Felietony i artykuły autorskie

MODA NA BRODACZY I DRWALI TO UKRYTA ISLAMIZACJA?!

lumberseksualizm-drwale

Wszędzie szerzy się dziwna moda na długie brody u mężczyzn. Nazwy tego zjawiska są różne – lumberseksualizm, drwaloseksualizm, moda na drwali, hipsterzy. Powszechnie uważa się, że brody dodają męskiego seksapilu i powabu. Modele pozują na słynnych zdjęciach z nowiutkimi siekierami, nigdy nie używanymi do ścinania drzewa. Sprawiają wrażenie, jakby za chwile mogli sobie tą siekierą zrobić krzywdę.

Ja od zawsze żartuję, że to nie jest żadna moda na drwali, ale jest to zakamuflowana opcja islamska. Takie zawoalowane działanie na podświadomość poprzez modę. Zobaczcie co napisała moja koleżanka poniżej. To nie chodzi tylko o brody! Z jakiegoś powodu światowi inżynierowie ludzkich emocji chcą „islamizować” nas także poprzez modę. Niby jak to ma działać na ludzką psychikę? Nie wiem, ale skoro oni to robią, to znaczy, że jest to skuteczne. Oni wydają setki miliardów dolarów na wszelaką propagandę, przy czym nie wydadzą ani złamanego centa na rzeczy, które nie przynoszą rezultatów.

Tez tak od razu pomyslalam. Warto jest tez zwrocic uwage, jaka moda dla kobiet jest lansowana. Jest taka fajna sieciówka Unisono, gdzie maja po prostu obłędne wzory bluzek. Jednak ostatnio pojawilo sie tam naprawde duzo modeli tunik, mozna zdecydowanie powiedziec, że na styl arabski. Są niektore śliczne, ale w sklepie powiedzialam co myslalam, że nie kupię ich tylko dlatego, bo widzę, że odgórnie jest nam wciskany pewien model wyglądu, bysmy go przyjmowali bez zastrzezen, bo bedziemy juz opatrzeni. Pracownica stanela jak wryta, ale przytaknela, że rzeczywiscie tak moze byc.”

moda-na-drwali

lumberseksualizm-drwale

Na poniższym nagraniu video, jasnowidz Krzysztof Jackowski porusza także temat tej dziwnej mody na drwala. Sami zobaczcie, że jest coś na rzeczy. To potwierdzone info.

Autor: Jarek Kefir ©

jarek kefir

1. By zwiększyć zasięg moich wpisówmożesz udostępniać je na własnych profilach i w grupach na Facebooku, jak i na forach dyskusyjnych. Możesz też pisać u mnie komentarze. To zajmuje mało czasu i nic nie kosztuje!

2. Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronęjak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

 • Na konto bankowe:

  Dla: Jarosław Adam
  Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
  Tytułem: Darowizna

  Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
  Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
  IBAN: PL16102047950000910201396282

 • Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

11 odpowiedzi »

  • Z tym, że przejebane mają Ci, którym broda naprawdę pasuje, i którzy mają ją od dawna. Znam np takiego szamana, który w brodzie wygląda w porządku, w przeciwieństwie do hipsterów. No i kwestia teorii, wg której dłuższe włosy u faceta to większa moc 😉 Ja tak wolę trochę dłuższe włosy (zapuszczam teraz 😉 ) ale brodę i wąsy golę.

 1. Ostanio dodałem twój RSS do mojego czytnika, ale po tym artykule niestety muszę go wykasować. Jak przeczytałem żonie Twój post, to załamała się tym co czytam w „internetach”
  Pozdrawiam
  Kosmopolita z wąsem i brodą, a żonie zdarza się chodzić w tunice.

 2. Oni mają plany 50letnie i je wdrażają. Olbrzymie środki są przygotowane. Tymczasem doprowadzili do takiego zubożenia Narodu Polskiego, że przeciętny Polak nie za bardzo może cokolwiek planować. Może do pierwszego, może na rok.

  • Niesamowicie pouczający przekaz pana Jerzego Jaśkowskiego.
   Autor tego wykładu ukazuje rzeczywiste scenariusze dla sceny za drugą kurtyną. Na pierwszej scenie podaje się dla mas fikcję literacką.

 3. Terroryzm to w większości akcje służb tzw. false flag mające na celu zastraszenie ludzi i wymuszenie na nich zgody na wprowadzenie większej kontroli, inwigilacji, represji. Po prostu to kolejny element wprowadzania światowego reżimu NWO. Nie trzeba być wielkim myślicielem by na to wpaść. I dlatego w USA wygrał Trump i w tym roku również dojdzie jak sądzę do niewygodnych dla elit zmian władz w Europie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.