Afery

Zbrojny zamach stanu w Polsce?! „To ostateczna rozgrywka z tymi którzy niszczyli kraj”

majdan-w-polsceZadyma w sejmie, wokół sejmu i w wielu miastach. Posłowie PO i Nowoczesnej okupujący mównicę sejmową, skandują: „WOLNE MEDIA! WOLNE MEDIA!”. Te same hasła były powtarzane dziś, dnia 17 grudnia 2016. Nie no, drodzy państwo, ja wszystko rozumiem.. Ale takiego wsparcia dla portalu Jarek-Kefir.org naprawdę się nie spodziewałem! Bo przecież chyba nie mieli na myśli mediów typu TVN, krzycząc słowa o wolnych przecież mediach? 😀

A na serio…

Sytuacja zagęszcza się coraz bardziej. Z tym że jestem dobrej myśli, choć wydarzenia które się rozgrywają – szokują. „Pokojowe przekazywanie władzy jest fundamentem wolności„. I w Polsce i w USA są środowiska które mianowały się „niewybieralną szlachtą” i które mają z tym problem. Jest to najbogatsze 1% społeczeństwa, występują oni jako reprezentanci dalszych 10% zamożnych (klasa średnia, lemingi).

Siłą rzeczy, obie te grupy boją się, że stracą swoje kapitalistyczne przywileje. O losie biednych, pracujących na umowach śmieciowych czy głodujących polskich dzieci oni nie myślą. A wręcz wypowiadają się z pogardą, nazywając ich cebulakami. Dla nich ważniejszy jest trybunał konstytucyjny. Obecnie „niewidzialne ręce rynku” chcą wywołać zawieruchę w Polsce.

W poniższych felietonach pisałem, dlaczego tak się dzieje. Ci, którzy dostają większe ochłapy z kapitalistycznego stołu (lemingi), i żyją jako tako – siłą rzeczy nie chcą, by biedni mieli więcej. Ich np oburza to, że nad morze pojechało więcej ludzi ze swoimi dziećmi, bo mają z programu 500 plus. Gdy te dzieci głodowały, żyły w skrajnym ubóstwie – wtedy było dla nich ok. Ich nie interesują pensje 1850 zł brutto. A wręcz chełpią się tym, że cały kraj dziaduje, a oni mają te 5000 złotych (czyli tyle ile zarabia Turas w kebsie w Niemczech) i mogą zakładać swoje szaliczki i pić kawę w Starbucks.

Oto linki do tych felietonów:
Transformacja ustrojowa i prywatyzacja – największa grabież XX wieku
Orban, PiS, Trump: jaka jest prawdziwa przyczyna tych zjawisk? Co ukrywają i cenzurują media?!

Cytuję: „Od godzin rannych cała opozycja w Sejmie już wiedziała i była przygotowana do rozrób ulicznych. A całe ich zamierzenia ujawnił członek PSL – pan Kłopotek który oświadczył ,że po południu będą miały miejsce rozróby autorstwa PO i Nowoczesnej w Sejmie.”

Zwracam uwagę na to, że miały miejsce pewne niecodzienne wydarzenia. W zajściach pod sejmem brali udział tzw. „crisis actors„, czyli specjalnie szkoleni aktorzy (najczęściej ze służb specjalnych). Wynajęci zostali w celu destabilizowania sytuacji w kraju, robienia rewolucji, prowokowania. Na poniższym nagraniu video widać takiego aktora do zadań specjalnych. Chodzi on sobie spokojnie, szuka odpowiedniego miejsca, po czym powoli i spokojnie kładzie się na ulicy. Potem podbiega do nich trzech innych aktorów i niby mu „pomaga„. Celem tej prowokacji było puszczenie informacji w świat – „policja postrzeliła / zabiła człowieka na zlecenie PiS” i wywołanie ogromnych zamieszek. Zapraszam do obejrzenia tego nagrania:

O crisis actors pisałem w felietonie poniżej. Czołową i medialną postacią wśród crisis actors, używaną kilka lat temu przed rząd PO, był Andrzej Hadacz:
Estabilishment używa socjotechniki na ogromną skalę! A nam wmawia, że to „teoria spiskowa”

Ciekawą i szokującą informację podał serwis FlightRarad24 a potem serwis czasopisma Wprost: „Samoloty nie mogą wlecieć do Polski”. Nieprecyzyjne informacje wywołały zamieszanie. Serwis Flightradar24 podał tuż po północy, że samoloty „nie mogą wlecieć do Polski”. Przy okazji nocnych wydarzeń w Sejmie, niepokój ludzi dodatkowo wzbudziło zdanie „nie wiadomo, co jest tego przyczyną.”
Źródło: https://www.wprost.pl/kraj/10035233/Samoloty-nie-moga-wleciec-do-Polski-Nieprecyzyjne-informacje-wywolaly-zamieszanie.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wprost-kraj+%28Wydarzenia+Wprost+24%3A+Kraj%29

Wiadomo, że podczas akcji zbrojnej na terenie jakiegoś kraju, pierwsze co się robi – to zamyka się przestrzeń powietrzną, ewakuuje dyplomatów, wyłącza telefonię, internet itp. Czyżby planowana była jakaś akcja zbrojna na terenie naszego kraju, więc dlatego wydano rozkaz zamknięcia przestrzeni powietrznej? Co podał ów serwis FlightRadar? No i „ktoś” odwołał tę akcję zaraz potem, w ostatniej chwili? FlightRadar to szanowany, międzynarodowy serwis specjalistyczny, zajmujący się przepływem ruchu lotniczego na całej Ziemi.

Wiele wskazuje na to, że ma miejsce próba ustanowienia majdanu w Polsce i przeprowadzenie zbrojnego zamachu stanu. Ci, którzy stracili władzę i wpływy, nie mogą się z tym pogodzić. Możliwe, że chcą oni to zrobić przed zaprzysiężeniem Donalda Trumpa na prezydenta USA, który jest gorącym sojusznikiem obecnego rządu Polski. Prawdą jest to, że elita rządząca po 1989 roku to ludzie źli. Zależy im na trzymaniu Polaków w biedzie. Wszystko co robili w latach 2007 – 2015, polegało na rozkradaniu kraju, dalszej dewastacji gospodarki, jak i na wszelkich działaniach antyspołecznych i antypracowniczych.

W sieci zaprezentowano osiem niezbędnych punktów, które muszą zostać spełnione, by na wzór ukraiński w stolicy powstał Majdan:

1. Nośny społecznie powód, który zmobilizuje młodzież. Starzy na mrozie nie wysiedzą. Wystarczy dwa-trzy tysiące gotowych zostać na noc, ale za to dziesiątki tysięcy gotowych wspierać ich na miejscu za dnia.
2. Duży plac w centrum miasta (plac Defilad się nie nadaje, bo nie ma go jak obronić), a w sąsiedztwie duży BUDYNEK PUBLICZNY, który można zająć (i obronić). To jest niezbędne ze względów logistycznych, sztabowych, centrum prasowego, toaletowych.
3. Początkowe drobne utarczki z milicją, powstrzymane (jak dzisiaj) przez posłów. Posłowie muszą być gotowi postawić własne namioty z wywieszką „Biuro poselskie”, żeby zapewnić immunitet.
4. Namioty należy stawiać jak obóz warowny. Plus przenośne toalety i zapas drewna.
5. Władza bezmyślnie i krwawo atakuje po kilku dniach (i nad ranem) obozującą młodzież. Na drugi dzień milion ludzi demonstruje na placu i w okolicach.
6. Rada Majdanu czyli przedstawiciele demonstrantów i liderzy zjednoczonej opozycji, którzy muszą jeszcze zorganizować fundusze na żywność, opał, wynajęcie sprzętu nagłaśniającego i zbudowanie trybuny, itp.
7. Oddziały samoobrony. Tu trzeba się mocno pilnować, żeby uniknąć prowokacji.
8. Stała obecność artystów na scenie i wsparcie duchownych.

Młodzieży na pewno nie uda im się zmobilizować, pokolenia poniżej 30 lat, zarabiającego 1850 zł brutto, też nie. Może przyjść grupka sytych lemingów po kawce w pobliskim Starbucks. Trochę esbeków, i co ciekawe – ludzi starszych, dla których woda w kranie i coś więcej niż ocet na półkach, jest szczytem szczęścia. Na demonstracjach KOD większość to ludzie starsi. Wg mnie jest to element dużo szerszego planu trzymania w ryzach, ciemnocie i biedzie krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Zagraniczne korporacje zamierzają mieć zasobnik taniej siły roboczej.

Pisałem w felietonie poniżej, dlaczego zarabiamy 4 razy mniej niż Niemcy, przy identycznych, a często wyższych cenach. Nie jest to mechanizm ekonomii, z którym „nie da się nic zrobić„, jak mówią Ci źli ludzie, tacy jak Tusk, Petru, Schetyna, Balcerowicz itp. Jest to szyta grubymi nićmi manipulacja mechanizmami ekonomii. NBP już od początku lat 90-tych XX wieku sztucznie zaniża kurs polskiej złotówki:
Czemu zarabiamy 4 x mniej niż Niemcy przy identycznych cenach?! Odpowiedź jest zaskakująca!

majdan-w-polsceTak naprawdę zaczyna się „operacja ostateczna rozgrywka„. Ludzie, którzy doprowadzili świat do biedy, tracą swoje wpływy. Trump, Brexit, PiS, Orban, i inne tego typu zjawiska są tego objawem. Sytuacja na świecie zmienia się coraz bardziej. Wiele wskazuje na to, że zwycięża ta grupa, której zależy na lepszej sytuacji ludzkości. Stąd bierze się opór tych „niewybieralnych„.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

123 odpowiedzi »

 1. Polacy muszą pojąć, że po „upadku” komunizmu rządziło nimi ŻMIJOWE PLEMIĘ, które jak pijawka uwłaszczyło się na polskim narodzie.

  Zwróćcie uwagę, że te wszystkie powody do śmiechu z typów typu PETRU wynikają stąd, że to nie jest Polak… Oni najczęściej ledwie mówią po polsku. Przypominacie sobie wpis Komoruska w księdze pamiątkowej? To nie była pomyłka (!) on nie wypił z mlekiem matki języka polskiego!

  To armia farbowanych lisów, judopolonia, która dbała TYLKO o swoich. No i wreszcie przyszedł na to kres… Nie dajcie się więcej nabierać na ich numery.

  Lubię

 2. „Ludzie maja do wyboru tylko trzy formy wladzy: dyktature jednostki, dyktature mniejszosci, dyktature wiekszosci. System ktory respektowalby pragnienia wszystkich ludzi w upadlym swiecie nigdy nie zaistnieje a decyzja o koncu upadlego swiata nie nalezy do ludzi tak samo jak nie nalezala do nich decyzja o jego poczatku.”

  „Patrząc na to bydło po raz 1638573885 w tym roku utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma złych i dobrych. Są debile z jednej i z drugiej strony. Ci pierwsi ubrani w modne ubranka sprzedaliby swoje matki i dzieci dla pieniędzy i zagranicznych „głasków”. Ci drudzy podpaliliby wszystko w imię swoich interesów. Za każdą z tych grup stoją idioci, którzy jak barany dają się wodzić. A między tym wszystkim jesteśmy my – normalni ludzie, jakieś 90% tego kraju. A na filmie widzicie smierć demonstranta podczas wczorajszej burdy w Warszawie. Umarł z własnej głupoty. Umarł na ból dupy”

  Lubię

 3. Cmentarze sa pelne desperatow ,zdezorientowanych ludzi ,ktorzy mieli nadzieje…nadzieje na obietnice zlotoustych glosicieli swojej prawdy. Wszystkie te partie glosiciele swoich krzywd i prawd,wizji dla nas Polakow to nie sa partie Polakow.Ci ludzie to spadkobiercy NKWD-owskich nemrodystycznych najezdzcow ,okupujacych Polakow od 1945 roku.Oni tam poprostu bija sie o wladze miedzy soba ,prowokujac jak zawsze nas Polakow do wyjscia na ulice w nie wiadomo jakim celu.Tych typow nalezy wydeprotowac z Polski ,te dzieci NKWD owcow,celebrytow,politykow,dziennikarzy,politykow i episkopat.

  Liked by 1 osoba

  • Upadek każdej cywilizacji poprzedzały i poprzedzają te same procesy:

   relatywizacja norm prawa naturalnego,
   zastąpienie podmiotowości osoby ludzkiej, jej uprzedmiotowieniem,
   oderwanie się elit od rzeczywistości,
   zastąpienie rzeczywistości wiarą w myślokształty,
   monumentalizm,
   upadek autorytetów,
   psucie waluty,
   bizantynizm w stosunkach władza obywatel,
   integracja kościoła z państwem,
   stosowanie dyskryminacji ekonomicznej i majątkowej dla uzyskania efektu w formie dyskryminacji społecznej we wszystkich możliwych formach,
   nadrzędność zasad patologii prawnych, ekonomicznych, społecznych i seksualnych, nad zasadami: podmiotowości człowieka, legitymizmu prawno – społecznego, solidarności społecznej, podmiotowości własności społecznej, wspólnej i państwowej.

   Liked by 1 osoba

 4. yahwe/szaraki/sb/ub/cia/nsa/mossad/hillaria/i inne skurwysyny beda próbowac prowokować, platny aktor 5 minut po wybuchach w ny tez mowil o strukturalnym zniszczeniu metalowych kolumn od goraca z benzyny lotniczej, hm niezle był zorientowany i to w 5 minut po detonacji… ale internauci go znaleźli i się teraz wszystkiego wypiera no i kariery już z taka geba nie zrobi raczej chociaż nawet twierdzi ze to nie on tylko ze podobny -_- , smok będzie zial ogniem jeszcze długo jak widac

  Lubię

 5. MÓWIĄC KRÓTKO ! …Ta cała — ” scena polityczna „— tej zbrodniczej nielegalnej złodziejskiej skorumpowanej nepotycznej mafijnej bigoteryjnej pomrocznej ” 3 , 4 , 3 i znowu 4 er pe ” :(((((( ..JEST HÓY,aaa WARTA :(…TO TAKA ŚCIEMA DLA SŁOWIAŃSKIEJ GŁUPIEJ GAWIEDZI :(, PODSTĘPNIE I NIELEGALNIE ” ochrzczonej ” NA TEN ZBRODNICZY POGAŃSKI ŻYDOWSKI ZABOBON 😦 …PRZYWLECZONY DO NAS PRZEZ LUDOBÓJCZY WATYKAN i ŚMIECIA ZDRAJCĘ HÓY,a mieszka 1 :(..TYLKO PO TO ABY BEZKARNIE NA NAS ŻEROWAĆ I NASZEJ JANCZARSKIEJ GŁUPOCIE :(…CZYLI ŻE ZDRAJCY, KLESZCZE WATYKAŃSKIE I SKUNDLONE SERWILISTYCZNE ( polskie ) DWUŻYDZIANY :(…TRAKTUJĄ NAS JAK BYDŁO :(…A MY TĘPE ” ochrzczone ( słowiańskie ) BARANY !!! , –QRWA TEGO NIE WIDZIMY :((((( ….

  Lubię

  • Tak. Coś tak…

   Ale sęk w tym (!) by wreszcie zdać sobie z tego sprawę, uświadomić sobie fakt stworzenia państwa polskiego (coś czego plemiona hebrajskie nie zrobiły NIGDY, a Izrael dostali w prezencie od ONZ po IIWŚ) być dumnym ze swojej histori, z kultury, z Polaków. Te gnidy robiły wszystko by wymazać pamięć Polaków, ale dziś widzimy, że nie udało im się.

   Kiedyś byłem zdania, że wyniszczona inteligencja narodowa nigdy się już nie odradza, ale myliłem się i chwała za to… kosmosowi! 🙂 XXI w. to czas odrodzenia Polaków i Polski. Możecie być tego pewni.

   Pamiętajcie tylko o tym, że nic nie dzieje się samo, a Wasza energia będzie Polsce bardzo potrzebna, jak nigdy wcześniej. Uwierzcie w siebie, a wszystko dobrze się skończy.

   Lubię

   • Przemawia przez ciebie nienawiść i kompleksy, skądinąd zasłużenie nabyte.
    Ale próbuj dalej. O własnych niedostatkach trzeba się samemu przekonać.

    Lubię

    • Nie widzę sensu by Tobie to tłumaczyć, ale są tutaj inni, którym tłumaczyć można, bo oni, w odróżnieniu od Ciebie to zrozumieją. Nie trzeba być jasnowidzem by wiedzieć, że masz lewostronne zapalenie mózgu i stosujesz technikę „odwróconej retoryki”, która polega na tym, że każdy swój problem udowadniasz na innych. Mógłbyś zostać politykierem z takimi zdolnościami, ale już nie zdążysz… 😉 Bye!

     Lubię

 6. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-polski-rzad-dodrukowal-25-miliardow-zlotych-na-program-500?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  „Już w lutym 2017 roku do obiegu wejdzie nowy banknot o nominale 500 złotych. Będzie on przedstawiał wizerunek Króla Jana III Sobieskiego, a w obiegu znajdzie się aż 50 milionów tego nowego środka płatniczego. Niektórzy zastanawiają się, czy to już dodruk pieniędzy prowadzący do podatku inflacyjnego.

  Tak się składa, że 50 milionów banknotów o nominale 500 złotych to okrągła suma 25 miliardów złotych, akurat tyle ile potrzeba na obsługę socjalistycznego programu 500+, którego beneficjentami są niektórzy wybrani przez władzę Polacy. Umożliwi to również wypłatę świadczenia w jednym banknocie.

  W kontekście ostatnich wydarzeń zasadne wydaje się pytanie, czy aby na pewno, stosowna ilość gotówki zostanie wycofana z obiegu. Jeśli tak się nie stanie możemy mieć do czynienia z pierwszą w ostatnich dziesięcioleciach próbą dodruku pieniędzy. Jedynym sposobem, aby się o tym przekonać będzie śledzenie wskaźnika inflacji, niemal zduszonej w ostatnich latach.

  Jeśli nagle inflacja wzrośnie oznacza to, że do władzy rzeczywiście dorwali się neokomuniści i stosują metody swoich poprzedników, których dla niepoznaki obecnie tak gorliwie zwalczają. To właśnie pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku dodruk pieniędzy bez pokrycia, spowodował, że każdy stał się jednocześnie milionerem i biedakiem, a w sklepach można było nabyć dowolną ilość octu.

  Teraz jednak może się to odbyć nieco inaczej. Po prostu nawet jeśli wskaźnik inflacji będzie falszowany, czego wykluczyć nie można, to zauważymy spadek siły nabywczej naszej waluty w stosunku do innych walut. Innymi słowy dolar czy euro będą kosztować coraz więcej aż osiągną wzrost kursu adekwatny do poziomu złotówki.

  Oczywiście tudno powiedzieć obecnie przesądzając ponad wszelką wątpliwość, że planowana na luty operacja finansowa z wypuszczeniem nowego nominału jest potwierdzeniem dodruku pieniędzy, ale obserwując działania dzisiejszej władzy, można podejrzewać, że rządzącym obecnie Polską socjalistom, takie rozwiązanie przychodzi do głowy. Jeśli wkrótce euro będzie kosztowało 10 złotych będzie to właściwie potwierdzeniem tych podejrzeń.”

  Lubię

 7. „Wojciech Diduszko – to on miał udawać nieprzytomnego podczas piątkowych manifestacji przed Sejmem. Jak dowiedziała się TVP Info, mężczyzna prywatnie jest mężem dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”.

  Platforma Obywatelska opublikowała spot, w którym widać leżącego mężczyznę podczas piątkowych manifestacji wokół Sejmu. Scena jest tak zmontowana, aby pokazać jak brutalna władza rządzi teraz Polską. Wygląda na nieprzytomnego. Jednak kilka wcześniejszych klatek wycięto. Dopiero tam widać jak mężczyzna kładzie się na ulicy. Po chwili wstaje jak gdyby nigdy nic i gdzieś telefonuje.

  Internauci szybko zidentyfikowali, kto jest na nagraniu. Informację podała również TVP Info. Z ustaleń wynika, że to były pracownik TVP Kultura – z telewizją rozstał się niedawno – Wojciech Diduszko. Jest filmoznawcą, a prywatnie mężem dziennikarki i animatorki kultury związanej z „Krytyką Polityczną”, Agaty Diduszko-Zyglewskiej.”

  A to jego oświadczenie:

  Lubię

  • Życie zaskakuje mnie swoją nieobliczalnością i ciekawością mojej reakcji na nie, ale tak debilnego oświadczenia nie czytałam nigdy. Jeśli taki poziom przekazu jest wymagany, by korespondował z poziomem percepcji ludzi, dla których jawi się on(ten przekaz) jako mądrość docierająca do części naszego społeczeństwa, to z wielką troską patrzę na to społeczeństwo, jego brak elementarnej wiedzy i uległość wobec manipulacji.

   Takie wydarzenia, jak te, które mają miejsce w ostatnich dniach żywo przypominają nocne zdjęcie prezesa Rady Ministrów, Olszewskiego z pełnionej funkcji na tym urzędzie, do której to denominacji dążył m.in. ówczesny prezydent, Lech Wałęsa – marionetka pomagająca zniszczyć polskie stocznie(na rzecz niemieckich stoczni stojących wówczas w o wiele gorszej kondycji produkcyjnej chociażby do b. nowoczesnej technologicznie stoczni gdyńskiej) i odrzucić w konsekwencji ustawę lustracyjną ,,przyjaciół „Polski, którzy potem ,,lustrowali” siebie wedle własnych upodobań, utrzymując bliskość koryta.

   ,, Jest też trzeci powód trwających protestów – to forsowana wbrew woli nauczycieli, rodziców i ekspertów zajmujących się oświatą tzw. reforma edukacji.”

   Hipokryzja i propaganda przewrotowa.

   Jeśli tymi ekspertami są francuskie instytucje opracowujące program edukacji dla Polski ( tak! nasze programy edukacyjne to twory stworzone we Francji, bo przecież muszą być unijne! kto z was o tym wiedział?) dla polskich uczniów, którzy nie mają znać chociaż w części prawdziwej historii Polski, a ostatnio zapędy poszły tak daleko, że tylko historia powojenna ma kształtować młode umysły Polaków, to człowiek sprzeciwiający się zmianie programów polskiej ówczesnej edukacji jest po prostu dla mnie opłaconym debilem.

   ,, Cała historia z „udawaniem rannego” to cyniczna manipulacja prawicy, która tak jak nazywanie tysięcy protestujących „Ubekami” …

   Tysięcy??

   Śmieszny w swej wymowie, zmanipulowany, opłacony człowiek nie umie zrozumieć, że ubecy i poprzednia władza wspierana przez Brukselę m. in. w osobie premiera-zdrajcy, ryje im mózgi dla własnego interesu.

   Manipulacja Polakami doszła do szczytu. Żydostwo, Watykan i Bruksela(czyt. Berlin).

   Jeśli my, Polacy, nie zorientujemy się w porę, że trzeba stanąć ponad tymi podziałami, by zachować swój dom, to niestety, ale jak historia uczy, będziemy jednoczyć się po rozbiorze. W konspiracji. W tym jesteśmy dobrzy. Nie potrafimy żyć w pokoju, ponieważ zamieniamy go na ciągłe waśnie między sobą.
   Ktoś nami manipuluje?
   Mądrym narodem i jego przywódcą nikt nie jest w stanie manipulować.

   Liked by 1 osoba

   • Masa krytyczna została już osiągnięta.
    🙂 Do przebudzenia wystarczy zaledwie niewielki procent oświeconych. Reszta dzieje się samorzutnie.

    Internet uwolnił energię zniewolonych umysłów i tego nie da się już zatrzymać.

    Lubię

 8. o to to mi sie podoba droga KRysiu. ;”Manipulacja Polakami doszła do szczytu. Żydostwo, Watykan i Bruksela(czyt. Berlin).”Jestesmy pod okupacja dokladniej korporacyjnych nemrodystow watykanskich ,ktorzy religijnie narkotyzuje Polako-katoli. Cos tu przytocze z tej okazji protestow owych partyjek i przepychanek .W tym wszystkim brakuje jeszcze nam snajpera bo swiecie wierze ze episkopat czujnie obserwuje sytuacje i zaciera rece.

  „”Komunizm Wojenny został przyniesiony ze Związku Sowieckiego i zaprowadzony przez chazarskich Żydów, (którzy także od rewolucji wymordowali kilkadziesiąt milionów Rosjan i osób innych narodowości, zniewalając tamte narody), którzy wymordowali od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy obywateli Polski w granicach powojennej Polski; w tym ucierpieli duchowni Kościoła, ale w procentowo do populacji, znacznie mniej, niż pozostali Polacy, zwłaszcza zaangażowani politycznie.

  Kościół Katolicki do 1949 r. miał zbliżone warunki do obecnych i wykorzystywał „rząd dusz” do swoich celów.
  Dopiero w latach 1949 – 1956 te warunki funkcjonowania pogorszyły mu się trochę, ale nie zniknął jak w Związku Sowieckim, czy nie był tak osłabiony jak w innych krajach.

  Ale proponujemy Panu nieco łamigłówki umysłowej odnośnie historii, że nie jest czarno-biała, jak ta znana podawana powszechnie „papka”, proponujemy PORÓWNANIE ZE SOBĄ DWÓCH RÓWNOLEGŁYCH KARIER DWÓCH SPOKREWNIONYCH ZE SOBĄ OSÓB Z, WYDAWAŁOBY SIĘ, DWÓCH PRZECIWSTAWNYCH STRON ‚BARYKADY’;
  za Wikipedią ( o pokrewieństwie nie ma w tym źródle, które ma też inne niedopowiedzenia):
  1. Prymasa Stefana Wyszyńskiego i
  2. Andrieja Wyszyńskiego w ZSRR:
  ***
  ad 1. Prymas Stefan Wyszyński: ” …Po śmierci prymasa Augusta Hlonda w 1948, gdy najpoważniejszy kandydat na jego następcę biskup łomżyński Stanisław Kostka Łukomski zginął w wypadku samochodowym, Wyszyński niespodziewanie został mianowany arcybiskupem metropolitą gnieźnieńskim i warszawskim oraz prymasem Polski.
  – 12 stycznia 1953 na konsystorzu w Rzymie został nominowany przez papieża Piusa XII kardynałem, członkiem kolegium kardynalskiego.
  – Brał udział w czterech konklawe: w 1958, 1963 oraz w sierpniu i październiku 1978.
  – W 1958, kiedy oddano na niego kilka głosów, i w 1963 był jedynym przedstawicielem Europy Wschodniej.
  – Był inicjatorem zawarcia 14 lutego 1950 porozumienia z władzami komunistycznymi.

  Wyszyński był pierwszym w historii Kościoła katolickiego hierarchą, który zdecydował się na układ z państwem rządzonym przez komunistów.
  Na wieść o jego podpisaniu papież Pius XII, prowadzący politykę antykomunistyczną, miał zagrozić cofnięciem uznania Wyszyńskiemu.
  W zamian za zagwarantowanie nauczania religii w szkołach i funkcjonowanie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego polski Kościół uznał granice Ziem Odzyskanych Polski Ludowej. Punkt 8-my porozumienia głosił, że:
  „KOŚCIÓŁ KATOLICKI, potępiając zgodnie ze swymi założeniami każdą zbrodnię, ZWALCZAĆ BĘDZIE RÓWNIEŻ ‚ZBRODNICZĄ’ DZIAŁALNOŚĆ BAND PODZIEMIA oraz będzie piętnował i karał konsekwencjami kanonicznymi duchownych, winnych udziału w jakiejkolwiek akcji podziemnej i antypaństwowej”.

  Represje
  We wczesnych latach 50-tych, w okresie napięć między państwem a Kościołem, polityka władz PRL zależnych od ZSRR zmierzała do złamania opozycji i wszelkich niezależnych instytucji.
  Sprawą zajęło się Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego, powstałe na bazie Resortu Bezpieczeństwa Publicznego przy Polskim Komitecie Wyzwolenia Narodowego, internując go (S. Wyszyńskiego) 25-go września 1953 w ramach represji komunistów wobec Kościoła katolickiego. Przetrzymywany był w katolickich klasztorach z siostrą zakonną Marią Leonią Graczyk i księdzem Stanisławem Skorodeckim.
  (więcej na: wikipedia.org pod hasłem: Stefan Wyszyński)
  ***
  Andriej Wyszyński w ZSRR:
  – Od 1931 prokurator Rosyjskiej FSRR, a w lipcu 1935 Wyszynski, przyszły główny oskarżyciel w procesach moskiewskich, został awansowany na stanowisko prokuratora generalnego ZSRR, zastępując Nikołaja Krylenkę.
  Ten wczorajszy wróg bolszewików, który w 1917 roku żądał aresztowania Lenina jako niemieckiego szpiega i zdrajcy, oskarżał teraz o zdradzenie Lenina i szpiegostwo… zwycięskich wodzów partii bolszewickiej. Tym razem skutecznie – wszystkich rozstrzelano.

  Oskarżyciel w głównych procesach politycznych w ZSRR, m.in. w tzw. procesie szachtyńskim (1928), oskarżono wówczas o sabotaż pięćdziesiąt osób: wiele z nich „przyznało się”. Jedenastu z nich skazano na śmierć i na pięciu z nich wyroki wykonano. Był to debiut Wyszynskiego w roli oskarżyciela publicznego; tzw. prompartii (1930) – zarzuty były groteskowe, ale winę oskarżonych uznano za przesądzoną jeszcze przed rozpoczęciem rozprawy.
  Wśród organizacji, domagających się kary śmierci, znalazła się Akademia Nauk ZSRR, a półmilionowy tłum robotników, który w trakcie procesu przewinął się przed salą rozpraw, wznosił okrzyki: „Śmierć! Śmierć! Śmierć!”

  – (…)Uznawany za najbardziej krwawego prokuratora w historii ZSRR.
  Twórca teorii, iż przyznanie się oskarżonego może stanowić decydujący dowód winy (za co otrzymał Nagrodę Stalinowską).
  Także w latach trzydziestych sformułował nową teorię prawa, która miała je zastąpić. Prawo – wyjaśniał – musi odzwierciedlać wolę klasy panującej, popartej siłą. W państwie socjalistycznym odzwierciedlało ono wolę proletariatu i zamiast zanikać, było wyrazem woli całego narodu, popartej siłą państwa.

  – Wyszynski był też autorem masowej czystki (1937), przeprowadzonej w centrum i terenowych oddziałach Prokuratury Generalnej.
  – Przygotowując grunt do likwidacji Jeżowa (1938), Stalin powołał specjalną komisję, która miała przeprowadzić śledztwo w szeregach NKWD. W jej skład weszli sekretarz KC Georgij Malenkow, przewodniczący Sownarkomu (Rady Komisarzy Ludowych) Wiaczesław Mołotow, prokurator generalny ZSRR Andriej Wyszynski i Beria.
  – Wiosną 1939 Wyszynski stracił posadę prokuratora generalnego ZSRR, co nie było zaskakujące, ponieważ to on prowadził najbardziej spektakularne procesy pokazowe. Miał jednak sporo szczęścia, gdyż nie został aresztowany, lecz po prostu przeniesiony na niższe stanowisko.
  – (…)W latach 1939–1944 wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych, a jednocześnie od 1940 wicekomisarz spraw zagranicznych.(…)
  – W latach 1945 – 1949 był Wiceministrem Spraw Zagranicznych.
  – (…) W latach 1949–1953 minister spraw zagranicznych. Po śmierci Stalina ministrem spraw zagranicznych ZSRR ponownie został Mołotow, a Wyszynski objął stanowisko szefa delegacji ZSRR przy ONZ, na którym pozostał do śmierci; (…)
  Zmarł w Nowym Jorku w 22 listopada 1954 r.
  (więcej na: wikipedia.org pod hasłem : Andriej Wyszynski )
  ***
  Proszę skorelować wiele kluczowych dat w życiorysach.
  Dodamy tu jeszcze dwa uzupełnienia:
  1. po zamordowaniu 5-go marca 1953 r. Stalina przez Berię i Kaganowicza Andriej Wyszyński, związany ze Stalinem, został usunięty ze stanowiska Ministra Spraw Zagranicznych na znacznie niższe stanowisko ambasadora w ONZ i odsunięty od ogromnego wpływu na sprawy Kraju Rad (jego śmierć w w Nowym Jorku była samobójstwem.)
  2. Po usunięciu Andreja Wyszyńskiego z Szefa MSZ ZSRR powiązana z Berią i Kaganowiczem grupa chazarożydów w Polsce (Berman, Bierut, Zambrowski, Minc) dopiero wtedy internowała Kardynała Stefana Wyszyńskiego 23 września 1953 r. mimo, że był to już czas „odwilży politycznej” i w ZSRR i w Polsce.
  ***
  Pisze Pan, że „Nawet w czasach postalinowskich zamordowano księdza z inspiracji władzy ludowej – księdza Popiełuszkę”.
  Jest to NIEPRAWDA, tak jak wiele innych spraw, które Pan pisze, ponieważ to zabójstwo miało na celu zdestabilizować ówczesną władzę i podnieść wśród społeczeństwa sympatię dla Solidarności, która dogorywała.
  Decydentami byli ludzie zza oceanu i z kręgów hierarchii KRK – ślady i faktyczne kulisy zabójstwa znajdzie Pan w książce znanego dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego pt. „Tajemnicza zbrodnia otoczona zmową milczenia w III RP”, która ukazała się w 2015 r.

  Zresztą coraz więcej prawdy z zakłamanej historii wychodzi na światło dzienne. ”

  Nagle mozna zauwazyc iz wiekszosc KOD ziarzy to potomkowie i spadkobiercy NKWDziarzy dzialajacych preznie i biegajac z karabinami za Polakami nie zgadzajacymi sie na owa szatanistyczna sowietyzacje.TO dzis potomkowie tych zbrodniarzy powoluja sie na chrzescijanstwo,prawo rzymskie,moralnosc i zasady.A gdzie one byly po 1945 roku dla Polakow w Polsce.?Ile to litrow krwi ojcowie dzisiejszych KODziarzy oplacanych przez bandy sorosa ,musialy ulac w katowniach na posadzke aby mogli swobodnie dzis ich potomkowie omamiac Polakow. I nawet owe ofiary katowni ub-eckich zostaly wyklete przez swoj kosciol,zapomniane a wczesniej potepione.Czyz wszystkie drogie nie prowadza do Rzymu?

  Tajne Archiwum Watykańskie ulokowane w podziemiach ma długość według różnych danych: od 20-90 kilometrów. Zawarta jest tam wiedza nie tylko z Biblioteki w Aleksandrii, następnie spalonej, ale także ze starożytnych cywilizacji, w tym z Atlantydy. Wiedza tam zawarta jest dostępna dla nielicznych, według stopnia wtajemniczenia, a powinna być udostępniona całej ludzkości, ponieważ jest to jej dorobek z przeszłych pokoleń. Czyżby Bóg – istota doskonała – na którego powołuje się Kościół Katolicki, zainteresowany był trzymaniem ludzkości w ciemnocie ?

  Wiele wojen mających często podłoże religijne ( np. między religiami abrahamowymi) mają często ukryty cel: niszczenie wiedzy, artefaktów, ksiąg i innych przekazów wiedzy z przeszłości, np. ostatnio w Iraku, Syrii, czy ciągle planowana wojna z Iranem ( Persją ), gdzie zgromadzona jest ogromna biblioteka wiedzy starożytnej, chyba niewiele mniejsza w zasobach od Tajnego Archiwum Watykańskiego. Przy podbojach kolonialnych na wszystkich kontynentach w pierwszej kolejności przejmowano i usuwano ich wiedzę podbijanych ludów oraz eksterminowano depozytariuszy tej wiedzy.

  Establiszment świeckiej religii, jaką jest materialistyczna zdogmatyzowana nauka, zachowuje się podobnie, blokuje lub „zakopuje” wszelkie odkrycia i wiedzę ze starożytności, która by mogła zmienić istniejący dominujący światopogląd naukowy. Także stara się blokować najnowsze odkrycia w wielu dziedzinach wiedzy, które by naruszały istniejące „status quo”. Uczonych, którzy naruszają te zasady swoimi odkryciami i wynalazkami, eliminują z grona nauki, uniemożliwiając kontunuowanie swoich badań i zniesławiając ich.

  Prawie wszystkie religie świata, w tym zwłaszcza monoteistyczne, są zainteresowane wycofywaniem z obiegu wszelkiej zaawansowanej wiedzy z przeszłości poprzez:

  jej niszczenie ( wojny, rebelie, palenie ksiąg i „czarownic”, zabijanie szamanów, kapłanów i mędrców podbijanych ludów itp.),
  gromadzenie i ukrywanie dostępu do niej dla nielicznych ( np. tajne archiwum watykańskie ),
  lub fałszowanie (np. historii, Starego i Nowego Testamentu).
  Polacy-slowianie maja juz od lat 70 swoja wersje starego testamentu aby lepiej mogli zrozumiec boga i swiat ,niestety zmanipulowany piorem benedyktynskiej 5 kolumny watykanskiej. Biblia Tysiac lecia okazuje sie jedyna wizja na swiat polako-katolika ,takim abc-adlem malego Polaka ,ktory ma w imie zasad kosiola i politkow dzialac ;”Bog,honor,ojczyzna” Dochodzimy do czasu gdzie wszystkie te dogmaty nie moga juz funkcjonowac a spoleczenstwa musza sie ocknac jesli nie chca sie cofac w sredniowiecze,kontrolowane rekoma religijnych oszolomow.Jesli ludzkosc zaczyna sie orientowac w swoim polozeniu ,ze wszystkie dzialania mialy charakter rasowy wtedy dokonuje sie na nich wojen na tle religijnym.

  Liked by 1 osoba

  • Jeśli Polacy wygrają batalię z judopolonią to zostanie przed nimi OSTATNI wróg jakim jest kościół katolicki.

   Jest szansa, że w KK są pewne kręgi sprzymierzeńców Polaków i wtedy transformacja przebiegnie gładko. W przeciwnym razie czeka Polskę jeszcze faza przebudzenia religijnego (jak w Hiszpanii, Portugalii czy Anglii) i dopiero wtedy „demokracja” będzie mogła zostać uznana za dojrzałą.

   Lubię

 9. Nie angażujcie się po żadnej ze stron – niech się sami powybijają – powiedział Kukiz. I dobrze powiedział, bo jedni i drudzy są chuja warci!!!

  Lubię

   • ,, Niby tak, ale nie do końca bo JAKA JEST ALTERNATYWA? Kukiz? Korwin? To nie jest jeszcze strzał w dziesiątkę…”

    Zaufajmy III rzeszy i wielkiemu bratu zza oceanu(spis z 1980 r. w stanach ujawnił 40% ludności przyznającej się do korzeni niemieckich), tam szukajmy Słowiaństwa, pomocy, obrony i poczucia więzi, tej duchowej – naszych Dziadów i Ojców.

    Lubię

 10. Zapinajcie powoli pasy, bo szykuje się szybka i ostra jazda:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ambasador-rosji-andriej-karlow-zastrzelony-w-turcji/yd6g6h8
  Może słabo znam historię, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek odwalił Rosji taki numer. Można się tylko domyślać kto to zrobił. Jak daleko posuną się w prowokacjach Putina? Jak długo Putin wytrzyma te prowokacje? Niewielu ma świadomość o potędze militarnej Rosji, wielu zaś uległych propagandzie tkwi w błędnym myśleniu, że Rosja to zacofany militarnie i technologicznie kraj. Prawda jest taka, że jedną rakietą Topol M Rosja może zniszczyć 6 największych miast dowolnego europejskiego państwa.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/szwajcaria-strzelanina-w-centrum-islamskim-w-zurychu-sa-ranni/qrhy51k
  Początek czarnego poniedziałkowego wieczoru? A może pierwszej gorącej nocy?
  Pozdrawiam.

  Lubię

  • ,,Może słabo znam historię, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek odwalił Rosji taki numer. Można się tylko domyślać kto to zrobił. Jak daleko posuną się w prowokacjach Putina?…”

   I to jest nasza strusiowa, nie wychylajaca się opinia. Przecież logiczne, że stany.
   Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że np. na Ukrainie(gdzie stany chciały się wpierdolić najpierw akcesją Ukrainy do unii, a jak to nie wyszło, to Majdanem) prawie każdy Ukrainiec, 18+ mówi o tym, że Majdan wywołały stany, że Putin musiał przejąć Krym!
   Czy wiecie o tym, że bardzo wielu Ukraińców(nie Rosjan żyjących na Ukrainie) wyjeżdża do Rosji, aby schronić się przed tym co teraz dzieje się w ich kraju?

   Które posrane media polskojęzyczne merkelowskie i amerykańskie o tym nam powiedzą?

   ,, Jak długo Putin wytrzyma te prowokacje? …”

   Jeśli o Polskę chodzi, to tak długo, jak nazwani przez Putina zdrajcami Słowiaństwa, nie przyznamy mu racji.
   A widoków na trzeźwe myślenie w naszym narodzie nie widać.

   Lubię

 11. Zamach terrorystyczny w Berlinie, ciężarówka wjechała w tłum. Ciężarówka była z Gryfina, ale… Rozbieżności w numerach rejestracyjnych podawanych przez media:

  Portal wPolityce podał tę rejestrację – ZGR to numer Gryfina:

  Inne media (Polska the Times) podało zdjęcie z rejestracją GDA – Gdańsk:

  Ktoś wie o co tu chodzi?!

  Lubię

  • Nie wiesz? Komisja wenecka i KE to misterny wstęp do upierdolenia ,,nieposłusznej” Polski. Teraz już można ,,najeżdżać” na Nią polskimi ciężarówkami.
   Zobaczysz, jak ten dymek zostanie rozdmuchany.
   I nie istotne, kto siedział za kierownicą, ważne że z ,,krnąbrnej” Polski, do której trzeba wejść i ,,rozwikłać sprawę”.

   A kodziarze, pisowcy, nauczyciele i jeszcze inni, którzy nie zechcą w okresie przedświątecznym poczuć się gorsi(oby starczyło im placów do strajkowania(czyt. odciągnięcia uwagi) zajmą się sobą.

   Postuluję, aby przed polskim parlamentem i pałacem prezydenckim wygospodarowano hektarowe place – tyle powinno wystarczyć dla żrących się Polaków.

   Lubię

  • …a widzieliście ten szalik, który wywinął się z okna ciężarówki? Zmieniające się numery rejestracyjne. Komuś zależy na tym by uwaga została zwrócona na Polskę. Biorąc pod uwagę działania KOD-u nie wygląda to dobrze…

   Lubię

   • ,,Komuś zależy na tym by uwaga została zwrócona na Polskę. ”

    ,,Komuś” – następny struś.
    A ja słyszałam, że tylko w Niemczech Rodowici Niemcy chowają głowę w piasek, bo ,,wolą” nie wiedzieć – tak jest poprawniej.

    Lubię

    • Co Ty tak tych ludzi od strusi dziś wyzywasz? Skąd pewność, że USA stały za śmiercią ambasadora Rosji??? Jest jeszcze Izrael, są Niemcy, Francja. Jest parę państw, którym na rękę jest popsucie stosunków FR i Turcji i niekoniecznie muszą być to USA. Mówiąc o kimś struś – dajesz do zrozumienia, że ten ktoś jest tchórzem. Ja sobie bynajmniej wypraszam…

     Lubię

     • ,, Mówiąc o kimś struś – dajesz do zrozumienia, że ten ktoś jest tchórzem. Ja sobie bynajmniej wypraszam…”

      Patrzysz w telewizji na te demonstracje w Polsce, słuchasz żrących się polityków przed kamerami, słuchasz krzywdzących na temat Polski wypowiedzi ,,junkersów” i ,,messerschmitów”, oglądasz ruiny Aleppo, dowiadujesz się o następnych zamachach, w których giną niewinni ludzie – i co robisz?
      Dajesz upust swojej złości i bezradności. Gdzie? Wśród przyjaciół.

      Przynajmniej ja tak zrobiłam. Przepraszam.
      Czemu tak robimy właśnie wśród bliskich, przyjaznych nam ludzi?
      Pewnie dlatego, że oni zrozumieją, wybaczą.

      Mam bliskich w Niemczech, nie tylko w Berlinie. Z resztą wielu z nas ma ludzi z rodziny za granicą, albo sami tam jeździmy. I wiecie jakie uczucia i myśli targają człowiekiem, kiedy dowiadujesz się o zamachach, zabitych i rannych, a telefon nie jest odbierany.

      Nie dość, że życie jest takie kruche, to dochodzi jeszcze świadomość, że może być loterią.

      Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

      Lubię

    • Moim zdaniem Krysiu są tu zupełnie dwie różne sprawy

     To ze padło na polska ciężarówkę – to zupełny przypadek. Zamachowiec wybrał ją sobie według własnych kryteriów. Być może jechał kiedyś taka i umiał ją prowadzić a innej nie. Nie zakładajmy tego że to prowokacja

     Strusie o których piszesz – piekne porównanie. Tak ja tez to dostrzegam. Jednak do tych strusi podchodzimy coraz bliżej i potrafimy ich coraz lepiej rozpoznać. Najciekawsze jest to ze rozumiem mechanizm ich działania. Oczywiście widzę to jak krzywdzą innych – jednak wiem dlaczego tak się dzieje.
     Trochę dziwię się że strusie sa tak mało dostrzegane przez innych ludzi. To z kolei pozwala doprowadzić do tego że są manipulowani.
     Moze to dziwnie zabrzmi, ale my tutaj nie ulegamy jej. Zwiazane jest to z tym ze dokładniej dostrzegamy swiat. Potrafimy dostrzec dużo dużo wiecej niż zdecydowana większość społeczenstwa. Nie jest istotne czy rozumiemy. Nie jest istotne czy się z obrazem zgadzamy. Istotne jest ze widzimy – bo to daje nam mozliwość reakcji. Reszta jest zaskakiwana

     Miłego dnia

     Lubię

     • ,, To ze padło na polska ciężarówkę – to zupełny przypadek. …”

      Tak, Boguś, zgadza się, ale zaraz po zamachu, zanim przyznali sie do niego terroryści, niemieckie media wrzeszczały ,,polska ciężarówka wjechała w tłum ludzi!”
      Dobrze wiesz, co taka gra słów może oznaczać.
      Gdzie jest polskie MSZ na taki medialny przekaz pozostawiający w milionach ludzi różne domysły?
      Powinna być natychmiastowa reakcja polskiego MSZ! Media niemieckie powinny odszczekać, nie puszczać w eter faktów z sugestiami.

      Zauważyłeś, że w chwilę po zamachu służby niemieckie miały już kontakt telefoniczny z przewoźnikiem firmy przewozowej, a do wiadomości publicznej podano ustalanie tożsamości kierowcy? Nie podano informacji o zamordowanym Polaku.
      I tu nie o to chodzi, że za pięć dni wszystko opiszą zgodnie z prawdą, ale o to jaki wydźwięk będą miały pierwsze, niekompletne informacje.

      Dla milionów ludzi fals flag, o której mówi Ania, jest pojęciem abstrakcyjnym.
      Co wcale nie wyklucza i takiej możliwości. A jeśli tak, to nie można mówić jedynie o ,,zupełnym przypadku”.

      Serdecznie pozdrawiam.

      Lubię

      • O reakcji polskiego MSZ masz absolutna rację.
       Ciekaw jestem czy merkela głośno przeprosi polskie społeczenstwo że na terenie niemiec zginął polak w ataku terrorystycznym?

       Teraz całkowity zwrot tematu.
       Zaatakowano w okresie świątecznym – więc pytam – co by sie stało gdyby jakaś bombka spadła na Mekkę w czasie ich dorocznej pielgrzymki? Czy to byłaby adekwatna odpowiedź?

       Lubię

    • A gdyby tak sobie pomarzyć przez chwilę, pogdybać? 🙂

     A może istnieje taka grupa, silna i zwarta, nieprzeciętnie inteligentna, która składa się z wkurwionych Polaków 😉 którzy wykombinowali sobie, że prześlą Niemcom (szalik w ciężarówce) i Rosjanom (Ankara) pozdrowienia by NIE MIESZANO SIĘ W SPRAWY POLSKIE, teraz gdy nadszedł czas rozliczenia się z żydokomuną w naszym kraju…

     Wiele osób obawia się, że protesty „p-osłów” w stolicy, ciamajdan u bram Warszawy doprowadzą do ingerencji Rosji i Niemiec co może skończyć się wojną lub ostatnim rozbiorem Polski. Na szczęście dla nas świat ma wystarczającą ilość własnych problemów by móc mieszać się teraz w to co dzieje się w kraju nad Wisłą. Prawdopodobnie nie dojdzie nawet do obiecanego przez Obamę rozmieszczenia wojsk amerykańskich w Polsce w styczniu 2017 roku. TRUMP zapowiedział zupełnie nową filozofię działania NATO, a nawet (!) współpracę z Rosją by zwalczyć terroryzm.

     A więc (!) pomyślmy przez chwilę, że scenariusze rysujące się przed Polską na przyszły rok nie są takie czarne jak chciałaby to widzieć opozycja żydokomuny w naszym kraju i jest OGROMNA szansa, że wszystko skończy się dobrze.

     Lubię

     • Fakafones z ust mi wyjąłeś wczorajszą myśl, że te dwa wypadki w Berlinie i w Turcji to chyba nam Polakom Opatrzność zesłała, żeby się od Nas co poniektórzy odpieprzyli. Oczywiście ja współczuję i jednym i drugim, ale co się już stało to się nie odstanie, a nam to chyba na dobre wyjdzie, jeszcze tylko KODziarzom coś beknie i bilans będzie na zero, może co poniektórzy się zreflektują i wróci normalność. Będzie dobrze ,bo tak musi być.

      Liked by 1 osoba

     • A co sądzicie o tym? 😉

      „Słyszałem teorie o 21 grudnia tego roku (4 lata odejmujemy do daty przez jakiś błąd i obecnie mamy 2012 rok), no ale może to tylko kolejna podpucha.”

      Ja tam jestem dobrej myśli tak jak @FuckPhone i inni komentujący 😉 To co stare musi upaść, by powstało coś nowego. Ten proces obserwujemy obecnie. Proszę, nie dramatyzujcie, nie rozpaczajcie i nie dajcie się porwać czarnowidztwu. Bez względu na to co się wydarzy. Polska będzie jednym z najbezpieczniejszych krajów na świecie w najbliższych czasach przełomu.

      Lubię

     • NOwa filozofia juz sie zaczela.Krasko wlasnie mial to wyklarowane w zwiazku z jego dylematami i kodomitow.Za takie podjudzanie powinien dostac kopa w dupe z Polski.

      Lubię

  • Jarku jest taka możliwość 2 różnych numerów rejestracyjnych w przypadku gdy ciężarówka naczepa z jednej firmy przewozi towar w kontenerze naczepie z innej firmy z innej miejscowości, a jak było naprawdę to może uda się wyjaśnić , o ile komuś będzie na tym zależało, chociaż ja myślę, że to następna fałszywa flaga, tyle , że tym razem pejsate sorosy chcą wrobić w to Polaków, a w jakim celu to chyba wszyscy dobrze wiemy.

   Liked by 1 osoba

 12. „Bardzo mi się spodobało to określenie użyte w jednym z komentarzy na to co się dzieje w okolicach Sejmu. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że to hasbara i kilkuset użytecznych idiotów dają popis swoich możliwości. Nie zgodzę się jednak z twierdzeniem popularnym w mediach alternatywnych i propisowskich, że przyczyną jest odsunięcie dotychczasowych beneficjentów III RP od koryta. Sądzę, że ten zamach „stanu został” ukartowany przez wszystkie strony „konfliktu” i że rozróba w Sejmie i pod Sejmem jest realizacją planu B albo nawet C. Społeczeństwo jest już na tyle świadome obecnej w Polsce V syjonistycznej kolumny, że nie dało się wpuścić w rękoczyny zaplanowane na 10 grudnia, a potem na 13-tego. Widać też wyraźnie, że ta V kolumna nie jest taka mocna w Polsce, jakby się zdawało.

  Odebranie sowitych emerytur esbekom było zaplanowanym ruchem, którego konsekwencje były do przewidzenia. Wsparcie hasbary ubecją skutkuje tym co widzimy. Stanisław Michalkiewicz słusznie obawia się interwencji obcych wojsk w Polsce, z tym że niekoniecznie muszą to być wojska europejskie. W nowelizacji ustawy o zasadach pobytu i przemieszczania się wojsk obcych na terytorium RP, podpisanej przez prezydenta Andrzeja Dudę, jest wprost mowa o wojskach NATO.
  „Nowa ustawa umożliwia obcym wojskom użycie polskiego terytorium lub przestrzeni powietrznej do podjęcia działań mających na celu „udzielenie pomocy Rzeczypospolitej Polskiej lub innemu sojusznikowi w sytuacji konieczności”, pisze Dziennik Narodowy. Wojska może wezwać Prezydent lub Minister Obrony Narodowej, i Sejm nie ma tu nic do gadania! Należy sobie zatem zadać pytanie – czy Prezydent i Minister Obrony Narodowej faktycznie reprezentują polski interes stanu?

  Michalkiewicz przypomina o ustawie 1066 o „bratniej pomocy”, podpisanej przez prezydenta Komorowskiego w 2014 roku, nie pyta jednak dlaczego tej ustawy Sejm nie anulował, mimo że od 10 miesięcy w szufladach zalega projekt ustawy znoszącej 1066 autorstwa Roberta Winnickiego z Kukiz’15. Potwierdza to zmowę konspiracji przeciwko Polakom przez decydentów z wszystkich partii, może z wyjątkiem Ruchu Kukiza. Ale politycy Kukiza dziwnie milczą na ten temat, a założę się, że dużo wiedzą, będąc u koryta.

  Już na styczeń zaplanowane jest rozmieszczanie amerykańskich wojsk w Polsce i krajach bałtyckich. Media o tym milczą, wspominają o tym jedynie portale wojskowe jak Polska Zbrojna.
  „To wcześniej niż zapowiadało dotąd dowództwo US Army, które mówiło o wiośnie przyszłego roku. Przyspieszenie tych planów ogłosili dziś w Żaganiu dowódca sił USA w Europie gen. Frederick „Ben” Hodges i szef MON Antoni Macierewicz” – pisze Polska Zbrojna. Z wojskami amerykańskimi przyjedzie kilkaset sztuk ciężkiego sprzętu bojowego, a pamiętajmy że dużo sprzętu bojowego pozostało na terenie Polski po manewrach „Anakonda 2016”. Jeśli nie chodzi o wojnę z Rosją, to czemu ma służyć obecność tak znaczących oddziałów wojsk obcych? A może właśnie pacyfikacji polskiego społeczeństwa, by np. bez oporu przeprowadzić masowe ludobójcze szczepienia tubylców?

  Obie opcje są dla nas złowrogie – jeśli dojdzie do wojny z Rosją, to nie sądzę by po nas było co zbierać. Niepokojące są doniesienia o nagłym wzmocnieniu arsenałów amerykańskich w Europie, do holenderskiego Eygelshoven transportowanych jest obecnie 1600 czołgów Abrams, pojazdów Bradley i dział Paladin. A to tylko część zatwierdzonego przez amerykański Kongres na 3,4 miliarda dolarów arsenału.

  Owszem, może się to zmienić po inauguracji Prezydenta Trumpa, stąd być może też przyspieszenie tych drapieżnych ruchów syjonistów, którzy do tej pory rządzili Stanami i nadal rządzą Europą. Należy więc przetrzymać ten ciężki okres do 20 stycznia 2017 r. i nie dawać się sprowokować. Dużą rolę do odegrania mają media alternatywne i zwykli internauci, którzy powinni przystąpić do akcji informacyjnej na blogach nie tylko po polsku, ale i w różnych językach europejskich.”

  Liked by 1 osoba

  • Rosja po 70-ciu latach wyrzuciła ze swojego kraju bolszewików. Ameryka zamiata po Hilarzycy i jej koleżkach od Sorosa. Azja nie ma z Hebrajczykami problemów. Podobnie Ameryka Południowa. Zostaje Izrael i kraje na Bliskim Wschodzie, Turcja…

   Lubię

   • zydoazjaci to plaga tego swiata, chcą prrzejac najlepsze europejskie tereny z najlepszym klimatem i ziemiami, europa wschodnia to jeden z niewielu teremow na swiecie w którym można przezyc w lecie bez klimy w stanach np bez klimy w nocy to wyrok śmierci, zydzi zasiedlili Szanghaj do granic nieprzyzwoitości widać swoi wrócili do swoich

    Lubię

    • Nie istnieje coś takiego jak „żydoazjata”. To już trąci obsesją.

     🙂 Hebrajczycy to genetycznie sprawdzalny rodzaj ludzi. Chyba, że chodzi Ci o Azjatów z zapędami żydowskimi – a to coś zupełnie innego.

     Lubię

       • zydoazjaci to straszne dno dna, kto mial z nimi doczynienia ten wie, rekacje nie adekwatne do sytuacji, schiza to chleb powszedni u nich, juz nie powiem o powykrzywianych zdegenerowanych cialach ze skopanym wzrokiem, mam z tym niestety doczynienia codziennie, najchetniej bym zalozyl ciemne okulary zeby tych gownianych homoidow ufo nie ogladac

        Lubię

     • Anno ,KODomici to nie Polacy,uszkodzone DNA kwalifikuje ich do jednej nacji.Proponuje im badania DNA aby pozniej nie bylo ,ze to Polacy wyszli na ulice.Najczesciej mlodzi Polacy sa zagranica na przymusowym wygnaniu ekonomicznym,w srednim wieku jesli sa w Polsce ,tyraja i sa zajeci wyzywieniem dzieci ,no i emeryci z glodowymi emeryturami nie maja szans na dotarcie z punktu A do punktu B. Te ich hucpy wypychu Polakow na ulice sa oplacane przez korpotamuld.

      Lubię

 13. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15542085_702869479882286_2502302050550290265_n.jpg?oh=0e13fce37ffb337d60f5412b9e51add3&oe=58DDF00D

  „Jeśli skrytykujesz PiS, plebs nazwie cię KOD-owcem,
  Jeśli skrytykujesz KoD, to plebs nazwie cię pisowcem.
  Skrytykuj jednych i drugich, to i pierwsi i drudzy wyzwą Cię od zdrajców.
  Dualizacja polityki osiągnęła apogeum. Brat brata, sąsiad sąsiada by zabił w obronie PIS-u i KOD-u, a to wszystko po jednych pieniądzach.
  Czy nasz naród zasługuje na bycie niepodległym, skoro wystarczy tylko dać nam rządzić, abyśmy sami się pozabijali?”

  Lubię

   • obamo-hilarowcow nalezy osadzic i wsadzic. Nierozliczone przekrety kryminalene.pizzagate z hulankami sodomickim w washington,mordy i gwalty.To nie moze przejsc bokiem.To samo w Polsce,jesli ma byc porzadek musi byc odpowiedzialnosc,aresztowanie i wyad z kraju na Madagaskar lub na morze Barentsa.

    Liked by 1 osoba

  • Za tym kryje się cały mechanizm, którego plemiona Judy używają od zarania (naszej) cywilizacji, a kto wie kiedy to ścierwo pojawiło się na Ziemi pierwszy raz?

   Ich taktyka mówiąc oględnie ZAWSZE polega na „odwracaniu kota ogonem” i doprowadzania do konsternacji kiedy na koniec NIKT NICZEGO JUŻ NIE POJMUJE.

   Rzecz w tym, że łatwo to zrozumieć; bo kiedy takiego drania nazwiesz komunistą on zwyzywa Cię od faszystów. Gdy powiesz mu, że jest żydem on nazwie Cię antysemitą. Skonstruowali świat w taki sposób by ZAWSZE mieć ucieczkę w rejony „izmów”, które są niczym innym jak wydumanymi teoriami, które w rzeczywistości nie mają ŻADNEGO zaczepienia w zdrowym rozsądku, który zwykli ludzie dostali w spadku od cywilizacji egipskich, greckich czy rzymskich…

   Problem w tym, że to zaszło tak daleko, że zaczyna nam brakować pojęć i słów na precyzyjne określenie swojego wroga. Recepta polega na tym by nie bać się określenia ŻYD. W umysły naszej kultury wtłoczono fobię antysemityzmu, którą należy zwalczać prawdą na temat ich pochodzenia, działania i przewrotnej polityki…

   Lubię

   • scierwo przyleciało księżycem 6000 lat temu i 4000 lat temu zaczęto ich spuszczać na ziemie w partiach czesc na atlantyde czesc na półwysep arabski wtedy zwany levan zresztą tak jak ich księżyc, miedzy czarnych w afryce i białych w Europie i atlantydzie

    Liked by 1 osoba

    • W to nadchodzące przesilenie zimowe, będziemy łączyć się razem, aby włączyć siatkę światła dla naszej planety – kotwiąc energie Wzniesienia wraz z jednoczesnym stabilizowaniem świadomości ludzkości do takiego stopnia, że ludność na powierzchni jest gotowa na Wydarzenie.
     Będziemy robić  wspólną medytację w momencie przesilenia zimowego w dniu 21 grudnia 2016 roku o godzinie 11:44 w Polsce

     Lubię

   • argument moglby byc jeden czyli tradycyjny wpierdol na przekrecanie pojec i faktow.NA stosowanie tezy i antytezy na swiadomosci Polakow powinien byc wpierdol bez zadnych zbednych dialogow i gry wstepnej przy kazdej probie w procesie podjudania narodu. Pamietajmy ze najlepszym towarem eksportowym slowianskim byl zawsze wpierdol bez dialogu wstepnego ,bo to gubi nas na samym poczatku.

    Liked by 1 osoba

    • ,, NA stosowanie tezy i antytezy na swiadomosci Polakow powinien byc wpierdol bez zadnych zbednych dialogow i gry wstepnej przy kazdej probie w procesie podjudzania narodu. …”

     W twoim wpisie zwróciłam uwagę na słowa ,,podjudzanie narodu”.
     Prowokowanie, namawianie do niecnych czynów, eskalacji negatywnych nastrojów z chęcią uzyskania własnego interesu to pod-judzanie, czyli stwarzanie sytuacji korzystnej dla jude, pod jude.
     Ciekawe, jak w wielu słowach kryje się ich właściwy sens.
     Wedy – wiedza, praweda – prawiedza, prawda itd.

     Etymologia słów to bardzo ciekawy obszar badań. Słowo to dziecko myśli, to dźwięk, wibracja, energia o określonej częstotliwości.

     Z pewnością wypowiadamy wiele słów, nie zdając sobie sprawy, że aktywujemy energie, które są dla nas korzystne, ale też i te destrukcyjne.

     A już, gdy weźmie się pod uwagę fakt, ze nasza podświadomość nie rozumie negacji, słowa ,,nie”, to mamy pełne spektrum szkodzenia sobie i innym.

     Nie JESTEM CHORA, nie ZŁORZECZĘ, nie ŻYCZĘ ŹLE, nie KRZYWDZĘ, nie KRADNĘ, nie CHCĘ WIDZIEĆ CIERPIENIA, nie CHCĘ WOJNY I CHAOSU – etc.

     nieZŁE piekiełko ściągamy dla siebie i świata.

     nieCHCESZ – to też CHCESZ! niePRAGNIESZ – to też PRAGNIESZ!

     Negatywne myśli, negatyw – odwrócone barwy – to co ma być białe jest czarne.
     Pozytywne myśli, pozytyw – widzenie zgodne z obrazem świata, jaki jest .

     Chciejmy widzieć świat w pozytywie, to jego RZECZYWISTA NATURA.
     Inaczej – tworzymy jego przeciwieństwo.

     O tym właśnie mówi ,,od zarania dziejów” Ania i inni, którzy pokazują ludziom albumy ze zdjęciami ,,wywołanymi”, pozytywami.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Liked by 1 osoba

     • Krysiu właśnie dzisiaj o godzinie 11:44 czasu polskiego będzie ogólnoświatowa medytacja czyli nic innego jak tylko wizualizacja świata takiego jaki chcemy mieć, skumulowana siła energii miłości może być tak duża, że wreszcie pokonamy panoszące się od tysięcy lat zło. I TAK SIĘ STANIE , BO JA TEGO BARDZO CHCĘ ♥♥♥♥♥
      Czy mogę dziś o 21 zadzwonić do Ciebie, jeśli tak to mrugnij do mnie oczkiem 😀
      Pozdrawiam serdecznie i wracam do garów.Ty chyba Też garujesz 😀

      Lubię

      • Aniu kochana, wybacz. Dziś od 20.00 do 21.00 byłam ,,zasięgu problemów siostry”, a od 21.00 ,,skajpowałam” z dzieciakami w Anglii, które otrzymały ode mnie przesyłki.
       Wybacz mi tą, logistycznie nie do ogarnięcia, opieszałość.
       Nie martw się, Aniu. Wszystko w najlepszym porządku. Jak dotąd, żaden kurier pocztowy nie wprawił mnie w takie osłupienie, zdziwienie i radość, jak ten ostatni! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

       Z pewnością, zanim garera zawinie do portu, my garernicy odłożymy wiosła i znajdziemy czas na rozmowę! 🙂 🙂

       Pozdrowienia serdeczne.

       Lubię

     • ,,pod juda nie , no skads sie ta nazwa wziela, tak jak w ob żyd liwy , rząd=żąd=żyd ”

      A wiesz, Gmosiu, skąd się wzięło pod-szycie? A stąd, że pod rzeczywistym szyciem ktoś się podłożył.

      Jude jest podłożeniem, podszyciem się pod starosłowiańskie ,,liud”, ,,liudie” . (dzisiejsze polskie ludzie). Na wschodzie do dziś wymawia się miękko, ,, liudie” , mówiąc o więcej niż jednym człowieku.

      Liudie – wyjęty z tego rdzeń brzmi jude.
      Ale całkiem ciekawe jest to, że jedynie w języku polskim używane jest, dla zakamuflowania, słowo żyd, podczas gdy w innych językach(angielski ,,jew”, niemiecki ,,jude”) istnieje rdzeń etymologiczny.

      My Polacy mamy taką nazwę, żebyśmy za cholerę z niczym historycznym nie kojarzyli.

      A wiesz, Gmosiu, dlaczego? Bo jude to Judejczyk!

      A my , Polacy, zgodnie ze słuszną poniekąd uwagą Devingo, że konkretny wpierdol bywa złotym środkiem, już dawno pokazalibyśmy gdzie ich miejsce.

      W Polsce powojennej jeden człowiek wykazał mądrośc, dając im bilet w jedną stronę. To był Władzio Gomułka. Dziś odżegnuje się go od czci i wiary, że współdziałał z ZSRR, który czynił w tym czasie dokładnie to samo.

      Pamiętam jak dziś. Żydzi do Izraela(już wtedy istniał, m.in. Polska wyraziła akcesję dla tego państwa-tworu, aby znaleźć dla Żydów ich miejsce) , a na zachód przez dwa lata otwarta granica do Niemiec dla Niemców.
      Być może było to ,,oczyszczanie” rasistowskie, ale dziś doskonale wiemy czym śmierdzi nadmierne ,,umiłowanie” wszystkich ras i kultur, które np. Francję, Niemcy rozsadzają od środka.

      Gdyby następcy Gomułki ,,pociągnęli” jego politykę, nikt w w Polsce nie wiedziałby, że jest gojem.

      I co my na to, ludzie bez mycek?

      Jestem daleka od nieprzyjmowania gości, a nawet ich długiej gościnności, ale w moim domu i przy moim stole panują MOJE ZASADY.

      Na moim stole mogą stać potrawy koszerne, kutia i amerykański indyk, ale tym domem i ludźmi w nim się znajdującymi rządzę JA.

      To tyle, Gmosiu, na temat tego, że jestem dumna z życia w moim kraju.

      Serdecznie pozdrawiam.

      Lubię

  • … mimo iż jestem pogańskim, lucyferycznym bezbożnikiem, i nie obchodzę od lat yahwistycznych świąt, to nie wyobrażam sobie życie gdziekolwiek indziej poza Polską! Sława!

   Lubię

   • Boguś a jak Ci go dostarczyć zapakowanego czy może luzem 😀 na golasa 😀 , a tak na poważnie to nie denerwuj się przed wypoczynkiem świątecznym, bo dostaniesz zgagi, a Petru i tak sam się unicestwi, prędzej czy póżniej, jak zresztą każde ZŁO.

    Lubię

    • Ciekawe skojarzenie zlo-to=zloto, schetru nie maja szans na powrot chyba ze na natowskich czolgach, jezeli juz to kukiz i mu podobne fajna opozycja by z nich byla

     Lubię

    • Stan jego jest mi obojetny.
     Jak dla mnie jego pojęcie o wszystkim w Polsce jest bardzo ogólne nie zmącone znajomością szczegółu.
     Takie zero nie moze być moim reprezentantem

     Lubię

   • petru to taki spiacy koala, zawsze wygląda jakby za dużo akacjowca zjadł, nie warto mu nic robic sam się skończy za rok nie przejdą progu wyborczego już o Schetynie nie wspomne

    Lubię

    • Początek może i dobry, ale warto pamiętać, że od iluś tam lat, na wielu stronach, piszą o tym, że jego działania są podejrzane.

     Lubię

     • Heh, ciekawe co piszą o mnie 😉 Jarek Kefir – mason, illuminata, sługa szatana, nie wchodźcie na jego strony! 😀
      Dla odpowiednio zafiksowanego człowieka każdy, absolutnie każdy będzie jakimś agentem, masonem, dezinformatorem. Każdy będzie miał skazę – 7,5 miliarda ludzi – tylko on jeden świętszy od papieża 😉 Taka gra ego.

      Lubię

      • Ja myślę Jarku, że na całe szczęście dla Ciebie i dla nas mało kto „o nas” wie… 🙂

       Oni już nie są w stanie wygrać z prawdą jaka pojawia się jak grzyby po deszczu wszędzie… Nie pomoże im cenzura pejs_buka, ani tłitera.

       Lubię

      • ,, Jarek Kefir – mason, illuminata, sługa szatana,…”, dodam – oszołom, gwałciciel ,,normalności” , burzyciel zapieckowego spokoju, destruktor celowo zaplanowanej codzienności.

       Siedząc od kilku lat, tam, w rogu, przy kominku, widzę jak przez ten cały czas wchodzą i wychodzą, lub na dłużej zatrzymują się ludzie. W knajpie.

       Opinie, określenia, , zażalenia? – Ludzie, to TYLKO barman, który podaje to, co mu o siódmej trzydzieści, na dwie godziny przed otwarciem knajpy przywieźli z medialnej hurtowni.

       Owszem, podaje (przepraszam, proponuje) swoje dania. Czy wszyscy muszą je zamawiać i jeść??

       Nie spodobały się komuś klimaty tej knajpy – to nie musi wchodzić po raz drugi czy trzeci.

       ,,Ależ nie o to chodzi! – ktoś powie – Ta knajpa , a w szczególności jej admin destrukcyjnie kształtuje postawy ludzi!”

       To ja zapytam wprost i proszę ze mną uderzyć w polemikę z moim pytaniem.
       Ile jeszcze , człowieku, musi minąć pokoleń, zanim sam, samodzielnie zaczniesz myśleć?
       Oburzasz się na obecny stan rzeczy, wyzywasz admina tej strony? To dobrze. Zaczynasz umysł przedkładać nad materię.
       Ale kiedy odbijesz się od twego oburzenia i pójdziesz dalej? W dziesiątym, następnym wcieleniu, czy jeszcze teraz?

       Zbieramy obrazy innych o nas samych dla porady, przestrogi, a najbardziej dla śmieszności tego, kim w ogóle nie jesteśmy!

       Pozdrawiam serdecznie.

       Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s