Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Kategoria domyślna » Ziemia jest upadłym światem pełnym cierpienia. Dlaczego? Czy jest nadzieja na zmianę?

Ziemia jest upadłym światem pełnym cierpienia. Dlaczego? Czy jest nadzieja na zmianę?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,621,596 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

globalna-swiadomosc-4Zapraszam do obejrzenia nagrania Romana Nachta, trwającego około 9 minut. Człowiek ten ma ogromną wiedzę ze sprawdzonych źródeł, i co najważniejsze – jest po jasnej stronie mocy. Mowa jest tam o realiach w takich upadłych światach jakim jest nasz świat. Można mówić wiele o tym, że ta planeta wcale nie musi tak wyglądać, i że każdy tworzy osobną warstwę tego świata i ma wpływ na warstwy pozostałe.

No ale fakt pozostaje faktem – Ziemia jest planetą na której dominuje zło, nienawiść, przemoc, podziały, cierpienie. Próbowałem analizować każdy podsystem z osobna, jak i łączyć je w jedną spójną całość. Poznałem parametry ich działania, ale nie dotarłem jeszcze do odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak jest. Pisałem o tym w poniższych felietonach:
Czemu jest tyle zła i cierpienia na świecie?! [SZOK] Próba syntezy
Przyczyna opłakanej sytuacji na Ziemi. Jak się uwolnić?
Wszyscy jesteśmy ofiarami systemu, i kobiety i mężczyźni. Jak się uwolnić?
Najważniejsze pytanie świata. Masz odwagę je sobie zadać? Odpowiedz uczciwie..
Ziemia nie jest rajem, ale czyśćcem. Więc się nie przywiązuj i nie emocjonuj
Trud miłości i trud życia na Ziemi: dlaczego tak się dzieje?
Do kobiet i mężczyzn nowej ery. Wszyscy jesteśmy ofiarami systemu
Religie i ideologie są stabilizatorami systemu, uwolnij się od nich!

Prawo uniwersalne, czyli dobro do którego dążymy, ma być wręcz atakowane i karane na takich upadłych światach, jak nasz. Ile razy miałeś do czynienia w życiu z sytuacją, gdy człowiekowi dobremu i empatycznemu przydarzały się praktycznie co chwila jakieś wypadki, katastrofy, traumy, dziwne i tragiczne „przypadki” i równie dziwne „zbiegi okoliczności„?

Podczas gdy kapitalistom, bankierom, politykom, złoczyńcom, psychopatom – towarzyszy nie tylko bezkarność prawna i sukces, ale także nie mają tych dziwnych przypadków, upadków i zbiegów okoliczności. Nie oznacza to oczywiście by stawać się kimś złym. My nawet nie moglibyśmy tego zrobić. Chodzi o to, że „Rdzeń” – siła zarządzająca naszym światem i ustalająca zasady nim rządzące – nie rozumuje w ludzkich kategoriach.

Wydaje się ona być pozbawiona moralności i.. świadomości. Nie zna ona pojęć dobra, zła, empatii, wrażliwości. Nie rozumie ona zawiłości i delikatności relacji międzyludzkich. Najważniejszym jej zadaniem jest utrzymanie homeostazy podsystemów globalnych i to za wszelką cenę. I nie ma to nic wspólnego z cukierkowymi i łzawymi sentencjami new age, że matka natura zapewnia harmonię i równowagę. Wyjaśnię jak utrzymanie homeostazy przebiega np w Europie:

W homeostacie Europejskim ten agresywny, barbarzyński żywioł słabnie. Więc „Rdzeń„, czyli enigmatyczna siła rządząca światem, by zachować homeostazę swoich (pod)systemów, kieruje do Europy brakujący element.

Czyli agresywnych islamistów i równie agresywnych, choć nie-islamskich Afrykanów. Zauważcie, że „coś” (Rdzeń) dba, byśmy się nie cywilizowali, byśmy nie byli za bardzo uwrażliwieni, byśmy nie mieli zbyt fajnych systemów relacji. By zawsze była odpowiednia ilość tego barbarzyństwa, nieociosanego konserwatyzmu, zła.

To dlatego Carl Gustav Jung w jednym ze swoich dzieł stwierdził że Hiob, przedstawiciel gatunku ludzkiego, odniósł moralny i etyczny triumf nad samym Bogiem. Dalej Roman Nacht mówi o nadchodzącej zmianie światowej, o tym że mnóstwo ludzi wie, że ma coś do zrobienia na tym świecie, by potem mogli odejść w spokoju. O to chyba chodzi – o odrobienie życiowych lekcji.

Najważniejsze przesłanie – TO NIE JEST NASZ ŚWIAT. Został on stworzony przed eonami czasu przez „kogoś” lub raczej „coś” w celu jego uciechy. Być może sadystycznej uciechy. Naszą rolą jest zrozumieć pewne sprawy i w pewnym momencie odejść.

Wstęp: Jarek Kefir

 


3 komentarze

 1. Sanctus Diavol pisze:

  https://www.facebook.com/FractalEnlightenment/photos_stream

  Jarek, polecam kolejną zacną stronę ezo illuminacką …\m/…

  Lubię

 2. Piotr pisze:

  Bo Świat dąży do entropii.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: