Kategoria domyślna

Szokująca przepowiednia Jackowskiego właśnie się spełniła. A co z rokiem 2017?! [VIDEO]

przepowiednieCzy pamiętacie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z grudnia 2015 roku, na rok 2016? Dwie z nich właśnie się spełniły. Czyli na przełomie 2016 i 2017 roku. Pierwsza przepowiednia była o barykadach przed sejmem. Druga zaś o tym, że Polacy będą się bali oddychać.

Poniżej je wklejam:

Z 2016 rokiem kojarzą mi się barykady. (…) Protesty z powodu decyzji rządu mogą się rozszerzyć. Nowa władza będzie zagrożona, ale siły opozycji szybko stopnieją. Rząd utrzyma się i będzie postępować radykalnie. Zaskoczy bezprecedensowymi, nagłymi zmianami.”

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.”

I rzeczywiście, barykady wyrosły przed budynkiem sejmu podczas próby obalenia rządu w połowie grudnia 2016 roku. Tak samo Polacy obecnie boją się oddychać. Ponieważ media silnie nagłaśniają tematykę smogu. Pomijam już fakt, że ten smog jest co roku, a najbardziej katastrofalna sytuacja była w latach 90-tych i w roku 2012. Pomijam też fakt kto niedługo będzie zarabiał setki milionów złotych na „walce ze smogiem” którą zorganizują samorządy zarządzane przez PO i PSL.

Zresztą pisałem o tym w linku poniżej:
SMOG: dlaczego nim straszą?! Chodzi o gruby szmal, który zarobi na tym biznes!

Ale faktem jest że od lat jakość powietrza w Polsce jest katastrofalna. I faktem jest to, że media już od października 2016 roku są intensywnie zainteresowane tym tematem. W związku z tym, ludzie boją się oddychać. Smog jest tematem numer jeden lub numer dwa rozmów. W Krakowie i na Śląsku coraz więcej ludzi, szczególnie tych aktywnych, wychodzi na dwór w maseczkach na twarzy.

Link do przepowiedni Jackowskiego z grudnia 2015 znajduje się poniżej:
-Jackowski przewiduje że w 2016 w Europie będą zamachy

Co ciekawe, nie zachęcam Was do ślepego wierzenia w przepowiednie, a wręcz to odradzam. Tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Po „tej drugiej stronie” znajduje się owo tajemnicze lustro, i ogromna, nieskończona baza danych. Przechowywane są w niej wszystkie możliwe warianty przeszłości jak i przyszłości. To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości.

Póki co, nie jest nam dane wiedzieć, w jaki sposób podświadomość uzyskuje dostęp do pola informacji. Możemy jedynie być świadkami tego, jak manifestuje się ów dostęp. Przykładem może być jasnowidzenie, czyli zdolność odbierania zajścia mającego miejsce w przeszłości lub takiego, które jeszcze się nie wydarzyło, czy też wydarzyło się poza polem widzenia jasnowidza. Nie rozumiemy mechanizmu takich zjawisk i zaliczamy je do paranormalnych. Wahadła fundamentalnej nauki, nie chcąc podpisać się pod własną bezsilnością, nie traktują tego rodzaju zjawisk poważnie. Jednak przez fakt, że nie potrafimy ich wyjaśnić, nie stają się one mniej realne. Nie sposób po prostu je zlekceważyć.

Cytuję: „Są ludzie, którzy widzą zdarzenia w polu informacji tak wyraźnie, jakby rozgrywały się na ich oczach w świecie materialnego urzeczywistnienia. Ludzie tacy posiadają umiejętność dokładnego nastrajania się na urzeczywistnione sektory w przestrzeni wariantów. Na przykład, aby nastroić się na sektor zaginionego człowieka, jasnowidz musi spojrzeć na jego fotografię lub dotknąć jego rzeczy. Z usług jasnowidzów niekiedy korzysta nawet policja. Zdecydowanie nie każdy widzi tak jasno, dlatego zdarzają się pomyłki. Istnieją dwie przyczyny pomyłek. Pierwsza polega na tym, że jasnowidz nastraja się na sektor, który nie był i nie będzie urzeczywistniony. Różne sektory, zależnie od umownego dystansu je dzielącego, mogą różnić się między sobą pod względem scenariusza i dekoracji znacznie lub mało. Druga przyczyna pomyłki polega na interpretacji danych. Na przykład, starożytni wróżę i prorocy, obserwując niecodzienne sceny z przyszłości, interpretowali je po swojemu, stosownie do poziomu swej wiedzy. Dlatego przepowiednie często są niedokładne.”
~
Vadim Zeland

A poniżej macie przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok:

Mówił on w zeszłym roku także, że „opozycja zachoruje na histerię która będzie się przeradzać w wariację„. Obecnie to widzimy. W tym roku opozycja będzie robiła wszystko, by wysadzić PiS. Że cztery lata z jakiegoś tajemniczego powodu nie wchodzą w grę. Może dojść nawet do aktów sabotażu (zamachy false flag?!).

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

10 odpowiedzi »

 1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-polska-rzadza-czescy-agenci

  „Gdy obserwuje się ostatnie irracjonalne zachowanie rządzących w Polsce w stosunku do przedsiębiorców można dojść do wniosku, że celem ich działań jest zniszczenie przedsiębiorczości Polaków, albo wypchnięcie ich z biznesami za granicę. Mogą to też być działania będące skutkiem chaosu, próby wdrażania komunistycznych idei po rebrandingu, lub celowe szkodzenie tak aby na fiskalnym szaleństwie i ciągłym grożeniu polskim firmom, zyskały państwa ościenne, zwłaszcza Czechy, gdzie planuje się przenieść z biznesem coraz więcej Polaków. Rodzi się zatem pytanie: czy to jest celem tego szaleństwa? A jeśli tak czy to oznacza, że rządzą nami czescy agenci?

  Trzeba mieć świadomość, że władzę w Polsce sprawuje obecnie grupa oderwanych od rzeczywistości ludzi, którzy nigdy w życiu nie prowadzili własnej firmy, ale za to dzięki latom w PRL, uważają, że każdy kto jest przedsiębiorczy i swoją pracą zdobył większe pieniądze niż oni, to domyślnie jest złodziejem i wyzyskiwaczem, którego trzeba wyrównać redystrybucją jego pieniędzy. Mentalni komuniści, udający prawicę, planują pogrążyć polską gospodarkę, ale gawiedź jeszcze bije brawo i czuje satysfakcję, że dołożą w końcu tym złym przedsiębiorcom.

  Gdy ponad rok temu doszło w Polsce do zmiany władzy. Wiele osób liczyło na to, że będzie to zmiana na lepsze, niestety okazało się, że lewicowa Platforma Obywatelska została zastąpiona przez swą komunizującą mutację zwaną Prawo i Sprawiedliwość. Szybko stało się jasne, że zmiana ta polegała przede wszystkim na wymianie stanowisk i zmianie stosunku do Kościoła Katolickiego, a w sferze gospodarczej tragiczne rozwiązania mogą zastąpić te i tak złe, które wprowadzili poprzednicy.

  Gdy tylko doszli do władzy specjaliści z PiS okazało się, że głównym celem tej formacji jest budowa „socjalizmu z ludzką twarzą”, utopii do której dążyli tak zwani „Ludzie Solidarności”, Kaczyński uważa się za kogoś takiego i dlatego na naszych oczach trwa odbudowa PRL-u, tylko takiego na sterydach, udoskonalonego, z „ludzką twarzą”. Taki lepszy, wolny od błędów i wypaczeń, neokomunizm. Sponsorami konstruowanego na nowo socjalizmu mają być źli przedsiębiorcy, wyzyskiwacze, którzy nie chcą podnosić pensji i płacić wyższego podatku ZUS, tylko pławią się w luksusach, nie inwestując na złość, żeby zmniejszyć PKB. Aby zmusić ich do tego, co chce rząd, planuje się wprowadzenie szeregu mechanizmów kontrolnych.

  Przede wszystkim każdemu zatrudnionemu ma zostać narzucone przygotowywanie raportu odnośnie czasu pracy i wynagrodzenia za nią dla siebie i wszystkich zatrudnionych. Będzie to z pewnością wyśmienita okazja do ataków aparatu skarbowego. Rządowi Janosikowie zamierzają wyegzekwować od złych pracodawców, aby płacili swoim pracownikom tyle ile nakazali im w ustawie, czyli 13 zł brutto za godzinę i nie mniej niż 2000 zł brutto miesięcznie. Próby realizacji tych socjalistycznych postulatów niestety dla wielu osób będą oznaczały bezrobocie, przejście do szarej strefy, albo emigrację.

  Od stycznia bieżącego roku wprowadzono też nowy limit transakcji gotówkowych, wynoszący dotychczas 15 tysięcy euro, zastąpiono 15 tysiącami złotych, czyli zmniejszono go ponad czterokrotnie. Tym samym minister finansów, który zupełnym przypadkiem jest bankierem, spowoduje, że banki ustawowo zarobią więcej, bo będą uczestnikiem jeszcze większej ilości transakcji.

  Planuje się też komplementarne do tego wprowadzenie rejestru rachunków bankowych i polis. Dzięki temu Wielki Brat policzy ile mamy pieniędzy i skąd, oraz sprawdzi czy zapłaciliśmy odpowiednią ilość podatków, aby je zgromadzić. Podejrzani zostaną skontrolowani aż do skutku. Walka z gotówką będzie możliwa wtedy gdy bez chipa RFID nie będzie można nic kupić i nic sprzedać. Może jeszcze nie mamy ich w rękach i czołach, ale każdy nosi kilka takich chipów w swoich kartach zbliżeniowych.

  Jednak w odróżnieniu od ekspertów rządowych, którzy jedyne co umieją to podwyższać podatki licząc w arkuszu kalkulacyjnym ile to zarobią dzięki zwiększeniu obciążeń. Realne życie wygląda inaczej i polscy przedsiębiorcy umieją liczyć oraz dobrze oceniają ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej podczas rządów mentalnych komunistów z PiS. Popularność frazy firma w Czechach w jednej z wiodących wyszukiwarek internetowych, to ostrzeżenie dla rządzących, że przysłowiowej „pałki” nie można przeginać za bardzo.

  Niestety można się spodziewać, że małpując PRL, rządzący będą się jednak starali dokonać rozmaitych „domiarów” na prywaciarzach, nazywając je w różny eufemistyczny sposób. Zamieszanie z wzrastającą akcyzą na samochody, uderzające w najbiedniejszych Polaków, jest najlepszym tego przykładem. Poza tym w biznesie panuje ciągła niepewność. Nikt nie wie, jakie podatki będzie trzeba płacić w Polsce za rok, wszystko może się zmienić pod wpływem jakiegoś impulsu, nawet jutro. To niestety powoduje, że jakiekolwiek inwestycje są zbyt ryzykowne, z powodu trudnego do określenia poziomu opodatkowania w 2018 roku i latach kolejnych. Jak zatem tworzyć sensowne biznesplany z kilkuletnim horyzontem czasowym?

  Może wróci pomysł tak zwanego jednolitego podatku, a może pojawi się coś jeszcze gorszego? Otoczenie polityczne nie jest obecnie sprzyjające dla polskiego biznesu. Co innego w przypadku zagranicznych inwestorów. Oni lokując u nas swoje montownie, mogą liczyć nie tylko na zwolnienia podatkowe, ale też na dofinansowanie z pieniędzy wyrwanych Polakom. Coraz więcej ludzi prowadzących działalność gospodarczą w Polsce zaczyna rozumieć, że rządzący robią wszystko, aby ludzi zniechęcić od działalności gospodarczej. Nowe polskie firmy mają być chyba zakładane za granicą, na przykład w pobliskich Czechach. Można nawet zastanowić się nad tym czy to na pewno tylko mentalni komuniści zabrali się za likwidację „prywaciarzy” w Polsce czy też, jakkolwiek zabawnie to brzmi, rządzą nami czescy agenci, bo to właśnie ten kraj skorzysta najbardziej na ich działalności.”

  Lubię

  • ,, … To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości. … ”

   I tak i nie.
   Jeżeli człowiek mniej lub bardziej świadomie – nie chodzi mi w tej chwili o pożyteczność czy szkodliwość – zmienia częstotliwość energii myśli i zaczyna ,,korespondować” z jednym z wariantów z bazy danych, to, rzeczywiście od chwili, w której dokonał tej zmiany jego przyszłość nastawiła się na ciąg miliona wariantów przyczynowo skutkowych zgoła innych od tych, które ,,projektowała” wcześniejsza chwila.

   Ale jeśli człowiek nie zmienia w pewnych obszarach swych częstotliwości, to związane z nimi warianty przyszłych wydarzeń są względnie stabilne, przewidywalne.

   Np. mogę zmienić całkowicie swoje nastawienia oprócz jednego nawyku, którym jest załóżmy codzienne ,,wchodzenie” do Jarkowej knajpy i picie przy tym porannej kawy.
   Więc ten wariant możliwy jest do przewidzenia w czasie.

   A jeszcze o ile tę przykładową, poranną czynność wzmacniam energią zadowolenia, dobrego samopoczucia i pożytku, to tym bardziej ten wariant jest wyraźny i mocny.
   Dla jasnowidza obraz mnie – pijącej kawę – jest zauważalny i jeżeli nie zmienię, nie odrzucę tego nawyku, jest on jak najbardziej przewidywalny.

   Jeśli 50 lat temu ,,mędrcy” tego świata zainicjowali plan, scenariusz zalania Europy obcą kulturą I NIKT TEMU SCENARIUSZOWI SIĘ NIE SPRZECIWIAŁ(z czystej niewiedzy) to ten plan, wariant mógł być zauważony przez księdza Klimuszko w postaci kadrów, obrazów, na których ,,okrągłe statki” (pontony) zmierzają Morzem Śródziemnym w stronę Europy.

   I o takich wizjach mówimy, że się spełniają.

   Ludzie po wyborze jakiegoś rządu zostawiają, mówiąc oględnie, jego działania dla samego sobie i zajmują się własnym życiem.

   Wiele zamierzeń, inicjatyw, planów takiego rządu tworzy warianty, które nie napotykają na osłabiające bariery i jeśli nic im nie przeszkodzi, ich wizja i spełnienie(urzeczywistnienie) jest jak najbardziej możliwe.

   Jasnowidz w takim momencie staje się wiarygodnym gościem.

   Tak, że jasno czy ślepo widzenie zależy, moim zdaniem, od tego czy dany wariant był w stanie dotrwać w mocnej formie do dnia, w którym mógł się zamanifestować na planie fizycznym.

   Taką, przynajmniej na stan tej chwili, przyjmuję logikę.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

   • Tu nie ma żadnej logiki , świat to jedna wielka schizofrenia.

    Jeśli ktoś głosi …widzi widzenia z dalekiej przyszłości to , logiczne jest że zdarzenia na świecie realizacją się według jakiegoś planu .
    Kiedyś bardzo chciałem przed śmiercią , aby ktoś uchylił rąbka tajemnicy tego świata ..no i… stało się … nie jestem przez to wcale mądrzejszy , jedynie skomplikowało to moje życie .Nie będę się rozpisywać …
    To wszystko wymyka się możliwości zaakceptowania przez nasz umysł .

    Nie potrafię ocenić stopnia naszej wolnej woli …
    Pokazano mi że jestem pod pełną kontrolą fizyczną jak też umysłową .
    Można ingerować w naszą świadomość , robiąc to subtelnie lub brutalnie.
    Bez problemy można zmienić osobowość i zachowanie .
    Brzmi to jak fantazja ..zapewne , jednak to jest.

    Wydaje mi się że jesteśmy ,,rzeczywistością ,, kreowaną przez niewidzialny świat i tylko on wie o co tu chodzi .

    Lubię

 2. ….widzenia jasnowidza. Nie rozumiemy mechanizmu takich zjawisk i zaliczamy je do paranormalnych. …

  Te informacje dawane są nam przez ( nie umie tego określić ) kogoś niewidocznego a mającego pełną kontrolę nad nami .
  Zdarzają się wiec różne przypadki objawień , zwariowań jasnowidzenia itp.
  To wszystko się dzieje bo to jest proces nazwijmy to kontrolowanego przecieku . Mogą to być obrazy ,głosy , myśli itp .
  Mam z tym osobiste doświadczenia , a nie zawsze były one przyjemne , nazwijmy to ceną ,bo nic nie ma za darmo .
  Naszą rzeczywistość postrzegamy naszymi zmysłami ziemskiej rzeczywistości. Istnieje rodzaj innego świata ,którego nie możemy dotknąć zobaczyć …a my jesteśmy przez niego w pełni kontrolowaną .. nie wiem …grą?
  Jak mi powiedziano .. jesteśmy bardzo głupimi zwierzętami …każdy kit można nam wcisnąć .. co bym nie powiedział ..i tak mi nie uwierzy .

  Lubię

 3. Tak dla przypomnienia :

  III Wojna Światowa rozpocznie się w styczniu 2017?

  … Ale według naszych danych jeden z folderów dokumentów zawiera informacje dotyczące planów rozpoczęcia III Wojny Światowej. Jak na razie nie znamy żadnych szczegółów i detali. Jest tylko data jej rozpoczęcia. III Wojna Światowa powinna rozpocząć się w okresie pomiędzy 12 a 14 stycznia 2017 roku…

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iii-wojna-swiatowa-rozpocznie-sie-styczniu-2017-2016-12

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s