Kategoria domyślna

Nowy adres mojej strony – informacja dla Czytelników

UWAGA! Nowy adres mojej strony 🙂 Stare linki działają cały czas, jest ustawione przekierowanie. Polecam jednak wchodzić przez nowy adres. Dziękuję tym wszystkim, którzy byli pomimo wszystko, pomimo przeciwności. Dziękuję tym, którzy czytają mnie od wielu lat (2009, 2011 rok) i nowym Czytelnikom. Dziękuję tym, którzy mnie wspierali – i dobrym słowem, i pomocą materialną.

Nowy adres: https://jarek-kefir.org/
Stary adres: https://kefir2010.wordpress.com/

Teraz zacznie się zabawa z edycją opcji strony. Chcę zmienić wygląd na bardziej przyjazny i przejrzysty, dodać nowe opcje i reklamy.

Jarek Kefir

Reklamy

Kategorie: Kategoria domyślna

6 odpowiedzi »

  1. Moje gratulacje Jarek. Osiągnąłeś następny sukces. Z takich sukcesów buduje się nowe dzieło. Twoja strona jest bardzo potrzebna. Wielu z nas może na niej pisać swoje aktualne uczucia, refleksje, możemy przejawić nasze emocje. Bo całe nasze życie to są głównie emocje. Jak niedawno pisałeś Jarek — karma jako taka nie istnieje. Ale istnieją zapisy naszych emocji, które wędrują za nami praktycznie przez całą wieczność. Jedynie intensywna modlitwa i medytacja może je skasować. Podobnie w czasie sesji hipnotycznej. Nasz Umysł wyszukuje owe emocje i je uruchamia na zasadzie chybił trafił.

    Jak człowiek wyładuje swoje emocje na Twojej stronie ulegają one rozkładowi. I znowu jesteśmy czyści. Czy należałoby poszerzyć zakres tematyczny tej nowej strony? O jakie tematy? Wiele z nich już było poruszanych. Proponuję zrobić małą burzę mózgów. Co wy wszyscy na to?

  2. Jarku bardzo mi przykro, ale „stara Twoja strona” była dla mnie przejrzysta, wszystko było dostępne jak to potocznie się mówi „na czole”, po prawej stronie miałam spis artykułów, po lewej najnowsze komentarze, w środku cały artykuł, wszystko było super swojsko czytelne, a teraz po nowemu trzeba tracić dużo czasu na przewijaniu wszystkiego, jak na mnie to brak mi cierpliwości w trzymaniu palca na myszy by ciągle szukać i przewijać, chyba spasuję. Życzę Tobie wszystkiego najlepszego, samych sukcesów w rozwoju osobistym i Twojej strony .Wybacz jeśli Cię uraziłam moją opinią, ale mnie bardziej odpowiadał jej stary format, a może to ja jestem zbyt staroświecka, cóż tak już mam. Ps.w mailu podałam numer. Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.