Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Afery » Minister i media potwierdzają: „Izrael ma broń atomową”. Teoria spiskowa stała się faktem

Minister i media potwierdzają: „Izrael ma broń atomową”. Teoria spiskowa stała się faktem

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,324,399 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

HEJ! JEŚLI ZALEŻY CI NA PRZEKAZYWANIU DALEJ NIEZALEŻNYCH INFORMACJI, MOŻESZ DOŁOŻYĆ SWOJĄ CEGIEŁKĘ. DZIĘKI DAROWIZNOM JESTEM NIEZALEŻNY OD PARTII, IDEOLOGII, RELIGII, KONCERNÓW. MOJA DZIAŁALNOŚĆ ZALEŻY M.IN. OD WASZEGO WSPARCIA. KLIKNIJ JEDEN Z PONIŻSZYCH OBRAZKÓW:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

stop-fake-newsCiekawą wpadkę zaliczył dziś minister obrony narodowej Pakistanu, pan Khawaja Asif. Po przeczytaniu fałszywego newsa, zagroził on Izraelowi użyciem broni atomowej. Groźbę umieścił na swoim koncie na Twitterze.

Napisał on:

Izraelski minister obrony grozi odwetem nuklearnym, zakładając udział Pakistanu w Syrii przeciwko państwu islamskiemu. Izrael zapomniał, że Pakistan jest również państwem nuklearnym

Oto screen z jego wypowiedzią:

fake-news

Link do tej wypowiedzi na portalu Twitter: https://twitter.com/KhawajaMAsif/status/812370140507545600
Link do polskiej relacji na ten temat: http://www.tvn24.pl/pakistan-minister-grozil-atakiem-na-izrael-po-falszywej-informacji,702452,s.html

Co możemy wywnioskować z tej wypowiedzi? Niezwykle ważną rzecz. Oficjalnie Izrael nigdy nie prowadził wojskowego programu nuklearnego, i nie posiada ani jednej bomby atomowej. Zresztą, próby atomowe i rozprzestrzenianie broni jądrowej zostały zakazane przez ONZ.

Tymczasem minister obrony Pakistanu oficjalnie potwierdza, że Izrael, tak jak Pakistan, jest państwem nuklearnym. Nieoficjalnie Izrael posiada około 800 głowic atomowych. Tak uważają zwolennicy teorii spiskowej o nazwie „Opcja Samsona„. Jak widzimy, teraz ta teoria stała się faktem. Została potwierdzona oficjalnie.

Broń atomową posiada kilka krajów, które oficjalnie jej nie ma – RPA, Brazylia, Korea Północna, Japonia. Zrujnowana elektrownia Fukushima Daiichi była także plutonownią, w której produkowano materiały do bomb atomowych. No ale została ona zrujnowana i przy okazji zatruła pół planety, a to dziwny zbieg okoliczności.

Ciekawe czemu nikt nie zadaje pytań o to? Czy ludzie są aż tak uśpieni? No i to kolejna kampania pod szyldem „stop fake news„. Pomijając ruską propagandę i oszołomskie teorie spiskowe.. To procentowo największym generatorem fake-news są mainstreamowe, czyli oficjalne media. Różne głupie i odjechane teorie spiskowe raczej krzywdy nie zrobią, poza wprowadzaniem niekumatego czytelnika w strach. Można się z nich co najwyżej śmiać, czytając portale tego typu.

Ale fake newsy mediów mainstreamowych są amunicją, groźną niemal tak samo jak broń jądrowa. I to nie w przenośni, ale dosłownie. Nie tylko utwierdzają one ludzi w przekonaniu, że np muszą być niewolnikami kapitalizmu i niskich płac, że takie są prawa ekonomii i nic nie można z tym zrobić. Można, bo ręka wolnego rynku, choć niewidzialna – jest bardzo, ale to bardzo sterowna. Usłużni utrwalacze tego stanu rzeczy to np Korwin i Petru – dwie strony tego samego medalu, teza i antyteza tego samego zjawiska.

Fake newsy mediów oficjalnych prowadzą do ogłupienia, uśpienia, i co najgorsze – realizacji złych i zbrodniczych planów. Np fejki medialne o broni masowego rażenia w Iraku umożliwiły obrócenie wielu krajów w ruinę (Irak, Syria, Libia, Jemen, destabilizacja Tunezji i Egiptu) i śmierć kilku milionów ludzi. Dzięki temu mamy islamską inwazję na Europę i wzrost nienawiści muzułmanów do nas.

Walka z fake newsami ogłoszona przez administrację Obamy & Clinton i główne portale społecznościowe (Facebook, Twitter) to nic innego, jak nowa forma cenzury. Nowe pokolenia, poniżej 30 roku życia, coraz częściej korzysta z internetu i wie, jak bardzo media są manipulowane. Jeszcze moje pokolenie (mam 31 lat) to te słynne lemingi, które w 2007 roku wybrały Platformę do władzy. Ale już za 5, 10 czy trochę więcej lat, telewizji nie będzie oglądał praktycznie nikt.

Film? W kilka minut w swoim Smart-TV włączysz internet i odszukasz jakiś, np z portalu takiego jak CDA.pl. Tak samo z informacjami – nikt poza starszymi rocznikami i niekumatymi nie będzie ich oglądał. Ludzie tego poprawnego politycznie gówna już nie chcą. Więc na siłę będą podejmowane próby cenzurowania internetu. Bo media oficjalne i wypowiadający się w nich politycy i eksperci, od dawna są poddani cenzurze.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


75 komentarzy

 1. devingo pisze:

  Izrael nie ma wiele zywota ,to oscylator sterowany przez syjonistow do kontrolowania i manipulowania krajami arabskimi.

  Lubię

 2. gmozabija pisze:

  te swieta polskie a tak naprawde zydoreptylopustynne takie ponure smutne ze szlak trafia, lepiej pojechac nad morze pochodzic po plazy niz siedziec jesc i spiewajaco wychwalac yahwe, jego syna jeshue czy jego zone ester, niewiedza co czynia tylko tak można by to skomentowac, a wracając do tematu, Izrael zwolal do siebie ambasadorow wszystkich krajów które glosowaly w onz za zakazem budowania nowych osiedli na terytorium Palestyny, widać w końcu kto tu wszystkim trzesie, odkad mamy nowe zydoarabomongolskie rasy tzw lilitianow i lewanow z księżyca spokoju tu nie będzie, oni maja wdrukowane podeptanie nas i zamienienie Europy w swoja pustynie, nie ma co się ludzic , kwestia tylko kto padnie pierwszy czy europa zachodnia czy wschodnia

  Lubię

  • Bogdan56 pisze:

   Chyba nie bardzo znasz faktyczna sytuacje

   Bron atomową Izrael ma juz gdzieś od lat 70 – tych. Wtedy nikt tego nie ukrywał i nie robil z tego sensacji. Dostał ja od wielkiego brata by byc straszakiem na Bliskim wschodzie. Gdyby jej nie miał kraje arabskie pomimo wielkich strat – zlikwidowały by go definitywnie.

   Pracowałem swojego czas z gościem [chyba był żydem] który sporo mieszkał w Nowym Yorku. Opowiadał jak to tam wyglada. Propaganda pro zydowska nadmuchana jest do niewyobrazalnych rozmiarów. Pomimo tego ze Stany co roku dają Israelowi bezzwrotną pożyczke na zbrojenia – to jeszcze w marketach są wystawione puszki do zbierania pomocy. Faktycznie jest to taki rzad wielkości ze Israel nic nie musiałby [zarabiać] a i tak miałby pieniadze.
   Tylko głupi nie brałby takiej [podkreślam BEZZWROTNEJ] pomocy

   Wejdź głebiej w te sprawy. Zobacz kto tak faktycznie rzadzi tym swiatem. Kogo polityka jest realizowana. Jakiej w wiekszości sa rasy. Co uwazają za dobre dla siebie i dlaczego chca to zgotować światu

   Destabilitzacja swiata w różnych miejscach jest częścia tego programu. Wojny i wojenki pozwalają odwracać uwage od faktycznych działań.
   Zapewne nie zastanawialeś sie nigdy – dlaczego Chinom udało się gospodarczo.
   Jakieś 30 lat temu gdy powoli zaczęły sie budować Nastapił atak finansowy na nie. Upadły, ale natychmiast się podnosiły. Nastepiła wtedy reakcja jednej z największych grup przestepczych w Chinach której to popsulo interesy. Przygotowali się [własne sledztwo] i wysłali na adres domowy Beniamina Rockefelera list – ostrzeżenie. Pokazali mu ze znają nie tylko jego ale i wielu prominentnych finansistów. Zaproponowali mu ze chwilowo nie zabiją go – ale musi zaprzestać swoich gierek na terenie dzialań grupy. Wspomnieli że jeśli teraz go znaleźli to nstepnym razem też nie bedzie problemu. Beniamin posrał sie w portki i odpuścił Chinom. Dlatego ich gospodarka rozwijała sie w naturalnym tempie bez finansowej pijawki

   Dlatego rozprzestrzenienie broni atomowej w różnych rękach daje mozliwość, ze nie bedzie słyszalny tylko głos jednej strony. Wszyscy powinnismy móc wpływać na nasze zycie, a nie być sterowani przez możnych [bogatych] tego świata

   Lubię

 3. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/henry-kissinger-doradca-trumpa-ds-polityki-zagranicznej-sojusz-rosji-i-usa-ma-stanowic

  „Zwycięstwo Donalda Trumpa miało przynieść radykalne zmiany. Nikt jeszcze do końca nie wiedział o jakich zmianach była mowa. Jednak wiedząc jakie jest podejście Trumpa do Putina można się spodziewać, że Zachód będzie chciał teraz uznać Rosję za swojego sojusznika, zaś Chiny, rosnąca potęga militarna i ekonomiczna, staną się wrogiem numer jeden.

  Zacznijmy od tego, że 93-letni Henry Kissinger to bardzo doświadczony polityk, był doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego oraz Sekretarzem Stanu podczas prezydentury Richarda Nixona i Geralda Forda. Podobno jeszcze w latach 70., czyli za czasów istnienia Związku Radzieckiego miał wskazywać, że na dłuższą metę to Chiny stanowią największe zagrożenie dla USA.

  Ten amerykański dyplomata kompletnie ignorował nagonkę na Rosję i regularnie spotykał się z Władimirem Putinem. Do dziś jest przekonany, że Stany Zjednoczone, mimo wszystko, powinny utrzymywać dobre relacje z Rosją. Kissinger do dziś pozostaje zwolennikiem zbliżenia z Putinem a jego wybór na doradcę ds. polityki zagranicznej wyraźnie pokazuje jaki kurs polityczny zostanie obrany przez USA.

  Amerykański dyplomata ma pełnić rolę pośrednika między Rosją a Stanami Zjednoczonymi i będzie działał na rzecz stabilizacji sytuacji na Ukrainie. Jeśli dobrze poznamy postulaty Kissingera to powinniśmy zrozumieć, że obecne podziały w Europie na zwolenników i przeciwników Rosji wkrótce nie będą miały kompletnie żadnego znaczenia.

  Przyszły doradca ds. polityki zagranicznej w administracji Donalda Trumpa jest przekonany, że sojusz z Rosją będzie mieć korzystne znaczenie dla przeciwstawienia się Chinom. Co istotne, za rządów Trumpa, USA mają nie tylko znieść sankcje – Kissinger zaleca aby Zachód uznał rosyjskie wpływy w Polsce i krajach bałtyckich, w Iranie, Afganistanie i Chinach. W kwestii Ukrainy, polityk twierdzi, że Rosja częściowo wycofa się ze wschodniej części kraju w zamian za nieoficjalne uznanie Krymu jako terytorium rosyjskiego.

  Trudno powiedzieć co dokładnie oznacza „uznanie rosyjskich wpływów” w naszym kraju, ale z całą pewnością zagorzali przeciwnicy Rosji przeżyją szok. Pokazuje to po raz kolejny zresztą, że Polska nie jest niezależna a najważniejsze decyzje, dotyczące naszego państwa, zapadają za granicą.

  Jednak w skali międzynarodowej nie powinniśmy mieć już wątpliwości, że Stany Zjednoczone będą teraz prowadzić ostrą nagonkę na Chiny. Sojusz chińsko-rosyjski został bardzo źle przyjęty – atak na Rosję oznacza reakcję Chin, zaś atak na Chiny oznacza reakcję Rosji. Jak zatem widać uznano, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakończenie nagonki na Rosję, zniesienie sankcji, współpraca z Putinem i wspólne zwrócenie się przeciwko nowej globalnej potęgi – przeciwko Chinom.”

  Lubię

 4. Sanctus Diavol pisze:

  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/inne/art,313,zyczenia-dla-spolecznosci-zydowskiej-w-polsce-z-okazji-chanuki–swieta-swiatel-pleng.html

  „Życzenia dla społeczności żydowskiej w Polsce z okazji Chanuki – Święta Świateł [PL/ENG]
  Szanowni Państwo!

  Z okazji dorocznego Święta Świateł składam serdeczne życzenia całej społeczności żydowskiej w Polsce. Zapalając przez najbliższy tydzień osiem świec chanukowych, będą Państwo wspominać cud, który zdarzył się w Świątyni Jerozolimskiej po zwycięstwie powstania machabejskiego. Bardzo się cieszę, że już przed dziesięcioma laty – dzięki inicjatywie śp. Prezydenta Profesora Lecha Kaczyńskiego – świece chanukowe zapłonęły po raz pierwszy w Pałacu Prezydenckim. To wyraz szacunku państwa polskiego i woli umacniania Rzeczypospolitej Przyjaciół.

  Chciałbym, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jednoczący mieszkańców naszego kraju, przypominał nam, współczesnym, o wspaniałym tysiącletnim dziedzictwie ziemi Polin.

  Niech ta szczególna atmosfera trwa także na co dzień, niech inspiruje i zachęca do dalszego wspólnego budowania dobrej przyszłości naszej Ojczyzny. Wszystkim Państwu z serca życzę radości i spokoju, zdrowia i szczęścia, satysfakcji z dotychczasowych sukcesów oraz pełni sił potrzebnych do realizowania wciąż nowych zamierzeń.

  Z wyrazami szacunku i sympatii,Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

  Andrzej Duda.”

  Lubię

  • Bogdan56 pisze:

   „Życzenia dla społeczności żydowskiej w Polsce z okazji Chanuki
   Chciałbym, aby ten wyjątkowy świąteczny czas, jednoczący mieszkańców naszego kraju, przypominał nam, współczesnym, o wspaniałym tysiącletnim dziedzictwie ziemi Polin.
   Z wyrazami szacunku i sympatii,Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej”
   Andrzej Duda – Aaron Feigenbann

   Jak tak sie przygladam temu to mam pytanie. Chodzi o nasz kraj – czy o zydowski?
   Jesli nasz – to gdzie jest ziemia Polin? Jeśli żydowski – to dlaczego szuka go w Polsce?
   Prezydent Polski bardziej dba o interesy żydów niż Polaków – dlatego nie powinniśmy go utrzymywać z naszych pieniędzy

   Lubię

  • gmozabija pisze:

   czyli facjata zydowska to nie przypadek

   Lubię

 5. Sanctus Diavol pisze:

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15726319_1197164213705555_7192634864039934703_n.jpg?oh=6862ec2f983b2942d242db5f9d0942bc&oe=58E67445

  „Już się zaczęło, teraz tylko się to będzie pogłębiać. Utworzenie wojsk obrony terytorialnej, zwiększone wydatki na wojsko, NATOwskie wojska w Polsce w przyszłym roku świadczą o przygotowaniach do wojny.”

  Lubię

 6. Sanctus Diavol pisze:

  Lubię

 7. radek pisze:

  zupełnie nie na temat. mam 47 lat a Ty Jarku 31. ja w Twoim wieku byłem jak dziecko we mgle. zazdroszczę w najlepszym tego słowa znaczeniu. macie niesamowite okno czasowe. nie spierdolcie tego

  Lubię

 8. oko pisze:

  …tak mi zaświtało, że sojusz USA z Rosją to jedyne możliwe wyjście dla Trumpa – zważywszy na to, iż wg oficjalnych danych(na ile one są oficjalne, trudno powiedzieć) – Stany są zadłużone właśnie w Chinach na grube biliony!!! dolarów…a potęga gospodarcza Chin zaczyna „co poniektórych” mocno razić…co do Dudy, to brak słów…z drugiej strony pisząc – skoro wybraliśmy kolejnego Żyda na prezydenta, to nie dziw, że będzie realizował ich „politykę”, a nie naszą…wg mnie, ta wzmianka o Polin, to szczyt bezczelności wobec Polski i Polaków – czy „ludzie”(celowo piszę w cudzysłowie) tego nie zauważają, że są robieni w klasyczne bambuko???…Pozdrawiam Wszystkich obecnych i tych na podglądzie….

  Lubię

 9. devingo pisze:

  OKO-obecny prezyden zostal wybrany przez Kneset ,zanim Polacy pedem owczym pobiegli do urn i zaglosowali na przystojnego,mlodego no i ostatecznie modlacego sie gorliwie z malzonka w kosciolach.To nic ze zyd ,bo katotalibowie wszystko zaakceptuja i zrozumia a niskie place i emerytury przebacza i z nadzieja ,beda wygladali poprawy w niedalekiej przyszlosci. Nie mozna miec wszystkiego i to tak jak sobie zyczymy.Nie mamy arabow ale mamy zydow ,choc niektorzy mowia ze to jedno i to samo. Mamy tez epikopat,ktory karmimy a on opiekuje sie nami.Mozna rzec ,jest bezpiecznie:) ..co wynika jasno i klarownie z wiadomosci w tvn.Niebawem ochrone nad nami wzmocni armia amerykanska,ktora poprowadzi na na Rosjan w jasna dupe.I to bedzie nasz koniec.Jak ludzie maja zauwazac ze sa robieni w ciula ,skoro ogladaja telewizje i modla sie w kosciolach pod wplywem alkoholu lub dopalaczy.Swoja droga jak wyjsc na ulice w Elku to nie ma problemu …sa wszyscy ale jak ogarnac sie na wyborach lub pogonic okupanta z wiejskiej to nie ma nikogo.Taka nasza sila.

  Lubię

 10. Bogdan56 pisze:

  Oko pisze
  ,,…tak mi zaświtało, że sojusz USA z Rosją to jedyne możliwe wyjście dla Trumpa”

  Proszę pomyśl dłuzej – czy masz Putina za idiotę? To naprawdę myslacy facet i na dodatek dbajacy o interes swojego narodu. Dokładnie pamięta za czyje pieniadze była wywołana rewolucja 1917r, Pamieta co sie działo gdy do władzy doszedł Jelcyn – jaki wówczas nastąpił skok na rosyjskie dobra naturalne i gospodarkę. Putin doskonale wie kto zakulisowo rzadzi w USA. Pokazał w Syrii jakie ma zdanie o tych działaniach i szybko uspokoił sytuację. Odpowiedź na zaczepkę Obamy [35 dyplomatów] była mistrzowska. Dał Trumpowi wolną rękę, ale nie sadzę żeby chciał wchodzić w układy z upadajacym mocarstwem. Współpracuje z Chinami i spokojnie buduje potegę Rosji

  O tym co pisze Devingo juz kiedys pisałem i powtarzam – my Polacy musimy znaleść jakiś sposób aby obconarodowcy nie mogli zajmować u nas stanowisk państwowych. Przechrzty powinni byc znani i rozpoznawani z daleka. Ci ludzie nie działają na rzecz Polski tylko na rzecz narodu z którego pochodzą.
  Są ludzie którzy potrafią prześledzić historię wielu osób i odnaleść ich właściwe [pierwotne] nazwisko. Powinnismy korzystac z ich umiejętności, a nie gledzić o teoriach spiskowych. W nich jest wiecej prawdy niż w oficjalnej propagandzie.
  Żydzi zmieniając nazwisko stosują podstepną taktykę. To zachowanie godne najgorszego drapieżnika. Musimy im wybić z ręki ten argument – pomyślmy nad tym

  Lubię

  • Krysia pisze:

   ,, O tym co pisze Devingo juz kiedys pisałem i powtarzam – my Polacy musimy znaleść jakiś sposób aby obconarodowcy nie mogli zajmować u nas stanowisk państwowych. ”

   Sposób jest bardzo prosty, ale jak każda metoda wymaga spełnienia określonych warunków, to ten sposób ma tylko jeden wymóg – logiczne myślenie.

   Nasza polska, bez mózgowa metoda około wyborcza(przepraszam za ten zwrot) wygląda tak:

   – przedstawianie kandydatów
   – agitacja wyborcza nie bez przyczyny nazywana kampanią
   – WYBORY
   – odkrywanie prawdziwych osobowości(nazwiska, rodowody, pochodzenie, życiorysy i interesy, jakim służą poszczególni kandydaci) I co tu bardzo ciekawe? – głos zawierają WSPANIALI LUDZIE, jacy mają dostęp do źródeł takich informacji(!) , które podają do wiadomości publicznej
   – płacz nad rozlanym mlekiem, ogólnonarodowe narzekanie z gałami wielkości pięciozłotówki z rybakiem i waleczną chęcią wyrzucania tego lub owego z rządu.

   Narzekanie na kogo? No logiczne, że na wybranych.
   Nasza duma i nieskazitelność absolutnie nie pozwala nam na szukanie przyczyny takiego stanu rzeczy W SOBIE.
   Byłoby to równoważne z przyznaniem się do braku mózgu. Nikt, ale to dosłownie nikt(w tym ja) nie dokona takiego auto osądu.

   Zadaję ciekawe, moim zdaniem, pytanie.
   Jak wyglądałyby wybory, gdyby przyjąć inną, bardziej logiczną, kolejność powyższych punktów?

   – przedstawianie kandydatów
   – agitacja wyborcza nie bez przyczyny nazywana kampanią
   – odkrywanie prawdziwych osobowości(nazwiska, rodowody, pochodzenie, życiorysy i interesy, jakim służą poszczególni kandydaci) I co tu bardzo ciekawe? – głos zawierają WSPANIALI LUDZIE, jacy mają dostęp do źródeł takich informacji(!) , które podają do wiadomości publicznej
   – WYBORY

   Przy takiej kolejności kiełba wyborcza ma godnego siebie przeciwnika w postaci rzetelnych informacji o kandydatach, których w końcówce nie ma aż tak wielu. Nie trzeba wszystkich brać pod lupę – tylko tych ,,podejrzanych”, powiązanych z anty polskim interesem.

   Jak dotychczas wybieramy?(póki co istnieje system wyborczy i nie widzę realnej zmiany skądinąd posranej ordynacji)
   A no dokonujemy WYBORU między mniej lub bardziej ciekawszymi bajeczkami z kandydatami w roli głównej.

   Cała internetowa rzetelna informacja powinna mieć miejsce przed wyborami – a tak, żremy kiełbę przedwyborczą o nieznanym składzie, a po wyborach zaczynamy nią rzygać. Przypomina to karmienie malutkiego, bezwolnego dziecka. Z tą różnicą, że nam dorosłym wystarcza zapewnienie, że ta kiełba jest cudownie ozdrowieńcza.

   Wiem, że jest wielu WSPANIAŁYCH MĄDRYCH LUDZI, którzy mają dostęp do rzetelnych źródeł, mogą i potrafią założyć takie informacyjne blogi z nagłówkiem ,,Skład kiełbasy przedwyborczej”

   Czy moje przemyślenia są słuszne?
   Jedno wiem, że powiedzenie ,,Mądry Polak po szkodzie” nie krąży po naszym pięknym kraju nad Wisłą bez powodu.

   Bez oceny i zmiany własnego myślenia ani na ciut ciut nie dokonamy zmiany otaczającej nas rzeczywistości.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię

  • Paweł pisze:

   Nie przesadzałbym z tym grzebaniem w życiorysach. A skąd wiesz czy jakiś Twój przodek 5-6 pokoleń wstecz nie był Żydem czy z innej nacji? Ja znam swoich przodków tylko 4 pokolenia wstecz, a co było dalej nie wiem, ale z tego co mi moja babcia mówiła, to możliwe że mamy tatarskie pochodzenie, więc też pewnie 100% Polakiem nie jestem. I coś w tym może jest, bo nieraz jak słucham o tych różnych aferach politycznych to krew we mnie wzbiera i bym wywiózł na taczkach tych złodziei i mówię: nie mogę pojać dlaczego nasz naród nie zrobi rewolucji i nie pogoni tej bandy?! Nie jestem taki letni, cierpliwy i niemal wszystko tolerujący jak większość Polaków stąd pewnie nie jestem 100% Polakiem.

   Lubię

   • Bogdan56 pisze:

    Pawle

    Poruszyłem problem i Krysia coś zaproponowała. Mnie sie wydaje ze coś w tym jest – Ty z kolei to odrzucasz. Ok – nie ma sprawy. Proszę jednak zaproponuj coś innego – skoro uważasz żejej rozwiazanie jest błedne

    Lubię

   • gmozabija pisze:

    to prawda dlugonosowych żydowskich okularników niestety mamy sporo

    Lubię

   • Krysia pisze:

    ,, Nie przesadzałbym z tym grzebaniem w życiorysach. A skąd wiesz czy jakiś Twój przodek 5-6 pokoleń wstecz nie był Żydem czy z innej nacji?…”

    Moi dawni przodkowie to kanibale, Indianie ze szczepu Tatamajaja, Tatarzy, Słowianie, Żydzi, Hindusi, Eskimosi – i co z tego, drogi Pawełku?
    Wszyscy jesteśmy przodkami tych, którzy lepiej i skuteczniej mordowali – w przeciwnym razie nie byłoby nas.
    Ale nie o to chodzi, rzecz w tym, aby stanowiska państwowe obejmowali ludzie prawi, uczciwi, wywodzący się z rodzin, które kultywowały wartości narodowe. Zmniejsza to ryzyko rządów w obcym interesie, choć ryzyko zawsze jest.

    ,, … nie mogę pojać dlaczego nasz naród nie zrobi rewolucji i nie pogoni tej bandy?!…”

    A ja nie mogę pojąć, dlaczego nasz naród nie zrobi rewolucji i nie zacznie myśleć przed wybieraniem bandy?!

    Jeśli zamówię w knajpie gówno, to nie mogę mieć pretensji do kelnera, że panierka śmierdzi 🙂

    Myślę, że za bardzo, bezkrytycznie ulegamy propagandzie, która nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym.
    Ale pociesza mnie fakt, że u nas z wolnością słowa jest o niebo lepiej niż np. w takich Niemczech.
    Czasem rozmawiam z ludźmi tam żyjącymi – sprawiają wrażenie, że nie wiedzą o wielu rzeczach, albo nie chcą wiedzieć.
    Nie wiem. Może tylko ja trafiam na takich ,,zordnungowanych”.

    Myślisz, że takie napieprzanie na władzę, jakie my uskuteczniamy, jest możliwe w Niemczech? Obawiam się, że nie.
    A ponad to widzieć tylko czarne strony rządzących też jest niesprawiedliwe.
    Nam, Polakom nie podobają się wszystkie rządy, nie podoba się nam nasz wybór, bo sami sobie się nie podobamy.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Lubię

    • Jola pisze:

     „Nie przesadzałbym z tym grzebaniem w życiorysach. A skąd wiesz czy jakiś Twój przodek 5-6 pokoleń wstecz nie był Żydem czy z innej nacji?”Zupełnie jakbym swojego męża słyszała 😉 Moi przodkowie z tego,co wiem byli Polakami.Ale cóż,tak naprawdę to się nigdy nie dowiemy z kim bzyknęła się nasza praprababka i jakie geny w rezultacie mogą się ujawnić 😉
     W każdym razie jest to logiczne,że osoby nie polskiego pochodzenia nie będą działały w interesie Polski.Inna sprawa,że niektóre znane z historii bogate polskie rody zniesławiły się i zhańbiły współpracując z wrogiem na korzyść własnej prywaty.
     Tak czy inaczej Krysia ma rację:kolejność trzeba zmienić,czyli najpierw podawać do publicznej wiadomości wszystkie dokładne dane na temat kandydatów ,zapoznać się z nimi i dopiero na końcu głosować.

     Lubię

    • Bogdan56 pisze:

     Krysia ma rację ze zmianą kolejności. Te dane kandydatów powinny zawierac dane o zyciu przodków do 3 pokoleń w tył. Do tego dodałbym kwit na temat zdrowia psychicznego – bo jak widze Niesiołowskiego i Maciarewicza uważam to za niezbedne

     Lubię

    • gmozabija pisze:

     nie trzeba patrzec jaka prababka byla z zydem wystarczy spojrzec w lustro, mam ciemne oczy dlugi nos jestem religijna mam sklonnosc do agresji i depresji to spora szansa ze plynie pejsata krew po polskiej krainie -_-

     Lubię

    • Jola pisze:

     He,he,GMO,ślepia mam zielone,włosy jasne,nos krótki,religijna wcale a wcale,zero skłonności do depresji ,do agresji też nie .To się chyba żaden pustynny gen nie przybłąkał 😉

     Lubię

    • Gmozabija pisze:

     No to cale szczescie chodz biale geny wogule maja tendencje dominujaca i zwalczaja zmijowe

     Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 115 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: