Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » Zapomniany apel: Jeśli zrujnujemy Ziemię nie będzie dokąd uciekać

Zapomniany apel: Jeśli zrujnujemy Ziemię nie będzie dokąd uciekać

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,621,596 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

wielkie-wymieranieWklejam video zawierające apel Carla Sagana, zmarłego w 1996 naukowca. Szkoda że nie dożył dzisiejszych czasów. Jestem ciekaw jak wyglądałaby jego twórczość teraz, gdy załamanie się ekonomii i upadek biosfery są niemal pewne.

„Jeśli zrujnujemy Ziemię, nie będzie dokąd się udać.”

„Wymieranie jest regułą. Przetrwanie jest wyjątkiem.”

Carl Sagan [ur. 9 listopada 1934, zm. 20 grudnia 1996] – astronom, kosmolog, astrofizyk, astrobiolog, pisarz i popularyzator nauki.


6 komentarzy

 1. Sanctus Diavol pisze:

  Bóg umarł
  Nie mogąc znieść istnienia
  Wielki Wybuch, przekleństwo stworzenia
  Z jego truchła Wszechświat zrodzon
  Nadal gnije, ludzkość trwożąc

  Tam nic nie ma, w tej ciemności
  Tylko pustka i fetor wieczności
  Każde życie jest przeklęte
  A świadomość razi lękiem

  Teraz to czujesz
  Truchło martwego Boga opłakujesz
  Pójdź za nami do światłości
  Tam, gdzie nicość kolor ma najprostszy

  Wszechświat się rozpada
  Na naszych oczach rozpada on się
  Wszechświat się rozpada
  A żywot śmieszków zakończy się więc
  Wszechświat się rozpada
  Na naszych oczach rozpada on się
  Wszechświat się rozpada
  Na końcu zawsze czeka cieplna śmierć

  Demiurg w opiece
  Ma ten świat
  Cierpienie i udręka od niezliczonych lat
  Jego imię to Aryman
  W każdym dziecku na nowo się skrywa

  Teraz to czujesz
  Królestwo demona celebrujesz
  Gwiazdy milczą, dusza śpiewa
  Ku światłości czas uderzać!

  Lubię

 2. wwww pisze:

  W podobny sposób naszą planetę opisuje Gene Brewer w swojej książce. http://kpax-raport-prota.blogspot.com/
  Polecam przeczytać (nie ze wszystkim można się zgodzić). Naprawdę warto zastanowić się nad tym co jest tam napisane

  Lubię

 3. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/minelo-15-lat-od-dziwnych-zamachow-z-11-wrzesnia-ktore-zmienily-caly-swiat?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Trudno też uwierzyć, że para słabych saudyjskich pilotów amatorów, ledwo radzących sobie z awionetkami, zdołała wlecieć precyzyjnie pod odpowiednim kątem w wieże WTC i to dwukrotnie tego samego dnia i z prędkością 800 km/h. To jak nawlekanie igły w aucie pędzącym po wybojach, a mimo to dwóch Arabów dokonało tego niczym Luke Skywalker. W to w każdym razie należy wierzyć według oficjalnej propagandy.

  Osobną kwestią jest rzekomy atak na Pentagon, który również miał miejsce 11 września 2001 roku. Było to konieczne potwierdzenie potrzeby wypowiedzenia wojny wyimaginowanemu wrogowi, co miało napędzić i napędziło, zyski koncernom zbrojeniowym. W to, że w budynek Pentagonu uderzył samolot American Airlines lot 77, też trzeba wierzyć, tym mocniej im więcej wychodzi dowodów wskazujących na to, że była to rakieta, która „uprzejmie” uderzyła w remontowaną część budynku.

  Bez wątpienia po zamachach 11 września świat zmienił się definitywnie. Stał się jeszcze bardziej niebezpiecznym miejscem. Zaczęła się też trwajaca właściwie do dzisiaj, „wojna z terroryzmem”. Już w początkowej jej fazie okazało się, że objawiła się ona przede wszystkim szpiegostwem rządu względem wszystkich kogo da się podsłuchać z obywatelami włącznie. Większości przestraszonych to zresztą odpowiada i prywatność została przez nich złożona na ołtarzu rzekomego bezpieczeństwa.

  Po 11 września, Amerykanie i ich sojusznicy(w tym Polska), prowadzeni przez prezydenta George’a W. Busha, nie wiadomo dlaczego zaatakowali najpierw Afganistan, a potem Irak, mimo, że większość zidentyfikowanych zamachowców z 11 września w tym i herszt Osama bin Laden, było Saudyjczykami. Zrównano te kraje z ziemią i zasiano tam ISIS, a potem sprawcę tego zamieszania, Osamę bin Ladena rzekomo zabito w Pakistanie. I nikt nie widzi w tym nic dziwnego, że okupuje się w związku z tym Afganistan.

  Dzisiaj znowu we wszystkich mediach utrwalane będą te same „prawdy” na temat zamachów z 11 września, znane z zachodniej propagandy, a my możemy jedynie patrzeć z nostalgią na świat, jaki był przedtem i który na ich skutek tak bardzo zmienił się na gorsze.”

  Lubię

 4. Sanctus Diavol pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-ciagu-25-lat-nasza-cywilizacja-zniszczyla-10-ziemskiego-srodowiska-naturalnego

  „Badania przeprowadzone przez międzynarodowy zespół naukowców wskazują, że największa utrata lądowych środowisk naturalnych wystąpiła w Ameryce Południowej (30%) oraz w Centralnej Afryce (14%). Od 1993 do 2009 roku, na całej planecie, zniszczono łącznie 3,3 miliona kilometrów kwadratowych siedlisk przyrodniczych. W tym samym czasie powstało tylko 2,5 miliona kilometrów kwadratowych nowych rezerwatów.

  W skali globalnej, wystarczyły ponad dwie dekady aby nasza cywilizacja, między innymi za sprawą wycinki lasów, górnictwa, poszukiwań złóż gazu i ropy oraz rolnictwa, zniszczyła aż 10% środowisk naturalnych. Autorzy badania ostrzegają, że w takim tempie możemy utracić wszystkie obszary dzikiej przyrody w ciągu jednego wieku.

  Jest to problem, który dotyka nie tylko zwierzęta żyjące w siedliskach, ale także lokalne plemiona, ukrywające się przed naszą „zaawansowaną” cywilizacją. Jeśli obecny trend się utrzyma, wkrótce możemy dojść do wniosku, że nasza planeta po prostu przestanie się nadawać do życia a cofnięcie szkodliwych zmian okaże się już niemożliwe.”

  Lubię

 5. Mag Chaosu pisze:

  Ziemia już jest zrujnowana:-( Ten proces można było zatrzymać jeszcze dekadę temu. Teraz jest już za późno.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: