Kategoria domyślna

Zamach w Nicei: atak fałszywej flagi?!

Zamach w Nicei: atak fałszywej flagi?!

false flagWpis ten proszę traktować bardzo luźno i z przymrużeniem oka, jako wpis typowy dla sezonu ogórkowego. Wymienię w punktach kilka wątpliwości dotyczących ataku terrorystycznego w Nicei:

-13 lipca 2016 prezydent Francji mówi o konieczności zakończenia stanu wyjątkowego (de facto: wojennego). Bo dziś w większości krajów obostrzenia stanu wyjątkowego równe są obostrzeniom dawnego stanu wojennego. I co? 14 lipca jak z kapelusza mamy zamach w Nicei i przedłużenie stanu wyjątkowego o kolejne miesiące;

-Czy jest wśród nas.. FIZYK? Ciężarówka, by mogła przejechać aż dwa kilometry po kilkuset ludziach ważących 50 do 150 kg, musiałaby mieć napęd odrzutowy. Nawet TIR z Long Vehicle załadowanym po brzegi towarem, wytraca znaczną część prędkości po centralnym uderzeniu w jednego człowieka. A ta ciężarówka była po prostu malutka i nie naładowana towarem, ani nie obciążona w żaden inny sposób;

-11 września 2001: skrzydła samolotu i cały samolot tną betonowe i stalowe zbrojenia wieżowców jak masełko. 10 kwietnia 2010 roku średniej wielkości brzózka przecina skrzydło samolotu niczym jakiś potężny, pozaziemski laser i powoduje jego katastrofę. No ale cóż! W tej Ameryce to wszystko musi być takie zajebiste, takie na maxa, takie BIG, takie mocne i w ogóle, takie naj naj! A nie to co jakiś Tupolew, przecież on chyba z papieru był robiony, bo to Polska i cebula i musi być tanio!

-No i teraz 14 lipca 2015. Mała ciężarówka bez dodatkowego obciążenia, niczym jakiś czołg bądź samolot odrzutowy z jakiegoś mrocznego filmu SF, sunie jak pancerna konstrukcja 2 kilometry. Potrąca setki ludzi, nie wytrąca prędkości, nie zatrzymuje się. Przecież zderzenie ciężarówki z człowiekiem lub ze zwierzęciem jest jak zderzenie z betonową ścianą, bądź z pniem drzewa.

-Jedna z teorii spiskowych jaka się pojawia to ta, że do zamachu użyto wysokiej klasy hologramu – konstrukcji, która jest w połowie fizyczna. Miałby to być hologram kompletnie nie przypominający tych znanych nam współcześnie. Takich hologramów miano użyć podczas zamachów na WTC 11 września 2001 roku.

Jak już mówiłem, nie traktujcie tego wpisu śmiertelnie poważnie 😉 Równanie do „poziomu” portali takich jak wolna-polska.pl z coraz dziwniejszymi i straszniejszymi teoriami, nie jest moim celem. Ciekawi mnie po prostu Wasze zdanie.

Przeczytajcie też wpis o tym, jak należy reagować na tego typu wydarzenia jak Nicea czy zamach stanu w Turcji. A będzie ich coraz więcej. Strach i nakręcanie spirali emocji jest najgorszym wyjściem. Spoczywa na Was wielka odpowiedzialność za to, co generujecie w przestrzeń – jakie emocje i energie. Jeśli reagujesz na takie wydarzenia strachem i nakręcaniem się – to już przegrałeś, a elita osiągnęła swój cel. Bo o strach tu m.in. chodzi.

Link do wpisu:
Zamach terrorystyczny w Nicei: co dalej?

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

38 odpowiedzi »

 1. Każdy człowiek doświadcza w życiu pięknych chwil, ale też i różnych trosk, trudności a nawet dramatów. Z uwagi na dualizm rzeczy i zjawisk, tak już jest na tym świecie. Istnieją poważne argumenty na rzecz dualizmu i jednocześnie przeciwko materializmowi. W związku z tym w każdej sytuacji życiowej należy zachować się powściągliwie i roztropnie, spokojnie przyjmując to wszystko, co gotuje Los. Wobec pewnych zdarzeń i sytuacji życiowych, przeciętna osoba ludzka jest bezsilna, co nie znaczy, że od razu powinna wpadać w panikę. Spokój oraz opanowanie, są silniejsze od gnębiących każdego problemów. Uniwersalne prawa natury działają bezwzględnie, stąd stale należy być świadomym, aby nie popadać z nimi w konflikt. Początkiem problemów zawsze jest upadły, niezdolny rozum, ugrzęzły w sidłach ignorancji, dziedziczony po przodkach (rodzicach). Człowiek, który życie traktuje na serio, nie ma innego wyjścia, jak uznać za prawdziwe, to co jawi się jako oczywiste a następnie poszukiwać rozwiązań. Tak w trudach życia oraz jego bacznej obserwacji, rodzi się inteligencja a następnie mądrość. Mądry dąży do tego aby swój niezdolny rozum uczynić pojętnym, oświeconym oraz wtajemniczonym. Cóż człowiekowi da, że zdobędzie bogactwa tego świata, gdy poniesie skazę na swoim wnętrzu. Roztropnie jest więc dążyć do przemiany niezdolnego rozumu w taki sposób, aby zbytnio nie koncentrować się (co nie znaczy, że wcale), na materialnej stronie życia a bardziej poszukiwać wiedzy, stanowiącej klucz do prawdziwego szczęścia, którego źródło nie leży w materii. Do wiedzy tej mogą mieć dostęp tylko pokorni, cierpliwi, wyrozumiali, pracowici oraz spolegliwi. Przede wszystkim, w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, należy opanować emocje i zachować spokój. Należy żyć ufnością, że przyszłość, którą ludzka inteligencja i mądrość może stworzyć, pozostawi daleko za sobą wszystko to, co złego zostało zrobione w przeszłości.

  Polubienie

  • tylko jak kurwa ten spokoj zachowac? jak???

   „Należy żyć ufnością, że przyszłość, którą ludzka inteligencja i mądrość może stworzyć…” – jaka ludzka inteligencja?? zadna mrowka, pszczola, mysz, kon… nie dzialaja tak destruktywnie jak durni ludzie! i jak tu zachowac spokoj?

   Polubienie

   • Beata: masz rację. Jednostka jest zerem do potęgi zero. Wiesz ile to zer? Jako nieskończone zero, postaw przed sobą „1” (Jezusa Chrystusa) – i zobacz jak to siła!

    Polubienie

    • No nie mam na Ciebie słów!
     Bierzesz coś do cholery czy co? Raz piszesz jak człowiek i nawet z sensem, a po chwili tak Ci odwala ze aż strach.
     Lesiu – przyjmij wreszcie ze nic nie rozumiesz! Moge Cie zgnoic w kilku płaszczyznach – tylko po co? – nie robi sie tego!
     Poproś chłopie to ze spokojem wytłumaczę – ze spokojem. Nie nawijaj juz o Jezusie bo to jest naprawdę nudne. Zrób sobie wolne od religii – przeczytaj kodeks Hammurabiego i cokolwiek dowiedz sie o Sumerach. To Ci nie zaszkodzi i nie jest przeciw temu co wyznajesz. Bedziesz madrzejszym facetem
     Proszę Cię – zrób jak mówię

     Polubienie

 2. „Czy jest wśród nas.. FIZYK? Ciężarówka, by mogła przejechać aż dwa kilometry”

  – przejechała co najwyżej 200 metrów 🙂 Wystarczy przejrzeć dostępny materiał znajdujący się w sieci i pomyśleć. Jeśli Pan sobie życzę mogę wyjaśnić.

  pozdrawiam

  Polubienie

 3. Lesiu – słoneczko moje – plusik za brak cytatu o Jezusie!
  Jesli kochany wspominasz o dualizmach to dowiedz się ze dualizmy wprowadza nasze ego by umieć się zorientować w otaczajacym nas swiecie. Ono jest jak małe przerazone dziecko i potrzebuje jakichś wskazówek by sie nie pogubić.
  Faktycznie skoro wszystko jest jednym to nie moga istnieć – to tylko forma pomocnicza. Kiedy je zrozumiesz i zapomnisz o nich bedziesz daleko.
  Pomimo całej wykazanej sympatii nie wiem co chciałeś przekazać i jak to sie ma do tematu Jarka
  Jarku – chyba czegoś nie kapujesz
  Ciężarówka po trafieniu pierwszej osoby nie wyłaczyła silnika i nie jechała siłą rozpędu! Silnik cały czas pracował i wkładał swoją energie w poruszanie sie jej. Jak ma sie jej masa [na oko 2000kg] do gościa wagi 100kg. Do tego jest w ruchu czyli posiada pęd. Na dodatek silnik pracuje czyli uzupełnia każdy ewentualny ubytek energii
  Swoja drogą – znowu cywile [fałszywa flaga – czy łatwiej?] powtórne wprowadzenie stanu wyjatkowego [komu na rekę]

  Polubienie

 4. „False flag.

  Plan się wypełnia.
  Powtórka z rozrywki.
  Co kilka tysięcy lat, ludzie żyjący w iluzji jaką jest matrix (w poprzednich cywilizacjach systemy nosiły inne nazwy) są poddawani sztucznym procesom fałszywej ewolucji, czyli regresu w „rozwoju”, co już niema nic wspólnego z prawdziwą rzeczywistością, bo nic tu kurwa niema sensu. Ten proces trwa od początku naszych dziejów, ale o tym na spotkaniu Killuminati. W każdym razie, to co miało miejsce w Nicei, to zabieg zupełnie ten sam, co w Paryżu, Bostonie czy Nowym Jorku i pamiętny WTC i holograficzne samoloty. Kto wie, czy zamachowcy to nie ofiary, bądź służbiści, poddani programowi MK Ultra, czyli kontroli umysłu. Podczas II wojny światowej, naziści jako twór finansjery na usługach Babilonu (m.in. dzisiejszego Watykanu) stosował mind control na swoich żołnierzykach. Proroctwo sie wypełnia, jako że wieża Babel płonęła, zupełnie jak wczorajszej nocy wieża Eiffla? Czy może to puzzle, składające się w jedną chorą całość i fakt, że żadna wieża nie płonęła. Zupełnie jak ścinanie głów na greenscreenach… Nie bądź głupcem. Od II wojny światowej, świat pogrążony jest w konflikcie. Zauważcie, jak sztucznie wykreowana ewolucja techniczna się zmienia na przełomie ostatnich stu lat. Ciężko nazwać to krokiem milowym, biorąc pod uwagę kontrolowany „rozwoj” na przełomie 2 tyś lat. You know what I mean. „Przygotujcie się na jazdę nie z tej ziemi.”

  Przygotowują, Nas, ziemian, do niej od momentu, gdy Babilon zawładną ziemią i wprowadzono system monetarny.
  Nas, Polaków, przygotowuje się do bycia mięsem armatnim, gdy to Słowian podzielono, mordowano i wyplewiano, jak do teraz, a w ostatnim czasie od 25 lat. Przypomnijcie sobie historię.
  Bazowałbym nie na tej oficjalnej:
  Lech Kohne Wałęsa zbawiciel, który uwierzył w cyrk solidarności i to że jest bohaterem.
  Gdzie mózg?
  Lub dla przykładu chrzest Polski, który nie miał miejsca a miejsce miał chrzest Mieszka I, masona,15 króla Polski, który sprzedał te ziemie Watykanowi.

  Uważajcie na siebie i omijajcie masowe imprezy, duże aglomeracje, miasta, jako że zwabiają Nas tam, by powoli, w ciszy zabijać. Problem, reakcja, rozwiązanie jak mawia David Icke.
  Temu procesowi jesteśmy poddani.
  Od częstotliwości Haarp, po fałszywe flagi zamachowców z Isis, która jest tworem kultu słońca, czyli tego samego kultu, który sprawuje władzę na świecie od przybycia Słońca, „Boga”.
  Wszystko po to, by szczelnie kontrolować rodzaj ludzki i mieć pewność, że ludzka uwaga skupiona jest na wojnach i całym śmietniku jakim jest matriks, a nie na rozwoju duchowym i doświadczaniu sekretu. Sekret to oświecenie ducha. Połączenie ze źródłem.
  Dlatego jest to tak ukryta wiedza.
  Wiedza duchowa i jej potęga.
  O tym też na spotkaniu.

  Współczuję Nam wszystkim, że przyszło Nam żyć w kolejnej kontrolowanej gierce, w której rodzaj ludzki odgrywa główną rolę.
  Nie dajcie się zwieść dezinformacji i praniu mózgu.
  W każdym razie, nie obawiajcie się.
  Nasze istnienie opiera się na kreacji twórczej i życie na ziemi w sztucznej klatce, jaką jest przyziemna rzeczywistość to kropla w oceanie nieskończoności.
  Strach to ego.
  Miłość to serce i nim się kierujmy.

  To tylko moja opinia. Nie prawda a punkt widzenia.

  W jedności siła, w miłości jedność.

  Killuminati. 47″

  Polubienie

  • Z tymi pokemonami jest beka roku. To dopiero socjotechniczny test elit zapewne, by wychwycić do do jakich kuriozalnych sytuacji zdolni są ludzie korzystający z rzeczywistości rozszerzonej. Ta rzeczywistość to elementy wirtualne zsyntetyzowane za pomocą smartfona bądź elektronicznych googli, nałożone na rzeczywistość prawdziwą. Np na rzeczywistość miasta, łąki, pola, całej planety. To jest już zupełnie nowa generacja gier. Tam gra miesza się z rzeczywistością, a virtual z realem.

   Polubienie

  • Sanctus, po zagłosowaniu angoli za wyjściem z ” Łunii”, niemiaszki już poczuli się panami i właścicielami Europy, ostrzą pazury do zagłaskania nas na śmierć, bo takie wredne mają charaktery, zdają sobie sprawę, że jak nie teraz, to już nigdy nie spełni się ich sen o potędze i panowaniu „rzeszy”
   Ale prędzej chłop się ocieli, niż niemiec Polak zniewoli.

   Polubienie

   • Zaprotestuję Aniu z całą stanowczością!

    Robię i rozmawiam z niemcami. To normalni fajni ludzie. Wyobraź sobie ze tez chodzą do kibla! Naprawde nie maja nic do nas i pewno nie bedą mieli
    Problem jest z decydentami. Są sterowani w takim stopniu ze nawet niemiaszki ich nie rozumieją. Oni działaja przeciw własnemu narodowi [nasi też]. Zapomnieli dokładnie kim są i jakie maja obowiązki.
    To po części nasza wina – bo pozwalamy na to zamiast od razu wrzeszczeć że oszukują

    Pozdrawiam Cię

    Polubienie

    • Boguś ja nie posądzam prostych obywateli o niecne czyny, pisząc niemiaszki miałam i mam na myśli ichnie rządzące elity.
     W każdym kraju są dobrzy i żli ,czyż nie jest tak?, ważne jest która opcja przeważa i głośniej daje znać o sobie.

     Polubienie

    • Wiem o tym dobrze Aniu!
     Ja juz się gubię i sam nie wiem gdzie jest źródło tych knowań przeciw wszystkim, Ta pierdolona pazerność i chciwość w Israelu USA czy w Vatykanie. Tak te nitki sa poplatane ze cięzko dojrzeć
     Jeśli chodzi o to która opcja głosniejsza to niestety nie widze alternatywy. Zawsze ta ktora ma tubę – czyli środki masowego ogłupiania

     Polubienie

    • Polska, będzie musiała przezwyciężyć różnego rodzaju trudności, po to, by zaangażować się w zmiany, które kraj nasz czekają.

     Polubienie

    • Leszku nic w tym życiu łatwo nie przychodzi, zawsze aby zyskać coś, coś trzeba poświęcić, tak czy inaczej zmiany u nas w kraju i nie tylko są potrzebne, ale zawsze jednostki ludzkie powinny wpierw zmienić siebie, i to na lepsze, takie jest moje zdanie.

     Polubienie

 5. Zamachy falszywej flagi beda sie niestety intensyfikowac adekwatnie do wzrostu rezonansu schumana a co za tym idzie kreowaniem logicznego myslenia u ludzkosci.Karty zostaja odkryte i zauwaza coraz wiecej ludzi kto jest kto i w jakim gownie ludzkosc siedzi . Zboczency -okupanci planety , kryjac sie za swoimi marionetkami religijnymi,ideologicznymi z ich politykami i drukarniami papierow maja coraz mniejsze pole manewru ,gdyz wszystkie formy oszustwa juz nie beda mialy sily indoktrynacji na swiadomosc ludzka. Czy ludzkosc da sie jeszcze na to wszystko nabrac ,lykajac na przemian wszystkie podprogowe techniki manipulowania nimi oraz zarabiania nawet po smierci wiklajac w ten proceder zniewolenia nastepne generacje? Wystarczy uzywac czesciej mozgu ,choc niektroych zapewne to boli,bo przeciez lepiej usiasc przed oltarzem zawieszonym w pokoju rodzinnym i poogladac aktualne wydarzenia ze swiata.Skoro tam pokazauja to musi byc to prawda ,niektorzy twierdza i nic nie jest w stanie ich przekonac do klamstw plynacych z rynsztoka medialnych nowin. Treoryzm,ISIS,Alkaida to dzis wykladnia poprawnego postrzegania swiata,ktora niestety jest ideologia wymyslona przez zakulisowych tchorzy a nam kaza wierzyc ze ISIS to rzeczywistosc a nie twor fikcyjny do straszenia zwyklych ludzi i to jeszcze za ich wlasne pieniadze .

  Polubienie

  • Tak, bo medialne pelikany uważają, Że kiedyś to była cenzura, a teraz? W tv tylko prawda 😉 oglądają informacje, a tam nic innego jak podrzeganie jednych na drugich. Ech…

   Polubienie

 6. Witam, uważam, że ciężarówka nie wytraca swojego pędu przy zetknięciu z człowiekiem. Ciało ludzkie zostaje zmasakrowane, a pojazd pędzi dalej. Co innego twarda przeszkoda jak np: drzewo czy duży kontener na śmieci.Pomódlmy się za ofiary zamachu we Francji.

  Polubienie

  • Jako jezdzacy i praktykujacy kierowca ciezarowki, powiem tylko ze auto o tej masie (pusta ok. 8 ton) z naciskiem ok. 4 ton na os napedowa (po zblokowaniu mostu staly naped na oba tylne kola) z silnikiem o mocy ok. 250 KM jadac po twardej nawierzchni typu asfalt, beton bylaby w stanie dzieki samej mocy i sily tarcia jechac przez tlum w nieskonczonosc, zatrzymujac sie momentami pod naporem ludzi z przodu, aby stojac kolami na zwlokach „dokopac” sie kolami do asfaltu po czym ruszalaby dalej. Nie musialaby wjezdzac w tlum z rozpedu, moglaby jechac stale np. 10 km/h. Nie jest to moja makabryczna wyobraznia, lecz kilka lat doswiadczenia w transporcie drewna po roznych nawierzchniach – od blota i piachu przez korzenie i szuter po asfalt. Nawet puste auto na asfalcie jest nie do zatrzymania przez luzna mase przez ktora mialoby sie przebic. A po zaladunku na os napedowa kilku dodatkowych ton mozna wyciagnac z rowu drugie takie auto.

   Polubienie

 7. Każda osoba ludzka, co jest oczywiste, rodzi się mała, słaba, bezradna i bezbronna. Noworodek przeżywa i dorasta dzięki opiece i pomocy rodziców a następnie społeczeństwa i państwa w warunkach, w jakich przyszedł na świat. Z czasem dowiaduje się, że większa część ludzkość, na planecie, od wieków zaangażowana jest w wojny i różnego rodzaju krwawe konflikty. Co dalej ze sobą począć? Przede wszystkim, każdy, kto dąży do odkrywania, poznawania, doświadczania, przeżywania i głoszenia prawdy, tylko na tej drodze, spotka Jezusa Chrystusa – wcielenie Dobra, Prawdy i Sprawiedliwości. Gdy pójdzie dalej przez życie wyznaczoną przez Syna Bożego drogą – nie tylko, że nie zginie, ale też i osiągnie życie wieczne. Kto stale zachowuje cechy dziecka (Mt 18:3) – czyli uznaje swoją bezradność i bezsilność wobec wszechobecnego, wszechogarniającego oraz wszechpotężnego zła, przejawiającego się w działaniach ludzi wrogich wobec Stwórcy, tych którzy nie chcą rozpoznać w Bogu swojego, prawdziwego Ojca – tylko ten, zasługuje na to, aby oglądać Boga w Jego królestwie (Mat 22:11-14). Wojowanie, mordowanie i zabijanie żywych istot, w szczególności ssaków, ludzi oraz zwierząt, to piekielne zło, które pochłania zwabione, ignorujące oraz lekceważące Prawa Jedni, zagubione dusze ludzkie. W kierunku zła popychają ospałą, niemrawą część ludzkości światowe elity, które sprzysięgły się przeciwko sprawiedliwej nauce Jezusa Chrystusa. Każda osoba ludzka staje więc przed wyborem: słuchać zwodniczych nauk elit, czy pójść za głosem Syna Bożego, Pana naszego – Jezusa Chrystusa.

  Polubienie

 8. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nieudana-proba-zamachu-stanu-w-turcji-wzmocni-wladze-sultana-erdogana?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „W zeszły piątek około godziny 22:00 w Turcji rozpoczął się zamach stanu. Część przywódców drugiej pod względem wielkości armii NATO postanowiło przejąć sprawy w swoje ręce i usunąć siłą islamskiego radykała, sprzyjającego ISIS i organizującego islamski najazd na Europę, Recepa Erdogana. Całą noc trwały bratobójcze potyczki, które jednak skończyły się niepowodzeniem puczystów. Skutkiem tego z pewnością Erdogan zyskał realne wzmocnienie i legitymizowaną w kraju i za granicą, wręcz dyktatorską władzę.

  Przebieg piątkowych zdarzeń był dramatyczny. Na ulicach tureckich miast wyjechały czołgi. Zablokowano główne mosty, zajęto telewizję, a w budynek parlamentu strzelano z helikopterów rakietami. Po opanowaniu lotnisk odmówiono lądowania samolotu z prezydentem Erdoganem. Pojawiły się nawet pogłoski, że planował on z tego powodu czasowe udanie się do Niemiec. Sytuacja była bardzo dynamiczna i dramatyczna ostatecznie służby lojalne Erdoganowi odzyskały. Ostatecznie pucz załamał się, a Erdogan wrócił do kraju w glorii i chwale.

  Potem nastąpiło to co nie przeszłoby tak łatwo bez wywołania takiego zamieszania – wielka czystka. Aresztowano ponad 2000 wojskowych. Bezpośrednim skutkiem zamachu stanu jest usunięcie z armii 29 pułkowników i 5 generałów. Usunięto również ponad 2900 sędziów w tym 5 z Sądu Najwyższego. Mimo to nikt nawet nie piśnie o zagrożonej demokracji w Turcji. Co więcej Erdogan spotyka się ze słowami otuchy i wsparcia od Obamy po Merkel i przywódców lewackiej UE.

  W trakcie zamachu zginęło ponad 260 osób w tym 104 puczystów. Wielu zabitych to wyniki ostrzału ze śmigłowców prowadzonego chaotycznie podczas puczu. Wiadomo też o kilku przypadkach rozjechania ludzi czołgami. Prezydent Erdogan w swoim przemówieniu, które wygłosił za pomocą sieci społecznościowych, obiecał zniszczyć zupełnie siły opozycyjne. Trzeba mu wierzyć, że to uczyni, bo ma do tego świetny pretekst. Powiedział on również, że „ten kraj nie może być zarządzany z Pensylwanii „. Chodziło mu o Imama Fethullaha Gulena, którego oskarżył o to, że stoi za tą nieudaną próbą zamachu stanu w Turcji. Gulen zdecydowanie odrzucił te zarzuty.

  Oczywiście opcji jest znacznie więcej. Włącznie z tą, że Erdogan cały ten pucz zaplanował jako sposób na pozbycie się z armii ludzi wiernych ideom Ataturka, czyli świeckiego państwa. Erdogan to znany radykalny islamista, który usiłuje zrobić coś odwrotnego, przekształcić Turcję w państwo wyznaniowe. Można go podejrzewać, że wyreżyserował ten rzekomy pucz, aby w glorii i chwale umocnić swoją władzę i zgnieść resztki opozycji pod pretekstem walki o demokrację i ochronę tureckiej konstytucji. Nawet jeśli tak nie było, to taki będzie rezultat tego nieszczęsnego zamachu stanu.

  Konkluzja jest następująca – koniec z armią jako strażnikiem laickości tureckiego państwa. Ludzie w przeważającej masie popierają islamskiego radykała Erdogana, a imamowie pomogli w mobilizacji społeczeństwa przeciwko puczystom. Rezultatem jest nieuchronne umocnienie islamskiego pseudo-sułtanatu Erdogana nad Bosforem.”

  Polubienie

  • http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/90375-turcja-w-unii-bedzie-wzorcem-demokracji

   „Kiedy dowiedziałem się o krwawym tłumieniu „puczu Erdogana” pomyślałem sobie że nasze pieniądze zostały choć raz wydane planowo. Te parę miliardów od Makreli jak widać przydało się znakomicie.

   Drugie pytanie jakie przypełzło mi do głowy brzmiało: „jakiej sumy zażąda rząd Turcji (czytaj: dyktator Erdogan) na dalsze umacnianie demokracji w Turcji?”. Przecież jak tak dalej pójdzie Komisja Wenecka pójdzie z torbami.

   Swoją drogą nie macie wrażenia że potwierdza się teza, iż wszyscy tyrani i dyktatorzy sami organizowali zamachy na siebie po to, aby natychmiast schwytać spiskowców, przykładnie ich ukarać i przestrzec ewentualnych prawdziwych chętnych nawet przed myślą o puczu.

   Zamachy na siebie organizowali i Hitler i Stalin, a także podobno Putin.

   Władze bardzo lubią robić porządki w swoich szeregach organizując „słuszne protesty”, co daje możliwość rozprawienia się z wewnętrzną opozycją. Przecież mamy przykłady z własnego podwórka: 1956, 1968, 1970, 1976 i wreszcie 1980.

   Pucz Erdogana był niespodziewany, ale „władza” miała gotowe listy proskrypcyjne i dość łatwo wyłapała lub wystrzelała oponentów. Oglądałem w TV demonstrację poparcia bodaj w Berlinie. Nie wyglądała na spontaniczną. Dowodzili nią dobrze wyszkoleni wodzireje, uczestnicy byli wyposażeni w postery i szaliki popierające Erdogana, jakich nie da się wyprodukować w parę godzin. Co tak wielu wielkich entuzjastów Erdogana robi w innych krajach zamiast korzystać z dobrodziejstw demokracji we własnej ojczyźnie?

   Teraz wiadomo po co Erdogan wysłał do Europy setki tysięcy swoich posłańców.

   „Mają uszy a nie słyszą, maja oczy a nie widzą” – za takich nas uważają propagandziści?

   285 zabitych, 1440 rannych, 2839 aresztowanych to wyjściowe rozmiary sukcesu faceta, który od 13 lat dyktuje swoje warunki Turcji i Europie.

   W następstwie próby puczu zwolniono ponad 2,7 tys. sędziów…

   A pani Merkel na to: „Niemcy popierają wszystkich tych w Turcji, który bronią demokracji i państwa prawa „. Erdogan „santo subito”.

   I co? Gdzie są nasi obrońcy demokracji? Gdzie jest Komisja Wenecka i Rada Europy?”

   ******
   … moja opinia jest taka, że po upadku IV rzeszy aszkeNAZI UE, powstanie kalifat UE, i lepiej żeby Polski już nie było w tym żydomasońskim kołchozie pod sztandarem UE …

   Polubienie

 9. No i co Francuzi – znowu kredki, kwiatki i pierdolenie 3 dzień z rzędu w tvn. A jak bomba wysadzi w powietrze 200 cywili w Syrii, to tylko krótka wzmianka w pasku na dole. Hipokryzja i głupota kwitnie w najlepsze. W Turcji rodzi się właśnie islamski faszyzm (zainspirowany przez samego zainteresowanego?). Coś mi się wydaje, że Rosja na tym najbardziej skorzysta. Po zgodzie Putina i sułtana czas na kłótnię z zachodem. Lada dzień popłynie fala żołnierzy islamskich do Europy pod przykryciem fali „uchodźców”. Przewrotność dzisiejszej rzeczywistości jest skrajnie niebezpieczna…

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s