Kategoria domyślna

Poziom ludzkiej ignorancji jest krytycznie wysoki

Poziom ludzkiej ignorancji jest krytycznie wysoki

ignorancja i głupotaPoziom ludzkiej ignorancji jest zatrważający i dotyczy spraw naprawdę fundamentalnych. My tu omawiamy takie i owakie koncepcje polityczne, psychologiczne, ezoteryczne i każde inne.. A tymczasem jaka jest realna rzeczywistość milionów Polaków?

Śmiem nawet twierdzić, że my w takich enklawach jak mój blog, jesteśmy trochę oderwani od zwykłego życia. Widziałem niedawno taką prześmiewczą grafikę, że największymi ofiarami masowej inwigilacji są jej programiści i operatorzy. Grafika była upstrzona ekranami komputerów na których zwykli szarzy Kowalscy wklejali zdjęcia śmiesznych kotów, jakieś z dupy wzięte skrawki zdań typu: „piątek, piąteczek, piątunio, wreszcie!” czy nagie zdjęcia swoich dzieci.

Jeśli masz konto na FB, to na pewno wśród znajomych na tym portalu masz dwie grupy ludzi. Pierwsza grupa to zwykli ludzie gdzieś z pracy, rodziny, koleżki od flaszki itp. Druga grupa to osoby z kręgu Twoich zainteresowań. Mam obie grupy w znajomych. Pierwsza grupa, a więc szarzy Kowalscy, albo pisze nic, albo niewiele. Słyszałem opinię, że „oni się po prostu wylogowali do życia„.

Co oni nazywają więc życiem? Ślub, dzieci, kredyt na „paska” w TDI i hipoteczniak na 40 lat, i praca minimum 14 godzin na dobę by na to zarobić? Bez chwili hobby, pasji, czasu wolnego, seksu? Bez chwili na to, by przeczytać jakąś ciekawą, niecodzienną książkę, i napisać o niej kilka słów na swoim profilu? Nie będę rozwijał tego wątku.

Pierwsza grupa ludzi zamieszcza treści bardzo specyficzne. Przede wszystkim do bólu poprawne politycznie i społecznie. Nie ma tam kontrowersji, hardcoru, ani wiedzy, ani ciekawych wniosków, w zasadzie są to treści puste. Ale to jest właśnie prawdziwe życie – życie realne w społeczeństwie. Do tego dochodzi sprawa ignorancji, która jest tematem tego wpisu.

Dotyczy ona spraw naprawdę fundamentalnych. Rozmaici intelektualiści od lat biją na alarm, że poziom czytelnictwa w Polsce jest krytycznie niski. ponoć około 70% Polaków w ogóle, od lat nie czyta książek. Miliony naszych rodaków ostatnią książkę czytało przed wieloma laty i była to typowa gównoksiążka typu „Pan Tadeusz„. Czyli książka o wartości śmieciowej.

Są miliony ludzi którzy naprawdę nie wiedzą jaka jest różnica między PO a PiS. Którzy nie znają daty wybuchu II wojny światowej czy wybuchu Powstania warszawskiego.

Miliony ludzi nie wie, że kilkanaście lekarstw przeciwbólowych reklamowanych w telewizji, może zawierać tę samą substancję czynną, np paracetamol. Nie są w ogóle tego świadomi że istnieje coś takiego jak substancja czynna i że jest to coś innego niż nazwa handlowa leku. Kupują kilka na raz – Apap, Tylenol, Panadol i inne, przedawkowują substancję czynną i się trują. Bywa, że umierają od tego.

Milionom ludzi możesz pokazać mapę naścienną Polski – od biedy rozpoznają kształt. Ale nie będą potrafili wskazać na mapie, gdzie leży ich miasto, choćby mieszkali w mieście wojewódzkim. Już nie mówiąc o takiej abstrakcji jak wiedza o tym, gdzie leży Warszawa. Czaisz to? My tu zastanawiamy się nad takimi i owymi koncepcjami politycznymi, psychologicznymi, gnostyckimi, staramy się zrozumieć jak działa świat i chcemy to przekazać innym. Ale komu? Człowiekowi który nie wie, gdzie leży Warszawa?

Legendarna jest na przykład głupota Amerykanów, którzy częściej niż inne nacje robią sobie krzywdę. Na przykład wkładają smartfona do mikrofalówki, bo wyczytali w internecie we wpisie jakiegoś trolla, że tak można. Bateria litowa wybucha i jest pożar. Internet obiegła cała seria takich zdjęć. Dobry przykład to nagrody Darwina (Darwin Awards).

Są one przyznawane dla największych światowych debili, którzy zrobili rzeczy kuriozalnie głupie i przez to niebezpieczne. Książkowym przykładem ukoronowanym przez kapitułę tego konkursu jest pewien Brazylijczyk. Otóż wsadził on sobie tubę kompresora czy innej tego typu apokaliptycznej maszyny w dupsko i nacisnął guzik inicjujący. Efekt? Nie było nawet czego zbierać, największy kawałek jego ciała jaki odnaleziono, miał wielkość jednego centymetra.

Kolejnym ciekawym przykładem jest ignorowanie swojego zdrowia. Przy czym wcale nie chodzi o typowy przykład piwo i colo-żłopa zajadającego się GMO i innymi świństwami. Ludzie potrafią miesiącami chodzić z jakąś naroślą np na gardle. Ona stale się rozrasta i rozrasta, aż w końcu trafiają do lekarza – np…. patologa. Który stwierdza że to był mięsak czy też inna forma raka, która doprowadziła do uduszenia się.

Piszę ten artykuł by pokazać z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Wielu z nas chce ratować świat, chce dyskutować, chce często na siłę narzucać innym swoje racje. Mniejsza czy są to racje prawdziwe czy nie, to nie ma w naszych obecnych rozważaniach znaczenia. Ważne jest by zachować umiar podług zasady z poniższego obrazka:

ignorancjaChcecie uświadamiać, przekazywać wiedzę, rozjaśniać, uwalniać, ujawniać prawdę.. Ale zastanówcie się – komu? I czy w ogóle ludzie będą chcieli cokolwiek przyjąć, co nie jest zgodne z powszechnie przyjętym, społecznym programem? Poziom snu na jawie u wielu ludzi jest bardzo głęboki. Nawet ja dopiero od niedawna umiem się z tego stanu wybudzać i przyłapuję się co rusz, gdy umysł logiczny próbuje mnie na niego przełączyć. Ludzkość śni swój zbiorowy, koszmarny sen na jawie, swoją zbiorową halucynację, którą nazywają „życiem realnym w społeczeństwie„.

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. ??????????????:(((jakie ksiazki? kazda jedna jest taka sama:(pisana tym samym jezykiem, ta sama wiara ktora nie daje nic:(wiec o czym piszesz?:(prawdxiwa ksiazka ktora nsalezy nauczyc sie czytac jest natura!i zniej korzystac bo ona mowi prawde i daje zycie a nie pseudo zycie w iluzji!

  Polubienie

 2. Beata!brawo! roznica miedzy PO a PIS zadna ,Jestem baranem ,byc moze pasozytem i nieukiem ale wiem ze to h..j a i tamto tez, tyle ze w innym opakowaniu. Duda podpisal ustawe o obowiazku szczepien ale najlepsze uwaga dla przyszlych moze matek…obowiazek szcepien dziwczynek od 13 roku zycia przeciw rakowi szyjki macicy.To chyba w ramach depopulacji?Ustawa o ograniczeniu kupna ziemia rolna,jakze antypolska. Niestety gowno wyplywa na wierzch ale coz Polacy sie ciesza.Ustawa o wzajemnej bratniej pomocy wojskowej obowiazuje, tak jak I uprawy GMO przez obce koncerny.Nie wspomne juz o wydobywaniu gazu lupkowego ,gdzie koncerny moga robic bezkarnie odwierty a w przypadku natrafienia na zloza ,to wlasiciel gruntu dostaje kopa I to bez odszkodowania I zadoscuczynienia..Wiem Jarek ze jestes fanem PIS ,masz prawo ale ta partie to kontynuacja tamuldycznego okraglego stolu,antypolskiego I anty slowianskiego.

  Polubienie

 3. Przeczytałem uwaznie ten przykry artykuł i z pokorą uznaję za prawidłowo opisujacy swiat dookoła. Jest właśnie tak jak Kefir opisał. Dodam swoje
  Dlaczego zagladamy do knajpki Kefira? – bo sa tutaj tacy sami jak ja z którymi idzie porozmawiać. Ludzie posiadajacy jakąś określona wiedzę i świadomość jej. Co z tego ze czasami inaczej interpretujemy pewne sprawy? Tutaj potrafimy rozmawiać ze sobą i wymieniać poglady.
  Kiedyś [czując że jestem inny] nie umiałem rozmawiać z wieloma ludźmi. Rodzina nie jest wcale wyjatkiem! Poznałem jednak przez przypadek dziewczynę [mogła by być moją córką] z którą nie mogliśmy się nagadać. Tak od słowa do słowa poprowadziła mnie droga rozwoju duchowego. Na początku powiedziała zdanie które wstrząsneło mną i miło polechtało. ,,Przeciętniakami się nie zajmuję” To dało mi do myslenia. Później wskazała mi sposoby obserwacji [innych] i robienia sobie z tego niezłej zabawy. Po pół roku znajomości zrobiliśmy sobie wzajemnie spis cech charakteru z podziałem na złe i dobre. To był dla mnie prawdziwy szok – oceniałem się sam na poziomie zahukanego idioty, a ona jako osobę inteligentna ciekawą swiata. Tu mielismy kilka lekcji uświadamiania mnie. Podrzuciła mi jakieś strony o samorozwoju i powoli [rosłem] Jednym z ważniejszych zdań tej nauki było to że [osoby podobne do Ciebie same zaczną się pojawiać obok] Nie rozumiałem tego ale tak się faktycznie stało
  Kiedy doszedłem do [celu] w drodze poznania nie mogłem uwierzyć że to się stało. Miałem wtedy pogadanke na temat tego ze mam byc dumny z wyniku.

  Po tym wszystkim jest tak – jestem ja i obok jest grupa ludzi [wy też sie do niej zaliczacie] z którymi chetnie przebywam i dobrze się rozumiem. Nastepnie jest ogromna ilość ludzi którzy nawet nie podejrzewaja o naszym istnieniu. Przykro mi ale musze do tego zaliczyc synów choć młodszy budzi sie [moze kiedyś się obudzą] Ludzie ci zajęci swoimi sprawami zyja w jakimś letargu i prawdziwym matrixie. Jest mi smutno ze tacy są, ale nie daję im łatki gorszych, lub głuich. Dostrzegam ich obecność ale nie ingeruję w ich sprawy. Jestem gotowy w kazdej chwili podać im ręke do pomocy, ale nie wyskakuję z nią. Muszą sami [dojrzeć] i poprosić o nią
  Obecnie sam prowadzę uczennicę i mam z tego ogromną satysfakcję, choć idziemy zupełnie innymi drogami niż ja szedłem [wszak każdy jest inną istotą]

  Pozdrawiam Bywalców i Barmana

  Polubienie

 4. Wszyscy, bez wyjątku jesteśmy ignorantami. Różnimy się tylko poziomem durnoty. Jeden wierzy, że w czasie Powstania Warszawskiego „wojowaliśmy szabelkami”, inny, że WTC zawaliło się ze strachu, a w Smoleńsku doszło do katastrofy.

  Polubienie

 5. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-pomysl-walki-z-gotowka-nizszy-vat-przy-transakcjach-z-rfid?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook

  „Ministerstwo Cyfryzacji planuje w Polsce dalszą walkę z gotówką, którą zapowiedział publicznie wicepremier Mateusz Morawiecki. Aby tego dokonać planowany jest szereg regulacji prawnych, które mają skłonić Polaków do rezygnacji z gotówki.

  Zapowiedziano między innymi dowody osobiste z chipem RFID, takim samym jak te znajdujące się w naszych kartach płatniczych. Dodatkowo planuje się wprowadzenie płatności bezgotówkowych w urzędach, bo do tej pory nie było to możliwe.

  Oprócz tego planuje się ustawowo zobowiązać wszystkie punkty usługowe i handlowe, do wprowadzenia obowiązkowej opcji płatności bezgotówkowych. Będzie to dramat dla małych sklepów, które robią co mogą i unikają takich transakcji, żeby nie płacić bankowych prowizji.

  Aby zachęcić do tego konsumentów, planuje się wprowadzenie specjalnej premii w postaci obniżanego o 1 punkt procentowy VAT, czyli towary kupowane za pomocą chipa RFID będą tańsze. Oczywiście dostosowanie systemów informatycznych aby były w stanie sprostać takiemu nowatorskiemu opodatkowaniu, będzie kosztem firm.

  Na walce z gotówką zyska rząd, który zwiększy kontrolę nad obrotem gospodarczym w celu zwiększenia stopnia grabieży społeczeństwa zwanej podatkami. Pieniądze te są potrzebne socjalistycznemu polskiemu rządowi w realizacji rozdawnictwa ukradzionych w ten sposób pieniędzy.

  Jeszcze większym wygranym walki z gotówką będą banki oraz powiązane z nimi korporacje Visa i Mastercard, których obroty znacząco wzrosną. Trudno uwierzyć, że zapędy rządu PiS nie są w jakiś sposób wspomagane przez bankowych lobbystów. Zresztą wspomniany przeciwnik gotówki, wicepremier Morawiecki, sam pochodzi z sektora bankowego, więc może to być najważniejszy lobbysta wspierający niekorzystne dla wolności Polaków zmiany.”

  Polubienie

 6. https://treborok.wordpress.com/swiatlo-ksiezyca/?preview_id=15181&preview_nonce=e45409b1ac&preview=true

  „Jak na przykładzie ryby miętus można zaobserwować, że Księżyc jest głównym sterującym współczesną cywilizacją.

  Jak mawiał nasz zamkowzwoda towarzysz starszy sierżant, dwumetrowy wujaszek, mistrz Kraju Krasnodarskiego w kick-boxingu. „A kto jeszcze nie zrozumiał to z tymi przeprowadzimy szczegółową lekcję o wpływie księżyca na cykl menstruacyjny bielinka kapustnika”.

  Wiem prawie wszystko o rybach ale jeden fakt był do niedawna dla mnie kompletnie niezrozumiały. Wpływ księżyca na branie ryb. W szczególności podczas nocnego połowu miętusa czynnik ten był w 100% krytyczny. Jeżeli nocą na niebie świecił księżyc, to można było całkowicie zapomnieć o braniu. Ani jednego brania nie uświadczysz, rzucasz gruntówkę jak w studnię. Miętus po prostu stał w miejscu, skurczony wciskając mordę w dno, jakby w przestrachu. Ale wystarczyło tylko, że księżyc zaszedł za horyzont lub schował się za chmurę to od razu zaczynało się skubanie, jak gdyby nic się nie stało. Branie również miałem dobre pod mostem lub pod kłodami, gdzie nie docierało światło księżyca. W zimie pod metrowym lodem i śniegiem gdzie zasłaniał on dostęp światła miętus brał za dnia, nie zwracał również uwagi na obecność księżyca. Również działała mętna woda na wiosnę. Ogólnie rzecz biorąc jednoznaczne było widać, że na miętusa ma bezpośredni wpływ „światło księżyca”.

  Było to dla mnie całkowicie niezrozumiałe, dlaczego miętus tak bardzo się go boi. Tym bardziej to było dziwne, że miętusy światło latarni lub ognia wręcz przeciwnie uwielbiają. Przy czym aż do odurzenia. On po prostu idzie do ciebie, czasem zbliżając się do najniższej krawędzi brzegu. Dlatego wszyscy doświadczeni rybacy palą ognisko lub lampy. Im silniejsze światło tym lepiej. Całkowicie odwrotna postawa. Tam światło i tu światło, jaka jest różnica z księżyca lub z latarni??? Absolutnie nic nie można było zrozumieć. Wydawało się, że tajemnica była absolutnie nie do rozwiązania.

  Oczywiście nie tylko miętusy tak reagują. Po prostu miałem duże doświadczenie w obserwacji właśnie tej ryby. Istnieją rybackie kalendarze, które pokazują, że im bliżej do pełni księżyca tym gorszy połów, praktycznie każdej ryby. Ale wydaje mi się, że na „gołą” rybę, światło księżyca działa silniej, niż na rybę z łuskami, ponieważ łuski odbijają światło od nich. W zasadzie wszystkie ryby uwielbiają sztuczne światło latarni lub ogniska. W ZSRR była nawet opracowana metoda bez sieciowego połowu ryby na reflektory. Kto uważa, że jest to naciągana wersja, to niech pójdzie i złowi miętusa w świetle księżyca na otwartej wodzie, niech złapie!

  O wpływie księżyca na psychikę człowieka, myślę, że nie trzeba przypominać.

  „Jak wykazały badania, najbardziej spokojny czas to nów, a najbardziej niespokojna pełnia. Przy pełni energia człowieka się zwiększa — chce on aktywnie poruszać się, zauważalny jest gwałtowny spadek wyników w nauce u dzieci. W nowiu następuje wzrost. Wpływ cyklu księżyca na ludzi można zaobserwować w statystykach MSW. W pierwszych fazach Księżyca przestępstw jest mniej, a w ostatnich, szczególnie w pełnię, — liczba przestępstw wzrasta. Już dawno zaobserwowano, że w dniu pełni księżyca pogarsza się stan chorób psychicznych. Wiele legend o odmieńcach zrodziło się w pełni księżyca. Przestępcze statystyki podają wzrost przestępstw związanych z przemocą właśnie w tej fazie Księżyca. Nawet najprostsza operacja chirurgiczna może skończyć się dużym krwotokiem. Liczba wypadków drogowych też zwiększa się w pełni księżyca, a spożywanie alkoholu może prowadzić w tym okresie do nieprzewidywalnych skutków. I dlatego pełnia uważana jest z jednej strony, za czas wzrostu sił witalnych, a z drugiej jako okres burzliwych „zawirowań” zdrowotnych.”

  Zresztą księżyc jednoznacznie działa bardzo negatywnie. Wilki wyją do księżyca nie bez powodu. Najbliżej nam kosmiczny obiekt zupełnie nie jest tym czym nam się wydaje lub jest zupełnie czymś czym nim nie jest.

  Księżyc – sztuczny satelita ziemi
  http://www.kramola.info/vesti/kosmos/luna-iskusstvennyj-sputnik-zemli

  I jak tu nie skojarzyć sobie religii Abrahama z kultem księżyca? Dlaczego są tak przywiązani do księżyca?

  No właśnie chrześcijańska procesja wejścia do Wołgi. Ludzie narzekali na gwałtowną utratę sił, dzieci płakały.

  Ciągle ludzie skarżą się na osłabienie po wizycie w kościele, cerkwi. Jak tylko człowiek zaczyna być zbyt blisko religii natychmiast w oczach grzybieje, starzeje się, jest to szczególnie widoczne kiedy mieszka sam.

  Okazuje się, że kościół to po prostu urządzenie do pompowania waszej życiowej energii i skierowanie jej przez antenę na kopule do ogólnego kotła czarnego „budżetu”.

  Wszystkie modlitwy kończą się. Amen. Alleluja (Hallelujah) dosłownie oznacza „Chwała Jahwe”.

  Jeżeli w cerkwi, kościele dojeniem zajmują się zawodowcy, to w domu przydzielono wam „małego domowego kapłana”. I nawet nie zdając sobie sprawy trwa „wyrwanie” z gospodarstw domowych. Arsenał standardowy, aby utrzymać was w stresie. Na przykład przekładanie waszych rzeczy, żeby ich szukać i się zdenerwować. Przy czym robi się to zupełne beztrosko i z godną pozazdroszczenia stałością.

  A wymyślona postać „Jezusa Chrystusa”, jest po prostu fałszywym celem do pompowania satanistycznego egregora, rezerwuaru bioenergii na księżycu. Procedura „chrztu” jest po prostu podłączeniem was do niej. Konfiguracja połączenia wifi do dostania się do waszej świadomości i biopola. Cieszcie się, teraz jesteście dawcami. „Odżywczym ładunkiem” w ich terminologii.

  Wszystkie kołduniszki i babki znachorki wykorzystują to. Przede wszystkim one was spytają czy jesteś „ochrzczony?” Jeśli nie, to powiedzą „idź najpierw się ochrzcij a potem przyjdź gdy będzie pełnia księżyca”.

  Czasem w kościele urządzają cyrk, napompują jakiegoś chorego energią wyciągniętą z wiernych. On w podskokach zaskoczy. I po co jemu potem wasza paplanina, czy będzie on was słuchał? „Pomagał!!! Nie przez nas wymyślone, nie nam to zmieniać!!!”

  Nie bądźcie paszą, jeżeli w waszym otoczeniu zalęgł się twar chrystowiedzy to pozbądźcie się go bez żalu, poślijcie go w czorty aby was nie pożarł. Biblia i chrześcijaństwo oparte jest na tym samym, to produkt, narzędzie i broń obcych okupantów naszej planety.
  https://my.mail.ru/mail/brafmatura/multipost/D215000097BB9809.html

  Oprócz religii dojeniem zajmują się w zasadzie wszystkie sfery. Wszystkie masowe zgromadzenia, koncerty rockowe, sport, gry komputerowe, wszystko to istnieje właśnie dlatego. Ciekawe jest, że na szpitalnych dziedzińcach rosną świerki. Świerk jak wiadomo zbiera w siebie energię cierpienia. W tym przypadku wykorzystywana jest ona jako antena. Zaraz przypomina się noworoczna tradycja stawiania w domu choinki. Półtora tygodnia wolnego wykorzystuje się na popijawę i zepsucie, widać nie bez powodu. Noworoczne zbieranie gawacha (istot demonicznych), to nie najgorsza pomoc.

  Wojny oczywiście dają wysokie plony i dlatego zgodnie z planem prowadzi się je systematycznie. Ale najbardziej stabilne i wydajne źródło energii grozy to zalegalizowany ubój zwierząt. Właśnie w przypadku podnoszenia tego tematu jak nigdzie indziej ma miejsce chyba najcięższa agresywna cenzura, blokowanie i usuwanie. I nie ma w tym nic dziwnego bo udało im się narzucić ludziom pseudoideę, że narkojad i najsilniejszy jego minus mięso są rzekomo zupełnie nieszkodliwe, a nawet wręcz przeciwnie to najbardziej niezbędny produkt żywnościowy.

  Prawda o żywieniu, która jest starannie ukrywana
  https://my.mail.ru/mail/brafmatura/multipost/C615000097BB9809.html

  Dlatego ludzie żyjący w ciągłej depresji uważają, że ich obrzydły stan jest normą, a stan szczęścia jest dla głupców???

  Czym jest szczęście
  https://my.mail.ru/mail/checkdiman/photo/2289/2320.html

  Wszystkie działania religijne są oparte na kalendarzu księżycowym. Zastanawiam się w jaki jeszcze sposób energia księżyca dociera do naszej planety? Do tego w różnych proporcjach w zależności od faz? Podobno odgrywa tu rolę słońce. Tak jak podczas pełni księżyca światło słońca bije na księżyc i chwytając księżycową energię odbija ją bezpośrednio na nas, na naszą planetę. Kiedy natomiast księżyc znajduje się w jakiejś fazie i słońce pada z boku, to główny strumień idzie w bok.

  Ogólnie oddziaływanie księżycowej energii jest w dwóch trybach. Aktywnym, gdy potrzebne jest podłączenie i w pasywnym, gdzie oddziaływanie jest spontaniczne, ale tylko przy bezpośrednim trafieniu światła księżyca. Aby zmaksymalizować efekt oba czynniki są połączone.

  Zdając sobie sprawę, że księżyc to baza zła przeciwko nam, powinniśmy go zbombardować rakietami z ładunkami termojądrowymi. Ale jest o wiele skuteczniejszy i bardziej niezawodny sposób. I nie trzeba nic bombardować. Po prostu wystarczy przestać pić alkohol, jeść mięso, uczestniczyć w religiach, oglądać telewizję, „Kibicować Spartakowi” i jeździć samochodem. Twary po prostu odłączą się i pozdychają.

  Wtedy i miętus przestanie bać się księżyca.

  Nigdy nie myślałem, że tajemnica miętusa będzie odkryta. Cuda jak widać się zdarzają. Jeżeli dłużej poobserwujemy i pomyślimy.”

  Polubienie

  • „Biblia i chrześcijaństwo oparte jest na tym samym, to produkt, narzędzie i broń obcych okupantów naszej planety.” -> także ten, Leszek vel betonowy kloc, to jebany kret demiurgiczny i faszysta yahwistyczny, usiłuje maniakalnie wryć się tutaj co poniektórym ze swoim virusem umysłu, spaczonego biblijnymi dyrektywami od Yaldaboatha, czyli jego Boga 😀 … dziwię się, że typ nie został zbanowany, bo nachalnie forsuje swoją patogeniczną herezję tożsamą krucjatom średniowiecznym, kiedy to Vatican exterminował Pogan …

   Polubienie

   • Śmieszne troche to o tym mietusie – ale coś w tym jest
    Jesli chodzi o Leszka
    Nie bede używał takich słów jak Ty, ale podobnie to widzę. Próba rozmowy z nim to rzucanie grochem o ścianę. Wszystkich ma gdzieś [nawet Krysię] ale wymaga dla siebie szacunku. Gdzieś ktos napisał że wywyższa się. Chyba coś w tym jest! Ja cały czas miałem go za niedorozwoja, a tu masz – hyc i wyskoczył chytrusek.
    Kiedyś proponowałeś – by go ignorować, ale widzę że nie wytrzymujesz tej nachalności. Nie jestem zwolennikiem takich rozwiazań, ale moze Kefir dałby mu żółta kartkę przed Banem? Moze coś go to nauczy – choś wątpię

    Polubienie

 7. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Wiem jedno. a mianowicie to, że gdy będziemy myśleli negatywnie o Polakach to istniejący stan rzeczy na pewno się nie poprawi. Wielu ludzi zachowuje się, jak typowi psychole. Idą na maksymalną łatwiznę po linii najmniejszego oporu. Są często niestali i niekonsekwentni w dążeniu do upatrzonego celu. Jeśli Jarku nie uznasz tego za kryptoreklamę, to zapraszam wszystkich chętnych na znalezioną właśnie u Ciebie stronę hipnozaswiadomosciwolnosc.pl i pobrania z niej książki o doskonaleniu się. Jest dostępna gratis dla każdego, kto tylko zechce ją z tamtąd pobrać, Niebieski link po prawej stronie strony domowej. Ja już ją czytałem i namawiam innych do jej pobrania. Można ją również niekomercyjnie rozpowszechniać wszystkim chętnym. Z poważaniem abo.

  Polubienie

 8. Kto jeszcze dobrowolnie płaci jakiekolwiek podatki, składki, odsetki, „długi”, „kary” , itd. utrzymuje korporacyjną firmę przy „władzy” z jego głównym satanistycznym adwokatem o nazwisku Kalkstein vel Kaczyński ! Niestety tchórzliwy oportunizm tak podobny do niemieckiego i w polskim obozie koncentracyjnym utrzymuje tą żydowską mafię ponadnarodowych pasożytów, gdzie bezmózgowcy próbują z „władzą” czy „kościołem” dyskutować, błagać o pomoc i zlitowanie nad „złym losem”, którzy sami na siebie ściągnęli przez pokoleniową ignorancję, tchórzostwo i brak kręgosłupa moralnego !

  http://www.staatenlos.info/steuerrecht.html

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s