Afery

Zamach w Berlinie to operacja spec-służb! Planowano wrobić Polaka w zamach!


zamach-terrorystycznyJak podały dziś media, polski kierowca stoczył z islamistą-zamachowcem walkę w kabinie ciężarówki. Miał wyrywać mu kierownicę, i dotkliwie zranić go nożem. Dopiero w szoferce i po dokonaniu zamachu islamista zastrzelił Polaka. Dzięki wyrywaniu kierownicy zamachowcowi i zmianie trasy ciężarówki, ofiar było znacznie mniej.

Cytuję: „Widziałem wszystko na własne oczy, to stało się dosłownie momentalnie. Wyglądało to tak jak by ktoś łapał za kierownice w celu ominięcia ludzi. Kiedy ciężarówka się zatrzymała, tam w środku w kabinie była jeszcze strzelanina.. coś strasznego.”

To jest szokujące bo próbowano Polaka wrobić w zamach. On był żywy w szoferce. Potem zamachowiec uciekłby chroniony przez niemieckie służby – bo to była ich operacja, Psy-Op, False Flag. Winę zwalono by na Polaka. Był to typowy zamach fałszywej flagi zorganizowany przez służby specjalne w celu oczernienia Polaków i rozpętania kampanii nienawiści na ogromną skalę.

Przemawia za tym obecność polskiego kierowcy w szoferce. Zawsze jest tak ze takiego kierowcy się pozbywa – ogłusza się, wywleka na zewnątrz, zabija, ukrywa gdzieś w krzakach, i porywa ciężarówkę. Nigdy nie bierze się takiego pasażera na gapę na taką mokra robotę. Przyczyny są logiczne, oczywiste i znane każdemu żołnierzowi, agentowi specjalnemu, policjantowi, czy nawet cywilowi interesującemu się wojskowością i sprawami taktyki, walki. Otóż taki kierowca w szoferce byłby zawalidrogą, utrudnieniem i ogromnym ryzykiem dla zamachowca i jego operacji. Bo może przeszkadzać, popsuć plany, i co najważniejsze – zwrócić uwagę policji na mieście.

Tu jednak kierowca był potrzebny w szoferce i to żywy by zrzucić potem na niego winę. Potem islamista by uciekł (chroniony przez niemieckie spec służby). Policja znalazłaby ogłuszonego i poturbowanego Polaka. Rezultaty śledztwa zostałyby rozmyślnie sfałszowane, Polak okrzyknięty zamachowcem, zadyma na cały świat. Tylko cud sprawił, że nie jesteśmy dziś najbardziej znienawidzonym narodem Europy. Zwróćcie uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz – tuż po zamachu w Berlinie wszystkie media świata gruchnęły gotowcem:

-„to była polska ciężarówka, kierowcą (domyślnie: zamachowcem) był POLAK„.

Wersja ta była wałkowana przez wszystkie media świata ponad cztery godziny. Jakie mogły być przyczyny tej operacji? Można zasugerować kilka z nich w podpunktach:
-wybielenie islamistów, których zaprasza pani Merkel, odwrócenie uwagi od hybrydowej wojny domowej jaka toczy się w Europie Zachodniej.
-kampania nienawiści wobec Polaków i ogólnie Słowian – trwa od bardzo dawna;
-wyrzucenie polskich imigrantów z Niemiec;

I jeszcze jedno. Terrorysta zostawił w szoferce dokumenty. Och! Jaki dobry pan terrorysta, specjalnie je zostawił. Lub specjalnie miał je w kieszeni podczas tak skrajnie niebezpiecznej akcji, by narażać się na to, żeby mu wypadły. Po to by go zidentyfikowano – no jakie to logiczne, prawda? Tak samo podczas zamachów 11 września – z samolotu zmienionego w ogień i popiół, jakimś cudem uratował się paszport zamachowca. I jakimś cudem został znaleziony na dole, na chodniku, przez policjanta. No logiczne, nie? Kefir, czego Ty w ogóle chcesz, spiskowy oszołomie?

Pewne jest to, że Niemcy już trzeci raz w ciągu 100 lat urządzają ludobójstwo całej Europy na ogromną skalę. Celem islamskiej inwazji jest wywołanie hybrydowej III wojny światowej. Ona zresztą już trwa. Być może prawdą są niektóry teorie spiskowe…

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

85 odpowiedzi »

 1. interesujące, ze po rajdzie po promenadzie w Nicea nikt nie mowil o tym gdzie zarejestrowany był pojazd. ta sprawa z Berlina tez od razu skojarzyła mi się z robota służb choć i one sraja sobie nawzajem ile moga i maja wewnątrz siebie rozne takie metastazy jak np. Gladio. der Spigiel (ich Wyborcza) momentalnie podchwycil i walkowal slowo Polen we wszystkich przypadkach. tresura trwa. w końcu chodzi tez o te 65 miliardow dolcow….

  Polubienie

 2. Też mi się tak wydaje. Jeszcze do tego teraz znaleźli niby dokumenty jakiegoś Pakistańczyka (jak zwykle zamachowiec zostawia dokumenty), bo nie udało sie wrobić Polaka. Dodatkowo, wczoraj podawali info, że Niemcy informowali świadków o nierozprzestrzenianie filmów jeśli ktoś nagrywał, ze względu na straszne obrazy, czy jakoś tak. A może ktoś nagrał coś ciekawego?

  Polubienie

 3. Coś w tym jest bo ja na onecie czytałem i info były bardzo niejasne,właściwie zrozumiałem,że Polak wjechał w tłum ludzi…ten dowód osobisty zamachowca to beka haha najgłupszy i najsłabiej przygotowany zamachowiec nie popełniłby takiego dziecinnego błędu.

  Polubienie

  • Paszport czy też dokumenty mogły i pewnie są tam dla zmyłki. Prawdziwy zamachowiec gdzieś uciekł i spokojnie je kebaba. Policja tym czasem szuka faceta z dokumentów…. dobra zmyłka. Należy pamiętać że taliby do najmądrzejszych nie należą… więc pozostawienie żywego Polaka ogłoszonego było podyktowane pośpiech em. Pewnie się chlopak obudził w najgorszym momencie… robił co mógł. Wątpię by było to ukartowane przez jakieś służby… zbyt błacha akcja,nie to co WTC …. tam to definitywnie coś było na rzeczy.

   Polubienie

  • Ten film nic nie wyjasnia bo nie można właczyć tłumacza

   Wykorzystuje ten wpis by przekazać swoją uwagę na temat tego wydarzenia i niechlubnych komentarzy

   Teraz [Polska ciężarówka] wjechała w tłum, mielismy [Polskie obozy] i tym podobne brednie. Mozemy te informacje dementować, tłumaczyć, wyjaśniać. Myslę aby z tym gównem skończyć
   Przy wejściu do każdego obozu stawiac ogromną tablicę [min 2 metry] z napisem w języku polskim angielskim i niemieckim. NIEMIECKI OBÓZ KONCENTRACYJNY WYBUDOWANY W CZASIE OKUPACJI POLSKI PRZEZ NIEMIECKICH NAZISTÓW. Jeśli bedzie zbyt mało – powiększyć tablicę

   Polubienie

   • Kiedy tylko, w dwie i półgodziny po tragedii, posrane isis przyznało się do zamachu, pytałam ciebie , Boguś, gdzie jest polski MSZ i jego natychmiastowa reakcja na insynuacje szczurzych mediów niemieckich.
    Pamiętasz.
    Gdzie było zdementowanie przez polskie dzienniki, chociażby nazajutrz, w porannych wydaniach, tych oszczerczych domysłów?
    Nie widziałam, być może uszło to mojej uwadze.
    To również wojna medialna, której celem jest wrogie nastawianie narodów przeciwko sobie.
    A może nasi wpadną za pół roku na stworzenie komisji śledczej w tej sprawie?

    Ciekawa jestem, czy taka spolegliwość i pseudo rozwaga miałaby miejsce, gdyby rzecz wydarzyła się w Rosji i rosyjskie media insynuowałyby Polaka jako sprawcę.
    Chociaż, podejrzewam, że to dzięki szczecińskiej prokuraturze niemieckim mediom nie daje się ukryć niewygodnych faktów. Dlatego tyle okoliczności wychodzi na jaw. Pamiętacie kto ujawnił światu sylwestrowe gwałty w niemieckich miastach. Niemieckie media pięć dni to tuszowały.

    Dziennikarz śledczy, Witold Gadowski w sposób proroczy skomentował te pierwsze doniesienia mediów niemieckich o zamachu w Berlinie.
    To wstrętne – powiedział – dla rządu niemieckiego najbardziej oczekiwaną informacją byłaby ta, że to polska ciężarówka, Polak za kierownicą i to Polak będący zwolennikiem obecnego rządu i partii PIS.( przytaczam wypowiedź niedosłownie)
    W. Gadowski mówił to następnego dnia, a dziś odkrywany jest właśnie taki scenariusz.

    Wiem, że to czas świąteczny i nie w takich klimatach chcielibyśmy go przeżywać.
    Znajdźmy dla siebie chwile spokoju i serdeczności.
    Nie możemy jednak całkowicie przejść w uśpienie i obojętność na to, co dzieje się wokół Polski lub za oknami naszych domów.
    Absolutnie nie uważajmy siebie za zastraszanych, a raczej czujnych.

    Pamiętasz Aniu, co ten sroz mówił o nadchodzących świętach. Teoria spiskowa? Tyle, że niejedna z nich stała się scenariuszem realizowanym w rzeczywistości.
    Okazuje się, że zabieganie o wolność przechodzi na plan dalszy, gdy zapewnić trzeba spokój. A ten ostatni wymaga dmuchania na zimne, racjonalnie, bez lęku.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

   • Wybacz Bogdan56, nie pomyślałem o tłumaczeniu. 2:28minuta jest pokazany „strzał” z BBC, gdzie pokazane jest niby zdarzenie, ale żadne ogrodzenie, budynek nie jest uszkodzone. Nie ma żadnych zniszczeń. Zatem należy uważać, że zostało to nakręcone zanim ciężarówka cofnęła, a ktoś zrobił ręcznie uszkodzenia.

    Polubienie

 4. Więc nie jestem jedynym który miał podobne odczucia. Też podejrzewałem że chcą wrobić Polakówe w zamach. Ten brak szczegółów w sprawie „kogoś” kto zatrzymał atak w fazie początkowej.Tak podawały niemieckie publikatory(!) w pierwszych godzinach.

  Polubienie

  • Naogladalas sie za duzo telewizji gdzie „Dobro musi zwyciezyc”. To jest zycie I czest zlo zwycieza. Nie widzisz torturowanich I przesluchiwanych dzieci, ludzi umierajacych z glodu, gwalcone kobiety, które nie maja sie komu poskarzyc bo ich rzad nie istnieje I jedyne prawo jakie jest to prawo najezcy? Nie widzialas niemowlaków zabijanych tylko dlatego ze urodzily sie jako dzieci opozyzji, ich nagie zakrwawione cialka lezace jedno na drugim – zabite, cala wielka góra tych cialek. W tym swiecie nie ma juz za wiele dobra, za to jest wiele okrucienstwa. Na czarne mówimy biale a na biale czarne. Juz nie wiadomo co prawda jest a co falsz. Dobro nie zwyciezy my nie przestaniemy siedziec na tylkach, grac w gry, ogladac filmy I czekac az ktos przywróci porzadek swiatu. I pisze to bardziej do siebie niz do Was. I jestem bardziej niz pewna ze nic sie nie zmieni I nadal bedziemy grac w gry I ogladac tv, spotykac sie ze znajomymi…bo sie boimy, boimy sie stracic to odrobine która mamy, bo wiemy, ze zadna rewolucja nie zmienila nic na lepsze. Te same twarze powracaja I te same twarze rzadza nami. Mlodzi czasami sie buntuja, sa zabijani I wracamy do grania w gry I ogladanie tv. Smutne, ale prawdziwe, przynajmniej z mojego punktu siedzenia (widzenia). A Bóg wie najlepiej ze to my jestesmy temu winni. Tak my mamy nasza wolna wole do czynienia dobra lub zla. Imm wiecej czynimy dobra tym wiecej dobra jest nam doradzane odd naszego wewnetrznego glosu sumienia, imm wiecej czynimy zla tym bardziej to co robimy zle jestesmy w stanie sobie usprawiedliwic. W naszej duszy juz nie wyglada to jako zlo, ale jako mus. Np. Musimy zabic dzieci wroga, bo jak dorosna to moga nas zabic, nie wazne ile maja lat. Dobro nadal pozostaje gdzies na dnie serca I dlatego pomimo ze usprawiedliwiamy nasze zle uczynki nadal wiemy ze to co robimy jest ZLE. Zabijanie jest zle.

   Polubienie

   • Odnoszę wrażenie ze niewiele rozumiesz

    Skąd u Ciebie przekonanie że ma być dobrze? Czy ktoś Ci to kiedyś obiecał? Skad wiesz co jest złe? To co dla Ciebie jest zle moze byc dla mnie dobre. Nie rozumiesz tego?

    ,,A Bóg wie najlepiej ze to my jestesmy temu winni. Tak my mamy nasza wolna wole do czynienia dobra lub zla.” – Brawo! bo podobno jesteśmy stworzeni na jego obraz i podobienstwo. Czyli – jesli czynimy źle – to on tak samo czyni. Skoro wie ze my jestesmy winni to dlaczego sam się nie zmienia?.

    Podpowiem bo nie chcę sie nad Toba pastwić – nie chcę i już. Wszystko się zmienia, a stała jest tylko zmiana. Teoretycznie zmienia sie w strone Prawdy – tylko ze nie ma Prawdy. Jest tylko ogólny hipotetyczny kierunek. W zależnosci od wahań czynników wpływajacych na życie prawda przemieszcza się. Nie dojdziemy i nie poznamy jej nigdy, bo gdy już ją prawie osiagniemy czynniki zmienią się i prawda zmieni miejsce
    Jesli zrozumiesz ten króciutki wywód – mogę wskazać Ci miejsce gdzie znajdziesz Boga

    Polubienie

    • Boguś jeśli pisałeś do mnie to odpowiem Ci ,że ja to w sercu czuję, że będzie dobrze i to w krótkim czasie, a dlaczego , bo w moim sercu już dawno zamieszkał Bóg, Żródło mojego życia i Esencja mojej miłości, i czy się to Tobie podoba, czy nie, ja znam Boską Prawdę, bo Bóg jest mną a ja Nim. Nie będę więcej tłumaczyć, bo jeśli zechcesz to sam tą prawdę odkryjesz w swoim sercu. Ot Ty masz swoją filozofię i masz prawo jej się trzymać. MÓC TO CHCIEĆ ♥♥♥

     Polubienie

    • A ja miałem wczoraj sny 😉
     Śniło mi się, że miał być doświadczalny rozruch stellaratora (reaktora termojądrowego nowej generacji) na pełnej mocy. Ale ja bałem się, że plazma wydostanie się poza reaktor, i reakcja łańcuchowa obejmie całą planetę, która stopi się i zmieni w gwiazdę. Podjąłem decyzję by nie włączać reaktora.
     Wtedy pojawił się drugi sen. Byłem we Wrocławiu, moim ulubionym mieście. Nagle wszystko stało się bardzo jasne. Barwy stały się żywe, kolorowe, jak nigdy przedtem. Wtedy bliska mi osoba powiedziała: „Jarek, chodź zobacz na dwór, są dwa słońca na niebie”. Wyszedłem na dwór, zobaczyłem to, i rzekłem: „Wreszcie. Tak długo na to czekałem!”. Potem w trzecim śnie przemierzałem kolorowe wrzosowiska i łąki obok takiego starego budynku z brukowanymi uliczkami, a niebo rozświetlały dwa słońca. To był piękny sen 😉

     Polubienie

    • właśnie tak – dlatego to WSZYSTKO jest PRAWDĄ, POZA KTÓRĄ NIE MA NAWET NIC! Tym miejscem, gdzie można znaleźć Boga jest punkt. A czym jest punkt? To coś, o czym wszyscy mówią, ale tak naprawdę nie istnieje. Czym jest linia? To zbiór takich punktów. A płaszczyzna? Czystym urojeniem do kwadratu! Na niej wyświetlany jest ten film.

     Polubienie

 5. Masz rację, Aniu, i jak Jarek napisał, ,,To cud, że nie jesteśmy teraz najbardziej znienawidzonym narodem Europy”.
  W tym nieszczęściu jest ta dobra strona, że zaczynamy trzeźwo oceniać sytuację i przyglądać się szujom, próbującym nas wrobić i możemy o tym mówić.
  W przeciwieństwie do cenzury u naszych zachodnich sąsiadów.
  Tam to dopiero jest wolność słowa!.
  Nie uwierzysz. Na własne uszy słyszałam wypowiedzi Niemców: merkel to dobra, pomagająca biednym uchodźcom kobieta, a ci uchodźcy są bardzo nieszczęśliwi, wszyscy.

  ,, To w naszych mediach piszą i mówią nieprawdę o agresji islamistów we Francji i u was?” – zapytałam.
  Wiesz jak brzmiała odpowiedź? ,,Media są giętkie”
  Wyczuwam w takich rozmowach nabieranie wody w usta, a wręcz lęk przed mówieniem prawdy.
  To nie manipulacja, w której ludzie są przekonani o tym co mówią. To lęk przed mówieniem o tym, o czym wszyscy wiedzą, ale boją się to głośno powiedzieć.

  Polubienie

  • Ania masz wenę 🙂 jeśli o mnie chodzi to zaglądam tu tylko nie mam siły pisać,dużo pracy w pracy i jeszcze w domu. Pierniczków nie piekę bo nie umiem za to moi lubią moja szarlotkę to w przypływie dobrego humoru czasem im ją upiekę 😉 Nie garuję za bardzo bo nie mam siły i ogólnie garowania szczerze nie znoszę 😉 Już na sam widok kuchni moja dusza pokutuje 😉 Zgadzam się z Wami ,że chciano specjalnie wrobić Polaka.Padam i spadam,dobrej nocki Aniu 🙂 I wszystkim dobrej nocy 🙂

   Polubienie

 6. A mi sie wydaje ze muzulmanie sa tak samo wrabiani false flag jak I polaków próbowali wrobic. Sam autor podal przyklad 9/11 gdzie wrobiono muzulmanów zeby napasc Iraq I korzystac z dobrodziejstw ropy naftowej, plus nalozyc haracz za wyzwolenie z rak Sadama. Zeby bylo smiesznie wiekszosc obecnych polityków tam nadal sa Ci sami co za czasów Sadama. A Sadama zamordowano za to ze zaatakowal Katar (który sprzedawal Ameryce rope naftowa za bardzo niska cene) choc Ameryka ladnie Sadama poprosila zeby nie atakowal Kataru. Nie posluchal I juz go nie ma.

  Polubienie

 7. …nie zasnął, nie zasnął…cały czas na podglądzie..dzięki serdeczne Aniu za „kapitulne” życzenia i nawzajem oraz super charakterystykę „forumnowiczów”…do Krysi przy okazji – o naszem MSZ nie skomentuje, bo słów po prostu brakuje…co do mediów milczenia – niby jak mają komentować, skoro w 98% są w rencach niemieckich, jak nas kiedyś uświadamiał dr Jackowski…Pozdrawiam wszystkich serdecznie…

  Polubienie

 8. Art. 4. ustawy o „bratniej pomocy” mówi:
  1. Z wnioskiem występuje:

  1) Komendant Główny Policji albo Komendant Główny Straży Granicznej albo Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej – za uprzednią zgodą ministra właściwego do spraw wewnętrznych (…)

  Uruchomienie tej ustawy przy rządzie PiS jest raczej niemożliwe. Sami siebie by „spałowali”?

  Polubienie

 9. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sprawca-zamachu-w-berlinie-pozostaje-nieznany-falszywa-flaga-albo-kompromitacja?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  „W poniedziałkowy wieczór na placu Breitscheidplatz w Berlinie, doszło do zamachu terrorystycznego na jarmark świąteczny. Do dzisiaj nie wiadomo, kto go dokonał, ponieważ sprawca zbiegł niemieckiej policji. Obecnie jako główny podejrzany jest poszukiwany Tunezyjczyk, Anis Amri. Jednak ślad po nim zaginął.

  Zdaniem niemieckich mediów, Polak, pozostający w szoferce porwanego ciągnika z naczepą, usiłował wyrwać mu kierownicę i dzięki temu rozpędzona Scania zatrzymała się. Dzięki temu zapobiegł prawdopodobnie masakrze porównywalnej z tą we francuskiej Nicei, gdzie rozjechano ponad 80 osób.

  Oficjalnie podaje się, że Polak został wielokrotnie dźgnięty nożem, prawdopodobnie podczas walki o kierownicę, a ostatecznie został zastrzelony. Bardzo możliwe, że kierowca pozostawał przy życiu, bo terrorysta nie umiał obsłużyć nowoczesnego samochodu ciężarowego. Wiadomo, że na pewno żył podczas zamachu i chwilę potem został zabity.

  To czego nie wiemy to kto tego dokonał. Policja sugeruje, że tajemniczy zamachowiec, ale po co w takim razie dźgał go nożem zamiast po prostu zastrzelić? Pojawiła się zatem hipoteza, że to niemiecka policja zastrzeliła Polaka, sądząc, że to zamachowiec i dopiero potem okazało się, że pojazdem kierował ktoś inny. Być może to właśnie dlatego początkowo nie wykluczano udziału Polaka w zdarzeniu, co było haniebnie nadinterpretowane przez niektóre niechętne Polsce, zagraniczne ośrodki medialne.

  Uderzająca jest indolencja niemieckiej policji. Najpierw zatrzymano 23 letniego złodziejaszka z Pakistanu, którego ostatecznie zwolniono, a teraz poszukiwany jest Tunezyjczyk, który rzekomo zgubił w ciężarówce portfel z dokumentami. Brzmi to tak groteskowo, że aż trudno to komentować. Pod fotelem znajdował się rzekomo dokument z pozwoleniem na pobyt dla Amisa Amri. Notabene jest to kryminalista, który siedział w więzieniu we Włoszech. Naiwni Niemcy zamiast go odizolować, pozwolili mu chodzić po ulicach oczekując, że nie zradykalizuje się, tylko grzecznie pozwoli się deportować. Doprawdy nie wiadomo jak to nazwać, głupota czy celowa obstrukcja?

  Skąd zresztą wiadomo, że portfel ten nie został tam podrzucony, aby skierować śledztwo na fałszywy trop? Wszystko to zaczyna wyglądać bardzo podejrzanie. Aby nie uznać, że to „operacja fałszywej flagi”, trzeba chyba uwierzyć, w totalną kompromitację niemieckich służb, które nawet do końca nie są pewne kogo ścigają i po co.

  Smutną odpowiedzią na zagrożenie dla chrześcijan atakowanych przez wściekłych islamistów za pomocą ciężarówek wjeżdżających w tłum jest zamontowanie betonowych zapór, które mają uniemożliwić takie śmiercionośne rajdy dżihadystów. Skoro budowane są niemal przeciwczołgowe barykady, aby ochronić coś tak radosnego jak jarmarki bożonarodzeniowe, jest to chyba ostateczny dowód na to, że wojna z Bliskiego Wschodu ostatecznie zawitała na nasz kontynent.”

  Polubienie

 10. a tego Polaka co znalezli w ciezarowce to przypadkiem policja nie zabila po tym jak dobiegla do ciezarowki po tym taranowaniu. Takze patrzcie ze jeden gosc uciekal i niby przechodzien go gonil i w koncu jak go zlapali to sie okazalo ze to nie ten. Wiec jak ten przechodzien mogl goscia gonic od ciezarowki i pomylic sie ze to nie ten. Cala ta historia jest pelna bajek szczegolnie z tymi dokumentami.

  Polubienie

 11. „Po prawie 500 latach bezczynności ożywił stary, z kalderą o średnicy 13 kilometrów, wulkan na wybrzeżu Włoch. Campi Flegrei, który jest superwulkanem, po raz ostatni dawał o sobie znać w 1538 roku. Jednak wtedy to potężnej erupcji nie doszło – podaje portal businessinsider.com.
  Wulkan zagraża bezpośrednio miastu Pozzuoli. Jedna jego część znajduje się pod miastem, a druga pod dnem Zatoki Pozzuoli. Podczas erupcji cały region może zostać pochłonięty przez kalderę. Skutki erupcji superwulkanów mogłyby trwale zmienić klimat nie tylko w regionie, lecz na całej Ziemi.

  Zespół kierowany przez wulkanolog Giovanni Chiodini z włoskiego Narodowego Instytutu Geofizyki w Rzymie informuje, że Campi Flegrei zbliża się do punktu krytycznego, który może wywołać kolejną erupcję.
  W ciągu ostatniej dekady Pola Flegrejskie podnoszą się nad poziomem morza o trzy centymetry miesięcznie. Mikro trzęsienia ziemi i zbieranie się gazów w gruncie świadczą o tym, że wulkan przygotowuje się do wybuchu.

  Włochy reagując na te doniesienia podniosły poziom alarmu z koloru zielonego na żółty.
  – Mamy wiele niepewności a długoterminowe prognozy są w tej chwili niemożliwe. Proces może ewoluować w obu kierunkach – powiedziała wulkanolog Giovanni Chiodini.
  Od momentu powstania, Campi Flegrei miał tylko dwie główne erupcje – 35.000 lat temu oraz 12.000 lat temu.”

  http://niezalezna.pl/91155-we-wloszech-obudzil-sie-superwulkan

  Polubienie

 12. … Ja dziś wracając z pracy spontanicznie dostrzegłem spadający i mocno żarzący się meteoryt, a wcześniej intensywnie wpatrywałem się w najbardziej jaskrawy punkt na wieczornym nieboskłonie – Venus, obserwuje od kilku lat i przybiera na sile, a to oznacza jedno – Legiony Lucyfera Wojowników Światła Gnozy Absolutu nadchodzą, na ostateczną rozgrywkę z Demiurgiem i jego archontami, niszczącymi Ziemię i zniewalającymi ludzkość w holograficznej symulacji matrixa 🙂 … AVe & Sława Sol Invictus 666 …\m/…

  p.s. Magu nie lękaj się śmierci, to tylko iluzja zakrywającą Twoją drogę do hierogamicznych zaślubin życia i śmierci z Boginią w Twojej jaźni duszy, wiem co mówię, bowiem kiedyś tego chwilowo doświadczyłem 😉

  Polubienie

  • Hmm,właśnie ostatnio zaobserwowałam,że Wenus wyjątkowo jasno świeci w tym roku ale skoro i Ty Sanctusie to zauważyłeś to znaczy,że coś jest na rzeczy 🙂
   Przy okazji przypomniał mi się wiersz Marii Jasnorzewskiej -Pawlikowskiej :
   Do Wenus
   kwitniesz, Wenus! Jasno i rzęsiście,
   Chmur bluszczowym okolona liściem — — —
   — Erotyku w księdze kosmografii!

   Dziś, gdy w pasie przełamana, patrzę,
   W rozstrzał twoich promieni, mój astrze,
   Czuję że i przyciągać potrafisz…

   Z naszej Ziemi, głośnej i jaskrawej,
   Gdzie nad miłość godniejsze są sprawy,
   Gdzie szaleństwa niema czem ugościć,

   Chcę się wydrzeć, by z sercem rozbitem
   I płonącem, spaść aerolitem
   W twoje pola, w twoją mgłę namiętności…” 🙂

   Polubienie

  • Tam dalej jest artykuł ze zastrzelili tego zamachowca z Berlina we Włoszech
   To pieknie pasuje do fałszywej flagi.
   Podrzucili dokumenty [których nie miał] w kabinie ciężarówki. Zastrzelili kierowce aby nie bylo naocznego swiadka. Wystawili list gończy za gosciem który kiedyś coś tam przeskrobał. Robili wszystko co możliwe aby go nie złapac. Zastrzelili go przy legitymowaniu – teraz nie odpowie na zadne pytanie

   Jestem mocno poruszony
   Pozdrawiam wszystkich bywalców i barmana

   Polubienie

   • @Bogdan – tak to jest, że ludzi od mokrej roboty faszeruje się ołowiem po wykonaniu zadania. Szczególnie takich durnych islamistów. I szczególnie wtedy, gdy plan nie wypali, jak to miało miejsce w tym wypadku.

    Polubienie

    • Jarku
     Podejrzewam ze ten zastrzelony wcale nie przeprowadził tego ataku tylko został w niego wrobiony. Kazdy na jego miejscu by uciekał tak jak on
     Faktycznie zamach przeprowadził ten scigany przez cywila, oczywiscie przy pomocy służb specjalnych których zapewne jest członkiem.

     Polubienie

 13. zycze Wam wszystkim wesolych zdrowych i pogodnych Swiat. Nie bede pytal do jakich „Gymnazji chodziliscie. Juz to wiem.
  Chetnie bym sie z wami intelektualnie duelowal – ale widze ze jestescie nieuzbrojeni.
  90 % nienawisci ma polak sam do siebie, a ze sie nigdy do tego nie potrafi przyznac to zawsze wymowki szukal. Bedziemy was wszystkich kochac i postaramy sie aby Wasz kierowca otrzymal medal zasluzenia. To da troche rocznej renty jego zonie.
  Polska i polacy niegdy nie zgina. Murphy Gesetz nr. 1 Debili wybic sie nie da.

  PS. Jarek nie dam Ci nawet jednego Centa na Twoja stronke. Inwestuje w wiedze a nie w baranow.
  mfG
  Thomas

  Polubienie

  • ,, zycze Wam wszystkim wesolych zdrowych i pogodnych Swiat. Nie bede pytal do jakich „Gymnazji chodziliscie. Juz to wiem…”

   Do jakich ,,gymnazji” my chodziliśmy, to ty, drogi Doofe, wiesz.
   Ale my nadal nie wiemy do jakich ,,gymnazji” chodzili ludzie Niemiec czy Francji, że pozwolili i pozwalają gwałcić swoje kobiety i dają przyzwolenie na zżeranie siebie od środka przez inną kulturę, jaką Europa była 500 lat temu.
   Jeśli, kochany Doofe, chowasz gadżety np. chrześcijańskie, bo to ,,rani uczucia religijne” przybyszy, to jedno co nas łączy, to życzony sobie wzajemnie spokój świąteczny.

   A! Jeszce jedno. Nazywając Admina baranem Ty nie używasz mowy nienawiści. Ale skąd! Jesteś spokojnym siewcą pokoju.
   Pięknym i mądrym siewcą serca i pokoju …

   A w Święta znajdź chwilę, wyciągnij stare albumy … Przypomnisz czego uczyli cię Twoi Pradziadowie i Dziadowie, o ile masz, kochany, możliwość zadać sobie to pytanie i przypomnieć odpowiedź. Bo uczyli cię na pewno …

   Spokoju życzę i miłości …

   Polubienie

   • Witaj Krysiu

    Dzieki za życzenia i wzajemnie. Tak prawdę mówiac to miedzy nami nie musielibysmy sobie składać bo sympatię i szacunek czuć z daleka

    Mam dla Ciebie zadanie moja droga. Wiem ze lubisz zastanawiać się nad pochodzeniem słów. Jak zjesz makowce i karpie usiadź w fotelu i pomysl nad słowem [ALLACH] – powinno sprawić wiele przyjemności i zaskoczenia

    Oczywiście pozdrawiam i Ciebie i Twoich najbliższych MĄDRA BABO

    Polubienie

    • Tak, tak Boguniuniunia (jak zwykł mawiać Daniec).
     Znam etymologię słowa AlLach. Wszystkie niechrześcijańskie narody Azji i Bliskiego Wschodu nie nazywaja nas Polakami. ale Lachami.

     LECHIA=>LECHICI= LACHY+> POLACHY+> POLACY.

     Celowo zżarto literkę H , abyśmy słowem POLACHY nie wymawiali, nie czuli więzi z LECHIĄ i naszymi Przodkami. Po raz pierwszy nazwa Polska pojawia się w XVI w.! Do tego czasu kraj nad Wisłą nazywano Lechią..

     Dużo by o tym mówić, ale czas nie po temu.

     A W DOMU PACHNIE ŚWIERKIEM …

     W domu pachnie świerkiem,
     barszczem, pierogami,
     w wieczór wigilijny
     nie będziemy sami

     zaprosimy wszystkich
     damy im prezenty
     możemy je kupić
     kupić bez pieniędzy

     dla sąsiada życzenia
     dla kłamcy przebaczenie
     bezdomnemu serce
     ciepłe na odzienie

     Kocham – każdemu dziecku
     dla męża ramiona
     wszystkim ludziom Miłość
     niech będzie spełniona

     A w domu pachnie świerkiem …

     Życzę Wam Wszystkim, Kochani aby miłość i Wasze wewnętrzne piękno rozlewało się na całe Wasze światy, w których żyjecie.
     Choć to strumień dla oczu niewidzialny, dla uszu bezszelestny, to każde inne serce widzi, słyszy i odczuwa go.

     Zostawmy podziały, wiarę wierzącym, niewiarę niewierzącym, wszak każdy człowiek żyć pragnie w miłości – a ta nie zna murów, barier i granic.

     W ten Świąteczny Bożego Narodzenia czas pozwólmy swemu sercu powiedzieć kilka słów.

     Życzę Wam wszystkiego co dla was i Waszych bliskich najmilsze.

     Krysia.

     Polubienie

    • Nie zaglądałem w święta, a tu takie ciekawe komentarze. Nie mam zielonego pojęcia kto i gdzie was wszystkich wykarmił tymi „wielkimi lechiami” itp., ale zawsze gdy to czytam to pierwsza myśl, która mi przychodzi na myśl to jakich to grzybów się nażarli, że takie pomysły mają, ale potem przypominam sobie na jakie strony nieraz wchodze i to co ja uznaję za prawdę, że niektórzy mogą mnie posądzać o równie lekkomyślne korzystanie z dóbr natury. Zatem zapytam was o to co myślicie o tym wpisie z Wikipedii (choć z pewnością znalazłoby się więcej takich źródeł w internecie): https://pl.wikipedia.org/wiki/Etymologia_nazwy_Polska#Pierwsze_u.C5.BCycie_s.C5.82owa_.E2.80.9EPolska.E2.80.9D
     Dodam, że jakby nie patrzeć to księża, biskupii, mnisi i inne ścierwo byli jedynymi w Europie, którzy umieli pisać i czytać. No chyba, że coś ciekawego mnie omija. A skoro o tym już pisze to zdecydowanie musze zalinkować to: http://www.eupedia.com/europe/origins_haplogroups_europe.shtml
     Polecam stronkę i to bardzo, chyba że nie umiecie angielskiego. I nie zraźcie się naukowymi terminami i innymi pierdołami, patrzcie na grupy jako całość (czy coś w ten deseń). Jest tu bardzo wiele ciekawych informacji, które zgadzają sie z archeologicznymi znaleziskami, nie tylko tymi oficjalnymi. Warto zaglądać do wikipedii chociażby, żeby spojrzeć, co się działo w danych okresach. No i wyjaśnia to dlaczego rudzi są postrzegani jako barbarzyńcy i brutale. Ja osobiście po przestudiowaniu tego poczułem się dumny z tego, że moi przodkowie byli jeźdźcami-zdobywcami ze stepów. Widać, że mamy to we krwi.

     Polubienie

    • Fakt jest faktem, że od tak naprawdę 3 chrztu Polski w roku 966, Watykan fałszuje naszą historię i odcina nas od korzeni Ariów, Scytów, Sarmatów czy generalnie Lechitów. W klasztorze na Jasnej Górze jest skrywany przed publiką obraz władców Lechii i Polski, na którym niby 1 król Polski Bolesław Chrobry naprawdę figuruje jako 16 król.

     Polubienie

 14. Qrna lubię SF,chowałem się na Lemie ,Zajdlu Osimowie itd. ale nie w proroctwach rzecz się ma. Łezka mi się puściła z oka dziś jak usłyszałem w mediach o postanowieniu odznaczenia Naszego kierowcy przez pewien rząd z racji zachowania się jak CZŁOWIEK ,oraz jak kierowy z pewnych krajów zebrali pewną kwotę na rzecz rodziny zamordowanego.A nasz rząd co???
  W poniedziałek na wtorek w nocy przeczytałem na Polsat News TV w takim czerwonym pasku na dole ekranu iż pan 🙂 prezydent Duda poleca Bogu dusze zmarłych w zamachu i życzy rannym w imię chrześcijaństwa szybkiego powrotu do zdrowia.
  Gdybym był młodszy poprosił bym o azyl w Czeczeni .

  Polubienie

 15. Proszę opisać artykuł ora inne następne dot manipulacji na grupie eksperckiej na Fb „Manipulacje w mediach”. Pomogą rozpowszechnić każdy merytoryczny artykuł dot. tematu manipulacji. Pozdrawiam

  Polubienie

 16. …doofe…doo a fe…zawsze znajdzie się jakiś „przemalowaniec” i próbuje w knajpce Jarka namieszać, przy okazji go obrażając; nasuwa się od razu cytat ze „Stawki…” – nie z nami te numery….”…nazywając Jarka j/w niech się zastanowi do jakiej to gromady zwierząt sam się zalicza, nie umniejszając zwierzętom, które jak wieść niesie przemówią dzisiaj ludzkim głosem i mogą tym razem Swoje zdanie o nim zapodać, domyślam się nawet jakie -_- ! Przy okazji składam Wszystkim serdeczne życzenia Pogodnych, Pełnych Miłości i Zrozumienia Świąt, niech czas ten pozwoli Wam oderwać się od codziennego kieratu, zapomnieć o troskach, kataklizmach i wszelkich „teoriach spiskowych” i poprowadzi wprost do wymarzonego „Nowego Świata” (nie mylić z NWO), w którym „ból przetrwania” zmieni się w „radość stwarzania”….Ps. Życzenia Krysi to zaprawdę najwyższa półka – wielkie dzięki….

  Polubienie

 17. To co w mediach to kłamstwo ! A prawda jest taka. Polak był pocięty ale żył w kabinie podczas zamachu, nie jak przedstawiają gebelsy , że jadąc przez tłum Polak walczył !? Wtedy też pakistańczyk faktyczny kierowca wyciągnął nóż pociął Polaka i go zastrzelił (LUB POLICJA CZY SNAJPER) a wszystko to w trakcie przejeżdżania przez ok 100m przez jarmark. Był niesamowity ten kierowca i szybki niczym flash skoro zdążył przejechać ludzi z prędkością ok 50 km/h odcinek 100m i jeszcze w tym samym czasie wyciągnąć nóż a potem pistolet bo stwierdził, że nożem nic nie zdziała. Co było faktycznie to to, że Pakistańczyk został zauważony przez świadka, który go widział wychodzącego z kabiny. Oddalał się z miejsca zdarzenia a świadek go śledził i podawał lokalizacje policji, która to go złapała. W środku kabiny była krew należąca do Polaka i kolegi Pakistańca a nie jego samego (bo ciężko, żeby ranny inny zamachowiec miał kierować, ale gebelsy tłumaczą, że go wypuścili, bo to nie jego krew)… A teraz najgorsze, Polak żył a zabiła go niemiecka policja !!! Zaraz po zamachu świadkowie mówią otwarcie, że słyszeli strzały, więc gebelsy zabili Polaka, bo myśleli, że to on kierował, a poza tym tak robią, bo terrorysta może się wysadzić w powietrze, więc wolą zabić na miejscu… No i najciekawsze, że nagle po 2 dniach znajdują dowód osobisty… ha ha, jak przy każdym zamachu, z WTC 09/11 włącznie – wszystko się spaliło silniki tytanowe spalone w zgliszczach WTC, ale papierowy wówczas paszport się nie spalił i agencji FBI go odnaleźli … Takie mamy czasy zakłamane, nie wierzcie mediom i oficjalnym wersjom, bo to propaganda i kłamstwa! Domagajmy się prawdy, nie bądźmy bydłem, za jakie nas mają …
  Kamery na Bretscheidplatz zarejestrowały wszystko, a może nawet „za wszystko”. Chodzi o to, by nie pokazać, kto naprawdę strzelał do Łukasza Urbana! Ciapaty miał tylko nóż i nim podźgał naszego Ziomala.
  Finałowy strzał oddał ktoś inny. Kto? Tego się chyba już nie dowiemy, bo Żurawskiemu, który miał zidentyfikować zwłoki, zamiast ciała pokazano tylko fotkę, tłumacząc tym, że widok denata jest okropny. Zapytam jeszcze raz, gdzie są nasze „polskie” służby, które równolegle MUSZĄ prowadzić śledztwo. Czy mają w ogóle dostęp do sprawy, czy jest tak jak w Smoleńsku?
  A potem trumna wróci zalakowana bez możliwości jej otwarcia i przeprowadzenia ew. sekcji u nas w Polsce, taka smoleńska powtórka. W najgorszym wypadku spalą zwłoki i odeślą tylko urnę.

  TO SZKOPSKA POLICJA NA POLECENIE MERKEL LUB SCHULZA ZASTRZELIŁA POLSKIEGO KIEROWCĘ LUB SNAJPERZY MOSSADU!!!

  Sprawa tragicznej i bohaterskiej śmierci Łukasza Urbana udowodniła, że każdy kierowca kursujący poza granicami Polski powinien być wyposażony w broń palną.
  Problem w tym, że nakaz rozbrajania obywateli, aby nie mogli się bronić przed częstokroć dobrze uzbrojonymi islamistami, idzie z samych szczytów Brukseli i nic nie zapowiada, aby coś miało się w tej materii zmienić.

  A tak w ogóle, może tu podstępnie chodzi o ucieczki Niemców z ich kraju i zalanie Polski Niemcami, bo i tak Niemcy już prawie wszystko wykupili w Polsce!

  Być może chodzi też o masowe ucieczki Niemców z ich kraju i zalanie Polski Niemcami, bo i tak Niemcy już prawie wszystko wykupili w Polsce!

  Polubienie

 18. nikt nikogo nie zastrzelil. Zobaczcie jak nazywala sie firma – Ariel Żurawski …
  Ariel (hebr. אֲרִיאֵל) – imię męskie pochodzenia biblijnego. Wywodzi się od hebrajskich słów oznaczających „lew Boga”. W Starym Testamencie używane było jako alternatywna nazwa miasta Jerozolima.
  Poza tym cale zajscie mialo miejsce obok kosciola ktorego ksztal to OCTOGON.

  A nazwa kosciola pochodzi od Wilhelm II Hohenzollern – ostatniego cesarza Cesarstwa Niemieckiego.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6b/Guerre_14-18-Humour-L%27ingordo%2C_trop_dur-1915.JPG

  Polubienie

 19. Polecam przeczytać książkę Dr Rauni Kilde – Jasne światło w ciemności tunelu (BRIGHT LIGHT ON BLACK SHADOWS)
  w której zawarto wiele informacji na ten temat.
  Spis Treści :
  Wstęp
  Rozdział I: Jak to się wszystko zaczęło
  Rozdział II: Badania psychologiczne
  Rozdział III : Psychiatria i polityka
  Rozdział IV: Przestrzeń i kontakty kosmiczne
  Rozdział V: Nowy porządek świata i terrorystyczne akcje
  Rozdział VI: Operacje fałszywej flagi
  Rozdział VII: Światowa Organizacja Zdrowia i szczepienia
  Rozdział VIII: Nadużycia w medycynie
  Rozdział IX: Chemiczne smugi i choroba Morgellonsa
  Rozdział X: Kontrola ludności żywnością i Kodeksem Alimentarius
  Rozdział XI: Kontrola umysłu
  Rozdział XII: Anti-Zensur-Koalition Koalicja
  Rozdział XIII: Nanotechnologia , mikro chipy i broń bezpośredniej energii
  Rozdział XIV: Telefony komórkowe i mikrofalowa plaga
  Rozdział XV: Promieniowanie
  Rozdział XVI: Metody pracy tajnych służb i wywiadu wojskowego
  Rozdział XVII: Militarne badania
  Rozdział XVIII: Przegląd metod nękania przez Cointelpro Gladio, ukrytych lokalnych rekrutów i „stojących z tyłu”.
  Rozdział XIX: Doświadczenie osobistego nękania. Rozdział XX: Kościół Katolicki i pedofilia
  Rozdział XXI: Uzdrawianie fakt czy fikcja?
  Rozdział XXII: Miłość jest kluczem do wszechświata

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s