Felietony i artykuły autorskie

Zagadka chorób psychicznych – w których tkwi cała ludzkość

Zagadka chorób psychicznych – w których tkwi cała ludzkość

duchowość 1Zagadka chorób psychicznych jest prosta do wyjaśnienia. Pojawiają się one wtedy, gdy rzeczywistość staje się nie do zniesienia. Gdy punkt krytyczny zostaje osiągnięty, to umysł, by chronić swoją integralność przed całkowitym kolapsem, syntetyzuje iluzję. Może ona się przejawiać jako bezwładne halucynacje, jako wyobrażenie że jesteś Napoleonem, jako borderline, nerwica, depresja.

Nie jest to tak naprawdę coś złego, choć wydaje się to paradoksalne. Jest to mechanizm obronny psychiki / umysłu. Wbrew pozorom i wbrew temu, co się mówi, jest to dla umysłu.. wielka ulga. Iluzje które wymieniłem powyżej, są syntetyzowane po osiągnięciu punktu krytycznego. Mają za zadanie „mechanicznie” zagłuszyć rzeczywistość, za wszelką cenę. Mają za zadanie zająć czymś umysł – czymkolwiek, choćby takim bełkotem, i odwrócić jego uwagę od rzeczywistości.

Nie dotyczy to tylko „twardych” chorób psychicznych. Tak naprawdę większość ludzi o ile nie wszyscy, syntetyzuje takie iluzje. Nie jest to choroba psychiczna w sensie stricte. Ale działa to na tej samej zasadzie. Człowiek nie akceptuje rzeczywistości, więc syntetyzuje iluzję, więc nie chce dostrzegać pewnych rzeczy, nie chce poszerzać horyzontów. Nie dopuszcza do siebie nowych poglądów i spojrzeń. Ma niski poziom świadomości, prowadzi go bezwładny autopilot. To jest właśnie zbiorowa halucynacja, sen na jawie.

Jednym z przypadków znanych mi jest człowiek który zakochał się nieszczęśliwie w jakiejś kobiecie. Odrzucenie, niby normalna rzecz, było dla niego tak silną traumą, że umysł by chronić integralność systemu, wygenerował iluzję – sen na jawie, halucynację. On dalej rozmawiał z tą dziewczyną w myślach, widział ją swoimi zmysłami. Umysł by chronić się przed całkowitym kolapsem, stworzył wirtualny sektor, w którym ta dziewczyna jest obecna. Okazuje się jednak, że te niby wirtualne sektory syntetyzowane przez umysł są dużo bardziej rzeczywiste niż nam może się zdawać..

Cytuję: „Dokładnie tak samo ludzie z zaburzeniami psychicznymi, znajdując się ciałem w sektorze materialnego urzeczywistnienia, postrzegają inny, nieurzeczywistniony sektor. Ich percepcja nastrojona jest na określony sektor w przestrzeni wariantów, gdzie mogą być nie tylko inne dekoracje, lecz również inny scenariusz i role.Ludzie z zaburzeniami psychicznymi wcale nie są chorzy w zwyczajnym rozumieniu.Oni nie wyobrażają sobie, że są Napoleonami i innymi odpychającymi osobowościami.

Oni rzeczywiście postrzegają taki wariant,widzą go w sektorze przestrzeni. Są tam wszystkie warianty, lecz człowiek wybiera to, co bardziej podoba się jego duszy.Kiedy konflikt duszy i umysłu osiąga taki punkt graniczny i „wykończona” dusza nie jest w stanie dłużej znosić okrutnej rzeczywistości,wówczas percepcja nastraja się na wirtualny, nieurzeczywistniony sektor.

Przy tym sam człowiek fizycznie żyje w sektorze materialnym. Pewien psychiatra opowiadał historię o kobiecie, która patologicznie pragnęła mieć idealnego męża i dzieci. Wyrażając się terminami Transerfingu, ważność rodziny osiągała u biedaczki szczyt.Wrezultacie wyszła za mąż za człowieka, który brutalnie się nad nią znęcał. Nie udało się jej urodzić dzieci. Rzeczywiste życie stało się nie do zniesienia i wkrótce znalazła się w szpitalu psychiatrycznym. Nie przyjmowała już do wiadomości sektora materialnego urzeczywistnienia.

Jej ciało znajdowało się w materialnym świecie, a percepcja była nastrojona na sektor wirtualny, w którym była żoną angielskiego lorda, miała dzieci i była absolutnie szczęśliwa. Z punktu widzenia otoczenia żyła w naszym świecie, podczas gdy jej percepcja była nastrojona na sektor wirtualny. Takich chorych usiłuje się leczyć, lecz wielu z nich jest szczęśliwych właśnie w tym stanie, kiedy iluzje są o wiele przyjemniejsze od okrutnej rzeczywistości.Tak naprawdę to wcale nie iluzje, tylko nieurzeczywistnione warianty, które istnieją tak samo rzeczywiście, jak sektor materialny.”
~Vadim Zeland

Jest to trochę przerażające, nieprawdaż? Z jednej strony jest to halucynacja, sztucznie wygenerowana iluzja. Z drugiej strony nie jest to iluzja. Bo ona naprawdę istnieje w stanie stacjonarnym w tej dziwnej otchłani znajdującej się po drugiej stronie lustra, którą ludzkość umownie nazwała „Bogiem„. No i ta iluzja nie jest iluzją dla umysłu, ona istnieje naprawdę, ale już nie w stanie stacjonarnym. Bo umysł ja odtwarza w czasie rzeczywistym.

To tłumaczy fakt, dlaczego leczenie nie przynosi żadnego rezultatu, lub przynosi rezultat nikły. Farmakologiczna lobotomia pomaga uspokoić takiego chorego, dzięki temu rzeczywistość staje się dla niego trochę bardziej znośna. Część objawów mija, choć tylko na jakiś czas.

Pewna część takich zaburzeń bierze się z powstawania tzw jungowskiego cienia. Jest on naprawdę krańcowo niebezpieczny, choć do tworzenia cieni wręcz zmusza nas społeczeństwo, szczególnie w procesie wychowania. W niektórych wypadkach może on nawet zabić. Cień powstaje gdy jakaś część naszego „ja„, szczególnie jakiś potencjał, zostanie zanegowany, uznany jako grzeszny, niewłaściwy, zły. Wtedy schodzi on do „podziemi„, do podświadomości. I stamtąd atakuje, dopominając się o swoje.

Tworzenie cieni wymusza na nas konserwatywne społeczeństwo. Konserwatyzm, purytanizm i ogólnie system MPP (monogamia, purytanizm, patriarchat) nie są naszymi normalnymi „programami„. Nie są kompatybilne z prawdziwą głębią naszej istoty. Zostały one narzucone ludzkości przed eonami. Są reliktem trudnych czasów, są reliktem mentalności niedoboru. Że „nie starczy dla wszystkich„, więc trzeba wytrwale walczyć, rywalizować, konkurować, iść po trupach, niszczyć innych.

Tak naprawdę wystarczy dla wszystkich, spokojnie. Tylko jest jeden problem.. Ludzie w swojej przewrotności pragną więcej, więcej i więcej. I m.in. stąd się bierze tragedia ludzkości. Większość problemów i pragnień jest sztuczna, jest rozpaczliwie pusta, jak większość naszego człowieczego losu. Bo czego pragniesz? Tego, co narzuciło Ci społeczeństwo – stąd pochodzi ogromna większość tych krzykliwych i nie znoszących sprzeciwu pragnień. Musisz, musisz i musisz.

A gówno prawda. Po co szary Kowalski stale pragnie ciągle nowych rzeczy, albo nowego samochodu, skoro stary nie ma nawet trzech lat i działa niezawodnie? Po co politykowi zachłanne pragnienie wywołania wojny domowej w Syrii, zgładzenia setek tysięcy ludzi i zawładnięcia zasobami tego państwa? Czy sprawi to, że będzie on szczęśliwy?

Dalej: program MPP (monogamia, purytanizm, patriarchat), został narzucony masom po to, by cywilizacja, ten nasz wspólny gruchot, jako tako trwała. By dzieci były wychowywane w rodzinach, by trzymać ludzi w ryzach, by ludzie byli posłuszni i wypełniali zadania elity, by system stawał się większy i potężniejszy. Dla cywilizacji, tej bezlitosnej maszyny, jest to korzystne. Ale pytanie jest zasadnicze, i było ono zadawane wiele, wiele razy u mnie. Otóż czy jest to korzystne konkretnie dla Ciebie, człowieku?

MPP to doktryna będąca fundamentem cywilizacji. Z niej wychodzą najróżniejsze pochodne. A więc wszystkie religie, ideologie, i wiele innych konstruktów. Miłość po zaprogramowaniu zgodnie z wzorcem MPP stała się.. lustrzaną odwrotnością miłości, jej dokładnym zaprzeczeniem. I tak można wymieniać w nieskończoność. Wiele wartości i konstruktów ucierpiało lub zostało zniszczonych po przeprogramowaniu przez MPP. MPP jest porządkiem pierwiastka męskiego – a więc z natury słabszego, niepełnego. On nie powinien rządzić planetą.

Wiele wskazuje na to, że u zarania dziejów ktoś lub coś przeprogramowało ziemski rdzeń na porządek MPP – a więc męski. Wtedy zaczęła się równia pochyła, zjazd w dół. To jest prawdziwa, chyba ostateczna przyczyna obecnej opłakanej sytuacji na świecie. Ziemia jako żywy organizm, a wraz z nią cała biosfera, choruje na coś na kształt autyzmu. Autyzm, jak wiadomo, jest typowo męską chorobą, gdy męska, lewa półkule chorobliwie przejmuje kontrolę.

Cytuję: „Bóg Marduk (EGO, które oddziela się od uniwersalnego BYTU) zabija Królową Matkę Tiamat (morze instynktów, kobiecość, kontakt z naturą), dzieląc jej ciało na dwoje, od stóp do głowy (źròdło nowej formy duchowości – nie immanentnej, ale transcendentalnej: innymi słowy nie zakotwiczonej w ziemi, ale wymierzonej w niebo). Z obu części rozpłatanej na dwoje Tiamat powstają niebo i ziemia (źródło dualizmu i schizofrenii lub nienaturalnej dychotomii, w której przeżywamy istnienie).

Męska Era rozpoczyna ewolucję ludzkiej świadomości w kierunku tworzenia samoświadomego i samowystarczalnego Ego (nie potrzebuję Boga, czyli Matki Natury), które wypływa z fałszywej, instynktownej matrycy (nawet Adam i Ewa, zrywając owoc zakazany, obchodzą się bez Boga). Te historie ujawniają proces wdrożony cztery miliony lat temu: proces odejścia od naszych naturalnych matryc, polaryzację archetypów płci, irytującą dwoistość naszego sposobu myślenia, nadmierne wywyższanie męskości.”

Cienie tworzy na przykład doktryna chrześcijańska. Znam specyficzny odłam tej doktryny, zakorzeniony w świecie teorii spiskowych. Chrześcijanie ją wyznający uważają, że tylko oni są prawdziwymi chrześcijanami i że tylko i wyłącznie oni znają ostateczną prawdę. Wszędzie widzą oni zło, zwiedzenie, demony, new age, okultyzm. Nawet w niewinnej bajce dla dzieci. Autorzy piszący podług tej doktryny „demaskują” siebie nawzajem jako dezinformatorów – przecież to oni są posiadaczami prawdy, a cały świat, 7 miliardów ludzi, się myli.

Jest to schyłkowa, krańcowa forma dominacji ego / umysłu nad duszą. Tworzy ona chyba najbardziej niebezpieczne cienie. Ci ludzie autentycznie cierpią i wariują. Ich dusza nad którą umysł znęca się jak oszalałe bydlę, jest zaszczuta do kąta. I stąd się biorą różne „atrakcje” których doświadczają Ci ludzie. Boją się demonów – więc są przez nie „nękani„, choć te demony to oczywiście ich własne meta-programy. Widzą wszędzie zło – więc to zło materializuje się w ich życiu.

Mają różne wydarzenia w nocy, takie jak koszmarne sny, paraliże przysenne i szereg innych. Co chwila coś złego im się przydarza, np wypadki czy stłuczki samochodowe, co oczywiście interpretują jako dopierdalanie przez diabła za głoszenie prawdy. Skończyć to się może opętaniem przez.. ich własne meta-programy w psychice nazywane demonami, co skwitują tym, że nie wierzyli zbyt silnie lub że to kara za ich silną wiarę, do wyboru do koloru. Tudzież skończyć to się może zwykłym obłędem.

Poniżej lista nowych wpisów z kategorii: „Świadomość, wiedza ukrywana, tajniki psychologii, relacje i emocje oraz rozwój osobisty i duchowy„. Są to najnowsze wpisy, opisuję w nich prawa wszechświata i moją przygodę z ich poznawaniem i stosowaniem::)
https://kefir2010.wordpress.com/strony-linki/swiadomosc-nowe/

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę mojej strony? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, filmy, obrazki? Dołącz do grona twórców i pomóż moim niezależnym kanałom informacji!:) Blog istnieje dzięki darowiznom, ten system zapewnia niezależność od różnych opcji ideologicznych i wszelkich „reklamodawców„.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

30 odpowiedzi »

 1. Faktyczną przyczyną chorób psychicznych oraz innych nieszczęść – jest kanibalizm.
  Wyjaśnienie naukowe.
  Zgodnie z systematyką, podstawową jednostką klasyfikacji organizmów jest gatunek. Gatunki łączą się w rodzaje a te w rodziny. Rodziny łączą się w rzędy, rzędy w gromady. Dalej gromady łączą się w typy a te w królestwa. Królestwo, to najwyższa jednostka klasyfikacji. Z uwagi na wspólne cechy organizmów i budowę komórek, ludzie należą do królestwa zwierząt. Zwierzęta oddychają , wydalają , reagują na bodźce , rozmnażają się płciowo , są wielokomórkowe i odżywiają się cudzożywnie.
  Wyjaśnienie Biblijne.
  „Los bowiem synów ludzkich jest ten sam, co i los zwierząt; los ich jest jeden: jaka śmierć jednego, taka śmierć drugiego, i oddech życia ten sam. W niczym więc człowiek nie przewyższa zwierząt, …” (Koh 3:19). W zamiarze Stwórcy, ludzie posiedli jedynie takie, dodatkowe cechy, które pozwalały im być naczelnymi w przyrodzie, by opiekować się żywymi stworzeniami. Na początku zwierzęta były wiec posłuszne ludziom w sposób naturalny (Rdz 1:28) i żywiły się, tak jak i człowiek, roślinami (Rdz 1:30).
  Zjadanie osobników, przez inne osobniki należących do tego samego gatunku.
  W języku potocznym, którym posługują się osoby ludzkie, będące w początkowej fazie rozwoju intelektualnego, świat ożywiony dzieli się na rośliny, zwierzęta i ludzi. W nomenklaturze naukowej, z samego tylko królestwa zwierząt wyodrębnia się płazy, ryby, gady, ptaki i ssaki, do którego to gatunku zaliczony jest także człowiek (Homo sapiens). Praktyka zjadania osobników, przez inne osobniki, należące do tego samego gatunku, rozpowszechniona w naturze – zwana jest kanibalizmem. Tak więc z naukowego punktu widzenia, konsumowanie przez człowieka (ssaka), osobników tego samego gatunku (ssaków) – jest czystym kanibalizmem. Kanibalizm, w procesie stopniowego degradowania się ludzkości (rozwoju historycznego), wpisany został w przekonania niektórych religii i ideologii. By być silnym i panować, należy podporządkowywać sobie słabych, eksploatować ich, zabijać i w miarę potrzeby, zjadać.
  Ludożerstwo
  Dla ścisłości – ludożerstwo określane jest jako antropofagia (gr. anthropos – człowiek, phagein – pożerać). Ludożercę, dla odróżnienia od kanibala, nazywa się sanguikiem (gr. sanguis – krew).
  Kanibalami nie są jedynie jarosze, wegetarianie i weganie. Człowiek rozumny, uczciwy, dobry i sprawiedliwy powinien wziąć sobie głęboko do serca prawdę o tym, że uczestnicząc w światowym kanibalizmie, jest imiennie odpowiedzialny za wszelkie zło tego świata. Najbardziej zgubną filozofią, jest obwinianie Stwórcy, za przeżywane dramaty i tragedie ludzkości, która to ludzkość, w pełnej Prawdzie – sama odpowiada za to co ją spotyka. Boska Sprawiedliwość domaga się, aby każda osoba ludzka, doświadczyła na sobie i najbliższych, za których jest odpowiedzialna, skutków nieprzestrzegania, ustanowionego przez Jednię (Stwórcę), bezwzględnie obowiązującego, na Ziemi i w Kosmosie, Uniwersalnego, Naturalnego Prawa, na którym oparta jest Boska Sprawidliwość.
  Przede wszystkim: Nie zabijaj.

  Polubienie

  • na sianie kobiety nie mogą donosić ciazy a dzieci sa mizerne wiec to tylko biblijna promoca siana przez yahwe żeby rozchorować białych gojow, co druga rzecz w biblii sluzy wywolywaniu choroby, ze bedziesz jadl chleb np. a wiadomo ziarna i cukry to choroby, yahwe podyktowal tez dobre rzeczy żeby wygladalo dobrze ale bądź tu madry co jest a co nie jest

   Polubienie

   • Bardzo uprzejmie proszę próbować wszystko zrozumieć w naturalnym porządku rzeczy – zamiast polegać na własnych, mylnych i nietrafnych skojarzeniach. Na świecie żyją całe nacje, które odżywiają się tak, jak naucza Stwórca. Nie chorują oraz żyją długo i zdrowo. Można to sprawdzić na sobie samym.

    Polubienie

    • owszem sa takie nacje jak np. hindusi polncni na chlebie i roślinach i chorob u nich jak cyganow w mlynie, wiec krotko chcesz chorować jedz siano, stary facet może jesc co chce nikt i nic na jego ideologii nie ucierpi najwyzek sam się wykończy, sam byłem na siaiei 4 lata i mogę powieziec ze tylko choroba was czeka wcześniej czy pozniej

     Polubienie

 2. ciezkie choroby psychczne to rowniez radiacja i metale ciężkie, owszem tez pojawiają się jak emocje nas zagna, adam i ewa to pierwsze zsyntetyzowane Azjaty wiec nie ma tu nic swietego, zerwanie zakazanego owocu to był zakaz yahwe pieprzenia się poza edenem- obozie pracy chinczykow z okolicznymi białymi z za plotu istniejącymi na ziemi miiony lat przed dopiero co sdielanymi Azjatami, Azjaci oczywiście zakaz złamali bo biale dupki w porównaniu do ich zoltych gadzich chudości bez cycow i tylkow były jak anioły wiec regularnie były gwałcone a mezczyzni biali mordowani i tak powstala jeszcze gorsza bardziej mordercza i zachlanna rasa tj mongoly i zydzi którzy rozprzestrzenili się po swiecie i niestety rzadza we wszystkich swiatowych rzadach

  Polubienie

  • Radiacja i metale ciężkie wprowadzone do żywności, tak jak i cukier w nadmiarze, to nie zasługa wegetarian a mięsożerców, którzy muszą w cierpieniu, aby zrozumieli, doświadczać na sobie i na tych za których są odpowiedzialni – skutków zerwania z Boskim prawem i porządkiem rzeczy.

   Polubienie

 3. patrząc na tytuł można pomyśleć, że artykuł jest o chorobach psychicznych a to nie prawda, bo borderline i nerwica to nie choroby psychiczne a zaburzenia, warto to podkreślić.

  Polubienie

  • Do: Natt pisze. Publikacja stanowi o rzeczywistości psychopatycznej, neurotycznej i paranoidalnej, wykreowanej przez cywilizację, w której tkwi cała ludzkość. Chore społeczeństwo oddziałując na populację, powoduje, że młode, zdrowe jeszcze w niej osobniki , ulegają negatywnym wpływom. Początkowym stadium aberracji osobowości, młodego pokolenia, są nerwice i zaburzenia z pogranicza o charakterze psychotycznym i urojeniowym (borderline). Fakt, że zaburzenia te mogą mieć podłoże biologiczne a nie tylko środowiskowe, tak naprawdę niczego nie zmienia. Patologiczne uwarunkowania społeczne i środowiskowe, mają negatywny wpływ na biologię człowieka, który z tej przyczyny, rodzi się z defektywnym DNA. Tak więc uwarunkowania biologiczne chorób psychopatycznych są wtórne do – społecznych i środowiskowych. Zatem autor publikacji napisał prawdę, której nie rozwinął szerzej, zapewne licząc na zaangarzowanie czytelnika.

   Polubienie

   • Do: Natt pisze. Publikacja stanowi o rzeczywistości psychopatycznej, neurotycznej i paranoidalnej, wykreowanej przez cywilizację, w której tkwi cała ludzkość. Chore społeczeństwo oddziałując na populację, powoduje, że młode, zdrowe jeszcze w niej osobniki , ulegają negatywnym wpływom. Początkowym stadium aberracji osobowości, młodego pokolenia, są nerwice i zaburzenia z pogranicza o charakterze psychotycznym i urojeniowym (borderline). Fakt, że zaburzenia te mogą mieć podłoże biologiczne a nie tylko środowiskowe, tak naprawdę niczego nie zmienia. Patologiczne uwarunkowania społeczne i środowiskowe, mają negatywny wpływ na biologię człowieka, który z tej przyczyny, rodzi się z defektywnym DNA. Tak więc uwarunkowania biologiczne chorób psychopatycznych są wtórne do – społecznych i środowiskowych. Zatem autor publikacji napisał prawdę, której nie rozwinął szerzej, zapewne licząc na zaangażowanie czytelnika.

    Polubienie

    • Wiesz, Lesiu… Natchnąłem się na taki wpis… Może głupi, może mądry… Jestem Bardzo Ciekawy, co Katoliccy Święci piszą na ten temat… Leszek, ja już naprawdę mam to za Sobą. Chociaź mi się Łza Leje Strumieniem…

     OTO CO MÓWI PISMO ŚWIĘTE.

     Seks i wartości rodzinne:
     – Abraham prostytuuje własną żonę faraonowi (Rdz 12:11-16)
     – Ojciec wydaje 2 swoje córki na zbiorowy gwałt (Rdz 19:1-8)
     – Mężczyzna wydaje swoją konkubinę na zbiorowy gwałt. Po zakończeniu orgii ćwiartuje jej ciało (Sdz 19:22-30)
     – Dwie córki Lota upijają swojego ojca w celu podjęcia z nim czynności prokreacyjnych (Rdz 19:30-38)
     – Kobieta udaje prostytutkę by uwieść swojego teścia (Rdz 38:12-30)
     – Opis rozmiarów męskiego przyrodzenia oraz obfitości ejakulatu, w kontekście erotycznym (Ezekiel 23:20)
     – Wytrysk pozapochwowy jako metoda antykoncepcji Onana (Rdz 38:1-10)

     Prawa człowieka:
     – Nakaz podboju sąsiednich narodów i ludobójstwa. (Pwt 7:1-2)
     – Opis mordowania dzieci na oczach ojców, oraz gwałtów na ich żonach (Iz 13:15-16)
     – Prawo wojenne: jeńców należy wymordować wraz z ich rodzinami (Liczb 31:17)
     – Prawo ojca: nieposłuszne dziecko należy ukamieniować. Szczególnie jeśli chce zmienić wyznanie. (Pwt 21:18-21)
     – Prawo męża: zabij żonę, jeśli zataiła utratę dziewictwa przed ślubem
     – Jak należy karać za (męski) homoseksualizm? Oczywiście śmiercią. (Kpł 18:1-22, 20:1-13)
     – Jak należy karać za gwałt? Przymusowym małżeństwem. (Pwt 22:28-29)
     – Sakralna dyskryminacja chorych i niepełnosprawnych (Kpł 21:16-24)
     – Nakaz dyskryminacji kobiet (list do Efezian 5:22-23, 1 list do Tymoteusza 2:11-12) (Pwt 22:5)

     Niewolnictwo:
     – Niewolnik powinien być posłuszny panu (l. do Efezjan 6:5-9, l. do Kolossan 3:22-24)
     – Niewolnik powinien znosić złe traktowanie przez surowego pana (1 list św Piotra 2:18-21)
     – Prawa właściciela i niewolnika (Kpł 22:11, 25:44, Wyj 21:1-32)
     – Składnik Dekalogu: „Nie będziesz pożądał niewolnika ani niewolnicy bliźniego swego” (Wyj 20:17)
     – Niewolnictwo seksualne: nie będziesz bzykał niewolnicy bliźniego swego. (Kpł 19:20)
     – Niewolnictwo seksualne: jeśli córka pokonanego wroga jest dziewicą, może zachować życie jako twoja zabawka seksualna (Liczb 31:17-18)

     Inne ciekawostki:
     – Kanibalizm rodzinny: rodzice zjadają swoje dzieci (2 Królów 6:28-29)
     – Noc żywych trupów: zombie powstawały z grobów i rozlazły się po Jerozolimie (Mt 27:52)
     – Wysmarowanie twarzy fekaliami jako forma kary (Malachiasza 2:3)
     – Zalecanie samookaleczania jako prewencję przed grzechem (Mt 5:28-30) (Mk 9:43-45)
     – Gościnność: kobieta zaprasza gościa na nocleg, po czym morduje go śpiącego, wbijając mu młotkiem palik w skroń (Sdz 4:21)

     Potwory, magiczne zwierzęta i rośliny:
     – gadający wąż
     – gadający krzak
     – gadający osioł
     – Jednorożec (koń z pojedynczym rogiem)
     – manna spadająca z nieba
     – wielka ryba, w której brzuchu połknięty Jonasz spędził 3 dni
     – olbrzymy Nefilim (spłodzeni przez „synów bożych” z ziemskimi kobietami)
     – Moloch
     – Behemot
     – Lewiatan
     – satyr (pół człowiek, pół kozioł)
     – bazyliszek (skrzyżowanie koguta ze smokiem)
     – baran z siedmioma rogami i siedmioma oczami (postać Boga w dzień apokalipsy)
     – lew z sześcioma skrzydłami (towarzysz Boga w sali tronowej w Niebie)
     – siedmiogłowy smok

     Magia:
     – woda zamieniona w wino
     – kij zamieniony w węża
     – kobieta zamieniona w słup soli (żona Lota)
     – dziewica która magicznie zaszła w ciążę
     – włosy Samsona jako źródło nadludzkiej siły
     – ludzie żyjący 900 lat (Adam i jego rodzinka)
     – zatrzymanie słońca w ruchu, na czas bitwy
     – wpływ na losy bitwy poprzez uniesienie rąk do górę
     – rozstąpienie się morza
     – woda wypływająca ze skały po uderzeniu w nią kijem
     – chodzenie po wodzie
     – uleczenie ślepoty za pomocą błota ze śliny

     Polubienie

    • Myślisz, Areckir, że nasz Lesiu ustosunkuje się do twojego, powyższego wpisu?

     Świetnie by było …

     Ale póki co to widzę za oknem zaspy śnieżne, a z twojej dłoni wyrastający dorodny kaktus 😀 😀 😀

     No cóż, kochajmy siebie, jakimi jesteśmy, kochajmy ludzi jakimi są, wszak oni też widzą w nas postaci z krzywych zwierciadeł 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Dziś w czasie meczu pijac piwo i analizując nazwiska [Szwajcarów] zapytałem mojego kolegę katolika – czy czytał Koran
     Jakież było oburzenie ze w ogóle jego takiego wierzącego mozna o takie bezeceństwo spytać!. Powiedziałem ze tylko przeczytać – a nie zmieniać wiarę – po to by wiedzieć w co inni wierzą.
     Zostałem sklasyfikowany jako dziwak! To ze on nic nie wie poza [pismem świetym] jest nieistotne, ważne żeby księżulo widział go co niedzielę na mszy i zona słuchała bez komentarzy
     Wychodzi mi na domowego tyrana, ale trzymam gebę na kłódkę
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • biblia to historia azjatow dlatego tyle potworności które trwaja niezmiennie do dzis be zmian, biali nie byli by w stanie robic takich potwornosci

     Polubienie

 4. Prawdopodobnie najciezsza choroba psychiczna jest uwierzyc w cos czego nie widac i nie slychac ale z racje wtlaczania ,codziennego oddzialywania przez roznorakich chochsztaplerow,nagabywania i uswiadamiania nam tego doprowadzi nas do zaakceptowania i uwierzenia w cos czym nie jest. TO pan Bog drogi Leszku wywoluje chorobe psychiczna u wielu ludzi.Oczywiscie Bog przedstawiony przez tamuld,watykan,islam i wiele wiele innych korporacyjnych machin ,ktore na koncu stykaja sie w jedno ogniwo do kontrolowania ludzi aby sie nie wybudzili a tkwili w chorobie psychicznej.

  Polubienie

  • Devingo, kocham Cię za to, że jesteś, za to, że piszesz wg moich myśli, za to, że dajesz świadectwo prawdzie, czyń dalej to co jest prawdą naszych serc.

   Polubienie

  • Bardzo mocne Devingo – no i prawdziwe
   Nigdy jeszcze nie patrzałem na religie jak na chorobę psychiczną. Wiedziałem że wszystkie maja wspólny pień, ale jako choroba?
   Dałes mi temat do przemyslenia – dziekuję

   Polubienie

 5. Przede wszystkim, na wstępie, pragnę wszystkim interpelatorom podziękować za ciepły, miły i uprzejmy ton sprzeciwu. Nie dotyczy on jednak meritum poruszonej przeze mnie tematyki (Nie zabijaj przynajmniej ssaków,) a, zapewne nie zamierzenie, koncentruje się na zagadnieniach także napiętnowanych przez Jezusa Chrystusa, które oparte są na starotestamentowych wierzeniach faryzeuszy. Gloryfikują oni, i propagują, różnorakie formy przemocy oraz okrucieństwa. Miało i ma to swoje uzasadnienie w legendarnych kronikach Izraela, o czym wspomina na tej stronie areckir (24 Czerwiec 2016 o 23:17). Jezus zapytuje, także moich interpelatorów: Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa (J 8:43 – 44). Prawdziwości słów Jezusa Chrystusa, dowodzą m.in., wskazane przez areckir teksty Biblijne. Każdy, kto poszukuje prawdy, znajduje ją w nauczaniu Jezusa Chrystusa: Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie (J 13:34). Miłość wyklucza każdą krzywdę i nienawiść drugiego człowieka, kimkolwiek on by był. Mam też wielką i bardzo serdeczną prośbę do moich interpelatorów, aby koncentrować się na Jezusie Chrystusie i jego, niezakłamywanej nauce. Każda religia jest subtelną formą ideologii i kreowanej pod jej wpływem polityki, stąd te mnie w ogóle nie interesują. Proszę to dokładnie przeanalizować i przemyśleć. Dziękuję.

  Polubienie

  • Jak to się ma do pytania Krysi dziwolagu?
   Po twoich wpisach coraz bardziej jestem blizej twierdzenia Devingo, ze religia to choroba psychiczna. Kompletnie nic do Ciebie nie dociera. Jest tak jakby rozmawiać z megafonem. Jeszcze trochę i wszyscy się od Ciebie odwrócą
   ,,Mam też wielką i bardzo serdeczną prośbę do moich interpelatorów, aby koncentrować się na Jezusie Chrystusie i jego, niezakłamywanej nauce. Każda religia jest subtelną formą ideologii i kreowanej pod jej wpływem polityki, stąd te mnie w ogóle nie interesują.”
   Pomijam Twoja definicje religii i ciagne dalej. Zdecyduj sie na coś – albo nauka – albo religia. Jeśli nie chcesz religii – dobrze. Jeśli nauka – to jaka? Nie znam Jezusologii czy czegos podobnego
   Oj kręcisz Leszku piesku kręcisz!
   Chcesz dialogu to prowadź go na ogólnie przyjętych zasadach, a nie na takich jakie sobie stworzysz po jakiejs miksturze – wracaj do pytań Krysi!

   Polubienie

  • lesiu jak będziesz bil araba i skosa z Jezusem w sercu ? chyba raczej oni będą bic ciebie bo będziesz tak rozpidowacony w Jezusie ze nie zdolny dozabicia, trzeba mieć w sercu ojca slonce i matke ziemie a nie zydowskich pedalow hasających po pustyniach, jeżeli jesteś zerem potrzebujesz Jezusa i innych skrytopedalcow, jeżeli sam o sobie stanowisz nic i nikogo więcej nie potrzebujesz i nie będziesz potrzebowal, czcij matke i ojca swego tj ziemie i slonce to padalce ksiezycowe ukradl od grekow z Andromedy jak i wiele innych powiedzonek namaste

   Polubienie

    • lesiu czyli co robimy ze świniami i krowami ? utrzymujemy ale nie jemy ? swinia i krowa to zwierzęta gmo specjalnie zrobione dla nas do jedzenia przez andromedan, na krowie zyjemy długo bez chorob, Indianie bardzo swiadomy narod jedli bizony i za każdego tylko dziękowali matce ziemi, nie szukamy dziury w calosci bo na pastwiskowej diecie po prostu chorujemy i szybko schodzimy

     Polubienie

 6. TY myslisz LEszko ssaku ze ssak arabski na Twoj widokTobie przepusci?a taki mongolski to moze cie zje na sniadanie?oni nie beda sie kierowali chrzescijanizmem,bo maja swoje zasady.Co prawda lubia sie juz do bialych dostrajac,robia operacje ust,nosa ciapatego,farbuja wlosy ,chca wygladac jak my biali slowianie.Myslisz Lech ze katolicyzm tez stransferuja do swego mozgu po zjedzeniu bialasa ?Uwaga moga byc rozczarowani jak sie dowiedza ze biblia zostala przekrecana przez tamuld na potrzeby slowian.Lesio jedz na zjazd mlodziezy tam bedzie taka ikona owego zjazdu,pupilek benedyktyn ojczulek Knabit z TYnca.Mozesz zapytac cioci wiki ona wyswietli jesli Leon nie wyjawi Ci w tajemnicy ,ze posoborowo zmienili benedyktyni owa biblie.TO tak zrobili abys wierzyl w pierdoly ktore oni chca.Oni znali hebrajski a TY chyba nie?Sprawdz u cioci ,tam nawet nazwiska sa i chociaz raz wiki nie klamie. Znali hebrajski jako zakonnicy zakonu podleglego watykanowi,jak to mozliwe a to ci biblisci watykanscy?Kryptozydzi w habitach rezydowali na skale w klasztorze maly Tyn?Tam ,gdzie niegdys na wynaniu rezydowala matka ALeksandra Wielkiego,ktora byla slowianka.Taki wstyd i hanba,slowianie podpieraja sie owymi skradzionymi przekazami z WED ale dostrojonymi na gusta slowian aby dobrze im sie myslalo w tych urojonych chorobach psychicznych . LEszko moja babcia juz mowila ,ze jako dziecko jej dziadek ciagle mowil o pewnych przekazach z ksiegi -przepowiedni zwanej sybila.Pisalo tam ,ze zolty dojdzie do Wisly i wytnie wszystkich po drodze w pogoni za Rusami,ktorzy beda uciekac w strone Polski.Biblia nie pomoze Tobie wtedy juz raczej ale TY mozesz pomoc im przygotowujac sie jako pokarm dla nich. Nie zapominaj z slowianie potrzebuja ludzi zdecydowanych do obrony kobiet i dzieci tak w razie czego .

  Polubienie

 7. Smutno mi, że w szczególności jeden z moich interpelatorów o wdzięcznym, słowiańskim imieniu: Bógdał, nadal nie szanując siebie a swoją frustrację, spowodowaną ogromem wiedzy, stara się przerzucać na mnie (25.06.2016 o 20:55). Natomiast gmo zabija (26.06.2016 o 9:39), nie wie o tym, że niektóre zwierzęta, w tym przede wszystkim świnie, powołał do życia, na obraz i podobieństwo swoje (98 % genów ludzkich), upadający już człowiek. Całkowicie upadła, odłączona od Ojca (Jedni) ludzkość , z zadowoleniem i satysfakcją uprawia kanibalizm – nie chcąc dostrzec w tym nic zdrożnego, ani groźnego dla siebie. Czy świnia zrozumie kiedykolwiek – kim tak naprawdę jest?

  Polubienie

  • Lesiu daj spokoj z ta pustynna ideologia wroc do zywych, zywy mowi ci tak zrob doswiadczenie i zamknij sie z sakiem w klatce i zobacz co bedzie, moge cie zapewnic ze milosci nie bedzie i jedno z was zezre drugiego, sprobuj kotowate np tygrys lew, po co tracic czas na rande W z szakalem czy wilkiem, koty zaraz przechodza do rzeczy i pewnie zaczna od skonsumowania malzenstwa, i zyli dlugo i szczesliwie…

   Polubienie

   • gmo zabija – i tym razem, jak ostatni wpis o tym stanowi (26.06.2016 o 15:21), konsekwentnie mija się z tematem moich przekazów, przenosząc swoje intelektualne odkrycia, dla godnych poziomu, dotkniętych ułomnością Piotrusia Pana, osób. Powyższe, w sposób naturalny oraz nie przypadkowy , skutecznie wpisuje się w nurt głównego zagadnienia tej strony: Zagadka chorób psychicznych – w których tkwi cała ludzkość. Może okazać się, że Piotruś Pan, to z innej epoki przypadek medyczny.

    Polubienie

    • lesiu w jednym zdaniu wszedzie w przyrodzie ssaki zra ssaki czy chcesz czy nie i twój yahwe tego nie zmieni takiej mocy niestety nie ma chodz umie pare rzeczy ale glownie posluguje się gadzetami

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s