Kategoria domyślna

Zamach terrorystyczny w Nicei: co dalej?

Zamach terrorystyczny w Nicei: co dalej?

zamach terrorystycznyW Nicei we Francji miał miejsce duży zamach terrorystyczny. Mówi się o 80 ofiarach śmiertelnych z liczba ta może wzrosnąć. Jest to element trwającej od lat III wojny światowej, która jest konfliktem asymetrycznym (hybrydowym).

Nie będę wnikał w szczegóły tego, co się stało. W tym wpisie chciałbym Was przestrzec przed emocjonowaniem się takimi zdarzeniami. Wiele razy pisałem na swojej stronie o konieczności odcięcia się od toksycznych wahadeł (świadomości zbiorowych) ideologii, religii, polityki, celebrytów, sportu, newsów, mediów.

Jest to konieczne jeśli chcesz przejść wyżej. Bez tego nie ma nawet mowy o zrozumieniu świata. Jeśli tego nie zrobisz, to tracisz energię na rzecz tych wahadeł (świadomości zbiorowych). Energii jest coraz mniej i mniej. Śpisz długo i budzisz się niewyspany. Zaczyna się powoli sypać zdrowie. Pojawia się chandra, depresja, dobry nastrój gości coraz rzadziej.

Jednak jak się okazuje, to nie wszystko. Te wahadła mają moc przekierowywania Ciebie na niekorzystne linie czasowe. Najbardziej destrukcyjne są wahadła katastrof, kataklizmów, zamachów, klęsk. Ale także: niespełnienia, pragnień i poczucia winy. Jeśli angażujesz się w nie emocjonalnie i oddajesz im swoją energię, to Twoje życie wydatnie się pogarsza.

Nie jest to czcze gadanie. Opisywał to Vadim Zeland w swoich książkach, jak i inni autorzy. Ja to sprawdziłem na samym sobie. To mi pomogło. Przywróciło jako tako energię życiową. Sił jest dużo więcej, choć okresowe problemy nadal są obecne. Śpię wydatnie mniej a sen jest kojący i regenerujący. Mam więcej możliwości w życiu, więcej jest w nim codziennej radości. Nie osiągnąłem tego dzięki lekturze książek z serii new age, które opisują świat w pięknych, choć kłamliwych słowach. Do zmiany natchnął mnie właśnie Vadim Zeland, który sam przyznał, że jest z natury pesymistą.

Co proponuję zrobić w sytuacji, która miała miejsce w Nicei? Przeczytajcie o tym raz. Nie chodzi o to by być ignorantem i by nic nie wiedzieć o świecie. Chodzi o to, by nie emocjonować się tym. By nie generować negatywnej energii. Przygotujcie się na to, że takich zdarzeń będzie więcej. Podobnie jest ze światowym systemem ekonomicznym, który się wali już definitywnie i nic nie można zrobić, by go uratować.

Powinniśmy być spokojni w obliczu tego, co teraz ma i będzie miało miejsce. Pamiętajmy że od eonów są dwa najważniejsze czynniki kontroli na Ziemi. Czyli strach i poczucie winy. Służą one temu by niewolić ludzi, paraliżować ich inicjatywę, trzymać w posłuszeństwie i niemocy. No i przede wszystkim, osoba która lęka się wszystkiego i która ma stale wyrzuty sumienia – podlega działaniu potężnych i niszczycielskich z natury sił równoważących.

Siły równoważące, element praw rządzących światem – są olewcze, beznamiętne i w zasadzie okrutne. One nie wiedzą kogo karzą ani kogo nagradzają. Natura (a więc bóg tej planety – bo to to samo) nie rozróżnia dobra i zła. Naturze nie zależy też na karaniu grzeszników. W rezultacie działania tych praw, ludzie dobrzy, ale zlęknieni i drążeni przez wyrzuty sumienia – stale doświadczają różnych nieprzyjemności i nieszczęść. Za to złoczyńcom często towarzyszy nie tylko zupełna bezkarność, ale też sukces za sukcesem.

Tak, to brzmi przerażająco.. Ale spójrzmy choć raz prawdzie w oczy. Czy znasz choć jeden przykład na to, że prawo karmy mające karać grzeszników za złe uczynki działa? Ja nie znam ani jednego takiego przykładu, a żyję tu prawie 31 ziemskich lat i widziałem bardzo dużo. Działa raczej lustrzane przeciwieństwo prawa karmy. Tak, ten świat jest piekłem, został tak przez „coś” skonfigurowany przed eonami. Jego rdzeń (główna struktura zarządzająca) jest uszkodzona, więc źle działa wszystko co istnieje. Przez kogo czy przez co to zostało tak zaprojektowane – na to pytanie nie ma odpowiedzi.

Ale są dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich to taka, że można nauczyć się praw tego świata i życia w nim. Druga – że jakaś tam nadzieja na zmianę zawsze jest. I wcale nie trzeba osiągać przebudzenia czy oświecenia opisywanego przez Osho czy Tolle. Powiem więcej – ich książki prędzej wpędzą Cię w ciężką depresję, niż cokolwiek pomogą. Gdyż tajemnicą, ukrytą przed Wami bardzo skrzętnie, jest fakt, że żadnego przebudzenia ani oświecenia.. nie ma. Znam ludzi chyba z wszystkich możliwych wyznań, wierności, środowisk. Znam ludzi mających wielką moc. Ale człowieka oświeconego, tak jak opisali to mistrzowie new age – nie poznałem.

Bądźcie spokojni pośród świata, który się teraz rozpada. Pomimo wszystko. Wielu będzie chciało przejąć teraz naszą uwagę i tym samym naszą energię. Wielu ambasadorów umierających doktryn, wierności i schematów, będzie chciało nas w nich zatrzymać. I wcale nie chodzi tutaj o ideologie czy religie, bo jest to pojęcie szersze. Masz kolegę, który non stop zarzuca Cię makabrycznymi teoriami spiskowymi czy coraz to nowymi wieściami o negatywnych i złych rzeczach? On jest właśnie ambasadorem umierającego systemu, choć sam o tym nie wie.

Odetnij się póki możesz, póki nie jest za późno. Naprawdę nie mamy na to absolutnie żadnego wpływu, że gdzieś nastąpił zamach czy kataklizm. Ale zaraz, jednak mamy pewien wpływ.. Nie zasilać takich monstrów energetycznych swoimi negatywnymi emocjami. Żadnego innego wpływu nie mamy. Wyłącz telewizor, odłóż smartfona, nie wchodź na portale z newsami, unikaj makabrycznych i szokujących teorii spiskowych. Na poziomie energii jest zupełnie bez znaczenia, czy czytasz GW Michnika, czy jakiś super-alternatywny i podziemny portal ze strasznymi teoriami spiskowymi. Wahadła są z natury ścierwojadami i zeżrą wszystko – każdą energię.

Wstęp: Jarek Kefir

Cytuję: „W programach informacyjnych rzadko usłyszysz dobre wieści. Zazwyczaj robi się tak: bierze się jakiś negatywny fakt, intensywnie się go nagłaśnia, wychodzą na jaw nowe okoliczności, wszelkimi sposobami się to dramatyzuje, a ludzie się tym delektują. Według tej samej zasady podaje się również pozostałe złe nowiny: katastrofy, klęski żywiołowe, zamachy terrorystyczne, konflikty zbrojne i tak dalej. Zwróć uwagę na pewną prawidłowość. Wydarzenia rozwijają się jakby po spirali. Najpierw zawiązanie akcji, potem rozwinięcie, coraz bardziej potęguje się napięcie, potem kulminacja, emocje buchają już na całego, i w końcu rozwiązanie akcji – cała energia rozprasza się w przestrzeni i następuje chwilowa cisza. Przypomnij sobie, jak fale uderzają o brzeg. Na tej samej zasadzie skonstruowane są tasiemcowe seriale telewizyjne. Z obiektywnego punktu widzenia nie ma w nich nic szczególnego, cala „dramaturgia” jest dosłownie wyssana z palca. Lecz wystarczy obejrzeć dwa, trzy odcinki i wciąga.

Dlaczego? Przecież w tych operach mydlanych nie dzieje się nic interesującego. Otóż dlatego, że częstotliwość emisji myśli przechwytywana jest przez wahadło serialu i uwaga człowieka skupia się na tym sektorze. Rozpatrzmy mechanizm nakręcania wspomnianych spiral. Najpierw człowiek styka się z faktem, który teoretycznie może go poruszyć lub nie. Przypuśćmy, że jest to wiadomość o jakimś negatywnym zdarzeniu w innym kraju. Jest to pierwsze uderzenie destrukcyjnego wahadła. Jeśli wiadomość porusza człowieka, zaczyna on odpowiadać na oddziaływanie: daje wyraz swemu stosunkowi do niego, przeżywa, czyli emituje w odpowiedzi energię tego samego rodzaju co pierwsze uderzenie, na tej samej częstotliwości. Człowiek ten, jak i tysiące mu podobnych, odpowiedział wahadłu swym zainteresowaniem i współczuciem. Emisja weszła w rezonans z wahadłem i jego energia uległa zwiększeniu. Środki masowej informacji kontynuują swą kampanię. Człowiek z zainteresowaniem śledzi rozwój wypadków, wahadło znów otrzymuje zastrzyk energii.

W ten sposób wahadło wciąga w swą sieć popleczników i wysysa z nich energię. Osoby zainteresowane dopuszczają do siebie negatywną energię i wciągają się w grę, na razie jako postronni obserwatorzy. Na pierwszy rzut oka nic szczególnego się nie wydarzyło. Zwykła sprawa. Co z tego, że człowiek oddał część swojej energii na doładowanie destrukcyjnego wahadła? Praktycznie nie odbiło się to na jego zdrowiu. Jednak w rzeczywistości, emitując energię na częstotliwości negatywnego zdarzenia, człowiek przechodzi na linie życia, na których podobne zdarzenia mają miejsce coraz bliżej niego. Człowiek uczestniczy w zawiązaniu akcji i znajduje się w strefie oddziaływania spirali, która się rozkręca i wciąga go w siebie jak w lej. Współdziałanie człowieka i wahadła zacieśnia się, człowiek wspomniane zdarzenie przyjmuje jak nieunikniony element swojego życia. Jego uwaga zaczyna działać wybiórczo. Wszędzie natyka się na kolejne fakty z różnych krajów. Człowiek omawia te wiadomości ze swymi znajomymi i bliskimi, uzyskuje od nich odzew w postaci zainteresowania i współczucia.

Energia wahadła rośnie, a człowiek pod względem częstotliwości swojej emisji jest coraz bliższy liniom zdarzenia, na których nie jest postronnym obserwatorem, lecz bezpośrednim uczestnikiem. Takie zjawisko wciągania w lej nazwiemy indukowanym przejściem na linię życia, na której poplecznik staje się ofiarą destrukcyjnego wahadła. Jego odzew na uderzenie destrukcyjnego wahadła i następujące potem wzajemne doładowywanie się energią wychyleń, indukuje przejście na linię życia bliską pod względem częstotliwości ruchom wahadła. W efekcie negatywne zdarzenie włącza się w warstwę świata danego człowieka.

Wielu ludzi dopuszcza możliwość ulegnięcia katastrofie. Lecz nie każdy dopuszcza taką możliwość do warstwy swojego świata. Są ludzie, którzy nie oglądają seriali, nie interesują się wiadomościami, nie poruszają ich zdarzenia dotyczące kogoś i dziejące się gdzieś z dala od nich. Żyją w swoich warstwach i są poplecznikami innych wahadeł. Nie porusza ich, że gdzieś rozbił się samolot. Słuchają wiadomości o takich wydarzeniach obojętnie przeżuwając kolację. Wystarczy im własnych trosk. Na przejście indukowane podatni są ci, którzy interesują się, niepokoją, przejmują zdarzającymi się gdzieś katastrofami i ulegającymi im ludźmi. Jeśli życie człowieka nie jest zbyt nasycone troskami i przeżyciami, próbuje on uzupełnić ten niedobór, skupiając swą uwagę na obcych warstwach. Taki człowiek regularnie czytuje żółtą prasę, ogląda seriale lub wyczekuje nowych doniesień o katastrofach i klęskach żywiołowych. Kroniki bulwarowe i seriale reprezentują aktywność drobnych i niegroźnych wahadeł.

Przywiązanie do nich jedynie uzupełnia niedobór informacji, emocji i przeżyć. Lecz wykazywanie zainteresowania destrukcyjnym wahadłem katastrof i klęsk żywiołowych, niesie ze sobą rzeczywiste zagrożenie. Wahadła te są bardzo silne i agresywne. Częstotliwość emisji myśli człowieka, który zwrócił uwagę na tego rodzaju zdarzenia, zostaje przechwycona tak samo jak w przypadku seriali. Człowiek zainteresowany negatywną informacją zawsze otrzyma ją w nadmiarze. Początkowo odgrywa niewinną rolę postronnego obserwatora. Jakby siedział na trybunie i śledził przebieg meczu piłkarskiego. Gra coraz bardziej go wciąga i staje się aktywnym kibicem. Następnie schodzi na boisko i zaczyna biegać, nie otrzymując na razie piłki. Stopniowo i niepostrzeżenie coraz bardziej wciąga się w grę i w końcu dostaje podanie. Obserwator przeistacza się w zawodnika, czyli w ofiarę katastrofy.

A jak miało by być inaczej, skoro katastrofy stały się częścią jego życia, on sam dopuścił je do swojej warstwy, mimo woli obierając los ofiary i materializując nieszczęsny wariant! Oczywiście nie chciał otrzymać roli ofiary, ale to bez znaczenia. Jeśli człowiek przyjął grę wahadła, to ono przydziela role. Dlatego też jeśli dla wielu innych ludzi dane nieszczęście jest tylko fatalnym zbiegiem okoliczności, to dla naszej ofiary stanowi ono słuszny logiczny skutek. Prawdopodobieństwo, że nasz bohater znajdzie się we właściwym miejscu o właściwej porze jest już ponadprzeciętne.”
~Vadim Zeland

Reklamy

83 odpowiedzi »

 1. Należy założyć, że nasz świat WŁAŚNIE dlatego jest tak zły bo zbyt wielu ludzi robi dokładnie tak jak im polecasz: mają w nosie wszystko!

  Jeśli ataków terrorystycznych jest tak wiele jak teraz to przestajesz reagować. Oswajasz się z tym. W związku z tym wysunę innę teorię: wygląda na to, że elity oddają nas w ofierze (mam nadzieję, że wiesz o co chodzi?) i płacą naszą krwią za coś czego potrzebują do swojego funkcjonowania, że tak powiem.

  Nie widzę innego wyjścia. Jest też szansa, że chcą nas sprowokować do działania i są w szoku, że nic nie robimy; bo tak bardzo jesteśmy ZDEZELOWANI.

  Polubienie

 2. „Tony papieru, tony analiz
  Genialne myśli, tłumy na sali
  Godziny modlitw, lata nauki
  Przysięgi, plany, podpisy, druki” – a jednak
  „Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy”

  Nie znana jest ogółowi ludzi, wiedza o tym, że cywilizacja zachodu – będąca syntezą żydowskiego monoteizmu i tzw. chrześcijaństwa, z prawem rzymskim – powstała jako alternatywa dla laickiej kultury, stanowiącej wewnętrzną pustkę. Mało kto dostrzega, bo nie jest zainteresowany poznaniem prawdy, że współczesna, stanowiąca mieszankę dwóch syntez dziejowych, cywilizacja – zbudowana na fundamencie wolności i praw człowieka z poszanowaniem dziesięciorga przykazań, prawa rzymskiego, piękna filozofii greckiej oraz życia – to mistyfikacja. W istocie, współczesna cywilizacja – stanowi spisek elit – przeciwko mowie sprawiedliwej Jezusa Chrystusa. Dlatego współczesna kultura, jako dominanty ludzkiej egzystencji, preferuje wartości doczesne, oparte na modnym, swobodnym, stylu życia. Nauka Jezusa Chrystusa sprowadza się do słów: Weź swój, życiowy, a nie odlany z metalu, czy wystrugany z drzewa, krzyż i naśladuj mnie.

  Polubienie

   • Krzyż jest symbolem cierpienia upadłej, pozbawionej wiedzy i świadomości, każdej osoby ludzkiej, czego symptomem jest też i agresja. W ciszy i skupieniu, kontrolując swój umysł (emocje), można dostrzec Prawdę, którą jest Jezus Chrystus (J 14: 6).

    Polubienie

    • Nie demonizujcie do końca Leszka, on stara się łączyć tradycyjny nurt chrześcijański z zupełnie nowym spojrzeniem. To jest przyszłość – myślenie wielonurtowe i wielowątkowe. Myślę że kiedyś tam sobie poukłada to wszystko 😉 xD

     Polubienie

    • Bardzo mądre spostrzeżenie, szczególnie dla tych, którzy biegną jeszcze slalomem, z piłką przy nodze do bramki przeciwnika, nie wiedząc, że identycznego gola mogą strzelić w bramkę po przeciwnej stronie boiska.

     Odnośnie felietonu. Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem, jakie wywołała we mnie propozycja Admina (wręcz prośba) zachowania rozsądnego spokoju w obliczu tego, co się dzieje i wszystko wskazuje na to, że dziać się będzie i to coraz częściej.

     Setki ,,majdanów” wywoływanych przez stany na całym świecie nie doprowadziły żadnego z państw do lepszego statusu i kondycji gospodarczej.
     Może ktoś zna taki kraj, w którym po ,,rewolucji demokratycznej” sprowokowanej przez usy, żyje się spokojnie i dostatnio?
     No, proszę! W górę ręce! Kto powie mi chociaż o jednym takim państwie?
     Może w Wietnamie żyje się dziś cudownie? Przecież tam Nixon zaprowadzał demokrację przez dziesięć lat! Kennedy przerywając tę nonsensowną wojnę przypłacił życiem.

     Rzygać mi się chce, gdy takie mocarstwo jak usy gnębią przez dziesięć lat kraj trochę większy od Wielkopolski. A zabitych w nim synów Amerykanek okrzykują bohaterami.

     Ile jeszcze fals flag będzie we Francji, w Niemczech, a potem w Polsce?
     Ano tyle i tak długo jak ludzie nie dadzą się sprowokować.

     I dlatego właśnie powyższy felieton ma tak kapitalne znaczenie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     PS. A tym czasem John Kerry i Ławrow w zaciszu kremlowskich murów piją sobie brexitową, angielską herbatkę w najlepsze …

     Polubienie

    • w szerszym ujeciu usy pracuja dla zydow a zydy dla chinczykow i z sasiadami kitajcow chodzilo o eliminacje polmongolow tj wietnamcow kambozancow japoncow itd yahwe tylko uznaje cjinczykow jako w pelni czysta zolta rase… wot cala tajemnica

     Polubienie

 3. Nie wiem jak Wy, ale ja już dawno zwróciłam uwagę na to, że wszystkie dotychczasowe ataki terrorystyczne fałszywej flagi zresztą, są skierowane na cywilów, a nigdy na cele wojskowe czy też np. niby ważne persony jak np. rotschildów, buschów i innych naszych prześladowców. W ichnich masmediach tak manipulują społeczeństwami, że zbałamucone owieczki uwierzą
  w ich prawdę.

  A wszystko to robią tylko po to, aby znaleźć pretekst do wywołania III wś, to jest obecnie ich jedyny cel.
  Nie chcą przyjąć do wiadomości, że nie mają już żadnych szans, czas zła mija bezpowrotnie i taką wizualizację my wszyscy powinniśmy codziennie praktykować.

  Ja osobiście codziennie życzę im wszystkiego najlepszego, ale nie na naszej Planecie Ziemi, niech się ewakuują na swój ojcowski księżyc i odpłyną w siną dal . Przeznaczeniem ludzkości jest żyć na Ziemi w szczęściu, miłości i dobrobycie.
  I tak się stanie, musimy tego pragnąć , chcieć i uparcie wizualizować. Wiem na swoim przykładzie, że wszystkie pragnienia się spełniają, trzeba tylko być pozytywnie wytrwałym.

  Polubienie

  • jest koles na necie nie pamietam imienia twierdzi ze kazdy z nas musi doswiadczyc okrucienstw jednego na drugim nawet najgorszch, ciagle mu kasuja konta na yt, ze jest to jedyna droga to poznania siebie I cos tam, a tak wogule to ciekawe czy ofiary baly sie zmamachow ? ja glosze teze ze tylko w multikulti jest to mozliwe, wiec u nas moze byc to calkiem realne POprzednia ekipa ksiezycowa nasprowadzala dosc skosnych I ciapatych I pierdzaca dupa pod zyrandolem wychwalal jaka to mamy korzysc z nich

   Polubienie

 4. To środki masowego przekazu nagłaśniają te wszystkie zamachy. To zachęca i nakręca ich następców, ich naśladowców. Także innych żądnych sławy szaleńców typu Herostrates. Ten szewc z Efezu spalił wspaniałą świątynię Artemidy w Efezie, jeden z cudów świata starożytnego. Biedna wielka Diana efeska.

  Polubienie

  • Co mogę zrobić?Jedynie okazać współczucie rodzinom ofiar.Bo najgorsze jest to,że giną przypadkowi ludzie a prawdziwi zakulisowi sprawcy chaosu na ziemi siedzą w zaciszu swych twierdzy i sterują tym bałaganem.Nie czuję żadnego strachu bo rozumiem,że w jakiś sposób muszę umrzeć i równie dobrze może to być bombowy zamach.

   Polubienie

 5. Pamiętajcie, że zawsze znajdzie się jakiś szaleniec w tym zwariowanym świecie. Tacy byli od zawsze. Tylko obecnie mają o wiele większe możliwości realizacji swoich szalonych czynów. A tak naprawdę akty terroru skierowane ku niewinnym zwykłym ludziom wcale nie służą dobru islamu. Niewiernym islam powoli wdrukowuje się do ich umysłów jako religia terroru. To było dobre 15 wieków temu. Dziś mordowanie ludzi nie wyznających Proroka i Allaha nie służy dobrze islamowi.

  Polubienie

   • ,, jakos w polsce tych szalencow nie widac zawsze tylko u barbarzyncow sa szalency…”

    Wiesz Gmosiu, że Polska zjada największe ilości wieprzowiny w stosunku do krajów jewrolandu? Coś w tym musi być. To w nas płynie największa domieszka świńskiej krwi 😀 😀
    A co byś powiedział na nóżki w galarecie, ogonówkę, albo wywar z ryja?
    Oj, chyba taki ,,czysty” naród to my nie jesteśmy … 😀 😀
    Nawet ptaki po polskim zimowym niebie latają nażarte słoniną ze świni 😀

    Może to też obrona choć nieświadoma? 😀

    Pozdrawiam.
    PS Właśnie kończę picie mięty, co by wspomóc strawienie rzymskiej pieczeni świńskiej, jaką uraczono nas w gościach. Nie będę ukrywać, że nażarłam się jej jak świnia.

    Polubienie

    • Krystyno,lepsze swinskie zarcie niz swinskie zachowanie jak w islamie , pedofilia jak we watykanie czy ukryty alkoholizm u anglosasow,choc zawsze wmawiali nam ,iz to my jestesmy tymi pijakami.Zlodziejstwo i przywlaszczanie mienia cudzego tez anglosasi maja we krwi a podobno tacy porzadni ,no i prawdomowni…powiedzalbym nie wierzyc im jak swinia.Kraje jewrolandu wtramalaja nie swinie tylko plastiki z chemikaliami a pozniej eksportuja nam ten syf radioaktywny powodujac powazne choroby u Polakow. Tymczasem proponuje miesozernym radowac sie zdrowa ,rodzima swinia ..poki jeszcze sa,bo polskie ,oprocz tych z ulicy wiejskiej.

     Polubienie

    • Cudowny temat Krysiu i Devingo
     Od dziś każdą popijawę bede zaczynał toastem [Aby nam w Polsce nigdy swiń nie zabrakło] Nam tylko ciche pytanko – dlaczego jak jest kiełbasa ze świniobicia nie ma swińskiej? Obecnie stałaby sie hitem
     Niech nam żyje Polska mlekiem i miodem płynaca a zagryzana wędzonym boczkiem

     Polubienie

    • A po co ci, Boguś, kiełbasa świńska? Nie nażerasz się wystarczająco kiełbą wyborczą?
     Och ty nienasycony mięso chłonie! 😀

     Polubienie

    • SŁOWAMI RYMU TEMAT ŚWIŃSKI ROZKMINIĘ:
     ,, W KAŻDYM NARODZIE I RODZINIE
     – SĄ LUDZIE I ŚWINIE”

     CHOĆ NIE JEDNA SWE MIEJSCE
     W ,,WIEJSKĄ” NAZWĘ PRZYODZIEWA,
     TO BARDZO IM DALEKO
     DO MĄDROŚCI STWORZEŃ Z CHLEWA

     WSZAK NIE MA WŚRÓD ŚWIŃ PRAWDZIWYCH
     WIĘKSZEGO PRZEKLEŃSTWA,
     JAK TO, BY STOCZYĆ SIĘ
     NA DROGI CZŁOWIECZEŃSTWA

     😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

     Miłej, spokojnej i uśmiechniętej niedzieli wszystkim floro i fauno żercom życzę!
     Z jednym wyjątkiem, mała rada: nie jedzcie rzymskich pieczeni! Tyle jest strawnych, słowiańskich dań! 😀

     Polubienie

    • Krysiu nie jem świńsko-rzymskiej pieczeni, dzisiaj na niedzielny obiad zjem z mojej uprawy danie z fasolki szparagowej, moich ziemniaków i jajka od sąsiadki, z hodowli ekologiczno–ogrodowej. Jakiś czas temu mój organizm sam z siebie odrzucił mięsne potrawy i tak pewnie już pozostanie.

     Opowiem Ci historię z mojego dzieciństwa o mojej przyjaciółce świńce Mordce, otóż pewnego razu mama kupując u hodowcy dwa małe warchlaki do dalszej hodowli, otrzymała jako bonus maleńką świnkę która mieściła się w bucie mojego taty, była to ostatnia świnka miotu i przyszła na ten świat taka mikromalutka, mój tatuś mówił na nią „wypierdek”,ale ja wraz z rodzeństwem pokochaliśmy ją bardzo, była dla nas jeszcze jedną żywą zabawką,bo mieliśmy już odratowaną wiewiórkę Basię .Była taka zabawna i oswojona, reagowała na swoje imię i wiele poleceń rozumiała jak człowiek,była z nami przez dwa lata, kiedy doszło do horroru, sama wiesz jakiego, pewnego dnia po powrocie ze szkoły zobaczyłam, to czego żadne dziecko nigdy nie powinno oglądać swoimi dziecięcymi oczkami. Jeszcze dzisiaj nie potrafię bez wzruszenia opisać tamtego momentu………………po prostu zjedzono moją przyjaciółkę, ja nie tknęłam ani kęsa.

     Pozdrawiam Cię serdecznie z mokrego Bielska (*_*), jak widzisz mordki dalej mi nie wychodzą.

     Polubienie

    • Boguś krowy nie mam, ale kwaśne mleko mam od krów kuzyna męża, który hoduje większe stado /12 szt/. Właśnie wczoraj przywieżliśmy 25 l , na kwaśne mleko i na przerób na serki do wędzenia, wędzone można dłużej przechowywać.
     Ja wolę brokuł od kalafiora. W tym roku trzy brokuły zakwitły mi żółtymi kwiatuszkami, zamiast jedzenia mam bukiet do wazonu. A czy lubisz zupę ze świeżych ogórków z koperkiem, bo ja uwielbiam. Smacznego.

     Polubienie

    • U mnie w Poznaniu niezbyt znana ta zupa, ale lubie eksperymenty kulinarne wiec chętnie bym spróbował.
     Teraz takie prawdziwe kwasne mleko i ser to rarytas. Tak samo jak zdrowa 18ka dziewica
     Ha Ha Ha
     W piatek naderwałem mięsien w nodze i zamiast przejmować sie kontuzja mam dobry humor – chyba powinienem sie leczyć ha Ha ha!

     Polubienie

    • niby swinia niedobra dojedzenia ale ci co nie jedza maja tendencje do wysadzania roznych rzeczy, niedziwne …

     Polubienie

 6. Prawa Hermetyczne działają

  ,,Każda przyczyna ma swój skutek, każdy skutek ma swoja przyczynę. Wszystko dzieje się według Prawa. Przypadek to jedynie nazwa dla nierozpoznanego Prawa. Istnieje wiele płaszczyzn przyczynowości, lecz nic nie wymyka się Prawu.”

  Chciałbym w tej chwili byc decydentem w sledztwie dotyczacym zamachu

  Rodzina [bracia siostry kuzyni dzieci itp] zamachowca w kontener oblac swinską krwią sfilmować i do morza
  Przesłuchać sąsiadów – oblac swinska krwią i ekstradycja
  Przyjaciele znajomi – przesłuchać tak długo dopuki nie wskarzą do jakiego meczetu chodził nastepnie oblać świnską krwią i deportować – jak nie ma dokad – Sachara
  Imam z meczetu gdzie chodził – przesłuchać ogolić brodę oblać świńską krwią, a na łeb zawiesić świński łeb i wywieść 5km w morze – całość filmować. Meczet wyburzyć i w to miejsce zakopać kilka świńskich łbów
  Ogłosić zakaz wyznawania Islamu we Francji.
  Każda osoba rozmawiajaca po arabsku lub czytajaca koran – wymazana świńską krwia i ekstradycja a rodzina odebrany zasiłek

  Teraz napiszcie że jestem świnia i nietolerancyjny

  P.S. Gdybyście byli tak mili podajcie swój czynnik Rh – bardzo mnie to interesuje

  Polubienie

  • Bogdan oblewasz krwią niewłaściwą osobę /wykonawcę/
   sprawcą jest ten który to zlecił i za to zapłacił. Prawo Jedynego nie przewiduje zemsty. Zemstę stosują ludzie żli i słabi, a Ty chyba do takich nie należysz.
   A Rh+

   Polubienie

   • Droga Aniu
    Dziekuje z grupe Rh
    Islam jest inny zupełnie od chrzesciaństwa do którego jestesmy przyzwyczajeni [zyjemy w nim] Tam nie ma jednego przywódcy religijnego. To Imamowie nauczają Islamu w swoich meczetach i szkołach. Wskazałem Imama – nie mozna wiecej
    Napisałaś moja droga o zemscie
    Uważam ze jest kolosalna różnica pomiedzy zemsta a biernością. Chrzesciaństwo od maleńkości uczy nas – nadstaw drugi policzek. Ja sie pytam – ile mozna skoro głowa od tego trzaskania po drugim policzku obróciła sie dookoła. Należy umieć sie przeciwstawić. Na dodatek do ludzi o takim poziomie umysłowym na pewno nie dotrą pokolorowane pyski na faceboku. Musza dostać odpowiedź adekwatna do poziomu pojmowania. Nie mam za co sie mścić – tylko bronie sie i zabezpieczam przed nastepnym atakiem

    Polubienie

    • katole to agresywni menele,plus minus, tylko w polsce jeszcze mozna dostac wpierdol od kogos na ulicy czy w autobusie, na bezreligijnym zachodzie to juz nie mozliwe, I’m szybciej sie pozbedziemy zabiedzajacych nas religi tym szybciej wyjdziemy z biedy

     Polubienie

   • Dziękuję – jak mnie lubisz to proszę podaj swój odczyn Rh krwi

    Piszę to co widzę i rozumiem – nic wielkiego
    Teraz poczytałem o puczu w Turcji – myslę sobie – sprawdzę. Wyszło na to że to już po ptokach. Pomachali szabelką zestrzelili śmigłowiec i puszka pełna

    Bardziej mnie niepokoi to co dzieje się w Stanach [nie chodzi o wybory] tylko o to ze moze ich nie być!
    Ciągle nie mogę zrozumieć zachowania naczelnych banksterów
    Takie tam moje pytanka;
    Czy można spać wiecej niż w jednym łóżku na raz?
    Czy można mieszkać na raz wiecej niż w jednym domu?
    Czy można jechać więcej niż jednym autem?
    Czy można lecieć więcej niż jednym samolotem?
    Mam przyjaciółkę nauczycielkę mistrza z którą sobie dyskutujemy. Mnie powiedziała wprost – Ty jesteś dalej i sprawy materialne nie są dla Ciebie [mnie] ważne. Dostrzegasz świat inaczej. Ci ludzie są chorzy – nie rozwinięci tak bardzo jak Ty. Swój swiat budują na materialiźmie poprzez posiadanie budują swój szacunek w oczach innych.
    Fajnie – a co bedzie gdy coś się stanie i gościowi zabiorą zabawki? – Umrze bo nie zna swiata a to co wie nie bedzie miało znaczenia
    Takie to są nasze rozmowy – jednak ja widzę że naprawdę jest źle – ta bańka kłamstwa obłudy zdziwaczenia i oszustwa jest napompowana do niewyobrażalnych granic. Niedawno pisałem o nieudanym finansowym ataku na Chiny przez banksterów. Zobaczcie jak ludzie opluwają Petru, a on miał byc figurą banksterów w Polsce
    Coś się dzieje – świat dąży do przemiany
    I to nie takiej że zstapi duch świety i weźmie Leszka do nieba – bo najpierw musiałoby byc niebo chrześcian, a obok islamu z churysami ułożonymi w dogodnych pozycjach. Skoro jednak tego nie ma, to bedzie przewartościowanie moralne dla których swiat się zawali, a przy okazji wielu zginie [zapewne ikona chrześciaństwa też]. Myślę ze ziemia jest kompletną istotą i nie pozwoli sobie by bakterie [my] powodowały jej ustawiczne swedzenie i PODRAPIE SIĘ

    Pozdrawiam Bogdan

    Polubienie

    • Zgadzam się Boguś z Twoim wpisem i nie siejąc zbytnio złych energii, dodam, że obecne czasy odbieram jako rozliczenia rachunków /taki księgowy bilans/ co zostało wysłane/posiane, to zostanie zebrane, też czuję, że do wyborów w stanach nie dojdzie, już kiedyś o tym pisałam.
     Chociaż do Polskiego zbiegowiska /ŚDM/ pozostało parę dni, to jakoś dziwnie mam wrażenie ,że” franek „nie dojedzie, nie wiem może się moje odczucia ” wypaczyły”.

     Polubienie

    • ,, Co sądzisz Aniu o Ziemi jako istocie?”

     Czy mogę to pytanie potraktować jako pytanie skierowane również do mnie?
     Jak cię, Boguś, znam 🙂 , to jasne, że tak.

     Oczywiście, że Gaja jest Istotą Żywą, Rozumną a więc i Duchową.
     To tylko człowiek na potrzeby kontrolowania swoich zapędów religijnych uczynił ją martwą, spersonifikował boga i uduchowił jedynie samego siebie.
     Spójrz choćby na wierzenia Indian czy Aborygenów, którzy swoimi rytuałami łączyli się z Duchem(Duchami) NATURY i funkcjonowali w ścisłej z nimi symbiozie.
     Wydaje mi się, że to jedna z głównych przyczyn wybicia w pień tych ludzi, a ci którzy przeżyli, wpakowano w rezerwaty, uznano jako skansen lub wypaczono cywilizacyjnie.

     Indianie nigdy nie uważali, że Ziemia ma być w stosunku do nich poddaną, co wpierdolono w biblijne wersety, aby bez winy i kary ranić ją, niszczyć i dewastować.
     Wkurzam się, gdy o tym mówię. Jest mi wstyd za całą ludzkość pyszniąca się swoim władztwem nad Ziemią.
     W zapisach oryginalnych nie istniało słowo ,,poddaną”, a ,,oddaną”.
     To ogromna różnica!!! Głupia literka ,,P” a jak wiele zmienia.

     Jeśli chcesz aby ktoś był ci oddany, żyjesz z nim w przyjaźni, poszanowaniu, budujesz relacje w oparciu o najwyższe uczucia, niczego nie wymuszasz gwałtem i siłą.

     Jeśli człowiek okrzyknął siebie władcą Ziemi, to nie dziwi, że co pewien czas jako cywilizacja znika z jej powierzchni. Nie bez powodu jedną z przyczyn upadku cywilizacji nazywa się WYNATURZENIEM, odłączeniem się od Natury, życiem w niezgodzie z jej prawami.
     Ziemia jest piekłem? To największa niedorzeczność, jaką słyszę. To nie nasza Planeta jest piekłem, to człowiek swym niemądrym życiem na niej sadzany jest co jakiś czas na ławie oskarżonych i otrzymuje wyrok skazujący. Kat podlegający prawom równowagi kosmicznej staje się ofiarą. Jarek napisał kiedyś, że nie ma piekła i nieba, a istnieją jedynie czyny i ich konsekwencje. Ktoś te konsekwencje nazwał sobie niebem i piekłem.
     Jak zwał tak zwał Kosmos, a w nim Ziemia odwiecznie dąży do zrównoważenia energetycznego.
     Czy człowiek, który od zarania swojego istnienia przykrył Ziemię setkami miliardów swoich trupów pojmie to kiedyś?
     Po naszej cywilizacji jako całości widać, że jeszcze nie.
     Stąd być może wziął się oddolny, odjednostkowy kierunek rozwoju jako jedyna, pewna w swych skutkach droga – ale to już takie moje filozofowanie …

     Odnośnie Gai jako istoty rozumnej.
     Są już naukowe dowody ( nie mogę teraz znaleźć tego filmu) na istnienie swego rodzaju bakterii zalegających dna mórz i oceanów, które to bakterie wytwarzają impulsy elektryczne podobne do tych jakie mają miejsce w mózgu ludzkim. Impulsy te jako pakiety informacyjne przekazywane są na powierzchni całej planety z niewyobrażalną prędkością. Procesy informacyjne zachodzące na powierzchni naszej planety są identyczne jak te, którymi posługuje się ludzki mózg.
     Ale o takich odkryciach jest cisza. To burzyłoby podstawy wszystkich religii uznających wyjątkowość duchową człowieka przyklejonego do spersonifikowanego boga.

     Ciekawe! Jeśli Bóg jest Wszystkim i stworzył Wszystko, to stworzył z siebie. A że podług wielu szkół jest Inteligencją, to nie ma powodu, aby sądzić, że tylko człowiek jest przejawem tej inteligencji, na co wskazuje wiele zaskakujących odkryć – chociażby na temat własności wody, która ma pamięć, odbiera zewnętrzne subtelne bodźce i jest w stanie za ich przyczyną zmieniać swoją strukturę.

     Ech, dużo by pisać… Bardzo istotny i interesujący temat, i ucieszyło by mnie bardzo, gdybym mogła w tej kwestii dowiedzieć się od Was więcej. Zwłaszcza, że to temat z wiadomych względów tabu, poruszany w nielicznych kręgach naukowych (i nie tylko), których publikacje pojawiają się rzadko. I nie dąży się do masowej świadomości w tym względzie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Fajny wpis Krysiu!

     Obecnie jestem na rozdrożu. Nie umiem połączyć [siebie] jako Jedności z Ziemią, albo umiem, ale nie potrafię jeszcze zaakceptować. Moze oceń mnie przyjazna duszo!

     Jest jedność z której wychodzi nasza [świadomość duch istota istnienie] zaczyna posługiwać się myślą i to co pomysli materializuje się. Tak więc to nasze mysli powodują takie zagęśzczenie wibracji ze tworzą one materię. Jako pojedyńcze istnienie mozemy niewiele wytworzyć, ale jako cala ludzkośc tworzymy ogrom. Być moze to właśnie nasze mysli zbudowały właśnie planete na której żyjemy Ziemię? Tak wiec byłaby jednocześnie naszym wytworem jak i nami samymi. Dlatego jest takie powiazanie z nią i miłość do niej

     Co o tym myslisz?

     Polubienie

    • Boguś ponieważ z takich czy innych względów musiałam odespać nieprzespaną noc, postaram się w sposób jaki potrafię odpowiedzieć na twoje pytanie teraz. Otóż jak już wiesz uwielbiam pracę związaną z „tą czarną ziemią” która jest składnikiem mojej Żywicielki Mateńki Gaji, bo tak się do niej zwracam na co dzień. Jak już Ci Krysia, jak zwykle swoimi pięknymi słowami i mądrymi wywodami z którymi zresztą zgadzam się w 100%,opisała nie tylko moją , ale naszą Mateńkę Żywicielkę Gaję, ja też uważam Ją za żywą istotę z którą się utożsamiam całym sercem.

     Tak, ja od siebie mogę tylko dodać, że od dzieciństwa Słońce i Ziemia byli w moim odczuciu dla mnie właściwie drugimi rodzicami, bardzo lubiłam leżeć na miękkiej zielonej trawie i patrząc przymrużonymi oczami na słońce wyobrażałam sobie jak jego ciepłe promienie wydłużają się na ziemię, okręcają moje ciało i unoszą w przestworza.
     Zapadałam się jakby w nicość i oglądałam w wyobrażni piękno
     Matki Gaji, te sny i marzenia na jawie ugruntowały moją miłość do ziemi i tak już zostało do dziś.

     Boguś ja nie sądzę, ja wiem, że nasza Planeta Ziemia jest żywą istotą, jest naszą matką żywicielką, matką dającą nam czasami klapsy z powodu naszych złych zachowań w stosunku do niej /trzęsienia, powodzie itp/ ale zawsze jest, a my na niej czujemy się szczęśliwi i wolni, o ile sami sobie nie pogmatwamy naszych losów.

     Ja z nią rozmawiam, proszę o opiekę nad moimi roślinkami i nasadzeniami, dziękuję za zebrane plony i powiem Ci Boguś, że jeszcze nigdy się nie zawiodłam, nawet grad omija moją dzielnicę, gdy Ją o to proszę.Tak wiem powiesz ,Hanka wariatka, ale ja wiem swoje, ja czuję Jej opiekę, moja więż z Nią jest niesamowita, uwielbiam chodzić po Niej boso i czuć Jej drgania ,zimno lub ciepło, rozmawiać z Nią gdy inni nie słyszą, wiem ,że inni też tak mają, ale ciężko jest się do tego przyznać, by nie zostać wyśmianym.Tak to już jest z nami odmieńcami, dużo by pisać, a ja za tym nie przepadam.

     Pozdrawiam serdecznie z mojego kawałka Ziemi.

     Polubienie

    • To nawet chodzenie boso mamy wspólne? Napisz jeszcze że najlepiej po kałużach po burzy. O niech Cię
     Ty nie jesteś rozsadna – Ty jestes – Szalona
     Kocham Cie Kobito!

     Polubienie

    • minusy to zydosaksoni plusy ich poddani ale grupa ma wieksze znaczenie niz rh, w japoni np zawsze szukaja grup B na stanowiska menadzerskie

     Polubienie

  • ,, P.S. Gdybyście byli tak mili podajcie swój czynnik Rh – bardzo mnie to interesuje”

   Ej, Boguś, co jest grane?
   W prawie każdym zdaniu swojego komta używasz słów ,,świńska krew, świńska krew, świńska krew”, a następnie w post scriptum prosisz nas o dane na temat naszej krwi. 🙂

   Przyznasz, że twoja prośba w kontekście krwisto burzliwej wypowiedzi (co poniekąd rozumiem) wydaje się co najmniej tajemniczą, by nie powiedzieć, że z pogranicza rytualnej szarlatanerii 😀 😀 😀

   Czy możesz wyjaśnić, w jakim celu potrzebne ci są te dane?
   Czy to znowu jakaś ocena człowieka jak na podstawie zliczonej cyfry numerologicznej?
   A może chcesz się dowiedzieć kto z nas ma krew najbardziej zbliżoną swoim składem do krwi świńskiej 😀 😀 , co tłumaczyłoby brak bezpodstawnego lęku przed tymi, którzy widoku tej krwi unikają jak diabeł święconej wody? 😀 😀 😀
   No, żartuję sobie, ale tak czy siak, podaj powody swego zainteresowania czynnikami krwi, bo z ciekawości chyba mnie krew jaśnista …. 😀 😀

   Nawet nie wiesz, jak silnym i niekomfortowym uczuciem jest niezaspokojona babska ciekawość 😀 😀
   Pod tym względem z pewnością nie chciałbyś być kobietą 🙂

   Serdecznie pozdrawiam
   PS. I chętnie podam swoją grupę, tylko jako żem baba, chcę wiedzieć po co 🙂

   Polubienie

   • Moja Krysiu Kochana!

    Tak juz mam ze czasami sobie kojarze pewne fakty
    Kiedyś wyczytałem że jak osoby maja dodatni czynnik Rh to ich przodkowie mieli kontakt seksualny z przodkiem małpy
    Kiedyś czytałem ze wyznawcy kk nie pochodza od małpy – bo tak mówi ich religia! Ha Ha Ha!
    Uznaje ludzi piszacych tu za ogarniętych i nie wyznajacych jedynej i słusznęj religii. Chciałem sprawdzic czy jest coś na rzeczy z tymi potomkami małpy
    Mysle ze ciekawość została nakarmiona – prawda Krysiu?

    Te wstawki o swińskiej krwi w tym wpisie wzieły sie z tego ze wiem o ich panicznej obawie przed nia. Wiem tez ze kontakt ich ciala z nią powoduje ze droga do ich raju staje się zamknieta [na zawsze]. Dlatego chciałem karać ciało i duszę oraz wystraszyć innych wyznawców tej głupoty
    Moze to było z mojej strony dziwne połaczenie, ale te tematy były kompletnie rozdzielnie

    Pozdrawiam

    Polubienie

    • Hej Bogdan:)Może ten pomysł ze świńską krwią by wypalił i zabrakłoby chętnych do mordowania.
     Co do pochodzenia czynnika Rh+ to jest wiele różnych teorii.Może rzeczywiście ktoś kiedyś nam mieszał w genach.Mam Rh+ czyli jestem w większości;)
     A co do Ziemi:wierzę i czuję,że mam duszę,że zwierzęta ją mają,że mają ją rośliny to dlaczego by Gaja Ziemia miałaby jej nie mieć?

     Polubienie

    • Pomysł nie jest mój tylko gen Perschinga. Stacjonował w okresie poczatku XX w w Indonezji. Był zamach Islamistów na bazę czy coś takiego. Złapano sprawców osadzono i poddano publicznej egzekucji. Wygladała tak ze powiedzmy było ich 20 – zabito 19 ich zwłoki polano krwia 10 specjalnie sprowadzonych swiń i razem z nimi zakopano. 20tego puszczono wolno zeby niósł kaganek informacji. Przez przeszło 60 lat mieli spokój

     Staram sie ten pomysł adoptować
     Dzieki za grupe Rh

     Polubienie

    • No nie wiem GMOczy tak znowu po królewsku.Mój mąż i syn mają minus ale czasem mam dość ich „królewskości”;DD

     Polubienie

    • mam w rodzinie ich krolewskosc nie znosi sprzeciwu beda argumentowac ze ziemia jest plaska tylko zeby miec racje, minusow trzymaja sie pieniadze z jakiegos powodu

     Polubienie

 7. A dalej będzie rysowanie kwiatków kolorowymi (tęczowymi) kredkami, łzy, kondolencje, budowa nowych meczetów – do czasu. Przyjdzie czas, w którym te idiotyzmy przerodzą się w gniew i będzie rzeź – pogrom tej kurewskiej dziczy i nastanie chaos – czas miecza i krwi. A później nastanie pokój i wszystko będzie dobrze:-)

  Polubienie

 8. Strzelanina w Turcji. Myśliwce nad Ankarą, zamknięte mosty w Stambule
  • Strzelanina i eksplozje w stolicy Turcji, Ankarze – informuje Reuters
  • Agencje informacyjne podają, że nad miastem latają myśliwce F-16 i śmigłowce
  • CNN donosi z kolei o zamknięciu przez wojsko dwóch mostów nad cieśniną Bosfor w Stambule
  • Premier Turcji: doszło do próby wojskowego zamachu stanu
  Zachodnie media informują, że w Turcji ogłoszony został stan wyjątkowy. Pojawiają się też informacje o próbie wojskowego zamachu stanu. Informację taką miał przekazać premier Turcji.

  Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Strzelanina-w-Turcji-Mysliwce-nad-Ankara-zamkniete-mosty-w-Stambule,wid,18425803,wiadomosc.html?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci&ticaid=1175f6

  Polubienie

   • Zasięgnąłem info. To nawet dobrze że zamach stanu miał miejsce. Armia obaliła rządy psychopaty i islamisty Erdogana. Skończy na szubienicy bo tak kończą tyrani.

    Cytuję: „W Turcji wojsko stoi na straży świeckości państwa, jeśli radykałowie religijni dochodzą do władzy i zaczynają podskakiwać to wojsko pokazuje im gdzie ich miejsce. Nie pierwszy taki rząd został obalony

    Polubienie

    • byle nie bylo jak z wyzwalaniem iraku syrii I innych moze chodzi im zeby rozpetac pieklo i zasilic nowa fale uchodzcow

     Polubienie

 9. W telewizji tureckiej TRT trwa odczytywanie oświadczenia armii:
  – nowa konstytucja zostanie przygotowana w najszybszym możliwym terminie,
  – obecny rząd naruszył demokrację i rządy prawa,
  – kraj jest rządzony przez „radę pokojową”, którą zapewni spokój społeczeństwu,
  – „rada pokojowa” zapewni, że spokój publiczny nie zostanie zakłócony,
  – wolność obywateli będzie gwarantowana bez względu na religię, rasę i język,
  – stan wojenny został ogłoszony.

  Polubienie

  • No,Jarek ja bym się na miejscu Turków trochę bała.Pamiętasz,co było w Chile?Naród przerażony widmem komunizmu wspomagał wprowadzenie wojskowych rządów.Efektem był reżim Augusto Pinocheta.No może w Turcji tak źle nie będzie,oby zmiany poszły w dobrym kierunku.Ale ja jak widzę armię u władzy to nie mam najlepszych skojarzeń.

   Polubienie

 10. TAK sie konczy slalom szalencow proklamujacych panstwa wyznaniowe lub ideologie zboczonego genderyzmu. Byc moze ktoregos dnia i w naszym kraju znajda sie sily ,ktore zastopuja i przejma wladze z rak rzadu okupacyjnego w wydaniu polskojezycznym.

  Serwowanie przez PIS i PO w ostanim czasie skrajnosci od panstwa genderycznego zobczencow po panstwo wyznaniowe KK i to wszystko przez milosnikow okupacyjnej lozy chazarow B’nai B’rith (organizacje pozarzadowe,watykanski episkopat,KOD ) a wszystko pod gusta polaka-slowianina tak jak lubi w wydaniu watykanskim a niebawem koszernym .

  Czy w Polsce lud nie widzi ,ze loza owa robi w bambuko obywateli po przez gre w dobrego policjanta i zlego? Zle PO,dobry PIS lub dobre PO a zly PIS (a zawsze mozna liczyc na slowo boze i modlitwe w pokorze ,przepraszajac ze swoje grzechy i brudne mysli o wolnosci) a wszyscy liderzy z tego samego kotla sb-ecko tamuldycznego powiazanych z pieniedzmi i wplywami Watykanu-CIA-Mosad spuszczanych ze smyczy przez zakulisowcow przeciw wolnosci spoleczenstw i jednostek oraz prawu naturalnemu-kosmicznemu.

  Zboczency okupacyjni czuja sie nieswojo ostatnio i zagrozeni dlatego beda zwiekszac operacje falszywych flag, wzmacniac religijnosci ,intensyfikowac zaszczepienia oraz truc wode i pozywienie .Beda szczekac przez swe dupy z tv i oltarzy ,ze to dla naszego dobra a masa pozytecznych idiotow oplacanych przez drukarnie papierkow zwane pienadzem ,bedzie nas naklaniac do ogladania i przezywania teroru masowych morderstw i posluszenstwa,trujac nasze mozgi klamstwami niczym toksyczny sciek rzygowin i odchodow z odbytu masmediow.CNN ,BBC,TVN i kasiadz prawde Ci powiedza a ty wierny i obywatelu masz tylko sluchac i sie bac..to dla waszego dobra.

  Polubienie

  • jablonowski ma cos na rzeczy bo go nawet zamiescili na whatreallyhappend.com a swoja droga ta strone blokowali wczoraj bo bylo o klinton I jej liscie zamordowanych przeciwnikow, polecam anglojezycznym ta stronke

   Polubienie

 11. BB-International

  Obecnie nosi nazwę B’nai B’rith – Loża Polin. Głównymi ojcami odrodzenia tej organizacji w Polsce są Michel Zaki z Antibes oraz Witold Zyss z Paryża. Siedziba stowarzyszenia znajduje się w Warszawie, w budynku Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich, przy ulicy Twardej 6.
  Członkiem może zostać osoba fizyczna, która ma i deklaruje tożsamość żydowską, świecką bądź religijną, opartą na pochodzeniu żydowskim (z ojca lub matki) lub na konwersji na judaizm (np. Janusz Palikot).
  Prezydenci B’nai B’rith w Polsce:

  1924–1937: Adolf Ader
  1937–1938: Ludwik Rattler
  2007–2009: Andrzej Friedman
  od 2009: Jarosław Józef Szczepański

  Zarząd od 12 lutego 2012 roku:

  Przewodniczący: Jarosław Józef Szczepański
  Wiceprzewodniczący: Jan Hartman
  Sekretarz: Zofia Krajewska – Jankiewicz
  Skarbnik: Agnieszka Milbrandt
  Członek zarządu: Henryk Kozłowski

  Lata 2007-2009:

  Przewodniczący: Andrzej Friedman
  Wiceprezydent: Jan Woleński
  Sekretarz Generalna: Malka Kafka
  Skarbnik: Agnieszka Milbrandt

  Od 22 lutego 2009:

  Przewodniczący: Jarosław Józef Szczepański
  Wiceprezydent: Jan Woleński
  Sekretarz Generalny: Jonathan Britmann
  Skarbnik: Agnieszka Milbrandt
  Członek zarządu: Sergiusz Kowalski

  Wśród założycieli byli m.in.

  Anna Dodziuk – znana psychoterapeutka, była działaczka opozycyjna i współzałożycielka „Tygodnika Mazowsze”, Prof. Jan Hartman – etyk marksistowski, Artur Hofman, kiedyś aktor, a ostatnio reżyser w warszawskim Teatrze Żydowskim, a także przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce i redaktor naczelny „Słowa Żydowskiego”. Piotr Kadlčik, z zawodu tłumacz, były działacz opozycji, obecnie przewodniczący Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie, Sergiusz Kowalski, socjolog i publicysta; pochodzący z USA, ale mający również polskie obywatelstwo (Gazeta Wyborcza), Michael Schudrich – naczelny rabin Polski, ks. Romuald Jakub Weksler-Waszkinel, który urodził się w żydowskim getcie koło Wilna, a jego matka oddała go na wychowanie polskiej rodzinie. Dopiero jako dorosły człowiek dowiedział się o swoim pochodzeniu. Kilka lat temu przeszedł na wcześniejszą emeryturę i wyjechał do Izraela, Malka Kafka – właścicielka kilku koszernych kawiarni w Warszawie i prowadząca program kulinarny w telewizji, Jarosław J. Szczepański – dziennikarz i uczestnik obrad Okrągłego Stołu po stronie Solidarności, były doradca medialny i przyjaciel Bronisława Komorowskiego, obecnie wódz B’NAI B’RITH, dr Jonathan Britmann – psycholog, pracujący w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach i wykładający na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, pochodzący zaś z Izraela, gdzie był funkcjonariuszem służb specjalnych. Britmann założył w Polsce Izraelską Akademię Treningu Walki “Sayeret”, zajmującą się doradztwem i szkoleniem w zakresie bezpieczeństwa i ochrony firm. Ten wszechstronny Izraelczyk jest także redaktorem naczelnym magazynu internetowego “Forum Żydów Polskich”, Paweł Śpiewak (Stinger) – żydowski socjolog i historyk idei, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, publicysta, poseł PO na Sejm V kadencji. 3 października 2011 otrzymał nominację na dyrektora Żydowskiego Instytut Historycznego.Nacjonalista żydowski i polonofob, Jan Lityński – żydowski działacz tzw. opozycji demokratycznej.

  Elitarna żydowska masoneria B’nai B’rith liczy ponad 600 tys. w 58 krajach. We Włoszech jej główną siedziba znajduje się w Livorno, natomiast w Rzymie ma swoją siedzibę “ramię operacyjne” B’nai B’rith, czyli Anti-Defamation League. Według żydowskiej gazety wychodzącej we Francji “Tribune juive” B’nai B’rith to “najpotężniejsza organizacja żydowska […] składająca się z lóż, których jest ok. 1,8 tys., z czego 200 w Izraelu. Poza tym istnieje ponad 1 450 tzw. kapituł żeńskich, których członkowie zasiadują w różnych wyspecjalizowanych komisjach”.

  W tym samym numerze z 23 grudnia 1985r. znalazła się informacja, że B’nai B’rith: “jest też akredytowany przez większość najważniejszych organizacji międzynarodowych, takich jak ONZ, UNESCO (oraz Rada Europy, z głosem doradczym) jako organizacja pozarządowa, a prócz tego ma dojścia w Watykanie. Świadomość jego wpływów każe kandydatom do fotela prezydenckiego w USA stawić się przed nim [przed B’nai B’rith] przy okazji każdych wyborów.” Międzynarodowa centrala B’nai B’rith (po angielsku: Sons of the Covenant), mieści się w Waszyngtonie przy Rohde Islan Avenue nr 1640. Ta żydowska masoneria jest obecna w 58 krajach podzielonych na siedem dystryktów: każdym z dystryktów kieruje “gubernator”.

  W sierpniu 1981 r. przy ulicy Króla Dawida w Jerozolimie, został założony bardzo ważny oddział B’nai B’rith pod znamienną nazwą “Word Center”.

  Częścią aparatu B’nai B’rith jest także Anti-Defamation League. Ale należy podkreślić, że wszystkie jawne, bądź tajne organizacje żydowskie – czy to będzie “Powszechne Przymierze Żydowskie”, “Światowa Rada Żydów”, “British Izrael”, “Rada Synagog”, “Liga Przeciw Antysemityzmowi”, stowarzyszenie przyjaźni albo współpracy między Izraelem a tym, czy innym krajem europejskim, bądź też prężne amerykańskie lobby żydowskie skupione wokół AIPAC – podlegają w jakieś mierze nieformalnej władzy B’nai B’rith.

  Naczelnym organem BBI jest międzynarodowa Konwencja, która zbiera się raz na dwa lata i na którą wszystkie loże mogą wysłać przedstawicieli. Wybiera ona międzynarodowego prezydenta. Tradycyjnie Prezydent jest ze Stanów Zjednoczonych. Podobnie BBE organizuje Konwencję, co dwa lata.

  B’nai B’rith spełnia także funkcje ciała wykonawczego dla Wielkiego Kahału (Wielkiego Sanhedrynu), który ma bardziej oligarchiczny charakter.

  W Polsce pierwszym autorem studium o B’nai B’rith był B. Chełmiński w książce z 1938 roku: „Masoneria w Polsce współczesnej”. Daje w niej krótki rys historyczny tej loży oraz przegląd jej oddziałów w Polsce, tworzących trzynasty dystrykt tej światowej masonerii żydowskiej. Kierownikiem polskiego dystryktu była złowroga kreatura o nazwisku Józef Hieronim Retinger – agent wszystkich możliwych wywiadów, „plaster” generała W. Sikorskiego we wszystkich jego podróżach w roli Naczelnego Wodza – we wszystkich tylko nie w tej ostatniej, w której Sikorski zginął nad Gibraltarem.

  Profesor Norman Finkelstein dokonał miażdżącej krytyki czynienia z dramatu Żydów europejskich, gigantycznego przemysłu i biznesu. Pisze o tym w swojej książce „Przedsiębiorstwo Holokaust” (The Holokaust industry), wydanej w 2000 roku i przełożonej na 16 języków, w tym na polski.

  Norman Finkelstein nie był zresztą pierwszym Żydem, który zdecydował się na głos prawdy. Prekursorem był Raul Hilberg – światowy autorytet w problematyce zagłady Żydów. Wydał on już w 1961 roku książkę-rozprawę pt. „The Destruction of the European News”. Zamysł książki zrodził się z dwóch impulsów. Pierwszym był moralny protest prof. Finkelsteina przeciwko cynicznemu żerowaniu na prochach milionów Żydów przez Żydów z Bńai – Brith – ADL.

  Po drugie, jego rodzice byli przez szereg lat więźniami gett i niemieckich obozów zagłady. Oboje przeżyli. Matka za ponad sześć lat tej gehenny otrzymała odszkodowanie w wysokości 3500 dolarów. Prof. N. Finkelsten wpadł w osłupienie, kiedy porównał łączną sumę odszkodowania swojej matki z zarobkami głównych hien z ADL – Bńai Brith oraz ich popleczników: Kagan w 12 dni, Eagleburger w 4 dni, D’Amato w 10 godzin zarabiają tyle, ile moja matka dostała za cierpienie hitlerowskich prześladowań przez sześć lat.

  Wymieniony Lawrence Eagleburger z ADL zarabiał rocznie 300 000 dolarów, jako przewodniczący Międzynarodowej Komisji ds. Roszczeń Ubezpieczeniowych z Czasów Holokaustu, nie licząc jego gaży jako ówczesnego sekretarza stanu w administracji G. Busha – seniora. Najbardziej bezwzględną hieną był jednak (i jest) Kenneth Bialkin, który kierował wtedy ADL of Bńai Brith oraz przewodniczył Konferencji Prezesów Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich, przy czym słowo „Konferencji” jest nieco mylące, bowiem jest to ciało „obradujące” permanentnie i przez lata, w charakterze stałej organizacji.

  Na liście członków znajdują się przede wszystkim przemysłowcy, kupcy, bankierzy i dyrektorzy przedsiębiorstw, adwokaci i lekarze. Jest wśród nich cały szereg znanych osobistości (np. Mojżesz Schorr i Majer Bałaban) oraz kilku senatorów i posłów na Sejm.

  Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący organizacje masońskie w Polsce.

  Pomimo starań kierownictwa B’nai B’rith, które usiłowało wykazać, że B’nai B’rith nie zaliczał się do masonerii, decyzja ta została również zastosowana do B’nai B’rith.

  B’nai B’rith oficjalnie przedstawia się jako ruch filantropijny i oświatowy, w dodatku neutralny w kwestiach religijnych i politycznych – ale to samo zawsze mówiła o sobie europejska masoneria, co nie przeszkadzało jej w odgrywaniu istotnej roli politycznej i w walce z Kościołem katolickim. To porównanie nie jest zresztą przypadkowe, gdyż B’nai B’rith zorganizowana jest właśnie tak jak masoneria – jej członkowie skupiają się w lożach. Członków loży jest ok. pół miliona w 58 krajach.

  W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.
  Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r. Jak dotąd Polska była jedynym krajem w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie po upadku reżimu komunistycznego nie reaktywował się Bnai Brith.W czasie ceremonii inicjowano 37 nowych członków loży. Ceremonię poprowadzili Moische Smith, prezes Bnai Brith International, Daniel Mariashin, wiceprezes wykonawczy Bnai Brith International oraz Reinold Simon, prezes Bnai Brith Europa, przy asyście Witolda Zyssa, sekretarza generalnego Bnai Brith Europa. Uroczystość miała miejsce w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, w czasie Czwartego Żydowskiego Festiwalu Kulturalnego. Ale to nie wszystko, gdyż w związku z wprowadzeniem do Polski tej, jakże „szacownej” loży, odbyło się szereg imprez towarzyszących. Takimi spotkaniami było szereg imprez, konferencji i odczytów w Fundacji Stefana Batorego „filantropa” Sorosa.

  Tam nasi prominentni politycy wygłaszają swoje liczne wykłady. Cykl wykładów zapoczątkowuje Aleksander Kwaśniewski 13 grudnia 2004 roku.
  W roku 2005 kolejno przemawiają inni czołowi politycy „polscy”, jak: Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Bronisław Geremek, Władysław Bartoszewski, Jan Rokita, Włodzimierz Cimoszewicz, Marek Borowski, Marek Belka.
  W lutym, maju i wrześniu 2005 roku swój oratorski popis dał nie kto inny, tylko Jarosław Kaczyński.Tydzień przed Wielkanocą 20101 roku, odbyła się manifestacja przeciwko budowie na warszawskiej Ochocie meczetu (afera meczetowa). To pierwsza tak głośna akcja dotycząca problemu, który w zachodniej Europie od dawna rozbudza emocje. Ale zwolennicy powstania muzułmańskiej świątyni w stolicy Polski nieoczekiwanie znaleźli wsparcie w pewnej organizacji, o której istnieniu większość Polaków nie ma pojęcia, choć skupia znaczące postaci życia publicznego.

  Otóż zaraz po manifestacji ukazało się oświadczenie B’nai B’rith Polin, przedstawiającego się jako „stowarzyszenie polskich Żydów”. W oświadczeniu czytamy, że „protest przeciwko budowie meczetu w Warszawie jest niezrozumiały i niczym niewytłumaczalny. Rozbudzanie nastrojów antyarabskich w niczym nie różni się od podsycania antysemityzmu. (…) Ten obecny protest nielicznych – na szczęście – warszawiaków jest jak przeniesiony z czasów nawoływań do pogromów antyżydowskich przed stu laty w carskiej Rosji czy czasów tworzenia imperium Hitlera w III Rzeszy”. Na koniec B’nai B’rith Polin wzywa protestujących, by „przestali kalać dobre imię Polaków i Polski, kraju szczycącego się tysiącletnią tradycją tolerancji”.

  B’nai B’rith Polin poucza Polaków jak mają żyć we własnym kraju, ale milczy jak żydzi traktują Palestyńczyków w Izraelu!

  Oświadczenie opublikował w całości stołeczny dodatek „Gazety Wyborczej”, nie informując jednak czytelników, czym jest owo stowarzyszenie.

  Polubienie

  • Devingo dziękuję za ogrom informacji zawartych w jednym komentarzu, tym bardziej, że ja raczej cierpię na brak wolnego czasu na zbyt długie poszukiwania tak ważnych informacji.
   Dobrze, że są takie ludzkie istoty jak Ty i Tobie podobni, którzy przekazują wiele ważnych i mądrych informacji bez zbędnych złych emocji. Jeszcze dokładnie nie odkryłam, dlaczego, ale jesteś mi bardzo bliski, tak czuje moje niezawodne serce.

   Serdecznie pozdrawiam

   Polubienie

  • Devingo!

   Myslę na Twój temat podobnie do Anny. Zawrę to w jednym zdaniu
   NIGDY DOŚĆ OTWIERANIA OCZU I POSZERZANIA WŁASNEJ ŚWIADOMOŚCI
   Pomagasz mi w tym przyjacielu – tak jak i inni z knajpki Kefira – Dziekuję

   Polubienie

 12. Moi drodzy bywalcy knajpki Kefira!

  Jakiś czas temu ajkawbenorkaw zwrócił mi uwagę na książkę p.t. Ku wyzwoleniu ducha.

  Zacząłem ją czytać – jako ze coś tam kapuję styl przekazu strasznie mnie wkurzał bo ja tłumaczylbym inaczej prościej. Zacisnałem zeby i brnałem dalej. Dalej zrobiło sie dla mnie jasniej i czytelniej oraz bardzo ciekawie. Są w niej poruszane nowe dla mnie tematy i znajac siebie wiem ze przeczytam ja ponownie robiąc notatki.

  Polecam ja wam wszystkim – na pewno kazdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Znajdziecie ja na stronie http://hipnozaswiadomosciwolnosc.pl/

  Polubienie

 13. http://www.gazetalubuska.pl/przystanek-woodstock/a/marsylianka-i-potezna-flaga-przystanek-woodstock-z-francja-zdjecia,10412038/

  … … buhahaha, qrva jebłem … masakra, po tym to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że Brudstok to ubojnia i pranie mózgu alkoćpunowego bydła … Owsik jak Kaszpiroski to bydło urabia bezmyślne … i pomimo, że kocham rock & metal, tak nigdy na ten spend bym się nie wybrał, nawet jakby mi ktoś zapłacił 😀

  Polubienie

  • basta… I jak sanctusie… Święty Diable… To, co, kończymy tą grę… Ale potem, będziesz Aniołem, co? Serdecznie Cię Kocham… Jarka też… Dziękuję i serdecznie pozdrawiam…

   Polubienie

 14. 2 km. tysiące smartfonow. en kamer przemyslowych a filmy z tego zajścia jakies nędzne i skąpe. ktoś tu komus znow rozwierca bezowe słoneczko. czuc na odleglosc czosnkiem…

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s