Afery

Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”


majdan-w-polsceZadyma w sejmie, wokół sejmu i w wielu miastach. Posłowie PO i Nowoczesnej okupujący mównicę sejmową, skandują: „WOLNE MEDIA! WOLNE MEDIA!”. Te same hasła były powtarzane dziś, dnia 17 grudnia 2016. Nie no, drodzy państwo, ja wszystko rozumiem.. Ale takiego wsparcia dla portalu Jarek-Kefir.org naprawdę się nie spodziewałem! Bo przecież chyba nie mieli na myśli mediów typu TVN, krzycząc słowa o wolnych przecież mediach? 😀

A na serio…

Sytuacja zagęszcza się coraz bardziej. Z tym że jestem dobrej myśli, choć wydarzenia które się rozgrywają – szokują. „Pokojowe przekazywanie władzy jest fundamentem wolności„. I w Polsce i w USA są środowiska które mianowały się „niewybieralną szlachtą” i które mają z tym problem. Jest to najbogatsze 1% społeczeństwa, występują oni jako reprezentanci dalszych 10% zamożnych (klasa średnia, lemingi).

Siłą rzeczy, obie te grupy boją się, że stracą swoje kapitalistyczne przywileje. O losie biednych, pracujących na umowach śmieciowych czy głodujących polskich dzieci oni nie myślą. A wręcz wypowiadają się z pogardą, nazywając ich cebulakami. Dla nich ważniejszy jest trybunał konstytucyjny. Obecnie „niewidzialne ręce rynku” chcą wywołać zawieruchę w Polsce.

W poniższych felietonach pisałem, dlaczego tak się dzieje. Ci, którzy dostają większe ochłapy z kapitalistycznego stołu (lemingi), i żyją jako tako – siłą rzeczy nie chcą, by biedni mieli więcej. Ich np oburza to, że nad morze pojechało więcej ludzi ze swoimi dziećmi, bo mają z programu 500 plus. Gdy te dzieci głodowały, żyły w skrajnym ubóstwie – wtedy było dla nich ok. Ich nie interesują pensje 1850 zł brutto. A wręcz chełpią się tym, że cały kraj dziaduje, a oni mają te 5000 złotych (czyli tyle ile zarabia Turas w kebsie w Niemczech) i mogą zakładać swoje szaliczki i pić kawę w Starbucks.

Oto linki do tych felietonów:
Transformacja ustrojowa i prywatyzacja – największa grabież XX wieku
Orban, PiS, Trump: jaka jest prawdziwa przyczyna tych zjawisk? Co ukrywają i cenzurują media?!

Cytuję: „Od godzin rannych cała opozycja w Sejmie już wiedziała i była przygotowana do rozrób ulicznych. A całe ich zamierzenia ujawnił członek PSL – pan Kłopotek który oświadczył ,że po południu będą miały miejsce rozróby autorstwa PO i Nowoczesnej w Sejmie.”

Zwracam uwagę na to, że miały miejsce pewne niecodzienne wydarzenia. W zajściach pod sejmem brali udział tzw. „crisis actors„, czyli specjalnie szkoleni aktorzy (najczęściej ze służb specjalnych). Wynajęci zostali w celu destabilizowania sytuacji w kraju, robienia rewolucji, prowokowania. Na poniższym nagraniu video widać takiego aktora do zadań specjalnych. Chodzi on sobie spokojnie, szuka odpowiedniego miejsca, po czym powoli i spokojnie kładzie się na ulicy. Potem podbiega do nich trzech innych aktorów i niby mu „pomaga„. Celem tej prowokacji było puszczenie informacji w świat – „policja postrzeliła / zabiła człowieka na zlecenie PiS” i wywołanie ogromnych zamieszek. Zapraszam do obejrzenia tego nagrania:

O crisis actors pisałem w felietonie poniżej. Czołową i medialną postacią wśród crisis actors, używaną kilka lat temu przed rząd PO, był Andrzej Hadacz:
Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”

Ciekawą i szokującą informację podał serwis FlightRarad24 a potem serwis czasopisma Wprost: „Samoloty nie mogą wlecieć do Polski”. Nieprecyzyjne informacje wywołały zamieszanie. Serwis Flightradar24 podał tuż po północy, że samoloty „nie mogą wlecieć do Polski”. Przy okazji nocnych wydarzeń w Sejmie, niepokój ludzi dodatkowo wzbudziło zdanie „nie wiadomo, co jest tego przyczyną.”
Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10035233/Samoloty-nie-moga-wleciec-do-Polski-Nieprecyzyjne-informacje-wywolaly-zamieszanie.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wprost-kraj+%28Wydarzenia+Wprost+24%3A+Kraj%29

Wiadomo, że podczas akcji zbrojnej na terenie jakiegoś kraju, pierwsze co się robi – to zamyka się przestrzeń powietrzną, ewakuuje dyplomatów, wyłącza telefonię, internet itp. Czyżby planowana była jakaś akcja zbrojna na terenie naszego kraju, więc dlatego wydano rozkaz zamknięcia przestrzeni powietrznej? Co podał ów serwis FlightRadar? No i „ktoś” odwołał tę akcję zaraz potem, w ostatniej chwili? FlightRadar to szanowany, międzynarodowy serwis specjalistyczny, zajmujący się przepływem ruchu lotniczego na całej Ziemi.

Wiele wskazuje na to, że ma miejsce próba ustanowienia majdanu w Polsce i przeprowadzenie zbrojnego zamachu stanu. Ci, którzy stracili władzę i wpływy, nie mogą się z tym pogodzić. Możliwe, że chcą oni to zrobić przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa na prezydenta USA, który jest gorącym sojusznikiem obecnego rządu Polski. Prawdą jest to, że elita rządząca po 1989 roku to ludzie źli. Zależy im na trzymaniu Polaków w biedzie. Wszystko co robili w latach 2007 – 2015, polegało na rozkradaniu kraju, dalszej dewastacji gospodarki, jak i na wszelkich działaniach antyspołecznych i antypracowniczych.

W sieci zaprezentowano osiem niezbędnych punktów, które muszą zostać spełnione, by na wzór ukraiński w stolicy powstał Majdan:

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje młodzież. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia.
2. Duży plac w centrum miasta (plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych.
3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. Posłowie muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką „Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet.
4. Namioty należy stawiać jak obóz warowny. Plus przenośne toalety i zapas drewna.
5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień milion ludzi demonstruje na placu i w okolicach.
6. Rada Majdanu czyli przedstawiciele demonstrantów i liderzy zjednoczonej opozycji, którzy muszą jeszcze zorganizować fundusze na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp.
7. Oddziały samoobrony. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji.
8. Stała obecność artystów na scenie i wsparcie duchownych.

Młodzieży na pewno nie uda im się zmobilizować, pokolenia poniżej 30 lat, zarabiającego 1850 zł brutto, też nie. Może przyjść grupka sytych lemingów po kawce w pobliskim Starbucks. Trochę esbeków, i co ciekawe – ludzi starszych, dla których woda w kranie i coś więcej niż ocet na półkach, jest szczytem szczęścia. Na demonstracjach KOD większość to ludzie starsi. Wg mnie jest to element dużo szerszego planu trzymania w ryzach, ciemnocie i biedzie krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Zagraniczne korporacje zamierzają mieć zasobnik taniej siły roboczej.

Pisałem w felietonie poniżej, dlaczego zarabiamy 4 razy mniej niż Niemcy, przy identycznych, a często wyższych cenach. Nie jest to mechanizm ekonomii, z którym „nie da się nic zrobić„, jak mówią Ci źli ludzie, tacy jak Tusk, Petru, Schetyna, Balcerowicz itp. Jest to szyta grubymi nićmi manipulacja mechanizmami ekonomii. NBP już od początku lat 90-tych XX wieku sztucznie zaniża kurs polskiej złotówki:
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!

majdan-w-polsceTak naprawdę zaczyna się „operacja ostateczna rozgrywka„. Ludzie, którzy doprowadzili świat do biedy, tracą swoje wpływy. Trump, Brexit, PiS, Orban, i inne tego typu zjawiska są tego objawem. Sytuacja na świecie zmienia się coraz bardziej. Wiele wskazuje na to, że zwycięża ta grupa, której zależy na lepszej sytuacji ludzkości. Stąd bierze się opór tych „niewybieralnych„.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

63 odpowiedzi »

 1. Polacy muszą pojąć, że po „upadku” komunizmu rządziło nimi ŻMIJOWE PLEMIĘ, które jak pijawka uwłaszczyło się na polskim narodzie.

  Zwróćcie uwagę, że te wszystkie powody do śmiechu z typów typu PETRU wynikają stąd, że to nie jest Polak… Oni najczęściej ledwie mówią po polsku. Przypominacie sobie wpis Komoruska w księdze pamiątkowej? To nie była pomyłka (!) on nie wypił z mlekiem matki języka polskiego!

  To armia farbowanych lisów, judopolonia, która dbała TYLKO o swoich. No i wreszcie przyszedł na to kres… Nie dajcie się więcej nabierać na ich numery.

  Polubienie

 2. „Ludzie maja do wyboru tylko trzy formy wladzy: dyktature jednostki, dyktature mniejszosci, dyktature wiekszosci. System ktory respektowalby pragnienia wszystkich ludzi w upadlym swiecie nigdy nie zaistnieje a decyzja o koncu upadlego swiata nie nalezy do ludzi tak samo jak nie nalezala do nich decyzja o jego poczatku.”

  „Patrząc na to bydło po raz 1638573885 w tym roku utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma złych i dobrych. Są debile z jednej i z drugiej strony. Ci pierwsi ubrani w modne ubranka sprzedaliby swoje matki i dzieci dla pieniędzy i zagranicznych „głasków”. Ci drudzy podpaliliby wszystko w imię swoich interesów. Za każdą z tych grup stoją idioci, którzy jak barany dają się wodzić. A między tym wszystkim jesteśmy my – normalni ludzie, jakieś 90% tego kraju. A na filmie widzicie smierć demonstranta podczas wczorajszej burdy w Warszawie. Umarł z własnej głupoty. Umarł na ból dupy”

  Polubienie

 3. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-polski-rzad-dodrukowal-25-miliardow-zlotych-na-program-500?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  „Już w lutym 2017 roku do obiegu wejdzie nowy banknot o nominale 500 złotych. Będzie on przedstawiał wizerunek Króla Jana III Sobieskiego, a w obiegu znajdzie się aż 50 milionów tego nowego środka płatniczego. Niektórzy zastanawiają się, czy to już dodruk pieniędzy prowadzący do podatku inflacyjnego.

  Tak się składa, że 50 milionów banknotów o nominale 500 złotych to okrągła suma 25 miliardów złotych, akurat tyle ile potrzeba na obsługę socjalistycznego programu 500+, którego beneficjentami są niektórzy wybrani przez władzę Polacy. Umożliwi to również wypłatę świadczenia w jednym banknocie.

  W kontekście ostatnich wydarzeń zasadne wydaje się pytanie, czy aby na pewno, stosowna ilość gotówki zostanie wycofana z obiegu. Jeśli tak się nie stanie możemy mieć do czynienia z pierwszą w ostatnich dziesięcioleciach próbą dodruku pieniędzy. Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać będzie śledzenie wskaźnika inflacji, niemal zduszonej w ostatnich latach.

  Jeśli nagle inflacja wzrośnie oznacza to, że do władzy rzeczywiście dorwali się neokomuniści i stosują metody swoich poprzedników, których dla niepoznaki obecnie tak gorliwie zwalczają. To właśnie pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku dodruk pieniędzy bez pokrycia, spowodował, że każdy stał się jednocześnie milionerem i biedakiem, a w sklepach można było nabyć dowolną ilość octu.

  Teraz jednak może się to odbyć nieco inaczej. Po prostu nawet jeśli wskaźnik inflacji będzie falszowany, czego wykluczyć nie można, to zauważymy spadek siły nabywczej naszej waluty w stosunku do innych walut. Innymi słowy dolar czy euro będą kosztować coraz więcej aż osiągną wzrost kursu adekwatny do poziomu złotówki.

  Oczywiście tudno powiedzieć obecnie przesądzając ponad wszelką wątpliwość, że planowana na luty operacja finansowa z wypuszczeniem nowego nominału jest potwierdzeniem dodruku pieniędzy, ale obserwując działania dzisiejszej władzy, można podejrzewać, że rządzącym obecnie Polską socjalistom, takie rozwiązanie przychodzi do głowy. Jeśli wkrótce euro będzie kosztowało 10 złotych będzie to właściwie potwierdzeniem tych podejrzeń.”

  Polubienie

  • Kierowanie się wiedzą ekonomiczną zapożyczoną ze szkoły działa tylko na krótki dystans. Dodruk pieniędzy NIE OZNACZA katastrofy; USA robi to nieustannie od 40 lat i wciąż jakoś się kula… 😉

   Rosja robi wszystko by zemścić się za upadek ZSRR i razem z Chinami i resztą Azji stawiają na własną ekonomię gdzie dolar staje się bezwartościowym świstkiem.

   To właśnie dlatego jerUSAlem zniszczyło IRAK, Libię i Syrię bo były to państwa niezależne od amerykańskiej polityki dolarowej. Na całe szczęście Putin stanął im na drodze i wraz z Iranem, Chinami i resztą „innego” świata zastopował szatański plan pejsatych…

   Polubienie

 4. „Wojciech Diduszko – to on miał udawać nieprzytomnego podczas piątkowych manifestacji przed Sejmem. Jak dowiedziała się TVP Info, mężczyzna prywatnie jest mężem dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”.

  Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym widać leżącego mężczyznę podczas piątkowych manifestacji wokół Sejmu. Scena jest tak zmontowana, aby pokazać jak brutalna władza rządzi teraz Polską. Wygląda na nieprzytomnego. Jednak kilka wcześniejszych klatek wycięto. Dopiero tam widać jak mężczyzna kładzie się na ulicy. Po chwili wstaje jak gdyby nigdy nic i gdzieś telefonuje.

  Internauci szybko zidentyfikowali, kto jest na nagraniu. Informację podała również TVP Info. Z ustaleń wynika, że to były pracownik TVP Kultura – z telewizją rozstał się niedawno – Wojciech Diduszko. Jest filmoznawcą, a prywatnie mężem dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”, Agaty Diduszko-Zyglewskiej.”

  A to jego oświadczenie:

  Polubienie

 5. Jeśli Polacy wygrają batalię z judopolonią to zostanie przed nimi OSTATNI wróg jakim jest kościół katolicki.

  Jest szansa, że w KK są pewne kręgi sprzymierzeńców Polaków i wtedy transformacja przebiegnie gładko. W przeciwnym razie czeka Polskę jeszcze faza przebudzenia religijnego (jak w Hiszpanii, Portugalii czy Anglii) i dopiero wtedy „demokracja” będzie mogła zostać uznana za dojrzałą.

  Polubienie

 6. Zamach terrorystyczny w Berlinie, ciężarówka wjechała w tłum. Ciężarówka była z Gryfina, ale… Rozbieżności w numerach rejestracyjnych podawanych przez media:

  Portal wPolityce podał tę rejestrację – ZGR to numer Gryfina:

  Inne media (Polska the Times) podało zdjęcie z rejestracją GDA – Gdańsk:

  Ktoś wie o co tu chodzi?!

  Polubienie

  • Nie wiesz? Komisja wenecka i KE to misterny wstęp do upierdolenia ,,nieposłusznej” Polski. Teraz już można ,,najeżdżać” na Nią polskimi ciężarówkami.
   Zobaczysz, jak ten dymek zostanie rozdmuchany.
   I nie istotne, kto siedział za kierownicą, ważne że z ,,krnąbrnej” Polski, do której trzeba wejść i ,,rozwikłać sprawę”.

   A kodziarze, pisowcy, nauczyciele i jeszcze inni, którzy nie zechcą w okresie przedświątecznym poczuć się gorsi(oby starczyło im placów do strajkowania(czyt. odciągnięcia uwagi) zajmą się sobą.

   Postuluję, aby przed polskim parlamentem i pałacem prezydenckim wygospodarowano hektarowe place – tyle powinno wystarczyć dla żrących się Polaków.

   Polubienie

  • …a widzieliście ten szalik, który wywinął się z okna ciężarówki? Zmieniające się numery rejestracyjne. Komuś zależy na tym by uwaga została zwrócona na Polskę. Biorąc pod uwagę działania KOD-u nie wygląda to dobrze…

   Polubienie

   • ,,Komuś zależy na tym by uwaga została zwrócona na Polskę. ”

    ,,Komuś” – następny struś.
    A ja słyszałam, że tylko w Niemczech Rodowici Niemcy chowają głowę w piasek, bo ,,wolą” nie wiedzieć – tak jest poprawniej.

    Polubienie

    • Moim zdaniem Krysiu są tu zupełnie dwie różne sprawy

     To ze padło na polska ciężarówkę – to zupełny przypadek. Zamachowiec wybrał ją sobie według własnych kryteriów. Być może jechał kiedyś taka i umiał ją prowadzić a innej nie. Nie zakładajmy tego że to prowokacja

     Strusie o których piszesz – piekne porównanie. Tak ja tez to dostrzegam. Jednak do tych strusi podchodzimy coraz bliżej i potrafimy ich coraz lepiej rozpoznać. Najciekawsze jest to ze rozumiem mechanizm ich działania. Oczywiście widzę to jak krzywdzą innych – jednak wiem dlaczego tak się dzieje.
     Trochę dziwię się że strusie sa tak mało dostrzegane przez innych ludzi. To z kolei pozwala doprowadzić do tego że są manipulowani.
     Moze to dziwnie zabrzmi, ale my tutaj nie ulegamy jej. Zwiazane jest to z tym ze dokładniej dostrzegamy swiat. Potrafimy dostrzec dużo dużo wiecej niż zdecydowana większość społeczenstwa. Nie jest istotne czy rozumiemy. Nie jest istotne czy się z obrazem zgadzamy. Istotne jest ze widzimy – bo to daje nam mozliwość reakcji. Reszta jest zaskakiwana

     Miłego dnia

     Polubienie

    • ,, To ze padło na polska ciężarówkę – to zupełny przypadek. …”

     Tak, Boguś, zgadza się, ale zaraz po zamachu, zanim przyznali sie do niego terroryści, niemieckie media wrzeszczały ,,polska ciężarówka wjechała w tłum ludzi!”
     Dobrze wiesz, co taka gra słów może oznaczać.
     Gdzie jest polskie MSZ na taki medialny przekaz pozostawiający w milionach ludzi różne domysły?
     Powinna być natychmiastowa reakcja polskiego MSZ! Media niemieckie powinny odszczekać, nie puszczać w eter faktów z sugestiami.

     Zauważyłeś, że w chwilę po zamachu służby niemieckie miały już kontakt telefoniczny z przewoźnikiem firmy przewozowej, a do wiadomości publicznej podano ustalanie tożsamości kierowcy? Nie podano informacji o zamordowanym Polaku.
     I tu nie o to chodzi, że za pięć dni wszystko opiszą zgodnie z prawdą, ale o to jaki wydźwięk będą miały pierwsze, niekompletne informacje.

     Dla milionów ludzi fals flag, o której mówi Ania, jest pojęciem abstrakcyjnym.
     Co wcale nie wyklucza i takiej możliwości. A jeśli tak, to nie można mówić jedynie o ,,zupełnym przypadku”.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • O reakcji polskiego MSZ masz absolutna rację.
     Ciekaw jestem czy merkela głośno przeprosi polskie społeczenstwo że na terenie niemiec zginął polak w ataku terrorystycznym?

     Teraz całkowity zwrot tematu.
     Zaatakowano w okresie świątecznym – więc pytam – co by sie stało gdyby jakaś bombka spadła na Mekkę w czasie ich dorocznej pielgrzymki? Czy to byłaby adekwatna odpowiedź?

     Polubienie

    • Fakafones z ust mi wyjąłeś wczorajszą myśl, że te dwa wypadki w Berlinie i w Turcji to chyba nam Polakom Opatrzność zesłała, żeby się od Nas co poniektórzy odpieprzyli. Oczywiście ja współczuję i jednym i drugim, ale co się już stało to się nie odstanie, a nam to chyba na dobre wyjdzie, jeszcze tylko KODziarzom coś beknie i bilans będzie na zero, może co poniektórzy się zreflektują i wróci normalność. Będzie dobrze ,bo tak musi być.

     Polubione przez 1 osoba

    • A co sądzicie o tym? 😉

     „Słyszałem teorie o 21 grudnia tego roku (4 lata odejmujemy do daty przez jakiś błąd i obecnie mamy 2012 rok), no ale może to tylko kolejna podpucha.”

     Ja tam jestem dobrej myśli tak jak @FuckPhone i inni komentujący 😉 To co stare musi upaść, by powstało coś nowego. Ten proces obserwujemy obecnie. Proszę, nie dramatyzujcie, nie rozpaczajcie i nie dajcie się porwać czarnowidztwu. Bez względu na to co się wydarzy. Polska będzie jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie w najbliższych czasach przełomu.

     Polubienie

    • I tak się stanie,ja to wiem, musimy tylko takiej Polski pragnąć i wierzyć, że to wszystko jest w naszym zasięgu.

     Polubienie

  • Jarku jest taka możliwość 2 różnych numerów rejestracyjnych w przypadku gdy ciężarówka naczepa z jednej firmy przewozi towar w kontenerze naczepie z innej firmy z innej miejscowości, a jak było naprawdę to może uda się wyjaśnić , o ile komuś będzie na tym zależało, chociaż ja myślę, że to następna fałszywa flaga, tyle , że tym razem pejsate sorosy chcą wrobić w to Polaków, a w jakim celu to chyba wszyscy dobrze wiemy.

   Polubione przez 1 osoba

 7. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15542085_702869479882286_2502302050550290265_n.jpg?oh=0e13fce37ffb337d60f5412b9e51add3&oe=58DDF00D

  „Jeśli skrytykujesz PiS, plebs nazwie cię KOD-owcem,
  Jeśli skrytykujesz KoD, to plebs nazwie cię pisowcem.
  Skrytykuj jednych i drugich, to i pierwsi i drudzy wyzwą Cię od zdrajców.
  Dualizacja polityki osiągnęła apogeum. Brat brata, sąsiad sąsiada by zabił w obronie PIS-u i KOD-u, a to wszystko po jednych pieniądzach.
  Czy nasz naród zasługuje na bycie niepodległym, skoro wystarczy tylko dać nam rządzić, abyśmy sami się pozabijali?”

  Polubienie

  • … mimo iż jestem pogańskim, lucyferycznym bezbożnikiem, i nie obchodzę od lat yahwistycznych świąt, to nie wyobrażam sobie życie gdziekolwiek indziej poza Polską! Sława!

   Polubienie

   • Boguś a jak Ci go dostarczyć zapakowanego czy może luzem 😀 na golasa 😀 , a tak na poważnie to nie denerwuj się przed wypoczynkiem świątecznym, bo dostaniesz zgagi, a Petru i tak sam się unicestwi, prędzej czy póżniej, jak zresztą każde ZŁO.

    Polubienie

    • Stan jego jest mi obojetny.
     Jak dla mnie jego pojęcie o wszystkim w Polsce jest bardzo ogólne nie zmącone znajomością szczegółu.
     Takie zero nie moze być moim reprezentantem

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s