Kategoria domyślna

Szokująca przepowiednia Jackowskiego właśnie się spełniła. A co z rokiem 2017?! [VIDEO]

przepowiednieCzy pamiętacie przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego z grudnia 2015 roku, na rok 2016? Dwie z nich właśnie się spełniły na przełomie 2016 i 2017 roku. Pierwsza przepowiednia była o barykadach przed sejmem. Druga zaś o tym, że Polacy będą się bali oddychać.

Poniżej je wklejam:

Z 2016 rokiem kojarzą mi się barykady. (…) Protesty z powodu decyzji rządu mogą się rozszerzyć. Nowa władza będzie zagrożona, ale siły opozycji szybko stopnieją. Rząd utrzyma się i będzie postępować radykalnie. Zaskoczy bezprecedensowymi, nagłymi zmianami.”

W Polsce nic bardzo złego się nie stanie, nie będzie zamachów, choć władze mogą wykorzystywać sytuację zagrożenia terrorem, by robić porządek. Szary Polak będzie się gotował w swoim piekiełku. Ale później przyjdzie czas, że ludzie w Polsce będą się bali oddychać i wtedy trzeba będzie uciekać tam, gdzie leżą Węgry i Bułgaria.”

I rzeczywiście, barykady wyrosły przed budynkiem sejmu podczas próby obalenia rządu w połowie grudnia 2016 roku. Tak samo Polacy obecnie boją się oddychać. Ponieważ media silnie nagłaśniają tematykę smogu. Pomijam już fakt, że ten smog jest co roku, a najbardziej katastrofalna sytuacja była w latach 90-tych i w roku 2012. Pomijam też fakt kto niedługo będzie zarabiał setki milionów złotych na „walce ze smogiem” którą zorganizują samorządy zarządzane przez PO i PSL.

Zresztą pisałem o tym w linku poniżej:
SMOG: dlaczego nim straszą?! Chodzi o gruby szmal, który zarobi na tym biznes!

Ale faktem jest że od lat jakość powietrza w Polsce jest katastrofalna. I faktem jest to, że media już od października 2016 roku są intensywnie zainteresowane tym tematem. W związku z tym, ludzie boją się oddychać. Smog jest tematem numer jeden lub numer dwa rozmów. W Krakowie i na Śląsku coraz więcej ludzi, szczególnie tych aktywnych, wychodzi na dwór w maseczkach na twarzy.

Link do przepowiedni Jackowskiego z grudnia 2015 znajduje się poniżej:
-Jackowski przewiduje że w 2016 w Europie będą zamachy

Nie zachęcam Was do ślepego wierzenia w przepowiednie, a wręcz to odradzam. Tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości. Po „tej drugiej stronie” znajduje się owo tajemnicze lustro, i ogromna, nieskończona baza danych. Przechowywane są w niej wszystkie możliwe warianty przeszłości jak i przyszłości. To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości.

Póki co, nie jest nam dane wiedzieć, w jaki sposób podświadomość uzyskuje dostęp do pola informacji. Możemy jedynie być świadkami tego, jak manifestuje się ów dostęp. Przykładem może być jasnowidzenie, czyli zdolność odbierania zajścia mającego miejsce w przeszłości lub takiego, które jeszcze się nie wydarzyło, czy też wydarzyło się poza polem widzenia jasnowidza. Nie rozumiemy mechanizmu takich zjawisk i zaliczamy je do paranormalnych. Wahadła fundamentalnej nauki, nie chcąc podpisać się pod własną bezsilnością, nie traktują tego rodzaju zjawisk poważnie. Jednak przez fakt, że nie potrafimy ich wyjaśnić, nie stają się one mniej realne. Nie sposób po prostu je zlekceważyć.

Cytuję: „Są ludzie, którzy widzą zdarzenia w polu informacji tak wyraźnie, jakby rozgrywały się na ich oczach w świecie materialnego urzeczywistnienia. Ludzie tacy posiadają umiejętność dokładnego nastrajania się na urzeczywistnione sektory w przestrzeni wariantów. Na przykład, aby nastroić się na sektor zaginionego człowieka, jasnowidz musi spojrzeć na jego fotografię lub dotknąć jego rzeczy. Z usług jasnowidzów niekiedy korzysta nawet policja. Zdecydowanie nie każdy widzi tak jasno, dlatego zdarzają się pomyłki.

Istnieją dwie przyczyny pomyłek. Pierwsza polega na tym, że jasnowidz nastraja się na sektor, który nie był i nie będzie urzeczywistniony. Różne sektory, zależnie od umownego dystansu je dzielącego, mogą różnić się między sobą pod względem scenariusza i dekoracji znacznie lub mało. Druga przyczyna pomyłki polega na interpretacji danych. Na przykład, starożytni wróżę i prorocy, obserwując niecodzienne sceny z przyszłości, interpretowali je po swojemu, stosownie do poziomu swej wiedzy. Dlatego przepowiednie często są niedokładne.”
~
Vadim Zeland

A poniżej macie przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego na 2017 rok:

Mówił on w zeszłym roku także, że „opozycja zachoruje na histerię która będzie się przeradzać w wariację„. Obecnie to widzimy. W tym roku opozycja będzie robiła wszystko, by wysadzić PiS. Że cztery lata z jakiegoś tajemniczego powodu nie wchodzą w grę. Może dojść nawet do aktów sabotażu (zamachy false flag?!).

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

5 odpowiedzi »

 1. ,, … To chwila teraźniejsza, jak i teraźniejsze decyzje miliardów istot wybierają jeden z nieskończenie wielu wariantów przyszłości. … ”

  I tak i nie.
  Jeżeli człowiek mniej lub bardziej świadomie – nie chodzi mi w tej chwili o pożyteczność czy szkodliwość – zmienia częstotliwość energii myśli i zaczyna ,,korespondować” z jednym z wariantów z bazy danych, to, rzeczywiście od chwili, w której dokonał tej zmiany jego przyszłość nastawiła się na ciąg miliona wariantów przyczynowo skutkowych zgoła innych od tych, które ,,projektowała” wcześniejsza chwila.

  Ale jeśli człowiek nie zmienia w pewnych obszarach swych częstotliwości, to związane z nimi warianty przyszłych wydarzeń są względnie stabilne, przewidywalne.

  Np. mogę zmienić całkowicie swoje nastawienia oprócz jednego nawyku, którym jest załóżmy codzienne ,,wchodzenie” do Jarkowej knajpy i picie przy tym porannej kawy.
  Więc ten wariant możliwy jest do przewidzenia w czasie.

  A jeszcze o ile tę przykładową, poranną czynność wzmacniam energią zadowolenia, dobrego samopoczucia i pożytku, to tym bardziej ten wariant jest wyraźny i mocny.
  Dla jasnowidza obraz mnie – pijącej kawę – jest zauważalny i jeżeli nie zmienię, nie odrzucę tego nawyku, jest on jak najbardziej przewidywalny.

  Jeśli 50 lat temu ,,mędrcy” tego świata zainicjowali plan, scenariusz zalania Europy obcą kulturą I NIKT TEMU SCENARIUSZOWI SIĘ NIE SPRZECIWIAŁ(z czystej niewiedzy) to ten plan, wariant mógł być zauważony przez księdza Klimuszko w postaci kadrów, obrazów, na których ,,okrągłe statki” (pontony) zmierzają Morzem Śródziemnym w stronę Europy.

  I o takich wizjach mówimy, że się spełniają.

  Ludzie po wyborze jakiegoś rządu zostawiają, mówiąc oględnie, jego działania dla samego sobie i zajmują się własnym życiem.

  Wiele zamierzeń, inicjatyw, planów takiego rządu tworzy warianty, które nie napotykają na osłabiające bariery i jeśli nic im nie przeszkodzi, ich wizja i spełnienie(urzeczywistnienie) jest jak najbardziej możliwe.

  Jasnowidz w takim momencie staje się wiarygodnym gościem.

  Tak, że jasno czy ślepo widzenie zależy, moim zdaniem, od tego czy dany wariant był w stanie dotrwać w mocnej formie do dnia, w którym mógł się zamanifestować na planie fizycznym.

  Taką, przynajmniej na stan tej chwili, przyjmuję logikę.

  Serdecznie pozdrawiam.

  • Tu nie ma żadnej logiki , świat to jedna wielka schizofrenia.

   Jeśli ktoś głosi …widzi widzenia z dalekiej przyszłości to , logiczne jest że zdarzenia na świecie realizacją się według jakiegoś planu .
   Kiedyś bardzo chciałem przed śmiercią , aby ktoś uchylił rąbka tajemnicy tego świata ..no i… stało się … nie jestem przez to wcale mądrzejszy , jedynie skomplikowało to moje życie .Nie będę się rozpisywać …
   To wszystko wymyka się możliwości zaakceptowania przez nasz umysł .

   Nie potrafię ocenić stopnia naszej wolnej woli …
   Pokazano mi że jestem pod pełną kontrolą fizyczną jak też umysłową .
   Można ingerować w naszą świadomość , robiąc to subtelnie lub brutalnie.
   Bez problemy można zmienić osobowość i zachowanie .
   Brzmi to jak fantazja ..zapewne , jednak to jest.

   Wydaje mi się że jesteśmy ,,rzeczywistością ,, kreowaną przez niewidzialny świat i tylko on wie o co tu chodzi .

  • Założę się, że widział wojska amerykańskie i się przeraził. Cóż, to nie muszą być wojska amerykańskie.

   • ,, Założę się, że widział wojska amerykańskie i się przeraził. Cóż, to nie muszą być wojska amerykańskie.’

    Na świecie: 1000 kilka amerykańskich baz wojskowych, ruskich trzy.
    Chcesz? Sprawdź to. Masz czarno na białym.

    Wyjaśnij mi, proszę, chociaż tą rozbieżność …

    Wezmę tradycyjny chleb i sól i pójdę przywitać żołnierzy amerykańskich, jeśli wskażesz mi chociaż jeden kraj na świecie, w którym po obecności(przymusowej) żołnierza amerykańskiego dzieje się w tym kraju spokój i dobrobyt.
    Masz taki kraj? …

    Nie masz…., to się we własnym kraju przekonasz…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.