Afery

Hillary Clinton nie żyje? Media huczą od plotek!

hillary-clinton-teorie-spiskoweMedia dosłownie huczą od plotek jeśli chodzi o osobę Hillary Clinton i jej nietypowe zachowania. Lawina spekulacji dotyczy także stanu zdrowia kandydatki na Prezydenta USA z ramienia Demokratów.

Z pewnością te wybory są jednymi z najbardziej nietypowych w dziejach tego kraju. Mamy umoczoną w międzynarodowe skandale (wręcz zbrodnie) Hillary Clinton i administrację Demokratów. WikiLeaks ujawniło szokujące powiązania Hillary Clinton, Barracka Obamy i Joe Bidena z finansowaniem i szkoleniem ugrupowań terrorystycznych (państwo islamskie i wiele innych) jak i z obalaniem rządów zapewniających stabilność na Bliskim Wschodzie.

Działania administracji Busha (Republikanie) a potem Obamy (Demokraci) doprowadziły cały ten region do ruiny. Miliony ludzi zmarło, zostało rannych, udało się na poniewierkę, opuściło swoje domostwa. Obrócono w perzynę wiele krajów (Afganistan, Irak, Syria, Libia, Jemen), rządy w innych zdestabilizowano (Egipt, Tunezja). Konsekwencje tego znamy.

Kraje islamskie zawarły przymierze, którego konsekwencją jest inwazja militarna, demograficzna i terrorystyczna na Europę nazywana kryzysem migracyjnym. Uczulam Was na to, że wcale nie chodzi o państwo islamskie, które jest mikroskopijnym i nic nie znaczącym ogryzkiem. Chodzi o działanie znacznie większej, islamskiej koalicji. Nikt póki co nie zauważa tego, co teraz napisałem.

Donald Trump obiecuje znaczne obniżenie podatków, odbudowę zrujnowanego amerykańskiego przemysłu (produkcję przeniesiono do Chin..) jak i zakończenie polityki imperialnej i wielkomocarstwowej. Chce się on skupić na rozwoju własnego kraju zamiast na niszczeniu innych państw. Chęci te wydają się być szczere. Jedna z teorii mówi że spec-służby w USA jak i część elit przeszła na stronę Reformatorów i chce zakończyć dotychczasową, obłędną politykę destrukcji na skalę planetarną.

Pożyjemy, zobaczymy. Ale wróćmy do meritum. 11 września 2016 podczas obchodów rocznicy zamachów z 2001 roku, Hillary Clinton nagle zasłabła i została w dość brutalny sposób odprowadzona i wepchnięta do samochodu, by dziennikarze nie nie mieli używania. Jednak nie dało to rezultatu. Do sieci wyciekły nagrania które zobaczyło miliony ludzi. Oto jedne z nich:
https://www.youtube.com/watch?v=CLue7LYP5Oc

Telewizja ABC News podała informację, że Hillary Clinton nie żyje, co stało się pożywką dla niezliczonej ilości spekulacji i teorii. Powszechnie mówi się o tym, że Hillary Clinton została zastąpiona sobowtórem. Oto link do relacji z ABC News w której pada komunikat, że Hillary Clinton nie żyje:
https://twitter.com/BrettForrest89/status/775185132965679105

Telewizja CNN otwarcie wietrzy spisek i uważa, że Hillary Clinton przynajmniej w kilku wystąpieniach zastąpiono sobowtórem. Oliwy do ognia dodała oficjalna sobowtórka Clinton grająca m.in. w reklamach, Teresa Barnwell. Napisała ona na Twitterze: „A może jestem w Nowym Jorku? Nigdy się nie dowiecie„. Miało to sugerować, że jest obecnie w Nowym Jorku i zastępuje Hillary Clinton w wystąpieniach oficjalnych. Wpis szybko usunęła, zapewne pod wpływem jakiejś „presji„. O sprawie pisały także polskie media. Poniżej link do jednej z relacji medialnych:
http://niezalezna.pl/86065-gdzie-jest-hillary-media-hucza-od-plotek-do-dziennikarzy-wyszedl-sobowtor

Nie brakuje również innych spekulacji. Amerykański lekarz Bennet Omalu, znany neuropatolog, zszokował opinię publiczną w tamtym kraju, sugerując, że Hillary Clinton została.. otruta przez sztab Donalda Trumpa. Domagał się przeprowadzenia pełnych badań toksykologicznych u kandydatki Demokratów na Prezydenta. W sieci krąży mnóstwo filmików przedstawiających Hillary Clinton dostającą napadów dość dziwnych drgawek. Oto jedno z tych nagrań:
https://www.youtube.com/watch?v=OqbDBRWb63s

Z pewnością to nie koniec rewelacji, sensacji i kolejnych dziwnych teorii odnośnie wyborów prezydenckich w USA. Obserwujmy ten temat uważnie bo ich wynik będzie miał wpływ na kształt sytuacji na całej Ziemi. I oddzielajmy ziarno od plew.

Autor: Jarek Kefir

Witam!:) Moja strona funkcjonuje dzięki darowiznom. Ten system zapewnia niezależność od różnych opcji politycznych i wszelkich „reklamodawców.” Nie jestem zrzeszony z żadną partią, ideologią ani organizacją. O funkcjonowanie bloga i poszerzanie wiedzy dbam sam. Możesz wesprzeć moją, ale także i Twoją stronę, i tym samym czynnie uczestniczyć w jej rozwoju i w rozpowszechnianiu cennych informacji. Z pewnością da to dobre owoce. Dołącz więc do grona twórców!
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

Reklamy

4 odpowiedzi »

 1. Czegoż to ludzie nie wymyślą? Istotnie w sieciach społecznościowych i nie tylko piszą wszyscy o rzekomej śmieci pani Clinton. Piszą również o jej chorobie. Czy te bajki mają choćby krztę prawdy? Może coś z nich dałoby się wyczytać.

  Największą wadą każdego prawie człowieka jest chęć imponowania innym ludziom. Każdy chce być jednodniowym bohaterem. Każdy pragnie mieć swoje pięć minut w sieci.

  Plotki te muszą już być niejako faktami medialnymi. Bo Jarek nie zabierałby się za pisanie o byle plotkach. Skłonny jestem niejako uwierzyć w ewentualną chorobę pani Clinton. Ponieważ kandyduje ona na poważne stanowisko państwowe, to jej choroba musiałaby być istotnie skrywana przed społeczeństwem. Gdyby istotnie była ona tak poważnie chora, to chyba zrezygnowałaby z dalszego kandydowania. Wtedy całą tę kampanię wyborczą zaczęto by niejako od nowa. A może zamiast pani Clinton jej partia wybrałaby jakiegoś innego człowieka w zastępstwie. Wątpię, aby poważnie chorą kobietę lansowano na tak odpowiedzialne stanowisko. Byłaby to totalna klapa i całkowita kompromitacja dla partii macierzystej pani Hilary Clinton. Sądzę, że ani pani Clinton, ani jej partia na to by nie poszły. A zatem odrzucam tę tezę.

  Co do śmierci pani Clinton to takie opowieści możemy włożyć między bajki.

  Tyle i aż tyle wydedukowałem z tego felietonu Jarka. Nie mam żadnych wiarygodnych źródeł informacji i to wszystko co tu napisałem są to tylko i jedynie moje własne przemyślenia. Proszę zatem je tu potraktować z ,,przymrużeniem oka”.

  Polubienie

 2. W sieci są spekulacje, że ją aresztowano na ulicy i skuto jej ręce za plecami i nogi na wysokości kolan. Z nagrania to nie wynika. Z nogawki wypadł jej metalowy przedmiot – to widać i słychać na niektórych filmach, ale mogło to być zmanipulowane. Zresztą IMO to jest szopka na resorach od samego początku, do tego wyreżyserowana i odgrywana precyzyjnie akt po akcie. Wczoraj pojawiły się w stanach „ataki terrorystyczne”, oczywiście nie ma to związku z całą sytuacją. USA wraz z Australią i Danią „przypadkiem” zaatakowały siły Syryjskiego rządu zabijając i raniąc dziesiątki żołnierzy, jeszcze bezczelnie przeprosili za incydent za pośrednictwem Rosji…

  Dziś informacja o wybuchu ładunku w plecaku na dworcu w New Jersey. Ładunek podnosił i sprawdzał robocik, pewnie Wall-e, i teraz roboty się wkurzą i przejmą fabryki w US i Chinach, czołgi w Rosji, potem nasze szmartfony zaczną wybuchać przy uszkach niczego nie podejrzewających lemingów, czy innych pokemonów i okaże się że Obama jest hologramem Putina a ten jest bratem Kim Dzong Una, który to jest zmiennokształtnym Reptylem, który zeżarł za dużo kryptonitu.

  Fikcja? Owszem, ale medialna „rzeczywistość” stała się równie niewyobrażalna, a zarazem zabawna i przerażająca… Czy tu nie ma „dobrych” i „złych” lecz są tylko wygrani i oni o tym doskonale wiedzą? Czy „gra” toczy się o coś zgoła innego niż władza, zasoby, pieniądze, „dusze” czy panowanie nad planetą? Cokolwiek szykują dla nas ziemian są cierpliwi i raczej nie popełniają błędów.

  A może jesteśmy Jimmem Carreyem w Ziemskim Truman Show i oglądają nas jakieś byty dla swojej psychopatycznej uciechy…?

  Polubienie

 3. Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że Hilarzyca wciąż walczy o fotel prezydenta.

  Niektórzy zadają pytanie: kto pcha Hilarzycę na prezydenta skoro ta kobieta ledwo zipie. Jej choroby to nie żadna fikcja. Ta okropna kobieta podpisała „kontrakt z diabłem” i choćby martwą to doniosą ją do mety. Ona zrobi WSZYSTKO co zostanie jej nakazane. Najwyraźniej to WSZYSTKO jest bardzo ważne dla prawdziwych władców naszego świata. Historia potrzebuje jej nazwiska.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s