Felietony i artykuły autorskie

BREXIT jest faktem. UE się rozpada

BREXIT jest faktem. UE się rozpada

brexitStało się. Są wyniki referendum w Wielkiej Brytanii. Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej, Brexit jest faktem dokonanym.

Nie wiem czy rozpocznie się destabilizacja struktur systemowych, jestem raczej zdania, że system jakoś się obroni. Przynajmniej teraz, ale on jest już nie do uratowania. Jego egzystencja przypomina podtrzymywanie funkcji życiowych trupa – gdy odłączysz aparaturę to ostatnie funkcje życiowe pnia mózgu ustaną. Pamiętajmy, że zwykli ludzie stracą niewiele bo i mają niewiele. I odrobią swojej straty. Najbogatsi stracą w skali globu tryliony dolarów lub więcej. I wielu z nich tych strat nie odrobi.

Więcej luzu i dystansu, pomimo wszystko. Wszystko co istnieje na Ziemi jest w wielkim kryzysie, w stanie dezorganizacji i rozpadu. Nie dotyczy to tylko ekonomii i polityki. Wszelkie systemy stworzone przez ludzkość, które jako tako trzymały cywilizację w ryzach przez poprzednie eony, teraz są skrajnie niewydolne i w bólach zbliżają się do zapaści.

Im szybciej stary świat odejdzie, tym będzie lepiej. To stary porządek świata doprowadził do globalnego kryzysu, który dotyka wszystkich ludzi z osobna i wszystkie narody, i wszystkie sfery naszego życia. Jest to teza rewolucyjna ale tak w istocie jest. W zasadzie kryzys trwa od.. zarania dziejów. Wojny, walki, rzezie, tyranie, niewola, nieszczęście i cierpienie są udziałem naszej planety od zawsze. To jest właśnie stary porządek świata, którego wielu z Was broni.

Jest to szansa dla Polski i dla państw naszego regionu. Z punktu widzenia nauk gnostyckich, homeostat (wahadło) Unii Europejskiej rozpada się i wyhamowuje. Trzeba teraz dołożyć kolejną cegiełkę i nastąpi efekt domina. Pora na kraje naszego regionu. I znowu ta zasada: najwięcej stracą nie peryferia takie jak Polska, ale rdzeń UE, czyli Niemcy i Francja. Nie będą mieli peryferiów do eksploatacji jak i niewolniczej siły roboczej, którą staliśmy się po „reformach” w latach 90-tych.

Ja jestem spokojny i nie przejmuje się tym zbytnio. Ty też bądź spokojny pośród roztrzaskującego się świata i powiedz: „Jaki piękny kryzys! Dziękuję i za niego!

Zobacz też:
Wielki globalny kryzys: świat przeszłości już nie istnieje
Roman Nacht – Czasy w jakich żyjemy [VIDEO]

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

57 odpowiedzi »

 1. Nastepny bezie plexit, slexit, chexit, wexit, dobra wiadomość, wreszcie oddzielimy się of tego całego gowna multikulti napastujacego nasze dziewczyny i niszczącego nam nasza biale geny, kolesiom multi kulti wydaje się normalne ze mogą jak chcą przyjezdzac i ruchac polki a później weź tu człowieku jeb się z tymi zolto brunatnymi metysami niepodobnymi do niczego, chodz troche widze w tym wielblada…których skora nawet nie produkuje wit d3 w naszym klimacie, jakos biali nie biora się za multu kulti, wiec widać ze chcą sobie popaprancy wzbogacic geny naszym kosztem, najwazniejsza rzecz to pozamykać granice, żeby ta swołocz się nie petala, cala to bezurzyteczna straz miejska i polowe policji natychmiast dac na granice bo wewnątrz kraju już tak za wszystko karaja ze zycie staje się wiezieniem, w prl mielismy 80 000 policji dzisiaj 150000 wic prawie dwa razy więcej plus straz miejska urzędnicy i to przy 10 milionach poza granicami którzy maja w polsce tylko zameldowanie czy mieszkanie..

  Polubienie

 2. TO NAJPIĘKNIEJSZA WIADOMOŚĆ, JAKĄ USŁYSZAŁAM OD CZASU WEJŚCIA W OKUPACJĘ UNII NIEMIECKIEJ!
  Ty, Jarku, potrafisz ludzi uszczęśliwiać!

  Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo chłodu w ten upalny dzień!

  Polubienie

  • Krysiu dołączam się do Ciebie z radością, jest tak jak przewidziałam, czym bardzo naraziłam się mojej drugiej połowie i niektórym w rodzinie. Mam przechlapane, żeby tak oględnie to wyrazić. Jeżeli mamy już tkwić w jakichś europejskich układach, to tylko na równych zasadach i prawach. Nie będzie niemiec pluł mi w twarz i w garnki me zaglądał.

   Też serdecznie pozdrawiam i lekkiego wiaterku z lasu życzę.

   Polubienie

 3. Gratuluje obywatelom Wielkiej Brytanii podjętej decyji. W końcu do nich doszło na czym to wszystko stoi. Z tej okazji zachęcam do lektury niezwykle ineteresującej książki dostępnej za darmo: NAZISTOWSKIE KORZENIE „BRUKSELSKIEJ UE” http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html
  „……Dla obywateli Zjednoczonego Królestwa, pokazanie historycznych korzeni brukselskiej UE jest szczególnym powodem do zdenerwowania. Dwukrotnie poprzednio – w l i II wojnie światowej – od-
  grywając krytyczną rolę w ratowaniu Europy przed przejęciem przez kartel i jego politycznych udziałowców, stają teraz przed możliwością tego, iż wielkie ludzkie poświęcenie ich rodaków poszło na marne. Poddanie się Traktatowi lizbońskiemu i brukselskiej U E będzie oznaczało, że życie sześćdziesięciu milionów Brytyjczyków żyjących obecnie i niezliczonej ilości tych jeszcze nienarodzonych znajdzie się w jarzmie absolutnie tych samych interesów, które próbowały podbić i podporządkować sobie Zjednoczone Królestwo dwa razy przedtem.
  Dlatego zachęcamy was, czytelników tej książki, do przekazywania tych ważnych informacji rodzinie, znajomym, kolegom w pracy i w waszej społeczności. Ponadto, zachęcamy was do przedstawiania informacji zawartych w tej książce waszym politycznym przedstawicielom – na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym i europejskim. Robiąc to, musicie wywierać nacisk na tych polityków, żeby dokonali wyboru: albo pozostać ślepym na prawdę i, tym samym, nierozważnie popierać przejęcie Europy przez dyktaturę korporacyjnych interesów, albo działać na rzecz ochrony demokracji i zdrowia, i życiowych interesów milionów ludzi. Wybór, jakiego dokonają ci politycy w odniesieniu do ich stanowiska co do brukselskiej UE będzie najważniejszą decyzją w ich politycznej karierze.
  Po tym jak ostatnia próba kartelu kontrolowania Europy upadła w 1945 roku, jedną z najczęściej używanych przez jego politycznych udziałowców wymówek była ta, że oni „nie wiedzieli”. Po publikacji tej książki, jednak, żaden polityk dzisiaj nie może składać takiego oświadczenia w obronie swojego kontynuowanego poparcia dla „brukselskiej UE”.
  Z historycznej perspektywy, tym, co jest najpilniej potrzebne teraz jest ruch ludzi. Jest to szczególnie ważne, ponieważ politycy w wielu krajach Europy stali się podatni na korporacyjne interesy kartelu naftowo-farmaceutycznego i tym samym nie są już niezależnymi obrońcami interesów ludzi. Dlatego też ruch społeczeństwa będzie jedynym gwarantem wolności, demokracji i niezależności dla ludzi zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Europie.
  – ze wstępu do ksiązki

  Polubienie

 4. Czy to dobrze, czy źle okaże się w przyszłości. Unia bez Anglii jakoś będzie trwać dalej. A sama Anglia też sobie jakoś bez Unii poradzi. Doszło do tego, do czego dojść musiało. Dlaczego? Nie wiem. Wiem jednak, że nie była to zasługa głosujących. Całym tym światem steruje tak naprawdę Bóg, znany pod różnym imieniem. Cóż Go obchodzą ewentualne straty bogaczy? Migiem nadrobią oni stracone pieniądze. Oni potrafią zarabiać. Jak rzecze kupiec Suzin bohater ,,Lalki” Prusa, kto ma kopiejki, robi kopiejkowe interesy, kto ma miliony, te mnożą się jak świnie, a cóż dopiero rzec o miliardowych interesach? A może już zbliża się czas powtórnego powrotu Jezusa na Ziemię? Może astralne duchy mają już dość tego całego ziemskiego burdelu? Może nastąpi the game is over?
  Wszystko trafi szlag i gra zacznie się od nowa? Nasze Istnienia mogą już tego wszystkiego mieć po prostu dość. Rozwalą planszę i następnie zaprojektują jakąś inną, ich zdaniem ciekawszą grę? Tu trzeba uznać trafność wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego. Ja jednak mam taką cichą nadzieję, że te najgorsze, najokropniejsze scenariusze zostaną jednak zmienione.

  Polubienie

 5. Ludzie naprawdę wierzycie że to plebs decyduje w takich wyborach ? Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak takie referendum łatwo sfałszować.Za kulisowi zdecydowali wyrzucić Wlk Brytanie z unii więc tak się stało widocznie mieli jakiś powód. 😀

  Polubienie

 6. … yes, yes, kurwa, yes! 😀 ale bedzie rozpierdol na zachodzie żydomasońskim teraz! … teraz teraz teraz, zacznie się armageddon! yuhu 😀 upadek IV rzeszy aszkeNAZI UE stanie się faktem!

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brexit-stal-sie-faktem-wielka-brytania-opuszcza-unie-europejska

  „A więc stało się. Zmasowana propaganda strachu aplikowana Brytyjczykom przez tamtejsze media okazała się nieskuteczna. We wczorajszym referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE zwyciężyli jednak zwolennicy opuszczenia tej lewackiej organizacji.

  Niewątpliwie wynik ten był oczekiwany, ale i tak jest dla wielu szokujący. Większość osób spodziewała się zapewne, że wyniki głosowania zostaną jakoś spreparowane tak jak uczyniono to niedawno w Austrii, ale w tym wypadku tak się nie stało. Brexit stał się faktem, a za wyjściem z Unii Europejskiej zagłosowało ponad milion Brytyjczyków więcej niż za pozostaniem. Z większości stolic europejskich dobiega z tego powodu lament, odnośnie niepewnej przyszłości naszego kontynentu.

  Niewątpliwie wczorajszy dzień – 23 czerwca 2016 roku – był punktem zwrotnym w dziejach UE. Z dużym prawdopodobieństwem można nawet stwierdzić, że to początek końca tej biurokratycznej zdegenerowanej organizacji zwanej Unią Europejską. Uwolnienie się z unijnego jarzma Wielkiej Brytanii, powinno przynajmniej rozpocząć w pozostałych krajach dyskusję na temat wystąpienia z tej dziwacznej masońskiej organizacji rządzonej przez Niemców, z siedzibą w Brukseli. Już słychać podobne glosy z Francji i z Holandii. W Polsce niestety nadal większość ludzi uważa, że UE to coś dobrego.

  Niemcy niepodzielnie władający w UE muszą być obecnie bardzo zaniepokojeni przyszłością swojego projektu politycznego. Brexit spowoduje przetarcie szlaku i wskaże procedury konieczne do spełnienia aby do tego rozdziału rzeczywiście doszło.To precedens, który może być bardzo niebezpieczny, bo może zachęcać inne kraje do porzucenia absurdalnej UE zalewanej przez hordy islamistów zaproszonych do inwazji na Europę przez niemiecką kanclerz.

  Zresztą teraz po wyjściu z UE Wielkiej Brytanii, dominacja Niemiec w Europie może być tylko jeszcze większa, a to raczej zła wiadomość dla krajów takich jak Polska. Ostatnie ekscesy Komisji Europejskiej, która na zlecenie Berlina uzurpuje sobie prawo do pouczania naszego kraju, z pewnością były czynnikiem stymulującym u wielu Brytyjczyków decyzję o poparciu Brexit.

  Za kilka lat przekonamy się, czy Wielka Brytania, po odrzuceniu brukselskiej biurokracji, rzeczywiście wpadnie w recesję, co wieszczą euroentuzjaści, czy też wręcz przeciwnie, zacznie się rozwijać dużo szybciej. Skutki Brexitu będą z pewnością bacznie obserwowane przez wszystkie państwa członkowskie UE, a ewentualny brytyjski sukces poza Unią, może być początkiem końca tego lewackiego molocha.”

  Polubienie

  • System wróci do praźródła ale oczyszczenie może boleć co po niektórych. Nowy porządek będzie dużo bardziej zgodny z głębią naszej istoty. Jak i z samą planetą która jest teraz chora. Pojawił się u mnie komentarz:

   Cytat: „Wiesz, jaki jest problem? Bunt dla buntu bez wizji. Chcesz się buntować? Okej, ale najpierw wykreuj koncept nowej, lepszej społecznej organizacji. Chcesz wyburzyć ruderę, aby postawić na jej miejscu wieżowiec? Dobry koncept. Chcesz wyburzyć ruderę i usiąść na kupie gruzu? Koncept zły.”

   Niby reforma systemu jest absolutnie niemożliwa bo jak wiemy uszkodzony jest sam rdzeń, a więc wszystkie jego pochodne. Nie da się naprawić owych „pochodnych” np za pomocą rewolucji politycznej, bo zaraz nowa elita będzie robić to samo i system powróci do stanu homeostazy. Bo każdy koncept będzie zły, każdy koncept i każde wyjście stanie się dystopią, piekłem. Wiele razy w historii tak bywało. Rewolucja zmieniała wszystko, ale tak naprawdę nie zmieniała NIC. Ale z drugiej strony, Konstruktor i tak wyburzy do fundamentu, Brexit to skromny początek.

   Polubienie

  • Sancti, ja też się Cieszę!!! Ciekawe, czy Roni7 powróci… Ale moja radość nie doznała spełnienia w pracy… Hihihi… Ooo, napierdalają petardy za oknem… Polacy się cieszą, czy świętują noc w Stonhenge???

   Polubienie

 7. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/88514-brexit-powoduje-petrufikacje-mozgu

  „Już myślałem że Brexit wyczerpuje zapas idiotyzmów w zakodowanych łepetynach. Pomyłka.

  Dowiaduję się że sierota po Sorosu i Balcerku żąda aby Polska podkuliła ogon i poddała się reżimowi w Brukseli. Taki przypadek chyba nie nadaje się nawet do Brukseli ani do leczenia.

  Przecież to jest tak jakby ktoś komu pitbull pogryzł siostrę dla uspokojenia nerwów bestii podrzucał jej własne dziecko. Czy ktoś jest w stanie powstrzymać tego przygłupa a przynajmniej nie prowadzić z nim, ani z jego niezrównoważonymi asystentkami, wywiadów?

  A w TVN widzę jak dziennikarzyna wysącza opinie dwóch nieudaczników politycznych którzy nawet w Polskich warunkach sobie nie radzą. Tan polityczny plankton którego nawet szczeżuje nie chcą wziąć do pyska wymądrza się o tym jak ratować Polskę i Europę. Na szczęście Polska tym panom już dawno podziękowała.

  Najwięcej przytomności wykazał w tej sytuacji Kukiz mówiąc:

  Wcześniej czy później musiało nastąpić tąpnięcie w tym „eurokołchozie”. Z taką biurokracją mieliśmy do czynienia przez 8 lat w Polsce, a jej główny przedstawiciel jest teraz naszym reprezentantem w Unii. Ja bardzo bym się ucieszył, gdyby Donald Tusk podał się do dymisji, wrócił do Polski i poniósł odpowiedzialność za to, co wcześniej wyczyniał. To, co wykończyło Polskę, teraz wykańcza Unię Europejską – powiedział Paweł Kukiz.

  A na Facebooku napisał:

  „Patrzcie i uczcie się. Uczcie się od Brytyjczyków zaangażowania w sprawy własnej Ojczyzny. Zwróćcie uwagę jak duży procent Obywateli wziął udział w referendum!
  A u nas? U nas zawsze każda władza w mniejszym lub większym stopniu będzie łupić Obywateli. Aż do momentu, kiedy nie zmieni się nasza mentalność chłopa pańszczyźnianego”

  Niestety mentalność chłopa pańszczyźnianego wykazują nie tyko totalnie opozycyjni do zdrowego rozsądku gamonie z PO i PSL ale też i przedstawiciele miłościwie nam panującej dobrej zmiany.

  Kukiz powiedział na briefingu prasowym, że „w obecnej sytuacji cała wierchuszka pasożytniczej kasty UE powinna podać się do dymisji: pan Juncker, pan Tusk, pan Martin Schulz”.

  „Co wyjście Wielkiej Brytanii oznacza dla Polski? Niestety nic dobrego. Brytyjczycy stanowili przeciwwagę dla centralistycznych zapędów Berlina, które po Brexicie się nasiliły” – powiedział Kukiz.

  Według niego Polska powinna w tej sytuacji nasilić współpracę w ramach Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Węgry, Słowacja) oraz rozważyć jej rozszerzenie o Rumunię i Chorwację. W przeciwnym razie – mówił – zrealizuje się „wizja kontrolowanej przez Niemcy Mitteleuropy”.

  Podkreślał, że dla UE Brexit „to ostatni dzwonek by przeprowadzić proces odnowy – albo Unia zrestrukturyzuje się w oparciu o wolny rynek i suwerenność europejskich narodów, albo proces rozpadu będzie postępował”.

  Całe szczęście że Kukiz jeszcze jako polityk pozostaje w stanie postdziewiczego zdziwienia. Dzięki czemu jest możliwość aby w mediach zaistniał głos rozsądku.

  PS. Premier Szydło mówi że Polska będzie podszeptywać Unii jak się zreformować, zapewnia że zadba o dobre warunki dla Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii. Mam nadzieję ze się troszkę przesłyszałem bo wydawało mi się Premier polskiego rządu powie że Polska zapewni wszystkim Polakom chcącym wrócić do kraju warunki do kontynuowania ich przedsiębiorczych zdolności oraz ambicji. Tu w Polsce a nie na angielskim zmywaku.”

  Polubienie

 8. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/88369-dobry-uklad-z-chinami-jest-obecnie-wiecej-warty-niz-szpica-nato-tarcza-antyrakietowa-i-wszystkie-obiecanki-obamy-razem-wziete

  „Może się to komuś podobać lub nie, ale właśnie wchodzimy w epokę nowego rozdania w systemie gospodarczym świata, gdzie Chiny będą odgrywać pierwsze skrzypce. Położenie geograficzne oraz rola naszego kraju w Europie może sprawić, że staniemy się dla Chin partnerem handlowym o znaczeniu strategicznym.

  Jeśli do tego doliczyć ewentualne zbliżenie na gruncie militarnym, to okaże się, że układ z Chinami będzie dla nas więcej warty niż szpica NATO, tarcza antyrakietowa i wszystkie obiecanki Obamy razem wzięte!

  Dlaczego zbliżenie z Chinami może być dla nas bardzo korzystne? Są co najmniej dwie przyczyny, mocno ze sobą powiązane.

  Po pierwsze – Chiny traktują nasz kraj jako naturalnego lidera i największego gracza w Europie Środkowo-Wschodniej. A to może nieść ze sobą konkretne benefity. Wykorzystując nasze położenie geograficzne i rolę jaką odgrywamy w regionie Chińczycy mogą dążyć do zwiększenia swoich obrotów handlowych z całą Europą.

  W takich okolicznościach możemy się stać – jakkolwiek to brzmi – „chińskim hubem towarowym” na Starym Kontynencie, gospodarczym łącznikiem między Dalekim Wschodem i całą Unią Europejską. Wchodzimy w epokę nowego rozdania w systemie gospodarczym świata, gdzie Chiny będą odgrywać pierwsze skrzypce. Warto o tym pamiętać, szczególnie że sukces Chin może być także i naszym.

  Drugi powód, dla którego warto się trzymać z Chińczykami to… Rosja. A dokładnie szachowanie przez Pekin naszych braci ze wschodu. Jeśli Wołodia zacznie Chinom psuć interesy w Europie (np. poprzez robienie „dymu” wokół naszego kraju rozumianego jako „chiński hub towarowy” na UE), to będzie im zależało na szybkim jego zdyscyplinowaniu.

  Warto przypomnieć, że ekipa Putina przez kilka lat próbowała przekonać Chińczyków do kupowania rosyjskiego gazu. Kiedy w końcu udało się im podpisać z Państwem Środka kontrakt na dostawy (2015 r.), to Kreml odtrąbił sukces na miarę zdobycia Berlina. Gazprom ma bowiem ogromne ciśnienie na dywersyfikację rynków zbytu.

  Kwestia w tym, że Chiny – póki co – kupują tego gazu niewiele i za psie pieniądze, a Wołodii bardzo zależy na zwiększeniu dostaw. Gdyby mu się pogorszyło na linii kontaktów z Warszawą i zacząłby robić „dym” wokół Polski, rozumianej jako kluczowe państwo dla chińskiego obrotu z Europą, to w interesie Pekinu byłoby szybkie przywrócenie spokoju.

  Gdyby Putin nadal robił chryję, to w wariancie totalnym musiałby się liczyć z tym, że pewnego dnia na Syberii pojawia się milion uzbrojonych żółtych ludzików, których można kupić w każdym sklepie z żółtymi ludzikami…

  Innymi słowy – dobry układ Polski z Chinami jest obecnie więcej warty niż szpica NATO, tarcza antyrakietowa i wszystkie obiecanki Obamy razem wzięte!”

  Polubienie

 9. Wiecie moi kochani ze czasami lubię sobie [pofilozofować] – wiec zabieram się za Brefix czy jak to zwią
  Widzę dwie strony tego zdarzenia – moze z czasem ukarze sie i nastepna
  Dobra – dla Anglików – Zła dla nas — Uzasadniam
  Anglicy brytyjczycy czy jak chcecie – powiedzieli nie Unii. Dokładniej czemu? – marchewce i rakowi. Marchewka pomimo swej marchewkowatości stała się owocem. Rak pomomo ze chodzi do tyłu został rybą. To spowodowało ze Anglicy nie ździerżyli i powiedzieli – NIE. Dlaczego stało się tak ze marchewka stała się owocem? Bo wszystko musi byc spisane i usystematyzowane. Biurokracja w Unii pogubila się i zaczeła sie zajmować zupelnie innymi sprawami niż te do których została stworzona. Zamiast zająć się sprawa [Emigrantów] zajmowali sie krzywizna banana. Jeszcze chcieli miec za to dobrze płacone. Brytyjczycy powiedzieli nie tej schizofrenii zakłamania i arogancji.
  Teraz druga strona – Brytyjczycy powiedzieli nie i zostawili nas i Wegrów na froncie walki z tym gównem. Merkela naważyła piwa – i zadnej odpowiedzialności! Sorosch Wykańcza wiele krajów a wielu ma go za boga. Tratwu robi wszystko by wejść w dupę bankom ale chce zeby naród mu płacił. No i Tusk z Brukseli grzmi jak mamy sie zachowywać. Teraz zostaliśmy razem z Wegrami na przeciw tego wszystkiego.
  Co bedzie dalej?
  Po pierwszym szoku polityczne szczury zaczną nawoływać że nic sie nie stało i niedługo Brytyjczycy zaczną załować. Beda tak gadać by zagadać swój strach przed odpowiedzialnością i swoje błedy. Wielu znowu im uwierzy i bedziemy dalej zanosic danine do Brukseli, a biurokraci zaczna debatować nad kształtem liści na drzewach
  Pozdrawiam z odrobina goryczy

  Polubienie

 10. Zakon Iluminatów – nazwę ma od łacińskiego illuminatus – oświecony, w liczbie mnogiej illuminati – termin niejednoznaczny organizacyjnie, gdyż w ciągu dziejów istniało kilka struktur używających tej nazwy (…) Nazwy „Zakon Iluminatów” używały jako jednej z nazw duchowo-mistyczne i ezoteryczne obrządki w rodzaju Bractwa Orfików czy Bractwa Pitagorasa. Kojarzymy zatem każdy prawdziwy Zakon Iluminatów jako organizację mistyczno-hermetyczną, jako szkołę gnozy i tradycji misteryjnych służących oświeceniowej edukacji, promowaniu nauki, szczególnie nauk mistycznych i tajemnych, dążeniom ku oświeceniu.

  http://illuminati-oswieceni.blogspot.com/2016/06/zakon-iluminatow-na-zachodzie.html

  Polubienie

  • Tak źle piszesz ciągle o Iluminatach, a dopiero teraz wpadłeś na PRAWDĘ. Myślałeś, że Iluminaci to Rothschildowie, Sorosy, Makrele, Franciszki i inna masa? Czekałem, kiedy sam wpadniesz na właściwy trop. Może to właśnie dzięki Iluminatom ten chory świat jeszcze istnieje? To najwięksi i najzdolniejsi Magowie – Wybrańcy. To oni trzymają w ryzach demony, to oni rozmawiają z Aniołami. To oni zgłębiają starodawne tajniki Magiji i to oni podpowiadają ludziom nauki (a niejednokrotnie są nimi sami) jak mają kreować rozwój technologiczny świata (szkoda że znaczna część ich dorobku nigdy nie wychodzi na światło dzienne). Magija była, jest i będzie. Religie przeminą. Wiara czyni cuda, także wiara w bogów stworzonych ludzkimi umysłami. Wymiarów jest wiele – jest też taki, gdzie egzystują wszyscy bogowie, wszystkie demony i inne twory powołane myślą maga lub myślą zbiorowości zwykłych ludzi. Kiedy mag chce – twór ten znika. Kiedy wiara zanika – bóg przestaje istnieć. Potęga ludzkich emocji, myśli i pragnień jest potężna niczym Magija. Ta wiedza jest skrzętnie ukrywana przez rządzących od tysięcy lat – po to, żeby mieć nad ludem władzę – potrafić nim manipulować. Ale nadchodzi czas, w którym ta wiedza będzie dostępna. Okultyzm to nie satanizm. Ale satanizm to odłamek okultyzmu. Niestety ten odłamek dominuje wśród obecnie rządzących. Satanizm zwodzi, udaje dobrego – to tylko czysta manipulacja, zatrucie umysłów zbiorowości ludzkiej – wprowadzenie wirusa uniemożliwiającego odróżnianie dobra od zła i od wszechwiedzy, która powinna być ogólnie dostępna. PRAWDA JEST JEDNA, A KŁAMSTW WIELE. Cieszę się, że zaczynasz odkrywać prawdę i zachęcam do lektur Magów tego świata – to filozoficzne dzieła starszych czasów i nowych czasów – w tych drugich poruszana jest między innymi fizyka kwantowa i światy równoległe. Szczególnie polecam zbiór współczesnego brytyjskiego maga – okultysty Petera J. Carolla.

   Polubienie

 11. Kiedy mowilem w 2012 roku na zakonczeniu gimnazjum ze Unia w 2020 bedzie w oplakanym stanie o ile bedzie jeszcze istniec to patrzyli na mnie jak na szalenca, ciekawe jak by bylo teraz spotkac sie z tymi ignorantami

  Polubienie

 12. Wielka Brytania moze sobie pozwolic na wyjscie ,bo to oni reguluja ten bajzel po przez City of London za pomoca odsysu aktywow narodow z calego swiata,w tymi i z Polski. Widac nic wiecej juz nie zostalo do rabowania, wiec zanim ten syf sie zawali i bedzie ktos odpowiedzialnosc ponosil przed rozgniewanym tlumem to w nogi. Radzilbym sie zapytac obywateli polski ,co sie stalo z OFE ,gdzie w tempie 1 roku wypopowano caly kapital z kont tego funduszu.Okolo 200 prywatnych spolek (niewiadomoego pochodzenia)po przez gielde przelewalo oszczednosci polakow do city of london i innych masonskich instytucji.O tym juz nikt dzis nie mowi,oni te jedbane anglosasy w krochmalonych kolnierzykach sobie wyjda a Wy zostaliscie bez swoich oszczednosci…nie ma sie z czego cieszyc,nikt ich nie rozliczyl.Oni mogli sobie pozwolic na wyjscie ,bo do spolu z zalozycielami EWG ,ustalili we Watykanie z czarnymi jezuitami warunki gry,ktore byly korzystne dla nich a nie dla potencjalnych kandydatow i apsztyfikantow do czlonkowstwa w UE.A czy taka Grecja mogla wyjsc z UNI?? Ktos pamieta jak wygladaly procesy dostrajania potencjalnych krajow czlonkowskich do uni i co oznaczal okres przejsciowy zanim zostal przyjety do tego megasyfu? Ruina przemyslu,ludzie bez pracy,zgnojone rolnictwo,zatrute jedzenie i woda,zakredytowany lud miast i wsi,komornicze egzekucje, odmozdzona mlodziez i upadek edukacji a pozniej co..? ekscytacja..jestesmy w UNI w koncu mozemy wyjechac z”tego syfu” robic kariery(w niewoli ekonomicznej)na zmywaki i do betoniary. Po co GB ma placic teraz ze swojego profitu zrabowanego przez ostatnie 20 kilka lat ludom europy ,teraz to oni moga wyjsc a my mozemy zdechnac.Dokad wyjedzie Kowalski ,skoro nie dostanie sie do GB na zmywak?moze do Niemiec ..poki jeszcze niw wyszli.Pozniej zostana tylko biedne i zrujnowane kraje .bo tamuld bedzie ich wysysal do konca.Zanim te kolonialne ,tamuldyczne zboczency z izby lordow poglosowaly o wyjsciu nalezaloby ich rozliczyc i rozstrzelac za kolejny rabunek ludow europy .I myli sie ten kto mysli ,ze to narod brytyjski decydowal we wyborach w wyniku 51,5 %..smiechu warte.Jedyna dobra rzecz z tego ,ze nie zdazyli ucieknac przed islamem i teraz niech sie te jeb..e anglosasy mognolowate mecza z arabami,ktorzy beda dumnie stanowic populacje obywateli zjedonocznego krolestwa.

  Polubienie

  • Witaj Magu – lubię sie posmiać więc zadam dziwne pytanie
   Skad wiesz ze to bedzie eon chaosu? Moze z mojego punktu widzenia zacznie następować ład?
   Gdybym był złosliwy to mógłbym uznać że pisząc w ten sposób reprezentujesz siły które chcą nas pozbawić wszelkich dóbr i zniewolić. Mógłbym uznać Cię za przeciwnika – tylko po co?
   Lepiej by zabrzmiało gdybyś napisał – Rozpocząć eon zmiany już czas!!!
   To ma zupełnie inny wydźwięk i kazdy odbierze po swojemu
   Pozdrawiam

   Polubienie

   • To potęga Chaosu rządzi prawami tego Wszechświata. Żaden człowiek, żaden Bóg (czy też Bogowie) nie mają takiego wpływu na bieg rzeczy niż właśnie Chaos. Wszystko narodziło się w Chaosie. To Chaos kreuje „ład”. Najbardziej cieszy ,mnie to, że nadchodzi czas końca wszechwładzy bezdusznych korporacji i bożka pieniądza. Nadchodzi czas Magiji, czas kreowania świata potęgą ludzkiej myśli, czas mistycyzmu, tak jak było to dawno, dawno temu. To od kosmicznej Wszechświadomości zależy, czy sięgniemy gwiazd, czy pogrążymy się w wojnie. Chaos jest najpotężniejszą siłą twórczą, a Gnoza kluczem do kontroli Chaosu. Pozdrawiam

    Polubienie

    • Witaj Mag Chaosu
     Myślę, że to potęga fraktalnej i żywej natury wszechświata wyprowadza go z chaosu. Ma to odzwierciedlenie zarówno w mikro jak i makro kosmosie.
     Siła ta wyprowadza wszystko z chaosu jeżeli tylko jej fale zaczynają się organizować w sposób tworzący życie czy materię. Zobacz grę w chaos i trójkąt Sierpińskiego.
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Chrestomata. Fale o których wspominasz to wibracje (jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś eksterioryzacji (OBE) to na pewno poczułeś muśnięcie jedną z takich wibracji, czasem w śnie też można to poczuć). Zdolność ukierunkowywania tych wibracji otwiera Gnoza – stan mistyczny, w którym siła życiowa – KIA (twoje Ja) dotyka innych wymiarów, stanów świadomości. Stan, w którym można kreować rzeczywistość, leczyć myślą, walczyć z wrogiem, widzieć przyszłość i przeszłość, zmieniać bieg rzeczy – stan, w którym wszystko jest dozwolone, wszystko jest możliwe. Jednak nie wszyscy mogą ten stan osiągać – istnieje spore prawdopodobieństwo trwałego zniszczenia psychiki. Magija szczególnie Magija Chaosu nie jest dla większości – to jedna z najbardziej radykalnych i niebezpiecznych sztuk magicznych.

     Polubienie

    • Mag Chaosu, rozumiem o czym piszesz natomiast nie było mi dane doświadczyć OBE także bardziej jest to sucha wiedza. Chociaż czasem mam w pewnym stopniu świadome sny tzn pamiętam je, gdzie byłem, co robiłem itd ale przypuszczam, że właściwym świadomym snem jest właśnie OBE, które pewnie w głównej mierze uniemożliwia mi metalowy dach nad głową.
     Kreacja rzeczywistości jest możliwa też w stanie głębokiego relaksu, gdy mózg pracuje na falach alfa, theta (metoda Silvy). Odczuwasz wtedy błogość i fale te splatają się w złotym podziale a ładunek naszej duszy, nasze KA, (jak pisałeś KIA) jest kompresowane.
     Istotna jest wtedy zdolność nawigowania tą energią (co pewnie umożliwia eksterioryzację), szczególnie po śmierci fizycznego ciała. A czy Ty doświadczasz OBE ? ,
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • Chrestomata, świadomym snem nie jest sen który pamiętasz, lecz sen, w którym zdajesz sobie sprawę, że śnisz i możesz robić w nim wszystko co Ci się podoba – jesteś wtedy panem swojego snu, kreujesz ten sen, świadomie zmieniasz wydarzenia w tym śnie. OBE doświadczyłem wiele razy w życiu, jednak było to spontaniczne, nie wymuszone. Natomiast coraz częściej udaje mi się świadomie śnić. Opanowanie świadomego snu jest ważną częścią treningu magicznego. Kiedy zdasz sobie sprawę, że śnisz, spróbuj wtedy spojrzeć na swe dłonie – jeśli uda Ci się je zobaczyć – to znaczy, że drzemią w Tobie siły, które watro dalej rozwijać.

     Polubienie

    • Dzięki , właśnie potrzebowałem owej definicji świadomego snu, bo choć to takie oczywiste jest to jak nie doświadczasz to trudno sobie też wyobrazić. Masz jakieś rady jak można świadomie śnić lub co Ty robisz, może miejsce gdzie śnisz jest jakoś zaprojektowane według feng shui czy coś. A z tymi dłońmi o co chodzi, czy to nie jest bardziej charakterystyczne dla OBE ?
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • W normalnym śnie nie widzisz swoich dłoni patrzysz na wszystko z perspektywy ducha. Sztuka polega na zmaterializowaniu swojego ciała świadomie w śnie. To jeden z pierwszych kroków ważnych do opanowania przez początkującego maga.

     Polubienie

   • „Gdybym był złosliwy to mógłbym uznać że pisząc w ten sposób reprezentujesz siły które chcą nas pozbawić wszelkich dóbr i zniewolić.”Bogdanie o jakich dobrach piszesz?to wszystko to i tak fikcja i iluzja ,wiekszosc ludzi nic nie ma lub nie wiele ,ze nie ma a i tak wydaje im sie ze posiadaja jakies dobra.Implozja dobr juz dawno sie zaczela i musi doprowadzic do wykreowania czegos nowego,lepszego.Na materializmie malo co da sie wybudowac ,przynajmniej nic dobrego.Wiekszosc ludzi z tego powodu zyje dla siebie egoistycznie a nie dla innych.

    Polubienie

    • Drogi Devingo
     Nie bede kręcił tylko napiszę wprost. Jestem nierozerwalną autonomiczną cząstka tego świata. Każdy kto działa na jego szkodę – szkodzi mi.
     Niszczenie srodowiska 10 000km dalej szkodzi mi! szczelinowanie w Ameryce – szkodzi mi! Wycinanie puszczy amazońskiej szkodzi mi! i tak dalej i dalej. Jednak nie ma to nic wspólnego z ekologia. Chodzi o to ze jestem jednością z całym swiatem – więc dobra materialne są nieistotne

     Polubienie

    • Bogdan… Właśnie jest wysycanie Energii z Nas…. Tak, że nie odpierdalaj…Devingo, to pasożyt w czystej postaci! Tak mi się chciało, to powiedziałem… Jarku, trzymaj Się!!!

     Polubienie

    • A mi najbardziej szkodzi sianie kurewstwa przez obce korporacje w głowach Polaków (wzajemne podpierdalanie, dążenie do celu po trupach za szmal), wiara w pieniądz i nieograniczone zyski, nastawianie ludzi przeciwko sobie, upadek honoru i moralności, mieszanie cywilizacji, złorzeczenie i ta pierdolona garstka banksterki, która ma więcej hajsu niż 3,5 miliarda mieszkańców tej planety. Wkurwia mnie jeszcze szwabska cesarzyca, chlejusy bez szkół, którzy mają czelność dyktować moim rodakom i reszcie Europy co mają robić i piesek wiecznie liżący dupę niejakiej szwabskiej cesarzycy – i w związku z tym życzę im rychłego upadku i upodlenia ich zainfekowanych szaleństwem dusz.

     Polubienie

    • Drogi Magu!
     Masz dokładnie tak jak znana mi wiekszość ludzi. Nic dziwnego!
     Nie mam Cię za głupka więc dziwię się że tak reagujesz. Wiesz że tak jest to po co te nerwy?
     Nauczaj innych! siej ziarenko niepewności! a wszystko z czasem się zmieni. Moze nie za mojego i Twojego życia – ale na pewno. Prawa Naturalne [hermetyczne] o tym mówią. Proszę Cię – uzbrój się w cierpliwość i przygladaj się temu co nastepuje

     Pozdrawiam

     Polubienie

 13. Arecki nie kapuje o co ci biega z ta sentencja ,jakas bez ladu i skladu.Chyba sie najarales przy sobocie ,bo nie moge tego rozszyfrowac. Pisz prosciej bo ja prosty chlop i nie rozumie takich metafor.

  Polubienie

 14. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/88584-dlaczego-pis-pokochal-chiny

  „Bo Chińczycy potrafią przyjąć partnera iście po królewsku. Dopieścić i demonstracyjnie go docenić.

  To stara, jeszcze cesarska, tradycja. Im wasal słabszy, im przybysz biedniejszy, tym zafundowany mu ceremoniał bogatszy. Prestiż nowej dynastii, zbiorowym kierownictwem KPCh zwanej, wcale na tym nie cierpi. Bo wedle chińskiej tradycji wystawny bankiet to jedno, a podpisanie umów handlowych to drugie. A w pełni dotrzymanie ich to już zupełnie inna bajka.

  Polityczne relacje polsko-chińskie są dzisiaj wyjątkowo dobre. Nie tylko dlatego, że prezydent RP Aleksander Kwaśniewski podpisał w 1997 roku w Chinach umowy o współpracy bilateralnej, zwane potem skrótowo „partnerskimi”. W roku 2011 Prezydent Bronisław Komorowski podpisał w Pekinie fundamentalną umowę o „strategicznym partnerstwie”. A dodatkowo w 2016 w Warszawie, prezydent Xi Jinping, przy obecności prezydenta Andrzeja Dudy, podniósł rangę dotychczasowego polsko – chińskiego „strategicznego partnerstwa” do rangi „pogłębionego strategicznego partnerstwa”. Ich następcom pozostaje jedynie owo partnerstwo „poszerzać”, a to już „poszerzone”, stale potem „potęgować”.

  Już dziś Chiny nie mogą na Polskę narzekać. Dzięki umowie o „strategicznym partnerstwie” Polska wyrzekła się prawa do krytyki wewnętrznej polityki Chin. Zapomniała o „prawach człowieka” i dysydentach. Potwierdziła raz jeszcze jedność terytorialną ChRL, czyli uznała jej prawa do aneksji „zbuntowanego” Tajwanu. A nawet, chyba nieświadomie, do spornych wysp Paracelskich i Spratłów na Morzu Południowochińskim. A teraz rządząca Polską ideowo antykomunistyczna ekipa PiS zachęca chińskich liderów do jeszcze głębszej współpracy.

  Chiny w roku 2012 szesnaście państw Europy Środkowo-Wschodniej, od Estonii po Albanię, uczyniły swoją nową marchią gospodarczą. Zrobiły to w chińskim stylu. Nie zważając na regionalne różnice, do wspólnego kotła wrzuciły państwa przynależne do Unii Europejskiej i oczekujące na akcesję. Państwa o różnych systemach prawnych i procedurach przetargowych. Chinom to nie przeszkadza, bo nadal ich relacje z europejska Szesnastką oparte są na bilateralnych umowach. Podobnie jak z Unią, czy państwami ASEAN. Tak łatwiej rozgrywać im lokalne, sprzeczne interesy.

  Polska została wyznaczona na tytularnego przywódcę tej europejskiej Szesnastki. Bo jest państwem największym i nadal najludniejszym. A Pekin preferuje wszystko, co duże. Co prawda Praga i Budapeszt przy każdej wizycie chińskich przywódców próbują Warszawę wygryźć z tego prawa, ale kierownictwo KPCh jeszcze globus i trzeźwy wzrok posiada. Dzięki strategicznemu położeniu taka stołeczność Warszawie należy się jak psu buda. Co prawda, oprócz splendoru, Warszawa niewiele z tej stołeczności ma, ale w tej części Europy splendor jest niezwykle cenny.

  W roku 2012, podczas warszawskiej inauguracji formatu „16+1”, reprezentujący „Jedynkę” chiński premier Wen Jiabao określił zasady przyszłej, wieloletniej współpracy z europejską Szesnastką. Chiny, dysponujące nadwyżkami kapitałowymi, ludzkimi i technologicznymi, będą modernizować i budować w tej części Europy infrastrukturę energetyczną i transportową. Na początek obiecali kredyty w wysokości 10 miliardów USD. Poza rozpoczętą budową linii kolejowej Belgrad – Budapeszt, wartą 3 miliardy USD, reszta kredytów pozostaje w sferze obietnic. To znakomicie dyscyplinuje konkurujące o nie państwa Szesnastki.

  Jako zapłaty za przyszłe inwestycje, Chińczycy oczekują od środkowo-wschodnich Europejczyków długoletnich dostaw zdrowej żywności: mleka, mięsa, zbóż i pasz. Nie pogardzą naturalnymi skórami. Surowymi lub przetworzonymi na buty, odzież i wyroby kaletnicze. Nie pogardzą też surowcami mineralnymi, wszelkimi kopalinami. Farmaceutykami i nawozami mineralnymi. Nawet owocami, chociaż tych u nich nie brakuje. Produktów przemysłowych, zwłaszcza zaawansowanych technicznie, od Szesnastki nie oczekują.

  Polska ma od dziesiątków lat deficyt w wymianie handlowej z Chinami. Niezależnie od stale rosnących obrotów handlowych, wartość polskiego eksportu do Chin nie przekracza jednej dziesiątek wartości importu towarów z Chin. W Polsce w każdym miasteczku można trafić na Chińskie Centrum Handlowe, albo na dyskont sieci „Chinka”. W Chinach sklepów z polskimi produktami nie ma. Chiny są drugim, po Niemcach, dostawcą towarów i usług w Polsce. Polski rząd nie ma skutecznej strategii jak ten chroniczny deficyt handlu z Chinami przynajmniej redukować. Na pocieszenie dodajmy, że nie tylko nasz rząd ma taki chiński problem. Ponieważ gospodarka chińska posiada teraz nadmiar kapitałów, mocy produkcyjnej, technologii -technokraci z KPCh wymyślili nową, globalną politykę gospodarczą. Taki „soft power” pod powabną nazwą „Nowy Jedwabny Szlak. Lądowy i morski”. O iście jedwabnych, globalnych pułapkach ekonomiczno-politycznych tego Szlaku napiszę niebawem.

  Ale Polska, dzięki swemu położeniu i posiadanej, jeszcze z czasów PRL-u, sieci połączeń kolejowych ze wschodnimi sąsiadami – stała się prymusem „Nowego Jedwabnego Szlaku”. Szybko zmodernizowane linie kolejowe połączyły chińskie ośrodki przemysłowe z Łodzią i resztą państw Unii Europejskiej. Teraz w niecałe trzy tygodnie chińskie produkty mogą rozprzestrzenić się po całej Europie. Po drodze mogą też zostać w Kazachstanie, Rosji, na Białorusi. Polska ma szansę stać się wielką stacją przeładunkową chińskich dóbr. Niestety, co już symboliczne, powracające do Chin wagony nadal świecą pustkami.

  W czasie ostatniej wizyty chińskiego prezydenta nasz kraj odwiedziły reprezentacje kilkudziesięciu, poważnych chińskich firm. Podpisano kilkanaście kontraktów, obiecywano sobie następne kilkadziesiąt. Ale to normalne w relacjach z Chińczykami. To oni teraz dyktują tempo „pogłębiania” partnerstwa, w którym mają dominującą pozycję. Mogą spokojnie czekać na obiecane im przez polski rząd powiększenia powierzchni istniejących już specjalnych stref ekonomicznych pod chińskie potrzeby. Wybrzydzać nawet, bo wyraźnie oczarowali gospodarczych liderów PiS. Nie tylko tym, że Chińczycy zrealizowali „plan Morawieckiego” u siebie już piętnaście lat temu. Znacjonalizowali gospodarkę rynkową w gigantycznej skali. Tego im działacze gospodarczy PiS wyraźnie zazdroszczą.

  Towarzyszący prezydentowi Xi prezesi wielkich firm energetycznych, jak Power China International Group Ltd, czy grup kapitałowych, jak pekińska China Investment Corporation, zaproponowali polskim korporacjom energetycznym kredyty i udziały w budowie elektrowni węglowych. Program modernizacji energetyki bazowanej na węglu kamienny. Chiny posiadają wielkie zasoby węgla kamiennego. I problemy z zacofaną, trującą środowisko naturalne energetyką. Polska może być poligonem doświadczalnym dla nowych, wspólnych technologii. Nowych rozwiązań technicznych w modernizowanych elektrowniach węglowych. Unia Europejska nie pomoże Polsce finansowo w takich inwestycjach, bo w Brukseli energetyka bazując na węglu uważana jest za przestarzałą i nieefektywną. Dla rządzącej Polską ekipy PiS, obiecującej wyborach parlamentarnych program zagospodarowania polskich kopalń, oferta chińska jest darem Niebios. Drugim darem jest propozycja skredytowania budowy elektrowni atomowej. Decyzje o jej losach politycy PiS scedowali na kierownictwa kontrolowanych przez skarb państwa spółek energetycznych. Trzecim darem, już politycznym, jest ten chiński format „16 + 1”. Szesnaście państw obejmujący, wypisz- wymaluj, region „Międzymorza” z politycznych projektów prezesa Kaczyńskiego i redakcji ”Teologii Politycznej”.

  Chińscy przywódcy, mianując Polskę politycznym liderem państw Europy Środkowo-Wschodniej, spełnili przy okazji najskrytsze marzenia polityczne Prezesa Wszystkich Prezesów. Wreszcie Polska przewodzi w europejskim Międzymorzu! Tego nawet Piłsudski nie osiągnął. Co prawda polskie przywództwo jest z komunistycznego nadania, a „Międzymorze” to chińskie dominium, to jednak milej jest dla elit PiS takim ”Międzymorzem” przewodzić, niż siedzieć w drugim szeregu przywódców Unii Europejskiej. Poza tym Chińczycy potrafią swych partnerów odpowiednio uszanować. Przyjąć po królewsku, publicznie wywyższyć, pochwalić przed frontem innych. I nigdy nie pouczają publicznie jak brukselskie bubki.”

  Polubienie

  • Sanctus
   Ja sie tam nie znam na ekonomii i uznaje ją za jedna wielką machlojkę
   Kiedyś czytałem ze Chińczycy wykupili większość długów Amerykańskich. Inaczej – moga w kazdej chwili zarzadać jakiejś [niewyobrażalnej dla mnie] kwoty. Jesli nie to zajmują wiele fabryk i byc moze ziemi. Dlatego Amerykańcy nie szczekają na nich.
   Inna sprawa jest to ze jesli jakiś kraj jest zadłuzony – to u kogo? Czy mieszkaniec teoretycznie może miec wiecej pieniedzy niz jego kraj?
   Wszystko jest pomieszane – tylko i wyłącznie po to by zagmatwać prawdę

   Polubienie

   • ameryka tanczyla z chinami i wytanczyla sobie, nam grozi to samo, na początku zawsze jest pięknie i sa kwiaty a później rozwod i sady, pieniądze trzyma hong milionowa chinskozydowska organzacja przestepcza która trzesie swiatem w wiki jest poprawnie polityczny zarys ale daje do myslenia

    Polubienie

    • Azjaci to pol reptylska agresywna rasa kseizycowa ktora ma plan wymordowania bialasow, wymordowali miliony naszych yunan nagle w jedna noc z którymi niby zyli w pokoju i nawet nie zmienili nazwy dzielnicy po trupach i ciagle nazywa się prowincja yunan, to samo czeka wszystkich innych kolaburajacych z poludzkimi azjatami, ameryki nie atakują bo ameryka pozwala im i pomaga w zajmowaniu europy i afryki, ale przyjdzie czas i na nich

     Polubienie

    • Tak tak a godzilla wyjdzie z morza i zniszczy cały świat włącznie z Wielkim A’Tuinem (Gwiezdnym żółwiem który płynie przez przestrzeń kosmiczną, niosąc na swym grzbiecie cztery ogromne słonie które podtrzymują Świat Dysku) 😀 .GMO naprawdę wierzysz że Azjaci mają na celu zniszczenie rasy białej ? Wiesz zagrożenie jest gdzie indziej i nie są to żadne wstrętne yahwowe żydomongoły z księżyca 😀
     Domyślasz się już gdzie ?

     Polubienie

    • nie wierze tylko wiem, to jest z historii ziemi, czemu myślisz byly najazdy mongolskie co 20 lat średnio, czemu myślisz zydomongoly nas truja wszystkim czym się da ? szczepionki gmo aspartam farby spożywcze, ostatnio mlodierz daje na siebie sypać trujace farby spożywcze, jakos to się nazwa nie pamiętam, będą probowac wszystkiego żeby się nas pozbyć, już dzisiaj bezplodnosc w Polsce 20 procent wiec plan widać idzie dobrze plus możliwa napaść radziecka we wrzesniu

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s