

  Smog to typowa fałszywa flaga, pod pretekstem której można okraść społeczeństwo.”

  dr J. Jaśkowski

  Lubię

 4. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x296/16003201_370455999983239_3811243330590597687_n.jpg?oh=9e75723eab8c24596cdfe2d3ee7f88f1&oe=5923698C

  „Jestem wdzięczny PiSowi za podpisanie zdrady stanu jak Traktat Lizboński, ustawa 1066, przymusowe szczepienia, wspieranie UPA oraz przemysłu holokaustu.
  Wdzięczny jestem za to, że oddali Polską wodę żydom, pozwalają na wycinki lasów korporacjom i są ulegli wobec 4 Rzeszy – UE.

  Ciesze się że na polecenie Sorosa wpuszczają miliony Ukrainców w tym najemników – snajperów z Majdanu, dają powody i tolerują niepokoje społeczne.

  Zażydzanie sceny politycznej, kulturalnej oraz bezpieczeństwa państwa też jest potrzebne.

  Podziwiam ich odwagę oraz wiarę w to, że historyczny naród Polski będzie czekał do ostatniej chwili nim rozszarpie to ścierwo po Magdalenkowskie i przegoni Żydokomune w taki sposób, że świat będzie zdumiony.

  PO to trumna, PiS to są gwoździe do niej.

  Wszystkich won!”

  Lubię

 5. https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15976956_1209275292494447_7165134378543704491_n.jpg?oh=f091b0367aeed7651c4c3f5be77821ba&oe=591D53F3

  „Stawiam na ekonomiczną agresje przeciwko Europie. Położą Deutsche Bank, ukatywnią najemników „brązowych” ukrytych wśród uchodzców na terenie Niemiec, oraz najemników „białych” ukrytych między Ukraincami.
  Celem jest odzyskanie kontroli nad sercem Europy poprzez zmianę granic.
  1. Niemcy „wracają” na zachodnie tereny RP – zaproszenie od PiS, przy współpracy z kolegami z KODu (UB i resortowe bachory).
  2. Wspierane przez Syjonistów i pacynkę Dudę, UPA destabilizuje wschodnią część Polski, która to zakończy się „unią” i zaczątkami Judeopolonii. W efekcie przyspieszenie wyniszczania rdzennej ludności – patrz Palestyna.
  3. Współpraca Nowych Niemiec (być może jako kalifatu), oraz Nowego Izrahella ( prawdopodobnie jako Polin lub Judeopolonia) z Rosją w celu osłabienia Chin.

  Alternatywnie Słowianie się zjednoczą, powstanie zalążek Lechistanu, który Amerkanie bez sukcesu będą chceli postawić przeciwko Chinom. Jednakże do tego czasu agentura Syjonistyczna będzie już wisieć, więc USA zbankrutuje.
  Lechistan podpisze pakt pokojowy z Chinami i razem bedziemy udzielać pomocy humanitarnej dla USA i GB.

  W międzyczasie wyjdą kłamstwa naukowe, polityczne, ekonomiczne wraz z ukrytą wiedzą zawłaszczoną przez Watykan.

  Wszystko jest możliwe „

  Lubię

 6. „W Ameryce produkuje się kredyt, który nie jest dobrem. Tak na prawdę jest sposobem na kradzenie i żyłowanie rynków, które używają dolara jak waluty rezerwowej. My używamy dolara jak waluty rezerwowej. Mamy ogromne rezerwy walutowe – dolarowe. Należymy do klubu państw okradanych przez FED.”

  Lubię

 7. „Ameryka żyje z wojny. Od 1945 roku Amerykanie wywołali 200 globalnych konfliktów po to by rządzić wymordowali 30 milionów cywilów, zbombardowało 30 państw.”

  Lubię

  • … abstrahując to podziele się pewną znamienną informacją … otóż, wczoraj rozmawiałem z dwoma kumplami, wpierw jeden przez telefon opowiedział mi co się dzieje na podkarpaciu, gdzie zaraza banderowskich Ukroli zaczyna już nagabywać polskie kobiety, oraz wymuszać kupowanie fajek i alkoholu z przemytu … drugi zaś w cztery oczy oznajmił, że niebawem wyjeżdża do UK, bo czuje że w Polsce zacznie się większy dym … ja mam takie odczucia, że szykuje się gruba false flage z banderowcami w tle i po tu jest USSmańska armia USraela …

   Lubię

 8. ” Szydło powitała amerykańskich żołnierzy na polskiej ziemi: Czucie się jak w domu
  Szydło powitała amerykańskich żołnierzy na polskiej ziemi: Czucie się jak w domu

  — Dzisiaj mogę powiedzieć, że obecność wojsk amerykańskich tutaj w Polsce to jest właśnie kolejny krok w realizacji strategii przez rząd Prawa i Sprawiedliwości wzmacniania bezpieczeństwa Polski, wzmacniania bezpieczeństwa naszego regionu – podkreśliła Szydło. Dodała, że polski rząd „dopełnił swojego zobowiązania, które podjął wobec Polaków, które podjął w trosce o bezpieczeństwo naszych rodaków i naszej ojczyzny”.

  Premier powiedziała też, że jej rząd będzie konsekwentnie realizować strategię wzmacniania bezpieczeństwa kraju. — Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości bezpieczeństwo ojczyzny i Polaków jest kwestią nadrzędną. Uczynimy wszystko, by wszyscy obywatele mogli czuć się bezpiecznie — zapewniła.

  Szefowa polskiego rządu podziękowała amerykańskim żołnierzom za ich obecność w kraju i życzyła im udanego pobytu. — Chcę podziękować, że jesteście z nami i życzyć by pobyt w Polsce był pobytem, który na długo zapadnie w waszej pamięci – powiedziała. — Polacy to gościnny naród, ludzie wielkiego serca. Polska to bezpieczny, dobrze rozwijający się kraj. Cieszymy się, że jesteście dzisiaj razem z nami – dodała. Wyraziła też nadzieję, że amerykańscy żołnierze będą czuli się w Polsce jak w domu.

  Z kolei minister obrony narodowej Antoni Macierewicz podkreślił, że Amerykanie przyjechali do Polski, by „bronić wolności, niepodległości, żeby bronić pokoju w całej Europie i na świecie”.

  — Gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Afganistanie; wtedy gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Kuwejcie i w Iraku. Wtedy, gdy wy jesteście tutaj, polskie okręty płyną tam na Morze Śródziemne, żeby bronić także południowej flanki NATO przed wszelką agresją, jakąkolwiek agresją, bo razem bronimy wolności, razem bronimy niepodległości wschodniej flanki NATO i razem bronimy niepodległości Europy – powiedział minister.

  Jak poinformowały polskie media, uroczystość powitania amerykańskich żołnierzy była transmitowana na telebimach w 15 polskich miastach.

  Decyzja o wzmocnieniu wschodniej flanki zapadła na szczycie NATO w lipcu 2016 r. w Warszawie.”

  …….

  http://m.niezalezna.pl/92238-premier-szydlo-wielki-dzien-gdy-mozemy-powitac-zolnierzy-najlepszej-armii-swiata

  Lubię

 9. Odnosząc się do filmiku Sorosa i jego stosunku do obecnego prezydenta U.S. można stwierdzić, że Trump nie jest popierany przez żydowskich bankierów. Czytałem w innych źródłach, że jest jednak odwrotnie. Zapewne prawda leży pośrodku. To, że w jego radzie zasiadają dowódcy wojsk, niekoniecznie świadczy o ekstremizmie. Moim zdaniem, jeśli Trump ma dobre zamiary, to za pomocą dowódców wojskowych może zmienić wiele, włącznie z rezygnacją z ekspansji US na inne państwa i wycofaniem wojsk. Łącząc fakty, czytałem kiedyś artykuł o dowódcach, generałach US którzy doskonale wiedzą co się dzieje w polityce, jak wojsko jest manipulowane itd i są przeciwni obecnej sytuacji. Jeśli Trump ma przy sobie tych ” dobrych” generałów to może dojść do pozytywnych zmian. Wojsko jest straszakiem, a jak jedna z najsilniejszych armii świata nie jest posłuszna establishmentowi , nie służy korporacjom i mówi stanowcze nie dalszej ekspansji to całe plany elity mogą pójść w pizdu.
  Taka moja hipoteza.

  Lubię

  • Ja z kolei zauważyłem u Trumpa w jego przemówieniach symbole masońskie oraz powitania masonerii. Nie mam pojęcia o co w tym chodzi, ale mam przeczucie, że o tym może mówić przepowiednia o „władcy z rodu królewskiego, który zostanie zabity przez innego władcę z rodu królewskiego”. Dla tych co nie wiedzą to Donald Trump JEST z rodu „królewskiego”.

   Lubię

   • Trump prawdopodobnie juz od dawna jedzie na kredytach watykanskich ,ktore udzielane sa przez arcybiskupa Dollana i jego swite.Bank RBS jest bankiem w zasadzie nalezacym do watykanu finansujacym miliardera od dawna.Byc moze caly jego dorobek i zyciorys z gory byl wykreowany na taka ewentualnosc jak wysys aktywow spolecznych w usa ,likwidacja klasy sredniej .Sam Donald mogl byc od dawna jedna wielka pralnia pieniedzy watykanskich.Trump teraz bedzie robil za wentyl bezpieczenstwa ,ktory ma na poczatku uspic wrzenie i niezadowolenie bialej czesci amerykanow,gotowych juz przed koncem kadencji obamistow ,zeby wyjsc z bronia na ulice i pognac pod bialy dom. Kreatorzy calej sytuacji w usa i na swiecie po 2001 wiedzieli ,ze ze wzgledu na zwiekszona swiadomosc obywateli ,moze im cos nie wyjsc dlatego najpierw byl mesyjasz czarnych a teraz bialych a wszystko w efekcie moze zakonczyc sie wojna domowa na tle rasowym. Prawda jest tak ,ze USA jest skonczone ekonomicznie i tego juz sie ne da uratowac .Bajki o sciagniecu przemyslu i rozkreceniu miejsc pracy….kto w usa chce pracowac?nie ma tu ludzi z kultura pracy ,moralnoscia,pracowitoscia te pokolenia dochodza do 70 i 80 i sa na wykonczeniu.Mlodzi ,roznarkotyzowani,sfeminzowani i zadluzeni po studiach , nie nadaja sie nawet do zaparzenia kawy w domu ani wykreowania rodziny czy utrzymania nawet jej. Cale tamuldyczne biznesy od dawna sa w Chinach a technologicznie usa jest juz za tym panstwem i nigdy tego nie nadrobia . Ze zmartwieniem ogladam oglupionych ludzi ,ktorzy mowia o wyniesieniu praw bialych nad czarnymi a to doprowadzi do kolejnych antagonizmow.W usa produkuje sie w koncu tylko jedna rzecz czyli dolara na papierze i w komputerach oraz dlug cyfrowy u obywateli tego kraju.Zadluza sie wszystkich bez wyjatku a wrecz wmawia sie nawet dlug. TO jest tragedia i z tego juz nic nie bedzie.Nawet nie mowi sie juz o bankowej okupacji ,ktora najpierw nalezaloby zdusic po przez likwidacje FED i odluzenia obywateli.Nie wiem Random z jakiego rodu jest Trump (rozwin temat jesli mozesz) ale z tego raczej nic nie bedzie.Czas pokaze co z tego wyjdzie .Pozdrawiam

    Lubię

  • to wszystko juz z gory ustawiony scenariusz..niestety. Gdyby cokolwiek ,to najpierw powinien zlikwidowac FED i zabrac sie za dupsko banksterom …jak znamy zycie bedzie na odwrot .Po owocach jego poznamy niebawem.

   Lubię

   • Jarku, Magu, Inni również – jak sądzicie, skąd biorą się te impulsy – jak to Magunia określił ,,strzały energii”?
    Jak widać z zapisu pomiaru są to impulsy o wyższych częstotliwościach.
    Bywały tak silne fale energetyczne, że nie tylko odnotowywały je naziemne urządzenia pomiarowe, ale też zakłócały pracę aparatury nawigacyjnej w transporcie lotniczym, w którym odnotowuje się coraz częstszą – na przestrzeni ostatnich lat – potrzebę synchronizowania aparatury pokładowej z nawigacją naziemną.

    Co wrażliwsi ludzie – z wykształconym w sobie ,,licznikiem” rejestrującym bardzo czułe impulsy – odczuwają bezpośrednio w swoim organizmie zmiany, które opisują jako przypływ mocy, sił witalnych, widzenie i odczuwanie zjawisk dotychczas nie odbieranych, co wcale nie oznacza, że one do tej pory nie miały miejsca.
    Wydaje się to być kwestią dostrojenia i czułości ,,przyrządu pomiarowego”, jakim w tym wypadku jest człowiek.

    Można to porównać ze zwykłymi miernikami elektryczności.
    Np. woltomierz zliczający kilowolty nie odnotuje na swej skali małych wartości, ale już w woltomierzu odbierającym bardzo małe impulsy potencjału napięcia, miliwolty zaznaczą się na skali wielką liczbą.

    Można zażartować i powiedzieć, że są mierniki ,,gruboskórne” i ,,bardziej odczuwające”.

    Jest jeszcze inne spojrzenie.
    Mierniki dostosowane do niskich napięć nie wytrzymają przepływu wysokiego potencjału – po prostu ulegną zniszczeniu.

    Podnoszenie na wyższe poziomy wibracji energetycznych człowieka to bycie ,,czułym” przy jednoczesnym odbiorze wielkich mocy.
    ——————-
    To trochę przypomina urządzenie uniwersalne 🙂 , wszak wszyscy poszukujemy uniwersalności, złotego środka, wspólnej teorii, jednego doskonałego wzoru, opisującego mikro i makroświat, w których nauka zauważa analogie.

    Powróćmy do impulsów ,,nawiedzających” Ziemię.

    Nie ma żadnego dowodu, że w przeszłości takowych nie było(nie mieliśmy odpowiednich urządzeń pomiarowych) i były cykliczne, tyle, że odległość czasowa między jednym a drugim cyklem wynosiła tysiące lat ziemskich.

    Kiedyś wspominałam o ,,wchodzeniu” naszej galaktyki(Układu Słonecznego, Ziemi) w Pierścień Światła centralnego słońca Alkione. Wiedza o tym nie jest powszechnie dostępna, choć już dawno odkryto gigantycznych rozmiarów owalną jasną przestrzeń, nazwaną Pierścieniem Światła.
    Dla ciekawych tej wiedzy proszę z poniższego linku wybrać tylko ,,fakty”, których wiarygodność można potwierdzić w dalszej poszukiwawczej zabawie.

    http://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_pierscien_swiatla.html

    Odpowiedź na pytanie: Dlaczego ta wiedza nie jest ogólnie dostępna, a raczej podawana w niespójnych ze sobą strzępach nasuwa się sama.
    Usuwanie ,,uderzeń energii” z odczytów wklejanych przez Maga ma to samo podłoże.

    Moje info w tym temacie określiłeś, Magunia, o ile cię dobrze zrozumiałam, jako czysto naukowe podejście, pozbawione duchowości.

    Lubimy(bo zostało nam to wszczepione) pewne przestrzenie nazywać tajemniczymi, niepojętymi, wręcz magicznymi, w potocznym tego słowa znaczeniu.
    Na przestrzeni wieków, ci, którzy dostępowali tych przestrzeni, uznając je za całkiem naturalne, wykorzystywali swa wiedzę dla władzy.
    Dziś przeciętny amator astronomii może z łatwością wyliczyć czas następnego zaćmienia Księżyca czy Słońca – kiedyś były one podstawą dla wciskania ciemnym ludziom kitu o karach boskich, zwiastowanych przez np. kapłanów egipskich, którzy posiadali w tej materii wiedzę jaką ma dziś każdy śmiertelnik.

    Bezpodstawne oddzielanie materii od ducha stwarza w nas lęk utraty duchowości na rzecz czysto materialnej nauki, która rzekomo odbiera nam tę duchowość – tajemniczość.
    Wyzbądźmy się immunitetu na posiadanie tajemniczości, którą osiągają nieliczni. Nauka nie odbiera duchowości, wręcz pomaga ją pojąć, pod warunkiem, że nie ulegamy dualizmom materialno duchowym, sami będąc przejawem jednoczesnym tych dwóch stanów.

    Zostawmy systemowe religie i systemowe zarządzanie, o ile już jesteśmy ponad tym. Pozwólmy innym realizować się wedle ich ścieżek.
    Jeśli dążymy do pojęcia czegoś, na bazie czego możemy iść dalej, to nie nazywajmy tego nauką, ezoteryką, wierzeniem, które, traktowane z osobna nie pozwalają nam pojąć sensu.
    Wszyscy jesteśmy nauką, ezoteryką i wierzeniem.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Lubię

    • Jarku, znów bez twojej woli włączyła się posrana moderacja moich wpisów.
     Jeśli masz chwilę wolną, to zrób jak ostatnio, że ,,mogę zaistnieć od razu”

     A jeśli nie masz czasu, to miej to chwilowo w dupie. Bo liczy się człowieka prywatność, intymność i wolność, a nie jakieś prośby Krysiów. 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię

    • Krysiu kieruję do Ciebie tę wiadomość i chciałabym poznać Twoje zdanie.
     „Sojusznicy Ludzkości
     Pilna wiadomość dotycząca obecności istot pozaziemskich
     Sprzymierzeńcy.org”

     Lubię

     • Nie chce mi to wejść. ,,Szukanej frazy nie odnaleziono” i takie tam gówna napisali…

      Ale weszło przed chwilą ,,coś” co też zapewne jest istotą pozaziemską, bo na dole drze się nieziemsko: ,,Baaaaaabciaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

      No to se ,,poleciałam kuźwa w kosmos”! A tam taki błogi spokój …
      Chyba se mietłę muszę kupić, latającą 😀

      Nawet cię w knajpie znajdą!! 😀
      Wieczorkiem zajrzę, a ty, Aniu, podaj mi właściwy namiar, ponieważ to co podałaś nie wskakuje.
      Wchodzą za to inne istoty pozaziemskie 😀 😀

      Tylko nie zrób mi inwazji!!

      Lubię

      • Krysiu spróbuj „sprzymierzency.org ” mnie się otwiera. ale teraz zajmij się małym ufoludkiem, wszak on/ona jest dla Ufobabci najważniejsze. 😀
       Inwazji to myśmy już mieli wiele, wystarczy tylko uważnie spojrzeć w „gęby” niektórych naszych rządzących, by wiedzieć, że to stwory nie z tej ziemi, że nie wspomnę o ich głupich politycznych posunięciach, nie wskazując palcem merklowej.
       Na razie w elitach politycznych trwają przepychanki kto powinien
       nam „bydłu” ogłosić tę dla nas straszną wiadomość.
       No chyba strach się bać.

       Lubię

     • Jestem wscibski i ciekawski Ani więc zajrzalem tam gdzie proponowałaś Krysi

      Przeczytałem i zastanawiam się
      Jesli to takie dobre – to dlaczego nie ujawnią sie i nie zaprezentuja z podniesiona przółbicą tylko takie podchody?
      Co to ci [Nieujawnieni i Wielka Spoleczność]?
      Jezeli ma nastapic kontakt na poziomie fizycznym – to po cholerę te podchody duchowe?
      Jeśli ostrzegają przed [złymi] – to jaki dowód że to są [dobrzy]?

      Jesli spojrzeć dokladniej to jest to proste
      Każdy – dosłownie każdy – ciagnie w swoja stronę. Nie ma tak że istnieje altruizm – bo on tez oczekuje czegoś w zamian. Jak ludzie dążą do osiagniecia swoich celów i pragnień – tak samo robią to spoleczenstwa i cywilizacje. W ich rozumieniu, ich cel jest własciwy i dobry dla wszystkich. Niezrozumiałym jest dla nich to ze nie rozumiemy i nie chcemy przekonać sie do nich. Zrobia wszystko co możliwe aby przekonac innych do swoich racji. Nieswiadomie beda w tych zabiegach przekraczać granicę agresji i narzucać swoje poglady za wszelką cenę.
      Nie ma wiec tego co nazywają Uniwersalną prawdą – tak samo jak nie ma Ścieżki Wiedzy Wielkiej Społeczności. [To znaczy – dla nich jest, ale dla nas jest ścieżką zniewolenia] To co mamy zaprezentowane – to ukryta scieżka podboju. Jezeli wstapimy na nią zostaniemy pozbawieni tego co mamy najważniejsze WOLNOŚCI! a przecież tego nie chcemy

      Teraz przechodzimy na strone ducha.
      W czasie tych [rozpraw] gnoja wszelkie religie. Jednak zakładaja że mają pozostać 2 [aby łatwiej było kierować ludzkościa] Wiem ze religie nie sa nam potrzebne [na tym poziomie swiadomości] Po co więc mają zostać skoro tacy dobrzy ludkowie do nas się zwracają i obiecuja wszelaka pomoc? Zapewne po to by robić to samo co Vatykan w tej chwili. Mnie sie to nie usmiecha
      Jest taka strona o rozwoju duchowym prowadzona przez Zbigniewa Jana Popko. On sporo opowiada o miescie Orrin które znajduje sie w swiecie duchowym i mozna tam zajrzeć przy odpowiednim stopniu rozwoju. Podobno obecnie ono znajduje sie nad Polska i dostajemy od niego dodatkowa ochrone. Nie musimy sie wiec niczym martwic – choć przemiany nabrały tempa
      Jeszcze inne spojrzenie – choć duchowe
      Skoro jestesmy tu czasowo po to aby doswiadczać i przeżywać okreslone stany, a nasze własciwe zycie odbywa się za kotarą smierci, to po cholerę przejmować sie tym tu i teraz/ Oczywiscie mamy dbać o ciało i o otaczajacy swiat, ale na miare wlasnych sił, a nie ponad nie. Nie jestesmy tu po to by tyrać ponad siły. Na dodatek istoty duchowe nie powinny miec ciagotek by zagarnąć ten materialny świat. Nie jest im do niczego potrzebny – duszom? Jesli były by odpowiednio [wyedukowane ] – same by sobie potafiły podobny zrobić z mieszaniny energii. Skoro nie potrafia to znaczy że jakiś nastepny demon coś kombinuje w sposób całkiem inteligentny

      Tak wiec odbieram to raczej jako podpuchę

      Lubię

      • Zajrzałem na kanał na Youtubie tego pana Popko. Opis Orrin przypomina mi opisy pułapek na dusze, które kiedyś czytałem. Spora większość tego co koleś mówi wydaje mi się prawdziwa. Nie mam pojęcia zbytnio co o jego pracy myśleć, on to wszystko nazywa po swojemu jakby nie patrzeć, musiałbym trochę poczytać i obejrzeć resztę filmów.

       Lubię

  • Jarku, Magu, Inni również – jak sądzicie, skąd biorą się te impulsy – jak to Magunia określił ,,strzały energii”?
   Jak widać z zapisu pomiaru są to impulsy o wyższych częstotliwościach.
   Bywały tak silne fale energetyczne, że nie tylko odnotowywały je naziemne urządzenia pomiarowe, ale też zakłócały pracę aparatury nawigacyjnej w transporcie lotniczym, w którym odnotowuje się coraz częstszą – na przestrzeni ostatnich lat – potrzebę synchronizowania aparatury pokładowej z nawigacją naziemną.

   Co wrażliwsi ludzie – z wykształconym w sobie ,,licznikiem” rejestrującym bardzo czułe impulsy – odczuwają bezpośrednio w swoim organizmie zmiany, które opisują jako przypływ mocy, sił witalnych, widzenie i odczuwanie zjawisk dotychczas nie odbieranych, co wcale nie oznacza, że one do tej pory nie miały miejsca.
   Wydaje się to być kwestią dostrojenia i czułości ,,przyrządu pomiarowego”, jakim w tym wypadku jest człowiek.

   Można to porównać ze zwykłymi miernikami elektryczności.
   Np. woltomierz zliczający kilowolty nie odnotuje na swej skali małych wartości, ale już w woltomierzu odbierającym bardzo małe impulsy potencjału napięcia, miliwolty zaznaczą się na skali wielką liczbą.

   Można zażartować i powiedzieć, że są mierniki ,,gruboskórne” i ,,bardziej odczuwające”.

   Jest jeszcze inne spojrzenie.
   Mierniki dostosowane do niskich napięć nie wytrzymają przepływu wysokiego potencjału – po prostu ulegną zniszczeniu.

   Podnoszenie na wyższe poziomy wibracji energetycznych człowieka to bycie ,,czułym” przy jednoczesnym odbiorze wielkich mocy.
   ——————-
   To trochę przypomina urządzenie uniwersalne 🙂 , wszak wszyscy poszukujemy uniwersalności, złotego środka, wspólnej teorii, jednego doskonałego wzoru, opisującego mikro i makroświat, w których nauka zauważa analogie.

   Powróćmy do impulsów ,,nawiedzających” Ziemię.

   Nie ma żadnego dowodu, że w przeszłości takowych nie było(nie mieliśmy odpowiednich urządzeń pomiarowych) i były cykliczne, tyle, że odległość czasowa między jednym a drugim cyklem wynosiła tysiące lat ziemskich.
   Kiedyś wspominałam o ,,wchodzeniu” naszej galaktyki(Układu Słonecznego, Ziemi) w Pierścień Światła centralnego słońca Alkione. Wiedza o tym nie jest powszechnie dostępna, choć już dawno odkryto gigantycznych rozmiarów owalną jasną przestrzeń, nazwaną Pierścieniem Światła.
   Dla ciekawych tej wiedzy proszę z poniższego linku wybrać tylko ,,fakty”, których wiarygodność można potwierdzić w dalszej poszukiwawczej zabawie.

   http://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_pierscien_swiatla.html

   Odpowiedź na pytanie: Dlaczego ta wiedza nie jest ogólnie dostępna, a raczej podawana w niespójnych ze sobą strzępach nasuwa się sama.
   Usuwanie ,,uderzeń energii” z odczytów wklejanych przez Maga ma to samo podłoże.

   Moje info w tym temacie określiłeś, Magunia, o ile cię dobrze zrozumiałam, jako czysto naukowe podejście, pozbawione duchowości.

   Lubimy(bo zostało nam to wszczepione) pewne przestrzenie nazywać tajemniczymi, niepojętymi, wręcz magicznymi, w potocznym tego słowa znaczeniu.
   Na przestrzeni wieków, ci, którzy dostępowali tych przestrzeni, uznając je za całkiem naturalne, wykorzystywali swa wiedzę dla władzy.
   Dziś przeciętny amator astronomii może z łatwością wyliczyć czas następnego zaćmienia Księżyca czy Słońca – kiedyś były one podstawą dla wciskania ciemnym ludziom kitu o karach boskich, zwiastowanych przez np. kapłanów egipskich, którzy posiadali w tej materii wiedzę jaką ma dziś każdy śmiertelnik.

   Bezpodstawne oddzielanie materii od ducha stwarza w nas lęk utraty duchowości na rzecz czysto materialnej nauki, która rzekomo odbiera nam tę duchowość – tajemniczość.
   Wyzbądźmy się immunitetu na posiadanie tajemniczości, którą osiągają nieliczni.

   Zostawmy systemowe religie i systemowe zarządzanie, o ile już jesteśmy ponad tym. Pozwólmy innym realizować się wedle ich ścieżek.
   Jeśli dążymy do pojęcia czegoś, na bazie czego możemy iść dalej, to nie nazywajmy tego nauką, ezoteryką, wierzeniem, które, traktowane z osobna nie pozwalają nam pojąć sensu.
   Wszyscy jesteśmy nauką, ezoteryką i wierzeniem.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

   • „Jarku, Magu, Inni również – jak sądzicie, skąd biorą się te impulsy – jak to Magunia określił ,,strzały energii”?” – moim zdaniem od Absolutu.

    Lubię

   • To są wykresy rozkładu temperatur na planecie (ciepłych i zimnych prądów powietrza) oraz mikrofalowego promieniowania kosmicznego (ten falowy ruch – to nas najbardziej interesuje). Zakłócenia występują, gdy na krawędzi fal powstają silne białe lub kolorowe rozciągnięte artefakty, widoczne jest to np. podczas rozbłysków słonecznych. Zauważyłem jednak, że po publikacji przez anonymous silnego impulsu, zaczęto usuwać takowe z gifów. Trzeba śledzić na bieżąco. Daję Ci poniżej przykład takiego impulsu, bo ten powyżej jest już przerobiony i wymazany:

    Lubię

     • Moim zdaniem są to sygnały mające na celu pobudzenie transmutacji i transformacji, uruchomienie nieaktywnych genów, pobudzenie wibracji oraz włącznik pobudki wyższego poziomu świadomości ludzkości – mam przynajmniej taką nadzieję. To uruchomienie kolejnego (a było w dziejach ludzkości takich impulsów wiele) wielkiego przeskoku mentalno-cywilizacyjnego.

      Lubię

    • Magu nie umiem wkleić zdjęć a szkoda, bo o to mi właśnie chodziło, na nich jest pokazane położenie równika 75 000lat temu.

     Nowa Atlantyda to kryptonim sieci energetycznej wokół powierzchni planetarnej, która będzie wspierać Przełom Kompresji, a także nazwa kodowa dla nowego społeczeństwa po Wydarzeniu.
     .
     W Starej Atlantydzie przed przesunięciem bieguna polarnego 75.000 lat temu, położenie równika było inne, a tym samym pozycja całej planetarnej sieci energetycznej była także  inna.
     .

      .
     75.000 lat temu i wcześniej, siatka energetyczna wokół planety była kompletna, pod pełną kontrolą wzniesionych istot i z wieloma sakralnymi świątyniami usytuowanymi wokół równika.  Możecie zobaczyć stary atlantydzki równik na tym wizerunku jako czerwoną linię przechodzącą przez Amerykę Południową i Afrykę:
      .

      .
     Ciekawe jest, że wiele wirów energetycznych wokół planety nadal jest umieszczonych wokół starego atlantydzkiego równika:
      .
     http://sitsshow.blogspot.com/2016/11/There-Is-an-Alignment-Between-Ancient-Sites-That-Will-Blow-Your-Mind.html
     .

     Lubię

     • Magu a tu mam jeszcze dla Ciebie jedno badanie wykonywane codziennie przez niemieckich pasjonatów prawdziwej wolności i miłości .
      TSUNAMI MIŁOŚCI
      14. 01.2017  |  14:52
       
      „Jeśli chcesz się rozwijać, nikt nie może cię zatrzymać. 
      Jeśli nie chcesz się rozwijać, nikt nie może pomóc.”
       
      Drodzy przyjaciele i obserwatorzy,
      wibracje wzrastają tak skrajnie, że tak powiem, że teraz
      rano o godzinie  08Uhr zostały zmierzone i miały 4-krotny wzrost w porównaniu do wczoraj.
      Yesh powiedział mi, że powinienem ponownie później zmierzyć ponieważ duża siła ciągu jest teraz, co mogę zauważyć teraz o godzinie 10:00 zrobiłem pomiar.
      Teraz miały wartość 100 razy w ciągu dnia, które są ogromnym wzrostem
      pamiętaj tę różnicę z 96 razy w ciągu zaledwie 2 godzin !!!
      Należy pić i dużo odpoczynku i dużą ilością wody niegazowanej, czystej i być może w medytacji wieczorem  uczestniczyć o 18:30 !!!
       
      W miłości Twój zespół pomiarowy
       
       

      Lubię

 10. Kochani. Dziś telewizja TVN 24 bis pozytywnie mnie zaskoczyła – po raz pierwszy w życiu. Mianowicie, leciał po 16 godzinie program na żywo, w którym poruszono temat dysproporcji bogactwa na świecie. Powiedziano WRESZCIE głośno, że 8 osób na tym świecie posiada więcej pieniędzy i wszelkich dóbr niż połowa ludzkości! Zaproszono do studia 4 młode osoby. Jedną dziewczynę o imieniu Michalina (nazwiska nie pamiętam, a szkoda) z jakiejś apolitycznej organizacji zajmującej się tematem innowacji dla młodych ludzi, jedną dziewczynę z organizacji Młodzi Demokraci (nie pamiętam imienia i nazwiska, bo i nie warto), młodego chłopaka z organizacji ludowców (też szkoda, że nie pamiętam imienia i nazwiska) oraz pajaca młodego (którego imienia i nazwiska nie chcę pamiętać za żadne skarby – niech się zmieni, bądź idzie w wieczne zapomnienie) z organizacji Młodzi Nowocześni (który jeszcze przylepił sobie serduszko od WOSP (podkreślam tutaj, że nic do WOSP nie mam, szanuję ich bardzo, za to co zrobili i robią nadal). Ci z organizacji MD i MN zawzięcie bronili starego systemu, pierdoląc o tym, że niby klasa średnia coraz bardziej się bogaci i trzeba od najwcześniejszych lat życia człowieka inwestować w jego edukację itd. i tp. Na słowa pani Michaliny o redystrybucji bogactw najbogatszych pajac z MN struchlał, zapowietrzył się i twardo bronił neoliberalizmu. Pan od ludowców twardo trzymał stronę pani Michaliny i mówił mądrze i rzeczowo o zaprzestaniu wykorzystywania przez korporacje ludzi, o podnoszeniu zarobków, o wyrównaniu płac i godnym życiu wszystkich ludzi w Polsce i na świecie. Dziunia z MD pierdoliła zaś jak mantrę wywody podobne do pajaca z MN, między innymi o tym, że trzeba w ludziach głęboko zakorzeniać poczucie przymusu oszczędzania i o tym, że klasa średnia ma coraz lepiej (a przecież wiemy, że w rzeczywistości klasa ta zanika). Kurwa – chyba po to, żeby miała więcej dla siebie. Zaczyna się Totalna Rewolucja. Pamiętacie o czym Wam pisałem, żartując o swojej kandydaturze na króla? Moje słowa i myśli zaczynają się materializować w niebywałym tempie (i nie chwalę się tym, tylko jestem przeszczęśliwy z tego powodu – mam nadzieję, że Wy też). Stoimy na progu mega zmian. Są dwa wyjścia – albo najbogatsi i politycy zafundują nam totalną wojnę (ostatnią w dziejach ludzkości), albo pójdą po rozum do głowy i zrozumieją, że najwyższy czas wejść na dobrą drogę rozwoju i uszczęśliwiania reszty ludzkości. Mam głęboką nadzieję (ba, jestem niemal pewny), że wybiorą tą drugą opcję. Pisząc te słowa czuję na plecach niesamowity dreszcz emocji i chętnie Was nim zarażę. Pamiętajcie – rok 2017 będzie rokiem przełomowym dla Was wszystkich i całego świata. Pozdrawiam Was serdecznie z przekonaniem na lepsze jutro. Wasz magunio 🙂 🙂 😉

  Lubię

  • Magunio 😀 to jest nas już dwóch, ciemna strona ma zbyt dużo do stracenia by nam zafundować totalną zagładę ludzkości, jeśli myślą, że ich bunkro-bazy i zapasy żywności uratują ich to już się przeliczyli, o czym kto jak kto ale Ty Magunio 😀 powinieneś wiedzieć.
   Rok 2017 będzie na pewno początkiem czegoś nowego i będzie to coś wspaniałego, jeśli nie to ja już nie chcę istnieć na tak parszywie urządzonym świecie, i to jest na poważnie z mojej strony.
   A teraz już tak żartobliwie gorzej będzie z tytułowaniem nowego króla Wasza Wysokość Magunio, jakoś musimy się z tym pogodzić 😀

   Lubię

 11. Przemiana jest widoczna w wielu osobach a wojny moim zdaniem nie będzie bo gdyby wybito większość ludzkości, to elity i byty, które są nad nimi nie miały by skąd czerpać energii. Osobiście odczuwam potrzebę samorozwoju, i mimo tego, że jestem estetą, człowiekiem który lubi rzeczy ładne, nie czuje potrzeby zakupu nowych ciuchów, mebli itp. czuję, że coś się zmienia. Zastanawiam się jakie będą oznaki tej widocznej zmiany. Jak sądzicie? Sądzę, że pierwszą oznaką będą zachowania zwierząt a nie naszej ludzkości.

  Lubię

 12. Jak dla mnie te wibracje, które przychodzą na naszą planetę są idealnym momentem na mentalne zjednoczenie się ludzi którzy są na wyższym levelu rozwoju nie wierzą w system itd. Jest to taki moment w którym możemy bardziej scalić swoje energie w jedną moc.

  Lubię

  • Przyjdzie na to odpowiedni moment już niedługo. Ale jeszcze nie teraz. Teraz tylko obserwujcie co się dzieje. W którymś momencie wibracje wzrosną do takiego poziomu, że wszyscy przebudzeni – automatycznie, niczym zaprogramowani genetycznie i mentalnie powstaną i będą wiedzieli, że to już ten moment. Teraz powoli zacznijcie się dostrajać poprzez medytację i obserwujcie zachodzące zmiany.
   http://www.anonews.co/anon-msg-2017/

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s