Polska miała aż 14 królów przed 966 rokiem, historia kłamie!

historia-polski-przed-966Powyższy obraz pochodzi z sanktuarium katolickiego w Częstochowie. Nie jest to więc żaden fejk ani przeróbka. Obraz pokazuje że przed 966 rokiem i Mieszko I, Polska miała aż czternastu królów. Co na to oficjalna historia?

Wg niektórych interpretacji, państwo polskie pod nazwą Lechia istnieje od starożytności, i już tysiące lat temu prowadziło boje z Cesarstwem Rzymskim. Oficjalna historia przedstawia tereny Europy Północnej i Środkowej jako białą, pustą plamę aż do średniowiecza.

Jednak pomija się fakt, że Rzym zawsze chciał podbić całą Europę aż po Bałtyk i Skandynawię. Wszak to stamtąd wracały karawany obładowane naszym bursztynem i innymi dobrami. Cesarstwo Rzymskie musiało się zadowalać jedynie wymianą handlową z nami.

W IV wieku naszej ery stworzono religię chrześcijańską – bardzo destrukcyjny wirus mentalny, z którym zmagamy się aż po dziś dzień. Ponure dziedzictwo tej wiary łamiącej umysły, serca i dusze, wciąż tkwi wewnątrz miliardów ludzi jako wirusy mentalne, jako zraniona świadomość. Właśnie wtedy instytucję cesarza (imperatora) zmieniono na instytucję papieża.

Prowincjom Rzymu dano dużo większą autonomię. Rozpoczęto systematyczny podbój, grabież i ludobójstwo Słowian. Ośrodek władzy imperialnej w Rzymie sprzymierzył się z Germanami – najpierw Karol Wielki i stworzone przez niego imperium, a potem I, II i III Rzesza niemiecka. Są teorie które głoszą, że kulminacyjnym momentem podboju i niszczenia nas, były wydarzenia z lat 1914 – 1956, gdzie zginęło ponad 100 milionów Słowian.

Nie wiem na ile te teorie i interpretacje są prawdziwe. To wszystko niknie gdzieś w mrokach naszych pradziejów. Faktem możliwym do weryfikacji jest to, że Słowianie są znienawidzeni i niszczeni. Nasze kraje trzymana są krótko, tak, by narody żyły w biedzie, by ludzie byli biedni, ciemni, i nie mogli się rozwijać. Pensje 1350 zł brutto to nie jest żaden wolny rynek ani żadne prawa ekonomii. Ale jest to cyniczna i z premedytacją zaplanowana manipulacja mechanizmami ekonomicznymi.

Poniżej mamy poczet królów Polski udokumentowany przez niemieckich historyków w roku 1864. Wtedy trwały zabory Polski. Mowa jest tam o dynastii która była przed Piastami – dynastii Lechów. Pierwszy król, Lech I Wielki, panował w latach 650 – 655. Zaś dynastia Piastów miała czterech królów przed Mieszkiem, czyli: Piasta, Ziemowita, Leszka I, Ziemiomysła.

Poniżej wklejam listę królów Polski przed Mieszkiem I / 966 rokiem:

Dynastia Lechów:
Lech I: 650 – 655 – pierwszy udokumentowany król Polski
Wizymir I: 655 – 695
13 Wojewodów: 695 – 700
Krakus I: 700 – 728
Lech II: 728 – 750
Wanda: 750 – 760
13 Wojewodów: 760 – 770
Leszek I / Przemysław (?): 770 – 804
Leszek II: 804 – 810
Leszek III: 810 – 825
Popiel I: 825 – 830
Popiel II: 830 – 869

Dynastia Piastów:
Piast: 860 – 884 – pierwszy król dynastii Piastów, nie był nim Mieszko I
Ziemowit: 884 – 894
Leszek I: 894 – 913
Ziemomysł: 914 – 958
Mieszko: I: 958 – 992
Bolesław Chrobry: 992 – 1025

I dalej wg oficjalnej historii, choć historia całkowicie usunęła Bolesława Zapomnianego Piastowicza, który sprzeciwił się Rzymowi i ponownie zaczął praktykować pogaństwo. Miała wtedy miejsce inwazja Czech i Niemców na nasze ziemie i pierwsze (?) ludobójstwo naszych przodków. Tak na serio chrześcijaństwo zostało przyjęte przez większość Polaków dopiero koło XVI, XVII wieku, w czasie inwazji i ekspansji jezuitów. Ich intrygi zostały uwieńczone rozbiorami.

Największy rozkwit chrześcijaństwa na naszych ziemiach, wdrukowanie się w rdzeń naszej mentalności to dopiero… XIX wiek. Tak, dziewiętnasty wiek. To wtedy kształtowało się pojęcie narodu, narodowości, patriotyzmu. To wtedy rozpoczęła się era nacjonalizmów, zakończona wydarzeniami z lat 1914 – 1956, które nieomal doprowadziły do zagłady życia na Ziemi (wojny, ludobójstwo, Hiroszima i groźba użycia broni atomowej na szerszą skalę).

Źródło: Die Theilung Polens in den Jahren 1773, 1793, 1796 und 1815 nebst einer Dynastien-Tafel der Könige von Polen und der Wiener Kongress im Jahre 1815, von F.V.S. Berlin 1864.
Link do źródła: https://books.google.pl/books?id=nZgBAAAAQAAJ&printsec=frontcover&hl=pl&source=gbs_ge_summary_r&cad=0#v=onepage&q&f=false

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

35 myśli nt. „Polska miała aż 14 królów przed 966 rokiem, historia kłamie!

 1. Tabela jest nieprawdziwa

  Pierwszy władca, nie król ponieważ pojęcie król powstało dopiero po 800 r.

  Lech I panował w latach 520 – 549 tak przynajmniej podaję podręcznik historii dla szkół średnich księstwwa Poznańskiego z 1856 roku

  Lubię

  • Lech I Zwany Wielkim panował w latach1729 – 1679. Został wymieniony w najstarszych kronikach – Nakorsza, Warmisza i Prokosza
   W czasach które są podane w Twoim wpisie powstawała historia jako nauka, i nie było Państwa Polskiego i nie miał sie kto wypowiadać w naszym imieniu.
   Nie za bardzo wierzyłbym tej książce

   Lubię

  • To ne POLSKA została ochrzczona tylko Mieszko I i o tym trzeba pamiętać . Historia Polski to jest jedno WIELKIE oszustwo papieży i POLSKICH hierarchów i9 to nawet hierarchów obecnych !!!!!

   Lubię

 2. wanda to byla polandromedanka miala nadludzkie moce i jezeli juz sie modlic czy manifestowac to do niej, teraz juz zaden andromedan nie moze tu zreinkarnowac bo yahwe wszystko straca jego planeta smierci krazaca wokol nas bacznie pilnuje „terenu” jak reflector wiezienia, pawel szydlowski dobrze wyjasnia polaczenie grecji i lehtow z nia to jest cala tajemnica dlaczego na s nie ma nad wisla bo bylismy tzw grekami jeszcze przed grekami -_- z tym ze niepotrzebnie wplata w to religie kk I jedzenie chleba, no coz tak juz ma , zeus perun to ten sam gosc podobnie jak posejdon to gdanski neptun nasi praojcowie ktorzy zostali pozamiatani i wcisnieci w mitologie zeby ich pogrzebac w naszej pamieci juz na zawsze, jak ktos bedzie w gdansku niech neptuna przywita z nalezna mu chwala bo to nasz

  Lubię

 3. Do Mieszka I syna Ziemomysła który panował w latach 957- 992 mielismy 51 WŁADCÓW.
  Pierwszy Sarmata panował ok 1800 pne
  Wanda panowała 5 lat – 735 – 740, a Lech VII Oszust panował 4 godz w dniu 6 października 780r
  Pokazany obraz jest ukryty w klasztorze Częstochowskim za kratą w klauzurze

  Lubię

 4. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wladimir-zyrinowski-ostrzega-amerykanow-glosujcie-na-trumpa-albo-zostaniecie-wciagnieci-w

  „W chwili obecnej trudno powiedzieć kto wygra, ale Donald Trump, z oczywistych powodów, jest faworyzowany przez Rosję. Jego zwycięstwo byłoby wyraźnie na rękę Putinowi, gdyż Stany Zjednoczone, za kadencji Obamy, destabilizują Syrię i Ukrainę, nakłaniają Unię Europejską do nałożenia kolejnych sankcji na Rosję i wspierają militarnie państwa Europy Wschodniej. Gdyby faktycznie doszło teraz do otwartej wojny między Rosją a USA, nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zachowają się Chiny.

  Kontrowersyjny rosyjski polityk, lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji Władimir Żyrinowski dał mieszkańcom Stanów Zjednoczonych jasno do zrozumienia, że nadchodzące wybory prezydenckie mają ogromne znaczenie dla dalszych wydarzeń na świecie a Donald Trump jest jego zdaniem jedyną osobą, która może naprawić relacje między państwami. Z kolei wybór Hillary Clinton, według Żyrinowskiego, może sprawić, że USA będą dążyć do wybuchu trzeciej wojny światowej.

  „Relacje między Rosją a USA nie mogą już być gorsze. Obecny stan może pogorszyć jedynie wojna. Amerykanie, głosując na prezydenta 8 listopada muszą zrozumieć, że wybierają pokój na planecie Ziemia jeśli zagłosują na Trumpa. Lecz jeśli wybiorą Hillary, zacznie się wojna. To będzie krótki film. Wszędzie będziemy mieć Hiroszimy i Nagasaki”.

  Lubię

 5. Polska / RP / będzie już wkrótce miała nowego monarchę. I to w dodatku takiego, który umarł na krzyżu jakieś 2 000 lat temu. Zamordowano Go w Imperium Romanum, a obecnie zostanie ukoronowany przez Watykan i KRK /w tym delegaturę Watykanu i KRK na Polskę/ na króla Rzeczypospolitej Polskiej.

  Zadecydowano o tym za nas i bez nas. Nic mnie ta sprawa nie obchodzi. Chcą mieć króla w lennie Watykanu, to niech sobie mają.

  Gorzej będzie, gdy owego nowego monarchę — Jezusa z Nazaretu — Jezusa Chrystusa — uzna ten kraj jako osobę prawną i zapisze się to w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

  Jeśli o mnie chodzi, to możecie księża KRK mianować Go nawet cesarzem. Ta godność bardziej by pasowała do Syna Bożego, niż uznanie Go za tylko Króla.

  Mnie to ani ziębi, ani grzeje. Ostatecznie mamy na razie wolność sumienia i wyznania. Boję się jedynie, że po uroczystej koronacji Chrystusa mogą wrócić inne demony przeszłości, jak na przykład osławiona Święta Inkwizycja.

  Mam tylko cichą nadzieję, że w tym ziemskim królestwie Chrystusa ludzie nie pozwolą na to, co aktualnie robią wyznawcy Proroka.
  I liczę na to że nikt, kto nie będzie sobie tego życzył, nie zostanie zmuszony do chodzenia do kościoła i brania udziału w życiu religijnym KRK. KRK polskiej ziemi. Tej ziemi.

  Lubię

   • Widzisz Kolego Areckir69, że rzadko tu zaglądam. Dziś popełniłem biblijny błąd i wmieszałem się do sporu grzeszników. Bo ostatecznie co mnie odstępcę od KRK obchodzą sprawy wewnętrzne tego całego KRK? Pozdro. Erika.

    Lubię

  • Podstawowym bledem wladcow Slowianskich bylo rozpoczecie dialogu z koczownikami.Dialogu o ich niewidzialnym bogu ,ktory zostal przyjety w poczet bogow slowianskich. Nasi przodkowie mieli wystarczajaco bogow i to namacalnych w postaci sily natury .Niestety wdali sie w dyskusje niepotrzebna ,bo byli goscinni i to byl podstawowy blad.Z koczownikami sie nie dyskutuje,tylko skraca sie ich o glowe tak jak oni z nami to robili i robia .

   Lubię

  • Post scriptum. Ta cała intronizacja Chrystusa na króla Polski odbędzie się w Krakowie. Będzie to dnia 19 listopada 2016 roku.

   Czy nie zdziwiło Was miejsce intronizacji?

   Znam historię Polski na tyle, że wiem o tym, że wszyscy polscy Piastowie i Jagiellonowie koronowali się właśnie w Krakowie.

   Lubię

  • Dla uczciwości muszę Wam napisać, że Episkopat Polski jednak nie zrobi żadnej intronizacji Chrystusa na króla Polski. Oni po prostu przyjmą Jezusa Chrystusa za króla Polski. Niby to samo, a nie to samo. Ich to rzecz.

   Moja pomyłka wynikła z tego, że wystąpiwszy nieformalnie z KRK i tym samym nie biorąc udziału w życiu KRK powołałem się na internet. Tam było wyraźnie na części tekstów o intronizacji. Dopiero dziś rano po konsultacji telefonicznej z kurią biskupią dowiedziałem się, że będzie to jedynie PRZYJĘCIE. Za powstałą pomyłkę przepraszam Jarka, czytelników blogu Jarka i księży. I am so sorry. Erika.

   Zastanawia mnie jedynie, dlaczego dalej znęcają się na tym biednym księdzem Natankiem. Ale to również ich rzecz.

   Lubię

  • Jezus nie był chrześcijaniniem i to co robią nasi hierarchowie jest wbrew Soborowi Watykańskiemu II, który zdetronizował Chrystusa i dokonał rozdziału kościoła i państwa. Proszę nie siać kłamliwej propagandy.

   Lubię

 6. Skoro to ciebie ani ziębi, ani grzeje, to czemu o tym piszesz?
  Trzymaj się wolności słowa i wyznania. Anglia, Belgia, Holandia mają królów do dziś i czy z tego powodu ktoś wyrywa sobie włosy?
  Tak się boisz, jak cię nauczono się bać.

  Lubię

  • Drogi Wesoły Romek. Piszę tu o tym dlatego, że miałem natchnienie i ochotę, aby tu wpaść i coś napisać. Powiem Ci Kolego, jak rzekł 2 000 lat temu Piłat z Pontu — com napisał, tom napisał.

   Pytasz się mnie dlaczego o tym piszę? Dlaczego w ogóle o tym piszę, skoro ta sprawa ani mnie ziębi, ani mnie grzeje? Ano właśnie dlatego, że tu na tym blogu Jarka jest jeszcze odrobina wolności słowa. Bo nawet Facebook cenzuruje dziś prawdę.

   Pewne kraje europejskie mają niestety królów. Inne nic nie znaczących prezydentów. Po co nam ci królowie? Po co nam ci prezydenci? Czy nie rządzą praktycznie premierzy? Po co ta dodatkowa czapa? Po co w rozwijającym się kryzysie ekonomicznym te dodatkowe zbędne wydatki? Wydatki z pieniędzy zdartych z podatników. Ja nie zamierzam tu niczego zmieniać. Ja jedynie głoszę mój osobisty pogląd na te sprawy. Powiem na koniec parafrazując znane w tym kraju powiedzenie — mata co chceta. /Macie co chcecie/.

   A bać się nauczono mnie istotnie. Obawiam się, że boję się nie tylko ja. Boimy się nadal wszyscy. Także Ty kolego Wesoły. Pozdro. Erika.

   Lubię

 7. Słowianie byli ludźmi wolnymi w każdym znaczeniu tego słowa. Mogli wędrować po wszystkich ziemiach słowiańskich. Wszędzie byli przyjmowani tak jak rodzeni bracia. Bo wtedy człowiek człowiekowi bratem był. Powiadano, że gości bogowie przywodzą.

  Ale te sprawy w IX i w X wieku zaczęły się zmieniać. Chciwi na towary przywożone przez kupców z Zachodu Europy słowiańscy władcy zaczęli płacić im nową walutą. Tą rzadko dziś wspominaną walutą byli jeńcy pojmani napadzie na sąsiednie plemiona. Zaczął się handel ludźmi.

  Skutki te nie kazały na siebie długo czekać. Poszczególne plamiona zaczęły nawzajem ze sobą wojować. Wszak potrzeba było władcom i włodykom coraz to więcej waluty. Sprzedawano zatem obcym kupcom w niewolę coraz więcej niewolników — Słowian.

  Do tego po opanowaniu Imperium Romanum przez chrześcijaństwo powstała nowa scentralizowana religia i przybrała nazwę Kościół Rzymskokatolicki /KRK/. Ta nowa religia po całkowitym opanowaniu Imperium zaatakowała najeźdźców, którzy opanowawszy Rzym musieli przyjąć również nową religię.

  Wreszcie nowa wiara dotarła i opanowała plemiona germańskie. I wówczas nadszedł moment, gdy pogańscy władcy musieli przyjąć nową religię. Okazało się, że po przyjęciu nowej wiary dalej przez 1 000 lat walczyliśmy z Niemcami. Walczymy nawet dziś. Tyle, że obecnie jest to walka ekonomiczna.

  Nienawiść do Polaków nadal tkwi w Niemcach. Najpierw przez pełnych siedem lat po wstąpieniu do Unii Niemcy nie pozwalały pracować u siebie Polakom. W Niemczech nadal nie ma mniejszości polskiej. Chociaż Niemcy żyjący w Polsce są Mniejszością Niemiecką. Sam należę do mniejszości niemieckiej, więc znam te sprawy z autopsji.

  Teraz chcą wygnać z Niemiec wszystkich Polaków. Najpierw zabiorą się za tych, który są tam na zasiłkach. Po nich zapewne wyrzucą resztę Polaków. Pozostaną tam jedynie wyznawcy islamu. I zabrzmi w RFN nowe hasło. Allahu akbar. Alejkum salam.

  Lubię

   • Drogi kolego devingo. Jako osoba narodowości niemieckiej często rozmawiam by Skype z licznymi Niemcami. Oni nawet nie wiedzą, że jestem jednak Polakiem, że nigdy tak naprawdę nie czułem się Niemcem. Że po powstaniu zjednoczonego państwa /NRD + NRF/ BRD ze stolicą w Berlinie nie poszedłem śladem wielu Polaków o niemieckim rodowodzie i nie wystąpiłem o paszport niemiecki, który by mi pozwalał studiować i bez problemu pracować legalnie w BRD już 20 lat temu.

    Mimo niemieckiego rodowodu nikt nigdy z mojej rodziny nie przyjął obywatelstwa Trzeciej Rzeszy podczas WW II. Chociaż groziło to pobytem całej rodziny w obozie koncentracyjnym za taką odmowę. Nikt nie podpisał volksdeutschlisty.

    Wszyscy mężczyźni z mojej rodziny zginęli po wojnie za niepodległą i wolną od sowietów Polskę.

    Fakty wskazują, że Niemcy chronicznie nienawidzą Polaków. I to nie od dziś. Czy Niemcy myślą, że ja i wielu Polaków zapomnieliśmy o tym, co tu w Polsce robili i jakie to harce wyprawiali Niemcy na terenie tego kraju podczas II Wojny Światowej?

    Przebaczyć możemy. Ale nie możemy o tym zapomnieć. Ja nie chcę szczuć Polaków na Niemców. To sami Niemcy zaprosili do swego kraju ponad milion darmozjadów. Po co? Ano po to właśnie, aby mieć wreszcie pretekst do pozbycia się z Niemiec wszystkich mieszkających tam Polaków.

    Osobiście uważam, że nie należy równie źle traktować Niemców odwiedzających Polskę, lub tez tu mieszkających.
    Zamieszki narodowościowe są w tym kraju ostatnią rzeczą, jakiej bym tu sobie życzył.

    Te sto tysięcy Polaków w Niemczech to tylko ostatnia kropla goryczy przepełniająca i tak już pełny kielich.

    Na sam koniec nie płacz na tymi biednymi Niemcami kolego devingo. Bywałem w Niemczech tuż po ich zjednoczeniu. Nie było im tam wcale aż tak źle. A rządzą się Niemiaszki same. Tam do dziś jest więcej wolności niż w tej rzekomo wolnej RP.
    To, że teraz rządzą tam lewicowcy niczego tam tak naprawdę nie zmienia. Jak świat światem nie był Niemiec Polakowi bratem. Pozdro. Erika.

    Lubię

    • Niemcy po 45 nie mieli samostanowienia o sobie ,zostali opanowani przez korporacjonizm koczownicy na 99 lat .Po tych 99 latach nic z nich i tak nie zostanie,bo diametralnie zmieni sie przecietny niemiec.Z niebieskookiego blondyna wymarzonego przez Hitlera wizerunku,przeobrazi sie w sniadego araba wyznawce Mahometa.To taka mala zemsta koczownikow z ich niemiecki ipernacjonalizm wdrukowany w geny po przodkach .Pamietac jednak nalezy ,ze slowianie nie tak dawno ,bo zaledwie ponad 1000 lat temu wladali po Ren,Danie i Alpay od zachodu,niestety zachodnie rubieze daly sie spizdowacic watykanowi jako pierwsi,a my Polacy jestesmy w kolejce do kleski po przez wymieszanie multikulti i zanik rasy bialej slowianskiej na terenech od Odry po Bug. Niektorzy tego nie widza i mowia ze bedzie super.Szkoda ale NWO watykanskie jest postepowe na wschod jak gangrena.Niemcy wdalji sie w dialog o bogu watykanskim jako pierwsi i jako pierwsi padaja,pozniej kolej na Polakow ,ktorzy mysla ,ze razem z Matka Boska i zintronizowanym krolem Polski zostana zbawieni.Zaiste ..zostana ale juz w islamie.

     Lubię

     • masz racje krotkonosowych habrookich typowych slowianek jest jak na lekarstwo, wiekszosc to okularnice i nochale bez cyckow i bioder, no coz zydoarabomongoly niezle nam napsuli genow, gmo rasy wlasnie mozna poznac po tym ze nie lubia swoich kobiet tylko nasze prawdziwe, nawet szaraki porywaja tylko bialych na swoje eksperymenty robieia nowych skosnych ras bo to najlepsze najprawdziwsze geny przynajmniej na tej planecie, czy ktos slyszal zeby szaraki porwaly murzyna czy azjate ? zawsze to my jestesmy na stolach szarakow I pozniej zydomongoly lekarskie daja nam psychotropy i tlumaczac ze to tylko byl zly sen czy wmiataja to w w wymyslona przez siebie masowa histerie… no ale po to szaraki ich to przywiozly zeby nas omamiali

      Lubię

      • Koczownicy przewidzieli nas do odstrzalu .Jestesmy i bylismy zagrozeniem dla ich dzialan pasozytniczych dlatego ,nigdy otwarcie nie stocza z nami zadnej walki.Wszystko utrzymuje sie na poziomie wojny podjazdowej i oglupiania oraz osmieszania rasy slowianskiej-bialej. Rasa Aryjska jest najczystcza i wzorcowa rasa boskiej matrycy. Od wiekow przezywamy wojny rasowe,ktore podciagane sa w wiekszosci jako wojny religijne lub miedzypanstwowe ale to sa te wymyslone przez watykan.”Rasa potrzebuje wszystkie cztery Narody aby społeczeństwo mogło się doskonalić i rozwijać. Da’Aryjcy i Ha’Aryjcy są nazywani Aryjcami (Ariami), Swietorusy i Rasjeny nazywani są Słowianami.
       Rasa po przylocie na Midrad-Ziemia zasiedliła kontynent na biegunie północnym elektromagnetycznym, dzisiaj przesuniętym o 15 o gdzie panował łagodny tropikalny klimat kontynent nazwali Da’Aria znany jest też pod innymi nazwami jak Arktyda, Arktagia. Obok mapa skopiowana w roku 1595 r. ze ściany w piramidzie egipskiej , która pokazuje kontynent przed katastrofą po upadku kawałka Leli części jednego z trzech księżycy rozbitego w wojnie z Szarakami na który zainstalowali swoje bazy wypadowe. Wolność kosztowała zagładę kontynentu.

       Lubię

   • To wszystko ma głębsze podłoże i ciężko omówić to w paru zdaniach. Jest tyle różnych wątków i aspektów, że ciężko za nimi nadążyć. Kiedyś napiszę na ten temat dłuższy artykuł, ale teraz powiem tylko jedno zdanie. I tak i nie!

    Lubię

  • najwiekszym handlarzem ludzi a dokladnie mlodych dziewcztn bylo imperium otomanskie (zydoarabomongoly tureckie) i oczywiscie najdrozszym towarem byly krotkonosowe slowianki ktore ryje tureckie porywali z naszych ziem do burdeli, kres temu polozyla ameryka Jefferson Washington itd Europa byla bezsilna wobec tego

   Lubię

  • My Słowianie jesteśmy potomkami Boskiej Rasy Centralnej, i to nie zmieni się nigdy, a na ziemiach które wymieniłeś jesteśmy od zarania dziejów, z nikąd nie musieliśmy przybywać, te bzdury o przybyciach to są chore wymysły naszych odwiecznych wrogów watykańsko-germańskich, którzy usunęli wszelkie żródła historyczne świadczące o naszej słowiańskiej tożsamości. To dlatego ściągają do unii ciapatych by ich rękami wykończyć resztki nas SŁOWIAN.

   Lubię

 8. Ciekawy artykuł ,jak i reszta na blogu ,z chęcią dorzucę cegiełkę.
  Z pewnością większość nas czuje się Słowianami ,ja również ,moja dusza jest na pewno słowiańska ,jednak bardzo ciekawi mnie to jakie tak naprawdę geny w sobie noszę. Przecież tak naprawdę nie wiemy kim byli nasi przodkowie ,znamy zazwyczaj jedno czy dwa pokolenia wstecz ,szczęśliwcy znają więcej. Na przestrzeni lat ,dziejów ,były różne wojny, najazdy , jeńcy,niewolnicy ,gwałty ,ludzie się przemieszczali ,migrowali.Czytałam o badaniach genetycznych określających genotyp rasy ludzkiej ,część z nas mogła by się zdziwić po takich badaniach ,bardzo to wszystko ciekawe i szkoda że wiele faktów przed nami zatajają i wiele dowodów zostało bezpowrotnie już zniszczonych ,cieszy jednak że coraz więcej ludzi chce poznać swoją tożsamość , naszą słowiańską tożsamość.Ogarnia mnie też strach co dalej z nami będzie.

  Lubię

 9. raczej za daleko penetrowal wiedze ukryta, bo juz zlodzieje slowianskiej tozsamosci ukarali lesnego dziadka.Komus widac zalezy na kreowaniu pieknie wyimaginowanej rzeczywistosci dla katotalibow .

  Jak mówi dewiza prawa rzymskiego, a to mądre prawo, wywodzące się jeszcze z pogańskiego prawodawstwa raseńskiego (etruskiego), gdzie przyświecało mu prawo naturalne oparte na obyczajach ludu (demokratycznych, bo w Rasenii panowała demokracja dwunastu miast); ” – Temu służy zło/przestępstwo, kto z niego czerpie lub zamierzał czerpać korzyść!”. Przypuszcza się, że tą zasadę prawną przeniósł z obyczajów raseńskich niejako formułując ja na nowo, Lucius Cassius Longinus Ravilla – surowy sędzia rzymski (rafa oskarżonych), trybun ludowy, cenzor, który pełnił urząd konsula Republiki, 137 r. p.n.e., a więc ok. 150 lat po upadku wolnej Etrurii. Sformował pytanie „cui bono fuerit” (pol. „komu to miało przynieść korzyść/pożytek?”) które zalecił stosować jako jako zasadę kryminalnego dochodzenia prawdy obiektywnej (materialnej, wiedza zgodna ze stanem faktycznym, przeciwstawiana prawdzie formalnej (proceduralnej), czyli wiedzy opartej na domniemaniach, fikcjach prawnych lub zgodzie stron), dla wykrycia sprawcy zakazanego czynu.

  Korzystając z tej dewizy, możemy łatwo przeprowadzić proces wykrycia autorstwa opóźnień rozwojowych Polski, poprzez trzy etapy analizy.
  I. WYODRĘBNIENIE NEGATYWNEGO ZJAWISKA W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI (ZŁA SPOŁECZNEGO). CO JEST ZŁE?

  Czyli, opisanie zjawiska dotąd odbieranego intuicyjnie, lub nieanalitycznie, jako zło społeczne.

  W tym miejscu, wymienię od razu pięć takich zjawisk.
  1. Dlaczego Polska nie odradza się historycznie, w sensie sięgania po naukę, wiedzę o swojej wspaniałej, starożytnej wielkości i pochodzeniu lechickim, jeszcze za czasów staro – pogańskich?
  2. Dlaczego Polska nie buduje szybko swojej gospodarki rynkowej, tylko bardzo ślamazarnie, tracąc poważny przemysł?
  3. Dlaczego Polska nie zyskuje ustroju głęboko demokratycznego, dalej opierając się na fasadowej demokracji?
  4. Dlaczego Polska nie przywraca kultury słowiańskiej poprzez jej promocję i naukę, edukację, media i książki, filmy, panele dyskusyjne?
  5. Dlaczego Polska czyni z katolicyzmu wiarę narodową, wspieraną przez ośrodki polityczno – rządowe?

  II. CO NASTĘPUJE/NASTĄPI W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI POPRZEZ ZASTOSOWANIE 1 – 5 ? CZEMU TO SŁUŻY, CZYLI – DLACZEGO JEST TO DLA POLSKI ZŁE LUB DOBRE?
  Odpowiedzi na te pytania i jeszcze parę innych, dadzą nam wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje. I nie są to teorie spiskowe, tylko udowodnienie poszlakowe a czasami wprost dowodowe, wypełnienia się przytoczonej sentencji prawa rzymskiego. Wpierw więc wyciągnijmy te „negatywy” , zupełnie nie określając ich spadkobierców.

  III. KTO KORZYSTA/SKORZYSTA NA NASTĘPSTWACH W POLSKIEJ RZECZYWISTOŚCI POPRZEZ ZASTOSOWANIE 1 – 5? KOMU TO SŁUŻY?
  Tutaj poszukajmy, kierując się autentycznymi przykładami z historii i interesami społecznymi, politycznymi, kulturowymi, ekonomicznymi, religijnymi, korzystających, czyli; jednostek, środowisk, państw, narodów, autorów lub zarządców ideologii. Zawsze, stać będą za nimi określeni ludzie lub ich zbiorowe ośrodki kierownicze – sprawcze, centrale. Dopiero wówczas określimy na podstawie ich twórców, sprawców negatywnej rzeczywistości.

  Ad/1.
  I.
  1. Dlaczego Polska nie odradza się historycznie, w sensie sięgania po naukę, wiedzę o swojej wspaniałej, starożytnej wielkości i pochodzeniu lechickim, jeszcze za czasów staro – pogańskich?
  II.
  1. Odbudowa pamięci historycznej, szczególnie opartej na wiedzy o starożytnej, wielkiej kulturze własnej, pracywilizacji Europy tworzonej od okresu neolitu, to; budowa dumy narodowej, umacnianie patriotyzmu, pozytywnego nacjonalizmu, odrębności narodowej w sensie zdolności do kreowania własnej polityki narodowej.
  III.
  1. Nacje przypisujące sobie wyższość kulturową i starszeństwo historyczne w sensie społecznym, językowym lub etycznym, religijnym, tracą oparcie dla swojej roli przewodniej. (franko – niemcy, judeo – syjonizm). Podobnie ośrodki religijne oparte na takich nacjach i ich tradycjach (Watykan – cesarstwo rzymsko – niemieckie, judaizm). Nacje uważające się za silniejsze politycznie, przedstawiające siebie jako sprawniejsze państwowo, również tracą, gdyż przeszłość pokazuje, że nie zawsze takimi były. (Niemcy, Rosja)
  Ad/2.
  I.
  2. Dlaczego Polska nie buduje szybko swojej gospodarki rynkowej, tylko bardzo ślamazarnie, tracąc poważny przemysł?
  II.
  2. Dla szybkiego rozwoju gospodarczego niezbędna jest wolność ekonomiczna i biurokratyczna drobnych i średnich przedsiębiorców, czyli ich większości. Wolność jedna prowadzi do wolności kolejnej – politycznej, ustrojowej. Znosi wszelkie dyktatury i ideologie centralistyczne, jak socjalizm. Wolność wymaga prostych praw, gdy w zawiłych łatwiej łamać prawo i unikać jego egzekucji. Wolność gospodarcza maksymalnie przyśpiesza budowę rozwiniętej gospodarki bez angażowania państwa, przysparza środków na wszelkie kierunki działania za jakie odpowiada władza, w tym bezpieczeństwo kraju.
  III.
  2. Partie polityczne, szczególnie socjalistyczne (PO, Nowoczesna, PiS, SLD, PSL). Państwa zainteresowane nie-konkurencyjnością polskiej gospodarki (Niemcy, Francja, WB, USA). Państwa zainteresowane niskim poziomem zdolności obronnych Polski (Niemcy, Rosja). Państwa zainteresowane przejmowaniem tanio majątku narodowego Polaków (Izrael, Niemcy, niekiedy Rosja).
  Ad/3.
  I.
  3. Dlaczego Polska nie zyskuje ustroju głęboko demokratycznego, dalej opierając się na fasadowej demokracji?
  II.
  3. Wprowadzenie ustroju demokracji bezpośredniej + system przedstawicielski kontrolowany na bieżąco przez naród, poprzez np. okręgi jednomandatowe, wymusił by wprowadzenie wolności ekonomicznej/gospodarczej. Taki system, stałby się szybko wzorcem dla narodów sąsiadujących z Polską. Przysparzał by Polsce sojuszników oraz zainteresowanych integracją konfederacyjną.
  III.
  3. Wszyscy sąsiedzi Polski próbujący nad nią dominować politycznie, straciliby możliwość wpływania na kształtowanie prawa polskiego. Nie da się przekupić całego narodu. (Niemcy, Rosja, Izrael, USA). Naród któremu oddano korzenie (patrz 1), wolność w rozwoju i wolności polityczne, nie pozwoli nad sobą panować żadnej sitwie, wydrzeć piędzi ziemi polskiej (Niemcy, Rosja, Judeopolonia – Israel)

  Ad/4.
  I.
  4. Dlaczego Polska nie przywraca kultury słowiańskiej poprzez jej promocję i naukę, edukację, media i książki, filmy, panele dyskusyjne?
  II.
  4. Wielka i starodawna kultura, wiedza o niej, wprowadzenie jej do obyczaju na nowo za pomocą wsparcia państwowego, to odbudowa nienaukowych korzeni nacjonalnych. W przypadku Słowian, to niezwykle silne narzędzie do ich ponownej integracji wpierw kulturowej następnie gospodarczej i państwowej.
  III.
  4. Konkurencja tak polityczna jak i gospodarcza ze strony Polski opartej na zjednoczeniu kulturowym z licznymi krewniaczymi nacjami słowiańskimi, współdziałającymi politycznie w wyniku nawiązania silniejszych więzi kulturowych, byłaby nie do pokonania przez mniej liczne obozy nacji przeciwnych (Niemcy, Rosja, Izrael, Francja). Silna kulturowo Polska w oparciu o etnos słowiański, byłaby konkurencją dla nacji słowiańskich wykorzystujących ten etnos dla swoich celów politycznych, stawiającej się jako przewodnik i obrońca Słowian (Rosja).
  Ad/5.
  I.
  5. Dlaczego Polska czyni z katolicyzmu religię narodową, wspieraną przez ośrodki polityczno – rządowe?
  II.
  5. Powiązanie obyczaju, kultury narodu z jedną ideą religijną i jej jednym ośrodkiem religijnym, pozwala na zintegrowanie narodu wokół tej idei i ośrodka. Z drugiej strony, powiązanie wokół jednego rzekomego „autorytetu”, to zamknięcie narodu na inne wpływy, nurty oświeceniowe, trwanie w oparciu o dogmaty bezdowodowe, oparte na wierze religijnej, zwykłym przekonaniu. To więc zamknięcie na wiedzę, na wprowadzanie dogmatyki religijnej do prawa i życia społecznego.
  III.
  5. Ośrodkiem religijnym wpływającym na powyższe uwarunkowanie, jest w Polsce niema wyłącznie Watykan/Rzym. Sprzyja to polityce innych nacji, zyskujących zakłamanie historyczne, naukowe. (Niemcy, Israel). Gdy dana religia dla swego autorytetu wypiera fakty historyczne i naukowe, na rzecz ideologii religijnej (np. sprawa rzekomego zaistnienia polskiego narodu i państwa dopiero po przyjęciu chrztu).

  Podsumowując:
  Zauważmy, jak grupa państw, nacji, osiąga zbieżne i liczne interesy w negatywnym kształtowaniu polskiej rzeczywistości. To właśnie dlatego, oszczerstwo o „polskich obozach koncentracyjnych”, jest powielane w Niemczech przez czasami żydowskich artystów, niemieckie media w rękach żydowskich, bez reakcji Israela, nagradzane w USA opanowanych medialnie i politycznie przez talmudo – syjonistów (przypadek filmu „Ida”). Dlatego, wszystkie te cztery główne ośrodki polityczne; USA, ROSJA, NIEMCY, ISRAEL i niekiedy Francja u boku Niemców w UE, przy pomocy mediów i liderów politycznych zasilanych przez odpowiednie poparcie, kształtują polskie wybory, preferencje Polaków. Zwycięskie partie, tylko odbiegają nieznacznie od swoich sympatii wobec danej nacji, w istocie zawsze z którąś utrzymując bliższe stosunki (PiS; Israel – USA – WB / PO; Niemcy – Francja – Israel – Rosja / SLD; Rosja – Israel – Włochy).
  Musimy propagowac wiedze o naszych korzeniach i przodkach,odrzucic yahwistyczna ideologie niewidzialnego i nie dac sie manipulowac zadnym alfonsom partyjnym,

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s