Kategoria domyślna

Apokaliptyczne sceny na ulicach „ubogaconego kulturowo” Paryża [+18]

islam-6Wklejam film video o tym, co dzieje się na ulicach Paryża. Dawne miasto miłości po islamskiej inwazji i ogólnym premiowaniu ideologii multi kulti, stało się rejonem walk, potyczek gangów, brudu, strachu, przemocy.

Jest to rezultat mieszania kultur. Zasada jest taka, że kultura niższa gdy zetknie się z wyższą, zawsze niszczy kulturę wyższą. Każdy naród ma swoje państwo i każda cywilizacja ma swój kontynent, swój terytorialny zasięg. Narody i cywilizacje nie powinny się mieszać, ale powinny ewoluować i odrabiać swoje lekcje na swoim terenie.

Siergiej Łazariew, jeden z największych okultystów planety, pisał że Europa straciła swoją witalność, swoją siłę żywotną, i stąd ma miejsce inwazja militarna i demograficzna kultur prymitywnych, patriarchalnych i barbarzyńskich.

Z tym, że Łazariew mając na myśli ową siłę życiową, nie pisał, że jest to siła agresywna, patriarchalna, typowo „męska„, barbarzyńska. Nie pisał że jest to siłą czyniąca największe możliwe zło, siła przez którą świat od zawsze spływa krwią i łzami. W homeostacie Europejskim ten agresywny, barbarzyński żywioł słabnie. Więc „Rdzeń„, czyli enigmatyczna siła rządząca światem, by zachować homeostazę swoich (pod)systemów, kieruje do Europy brakujący element.

Czyli agresywnych islamistów i równie agresywnych, choć nie-islamskich Afrykanów. Zauważcie, że „coś” (Rdzeń) dba, byśmy się nie cywilizowali, byśmy nie byli za bardzo uwrażliwieni, byśmy nie mieli zbyt fajnych systemów relacji. By zawsze była odpowiednia ilość tego barbarzyństwa, nieociosanego konserwatyzmu, zła.

Historia pokazuje, że gdy ludzkość osiąga pewien etap rozwoju technologicznego, naukowego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego – to wtedy następuje to, co było podczas upadku Atlantydy, a wcześniej Lemurii. A jeszcze wcześniej? Od ilu tysięcy, setek tysięcy, milionów a może setek milionów lat to gnębienie ludzkości trwa? Niektórzy podają datę 350 milionów lat. Ja jak zawsze jestem sceptyczny wobec takich teorii, ale… No i czy teraz będzie inaczej?

Zauważcie, że kraje gdzie ta brutalna siła żywotna jest wciąż aktywna, nie doświadczają islamskiej inwazji. Chodzi o kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Jak widać wszystko w tym świecie jest przemyślane i dopięte na ostatni guzik, z niemal przerażającą precyzją.

Co jeszcze mogę napisać? Islam wg niektórych interpretacji, jest globalnym cieniem jak i lustrem nas, Europejczyków. Islam i jego okrucieństwo ma pokazać nam naszą własną ignorancję i nasze własne okrucieństwo – zręcznie schowane za obłudnym parawanem uspołecznienia i cywilizacji. Ma zwracać nam uwagę, jak ważne są prawa człowieka, tolerancja (ta prawdziwa, a nie obłudnie lewacka).

Czy jak ważne są kwestie które wciąż spychamy gdzieś na margines. Czyli zajęcie przez kobiety odpowiedniego miejsca w społeczeństwie. Czy kwestie wolności myślenia, które wciąż skażone jest przez toksyczne wzorce ideologii i religii.

Prostaczkowie widzą w religii prawdę, rządzący – wygodne narzędzie do sprawowania władzy, a mędrcy – nonsens.”
~Seneka

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Docieranie do prawdy jacy jesteśmy w istocie, jako ludzie jest długotrwałe i bolesne. Patrzymy i nie widzimy, słuchamy i nie słyszymy, potykamy się o nią i nie zauważamy. Jest ona niezwykle prosta, aż trudno ją przyjąć. Bioroboto-dron nie może zdać sobie sprawy ze swego położenia, bo gdyby tego dokonał wszystko byłoby dla niego możliwe. Byłby nie do opanowania.
  Jest jednak nadzieja, że za czas jakiś dojrzejemy i bez okrasy religijnej (jakiejkolwiek) pojmiemy, że jesteśmy wolni, wieczni i niezniszczalni – ale jeszcze jest za wcześnie, bo nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć.
  To wbrew pozorom jest dobre. Cierpcie ludziska!

  Polubienie

  • Trak odpowiem Ci tak, wszyscy jesteśmy wolni, wieczni i niezniszczalni a cierpią tylko ci co sami tego chcą, człowiek prawdziwie wolny wewnętrznie nigdy nie cierpi, bo on zna całą prawdę i cel swojego ISTNIENIA, nie życia ale ISTNIENIA.
   Najgorszym wrogiem na drodze do poznania prawdy i celu istnienia jest STRACH generowany przez wszędobylskie religie i wtłaczany do ludzkich umysłów. Globalnie nikt nie jest w stanie wytrzebić z ludzkich umysłów zakotwiczonych w nim strachu, lęku i obaw związanych z ziemskim życiem, to może zrobić każdy tylko sam w swoim wnętrzu. Wiem, że jest to przeważnie ciężka i długa droga, możliwa do pokonania tylko dla wytrwałych, a punktem pierwszym jest pokochanie siebie takim jakim się jest, po osiągnięciu tego każdy następny krok jest już łatwiejszy. Przeszłam tą ciemną drogę i dalej podążam ale już po oświetlonej i mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że warto, pomimo traumatycznych czasem przeżyć. To co nas nie zabije, zawsze nas wzmacnia, i czy jesteśmy gotowi poznać i przyjąć PRAWDĘ , koło życia i tak będzie toczyło się dalej, wszak nasze istnienie i życie to wiecznie toczące się koło.

   Polubienie

 2. nie zaden rdzen tylko reptoid yahwe zarzadza z ksiezyca, jak nasi tu nie dotra to znowu kurwa cos zatopi czy rozsypie plage tak robi juz od 13000 lat a jego szaraki pozbieraja nasze trupy i ich wyposazenie I cala watacha naukofcoe bedzie sie zastanawiala czemu nie ma zadnych pozostalosci po nas I znowu yahwe podsunie komus darwina… historia kolem sie toczy

  Polubienie

  • Według tego co piszesz Gmosiu – ci [nasi] to jacys kompletni idioci. Piszesz ,, historia kolem sie toczy” – co jest prawdą, ale tak jest. Skoro jak piszesz ,,jak nasi tu nie dotra to znowu kurwa cos zatopi czy rozsypie plage tak robi juz od 13000 lat” , a robi to cyklicznie [Lemuria Gondwana Atlantyda] to jak przychodzi domniemany czas nie powinni być w pobliżu? Ależ powinni – tylko nie są! – oczywiście wg Twojej teorii. Czekasz i zapewne sie nie doczekasz chłopie

   Jesli chodzi o tych arabskich kolesi rozrabiajacych w Paryzu – przedstawiam swoje zdanie
   Wywodzą się z kultury plemiennej w której jeszcze wazniejsze jest plemie niz państwo i naród. Wszystkie sprawy rozwiazuje starszyzna i ona daje przykład i wskazówki do zycia. Goście opuscili swoje plemię i trafili w nieznany obcy i nieprzyjazny swiat. Zagubili się w nim całkowicie, a nie ma z nimi starszych którzy pomogliby zorientować się w tym wszystkim. Maja wiele rozterk i leków. W końcu w meczecie [coś co znają] trafiaja na imama który albo wskaże im drogę miłości, albo dżihadu. Potem mamy emigrantów którzy albo powoli sie asymilują, albo wojują i niszczą wszystko dookoła

   Polubienie

   • ziemia jest zaminowana calym atomem jaka ziemskie zydomongoly yahwe maja, ziemia jest pusta w srodku i mamy tylko 800 km skaly w najgrubszym miejscu wiec rozjebac ziemie dla yahwe to paredziesiat sekund, bodziu swiat nie jest taki prosty, twoj sarkazm wynika ze strachu, czy jowisz gdzie przebywaja to dla ciebie w poblizu ? plus miliony naszych w ksiezycu jako ciala i dusze sluzacych yahwe jako zywa tarcza, nielatwy orzeszek do zgryzienia po mojemu cos jak przejety samolot przez terrorystow zestrzelic nie mozna bo nasi zgina, odbic tym bardziej bo tez naszych przy okazji zastrzela, co byc bodziu zrobil na miejscu zeusowych trzymanych za jaja z kazdej strony? poswiecil bys duszyczki i ryzykowal wysadznie i obrucenie ziemi bezpowrotnie w gruz gwiezdny ?

    Polubienie

 3. Ja już od dawna głosiłem publicznie, że zgniła cywilizacja Zachodu prędzej, czy później upadnie. Grupa ludzi wprowadziła tak zwane państwo prawa. Tyle tylko, że prawa te są do przestrzegania dla słabych i ubogich. Ludzie bogaci mogą praktycznie rzec biorąc robić rozmaite przekręty i afery. Mają dość kasy na prawników, aby swobodnie lawirować pośród dziur i luk systemu prawnego.

  Ale Ty szaraku lepiej przestrzegaj prawa. Bo inaczej wszystkie sądy zmielą Ciebie na przysłowiową sieczkę. Mało tego. Nawet urzędy skarbowe będą Ciebie wzywać kilka razy rocznie i badać, czy przypadkiem nie oszukałeś państwa choćby na jeden grosz.

  Alkohol, narkotyki, prostytucja, pornografia i wszelakie inne zło są na Zachodzie na porządku dziennym. Prędzej, czy później dopadną one również nowych przybyszy. Nawet kultura Wschodu nie zablokuje narkomanii, bandytyzmu i innych form wiodących do degrengolady społecznej.

  Do Francji i Niemiec teraz nie jeżdżę. Bo i cóż wartościowego bym tam zobaczył? Tłumy przyjezdnych włóczące się bez celu po ulicach? Europejczyków drżących ze strachu w dobrze strzeżonych osiedlach?
  Tam dziś naprawdę nie ma niczego wartościowego, co mógłbym przenieść do naszej polskiej kultury.

  Jakiej polskiej kultury? W tym kraju rozkwita obok kultury chrześcijańskiej odnawiana niemal na siłę kultura Słowiańska z neopogaństwem na czele. Tyle tylko, że ta kultura neopogańska jest wskrzeszana, a właściwie to wymyślana nie wiadomo przez kogo i w jakim celu? Ktoś pragnie na wciskaniu Polakom wartości wymarłej kultury upiec swoją pieczeń.

  Skutek tego może być tylko jeden. Podzielenie Polaków na tle religijnym. Bo dzielenie Polaków przez politykę już nie wystarcza.
  Słowianie odeszli do ich słowiańskiego nieba już kilkaset lat temu. Ta rzekoma rekonkwista dawnych bogów co najwyżej dalej podzieli nasz naród. Czy ludzie tu w tym kraju są za mało podzieleni?

  O tym co się dzieje w Paryżu i nie tylko w Paryżu powiem krótko. Mata co chceta. Niemcom i Austriakom odpowiem zaś tak. Przez siedem lat zabranialiście Polakom pracować u Was legalnie. Taka to była Wasza solidarność unijna. Było to tuż po wstąpieniu Polski do EU. Nie chcieliście chrześcijan to macie wyznawców innych religii. To był Niemcy Wasz wybór, Ich obecność na Zachodzie, to teraz Wasza sprawa. To Wasz problem.

  Polska nigdy nie powinna tworzyć polskich obozów koncentracyjnych. Bereza Kartuska wystarczy.

  Czy teraz również kraje Zachodu chcą je u nas budować?

  I na koniec odniosę się do Atlantydy. Ta cywilizacja wykończyła się sama przez to, że sami Atlanci zaczęli walczyć między sobą. Rozwój techniki wyprzedził tam rozwój duchowy Atlantydów. I to właśnie, a nie najazd obcych stał się powodem zamieszek, rewolucji i w końcu wojny domowej na Atlantydzie. Resztę dopisał Platon.

  Polubienie

  • Te rody królewskie wcale tak naprawdę nie mają żadnej błękitnej krwi. Jeśli chodzi o tzw. Reptilian to już raczej ja jestem z nimi spokrewniony. Dowód? Podobno wszyscy ludzie z grupą Rh+ pochodzą od owych gadów. Ja mam Rh+. Tyle tylko, że żadnych Reptilian nigdy na Ziemi nie było. Trudno tym starym rodom powoływać się na władzę od Boga, bo nie działa to wcale na ludzi nie wierzących już w żadnych bogów. Dlatego propaguje się wszędzie owych Reptilian. Wszak ludzie on nich się wywodzący mają boską krew i jako nadludzie mają wyłączne prawo rządzić światem. Tym światem. Będą to głosili tak długo, aż już nie znajdzie się nikt kto by im w te baje uwierzył.

   Polubienie

   • plusy ktorych jest 90 proc to plebs, minusy to rasa krolewska nie wiem kto podrasowal to to w kazdym badz razie nie sa kompatybilni z plusami I dzieci z takich mezaliansow maja samodestrukcyjna nature I rozne genetyczne deformacje i choroby, znaczy maja duza szanse na nie, reptoid yahwe uzywal technologi do tzw objawiania sie np na gorze synaj itd gora synaj jest tak naprawde w szwajcarii gdzie czesto gesto sa obserwowane dziwne swiatla a tak napawde wysylane sa paczki na ksiezyc do yahwe glownie ze zlotem ale takze z naszymi porwanymi przez szarakow na rozne niemoralne i nieludzkie cele, dlatego szwajcari nie dotykaja zadne kleski wojny itd bo yahwe ma tam stacje podziemna i wolty ze zlotem zbieranym kradzionym z calego swiata takze z pod wolt wiezowcow w NY, takie same wolty sa jeszcze w chinach no i w ksiezycu o ktorym napisal yahwe w psalmach ze odleci jak juz sie napakuje dobrami z ziemi, kiedys yahwe oficjalnie zabieral dzieci na ksiezyc przewaznie 10 latki na niby sluzbe a tak naprawde do burdelu z ktorego nikt nigdy juz nie wracal

    Polubienie

  • biala atlantyda zostala dokoptowana zydochinczykami yahwe13500 lat temu ktorzy zaczeli napuszczac i podpuszczac bialych z atlantydy na bialych z cesarstwa atenskiego (skad my to znamy ?) no I sie zaczelo ale na szczescie po jakims czasie wyszlo na jaw ich knucie i biali obrocili sie przeciwko zydoazjatom i wtedy wkroczyl wlasciciel narodu wybranego zydoazjatow yahwe rozpuscil slabe podstawy skalne kontynentu atlantydzkiego bronia ksiezycowa i wszystko poszlo na dno przy okazji podnioslo sie dno morza dzisiejszej sahary i woda sie wylala z niego do oceanow takze przy okazji zapadl sie lad w cesastwie atenskim i powstaly morza srodziemne i egejskie itd lady to naczynia polaczone plywajace po 200 km magmy wie jak sie gdzies nacisnie to wypietrzy albo zapdnie sie gdzies indziej z drugiej strony

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s