Afery

Uczciwy lekarz demaskuje szokujące i ukrywane działania niepożądane szczepień [VIDEO]

szczepieniaZapraszam na nagranie video z programu Pytanie na śniadanie, w którym uczciwy lekarz w szokujący sposób obnaża propagandę koncernów farmaceutycznych. W programie tym wystąpił dr Leszek Marek Krześniak. Szczerze polecam ten wywiad.

Ostatnio bardzo dużo się mówi o szczepieniach i ich ciemnej stronie. Na przykład o tym, że szczepienia powodują liczne, bywa że tragiczne skutki uboczne. Jak i o tym, że szczepienia wcale nie są takie skuteczne. Ich skuteczność jest tak naprawdę marginalna, a choroby zakaźne zostały eradykowane dzięki higienie i większej świadomości zdrowotnej.

Choć wciąż tych chorób jest dużo. Wciąż mnóstwo zachorowań na ospę wietrzną, świnkę różyczkę i szereg innych. Gdy po szczepieniu MMR (odra, świnka, różyczka) rodzic przychodzi z dzieckiem z wysypką, to lekarz mówi, że to „nabieranie odporności„, i że nie jest to choroba. Choć jeszcze 20, 30 lat temu zostałoby to sklasyfikowane jako infekcja. Dziś już nie – by nie psuć hurraoptymistycznych statystyk.

Od kilku lat (bodaj od 2007, 2008) mamy prawdziwą epidemię gruźlicy i krztuśca (kokluszu). Pomimo tego, że praktycznie wszyscy byliśmy na te choroby zaszczepieni. Szczególnie dramatyczne jest to w przypadku gruźlicy. Sytuacja jest niemal tak samo zła, jak na podupadłych obszarach postradzieckich. Nie jest możliwe by odpowiadały za to ruchy antyszczepionkowe, zwykła matematyka temu zaprzecza.

Co do skutków ubocznych szczepionek.. Tam są obecne cząsteczki wirusów, bakterii. Proces produkcyjny przebiega np na zepsutych zarodkach kurzych (jajach), i innych tego typu. Więc oprócz pożądanych cząsteczek wirusów i bakterii (np grypy) jest tam cały ogrom wirusów odzwierzęcych. To wszystko musi być jakoś konserwowane, by się nie zepsuło.

Jako konserwantów używa się szeregu toksycznych substancji – benzoesan sodu, glutaminiany, organiczne związki rtęci, aluminium (glin), polisorbat 80 i cały szereg innych. No inaczej się nie da. Konserwanty zawsze są toksyczne i szkodliwe. To, co zabija bakterie i wirusy lub uniemożliwia ich niepożądany rozwój w szczepionkach, zabija także inne formy życia. Np ludzi. Tak samo działają konserwanty dodawane do żywności, np benzoesan sodu, sorbinian potasu i inne.

Po dostaniu się do jelit człowieka, działają bardzo toksycznie na florę bakteryjną, niczym silne antybiotyki. A to prosta droga do szeregu problemów – hashimoto, celiakia, alergie, AZS, i cały ogrom innych chorób, w tym większość autoimmunologicznych. Jelita to nasz nie drugi, ale… pierwszy mózg. To tam zachodzi synteza neuroprzekaźnika GABA. To tam jest 90% zapasów serotoniny. To tam jest jeszcze więcej neuronów (komórek mózgowych) niż w mózgu (sic!).

Co ciekawe, jelita to wciąż słabo zbadany przez naukę rejon naszego organizmu. Są tysiące gatunków bakterii – dobroczynnych, neutralnych i złych. Opisanych i poznanych przez naukę jest mniejszość. W probiotykach dostępnych na rynku jest jeden, kilka, maksimum 16 ich gatunków (szczepów).

Wszystkim rodzicom polecam uczciwe zapoznanie się z tematyką szczepień. Korporacjom farmaceutycznym zależy przede wszystkim na tym, by…. ludzie chorowali. I by można było ich leczyć, leczyć i jeszcze raz leczyć. Latami, najlepiej całe życie, zbijając na nich kokosy. Leki na depresję, nadciśnienie, cholesterol, serce, parkinsona, alzcheimera, uspokojenie itp itd – mają jedną cechę wspólną. Nie leczą one przyczyny choroby. Ale uciszają na chwilę objawy. Chory musi je brać bardzo długo, najczęściej dożywotnio. Bo jak lek zostanie odstawiony, to objawy wrócą z jeszcze większą siłą.

Optymalny lek to taki, który bierzesz raz, dwa razy, dziesięć razy, no, góra pół roku. Leczyłby on przyczynę, naprawiając trwale organizm, i po tym okresie czasu byłby niepotrzebny. Niestety, takie leki praktycznie nie istnieją. Co do szczepień – jedna z teorii mówi, że firmy farmaceutyczne celowo dodają różnych szkodliwych substancji do szczepionek, by w ten sposób „hodować” sobie przyszłych pacjentów. W końcu „pacjent trwale wyleczony to klient jak i zysk stracony„.

A teraz zapraszam na pełnometrażowy film dokumentalny Vaxxed – Wyszczepieni – kliknij link poniżej:
http://www.cda.pl/video/988056e0

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

16 odpowiedzi »

    • Wybacz, ale po nocce, rano nie mam sił na słuchanie godzinnego wykładu, który w zasadzie jest kompilacją tego co słyszę zewsząd. Np. od Jabłonowskiego po Brauna. Doceniam to co mówią, ale widzę tam inne niebezpieczne dno dla człowieka jako jednostki. Przekonywanie przekonanych to już strata energii, na rzecz wahadła. A stąd już krok do obłędu.
     Niemniej PIS należy wykopać, na zbity pysk w następnych wyborach. Przydałby się taki polski Trump, ale od lidera ważniejsza jest świadomość narodowa a z tą co do polaków to nie mam dobrych przeczuć. Są podzieleni a przez to bez siły woli, która by coś urzeczywistniła.

     Szczególnie zaś ci starszego pokolenia, zwłaszcza ci ustawieni życiowo. Oni są martwi, są na laurach tego, że komunizm upadł a liderzy ich młodości ryzykowali życiem. Internet uważają za mało rzetelny, bo tam każdy może napisać/powiedzieć co chce (tak jakby ta sama zasada nie dotyczyła mediów, gdzie siłą przebicia jest moneta i wpływy). Jednak to już jest moje bardzo subiektywne zdanie.

     Lubię to

 1. http://robertbrzoza.pl/zydzi/kochac-zydow-czy-nienawidzic/

  „Trzy koncepcje żydowskie

  Zacznijmy nasze rozważania od wyjaśnienia, na czym polega tzw. „kwestia żydowska”, która nasiliła się u schyłku XIX wieku.

  Elity żydowskie miały silny wpływ na polityków wielu państw takich jak: Prusy, Wielka Brytania czy USA, czego efektem był wybór drogi związanej z własną narodowością.

  Dążyli do realizacji trzech koncepcji:

  – przyjęcie szyldu syjonizmu

  W Europie najwięcej Żydów mieszkało na terenach Polski. Część z nich nie była w stanie realizować własnych aspiracji politycznych, dlatego pojawiła się koncepcja syjonistyczna, czyli >>wyjeżdżamy do Palestyny i reaktywujemy silne państwo żydowskie<<.

  – szkoła autonomiczna

  Wielu Żydów nie chciało opuszczać zamieszkanych terenów i wyjeżdżać do Palestyny. Sprawnie funkcjonowali na ziemiach obcych państw, budując silne siatki powiązań z rządami i politykami. Autonomiczni żydzi widzieli perspektywy rozwoju swoich planów poza Palestyną.

  – komuniści żydowscy

  Komuniści żydowscy nie chcieli wyjeżdżać do Palestyny ani budować swojego państwa w Europie. Pragnęli znieść wszelkie granice i zbudować jedno państwo dla wszystkich narodów pod własnymi rządami. Dlatego część diaspory żydowskiej inwestowała w produkt bolszewicki. Widzieli w komunizmie możliwość realizacji własnych planów.

  Tą drogą podąża system Rothschildów. Cały świat nastawiony jest na zbudowanie jednego wspólnego państwa pod rządami grupy ludzi, którzy związani są z żydowskim systemem bankowym. W Europie dążą do zjednoczenia narodów pod władzą Unii Europejskiej.
  Większość „Żydów” to nie Żydzi !

  Około 80-90% ludzi w dzisiejszym świecie, którzy nazywają siebie Żydami są rzeczywiście Chazarami. Nie mają nic wspólnego z wybranym przez Boga narodem, Izrael. Również nie są spokrewnieni z Abrahamem czy Chrystusem. Są przebierańcami pochodzącymi z Azji.

  Temat ten dokumentuję w bezpłatnym raporcie: „Rothschildowie – demony atakują”. Poniżej przedstawiam krótki wycinek z tego raportu:

  The Universal Jewish Encyklopedia pisze:

  „Pierwotne znaczenie Ashkenaz i Ashkenazim w jęz. hebrajskim to Niemcy [państwo] i Niemcy [naród], ponieważ ojczyzną starożytnych przodków Niemców jest Media, biblijni Ashkenaz… Krauss uważa, że we wczesnym średniowieczu, Chazarowie często nazywani byli Aszkenazim… Około 92% wszystkich Żydów lub około 14.5 mln to Aszkenazim”.

  Wikipedia tak o nich pisze:

  „Chazarowie, Kozarowie (turecki: Hazarlar) – lud koczowniczy pochodzenia tureckiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e. Tereny zajmowane przez Chazarów rozciągały się na Stepie Pontyjsko-Kaspijskim między północnym Kaukazem, Krymem, Morzem Kaspijskim a rzeką Jaik i Samarą”.

  Obecni przybrani Żydzi chazarscy, świadomie okłamują świat i zamieszkują ziemie Izrael, które należą do prawdziwych wyznawców Boga, czyli Żydów Judejczyków. Żydzi chazarscy, którzy przejęli władzę nad systemem bankowo-finansowym, swoją ojczyznę mają na stepie pontyjskim, (obejmował część Rosji, część Ukrainy i część Kazachstanu).

  Tak o judaizmie mówi znawca biblijny Krzysztof Król z Jeszu.pl:

  „….Jeśli więc dziś nazywamy religię Żydów (chazarskich) judaizmem, to tylko w tym sensie, że poszli oni drogą Judasza, który zaparł się Boga i Jego Syna”.

  Powyższe rozróżnienie jest o tyle ważne, abyśmy nie utożsamiali każdego Żyda z prawdziwymi wyznawcami Boga. Tego właśnie chcą Rothschildowie, aby traktować ich jako wybrany lud pochodzący od Boga, a tak naprawdę uprawiana przez nich religia pochodzi od Judasza i Kabały.

  Ten sprytny plan przebierańców, przyniósł im potężne korzyści w świecie polityki i finansów.
  Koncepcja Unii Europejskiej

  Autonomiści żydowscy byli autorami brutalnego rozwiązania kwestii żydowskiej. Pomysł zabijania żydów przejął od nich Hitler.

  Innym pomysłem autonomistów, któremu patronowały Prusy, było zbudowanie gospodarki obejmującej wiele państw. Europa środkowa miała być zapleczem rolnictwa i siły roboczej dla Niemiec.

  Hitler przejął ten projekt w czasie drugiej wojny światowej.

  Od 1943 roku, Hitler rozpoczął wdrażanie programu pod tytułem – „Nowa Europa”. Projekt Unii Europejskiej jest kontynuacją tego „dzieła”.

  Grzegorz Braun w poniższym filmie mówi: Jeżeli usuniemy czy inaczej wyartykułujemy słowo „Żyd” w programie Hitlera, to publikacje Unii Europejskiej są nie do odróżnienia pod względem programowym.

  Kochać żydów czy nienawidzić ?

  Ten prowokacyjny tytuł „Kochać żydów czy nienawidzić ?” namawia do prawidłowego odróżnienia prawdziwych wyznawców Boga – Żydów Judejczyków od przybranych Żydów Chazarów. Nazywanie wyznawców judaizmu Żydami spokrewnionymi z biblijnym Izraelem jest nieprawidłowe i niepotrzebnie gloryfikuje zakłamany świat przebierańców.

  Jak powinniśmy ich nazywać ?

  Zgodnie z prawdą: Żydzi azjatyccy, Chazarami, Aszkenazyjczykami, Aszkanazami (od imienia Aszkanaz), Azjatami. Ważne jest, aby każdy uświadomił sobie, że ta nacja nie ma nic wspólnego z Żydami biblijnego Izraela czy Hebrajczykami.

  Dlaczego jest to tak ważne rozróżnienie ?

  Zagmatwany i niezrozumiały podział, pozwalał Żydom chazarskim udawać potomków Izraela. Dlatego przez całe wieki ulegały im dwory, królowie, politycy, przywódcy wielkich państw. Jeszcze wielu historyków mówi dzisiaj, iż należy obserwować naród żydowski, aby zrozumieć przepowiednie biblijne. Twierdzą, że jest to wybrany naród przez Boga. Te kłamstwa powodują masowy wzrost potęgi obecnego kraju Izrael, którego celem jest przejęcie ziem i władzy, nie tylko na Bliskim Wschodzie.

  Fałszywe przekonanie społeczności o wybranym narodzie żydowskim, dało przepustkę Rothschildom do zbudowania mafijnego systemu bankowo-finansowego.

  Nie należy tego faktu lekceważyć. Podszycie się Żydów chazarskich pod biblijny Izrael, otworzyło im wiele drzwi zamkniętych dla innych nacji.

  W takich okolicznościach dużo łatwiej zrozumieć, dlaczego Żydzi chazarscy od wieków walczyli o ziemie Izraela. Z jednej strony brali udział w wielu rewolucjach i spiskach światowych, a z drugiej strony chcieli zapewnić sobie kamuflaż. Ich planem było i jest podpiąć się pod prawdziwych wyznawców Abrahama, którzy żyli na ziemiach Palestyny, obejmującą tereny: Izrael, Strefę Gazy i Zachodniego Brzegu Jordanu.

  Czy te nazwy nie kojarzą Ci się z ciągłą informacją medialną o toczących się tam wojnach, kłótniach i potyczkach ?

  Może teraz łatwiej zrozumieć, dlaczego w Syrii zabijano w okrutny sposób wielu chrześcijan ?

  A w końcu sam/sama odpowiedz sobie na pytanie: czy chazarscy Żydzi zamieszkujący Izrael zbudowany po drugiej wojnie światowej, niosą pokój czy ciągłe wojny i konflikty ?

  Henry Kissinger, żydowski wpływowy polityk powiedział: „za 10 lat państwo Izrael nie będzie istnieć”.

  Jaki plan mają na kolejne lata ?"

  Lubię to

 2. http://xportal.pl/?p=27516

  „Polska: PiS na smyczy syjonistów

  Podczas wtorkowej wizyty premier Beaty Szydło w państwie położonym w Palestynie, izraelski premier pochwalił obecną ekipę za „zdecydowane stanowisko wobec antysemityzmu” i wyraził zadowolenie, że Polska nie popiera „antyizraelskich rezolucji w organizacjach międzynarodowych”.

  Benjamin Netanjahu mówił o tym we wtorek w Jerozolimie na konferencji z Beatą Szydło. Polska premier uczestniczyła z kilkoma ministrami w polsko-izraelskich konsultacjach międzyrządowych.

  Netanjahu stosunki Izraela z Polską uprzejmie określił mianem „kwitnącej przyjaźni”. – Doceniam stanowcze stanowisko Polski przeciw odradzającemu się w niektórych częściach Europy antysemityzmowi – dodał.

  Oba rządy podpisały deklarację. Jest w niej mowa o „wspólnych wartościach i umacnianiu strategicznego partnerstwa” oraz o „stanowczym sprzeciwie wobec bojkotu państwa izraelskiego”.

  Lubię to

  • „PoLachy : Nie możemy oddać JASZCZURKOM naszej Świętej Ziemi!! Nie dla nich ona przeznaczona!! Nie można się poddawać!! Matka Ziemia liczy na naszą obronę. Ona jest Żywa, czująca, tylko my wiemy, co dla niej i dla nas najlepsze. Jesteśmy jej układem immunologicznym! Musimy w ramach odwetu na Gadach połączyć słowiańskie plemiona!!”

   „Największy koszmar chazarii to ponowne zjednoczenie Słowian, gdyż tylko my, jako jedność jesteśmy w stanie się im realnie przeciwstawić i oni o tym doskonale wiedzą! Stąd to nieustanne knucie, jątrzenie i podsycanie nienawiści pomiędzy narodami Słowian – najświeższy przykład rozkazów z Izraela dla Izaaka Singera vel. Macierewicza, który już wysyła Lechickie czołgi na Łotwę, licząc na prowokację Rosjan. Ale spokojnie, to wszystko do czasu, Słowianie już się przebudzają…”

   Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s